NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 6 aktív topik

Eredménykövető - Foci VB 2018

19 feliratkozó

több mint 6 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 917 — no es importante
KINEK DRUKKOLSZ?
ANGLIA: Fast Willie, Tony Adams, Tito05, Stez, Duff, peterbadbone, slowmotion, Antonius, alatriste, dr0725, Zolika, bergerdani, Wyatt
BELGIUM: Borbinho, Sixo, Hanni, Padrinaggio, Coolearie, kristof
BRAZÍLIA: Shilkor, Gergőbácsi, eaglesmcnabb, Gergőke, FViktor, bogec7, Zero_L, Toca
FRANCIAORSZÁG: shawnka, zemanla, katonadani
HORVÁTORSZÁG: dankodavid, diverdoc, zavi27, zinadine5, ervinator, Gorcsev
OROSZORSZÁG: ozibozi
URUGUAY: deyell, Szesze

Szerkesztette: Igor
több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Van egy csajszi ismerősöm, van némi hasonlóság szem, arc és haj tekintetében J-vel... Hmm...
kishaszi
Ennyi erővel a barátod krumplifej is lehet...

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 063 — Így remélem megfelelek nektek.....
de baszki, nekünk ilyen kurva lassan jön be a júpíszí, hogy itt az utcában valaki két másodperccel előbb sikítozik?
slowmotion
Tegnap pl a deákon néztem a meccset, az egyik kivetítőn egy perccel előbb jött a kép mint a tőle 50 méterre levő tv-n
r.baggio
valóban, mondják, hogy a hd-re konvertálás miatt lehet némi csúszás, de nem írták, hogy hd-ben lett volna a meccs a upc7-en
slowmotion
upc hd kábel előbb jön 7-8 mp-cel mint az sd
de haver iptv t-kom meg 40 mp-cet késik a upc-mhez képest
NB2
Amúgy elviekben 4K-ban átlátszódott Juditka blúza....
flzoli
Lesz visszajàtszás?
Gergőbácsi
Füligjimmy sajnos már a másik fórumon van ő nem tud segíteni 😊
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Van egy csajszi ismerősöm, van némi hasonlóság szem, arc és haj tekintetében J-vel... Hmm...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 063 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ha ezek a középszerű angolok nem lennének ott kifejezetten pofás, hibátlan lehetne a végső négy csapat. (francia, belga, horvát)
zavi27
A durva az lesz ha ez az angol generáció nyer vbt.... Beckham Shearer Gerrard Lampard Campbell Owen Adams stb who?
dande
Ugyanezt éreztem a portugál aranygeneráció és a 2016-os csapat vonatkozásában
Kampman
Ezzel együtt ebből a négyesből az angoloknak szurkolok, a horvátoknak csúnya irígységből kevésbé tudok...a másik ágról jobb nem beszélni 😊
több mint 6 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
de baszki, nekünk ilyen kurva lassan jön be a júpíszí, hogy itt az utcában valaki két másodperccel előbb sikítozik?
slowmotion
Tegnap pl a deákon néztem a meccset, az egyik kivetítőn egy perccel előbb jött a kép mint a tőle 50 méterre levő tv-n
r.baggio
valóban, mondják, hogy a hd-re konvertálás miatt lehet némi csúszás, de nem írták, hogy hd-ben lett volna a meccs a upc7-en
slowmotion
upc hd kábel előbb jön 7-8 mp-cel mint az sd
de haver iptv t-kom meg 40 mp-cet késik a upc-mhez képest
NB2
Amúgy elviekben 4K-ban átlátszódott Juditka blúza....
flzoli
Lesz visszajàtszás?

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
de baszki, nekünk ilyen kurva lassan jön be a júpíszí, hogy itt az utcában valaki két másodperccel előbb sikítozik?
slowmotion
Tegnap pl a deákon néztem a meccset, az egyik kivetítőn egy perccel előbb jött a kép mint a tőle 50 méterre levő tv-n
r.baggio
valóban, mondják, hogy a hd-re konvertálás miatt lehet némi csúszás, de nem írták, hogy hd-ben lett volna a meccs a upc7-en
slowmotion
upc hd kábel előbb jön 7-8 mp-cel mint az sd
de haver iptv t-kom meg 40 mp-cet késik a upc-mhez képest
NB2
Amúgy elviekben 4K-ban átlátszódott Juditka blúza....
flzoli
Váááááá........ Xanaxot valaki please 😕
kishaszi
Nyugi, nézz inkább orosz lányokat


Kampman
Nem szedált le a látvány.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 926
Ha ezek a középszerű angolok nem lennének ott kifejezetten pofás, hibátlan lehetne a végső négy csapat. (francia, belga, horvát)
zavi27
A durva az lesz ha ez az angol generáció nyer vbt.... Beckham Shearer Gerrard Lampard Campbell Owen Adams stb who?
dande
Ugyanezt éreztem a portugál aranygeneráció és a 2016-os csapat vonatkozásában
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 063 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ha ezek a középszerű angolok nem lennének ott kifejezetten pofás, hibátlan lehetne a végső négy csapat. (francia, belga, horvát)
zavi27
A durva az lesz ha ez az angol generáció nyer vbt.... Beckham Shearer Gerrard Lampard Campbell Owen Adams stb who?
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 926
de baszki, nekünk ilyen kurva lassan jön be a júpíszí, hogy itt az utcában valaki két másodperccel előbb sikítozik?
slowmotion
Tegnap pl a deákon néztem a meccset, az egyik kivetítőn egy perccel előbb jött a kép mint a tőle 50 méterre levő tv-n
r.baggio
valóban, mondják, hogy a hd-re konvertálás miatt lehet némi csúszás, de nem írták, hogy hd-ben lett volna a meccs a upc7-en
slowmotion
upc hd kábel előbb jön 7-8 mp-cel mint az sd
de haver iptv t-kom meg 40 mp-cet késik a upc-mhez képest
NB2
Amúgy elviekben 4K-ban átlátszódott Juditka blúza....
flzoli
Váááááá........ Xanaxot valaki please 😕
kishaszi
Nyugi, nézz inkább orosz lányokat



Szerkesztette: Kampman
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 421 — Слава Україні! Героям слава!
Nem rossz ez az EB.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 6 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 642
Fasza kis EB lett a végére.

Szerkesztette: Tactful Cactus

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
de baszki, nekünk ilyen kurva lassan jön be a júpíszí, hogy itt az utcában valaki két másodperccel előbb sikítozik?
slowmotion
Tegnap pl a deákon néztem a meccset, az egyik kivetítőn egy perccel előbb jött a kép mint a tőle 50 méterre levő tv-n
r.baggio
valóban, mondják, hogy a hd-re konvertálás miatt lehet némi csúszás, de nem írták, hogy hd-ben lett volna a meccs a upc7-en
slowmotion
upc hd kábel előbb jön 7-8 mp-cel mint az sd
de haver iptv t-kom meg 40 mp-cet késik a upc-mhez képest
NB2
Amúgy elviekben 4K-ban átlátszódott Juditka blúza....
flzoli
Váááááá........ Xanaxot valaki please 😕

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
de baszki, nekünk ilyen kurva lassan jön be a júpíszí, hogy itt az utcában valaki két másodperccel előbb sikítozik?
slowmotion
Tegnap pl a deákon néztem a meccset, az egyik kivetítőn egy perccel előbb jött a kép mint a tőle 50 méterre levő tv-n
r.baggio
valóban, mondják, hogy a hd-re konvertálás miatt lehet némi csúszás, de nem írták, hogy hd-ben lett volna a meccs a upc7-en
slowmotion
upc hd kábel előbb jön 7-8 mp-cel mint az sd
de haver iptv t-kom meg 40 mp-cet késik a upc-mhez képest
NB2
Amúgy elviekben 4K-ban átlátszódott Juditka blúza....

több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 24 511 — nabege2@yahoo.com
de baszki, nekünk ilyen kurva lassan jön be a júpíszí, hogy itt az utcában valaki két másodperccel előbb sikítozik?
slowmotion
Tegnap pl a deákon néztem a meccset, az egyik kivetítőn egy perccel előbb jött a kép mint a tőle 50 méterre levő tv-n
r.baggio
valóban, mondják, hogy a hd-re konvertálás miatt lehet némi csúszás, de nem írták, hogy hd-ben lett volna a meccs a upc7-en
slowmotion
upc hd kábel előbb jön 7-8 mp-cel mint az sd
de haver iptv t-kom meg 40 mp-cet késik a upc-mhez képest
több mint 6 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 642
oroszok vigaszágon még bejuthatnak a döntőbe
Löfli
a kazah birkózónak ki kell kapnia

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 6 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 642
de baszki, nekünk ilyen kurva lassan jön be a júpíszí, hogy itt az utcában valaki két másodperccel előbb sikítozik?
slowmotion
nem biztos hogy a meccs miatt
Tactful Cactus
de biztos. ruszki egyenlítő gól előtt, a mellélőtt tizenegyes előtt stb...
és pontosan ugyanannyival.

mondok egy vicceset, az olimpián talán Imre Géza asszója alatt volt az, hogy valaki folyamatosan elspoilerezte a találatokat. ezt ugye úgy ment, hogy egy tus kellett volna, de a koreai tusok előtt kis idővel jött az összes káromkodás. és nyilván amikor iksznél a káromkodás jött, akkor tudtam a kép előtt, hogy szopó van.
egy idő után a fülemre tettem a kezem, de mivel ugye éjszaka volt (Rio, éljen), ezért még azon keresztül is hallottam.
slowmotion
az szar lehetett. milyen jó hogy NFL meccseken nincs ilyen gondunk.
a házban lakott egy Steelers fan, de ő nem ordítozott

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 6 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 936
de baszki, nekünk ilyen kurva lassan jön be a júpíszí, hogy itt az utcában valaki két másodperccel előbb sikítozik?
slowmotion
Érdekes dolog, de az se mindegy, hogy neten nézed az M4-et Mediaklikken keresztül vagy TV-n, mivel utóbbi "gyorsabb".
Szerintem szolgáltatófüggő, hogy mennyi késleltetéssel adja tovább.
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 309 — Cowboys fan
de baszki, nekünk ilyen kurva lassan jön be a júpíszí, hogy itt az utcában valaki két másodperccel előbb sikítozik?
slowmotion
Tegnap pl a deákon néztem a meccset, az egyik kivetítőn egy perccel előbb jött a kép mint a tőle 50 méterre levő tv-n
r.baggio
valóban, mondják, hogy a hd-re konvertálás miatt lehet némi csúszás, de nem írták, hogy hd-ben lett volna a meccs a upc7-en
több mint 6 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
Kinél mi az erősorrend?

Nálam: 1.Belgium, 2.Franciaország, 3.Anglia, 4.Horvátország
Vrij6
Brazília,Uruguay, Mexikó. Ja ez csak vágyálom. Nálam: Horvátország, Franciaország, Belgium, Anglia.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 926
Kinél mi az erősorrend?

Nálam: 1.Belgium, 2.Franciaország, 3.Anglia, 4.Horvátország
Vrij6
Francia, Belga, Horvát, Angol
több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 834 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
oroszok vigaszágon még bejuthatnak a döntőbe


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 936
Kinél mi az erősorrend?

Nálam: 1.Belgium, 2.Franciaország, 3.Anglia, 4.Horvátország
Vrij6
Franciaország, Belgium, Horvátország, Anglia.
több mint 6 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 917 — no es importante
de baszki, nekünk ilyen kurva lassan jön be a júpíszí, hogy itt az utcában valaki két másodperccel előbb sikítozik?
slowmotion
Tegnap pl a deákon néztem a meccset, az egyik kivetítőn egy perccel előbb jött a kép mint a tőle 50 méterre levő tv-n
r.baggio
Nem lehet, hogy valami tudatmódosító volt az oka és nem a réz/optika?
kishaszi
Ahhoz túl korán volt a meccs


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 309 — Cowboys fan
de baszki, nekünk ilyen kurva lassan jön be a júpíszí, hogy itt az utcában valaki két másodperccel előbb sikítozik?
slowmotion
nem biztos hogy a meccs miatt
Tactful Cactus
de biztos. ruszki egyenlítő gól előtt, a mellélőtt tizenegyes előtt stb...
és pontosan ugyanannyival.

mondok egy vicceset, az olimpián talán Imre Géza asszója alatt volt az, hogy valaki folyamatosan elspoilerezte a találatokat. ezt ugye úgy ment, hogy egy tus kellett volna, de a koreai tusok előtt kis idővel jött az összes káromkodás. és nyilván amikor iksznél a káromkodás jött, akkor tudtam a kép előtt, hogy szopó van.
egy idő után a fülemre tettem a kezem, de mivel ugye éjszaka volt (Rio, éljen), ezért még azon keresztül is hallottam.
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 421 — Слава Україні! Героям слава!
Kinél mi az erősorrend?

Nálam: 1.Belgium, 2.Franciaország, 3.Anglia, 4.Horvátország

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv