NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 5 aktív topik

Filmek

40 feliratkozó

több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 361 — Cowboys fan
Nem nagyon szoktam ide írni de a Shallows (Zátony) kapcsán megteszem.
Borzasztó, nevetséges film. Spielberg Cápája után 40 évvel egy hasonló, de annál ezerszer gagyibb, a cápák természetes viselkedésével szöges ellentétű, a tenger biológiáját nem ismerő hiteltelen, az emberi zsigeri félelmekre alapuló Orca remaket sikerült összehozni.
Nagyon nagy imádója vagyok a tengereknek. Búvár vagyok. Számtalan cápás merülésen vagyok túl. Úsztam pöröllyel, selyem, szirti, bika, oceanic white tip cápákkal, gyerekeimmel sznorizva filmeztük őket. ( nem láttam őket de a földközi tengeri-adriai nagy populációjukból adódóan valószínű nagy fehérrel is csak nem mutatták magukat). Amit lehet mindent elolvasok, megnézek ami a cápákkal kapcsolatos. Csúcsragadozók, de nem ezek az esztelen gyilkoló gépek. A Jaws rettentő sokat ártott a világ cápa populációjának, remélem nem lesz hasonló hatása ennek a szarnak.
|
1. a cápa ösztönlény, az ölés öröméért nem öl, ezt egyelőre csak a gyilkos bálnáról sikerült igazolni a tengerben
2. Ha van egy bálnatetem a vízben biztos, hogy a cápa azt választja, nem az esetleges rá veszélyes élő prédát. Fókákat is általában hagyja elvérezni az első harapása után a nagy fehér, védve magát a foka karmaitól.
3. Olyan, hogy bosszú egy cápa vonatkozásában nonszensz. Ösztönei és nem a tudatos agya irányítja emlékképei és emberi érzései alapján (Orca remake)
4. Egy cápa soha nem annyira hülye és van annyira tisztában a környezetével, hogy ne fenekeljen meg a korallszírten
5. Az ember elbújik a medúzák közé és a cápa nem tudja követni mert megcsípik??? WTF?? ember bőre kibírja cápáé nem???
6. Egy vaslánc sülyedése a vízben gyorsabb mint a cápa maximális úszási sebessége?
7. És ez a cápa annyira hülye, hogy ezzel a lefelé történő maximális sebességgel (ami elől a főhősnő el tud ugrani) belefúródik fejjel a tengerfenékbe és az ott lévő vasba. Mondjuk ez volt a tetőpontja ennek a fosnak
|
Akik egy jó popsit, minden realitást nélkülöző, az ijesztegetésre épülő 80 percet akar látni azoknak érdemes csak megnézni.
Bár mint írtam én elfogult vagyok, engem nagyon felhúzott.
diverdoc
aztán nem láttad a Deep Blue Sea-t? ottan feltuningolták a cápák agyát a gonosztudósok, és halomra öltek mindenkit (főleg a Samuel L Jacksont), és a végén alig bírta őket kinyiffantani a főhős
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
diverdoc
Főnököm, aki szintén búvár, ugyanezt mesélte 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Nem nagyon szoktam ide írni de a Shallows (Zátony) kapcsán megteszem.
Borzasztó, nevetséges film. Spielberg Cápája után 40 évvel egy hasonló, de annál ezerszer gagyibb, a cápák természetes viselkedésével szöges ellentétű, a tenger biológiáját nem ismerő hiteltelen, az emberi zsigeri félelmekre alapuló Orca remaket sikerült összehozni.
Nagyon nagy imádója vagyok a tengereknek. Búvár vagyok. Számtalan cápás merülésen vagyok túl. Úsztam pöröllyel, selyem, szirti, bika, oceanic white tip cápákkal, gyerekeimmel sznorizva filmeztük őket. ( nem láttam őket de a földközi tengeri-adriai nagy populációjukból adódóan valószínű nagy fehérrel is csak nem mutatták magukat). Amit lehet mindent elolvasok, megnézek ami a cápákkal kapcsolatos. Csúcsragadozók, de nem ezek az esztelen gyilkoló gépek. A Jaws rettentő sokat ártott a világ cápa populációjának, remélem nem lesz hasonló hatása ennek a szarnak.
|
1. a cápa ösztönlény, az ölés öröméért nem öl, ezt egyelőre csak a gyilkos bálnáról sikerült igazolni a tengerben
2. Ha van egy bálnatetem a vízben biztos, hogy a cápa azt választja, nem az esetleges rá veszélyes élő prédát. Fókákat is általában hagyja elvérezni az első harapása után a nagy fehér, védve magát a foka karmaitól.
3. Olyan, hogy bosszú egy cápa vonatkozásában nonszensz. Ösztönei és nem a tudatos agya irányítja emlékképei és emberi érzései alapján (Orca remake)
4. Egy cápa soha nem annyira hülye és van annyira tisztában a környezetével, hogy ne fenekeljen meg a korallszírten
5. Az ember elbújik a medúzák közé és a cápa nem tudja követni mert megcsípik??? WTF?? ember bőre kibírja cápáé nem???
6. Egy vaslánc sülyedése a vízben gyorsabb mint a cápa maximális úszási sebessége?
7. És ez a cápa annyira hülye, hogy ezzel a lefelé történő maximális sebességgel (ami elől a főhősnő el tud ugrani) belefúródik fejjel a tengerfenékbe és az ott lévő vasba. Mondjuk ez volt a tetőpontja ennek a fosnak
|
Akik egy jó popsit, minden realitást nélkülöző, az ijesztegetésre épülő 80 percet akar látni azoknak érdemes csak megnézni.
Bár mint írtam én elfogult vagyok, engem nagyon felhúzott.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 8 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
este megnézem
mik még a hasonló Batman rajzfilmek amik komolyak, és érdemes megnézni?
braxa88
Return of the Joker, Under the Red Hood, The Dark Knight returns.
Meg úgy minden amiben Mark Hamill szinkronizál. 😊

Szerkesztette: süti
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
jó lett

 upload.wikimedia.org/wikipedia/en/1/11/Batman-The_Killing_Joke_%28film%29.jpg
baggio
este megnézem
mik még a hasonló Batman rajzfilmek amik komolyak, és érdemes megnézni?
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 563 — The Mathematician
 corvinmozi.hu/programok/8-corvin-moziejszaka

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 890 — Circus Maximus
Most neztem meg az Eddie the eagle c. filmet. Olimpiai temaban egy alapvetoen siugrasra nem keszulo Angilabol egy srac aki ugyan nem jo, de nem kepes feladni az almat, hogy kijusson. Felig vigjatek, de nekem nagyon bejott.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Miről beszélsz?
Mon Mothma a trailer első negyedében tűnik fel.
Igor
😊 😊 😊 De ő már az első trailerben is volt, akire én célzok, az most bukkan fel először.
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 324 — No 1 Zhang Yufei fan
Miről beszélsz?
Mon Mothma a trailer első negyedében tűnik fel.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Új Rogue One előzetes a végén egy régi ismerőssel.
 www.youtube.com/watch?v=frdj1zb9sMY
több mint 8 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 007 — no es importante
jó lett

 upload.wikimedia.org/wikipedia/en/1/11/Batman-The_Killing_Joke_%28film%29.jpg


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Jughead
| 30 év távlatából, egy begőzölt harc hevében, mindezt végigzongorázta magában két másodperc alatt... | Ezzel most nem veled akarok kötekedni, csak a rém gyenge kivitelezést bírálom.
És ilyen alapon mindegyik rosszul sikerült filmnél belemagyarázhatnánk azokba dolgokba bármit, amit nem sikerült normálisra megcsinálni.
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 563 — The Mathematician
amúgy nekem ez a trailer is bejön:

 www.youtube.com/watch?v=5WpXw_0UU8U

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
 www.youtube.com/watch?v=NrjneJvS6dk
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 563 — The Mathematician
kicsit túl PC, de ez nekem fix h mozi

 www.youtube.com/watch?v=q-RBA0xoaWU

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 www.youtube.com/watch?v=l5_Iiu_uWI8
hát engem ez a trailer megvett kilóra.
Kenny
könyvet olvastam, kár, hogy Emily Blunt a főszereplő. Mmint aki olvasta a könyvet, tudja, hogy nem éppen illik Rachel szerepére. Túl szép 😀 Kiváncsi vagyok, mennyire sikerült alkesszé/trógerré sminkelni

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 563 — The Mathematician
Nem is azzal lenne baj, hogy ez komorabb, sötétebb, hisz ez új is lenne, de ezzel a | Martha dologgal fél perc alatt kicsinálták ezt is. |
Tony
| A Marthás részbe gondoljunk már bele és ne annyit lássunk, hogy 1 név. Batman azért lett egy hős, aki a bűn ellen küzd mert mikor látta a szüleit meghalni minden megváltozott benne és tenni akart az ellen, hogy ilyenek megtörténjenek. Aztán jött Joker és megölte Robint (meg egyéb szörnyűségek), amitől teljesen megtört emberileg és onnantól egyet akart: bosszút állni mindenkin kegyelem nélkül... És ekkor jön Superman, akivel kapcsolatban annyit lát, hogy ahol megjelenik rengeteg ember meghal (hála Lex Luthornak) és aki bármikor képes lehet az egész emberiséget kiírtani. Aztán a harc alatt előkerül a semmiből annak a nőnek a neve, aki előtte halt meg, akit nem tudott megmenteni pedig mindennél jobban akart, és most arra kérik, hogy mentse meg? Superman pedig akiről azt hitte hogy veszélyes ennyire tud aggódni egy emberért, ráadasul pont az anyjáért? Lehet, hogy nem is rossz "ember" Superman? Lehet, hogy nem is különböznek annyira? És hirtelen ráeszmél arra, hogy mit is csinál, és felnyílik a szeme... És Superman így menti meg Batmant saját magától. 😉 |
Jughead
szép és jó amit mondasz, de a filmben ezt sem sikerült átadni
és ez a film az ami után nem akarok rajta gondolkozni, hanem elfelejteni az egészet a picsába

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 563 — The Mathematician
Letöltöttem a rendezői változatot és háromszori nekifutásra sikerült végignézni.
Eisenbergen kívül kb senki nem értékelhető a filmben sajnos.
Kenny
eisenberg jó lett volna, HA Joker-t játsza és nem LL-t

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 968
Nem is azzal lenne baj, hogy ez komorabb, sötétebb, hisz ez új is lenne, de ezzel a | Martha dologgal fél perc alatt kicsinálták ezt is. |
Tony
| A Marthás részbe gondoljunk már bele és ne annyit lássunk, hogy 1 név. Batman azért lett egy hős, aki a bűn ellen küzd mert mikor látta a szüleit meghalni minden megváltozott benne és tenni akart az ellen, hogy ilyenek megtörténjenek. Aztán jött Joker és megölte Robint (meg egyéb szörnyűségek), amitől teljesen megtört emberileg és onnantól egyet akart: bosszút állni mindenkin kegyelem nélkül... És ekkor jön Superman, akivel kapcsolatban annyit lát, hogy ahol megjelenik rengeteg ember meghal (hála Lex Luthornak) és aki bármikor képes lehet az egész emberiséget kiírtani. Aztán a harc alatt előkerül a semmiből annak a nőnek a neve, aki előtte halt meg, akit nem tudott megmenteni pedig mindennél jobban akart, és most arra kérik, hogy mentse meg? Superman pedig akiről azt hitte hogy veszélyes ennyire tud aggódni egy emberért, ráadasul pont az anyjáért? Lehet, hogy nem is rossz "ember" Superman? Lehet, hogy nem is különböznek annyira? És hirtelen ráeszmél arra, hogy mit is csinál, és felnyílik a szeme... És Superman így menti meg Batmant saját magától. 😉 |
több mint 8 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Igen a Marhás dolog ZS kategóriás filmek szintje, de a többi szerintem egy felépített koncepció része. Gyakorlatilag az egész film a Justice League bevezetője. Ott meg - a BvS-ből kiindulva - tuti | Darksied | lesz az ellenfél az ő kis | paradémonjaival | , akik az álmokban feltűntek. Jobb esetben ott választ is kapunk rá miért álmodik erről Bruce, egyetemben a Flashes időutazásra. | Az egész egy nagy alternatív univerzum vagy paradoxon része, franc se tudja, hogy utazgat Flash az időben. | Én ezért nem temetném a dolgot.

Anno a Batman Begins ugyanígy kezdődött, meg a nagyját kitette ott is a filmnek, hogy szegény kicsi Bruce elvesztette a szüleit, bosszút esküdik blabla. Benne van az összes Batman filmben. Gondolom bele kell kalkulálni, hogy vannak új nézők. Találtam youtube videó alatt kérdést, hogyha bruce szülei halottak ő hogyan született meg...
több mint 8 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Nem is azzal lenne baj, hogy ez komorabb, sötétebb, hisz ez új is lenne, de ezzel a | Martha dologgal fél perc alatt kicsinálták ezt is. |
Én idegennek éreztem a | denevérszörnyes, barlangba zuhanásos és szülői halálról szóló | álmokat. Egy | eredet történethez | illenének, de itt azért már jócskán túl vagyunk ezen elvileg. Az | örvényből kukucskálós faszis | álom meg csak hab a tortán, azt végképp nem tudom hová tenni. A | Superman-es álmok még oké, mert elvileg ez is hozzájárulna ahhoz hogy kialakuljon benne a negatív érzelmek. |
Szerintem azok az álmok, | amik bökték a csőrét pl. a kriptoniak támadása, alkalmazott megnyomorodása, kislány árvává válásának illetve az istenséggé "avanzsálás" lidércnyomásként előtörve és a Superman seregéről szólók | jobban illett volna a sztorihoz. Ettől maradhatott volna komor, igaz akkor nem tudták volna egy | névvel és fél perccel lezárni a harcot (ami elég igénytelen megoldás szerintem) | .
Egy szó mint száz, megint sikerült elszúrni egy baromi jól megcsinálható filmet, immár sokadjára.

Szerkesztette: Tony
több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 907 — Omar's Coming Yo!
Letöltöttem a rendezői változatot és háromszori nekifutásra sikerült végignézni.
Eisenbergen kívül kb senki nem értékelhető a filmben sajnos.

több mint 8 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Pedig az álmos részek tök királyok. Azon legalább ellehet gondolkozni és ha sikerül összerakni a képet akkor rájön az ember, hogy nem is akkora hülyeség, még ha a kivitelezés annyira nem tökéletes. Nem lehet minden szuperhősös film csupa móka és kacagás miközben kinyírnak egy fél várost. A következő részekben biztos vagyok, hogy még felfognak tűnni. Remélem kitartanak amellett amit elkezdtek és nem marvelesedik el a sok kritika miatt.

Marthás részben viszont egyetértünk.
több mint 8 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Akkor nem csak én találtam gyengének ezt a Superman vs. Batman filmet. Az álmos dolgokba belealudtan, olyan unalmas volt. De az is fura volt, hogy megy egy jelenet, hirtelen vágás sivatag, majd akció és ébredés az álomból. Konkrétan semmihez nem kötődött az álom rész.
Valahogy nem értem Luthor motivációját sem. Azt meg pláne, hogy a végén | utalt egy nagyobb gonoszra és a világ vezető cégének tejlhatalmú ura, mi a f.sznak "idézne" meg egy gonosz lényt, mert ha pusztul a világ pusztul az ő birodalma és hatalma is. Bármennyire akarták bemutatni őrülnek ez oltári farokság, pláne hogy közben meg jó tervezőnek és számítónak is feltüntették.
A Marthas rész meg tényleg hatalmas bullshit
|
Évek óta úgy érzem, mintha Hollywood szándékosan csinálna egy rakat szart azokból a filmekből, amikből kihozhatnának valami nagy királyságot is.
Prince of Persia, AvP, SW-Ébredő Erő, Terminator-Genesys, Doom, Zöld lámpás, Superman, az összes Pókembertől konkrétan a hideg kiráz és számomra a Galaxis őrzői is lehetett volna jobb. Ez csak néhány a sokból amit igazán meglehetett volna csinálni sokkal jobbra is. Így is úgy is hatalmas pénzt tettek beléjük és mégis csak rakat szarokra futotta.

Szerkesztette: Tony
több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 907 — Omar's Coming Yo!
 www.youtube.com/watch?v=l5_Iiu_uWI8
hát engem ez a trailer megvett kilóra.