Davante Adams a Raiderstől a Jetshez megy!

Filmek

40 feliratkozó

több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198
The Contact (1997): Én miért csak most láttam ezt a filmet?! De ritka az olyan űr scifi, aminek ilyen jó története van.

több mint 9 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 593
A Birdman valóban fantasztikus. A szokatlan kamerakezelés nekem különösen bejött, ahogy összekötötték vele a jeleneteket. Emma Stone pedig... 😍
több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 013 — no es importante
a Birdman és a Whiplash is szedhető 1080p-ben, kihagyhatatlan mindkettő


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 570 — The Mathematician
a Csupasz Pisztoly-t most adja a TV és hát igen, itt látszik hogyan kell egy paródiát jól megcsinálni, úgy hogy időtálló is maradjon

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Alien 2 - rendezői változat, moziban, csúúúúúcs! 😀Vrijbloed
Én is tegnap néztem pont. 😊 Minden alkalommal nagy élmény, ez most különösen ütött.

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 013 — no es importante
Elérhető már az ismert forrásoknál Adam Curtis legújabb dokumentumfilmje, a Bitter Lake. Aki véletlenül nem ismerné a munkásságát, az feltétlenül kezdje az alábbival:



Ha esetleg tudtok ehhez vagy pl. Niall Ferguson The Ascent of Money-jához hasonló brit műveket, örömmel venném.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Alien 2 - rendezői változat, moziban, csúúúúúcs! 😀
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Imitation Game
RTL Klub vasárnap este kategória, de jól szórakoztamgabtsi
Elképesztően elbaszottnak tűnnek szerintem az idei életrajzi filmek, pedig nagyon vártam őket. Bár ezt még nem láttam, de a történet alapján teljesen valóságtól elrugaszkodott és iszonyatosan sablonos filmet csináltak. Miközben Turing életénél jobb alapanyagot a világon nem lehetett volna találni.
A Theory Of Everything is botrányosan rossz volt.

több mint 9 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Birdman
őőőőő
hát nem egy nagy story, de a megvalósítás az csillagos hatos. ebben a témában nekem a fekete hattyú jobban tetszett, volt h untam is, de pl Edward Nortont bármennyi filmben el tudnám nézni, meg Emma Stone-t is.

Imitation Game
RTL Klub vasárnap este kategória, de jól szórakoztam

ami nem hajlik, az törik!
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Predestination, Ethan Hawkekal (az időutazásról szól, és elég komoly sztorija van)
nagyon erős időparadoxont mutat be, kb. 30 percet szántam rá, hogy lerajzoljam ki mit hogyan mikor csinál-csinált és értelmes lett a maga valójában 😀
--
érdemes megnézni, ha valaki szereti a nagyon durva mind-twistertsapka
Én nem tudtam, hogy sírjak vagy nevessek azon a filmen. Bírom az agyeldobós sztorikat, deeee | az, hogy végig siránkozik, hogy tönkretette az életét ami történt és utána mégis megteszi...ráadásul az amit megtesz nem más mint, hogy megdugja önmagát..hát le tudtam volna élni az életem enélkül a film nélkül 😀 | dugo1993
😀
| azt én sem tudtam értelmezni, hogy lehet valaki önmaga gyereke+mindkét biológiai 'okozója', de az időparadoxon már csak ilyen. Végülis nem elképzelhetetlen, de az időparadoxon mindképpen értelmezhetetlen. 😀 |

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198
Predestination, Ethan Hawkekal (az időutazásról szól, és elég komoly sztorija van)
nagyon erős időparadoxont mutat be, kb. 30 percet szántam rá, hogy lerajzoljam ki mit hogyan mikor csinál-csinált és értelmes lett a maga valójában 😀
--
érdemes megnézni, ha valaki szereti a nagyon durva mind-twistertsapka
Én nem tudtam, hogy sírjak vagy nevessek azon a filmen. Bírom az agyeldobós sztorikat, deeee | az, hogy végig siránkozik, hogy tönkretette az életét ami történt és utána mégis megteszi...ráadásul az amit megtesz nem más mint, hogy megdugja önmagát..hát le tudtam volna élni az életem enélkül a film nélkül 😀 |

több mint 9 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 593
Ha más nem is, annyi értelme mindenképp van az ilyen filmeknek, hogy általuk bizton meg tudod állapítani, te nem vagy pszichopata őrült. 😀😀

Egyébként szerintem jó, hogy vannak ilyen filmek is, amelyekben nem borít cukormáz minden díszletet, hanem az emberi lélek sötétebb bugyraiba engednek bepillantást. Főleg manapság, amikor popcornmozik folynak a csapból is, és mindnek happy end a vége.
több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 013 — no es importante
ilyen az, amikor egy olyan pszichopata a főszereplő, akivel semmilyen szinten nem tudsz azonosulni 😊 én is írni akartam róla, de annyira zavart az egész, hogy inkább elvetettem, de ha már felhoztad: bármekkorát is játszik Gyllenhaal, gyűlölöm az ilyen filmeket és teljesen értelmetlennek tartom a megnézésüket... Bloom egy komplett őrült, oké, de legalább egy kicsit árnyalták volna a személyiségét


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 593
Nightcrawler, hát öhm... Elég nyomasztó a téma, Louis Bloom karaktere pedig, nos öö... végig az a gondolat volt a fejemben a film alatt, hogy Bloom bárcsak átkerülne saját kamerájának a másik oldalára. Gyakorlatilag kivétel nélkül szeretem Jake Gyllenhaal filmjeit, de nem tudom, erről most mit is kéne gondolnom. Úgymond komfortzónán kívülre tett a film, tehát elérte a célját, de valahogy mégsincs meg az a huhhbazmeg érzés, mint ami megvolt pl. a Prisoners megnézése után.
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Predestination, Ethan Hawkekal (az időutazásról szól, és elég komoly sztorija van)
nagyon erős időparadoxont mutat be, kb. 30 percet szántam rá, hogy lerajzoljam ki mit hogyan mikor csinál-csinált és értelmes lett a maga valójában 😀
--
érdemes megnézni, ha valaki szereti a nagyon durva mind-twistert

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Nem tudom, volt-e már, ezért post-olom. Szerintem a príma filmből csináltak egy príma tv-sorozatot, aminek kevés köze van a filmhez, de nem is baj. A hangulatot és minőséget hozza + Mr. Thornton most is marhajó:

 www.youtube.com/watch?v=gKs8DzjPDMUMinitron
sorozatok topicban többször irtuk már h mennyire zseniális.
több mint 9 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Nem tudom, volt-e már, ezért post-olom. Szerintem a príma filmből csináltak egy príma tv-sorozatot, aminek kevés köze van a filmhez, de nem is baj. A hangulatot és minőséget hozza + Mr. Thornton most is marhajó:

 www.youtube.com/watch?v=gKs8DzjPDMU

több mint 9 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 939 — Packers Suicide Squad
ez a zseniális film

baggio
nem jelenítette meg a képet sajnos

egyébként a Birdman kurvajóGergőbácsi
baggio
Köszönöm!

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198
Primal Fear: Az eleje kissé unalmas, de ahogy haladunk előre, úgy lesz egyre izgalmasabb. Norton hatalmasat játszik benne.

több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 013 — no es importante
ez a zseniális film

baggio
nem jelenítette meg a képet sajnos

egyébként a Birdman kurvajóGergőbácsi


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 939 — Packers Suicide Squad
ez a zseniális film

baggio
nem jelenítette meg a képet sajnos

egyébként a Birdman kurvajó

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198
Interstellar.
Zseniális.
És az a zene...
<3Stez
Ijesztgetsz itt...Már azt hittem megjelent dvd-n 😀dugo1993
március 31, én is azt várom mert a moziról lemaradtamNegritis
Én láttam, de jöhetne a repeta.

több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 570 — The Mathematician
Interstellar.
Zseniális.
És az a zene...
<3Stez
Ijesztgetsz itt...Már azt hittem megjelent dvd-n 😀dugo1993
március 31, én is azt várom mert a moziról lemaradtam

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 402 — Ajmo Vatreni
Most jutottam el csak a lone surv..-t.
Bennem csak a kerdes merult fel miert nem vittek magukkal a civileket amig ki nem mentik oket?Janek
Nem keresek most vissza, de ezt a kört már én is végigfutottam.
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 848 — Apu ökölbeszorított keze
Most jutottam el csak a lone surv..-t.
Bennem csak a kerdes merult fel miert nem vittek magukkal a civileket amig ki nem mentik oket?