NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 6 aktív topik

Eredménykövető - Foci VB 2018

19 feliratkozó

több mint 6 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 914 — no es importante
KINEK DRUKKOLSZ?
ANGLIA: Fast Willie, Tony Adams, Tito05, Stez, Duff, peterbadbone, slowmotion, Antonius, alatriste, dr0725, Zolika, bergerdani, Wyatt
BELGIUM: Borbinho, Sixo, Hanni, Padrinaggio, Coolearie, kristof
BRAZÍLIA: Shilkor, Gergőbácsi, eaglesmcnabb, Gergőke, FViktor, bogec7, Zero_L, Toca
FRANCIAORSZÁG: shawnka, zemanla, katonadani
HORVÁTORSZÁG: dankodavid, diverdoc, zavi27, zinadine5, ervinator, Gorcsev
OROSZORSZÁG: ozibozi
URUGUAY: deyell, Szesze

Szerkesztette: Igor
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
hajrá kékek, hajrá kékek hejj, hejj! (nem most kivételesen nem az MTK)
eaglesmcnabb
Dudelange?

több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
hajrá kékek, hajrá kékek hejj, hejj! (nem most kivételesen nem az MTK)

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 318 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Vajon Ow(e)n vagy Eleven ma is betalál? 🤔
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Negativ rekordot jottem beallitani 7/20al[/spoiler]
Borbinho
Gyenge vagy, 6/20 😀😛
több mint 6 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
zseniális ez a körkapcsolás

főleg a brüsszeli! 😀
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
én direkt azért nézem, mert még ha a várakozásoknak megfelelően sz@r is lesz az elődöntő, ezek után azért máshogy értékeli majd azt is az ember
r.baggio
A két leglátványosabb csapattól várod a szar meccset? Mit vársz az angol–horváttól?
Wyatt
0:0-át 11-es párbajjal
hiába van tele kreatív játékosokkal a két csapat amúgy, ha a nagy tét miatt minimum az első félidőben csesznek majd támadni

de most megfogadom nagy pénzzel a francia-angol döntőt, mert én holtbiztos vagyok benne, hogy ez lesz a finálé, úgyhogy lehet ellenem drukkolni
r.baggio
Na igen, mondjuk erre sajna tényleg van esély, De Bruyne nem is nagyon tagadta ennek a lehetőségét. De hátha lesz az elején egy gól, aztán a másiknak muszáj lesz támadnia.

Én 2013 óta karmolom a belgákat, amikor a szerbeket úgy szétszedték, hogy ha nyolcat kaphatnak, akkor sem szólhatnak egy szót sem (ehhez képest az a meccs pont 2–1 lett csak 😀 ), és nagyon megérdemelne nálam egy döntőt ez a generáció, a franciáknak úgyis volt most Eb-döntőjük.

Azt mondjuk két éve ezen a napon elbukták, vicces lenne július 10-én még egyszer elhasalni 😊 De az oroszországi vb előtt azt mondtam, hogy jók a németek, meg a franciák persze, de úgysem győzni járnak ide, szal...

Aztán persze mindegy, mert a lényeg, hogy az angolok nyerjenek

több mint 6 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 914 — no es importante
én direkt azért nézem, mert még ha a várakozásoknak megfelelően sz@r is lesz az elődöntő, ezek után azért máshogy értékeli majd azt is az ember
r.baggio
A két leglátványosabb csapattól várod a szar meccset? Mit vársz az angol–horváttól?
Wyatt
0:0-át 11-es párbajjal
hiába van tele kreatív játékosokkal a két csapat amúgy, ha a nagy tét miatt minimum az első félidőben csesznek majd támadni

de most megfogadom nagy pénzzel a francia-angol döntőt, mert én holtbiztos vagyok benne, hogy ez lesz a finálé, úgyhogy lehet ellenem drukkolni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
én direkt azért nézem, mert még ha a várakozásoknak megfelelően sz@r is lesz az elődöntő, ezek után azért máshogy értékeli majd azt is az ember
r.baggio
A két leglátványosabb csapattól várod a szar meccset? Mit vársz az angol–horváttól?

több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 473 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
én direkt azért nézem, mert még ha a várakozásoknak megfelelően sz@r is lesz az elődöntő, ezek után azért máshogy értékeli majd azt is az ember
r.baggio
Most jinxelted be Fellainit a kezdobe

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 914 — no es importante
én direkt azért nézem, mert még ha a várakozásoknak megfelelően sz@r is lesz az elődöntő, ezek után azért máshogy értékeli majd azt is az ember


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 473 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Kozben Vidi vezet elso meccsen felidoben 1-0ra, idegenben. Kezdesnek jo (meccset nem tudom nezni, vki aki nezi irhatna par sort).
Borbinho
6 perce nézem, mindjárt eret vágok.

Most egy potya 😀 1–1
Wyatt
En is elkezdtem, es pont ezt ereztem en is 😀 mindenesetre megnyugodtam h a g/g jott, a D a latottak alapjan meglepne 😀...

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 296 — Jedi Master
Kozben Vidi vezet elso meccsen felidoben 1-0ra, idegenben. Kezdesnek jo (meccset nem tudom nezni, vki aki nezi irhatna par sort).
Borbinho
Hát én átnyomtam...de el is ment a kedvem a focitól mára 😀
Szóval inkább vissza a VB stúdióba...

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én Vidi-helyzetet még nem hallottam, ez viszont Muslera-díjas megoldás volt

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kozben Vidi vezet elso meccsen felidoben 1-0ra, idegenben. Kezdesnek jo (meccset nem tudom nezni, vki aki nezi irhatna par sort).
Borbinho
6 perce nézem, mindjárt eret vágok.

Vinícius megbassza az ellent, kb öt lábát találta el, szpíker: ez rossz ítélet, és még sárga is! Ismétlés után, jó, volt kontakt, de túl könnyen adta magát.

Most egy potya 😀 1–1

több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 473 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Kozben Vidi vezet elso meccsen felidoben 1-0ra, idegenben. Kezdesnek jo (meccset nem tudom nezni, vki aki nezi irhatna par sort).

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 920
20/16, igazából wikipédiával lehetett volna 20/20 is, de abban semmi élvezet 😛
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 301 — Lájkold a zsűrit!
Szóval annyira nem kell büszkének lenni.. 😛 majd mindjárt megjön empty egy 20/19-cel úgyis.
Igor
20/17 #kurvagyenge


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 473 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Negativ rekordot jottem beallitani 7/20al, ami azok utan h 3 kerdest tudtam biztosra meg elfogadhato 😀 2002est lattam elsonek | volt akkori Ronaldos hajam, 8evesen menonek tunt 😀 de utana nem sokkal volt Ljungberges is amit ma is bevallalnek 😀 |

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 301
11/20. Kicsit mérges igy vagyok magamra, mert a tegnapi vb felvezetőben említették, hogy a belgák verték a szovjeteket 86-ban, aztán mégsem emlékeztem.

A másik fájó pont Détári, mint utolsó magyar vb gólszerző eltévesztése volt, vmiért Eszterházy rémlett.

Én úgyszintén 1990 óta követem a nagy focitornákat, sajnos 86-ban mégcsak 4 és fél éves voltam😊
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
ma március 15-e tér valaki?

csak ki kéne szurkolni
shawnka
ezek közül kinek tudsz te szurkolni ? 😀
Kenny
Hanson vagy United rajongó vagy?

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 884 — Omar's Coming Yo!
ma március 15-e tér valaki?

csak ki kéne szurkolni
shawnka
ezek közül kinek tudsz te szurkolni ? 😀

több mint 6 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 914 — no es importante
Majd a döntőt, erre csak azért mennék, hogy ne aludjak el rajta...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
ma március 15-e tér valaki?

csak ki kéne szurkolni
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
A köztévén még a vb-ről sem tudnak igazat mondani, Ferencváros-Belgium meccs lesz ma!

 444.hu/2018/07/10/a-kozteve-szerint-este-a-ferencvaros-jatszik-vebe-elodontot-belgiummal

😀😀😀
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 663 — a new hope (again)
8 pont. Azért 50%-ra számítottam.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...