NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 6 aktív topik

Eredménykövető - Foci VB 2018

19 feliratkozó

több mint 6 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 916 — no es importante
KINEK DRUKKOLSZ?
ANGLIA: Fast Willie, Tony Adams, Tito05, Stez, Duff, peterbadbone, slowmotion, Antonius, alatriste, dr0725, Zolika, bergerdani, Wyatt
BELGIUM: Borbinho, Sixo, Hanni, Padrinaggio, Coolearie, kristof
BRAZÍLIA: Shilkor, Gergőbácsi, eaglesmcnabb, Gergőke, FViktor, bogec7, Zero_L, Toca
FRANCIAORSZÁG: shawnka, zemanla, katonadani
HORVÁTORSZÁG: dankodavid, diverdoc, zavi27, zinadine5, ervinator, Gorcsev
OROSZORSZÁG: ozibozi
URUGUAY: deyell, Szesze

Szerkesztette: Igor
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Amúgy én abszolút nem vagyok focis... kb a leggyengébb "sportom" ilyen szempontból; minden más sportot sokkal inkább kenek-vágok, a focit abszolút nem (bár tény hogy a VB-ket még mindig jobban ismerem, mint BL-t/nemzeti dolgokat)

Szóval annyira nem kell büszkének lenni.. 😛 majd mindjárt megjön empty egy 20/19-cel úgyis.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
20/14, azért az komoly hogy még Igornál is jobb, úgy látom ért valamit hogy megnéztem a Viasat Historys dokumentumfilmeket a vb előtt 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 309 — Cowboys fan
 index.hu/sport/futball/2018/vb/2018/07/09/vilagbajnoksag_futball_kviz/

Hajrá!
Vrij6
Nekem 20/3 pedig annyira nem vagyok járatlan 😊

Nem lehetne hogy ma mindkét csapat kiessen? 😛
dande
Van benne 4-5 klasszikus kérdés... nekem 20/11, ezzel so-so elégedett vagyok (nem tippeltem a magyarokat elég sok helyen 😛)
Igor
20/13 😛
Én meg túl sok helyen tippeltem minket. 😊
Sobri Jóska
20/12, de nekem a '90-es volt az első vébém, amiből kettőnél több meccset láttam 😊
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 056 — #NoStress
 index.hu/sport/futball/2018/vb/2018/07/09/vilagbajnoksag_futball_kviz/

Hajrá!
Vrij6
Nekem 20/3 pedig annyira nem vagyok járatlan 😊

Nem lehetne hogy ma mindkét csapat kiessen? 😛
dande
Van benne 4-5 klasszikus kérdés... nekem 20/11, ezzel so-so elégedett vagyok (nem tippeltem a magyarokat elég sok helyen 😛)
Igor
20/13 😛
Én meg túl sok helyen tippeltem minket. 😊

több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
 index.hu/sport/futball/2018/vb/2018/07/09/vilagbajnoksag_futball_kviz/

Hajrá!
Vrij6
Nekem 20/3 pedig annyira nem vagyok járatlan 😊

Nem lehetne hogy ma mindkét csapat kiessen? 😛
dande
Van benne 4-5 klasszikus kérdés... nekem 20/11, ezzel so-so elégedett vagyok (nem tippeltem a magyarokat elég sok helyen 😛)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 062 — Így remélem megfelelek nektek.....
 index.hu/sport/futball/2018/vb/2018/07/09/vilagbajnoksag_futball_kviz/

Hajrá!
Vrij6
Nekem 20/3 pedig annyira nem vagyok járatlan 😊
dande
Ezek szerint pedig de. 😉
Sobri Jóska
Az elvileg szó kimaradt 😀
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 056 — #NoStress
 index.hu/sport/futball/2018/vb/2018/07/09/vilagbajnoksag_futball_kviz/

Hajrá!
Vrij6
Nekem 20/3 pedig annyira nem vagyok járatlan 😊
dande
Ezek szerint pedig de. 😉

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 062 — Így remélem megfelelek nektek.....
 index.hu/sport/futball/2018/vb/2018/07/09/vilagbajnoksag_futball_kviz/

Hajrá!
Vrij6
Nekem 20/3 pedig annyira nem vagyok járatlan 😊

Nem lehetne hogy ma mindkét csapat kiessen? 😛
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 421 — Слава Україні! Героям слава!
 index.hu/sport/futball/2018/vb/2018/07/09/vilagbajnoksag_futball_kviz/

Hajrá!

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 305 — Lájkold a zsűrit!
Azért érdemes mögénézni a 2 keretnek alaposabban:
'18 vs. '98
Subasic > Ladic
Vrsaljko > Simic
Vida < Stimac
Lovren > Soldo
Strinic < Bilic
Perisic > Stanic
Modric > Jarni
Rakitic > Asanovic
Rebic < Boban
Kramaric > Vlaovic
Mandzukic < Suker

Ez 7-4 a mostani bandának.
empty taxi
Simic volt akkor a horvátok legjobb védője, nem véletlenül vette meg a VB után az Inter, azt vitatnám, hogy Vrsaljko jobb lenne nála.
deyell
Az hagyján de Kramaric mióta jobb, mint Vlaovic s Lovren se feltétlen jobb, mint Soldo volt...mondjuk ténleg csak a játék kedvéért van értelme így összehasonlítgatni őket
dande
Vrsaljko meg az Atléticoban játszik, nem is elvétve.
Kramaric sztem továbbra is jobb mint Vlaovic, legalább is ezen a VB-n Kramaric többet tesz hozzá, mint Vlaovic tett '98-ban.
A Soldo Lovren valóban vitatható, de ha azt megcseréled nyugodtan meg lehet a Mandzukic Sukert is azt máris ugyanaz a végeredmény.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 062 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért érdemes mögénézni a 2 keretnek alaposabban:
'18 vs. '98
Subasic > Ladic
Vrsaljko > Simic
Vida < Stimac
Lovren > Soldo
Strinic < Bilic
Perisic > Stanic
Modric > Jarni
Rakitic > Asanovic
Rebic < Boban
Kramaric > Vlaovic
Mandzukic < Suker

Ez 7-4 a mostani bandának.
empty taxi
Simic volt akkor a horvátok legjobb védője, nem véletlenül vette meg a VB után az Inter, azt vitatnám, hogy Vrsaljko jobb lenne nála.
deyell
Az hagyján de Kramaric mióta jobb, mint Vlaovic s Lovren se feltétlen jobb, mint Soldo volt...mondjuk ténleg csak a játék kedvéért van értelme így összehasonlítgatni őket

Szerkesztette: dande2
több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 862
Az egy qrva jó CSAPAT volt, akinek nem volt szerencséje, /tolták a franciákat ezerrel otthon, és még jók is voltak mellé/
Ez meg egy szerencsés csapat sok jó játékossal.
Én láttam azt a csapatot játszani (élőben is)meg ezt is, szóval nekem felesleges lepontozni őket egyesével, nem egy kategória a két CSAPAT,,, az hogy egyáltalán beszélünk róla, az a rohadt nagy mázlijuknak köszönhető, (de mint tudjuk jó csapatnak van szerencséje😊 ettől még simán nyerhetik is a VB-t is, hiszen láttuk a portugáloknál is hogy egy klasszissal gyengébb csapatuk nyert 2 éve, nem AZ.
Az hogy a felhígult mezőny, vagy a csapatok ereje változott meg az jó kérdés, de a győzelmet valóban nem kell megmagyarázni, még ha manapság elég két igazán ‘komoly’ ellenfelet legyőzni a végső sikerért.
ozibozi
Én nem akarom eldönteni melyik a jobb csapat, nem làtom értelmét.
Azt viszont nem tudom hol làtod szerencsésnek ezt a csapatot.
Csoport: Itt lehetne mondani, hogy szerencsés volt a sorsolàsuk. De behuztàk csont nélkül. Volt sztàrcsapat amelynek nem sikerült.
Ràjàtszàs: Itt egyedül a Dànok ellen rezgett a léc, igen kellett hozzà a màk is. Az Oroszok ellen, màr teljesen egyértelmű volt, ezen a meccsen oroszoknak volt szerecséje, hogy eljutottak a büntetőkig. A màsodik félidőben le lehetett volna zàrni.
Nagyon tudatos és mentàlisan erős csapat.
Az hogy meddig jutnak nem tudom, Én azt mondom, hogy mind a 4 csapat nagyjàból azonos eséllyel rendelkezik. A formaidőzítés és az akarat dönt.

több mint 6 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 643
Azért érdemes mögénézni a 2 keretnek alaposabban:
'18 vs. '98
Subasic > Ladic
Vrsaljko > Simic
Vida < Stimac
Lovren > Soldo
Strinic < Bilic
Perisic > Stanic
Modric > Jarni
Rakitic > Asanovic
Rebic < Boban
Kramaric > Vlaovic
Mandzukic < Suker

Ez 7-4 a mostani bandának.
empty taxi
Simic volt akkor a horvátok legjobb védője, nem véletlenül vette meg a VB után az Inter, azt vitatnám, hogy Vrsaljko jobb lenne nála.

choose life
több mint 6 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 552 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
A horvatok szenvedtek eddig, de ok eletveszelyesek, minden pillanatban. Es nagyon rossz matchupnak velem oket Anglianak, mert fizikailag borzasztoan erosek, magasak, de emellett megvan a kello technika, tobb kulcsjatekos, akik kozul ha barmelyik elkapja a fonalat, az pont elegendo ahhoz, hogy tovabbnyomja a csapatot.

A kozeppalya vs. kozeppalya nagyon necces, nem fogjuk tudni leszedni a Rakitic, Modric duo egyiket, elol meg Kramaric es Perisic mocsok gyors, vert fogunk pisalni, mert Young nem tud vedekezni, Walker sem lesz eleg sebessegben, a kozepso vedoink meg ugyszinten nem tartoznak a gyors kategoriaba. Rettegek Mandzukictol, mert hihetetlenul hasznos melot vegez elol, elkepesztoen jol fejel, az eddigi meccseken pedig azert a mi papiron jol fejelo kozephatvedjeink azert jo parszor mulasztottak pontrugasoknal, ami altal megvolt az ellenfelnek a helyzete.

Elol Sterling, Lingard es Alli ugyabar az eros vedok ellen egyaltalan semmire sem kepes, a horvatok pedig azert kemenyen nyerni fogjak szerintem azokat a parharcokat is. Marad Kane. Ez lesz az a meccs, ahol szerintem ha o nem tud villanni es a hatara venni a csapatot, akkor szarban leszunk.

Ettol fuggetlenul mar nagyban tulszarnyalta a varakozasaimat ez az angol valogatott, ha kikapunk, akkor is emelt fovel tavozhatunk, szerintem mar most nagyban ki van maxolva ez a vilagbajnoksag a szamunkra. A horvatok ellen ki lehet esni, ha kuzdunk es akarunk, nem felemelt kezzel megyunk ki, az szamomra mar eleg. Ha pedig meglepetest okozunk, kb. szohoz sem jutnek, mondjuk azt nem latom, hogy a belga, francia paros barmelyiket le tudjuk gyozni. De a dontoben mar barmi lehet, barki jutna be a masik agrol, underdogok lennenk, ami jol is elsulhetne.
Stez
Walkert miért említed külön a középső védőktől, amikor ő is azt játszik most?
amúgy valszeg pont azért is játszik három középső védővel Southgate, hogy ha a szélső védők közül legalább az egyik vissza tud zárni, akkor is meglegyen a négy ember hátul, plusz ha Maguire és Stones nem is villámléptű, de azért legalább az egyik középső védő csak jó helyre kevederik...
slowmotion
Azert emlitem, mert Perisic altalaban a bal szelen jatszik, igy Walkernek kifejezetten sokat kell majd mennie vele, a harom kozephatved kozul pedig meg o a leggyorsabb, de meg o sem veszi fel sebessegben a versenyt a horvat tamadokkal.

Trippier tud vedekezni, de tamadasban is hasznos, viszont ha tobb lesz a melo hatul, akkor azert a tamadasokban sem tud majd sokat besegiteni. Youngot meg emlitettem, o gyors, de fosul vedekezik, marpedig ott a szelen neki is rengeteg meloja lesz hatul.

Annyi a missmatch itt hatul, hogy azert en valahogy nem hiszem, hogy megusszuk kapott gol nelkul ezt a meccset. A svedek, de a kolumbiaiak is kialakitottak azert par helyzetet, na, ezeket a horvatok nem hinnem, hogy hasonlokeppen elpuskazzak majd.

Ezert orultem volna jobban az oroszoknak, mert nagyon nem hiszem, hogy ezt a horvat kozeppalyat es tamadosort meg tudnank allitani.
Stez
Szerintem gólt mind2 csapat szerez, kérdés, hogy elég lesz-e a 2 a győzelemhez. Vagy lehet a horvátok megint 11-es rúgásig "merészkednek".
Volt már olyan, hogy egy csapat úgy jutott el a döntőig, hogy csak 11-esekkel tudtak nyerni? Ha igen, feltételezem nem sok.
shagi0206
Biztos nem így van, de nekem úgy van a fejemben hogy az Olaszok állandóan 😊

több mint 6 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 10 653
A horvatok szenvedtek eddig, de ok eletveszelyesek, minden pillanatban. Es nagyon rossz matchupnak velem oket Anglianak, mert fizikailag borzasztoan erosek, magasak, de emellett megvan a kello technika, tobb kulcsjatekos, akik kozul ha barmelyik elkapja a fonalat, az pont elegendo ahhoz, hogy tovabbnyomja a csapatot.

A kozeppalya vs. kozeppalya nagyon necces, nem fogjuk tudni leszedni a Rakitic, Modric duo egyiket, elol meg Kramaric es Perisic mocsok gyors, vert fogunk pisalni, mert Young nem tud vedekezni, Walker sem lesz eleg sebessegben, a kozepso vedoink meg ugyszinten nem tartoznak a gyors kategoriaba. Rettegek Mandzukictol, mert hihetetlenul hasznos melot vegez elol, elkepesztoen jol fejel, az eddigi meccseken pedig azert a mi papiron jol fejelo kozephatvedjeink azert jo parszor mulasztottak pontrugasoknal, ami altal megvolt az ellenfelnek a helyzete.

Elol Sterling, Lingard es Alli ugyabar az eros vedok ellen egyaltalan semmire sem kepes, a horvatok pedig azert kemenyen nyerni fogjak szerintem azokat a parharcokat is. Marad Kane. Ez lesz az a meccs, ahol szerintem ha o nem tud villanni es a hatara venni a csapatot, akkor szarban leszunk.

Ettol fuggetlenul mar nagyban tulszarnyalta a varakozasaimat ez az angol valogatott, ha kikapunk, akkor is emelt fovel tavozhatunk, szerintem mar most nagyban ki van maxolva ez a vilagbajnoksag a szamunkra. A horvatok ellen ki lehet esni, ha kuzdunk es akarunk, nem felemelt kezzel megyunk ki, az szamomra mar eleg. Ha pedig meglepetest okozunk, kb. szohoz sem jutnek, mondjuk azt nem latom, hogy a belga, francia paros barmelyiket le tudjuk gyozni. De a dontoben mar barmi lehet, barki jutna be a masik agrol, underdogok lennenk, ami jol is elsulhetne.
Stez
Walkert miért említed külön a középső védőktől, amikor ő is azt játszik most?
amúgy valszeg pont azért is játszik három középső védővel Southgate, hogy ha a szélső védők közül legalább az egyik vissza tud zárni, akkor is meglegyen a négy ember hátul, plusz ha Maguire és Stones nem is villámléptű, de azért legalább az egyik középső védő csak jó helyre kevederik...
slowmotion
Azert emlitem, mert Perisic altalaban a bal szelen jatszik, igy Walkernek kifejezetten sokat kell majd mennie vele, a harom kozephatved kozul pedig meg o a leggyorsabb, de meg o sem veszi fel sebessegben a versenyt a horvat tamadokkal.

Trippier tud vedekezni, de tamadasban is hasznos, viszont ha tobb lesz a melo hatul, akkor azert a tamadasokban sem tud majd sokat besegiteni. Youngot meg emlitettem, o gyors, de fosul vedekezik, marpedig ott a szelen neki is rengeteg meloja lesz hatul.

Annyi a missmatch itt hatul, hogy azert en valahogy nem hiszem, hogy megusszuk kapott gol nelkul ezt a meccset. A svedek, de a kolumbiaiak is kialakitottak azert par helyzetet, na, ezeket a horvatok nem hinnem, hogy hasonlokeppen elpuskazzak majd.

Ezert orultem volna jobban az oroszoknak, mert nagyon nem hiszem, hogy ezt a horvat kozeppalyat es tamadosort meg tudnank allitani.
Stez
Szerintem gólt mind2 csapat szerez, kérdés, hogy elég lesz-e a 2 a győzelemhez. Vagy lehet a horvátok megint 11-es rúgásig "merészkednek".
Volt már olyan, hogy egy csapat úgy jutott el a döntőig, hogy csak 11-esekkel tudtak nyerni? Ha igen, feltételezem nem sok.
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 16 700
Az egy qrva jó CSAPAT volt, akinek nem volt szerencséje, /tolták a franciákat ezerrel otthon, és még jók is voltak mellé/
Ez meg egy szerencsés csapat sok jó játékossal.
Én láttam azt a csapatot játszani (élőben is)meg ezt is, szóval nekem felesleges lepontozni őket egyesével, nem egy kategória a két CSAPAT,,, az hogy egyáltalán beszélünk róla, az a rohadt nagy mázlijuknak köszönhető, (de mint tudjuk jó csapatnak van szerencséje😊 ettől még simán nyerhetik is a VB-t is, hiszen láttuk a portugáloknál is hogy egy klasszissal gyengébb csapatuk nyert 2 éve, nem AZ.
Az hogy a felhígult mezőny, vagy a csapatok ereje változott meg az jó kérdés, de a győzelmet valóban nem kell megmagyarázni, még ha manapság elég két igazán ‘komoly’ ellenfelet legyőzni a végső sikerért.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 16 700
Azért érdemes mögénézni a 2 keretnek alaposabban:
'18 vs. '98
Subasic > Ladic
Vrsaljko > Simic
Vida < Stimac
Lovren > Soldo
Strinic < Bilic
Perisic > Stanic
Modric > Jarni
Rakitic > Asanovic
Rebic < Boban
Kramaric > Vlaovic
Mandzukic < Suker

Ez 7-4 a mostani bandának.
empty taxi
Főleg ha egy Prosinecki be sem fért mint látom abba a csapatba 😊
ozibozi
Lehet befért volna, ha kevesebbet dohányzik. 😀
kishaszi
Azért gólt csak szerzett valahogy még ott is 😉
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
A horvatok szenvedtek eddig, de ok eletveszelyesek, minden pillanatban. Es nagyon rossz matchupnak velem oket Anglianak, mert fizikailag borzasztoan erosek, magasak, de emellett megvan a kello technika, tobb kulcsjatekos, akik kozul ha barmelyik elkapja a fonalat, az pont elegendo ahhoz, hogy tovabbnyomja a csapatot.

A kozeppalya vs. kozeppalya nagyon necces, nem fogjuk tudni leszedni a Rakitic, Modric duo egyiket, elol meg Kramaric es Perisic mocsok gyors, vert fogunk pisalni, mert Young nem tud vedekezni, Walker sem lesz eleg sebessegben, a kozepso vedoink meg ugyszinten nem tartoznak a gyors kategoriaba. Rettegek Mandzukictol, mert hihetetlenul hasznos melot vegez elol, elkepesztoen jol fejel, az eddigi meccseken pedig azert a mi papiron jol fejelo kozephatvedjeink azert jo parszor mulasztottak pontrugasoknal, ami altal megvolt az ellenfelnek a helyzete.

Elol Sterling, Lingard es Alli ugyabar az eros vedok ellen egyaltalan semmire sem kepes, a horvatok pedig azert kemenyen nyerni fogjak szerintem azokat a parharcokat is. Marad Kane. Ez lesz az a meccs, ahol szerintem ha o nem tud villanni es a hatara venni a csapatot, akkor szarban leszunk.

Ettol fuggetlenul mar nagyban tulszarnyalta a varakozasaimat ez az angol valogatott, ha kikapunk, akkor is emelt fovel tavozhatunk, szerintem mar most nagyban ki van maxolva ez a vilagbajnoksag a szamunkra. A horvatok ellen ki lehet esni, ha kuzdunk es akarunk, nem felemelt kezzel megyunk ki, az szamomra mar eleg. Ha pedig meglepetest okozunk, kb. szohoz sem jutnek, mondjuk azt nem latom, hogy a belga, francia paros barmelyiket le tudjuk gyozni. De a dontoben mar barmi lehet, barki jutna be a masik agrol, underdogok lennenk, ami jol is elsulhetne.
Stez
Walkert miért említed külön a középső védőktől, amikor ő is azt játszik most?
amúgy valszeg pont azért is játszik három középső védővel Southgate, hogy ha a szélső védők közül legalább az egyik vissza tud zárni, akkor is meglegyen a négy ember hátul, plusz ha Maguire és Stones nem is villámléptű, de azért legalább az egyik középső védő csak jó helyre kevederik...
slowmotion
Azert emlitem, mert Perisic altalaban a bal szelen jatszik, igy Walkernek kifejezetten sokat kell majd mennie vele, a harom kozephatved kozul pedig meg o a leggyorsabb, de meg o sem veszi fel sebessegben a versenyt a horvat tamadokkal.

Trippier tud vedekezni, de tamadasban is hasznos, viszont ha tobb lesz a melo hatul, akkor azert a tamadasokban sem tud majd sokat besegiteni. Youngot meg emlitettem, o gyors, de fosul vedekezik, marpedig ott a szelen neki is rengeteg meloja lesz hatul.

Annyi a missmatch itt hatul, hogy azert en valahogy nem hiszem, hogy megusszuk kapott gol nelkul ezt a meccset. A svedek, de a kolumbiaiak is kialakitottak azert par helyzetet, na, ezeket a horvatok nem hinnem, hogy hasonlokeppen elpuskazzak majd.

Ezert orultem volna jobban az oroszoknak, mert nagyon nem hiszem, hogy ezt a horvat kozeppalyat es tamadosort meg tudnank allitani.

több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 305 — Lájkold a zsűrit!
Azért érdemes mögénézni a 2 keretnek alaposabban:
'18 vs. '98
Subasic > Ladic
Vrsaljko > Simic
Vida < Stimac
Lovren > Soldo
Strinic < Bilic
Perisic > Stanic
Modric > Jarni
Rakitic > Asanovic
Rebic < Boban
Kramaric > Vlaovic
Mandzukic < Suker

Ez 7-4 a mostani bandának.
empty taxi
Főleg ha egy Prosinecki be sem fért mint látom abba a csapatba 😊
ozibozi
A 10 legtöbbet játszó mezőnyjátékost szedtem ki abból a csapatból.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 309 — Cowboys fan
A horvatok szenvedtek eddig, de ok eletveszelyesek, minden pillanatban. Es nagyon rossz matchupnak velem oket Anglianak, mert fizikailag borzasztoan erosek, magasak, de emellett megvan a kello technika, tobb kulcsjatekos, akik kozul ha barmelyik elkapja a fonalat, az pont elegendo ahhoz, hogy tovabbnyomja a csapatot.

A kozeppalya vs. kozeppalya nagyon necces, nem fogjuk tudni leszedni a Rakitic, Modric duo egyiket, elol meg Kramaric es Perisic mocsok gyors, vert fogunk pisalni, mert Young nem tud vedekezni, Walker sem lesz eleg sebessegben, a kozepso vedoink meg ugyszinten nem tartoznak a gyors kategoriaba. Rettegek Mandzukictol, mert hihetetlenul hasznos melot vegez elol, elkepesztoen jol fejel, az eddigi meccseken pedig azert a mi papiron jol fejelo kozephatvedjeink azert jo parszor mulasztottak pontrugasoknal, ami altal megvolt az ellenfelnek a helyzete.

Elol Sterling, Lingard es Alli ugyabar az eros vedok ellen egyaltalan semmire sem kepes, a horvatok pedig azert kemenyen nyerni fogjak szerintem azokat a parharcokat is. Marad Kane. Ez lesz az a meccs, ahol szerintem ha o nem tud villanni es a hatara venni a csapatot, akkor szarban leszunk.

Ettol fuggetlenul mar nagyban tulszarnyalta a varakozasaimat ez az angol valogatott, ha kikapunk, akkor is emelt fovel tavozhatunk, szerintem mar most nagyban ki van maxolva ez a vilagbajnoksag a szamunkra. A horvatok ellen ki lehet esni, ha kuzdunk es akarunk, nem felemelt kezzel megyunk ki, az szamomra mar eleg. Ha pedig meglepetest okozunk, kb. szohoz sem jutnek, mondjuk azt nem latom, hogy a belga, francia paros barmelyiket le tudjuk gyozni. De a dontoben mar barmi lehet, barki jutna be a masik agrol, underdogok lennenk, ami jol is elsulhetne.
Stez
Walkert miért említed külön a középső védőktől, amikor ő is azt játszik most?
amúgy valszeg pont azért is játszik három középső védővel Southgate, hogy ha a szélső védők közül legalább az egyik vissza tud zárni, akkor is meglegyen a négy ember hátul, plusz ha Maguire és Stones nem is villámléptű, de azért legalább az egyik középső védő csak jó helyre kevederik...
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Azért érdemes mögénézni a 2 keretnek alaposabban:
'18 vs. '98
Subasic > Ladic
Vrsaljko > Simic
Vida < Stimac
Lovren > Soldo
Strinic < Bilic
Perisic > Stanic
Modric > Jarni
Rakitic > Asanovic
Rebic < Boban
Kramaric > Vlaovic
Mandzukic < Suker

DE:
- nagyon nehez az összehasonlítás, mert az akkori válogatott 3-5-2-t játszott, ha jol emlékszem ráadásul Bilic soprogetett es Soldo pedig beállós volt
Sinisa
Jól.
Bár Soldo posztja így most nincs előttem annyira, mint Bilics center halfja.
- inkabb Jarni >>> Strinic 😊 de ez sehogy se fog kijönni
Sinisa
Jarni bazi hasznos játékos volt, iszonyat milyen futómelót végzet fel-le, de nem volt 'látványos', tipikus szürke eminenciás a jó értelemben.

- Ladic meg egy potyás kapus volt, de azon a VB-n kb. hiba nélkül játszott, több óriási bravúrral
Sinisa
Jah.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Azért érdemes mögénézni a 2 keretnek alaposabban:
'18 vs. '98
Subasic > Ladic
Vrsaljko > Simic
Vida < Stimac
Lovren > Soldo
Strinic < Bilic
Perisic > Stanic
Modric > Jarni
Rakitic > Asanovic
Rebic < Boban
Kramaric > Vlaovic
Mandzukic < Suker

Ez 7-4 a mostani bandának.
empty taxi
Főleg ha egy Prosinecki be sem fért mint látom abba a csapatba 😊
ozibozi
Lehet befért volna, ha kevesebbet dohányzik. 😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
Azért érdemes mögénézni a 2 keretnek alaposabban:
'18 vs. '98
Subasic > Ladic
Vrsaljko > Simic
Vida < Stimac
Lovren > Soldo
Strinic < Bilic
Perisic > Stanic
Modric > Jarni
Rakitic > Asanovic
Rebic < Boban
Kramaric > Vlaovic
Mandzukic < Suker

Ez 7-4 a mostani bandának.
empty taxi
Főleg ha egy Prosinecki be sem fért mint látom abba a csapatba 😊
ozibozi
A mai horvát válogatott nevekre lebontva szerintem is erősebb.
DE:
- nagyon nehez az összehasonlítás, mert az akkori válogatott 3-5-2-t játszott, ha jol emlékszem ráadásul Bilic soprogetett es Soldo pedig beállós volt
- inkabb Jarni >>> Strinic 😊 de ez sehogy se fog kijönni
- Mandzukic szerintem manapság a(z egyik) legjobb védekezni tudó csatár
- Ladic meg egy óriási potyás kapus volt, de azon a VB-n kb. hiba nélkül játszott, több óriási bravúrral

En nagyon szurkolok, hogy döntőzzenek!
(Thuram-nak pedig összesen 2 gólja van a válogatottban 100+ meccsen, igen az a 2...)

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Amúgy értem én, hogy trendi szopkodni a horvátokat, de én valahogy nem látom bennük az esélyesebbet sem, pláne nem, hogy akkora favoritok lennének.

Gyönyörűen megverték az argentinokat, ez teljesen igaz, de azért hozzátenném, hogy ezen a franciák kicsit árnyaltak (az a meccs inkább volt 6–2, mint 4–3...), de ezen kívül volt két, komolyan nehezen vehető csapat elleni egygólos siker a csoportban, azóta meg két tizenegyespárbajos továbbjutás az annyira nagyon erősnek megint nem nevezhető dán, orosz kettős ellen... Ez lenne az a lehengerlő menetelés, ami alapján most a horvátokat kell szopkodnia mindenkinek? Hát nem tudom

Az angolokat is fikázza mindenki, pedig csapatként most mocsok jók. Persze, Tunézia gyenge, de mégsem mutatott senki olyan első 10 percet ezen a vb-n, mint ott az angolok, és ha ott 4-5 van közte, akkor sem szólhat senki semmit. Utána egy okos tizit sikerült befújni, és szenvedés jött, de a végén azért bedarálták az ellent. Panama gyenge persze, de mégsem mutatott senki olyan meccset a vb-n, mint akkor az angolok. A belgák elleni komolytalan meccset felesleges bármibe belekeverni.

Kolumbia az első 30 percben azt sem tudta, merre van a pálya, aztán egy tök ikszes meccs volt onnantól. Igen, a végén talán túl korán kezdték el kihúzni az időt, de ha japánoznak a végén, és úgy kapnak gólt, akkor is mindenki ugyanúgy lehülyézi őket, mint mindig. Viszont most végre jött a tizipárharc. A svédeknek meg volt három nagy lehetőségük, de igazából nagyon simán meg lettek verve. És aki fikázza a svéd csapatot, az beszélgessen el egy holland, olasz, német vagy éppen svájci szurkolóval.

3.5-es az odds az angol aranyra, ez szerintem kicsi, ennél többet kéne ígérni, mert valóban simán a francia–belga nyertese a favorit. De a horvátok ellen egyáltalán nem látom esélytelennek a helyzetet, ha pedig ennek a csapatnak összejönne egy döntő, az világszenzáció lenne. Pedig ehhez már csak egy győzelem kell. Aztán meg persze legyen már még egy...
Wyatt
Most derül ki mennyire jók, mrmnt a Horvàtok!
Egyrészt most érték el a 98-as csapat eredményét, a négy közzé jutàst. Ezt akartàk làtni Tőlük Horvàtorszàgban, ez a teher lekerűlt róluk.
Lehet, hogy a jàtékuk nem volt csillogó, de rendkívűl eredményorientàlt. Mentàlisan pedig kba. jók voltak. Tegnap picit màskép jàtszottak, Modric hàtrébbról mozgatta a csapatot. Szerintem nagyon jól.
Én a VB egyik legjobb meccsét vàrom szerdàn!
Fattyu
Valamiért úgy érzem, hogy az angolok fognak döntőzni.
shagi0206
Angol szurkolo vagyok 6 eves korom ota, de mindig igyekszem a realitast nezni. A realitas pedig most szerintem az, hogy az angolok nem fognak dontozni. En az oroszok gyozelmenek jobban orultem volna, konnyebb ellenfelnek veltem oket.

A horvatok szenvedtek eddig, de ok eletveszelyesek, minden pillanatban. Es nagyon rossz matchupnak velem oket Anglianak, mert fizikailag borzasztoan erosek, magasak, de emellett megvan a kello technika, tobb kulcsjatekos, akik kozul ha barmelyik elkapja a fonalat, az pont elegendo ahhoz, hogy tovabbnyomja a csapatot.

A kozeppalya vs. kozeppalya nagyon necces, nem fogjuk tudni leszedni a Rakitic, Modric duo egyiket, elol meg Kramaric es Perisic mocsok gyors, vert fogunk pisalni, mert Young nem tud vedekezni, Walker sem lesz eleg sebessegben, a kozepso vedoink meg ugyszinten nem tartoznak a gyors kategoriaba. Rettegek Mandzukictol, mert hihetetlenul hasznos melot vegez elol, elkepesztoen jol fejel, az eddigi meccseken pedig azert a mi papiron jol fejelo kozephatvedjeink azert jo parszor mulasztottak pontrugasoknal, ami altal megvolt az ellenfelnek a helyzete.

Elol Sterling, Lingard es Alli ugyabar az eros vedok ellen egyaltalan semmire sem kepes, a horvatok pedig azert kemenyen nyerni fogjak szerintem azokat a parharcokat is. Marad Kane. Ez lesz az a meccs, ahol szerintem ha o nem tud villanni es a hatara venni a csapatot, akkor szarban leszunk.

Ettol fuggetlenul mar nagyban tulszarnyalta a varakozasaimat ez az angol valogatott, ha kikapunk, akkor is emelt fovel tavozhatunk, szerintem mar most nagyban ki van maxolva ez a vilagbajnoksag a szamunkra. A horvatok ellen ki lehet esni, ha kuzdunk es akarunk, nem felemelt kezzel megyunk ki, az szamomra mar eleg. Ha pedig meglepetest okozunk, kb. szohoz sem jutnek, mondjuk azt nem latom, hogy a belga, francia paros barmelyiket le tudjuk gyozni. De a dontoben mar barmi lehet, barki jutna be a masik agrol, underdogok lennenk, ami jol is elsulhetne.

több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 16 700
Azért érdemes mögénézni a 2 keretnek alaposabban:
'18 vs. '98
Subasic > Ladic
Vrsaljko > Simic
Vida < Stimac
Lovren > Soldo
Strinic < Bilic
Perisic > Stanic
Modric > Jarni
Rakitic > Asanovic
Rebic < Boban
Kramaric > Vlaovic
Mandzukic < Suker

Ez 7-4 a mostani bandának.
empty taxi
Főleg ha egy Prosinecki be sem fért mint látom abba a csapatba 😊