NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 5 aktív topik

Filmek

40 feliratkozó

több mint 8 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 393 — Jó ötletnek tűnt!
Leto Jokere egy vicc, a röhögéseken és a zöld hajan kívűl semmi Jokeres nem volt benne. Semmi olyan mozdulat, hanglejtés, v bármi. Ha nem tudjuk h ő Joker, hát nem biztos h rájöttünk volna, de még a szája, vagy a ruhája se volt Jokeres. Megpróbáltak egy új, modern és menő Jokert kitalálni, de nálam ez nagyon nem talált.
(mult héten náztem meg a Nicholsonos Batman filmet, na ott volt az igazi Joker, oké h bénán nézett ki, meg kicsit öregebb volt mint kéne, de az a szinsézi játék hozta az igazi őrült, kiszámíthatlan bohókás, vicceődő gyilkos Jokert.)
braxa88
MAJOR KÉPREGÉNYES SPOILER: | Mondjuk miután kiderült hogy összesen 3 különböző Joker van, ezért kvázi nem létezik olyan, hogy igazi Joker és ez a Leto-fajta is simán befér az egyiknek. Plusz tényleg alig láttunk belőle valamit, szóval én várnék még a megítélésével |
Wester
erről írnám nekem bővebben (akár PMben is ha nem akarz offolni)
amugy ezek a képregények már nekem szenzációhajhászások, szar ötletekkel akarják feldobni. 3 joker, hidrás kapitány, stb.
braxa88
| Ez a cikk jól összefoglalja:
 girloncomicbookworld.com/2016/05/31/what-do-you-mean-theres-3-jokers-now-rebirth-discussion/
|

Lesz ez még így se!
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Leto Jokere egy vicc, a röhögéseken és a zöld hajan kívűl semmi Jokeres nem volt benne. Semmi olyan mozdulat, hanglejtés, v bármi. Ha nem tudjuk h ő Joker, hát nem biztos h rájöttünk volna, de még a szája, vagy a ruhája se volt Jokeres. Megpróbáltak egy új, modern és menő Jokert kitalálni, de nálam ez nagyon nem talált.
(mult héten náztem meg a Nicholsonos Batman filmet, na ott volt az igazi Joker, oké h bénán nézett ki, meg kicsit öregebb volt mint kéne, de az a szinsézi játék hozta az igazi őrült, kiszámíthatlan bohókás, vicceődő gyilkos Jokert.)
braxa88
MAJOR KÉPREGÉNYES SPOILER: | Mondjuk miután kiderült hogy összesen 3 különböző Joker van, ezért kvázi nem létezik olyan, hogy igazi Joker és ez a Leto-fajta is simán befér az egyiknek. Plusz tényleg alig láttunk belőle valamit, szóval én várnék még a megítélésével |
Wester
erről írnám nekem bővebben (akár PMben is ha nem akarz offolni)
amugy ezek a képregények már nekem szenzációhajhászások, szar ötletekkel akarják feldobni. 3 joker, hidrás kapitány, stb.

Szerkesztette: braxa88
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Igazabol nem nagyon ertem itt a magas elvarasokat.. azok utan hogy az elmult 30 evben akkor sikerult jo comicbook moviet letenni az asztalra, amikor vagy a fosodoron kivuli (s altalaban R-rated) filmet forgatott valaki (pl. Watchmen, Deadpool, Sin City, Snowpiercer, GOTG), vagy amikor egy-egy szereplo olyan pazar alakitasat nyujtott, ami picit kiemelte a tobbi film kozul (TDK, Deadpool, esetleg az Ironman / ami szerintem a legjobb az osszes mainstream film kozul)

Ertem, hogy mondjuk a SS-nal lehetett remenykedni hogy az elso kategoriaba esik, a Deadpool utan meg plane.. csak ugye elojott a masik problema, amikor egyszerre 5+ karakterrel akarsz egy 2 orast filmben foglalkozni, akkor azt nagyon ugyesen kell megszerkeszteni..
Igor
a deadpool nálam a legrosszabb képregény film az utóbbi kb 5évben. semmi sztori, szar poénok, tényleg 5 szerpelő, 3 helyszín, 0 látvány. nem értem azt a hypeot ami övezi.
több mint 8 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 393 — Jó ötletnek tűnt!
Leto Jokere egy vicc, a röhögéseken és a zöld hajan kívűl semmi Jokeres nem volt benne. Semmi olyan mozdulat, hanglejtés, v bármi. Ha nem tudjuk h ő Joker, hát nem biztos h rájöttünk volna, de még a szája, vagy a ruhája se volt Jokeres. Megpróbáltak egy új, modern és menő Jokert kitalálni, de nálam ez nagyon nem talált.
(mult héten náztem meg a Nicholsonos Batman filmet, na ott volt az igazi Joker, oké h bénán nézett ki, meg kicsit öregebb volt mint kéne, de az a szinsézi játék hozta az igazi őrült, kiszámíthatlan bohókás, vicceődő gyilkos Jokert.)
braxa88
MAJOR KÉPREGÉNYES SPOILER: | Mondjuk miután kiderült hogy összesen 3 különböző Joker van, ezért kvázi nem létezik olyan, hogy igazi Joker és ez a Leto-fajta is simán befér az egyiknek. Plusz tényleg alig láttunk belőle valamit, szóval én várnék még a megítélésével |

Lesz ez még így se!
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 250 — Whoops, looks like something went wrong.
Igazabol nem nagyon ertem itt a magas elvarasokat.. azok utan hogy az elmult 30 evben akkor sikerult jo comicbook moviet letenni az asztalra, amikor vagy a fosodoron kivuli (s altalaban R-rated) filmet forgatott valaki (pl. Watchmen, Deadpool, Sin City, Snowpiercer, GOTG), vagy amikor egy-egy szereplo olyan pazar alakitasat nyujtott, ami picit kiemelte a tobbi film kozul (TDK, Deadpool, esetleg az Ironman / ami szerintem a legjobb az osszes mainstream film kozul)

Ertem, hogy mondjuk a SS-nal lehetett remenykedni hogy az elso kategoriaba esik, a Deadpool utan meg plane.. csak ugye elojott a masik problema, amikor egyszerre 5+ karakterrel akarsz egy 2 orast filmben foglalkozni, akkor azt nagyon ugyesen kell megszerkeszteni..
Igor
Azért a Captain America-filmek szerintem abszolút jók, főleg a második és a harmadik része. Utóbbinál pedig nem is olyan régen azért láthattuk, hogy több nagyágyúval is lehet ügyesen, megfelelően dobálózni.

A Suicide Squad esetében ez nem sikerült, sőt, pár karaktert sikerült ledegradálni, hogy ne lehessen őket komolyan venni, erre jön rá, hogy Joker karaktere is csak azért került be a filmbe, hogy vele csalogassák be a nézőket a moziba, mert egyébként nagyon nem kellett volna bele így, ebben a formájában.

Kicsit összevisszaság az egész, érezhető, hogy nem tudtak mit kezdeni az egész anyaggal, amit kaptak, a végeredménye pedig ez a káosz.

több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 324 — No 1 Zhang Yufei fan
Meghalt Gene Wilder!
NB2
RIP!
A Mel Brooks-szal keszitett filmjeit nagyon kedveltem, mindben pazar volt (a Producerekert meg egy Oscar-jelolest is kapott)

(es vartam mar egy Wonkas meme-t, de en direkt nem rakom be...)

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 324 — No 1 Zhang Yufei fan
Igazabol nem nagyon ertem itt a magas elvarasokat.. azok utan hogy az elmult 30 evben akkor sikerult jo comicbook moviet letenni az asztalra, amikor vagy a fosodoron kivuli (s altalaban R-rated) filmet forgatott valaki (pl. Watchmen, Deadpool, Sin City, Snowpiercer, GOTG), vagy amikor egy-egy szereplo olyan pazar alakitasat nyujtott, ami picit kiemelte a tobbi film kozul (TDK, Deadpool, esetleg az Ironman / ami szerintem a legjobb az osszes mainstream film kozul)

Ertem, hogy mondjuk a SS-nal lehetett remenykedni hogy az elso kategoriaba esik, a Deadpool utan meg plane.. csak ugye elojott a masik problema, amikor egyszerre 5+ karakterrel akarsz egy 2 orast filmben foglalkozni, akkor azt nagyon ugyesen kell megszerkeszteni..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Suicide Squadról, annyit, h én valamivel többet kaptam mint vártam, de hát az Acélember ls BvS után nagyon alacsonyan voltak a várakozások.
Harley nagyon jó volt, meg Deadshot is, meg voltak jó poénok, de ezek nagyrészét a trailer ellőtte. kb ennyi pozitív volt. Leto Jokere egy vicc, a röhögéseken és a zöld hajan kívűl semmi Jokeres nem volt benne. Semmi olyan mozdulat, hanglejtés, v bármi. Ha nem tudjuk h ő Joker, hát nem biztos h rájöttünk volna, de még a szája, vagy a ruhája se volt Jokeres. Megpróbáltak egy új, modern és menő Jokert kitalálni, de nálam ez nagyon nem talált. Az meg plusz hülyeség volt, h semmi értelme nem volt a szerepeltetésének. Egyszer az elején tetszett mikor gépfegyvert kért a doki Harleytól.
most komolyan, ne már:
 www.ew.com/sites/default/files/styles/tout_image_612x380/public/i/2016/04/13/the-joker_0.jpg?itok=XZHmbuzc
(mult héten náztem meg a Nicholsonos Batman filmet, na ott volt az igazi Joker, oké h bénán nézett ki, meg kicsit öregebb volt mint kéne, de az a szinsézi játék hozta az igazi őrült, kiszámíthatlan bohókás, vicceődő gyilkos Jokert.)
egy szokásos DC film volt, nagyon béna főgonosszal, szar "végecsatával", látványtalanra és izgalommentesre sikerült.
Az meg sose fogom emgérteni, h egy bézbózütős jócsaj, és bumerángot dobáló idióta mit keres egy szupercsapatban, metahumánokkal...
Az más kérdés h nem is értem miért alakult az osztag.
De egyszer meg lehet nézni.

Szerkesztette: braxa88
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 580 — nabege2@yahoo.com
Meghalt Gene Wilder!
több mint 8 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
A megvalósítással nem volt baj, csupán néhány karaktertelen színész vágta tönkre. Gondolok itt Jared Letora, aki elég gyengén alakította Jokert. Nála még Jack Nicholson is jobb volt a Tim Burton-féle Batman-filmben.
caseyjones
Jujj. 😮 Neked nem a színészi alakítással van bajod ezek szerint, hanem magával Jokerrel. 😀 Mert, hogy Leto és Nicholson alakította az igazi Jokert, míg a neked tetsző Heath Ledger egy Jokerhez hasonló más karaktert. 😊
Jughead
Nem értünk egyet 😕.

Leto Jokernek csak az ijesztő kattant szociopata részét fogta meg, és valósította meg; de szerintem Joker (eredeti karaktere) nem erről szól.
Hanem Joker maga a káosz, és nem azért félnek tőle mert egy skizofrén szociopata hentes, hanem mert kiszámíthatatlan, nem racionális; és emiatt baromi ijesztő.

Nagyon jól hozta a ??forgatókönyvben?? megrajzolt Jokert Leto, de maga a karakter nem erről szól. Tulajdonképpen Leto teljesen kifacsarta önmagából szerencsétlen Jokert, és elvette azt a részét amitől igazán egyedi. Mert pontosan ez az a rész, amit kihagyott, szóval ettől annyira élvezhető egyedi maga a Joker.
Mert 100 meg 100 szociopata véreskezű karakter van/volt/lesz, de olyan kaotikus kicsit bohókás őrült nincs talán egy sem.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 8 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Migrancs temahoz jol passzol az
Ember gyermeke
Erdekes abrazolasa egy negativ utopianak ami nem is annyira utopia lassan...
Janek
Egyik kedvenc sci-fim, nagyon underrated. Simán Top5-ös 21. századi SF.
süti
A 21. században alapvetően nem sok jó sci-fi készült sajnos.
Pláne nem igazi jó kis agyalós.

Nálam a Top5 21.századi sci-fi:
Attack The Block
Equilibrium
Pitch Black
District9
Inception
Sokat elárul, hogy ezek közül az első leginkább egy akcióvígjáték, a második, harmadik alapvetően a jövőben játszódó akciófilm.
Sobri Jóska
Eqilibrium meg a District 9 is nagy kedvenc, de nálam legjobb sci-fi a Cyborg Girl. Mikor letöltöttem, azt hittem, hogy majd röhögök egy jót és ez is csak egy szokásosan bomlott elméjű japán baromság, de a végén úgy álltam fel a tv elől, hogy ez egy k*rva jó film volt. XD

 www.youtube.com/watch?v=iAkzga9mA6k

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 250 — Whoops, looks like something went wrong.
Érdekes, én teljesen más véleménnyel vagyok a Suicide Squadról.
Sokkal többet vártam, és sokáig nem sikerült rájönnöm, hogy sikerült összehozni a meglévő alapokból ezt a számomra semmit.

Csalódtam a karakterekben, az összes felületes, Rick Flag nemcsak hogy felületes, de még egy puhapöcs senki is. Totál érezhető, hogy a filmet felépítették arra, hogy majd Smith és Margot Robbie elviszi. Persze, előbbi hozott egy jó szintet, ami nem meglepő, Robbie is jóra vizsgázott, de hozzáteszem, számomra a film felénél már elkezdett unalmassá válni az egysíkú poénkodása, onnan jött el, hogy már előre tudtad, melyik jelenetben kb. mi lesz a csodás kötőmondat, és mivel próbálnak majd poént csempészni a filmbe.

Az külön téma, hogy én úgy éreztem, a film nem lép egyről a kettőre | alapból csalódás volt ez a róka fogta csuka történet, hogyha nem alakul meg a csapatka, akkor nem is történik meg az egész balhé, és maga az osztag nem azért alakult, mert közvetlenül szükség volt rájuk, mert beütött a szar. Azt vártam, hogy itt Joker keveri majd a szart és kapunk belőle valamit, de igazából semmit sem kaptunk. Nem volt rossz Leto megítélésem szerint, magától a Joker karaktertől kaptam keveset. Számomra ez, hogy semmi volt, egy mellékszereplő, aki kapott négy jelenetet és néha megtudtuk, mekkora geci tud lenni, valahogy nem volt elég. Vártam, hogy ő lesz itt a főgonosz, de annyit tudtunk meg, hogy a csávó hülye, és hogy bele van hülyülve a női kiadásába. |

Nem tudom kiemelni egyedül Courtneyt, akinek szarabbnál szarabb játékai vannak amúgy is. Nem vártam tőle sokat, de nálam nem is lógott ki lefelé, ha már itt tartunk. Kaptunk egy Will Smitht, akiről nyilván ki kellett találni, hogy egyébként mekkora jó srác, kaptunk egy Robbie-t, és szoszi. Ha kicsit rosszindulatú akarok lenni, röhögve azt mondanám, hogy jelenleg azt sem tudom, kikből áll a Suicide Squad, annyira basztak mindenki másra. | (Ja, a tüzes csóka is kapott két jelenetet, ahol kiderült, hogy mekkora király valójában, kapott egy kurva komolytalan élettörténetet, hogy őt bizony sajnálják is páran, aztán annyi) |

Szóval összességében óriási hiányérzetem volt, miután kijöttem a moziból, hogy ebből a forrásból ezt sikerült kihozni. Végig vártam a durranást, és ott vagyok, hogy semmi. De persze ez csak az én véleményem.

Szerkesztette: Stez

több mint 8 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 968
A megvalósítással nem volt baj, csupán néhány karaktertelen színész vágta tönkre. Gondolok itt Jared Letora, aki elég gyengén alakította Jokert. Nála még Jack Nicholson is jobb volt a Tim Burton-féle Batman-filmben.
caseyjones
Jujj. 😮 Neked nem a színészi alakítással van bajod ezek szerint, hanem magával Jokerrel. 😀 Mert, hogy Leto és Nicholson alakította az igazi Jokert, míg a neked tetsző Heath Ledger egy Jokerhez hasonló más karaktert. 😊

Nekem nagyon tetszett amúgy ez a Joker (és maga a film is), úgyhogy várom a JL-t, amiben már komolyabb szerepe lesz. 😊
több mint 8 éve
caseyjones Cleveland Browns Ohio State Buckeyes 56
Suicide Squad

|
Nekem tetszett, de lehetett volna jobb is. A megvalósítással nem volt baj, csupán néhány karaktertelen színész vágta tönkre. Gondolok itt Jared Letora, aki elég gyengén alakította Jokert. Nála még Jack Nicholson is jobb volt a Tim Burton-féle Batman-filmben. A másik Jai Courtney. A Starz Spartacus című sorozatában is elég erőtlen volt, és a tavalyi Terminátor 5-ben sem volt túl meggyőző a színészi teljesítménye, ahogyan itt sem. Én a film kezdetétől fogva nem tudtam őt komolyan venni, és ezt tetézték az erőltetett poénjai. Nagyjából ennyi negatívumot tudok felhozni a film kapcsán.
Jöjjenek a pozitívumok. Kezdeném a mű legkiemelkedőbb színészével, Margot Robbie-val. Nem találok rá szavakat. Elképesztően dögös és karakteres volt, és pazarul alakított. Teljesen el voltam alélva tőle, levett a lábamról. Egy díjat mindenképpen megérdemel, még ha nem is Oscart, de valami kisebbet. Óriási volt, le a kalappal előtte. Mellette Will Smith alakított nagyot. A Gothamben játszódó jelenetek nagyon klasszak voltak, jól ábrázolták a fiktív várost. Batman feltűnése is remek volt, pedig Ben Afflecket tartom az egyik legbénább Denevérembernek. Ezzel az új jelmezével egészen komolynak tűnt, sokkal menőbben nézett ki, mint a BvS-ben. A Varázslónő elég hátborzongató lett, igazi horroros hangulatot teremtett. Hangulatról még annyit, hogy a filmben többször is elered az eső, amit én nagyon szeretek a képregényfilmekben. A Daredevilben is igazán látványos volt a harc az esőben, adott neki egyfajta hangulatot. A stáblista utáni jelenet pedig kiváló ötlet volt, volt benne utalás a Justice League-re. Legalábbis, mintha én Aquamant láttam volna a papírok között, amiket Bruce Wayne lapozgatott.
Összességében élvezhető volt, a Batman vs Supermannél sokkal jobban tetszett.
10/7.5
|
több mint 8 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 008 — no es importante
Néha az élet a legdurvább forgatókönyvíró.
Nem csak Razorbacks rajongóknak.

Nekem új volt a sztori.

A valós dolgokról készült film:
Greater

És a bizonyíték:
SPOILER ! :
| Első 3 percet csak ! |
Druid
Van már róla elnevezett trófea is
 en.m.wikipedia.org/wiki/Burlsworth_Trophy


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Criminal
A forgatókönyv nem a legeredetibb, de nem is csak klisék egymásra dobálása. Costnernek meg nagyon jól áll ez a félig meddig vadember szerep.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Druid Tennessee Titans 602
Néha az élet a legdurvább forgatókönyvíró.
Nem csak Razorbacks rajongóknak.

Nekem új volt a sztori.

A valós dolgokról készült film:
Greater

És a bizonyíték:
SPOILER ! :
| Első 3 percet csak ! |

Szerkesztette: Druid
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Donnie Darko valóban, de nekem az valamiért múltszázadinak tűnt.

A MadMax meg annyira sci-fi kb, mint a Die Hard.
Végülis mindkettőben valószerűtlen események vannak felfűzve egy inkoherens, önellentmondásos történetszálra.
Amennyiben ez a sci-fi definíciója...
Sobri Jóska
A die hard 1988-ban, valós időben játszódik los angelesben, a nakatomi toronyban.
A mad max meg a távoli jövőben ahol a civilizáció 95%-a megsemmisült.
Végülis akkor már inkább a die hard 3-al vonnék párhuzamot mert abban a lövöldözésen kívűl még gépjárműveket is vezetnek. Megdöbbentő a hasonlóság. De a pancser police is jó példa lett volna...
peach
Azt kérdezi a művelt kollega, hogy a sci rövidítés esetleg a tudományra utalna...
A távololi jövőben jáccódó izéket utópiának nevezzük.
Khmm.. Köszönöm, Uraim!
sutianap
Vagy rugózhatunk is a szavakon (Y)
peach
Igenis
A madmax nem szifi
a sör nem ember
Az asszony nem medve
Az alkohol nem játék!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Donnie Darko valóban, de nekem az valamiért múltszázadinak tűnt.

A MadMax meg annyira sci-fi kb, mint a Die Hard.
Végülis mindkettőben valószerűtlen események vannak felfűzve egy inkoherens, önellentmondásos történetszálra.
Amennyiben ez a sci-fi definíciója...
Sobri Jóska
A die hard 1988-ban, valós időben játszódik los angelesben, a nakatomi toronyban.
A mad max meg a távoli jövőben ahol a civilizáció 95%-a megsemmisült.
Végülis akkor már inkább a die hard 3-al vonnék párhuzamot mert abban a lövöldözésen kívűl még gépjárműveket is vezetnek. Megdöbbentő a hasonlóság. De a pancser police is jó példa lett volna...
peach
Azt kérdezi a művelt kollega, hogy a sci rövidítés esetleg a tudományra utalna...
A távololi jövőben jáccódó izéket utópiának nevezzük.
Khmm.. Köszönöm, Uraim!
sutianap
Vagy rugózhatunk is a szavakon (Y)



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Vagy disztópiának.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Donnie Darko valóban, de nekem az valamiért múltszázadinak tűnt.

A MadMax meg annyira sci-fi kb, mint a Die Hard.
Végülis mindkettőben valószerűtlen események vannak felfűzve egy inkoherens, önellentmondásos történetszálra.
Amennyiben ez a sci-fi definíciója...
Sobri Jóska
A die hard 1988-ban, valós időben játszódik los angelesben, a nakatomi toronyban.
A mad max meg a távoli jövőben ahol a civilizáció 95%-a megsemmisült.
Végülis akkor már inkább a die hard 3-al vonnék párhuzamot mert abban a lövöldözésen kívűl még gépjárműveket is vezetnek. Megdöbbentő a hasonlóság. De a pancser police is jó példa lett volna...
peach
Azt kérdezi a művelt kollega, hogy a sci rövidítés esetleg a tudományra utalna...
A távololi jövőben jáccódó izéket utópiának nevezzük.
Khmm.. Köszönöm, Uraim!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 564 — The Mathematician
74. Spring Breakers (Harmony Korine, 2012)

én először ezen akadtam le 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 848 — Apu ökölbeszorított keze
 www.bbc.com/culture/story/20160819-the-21st-centurys-100-greatest-films
baggio
Hát minden lista véleményes...
Zodiakus mint top 15....
Stb

több mint 8 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 008 — no es importante
 www.bbc.com/culture/story/20160819-the-21st-centurys-100-greatest-films


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 605 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Őslakó - The Man from the Earth, ha már az olcsó filmekről volt szó 😊