Filmek

40 feliratkozó

több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 583 — nabege2@yahoo.com
Fack ju Goethe 2 (vagy magyarul Fack Ju Tanár úr 2) Ne tessék címből ítélni, meg abból hogy német és vígjáték. Ez egy szórakoztató kis könnyed film, más mint a több ezer ugyanilyen amerikai eresztés. 2x 2 órát tényleg megér ha csak szórakozni akarsz. 😊
JayB
Az elsőt nyáron láttam és annyira betalált, hogy rá egy hétre megint megnéztem 😊 Még tervben van a török csókával is 1-2 vígjáték, mert azt olvastam jól tolja. De ez a 2. rész is tervben van, mert tényleg könnyednek ígérkezik.
több mint 8 éve
JéBé Green Bay Packers 6 903
Fack ju Goethe 2 (vagy magyarul Fack Ju Tanár úr 2) Ne tessék címből ítélni, meg abból hogy német és vígjáték. Ez egy szórakoztató kis könnyed film, más mint a több ezer ugyanilyen amerikai eresztés. 2x2 órát a két rlsz tényleg megér ha csak szórakozni akarsz. 😊

Szerkesztette: JéBé
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 716 — a new hope (again)
PS: a trailer egész ütős volt | (zene, X-Wing/Tie, meg néhány apróság, főleg a 4. részhez érzek sok visszautalást) | , de egyre jobban félek, hogy a két fiatal lesz a gyenge pont megint.. 😕 talán nem Christensen-szint, de nagyon erős a "bámulás", a gesztikuláció, főleg Boyegánál, bár a kiscsaj se sokkal jobb... remélem csak azért mert 1-1 pillanat kikapva, és trailer.
Igor
Boyega tényleg fejvakarós a trailer alapján, de én az idegen arcokra építek ahol jó volt szóval remélem most is az lesz. Viszont a csaj totál semmilyennek tűnik.
Amúgy ki mit vár a filmtől? Engem leginkább az érdekel, hogy az erőt, illetve annak sötét oldalát, ezzel a jediket meg a sitheket hogyan közelítik meg. Félek tőle, hogy ez a kylo ren valami túlbonyolított faszság lesz...
Szerk. Nekem csak 19.re sikerült jegyet foglalnom 😕

Szerkesztette: peach



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 091 — #NoStress
Mivel én fogadtam Igorral, azért azt hozzáteszem, hogy annyi "fórja" van neki és az Avatarnak, hogy az alapvetően 2 film, hiszen akkor debütált a 3D, és az akkor újdonság volt, most csak egy holtág a mozitörténelemben.
Ennek ellenére úgy érzem jó a fogadás 1:1-be, de mindkenképpen szoros lesz a 2 Avatar filmmel, ami ugye egynek számít, és a SW7 lesz az első film, ami viszi a 3 milliárd USD összbevételt, akkora a hype, és a stúdió ha ott lesznek rekordközelben, akkor inkább beforgatnak a marketingbe annyit, amennyi 1-1-be visszajön, tehát kvázi áttolják a limiten. De ez legyen Igor baja. :p

Szerkesztette: Őszentsége Sobri Jóska

több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 101 — Chalk Dawk fan
Elkezdtem ilyeneket nézni, hogy:
- A Jó, a Rossz és a Csúf
- Volt egyszer egy Vadnyugat
- Egy maréknyi dollárért
- Pár dollárral többért

Aki tudja folytatni a sort és valami hasonló jót ajánlani, ne habozzon. Én most fedezem fel ezeket a gyöngyszemeket.
Minitron
Volt egyszer egy Amerika
Egy marék dinamit
Nevem: Senki

Szerkesztette: mustaine

több mint 8 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 010 — no es importante
Nálam az Avatar az a film, amit minden hype ellenére csakazértse fogok megnézni soha 😊 (na meg persze a mai képregényhősös cuccok, azokból Avengers bőven elég volt egymagában). A Pocahontast láttam, ezzel úgy érzem, letudtam a sztorit

De hogy pozitívat is írjak, ezúton is ajánlanám a Narcos sorozatot is jegyző José Padilha két mesterművét, az Elit halálosztók 1-et és 2-t. Mondanám, hogy a magyar cím rettenetes, de a Tropa de elite magyar megfelelőjét Spielberg szériája ugye már lefoglalta, így juthatott ez. Nálam telitalálat mindkettő, egyszerre pörgős és szórakoztató, és közben nagyon mély témákat is feszeget, szóval kötelező, ha valakinek esetleg kimaradt volna.

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 583 — nabege2@yahoo.com
Én pont leszarom a SW-t 😀
De én ilyen pöcs vagyok, nekem a zsáner netovábbja filmes berkekben még mindig a Szárnyas fejvadász.
Minitron
Közös pont Harrison Ford 😊

amúgy 3 hete olvastam:
 www.origo.hu/filmklub/blog/osszeallitas/20150926-ezt-a-halaltancot-a-vegtelensegig-el-lehet-nezni-volt-egyszer-egy-vadnyugat-claudia-cardinale.html
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 370 — Cowboys fan
Elkezdtem ilyeneket nézni, hogy:
- A Jó, a Rossz és a Csúf
- Volt egyszer egy Vadnyugat
- Egy maréknyi dollárért
- Pár dollárral többért

Aki tudja folytatni a sort és valami hasonló jót ajánlani, ne habozzon. Én most fedezem fel ezeket a gyöngyszemeket.
Minitron
Az ördög jobb és bal keze
több mint 8 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Én pont leszarom a SW-t 😀
De én ilyen pöcs vagyok, nekem a zsáner netovábbja filmes berkekben még mindig a Szárnyas fejvadász.

több mint 8 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198
Ki is fogadott arra, hogy nem dönt új jegyeladási rekordokat az SW? Remélem bárki is volt, nem gondolja komolyan... 😊
baggio
Nekem is ez jutott ma eszembe. Én személy szerint nem tudom elképzelni, hogy ne legyen meg a rekord. Egy filmnél sem emlékszem ekkora zsongásra és várakozásra az emberektől.

Igor: részben igaz az amit mondasz, viszont az SW szélesebb életkort vonz, mint az Avatar. Több 50 feletti ember megy el rá. Ráadásul ha saját magam veszem példának, nekem annak idején eszembe se jutott elmenni a kékekre. Ezt meg az első héten megfogom nézni. Persze ez csak egy példa, de összetettebb kérdés ez, mint ahogy elsőre tűnik.

több mint 8 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 010 — no es importante
Unforgiven?
dugo93
Ezt maga Clint rendezte? Ez is megy a megnézendők közé, mihamarabb sort kerítek rá. Köszönöm!
Minitron
ezt nézd meg utoljára, mert az Unforgiven nem is tipikus spagetti western, csak egy nagy korszakot lezáró elégia


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Unforgiven?
dugo93
Ezt maga Clint rendezte? Ez is megy a megnézendők közé, mihamarabb sort kerítek rá. Köszönöm!

több mint 8 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198
Elkezdtem ilyeneket nézni, hogy:
- A Jó, a Rossz és a Csúf
- Volt egyszer egy Vadnyugat
- Egy maréknyi dollárért
- Pár dollárral többért

Aki tudja folytatni a sort és valami hasonló jót ajánlani, ne habozzon. Én most fedezem fel ezeket a gyöngyszemeket.
Minitron
Unforgiven?

több mint 8 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Sergio Leone tovább ne is menj
Janek
Rendben és köszi (:

több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 848 — Apu ökölbeszorított keze
Sergio Leone tovább ne is menj

több mint 8 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Elkezdtem ilyeneket nézni, hogy:
- A Jó, a Rossz és a Csúf
- Volt egyszer egy Vadnyugat
- Egy maréknyi dollárért
- Pár dollárral többért

Aki tudja folytatni a sort és valami hasonló jót ajánlani, ne habozzon. Én most fedezem fel ezeket a gyöngyszemeket.
Minitron
 www.spaghetti-western.net/index.php/Essential_Top_20_Films
Negritis
Köszönöm! A top3 akkor kapásból meg is van, azt hiszem (:

több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 569 — The Mathematician
Elkezdtem ilyeneket nézni, hogy:
- A Jó, a Rossz és a Csúf
- Volt egyszer egy Vadnyugat
- Egy maréknyi dollárért
- Pár dollárral többért

Aki tudja folytatni a sort és valami hasonló jót ajánlani, ne habozzon. Én most fedezem fel ezeket a gyöngyszemeket.
Minitron
 www.spaghetti-western.net/index.php/Essential_Top_20_Films

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 569 — The Mathematician
nem inkább holnap jött? 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Elkezdtem ilyeneket nézni, hogy:
- A Jó, a Rossz és a Csúf
- Volt egyszer egy Vadnyugat
- Egy maréknyi dollárért
- Pár dollárral többért

Aki tudja folytatni a sort és valami hasonló jót ajánlani, ne habozzon. Én most fedezem fel ezeket a gyöngyszemeket.

több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 583 — nabege2@yahoo.com
SW-nél vannak fontosabb dolgok!

Holnap jön Maaarty!!! 😀
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 324 — No 1 Zhang Yufei fan
baggio, én még mindig azt gondolom, ha ennyire frontloaded lesz (és nem lesz legalább 9/10-es minőség), a worldwide rekord nem lesz meg. 😊 És nőket nem nagyon hallasz áradozni róla..

Továbbra is úgy 1.8-2.2bn közé lövöm.. ezen már csak a szájhagyomány/kritikai reakció fog változtatni.
Fizikálisan nincs több moziterem/vetítési időpont.. még ha 250 millióval nyit is az első hétvégén, ami esélytelen.. időjárás, hóviharok? Az eddigi legnagyobb decemberi nyitóhétvége 84.7mm volt.

PS: a trailer egész ütős volt | (zene, X-Wing/Tie, meg néhány apróság, főleg a 4. részhez érzek sok visszautalást) | , de egyre jobban félek, hogy a két fiatal lesz a gyenge pont megint.. 😕 talán nem Christensen-szint, de nagyon erős a "bámulás", a gesztikuláció, főleg Boyegánál, bár a kiscsaj se sokkal jobb... remélem csak azért mert 1-1 pillanat kikapva, és trailer.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
YoungZeeZee 8 476
Nem vagyok massziv SW fan, de a zene a hangok hoztak az SW erzest.Remelhetoleg nem lesz nagy CGI haboru orgia.
több mint 8 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 010 — no es importante
Ki is fogadott arra, hogy nem dönt új jegyeladási rekordokat az SW? Remélem bárki is volt, nem gondolja komolyan... 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 030 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Most online siman megy, a szombati feliratosra 2*2 eladott jegyet mutat egesz teremben.. 13.20-as 😀
De még az éjgélire is vannak egész turheto helyek. Mázlista.

Sztem siman tudsz mar online venni..
Igor
én most mentem be a volt munkahelyemre (westend) és nyitottak újabb termeket. addig nyitják az éjfélire, ameddig igény van rá. simán 11. sor közepe! 😀
shawnka
és valóban jó az online 😊 meg is vannak a jegyek 7. sor 4. és 5. Ezek voltak a legkorrektebb helyek 😊

több mint 8 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 906
Magyarorszag, 2015 - :rolleyes:
Igor
ne legyünk igazságtalanok, még a BBC is írta, hogy gond volt a terhelés. 😊

Mindig jövőre