NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 6 aktív topik

Filmek

40 feliratkozó

több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 558 — The Mathematician
Kiéhezettek
9/10
nem lett túl horror, de elég nyomasztó és van benne jópár WTF moment, a jó értelemben

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 558 — The Mathematician
nah megvolt a vándorsólyom is
nem volt kiemelkedő film, de én jól éreztem magam és a képi világa is faszán passzolt
a cgi néhol kilógott lefelé, de mintha lett volna 1-2 stop motion animatronix is ami pedig fasza volt

nekem 8/10, de meg tudom érteni ha valakinek nem tetszett

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 086 — #NoStress
3 10 to yuma:

Jó színészek, jó pontszámok. Úgy ültem le a film elé, hogy nem igazán csalódhatok benne, aztán mégis hatalmasat sikerült. Teljesen ellentmondásos és logikátlan az egész.
dugo93
Nálam top5 modern western.
Mi mond ellent minek?
Sobri Jóska
Tömören a legidegesítőbb dolog az volt, hogy minden ok nélkül volt kedves a "nagy fő gonosz". Mintha nem tudtak volna kitalálni rá jó indokot. | Amikor épp kinyírta volna Dant, az pedig elmeséli, hogy nem a háborúban vesztette el a lábát, hanem egy bajtársa sebesítette meg. Ez annyira drámai volt, hogy abbahagyta a fojtogatást és átállt az oldalára..De már az úton is megszökhetett volna kb bármikor, mégsem tette. Ráadásul úgy bántak vele, mintha csak egy haverjuk lett volna. Odaült az asztalhoz a családi kajára, alig kötözték meg stb. Az pedig külön élmény volt, ahogy kb 200 méterről a vonaton ülve fütyült egyet, amit persze a lova meghallott és futott is utána... |
dugo93
Túl sematikusan gondolkozol.
Crowe karaktere se színtiszta gonosz, Baleé se tiszta jó.
Pont az ilyen árnyaltabb filmeket tudom szeretni. Ilyen az Unforgivenben is Eastwood, vagy a True Gritben Bridges.
Meg még ezer másik karakter a filmtörténetben.
| Nem akarta megölni, minek?
Megszökni se akart a semmi közepén, mivel tudta, hogy majd késöbb megoldja, így meg nem egyedül kellett átvágnia a prérin, és gondot se akart a szökéssel okozni, mivel alapvetően szimpatizált Bale lúzer karakterével. És mint mondtam nem főgonosz volt, csak olyan bizniszben utazott, ami erőszakosabb és gátlástalanabb megoldásokat követel meg a megszokottnál.
Amolyan torz 19.századi Robin Hood.
A ló éles füle meg valóban kissé túlzó, mint amikor a főhöst nem tudják lekaszálni géppisztollyal, de ő egy revolverrel leszed 6 rosszfiút, de ennyi "legendát" igazán el lehet nézni egy nem dokumentumfilmnek.
|
Remélem tudtam segíteni. 😉

több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 086 — #NoStress
3 10 to yuma:

Jó színészek, jó pontszámok. Úgy ültem le a film elé, hogy nem igazán csalódhatok benne, aztán mégis hatalmasat sikerült. Teljesen ellentmondásos és logikátlan az egész.
dugo93
Nálam top5 modern western.
Sobri Jóska
Maradék 4?
peach
Azokra gondoltam, amiket akkor láttam, amikor készültek.
Vagyis kb. az elmúlt 25-30 évben. Mondjuk az Unforgiventől napjainkig.
Unforgiven, True Grit, Django Unchained, Open Range.

több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 579 — nabege2@yahoo.com
Igaz, hogy nagyon régen láttam a jesse jamest, de arra emlékszem, hogy untam. Lehet újra kéne nézni 😊
peach
Nagyon el kell találni a pillanatot, hogy mit mikor nézel meg. Volt olyan 2 óra 30 perces filmem, amit sikerült 4 óra 20 perc alatt megnézni, mert mindig közbejött valami😊 Hétközben én pl csak sorozatot nézek ha nézek valamit, 2 órás filmekre se időm, se energiám. De az én "fejemben" is van 3-4 olyan film amit újra kéne nézni, mert nem voltam megfelelően ráhangolódva és mindenki dicsérte, csak nekem nem tetszett😊
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Igaz, hogy nagyon régen láttam a jesse jamest, de arra emlékszem, hogy untam. Lehet újra kéne nézni 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
3 10 to yuma:

Jó színészek, jó pontszámok. Úgy ültem le a film elé, hogy nem igazán csalódhatok benne, aztán mégis hatalmasat sikerült. Teljesen ellentmondásos és logikátlan az egész.
dugo93
Nálam top5 modern western.
Sobri Jóska
Maradék 4?
peach
A top5-tel mondjuk nem nagyon szűkítette le a kört szerintem, mert a kétezres években bárhogy számolom, nem készült ötnél több emlékezetes western... 😊 az biztos, hogy a Jesse James meggyilkolása... kell hogy legyen a no. 1.
baggio
sose veri le a Blueberryt vagy a Lone Rangert 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198
3 10 to yuma:

Jó színészek, jó pontszámok. Úgy ültem le a film elé, hogy nem igazán csalódhatok benne, aztán mégis hatalmasat sikerült. Teljesen ellentmondásos és logikátlan az egész.
dugo93
Nálam top5 modern western.
Mi mond ellent minek?
Sobri Jóska
Tömören a legidegesítőbb dolog az volt, hogy minden ok nélkül volt kedves a "nagy fő gonosz". Mintha nem tudtak volna kitalálni rá jó indokot. | Amikor épp kinyírta volna Dant, az pedig elmeséli, hogy nem a háborúban vesztette el a lábát, hanem egy bajtársa sebesítette meg. Ez annyira drámai volt, hogy abbahagyta a fojtogatást és átállt az oldalára..De már az úton is megszökhetett volna kb bármikor, mégsem tette. Ráadásul úgy bántak vele, mintha csak egy haverjuk lett volna. Odaült az asztalhoz a családi kajára, alig kötözték meg stb. Az pedig külön élmény volt, ahogy kb 200 méterről a vonaton ülve fütyült egyet, amit persze a lova meghallott és futott is utána... |

több mint 8 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 007 — no es importante
3 10 to yuma:

Jó színészek, jó pontszámok. Úgy ültem le a film elé, hogy nem igazán csalódhatok benne, aztán mégis hatalmasat sikerült. Teljesen ellentmondásos és logikátlan az egész.
dugo93
Nálam top5 modern western.
Sobri Jóska
Maradék 4?
peach
A top5-tel mondjuk nem nagyon szűkítette le a kört szerintem, mert a kétezres években bárhogy számolom, nem készült ötnél több emlékezetes western... 😊 az biztos, hogy a Jesse James meggyilkolása... kell hogy legyen a no. 1.
baggio
készült egyáltalán 5nél több western? 😀
Negritis
ez alapján nem nagyon
 en.wikipedia.org/wiki/Category:2000s_Western_(genre)_films


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 558 — The Mathematician
3 10 to yuma:

Jó színészek, jó pontszámok. Úgy ültem le a film elé, hogy nem igazán csalódhatok benne, aztán mégis hatalmasat sikerült. Teljesen ellentmondásos és logikátlan az egész.
dugo93
Nálam top5 modern western.
Sobri Jóska
Maradék 4?
peach
A top5-tel mondjuk nem nagyon szűkítette le a kört szerintem, mert a kétezres években bárhogy számolom, nem készült ötnél több emlékezetes western... 😊 az biztos, hogy a Jesse James meggyilkolása... kell hogy legyen a no. 1.
baggio
készült egyáltalán 5nél több western? 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 007 — no es importante
3 10 to yuma:

Jó színészek, jó pontszámok. Úgy ültem le a film elé, hogy nem igazán csalódhatok benne, aztán mégis hatalmasat sikerült. Teljesen ellentmondásos és logikátlan az egész.
dugo93
Nálam top5 modern western.
Sobri Jóska
Maradék 4?
peach
A top5-tel mondjuk nem nagyon szűkítette le a kört szerintem, mert a kétezres években bárhogy számolom, nem készült ötnél több emlékezetes western... 😊 az biztos, hogy a Jesse James meggyilkolása... kell hogy legyen a no. 1.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
3 10 to yuma:

Jó színészek, jó pontszámok. Úgy ültem le a film elé, hogy nem igazán csalódhatok benne, aztán mégis hatalmasat sikerült. Teljesen ellentmondásos és logikátlan az egész.
dugo93
Nálam top5 modern western.
Sobri Jóska
Maradék 4?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 086 — #NoStress
3 10 to yuma:

Jó színészek, jó pontszámok. Úgy ültem le a film elé, hogy nem igazán csalódhatok benne, aztán mégis hatalmasat sikerült. Teljesen ellentmondásos és logikátlan az egész.
dugo93
Nálam top5 modern western.
Mi mond ellent minek?

több mint 8 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198
3 10 to yuma:

Jó színészek, jó pontszámok. Úgy ültem le a film elé, hogy nem igazán csalódhatok benne, aztán mégis hatalmasat sikerült. Teljesen ellentmondásos és logikátlan az egész.

több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
nagyon ígéretesnek tűnik:
 www.youtube.com/embed/sC9abcLLQpI/?wmode=opaque
braxa88
effektive itt is tudja mindenki mi lesz a vege, mondanam h ugy mint a titanicnal, de ott a szerelem volt a kozponti tema.Itt meg tenyleg maga a misszio. a 2. trilogia is ertelmetlen volt ebbol a szempontbol, mivel kb mindenki tudta, hogy mi lesz belole, tehat nagy meglepetesre nem lehet szamitani.
ZoliMP
azért a lázadókért lehet majd izgulni h ne haljon meg mind.
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 323 — No 1 Zhang Yufei fan
nagyon ígéretesnek tűnik:
 www.youtube.com/embed/sC9abcLLQpI/?wmode=opaque
braxa88
Kb. igy kellett volna az Episode 7-nek kineznie (ertelemszeruen a post-Vader kontextusban), aztan lehet hogy elkiabalom es ez is 90%-ban ujrahasznositott sztori lesz.. de egyelore tetszik nekem is.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 841 — Apu ökölbeszorított keze
miért meghalt Yoda?

több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 907 — Omar's Coming Yo!
nagyon ígéretesnek tűnik:
 www.youtube.com/embed/sC9abcLLQpI/?wmode=opaque
braxa88
effektive itt is tudja mindenki mi lesz a vege, mondanam h ugy mint a titanicnal, de ott a szerelem volt a kozponti tema.Itt meg tenyleg maga a misszio. a 2. trilogia is ertelmetlen volt ebbol a szempontbol, mivel kb mindenki tudta, hogy mi lesz belole, tehat nagy meglepetesre nem lehet szamitani.
ZoliMP
ez így van.Én csak remélni tudom,hogy valahogy a későbbi filmekben visszahozzák Yodát,az igazán fasza lenne.

több mint 8 éve
YoungZeeZee 8 474
nagyon ígéretesnek tűnik:
 www.youtube.com/embed/sC9abcLLQpI/?wmode=opaque
braxa88
effektive itt is tudja mindenki mi lesz a vege, mondanam h ugy mint a titanicnal, de ott a szerelem volt a kozponti tema.Itt meg tenyleg maga a misszio. a 2. trilogia is ertelmetlen volt ebbol a szempontbol, mivel kb mindenki tudta, hogy mi lesz belole, tehat nagy meglepetesre nem lehet szamitani.
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
nagyon ígéretesnek tűnik:
 www.youtube.com/embed/sC9abcLLQpI/?wmode=opaque
több mint 8 éve
JéBé Green Bay Packers 6 902
Sausage party, ekkora állatságot nem láttam szerintem életemben. A legjobb értelemben.
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Az elmúlt hónapok termései:

Pénzes cápa: könnyed esti szórakozás, a körmöm nem rágtam le. Valahogy nem hittem el a sztorit. A gyerek nagyon töketlen volt... 6/10.

Jöttünk, láttunk 3: eszeveszett ordítozás az egész, nincs három egymás után nyugodtan elmondott mondat, eszméletlenül idegesítő volt, és számomra nézhetetlen. Kár érte. 4/10.

Amerika kapitány episode 817.: annyira nem vagyok oda a szuperhősös filmekért és igazság szerint követni sem tudom már, hogy ki kicsoda és ki kivel van. Érdekesen indult, de annyira hosszú volt, hogy képtelen voltam kivárni s elkezdtem tekerni... 5/10.

Free state of Jones: baromira tetszett, főleg eredeti nyelven ugye. Matthew papa - nálam - képtelen hibázni. Lenyomott olyan északi akcentust, hogy csak lestem. Kár a kevés csatajelenetért 😀 9/10.

Angry Birds: kicsit hosszúnak találtam, de tetszett. Az elején lévő jó poénok megfelelő alapot szolgáltattak. 7/10.

13 óra, Bengházi titkos katonái: A sólyom végveszélyben kettő. Hatalmas film, aki nem látta, pótolja! 10/10.

Rendes fickók: a trailer minden poént lelőtt, nagyon laposnak és erőltetettnek tűnt. A korhűség miatt 6/10.

A zátony: inkább le sem írom a véleményem. 2/10.

A legkúlabb nap: óriási vígjáték, nagyon, nagyon jól szórakoztam. 9/10.

Mielőtt megismertelek: életrevalók kettő, plusz Emilia Clarke mimikája és szemöldöke - na meg a szinkronhangja - irritált mint állat, ennek ellenére sírtam. 8/10.

Központi hírszerzés: egynek elment, párszor nevettem, bírom a Sziklát. 7/10.

Függetlenség napja kettő: a pár idiótaságon kívül simán nézhető, 7/10.
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 558 — The Mathematician
Kubo 10/10
legalábbis számomra, és remélem sikerül összehozni h megapják az oscart

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 326 — Lájkold a zsűrit!
Ez az új Batman Unlimited hozta a szokásos maga színvonalat a DC-s animációk között.
Amennyire betúlzásnak tűnt az eleje annyira koherens lett az egész.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 907 — Omar's Coming Yo!
 www.youtube.com/watch?v=1xo3af_6_Jk

Bardem zseniális lesz.