NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 6 aktív topik

Filmek

40 feliratkozó

több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 841 — Apu ökölbeszorított keze
Ritkán jutok moziba ma lenne rá időm de a palackpostát csak kora délután adják az kiesett.

Mi lehet még értelmes?
az uj Burton film?
esetleg a 7 mesterlövész?
Párommal megyek szerencsére a B Jones nem téma 😊
Janek
nekem nagyon tetszett a Kút, ha anno bejött a Nyomozó, ez is tetszeni fog (remélem 😀)
Löfli
Azt tuti megnézem mert Roland az osztálytársam volt alt suliban még egyutt voltunk az első statiszta szereplésen 7v 8 evesen..

több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 885 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Ritkán jutok moziba ma lenne rá időm de a palackpostát csak kora délután adják az kiesett.

Mi lehet még értelmes?
az uj Burton film?
esetleg a 7 mesterlövész?
Párommal megyek szerencsére a B Jones nem téma 😊
Janek
nekem nagyon tetszett a Kút, ha anno bejött a Nyomozó, ez is tetszeni fog (remélem 😀)


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 841 — Apu ökölbeszorított keze
Ritkán jutok moziba ma lenne rá időm de a palackpostát csak kora délután adják az kiesett.

Mi lehet még értelmes?
az uj Burton film?
esetleg a 7 mesterlövész?
Párommal megyek szerencsére a B Jones nem téma 😊

több mint 8 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
 hvg.hu/kultura/20160927_Decemberben_jon_a_varva_vart_Scorseseeposz
empty taxi
ez a két jezsuista szerzetes szenved egy idegen kultúrában egy kissé ismerősnek tűnik már nekem régebbről... | A misszió |
yooker
Juliánusz barát?
sutianap
Ő Domonkos-rendi volt! 😉
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
 hvg.hu/kultura/20160927_Decemberben_jon_a_varva_vart_Scorseseeposz
empty taxi
ez a két jezsuista szerzetes szenved egy idegen kultúrában egy kissé ismerősnek tűnik már nekem régebbről... | A misszió |
yooker
Juliánusz barát?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
 hvg.hu/kultura/20160927_Decemberben_jon_a_varva_vart_Scorseseeposz
empty taxi
ez a két jezsuista szerzetes szenved egy idegen kultúrában egy kissé ismerősnek tűnik már nekem régebbről... | A misszió |
yooker
Ugyanez jutott nekem is eszembe 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
 hvg.hu/kultura/20160927_Decemberben_jon_a_varva_vart_Scorseseeposz
empty taxi
ez a két jezsuista szerzetes szenved egy idegen kultúrában egy kissé ismerősnek tűnik már nekem régebbről... | A misszió |
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 326 — Lájkold a zsűrit!
 hvg.hu/kultura/20160927_Decemberben_jon_a_varva_vart_Scorseseeposz


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 558 — The Mathematician
Magnificent 7

ideális blockbuster, első olyan Pratt alakítás amivel nem vagyok teljesen kibékülve

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 086 — #NoStress
Palackposta

Ejj de tudnak ezek a dánok. Ha jól tudom 5 része lesz a filmnek. Eddig ugye a Nyomtalanul, a Fácángyilkosok és most ez. Mind a három nagyon jól sikerült, de eddig nálam ez a rész viszi a prímet.
dugo93
különálló történetek, a Q ügyosztály esetei, eddig(?) hat részes a sorozat. nekem egyik film sem jött be annyira, mint a könyvek, sokkal több lenne a karakterekben, ha tetszett a sztori, érdemes inkább elolvasni őket.
kristof
És vonatkozik ez az összes skandináv krimire.
Tetovált lány fullra eltolva (amcsi is, svéd is), Kenneth Branagh Wallanderj sorozata szintén ergya, Jo Nesbo Fejvadászokja szintúgy, és ezek a Jussi Adler Olsenek is dettó.

több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Palackposta

Ejj de tudnak ezek a dánok. Ha jól tudom 5 része lesz a filmnek. Eddig ugye a Nyomtalanul, a Fácángyilkosok és most ez. Mind a három nagyon jól sikerült, de eddig nálam ez a rész viszi a prímet.
dugo93
különálló történetek, a Q ügyosztály esetei, eddig(?) hat részes a sorozat. nekem egyik film sem jött be annyira, mint a könyvek, sokkal több lenne a karakterekben, ha tetszett a sztori, érdemes inkább elolvasni őket.
több mint 8 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198
Palackposta

Ejj de tudnak ezek a dánok. Ha jól tudom 5 része lesz a filmnek. Eddig ugye a Nyomtalanul, a Fácángyilkosok és most ez. Mind a három nagyon jól sikerült, de eddig nálam ez a rész viszi a prímet.

több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 250 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem nagyon szoktam ide írni de a Shallows (Zátony) kapcsán megteszem.
Borzasztó, nevetséges film. Spielberg Cápája után 40 évvel egy hasonló, de annál ezerszer gagyibb, a cápák természetes viselkedésével szöges ellentétű, a tenger biológiáját nem ismerő hiteltelen, az emberi zsigeri félelmekre alapuló Orca remaket sikerült összehozni.
Nagyon nagy imádója vagyok a tengereknek. Búvár vagyok. Számtalan cápás merülésen vagyok túl. Úsztam pöröllyel, selyem, szirti, bika, oceanic white tip cápákkal, gyerekeimmel sznorizva filmeztük őket. ( nem láttam őket de a földközi tengeri-adriai nagy populációjukból adódóan valószínű nagy fehérrel is csak nem mutatták magukat). Amit lehet mindent elolvasok, megnézek ami a cápákkal kapcsolatos. Csúcsragadozók, de nem ezek az esztelen gyilkoló gépek. A Jaws rettentő sokat ártott a világ cápa populációjának, remélem nem lesz hasonló hatása ennek a szarnak.
|
1. a cápa ösztönlény, az ölés öröméért nem öl, ezt egyelőre csak a gyilkos bálnáról sikerült igazolni a tengerben
2. Ha van egy bálnatetem a vízben biztos, hogy a cápa azt választja, nem az esetleges rá veszélyes élő prédát. Fókákat is általában hagyja elvérezni az első harapása után a nagy fehér, védve magát a foka karmaitól.
3. Olyan, hogy bosszú egy cápa vonatkozásában nonszensz. Ösztönei és nem a tudatos agya irányítja emlékképei és emberi érzései alapján (Orca remake)
4. Egy cápa soha nem annyira hülye és van annyira tisztában a környezetével, hogy ne fenekeljen meg a korallszírten
5. Az ember elbújik a medúzák közé és a cápa nem tudja követni mert megcsípik??? WTF?? ember bőre kibírja cápáé nem???
6. Egy vaslánc sülyedése a vízben gyorsabb mint a cápa maximális úszási sebessége?
7. És ez a cápa annyira hülye, hogy ezzel a lefelé történő maximális sebességgel (ami elől a főhősnő el tud ugrani) belefúródik fejjel a tengerfenékbe és az ott lévő vasba. Mondjuk ez volt a tetőpontja ennek a fosnak
|
Akik egy jó popsit, minden realitást nélkülöző, az ijesztegetésre épülő 80 percet akar látni azoknak érdemes csak megnézni.
Bár mint írtam én elfogult vagyok, engem nagyon felhúzott.
diverdoc
Na, gondoltam megemlítem, megnéztem én is a kedvenced. xD
Azt kell mondanom, hogy egyébként kifejezetten jó volt a film a közepéig, addig, amíg cápeti | kidugta a fejét a néni közelében, és megsebezte a korall | . Annál a jelenetnél azért egy pillanatra meg is ijedtem, és egyébként komolyan az volt az első gondolatom, hogy végre nem valami fossá CGI-zett szar cápát kapunk, kifejezetten szépen meg volt csinálva, nekem legalábbis nagyon tetszett egy-egy jeleneten kívül, mert volt, ahol gány lett.

Na de utána viszont minden tök szar lett. Kezdődött azzal, amit említettél, hogy a csúnya néni | kicsit sem reálisan abból nyerte meg az életét megmentő előnyét, hogy ellubickolt a medúzák közé, | na ott hangosan felröhögtem. Aztán pedig rá lett tukmálva szerencsétlen cápetire, hogy | kiugrándozzon a vízből a néni miatt, nekiugorjon végig a bójához, aztán szó szerint szét is kapja azt. | Ott már nagyon néztem, hogy ez átment kurva nevetségesbe, de a csúcs az az volt, amikor cápali | feltrancsírozta magát. |

És az a baj, hogy nem az van bennem, hogy ez a film egy fos volt, inkább sajnálom, mert ez a film ez rohadt jól meg volt csinálva, élvezhető volt, egészen a feléig, amíg hihető volt. Onnantól aztán átment Sharknadóba.

több mint 8 éve
ozibozi New York Giants 16 749
Eddie a sas pipa...felkészül, Erik az angolna...

Szerkesztette: ozibozi
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 250 — Whoops, looks like something went wrong.
Eddie a sas nagyon bejött! Hatalmas film volt! Sportbuzinak kötelező😊
(mondjuk most így olvasva fura, hogy ő nem végig Garmischban volt, hanem járta végig Európát, meg júeszéjben is volt...valahogy a filmben nem ez volt, illetve a síugrásnál abban az időben párhuzamos sílécekkel ugrottak, nem szétnyitottakkal)
NB2
Tényleg jó film, kár, hogy az teszi igazán nagy csodává, hogy a filmben látottak szerint kurvára nem tudott síelni és fingja nem volt az egészről, valójában pedig tudott síelni és egyáltalán nem volt annyira elveszett, még ha abszolút nem is profi szinten.

Ez szerintem azért eléggé durva túlzás volt, megint kellett a hálivúdi szenzáció a filmbe. Mikor megnéztem az egyébként tényleg szórakoztató művet, ez némi csalódást okozott.

De ettől függetlenül tetszett, nem mondom, hogy nem.

több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 579 — nabege2@yahoo.com
Eddie a sas nagyon bejött! Hatalmas film volt! Sportbuzinak kötelező😊
(mondjuk most így olvasva fura, hogy ő nem végig Garmischban volt, hanem járta végig Európát, meg júeszéjben is volt...valahogy a filmben nem ez volt, illetve a síugrásnál abban az időben párhuzamos sílécekkel ugrottak, nem szétnyitottakkal)
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 326 — Lájkold a zsűrit!
Eye in the Sky

A forgatókönyv nem rossz, bár néhány csavar azért a megjósolható kategória. A karakterábrázolások igen felszínesek, de Gavin Hood rendező a kitűnő zenékkel nagyon elkapta az átadandó hangulatot. Úgyis bőven ajánlós (no persze nem akkor ha röhögni akarsz egy filmen), hogy a drámai szerepekben rendszeresen lubickoló Helen Mirren itt igazából nem tesz hozzá sokat a filmélményhez.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 558 — The Mathematician
nah a tegnapi corvin moziéj :

Rossz anyák
hallottam pár embertől h überproszto meg minden
hát nem,egész korrekt volt bár au utolsó 20 perc feleslegesen szirupos lett
6/10

Star Trek 3 (?)

korrekt sci fi, 1-2 B jelenettel
8/10

Függetlenség napja 2

over the top, de nem tudtam haragudni rá
a párbeszédek hihetelenül bugyuták 😀

8/10 - főleg az élmény miatt


Ben hur - 2016

mint ókori film nézhető
mint Ben Hur döhítő

7/10

-

összességében elégedett voltam

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Gyilkos Joe :2011-es film de nekem most került képbe hátha másnak is elkerülte a figyelmét

lepattant család drámája Texasban , melynek "hangulata" minden részében remekül kidolgozott!kevés szereplő ( színházi darabból készült ) szinte mindenki nagyon jó de aki
teli találat és óriásit játszik az Matthew McConaughey !a sok limonádé mellett vannak ugye igen jó filmjei de ebben tetszett a legjobban! csak miatta is érdemes megnézni!
arra viszont érdemes felkészülni hogy a film ocsmány és beteges emberekről szól..😊
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Igazabol nem nagyon ertem itt a magas elvarasokat.. azok utan hogy az elmult 30 evben akkor sikerult jo comicbook moviet letenni az asztalra, amikor vagy a fosodoron kivuli (s altalaban R-rated) filmet forgatott valaki (pl. Watchmen, Deadpool, Sin City, Snowpiercer, GOTG), vagy amikor egy-egy szereplo olyan pazar alakitasat nyujtott, ami picit kiemelte a tobbi film kozul (TDK, Deadpool, esetleg az Ironman / ami szerintem a legjobb az osszes mainstream film kozul)

Ertem, hogy mondjuk a SS-nal lehetett remenykedni hogy az elso kategoriaba esik, a Deadpool utan meg plane.. csak ugye elojott a masik problema, amikor egyszerre 5+ karakterrel akarsz egy 2 orast filmben foglalkozni, akkor azt nagyon ugyesen kell megszerkeszteni..
Igor
a deadpool nálam a legrosszabb képregény film az utóbbi kb 5évben. semmi sztori, szar poénok, tényleg 5 szerpelő, 3 helyszín, 0 látvány. nem értem azt a hypeot ami övezi.
braxa88
Az elso ket pontot megertem, de az utolso harmat nem.. (5 szerpelő, 3 helyszín, 0 látvány) - ez miert baj? Ettol meg siman lehet valami jo film.. sot altalaban a korrelacio pont ebbe az iranyba csuszik el.


Igor
persze lehet egy film akkor is jó ha kevés szereplővel, helyszínnel, látvány nélkül dolgozik, de egy szuperhősös akció blockbuster szerintem nem.
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 323 — No 1 Zhang Yufei fan
Igazabol nem nagyon ertem itt a magas elvarasokat.. azok utan hogy az elmult 30 evben akkor sikerult jo comicbook moviet letenni az asztalra, amikor vagy a fosodoron kivuli (s altalaban R-rated) filmet forgatott valaki (pl. Watchmen, Deadpool, Sin City, Snowpiercer, GOTG), vagy amikor egy-egy szereplo olyan pazar alakitasat nyujtott, ami picit kiemelte a tobbi film kozul (TDK, Deadpool, esetleg az Ironman / ami szerintem a legjobb az osszes mainstream film kozul)

Ertem, hogy mondjuk a SS-nal lehetett remenykedni hogy az elso kategoriaba esik, a Deadpool utan meg plane.. csak ugye elojott a masik problema, amikor egyszerre 5+ karakterrel akarsz egy 2 orast filmben foglalkozni, akkor azt nagyon ugyesen kell megszerkeszteni..
Igor
a deadpool nálam a legrosszabb képregény film az utóbbi kb 5évben. semmi sztori, szar poénok, tényleg 5 szerpelő, 3 helyszín, 0 látvány. nem értem azt a hypeot ami övezi.
braxa88
Az elso ket pontot megertem, de az utolso harmat nem.. (5 szerpelő, 3 helyszín, 0 látvány) - ez miert baj? Ettol meg siman lehet valami jo film.. sot altalaban a korrelacio pont ebbe az iranyba csuszik el.

Nekem kifejezetten tetszett, bar a hype valoszinuleg tenyleg tulcsordult a vegere, szerintem egy jol megirt, jol megszerkesztett/osszerakott film volt, ami Reynolds elvitt a hatan (meg maszkban is), es bar a "gonoszoktol" / tobbi karaktertol megint nem aleltam el, ennel a filmnel latszott hogy ez itt egyes egyedul Dedpoolra van kihegyezve.. s igy talan megbocsathatott vetek.
Ami nekem film utan beugrott rola, hogy ez egy Jim Carrey(Ace Ventura)/Eddie Murphy()-fele amokfutas volt (a szo pozitiv ertelmeben), kepregenyfilmes kontosbe oltoztetve. Es ebben a tekintetben, mindent egybevetve pazar film volt.

Teny, hogy be kell vallanom (mar sokszor irtam), hogy en azok koze tartozom, akik talan picit tulertekelik az ilyen ujszeru probalkozasokat a fosodorban levo Marvel filmek rovasara... de en sem teszem ezt minden fimnel, lasd Suicide Squad pl.

Es tartom a velemenyem, hogy semmi szukseg egy 17. Batmanre, egy 62. Avengersre vagy egy 38. Robin vs Mrs. Hulk mozira, amennyiben azok teljesen atlagos, iparos minosegben keszulnek, es semmi ujat nem adnak/mutatnak mas teruleten sem. Sot, ez a fajta, atlagos kepregenyfilm az, ami tonkreteszi a jelenlegi korszak filmiparat... de innentol ez hosszu rant lenne, ugyhogy ez majd maskor/mas hsz-ben kulon.

Marpedig a legtobb kepregenyfilmre ez rahuzhato ("iparos minosegben keszulnek, es semmi ujat nem adnak/mutatnak mas teruleten sem"), meg az altalad fenyezett Avengersre is szvsz.. ami nalam nagyon kiemelkedik az a TDK, illetve picit az Ironman es esetleg a Batman Begins a klasszikus fosodorbol... bar Batman alapbol olyan jellegu szuperhos(?), hogy "konnyebb" rola jo filmet csinalni.

sry: Stez irta a Captain Americat, nem te.. azt a reszt akkor lehet ignoralni.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 907 — Omar's Coming Yo!
civil war szedhető 1080p-ben a szokott magyar helyről.
Kenny
szombaton pedig nézhető 3D-ben a corvinban 😀
Negritis
nem bírja a kontaktlencsém a 3D-s szemüveget sry 😀

több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 558 — The Mathematician
civil war szedhető 1080p-ben a szokott magyar helyről.
Kenny
szombaton pedig nézhető 3D-ben a corvinban 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 907 — Omar's Coming Yo!
civil war szedhető 1080p-ben a szokott magyar helyről.

több mint 8 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Leto Jokere egy vicc, a röhögéseken és a zöld hajan kívűl semmi Jokeres nem volt benne. Semmi olyan mozdulat, hanglejtés, v bármi. Ha nem tudjuk h ő Joker, hát nem biztos h rájöttünk volna, de még a szája, vagy a ruhája se volt Jokeres. Megpróbáltak egy új, modern és menő Jokert kitalálni, de nálam ez nagyon nem talált.
(mult héten náztem meg a Nicholsonos Batman filmet, na ott volt az igazi Joker, oké h bénán nézett ki, meg kicsit öregebb volt mint kéne, de az a szinsézi játék hozta az igazi őrült, kiszámíthatlan bohókás, vicceődő gyilkos Jokert.)
braxa88
MAJOR KÉPREGÉNYES SPOILER: | Mondjuk miután kiderült hogy összesen 3 különböző Joker van, ezért kvázi nem létezik olyan, hogy igazi Joker és ez a Leto-fajta is simán befér az egyiknek. Plusz tényleg alig láttunk belőle valamit, szóval én várnék még a megítélésével |
Wester
erről írnám nekem bővebben (akár PMben is ha nem akarz offolni)
amugy ezek a képregények már nekem szenzációhajhászások, szar ötletekkel akarják feldobni. 3 joker, hidrás kapitány, stb.
braxa88
| Ez a cikk jól összefoglalja:
 girloncomicbookworld.com/2016/05/31/what-do-you-mean-theres-3-jokers-now-rebirth-discussion/
|
Wester
| jó, de akkor ne feleddkezzünkel a 4-5 Batmanről és 7-8 Robinról sem |

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!