NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 1 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 275 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
istenem, hát mérnem a szállás.hu- ódalon foglaltatok

igen a buking is bedől, mint a bonusbrigad - retek fantasztikus összehasonlítás

tényleg Narancs Jani böcsületes szállásadó (kacsint) első botlasára man mén is a lejáratókampány, teljes nerszélességgel


mindik bukingga utazom, köbö egy héttel előtte vonnak, s kényelmesebb, mint mongyuk a félbalkánon végigcibálni többezer eurót, vagy valami fasza lábmosós benzinkúton bebuknia kápédat
Gróf de sutianap
Jajjmá, hogy mindig ezek az élőítéletek, meg a sztereotípiák. Azt a szekrény forma cuccot, amibe bedugsz egy kártyát, bepötyögöd a számokat aztán kiadja a pénzt (külföldiül ATM) a Balkánon is ismerik, miért vinne magával valaki több ezer euró kp-t?
Jan
a bankosokat kérdezném mellik jobb konstrukció?
külföldi atm kp. felvétele vagy juroszámla internetes fizetés -
ojan ezres nagysagrendben juróban
Gróf de sutianap
Csinálj már egy revolutot baszki 😊
topin
Bizony:
 www.youtube.com/watch?v=CNdOsL4Xe7Q
Ja, hogy revolutot, akkor nemide.
(Bocs, nem bírtam megállni 😀)
több mint 1 éve
topin New England Patriots 2 003
istenem, hát mérnem a szállás.hu- ódalon foglaltatok

igen a buking is bedől, mint a bonusbrigad - retek fantasztikus összehasonlítás

tényleg Narancs Jani böcsületes szállásadó (kacsint) első botlasára man mén is a lejáratókampány, teljes nerszélességgel


mindik bukingga utazom, köbö egy héttel előtte vonnak, s kényelmesebb, mint mongyuk a félbalkánon végigcibálni többezer eurót, vagy valami fasza lábmosós benzinkúton bebuknia kápédat
Gróf de sutianap
Jajjmá, hogy mindig ezek az élőítéletek, meg a sztereotípiák. Azt a szekrény forma cuccot, amibe bedugsz egy kártyát, bepötyögöd a számokat aztán kiadja a pénzt (külföldiül ATM) a Balkánon is ismerik, miért vinne magával valaki több ezer euró kp-t?
Jan
a bankosokat kérdezném mellik jobb konstrukció?
külföldi atm kp. felvétele vagy juroszámla internetes fizetés -
ojan ezres nagysagrendben juróban
Gróf de sutianap
Csinálj már egy revolutot baszki 😊
több mint 1 éve
YoungZeeZee 8 456
Hasi-tasi nem kér kódot.
Spanyolban volt, hogy nem működött a kártyaolvasó, és ki kellett volna venni gépből pénzt, akkor pl jól jöttek a begyűrt 200 eurósok.
Nagyon ritka azért hogy 1 napnál tovább ne működjön, ha nem sumákol a tulaj.
Max kisebb privát helyeken.
Amúgy a Wise optimális utazásnál szvsz.
ozibozi
mindig legyen kp-d, barmi lehet es lehetoleg kulon tartsad oket a kartyaktol.
wise-t meg ajanlom en is

na a multkor mondtam, hogy nekem ilyenem van. vagyis nem pont ez hanem rejtett hasitasi
vekony csak kp fer bele,



Szerkesztette: YoungZeeZee
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 111 — Deion Sanders for president!
Már rádiót sem lehet bekapcsolni. Kibaszott magyar cigány pop mindenhol.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 16 698
Hasi-tasi nem kér kódot.
Spanyolban volt, hogy nem működött a kártyaolvasó, és ki kellett volna venni gépből pénzt, akkor pl jól jöttek a begyűrt 200 eurósok.
Nagyon ritka azért hogy 1 napnál tovább ne működjön, ha nem sumákol a tulaj.
Max kisebb privát helyeken.
Amúgy a Wise optimális utazásnál szvsz.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 1 éve
Vitézlő Titoknok tomz Seattle Seahawks TCU Horned Frogs 1 305
a bankosokat kérdezném mellik jobb konstrukció?
külföldi atm kp. felvétele vagy juroszámla internetes fizetés -
ojan ezres nagysagrendben juróban
Gróf de sutianap
kp-t csak legvegso esetben vegyel fel ATM-bol kulfoldon, mert kb. a gatyad ramegy. vannak speci esetek (pl. otp leany bankfiok atm-jebol horvat/szloven/teccesszerintibalkaniorszag) ahol nem drama, de javareszt az.
fizess mindenhol a normal itthoni mastercard-dal, a kinti orszag devizanemeben (ha esetleg rakerdez a terminal). igy a bankod a kozeparfolyamon szamol el veled, aminel kb. nincs kedvezobb.
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 309 — Cowboys fan
Mi a fa*z van a Bookingnál??? Sorra panaszkodik mindenki, szállásadók és vendégek? Jövő héten mennénk Velük Ausztriába!?!? 🤬
nagir
Erre gondolsz?
 www.penzcentrum.hu/utazas/20230726/all-a-bal-a-booking-haza-tajan-temerdek-magyar-csak-bottal-uti-a-penze-nyomat-1139447?utm_source=hirkereso_es_kapu&utm_medium=penzcentrum_linkek&utm_campaign=hiraggregator
nagylaza, főpohárnok
Igen
nagir
Mondjuk én az elmúlt kb 15 évben talan egyszer ha fizettem előre szállásfoglalasért, amúgy csak lefoglalom, aztán kifizetem a helyszínen. Soha nem volt gond.
warr_b
Nem fizettem előre semmit, majd a szállásadónál! Kártya fedezet volt előírva. Csak két kisgyerekkel nem élmény a helyszínen szembesülni azzal, hogy nincs meg a foglalásunk, mert Ismerősöm is így járt...
nagir
2 éve jártam úgy egy Bookingon foglalt apartmannal Svájcban, hogy odamentem azt konkrétan senki sehol, kontakt telefonszámon előfizető nem kapcsolható, hogy szép legyen az élet 2 csajnak ugyanide volt foglalása egy ideig együtt várakoztunk. A második diszpécserrel vesztem össze a Bookingon h ez mi a f@sz, aztán végül ajánlottak egy olyan szállást kompenzáció gyanánt h inkább kerítettem magam szállodát helyben.
empty taxi
Hát, mi most megyünk olaszba', úgyhogy gyors írtam is a szállásoknak, hogy ők is így tudják-e?
Az egyik helyről már visszajeleztek, hogy igen, a másikról még nem.
több mint 1 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Mi a fa*z van a Bookingnál??? Sorra panaszkodik mindenki, szállásadók és vendégek? Jövő héten mennénk Velük Ausztriába!?!? 🤬
nagir
Erre gondolsz?
 www.penzcentrum.hu/utazas/20230726/all-a-bal-a-booking-haza-tajan-temerdek-magyar-csak-bottal-uti-a-penze-nyomat-1139447?utm_source=hirkereso_es_kapu&utm_medium=penzcentrum_linkek&utm_campaign=hiraggregator
nagylaza, főpohárnok
Igen
nagir
Mondjuk én az elmúlt kb 15 évben talan egyszer ha fizettem előre szállásfoglalasért, amúgy csak lefoglalom, aztán kifizetem a helyszínen. Soha nem volt gond.
warr_b
Nem fizettem előre semmit, majd a szállásadónál! Kártya fedezet volt előírva. Csak két kisgyerekkel nem élmény a helyszínen szembesülni azzal, hogy nincs meg a foglalásunk, mert Ismerősöm is így járt...
nagir
2 éve jártam úgy egy Bookingon foglalt apartmannal Svájcban, hogy odamentem azt konkrétan senki sehol, kontakt telefonszámon előfizető nem kapcsolható, hogy szép legyen az élet 2 csajnak ugyanide volt foglalása egy ideig együtt várakoztunk. A második diszpécserrel vesztem össze a Bookingon h ez mi a f@sz, aztán végül ajánlottak egy olyan szállást kompenzáció gyanánt h inkább kerítettem magam szállodát helyben.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 1 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 513 — Colts Fan
A geci Payesafecard ügyfélszolgálatot titokban biztosan valami magyar állami szerv üzemelteti. 3-4 nap mire válaszolnak egy mail-re,bő egy hete küzdök velük, valami elbaszott katasztrófa az egész.
több mint 1 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 881 — Omar's Coming Yo!
istenem, hát mérnem a szállás.hu- ódalon foglaltatok

igen a buking is bedől, mint a bonusbrigad - retek fantasztikus összehasonlítás

tényleg Narancs Jani böcsületes szállásadó (kacsint) első botlasára man mén is a lejáratókampány, teljes nerszélességgel


mindik bukingga utazom, köbö egy héttel előtte vonnak, s kényelmesebb, mint mongyuk a félbalkánon végigcibálni többezer eurót, vagy valami fasza lábmosós benzinkúton bebuknia kápédat
Gróf de sutianap
Jajjmá, hogy mindig ezek az élőítéletek, meg a sztereotípiák. Azt a szekrény forma cuccot, amibe bedugsz egy kártyát, bepötyögöd a számokat aztán kiadja a pénzt (külföldiül ATM) a Balkánon is ismerik, miért vinne magával valaki több ezer euró kp-t?
Jan
a bankosokat kérdezném mellik jobb konstrukció?
külföldi atm kp. felvétele vagy juroszámla internetes fizetés -
ojan ezres nagysagrendben juróban
Gróf de sutianap
Fizess nyugodtan kint a kártyáddal, csak nézd meg a csomagod, hogy váltja az eurot. De egy sima kártya+revolut/wise kombóval simán lehozod a külföldi nyaralást.
Nekem a Rafi 376-ért váltott egy héten keresztül minden kártyás fizetésnél.

több mint 1 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 987 — WHO DAT!!!!
istenem, hát mérnem a szállás.hu- ódalon foglaltatok

igen a buking is bedől, mint a bonusbrigad - retek fantasztikus összehasonlítás

tényleg Narancs Jani böcsületes szállásadó (kacsint) első botlasára man mén is a lejáratókampány, teljes nerszélességgel


mindik bukingga utazom, köbö egy héttel előtte vonnak, s kényelmesebb, mint mongyuk a félbalkánon végigcibálni többezer eurót, vagy valami fasza lábmosós benzinkúton bebuknia kápédat
Gróf de sutianap
Jajjmá, hogy mindig ezek az élőítéletek, meg a sztereotípiák. Azt a szekrény forma cuccot, amibe bedugsz egy kártyát, bepötyögöd a számokat aztán kiadja a pénzt (külföldiül ATM) a Balkánon is ismerik, miért vinne magával valaki több ezer euró kp-t?
Jan
a bankosokat kérdezném mellik jobb konstrukció?
külföldi atm kp. felvétele vagy juroszámla internetes fizetés -
ojan ezres nagysagrendben juróban
Gróf de sutianap
Én euró számla nélkül, simán az itthoni kártyámmal szoktam fizetni.Ahogy visszanézem a tranzakciókat utólag, eléggé jó árfolyamon váltják mindig.Én ezért nem szoktam szenvedni sehol sem a kp váltással , mert már az út menti dinnyésnél is van terminál.


több mint 1 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 289 — capitaine du château de Vienne 1487
istenem, hát mérnem a szállás.hu- ódalon foglaltatok

igen a buking is bedől, mint a bonusbrigad - retek fantasztikus összehasonlítás

tényleg Narancs Jani böcsületes szállásadó (kacsint) első botlasára man mén is a lejáratókampány, teljes nerszélességgel


mindik bukingga utazom, köbö egy héttel előtte vonnak, s kényelmesebb, mint mongyuk a félbalkánon végigcibálni többezer eurót, vagy valami fasza lábmosós benzinkúton bebuknia kápédat
Gróf de sutianap
Jajjmá, hogy mindig ezek az élőítéletek, meg a sztereotípiák. Azt a szekrény forma cuccot, amibe bedugsz egy kártyát, bepötyögöd a számokat aztán kiadja a pénzt (külföldiül ATM) a Balkánon is ismerik, miért vinne magával valaki több ezer euró kp-t?
Jan
a bankosokat kérdezném mellik jobb konstrukció?
külföldi atm kp. felvétele vagy juroszámla internetes fizetés -
ojan ezres nagysagrendben juróban


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 1 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 071 — Steelers fan
istenem, hát mérnem a szállás.hu- ódalon foglaltatok

igen a buking is bedől, mint a bonusbrigad - retek fantasztikus összehasonlítás

tényleg Narancs Jani böcsületes szállásadó (kacsint) első botlasára man mén is a lejáratókampány, teljes nerszélességgel


mindik bukingga utazom, köbö egy héttel előtte vonnak, s kényelmesebb, mint mongyuk a félbalkánon végigcibálni többezer eurót, vagy valami fasza lábmosós benzinkúton bebuknia kápédat
Gróf de sutianap
Jajjmá, hogy mindig ezek az élőítéletek, meg a sztereotípiák. Azt a szekrény forma cuccot, amibe bedugsz egy kártyát, bepötyögöd a számokat aztán kiadja a pénzt (külföldiül ATM) a Balkánon is ismerik, miért vinne magával valaki több ezer euró kp-t?
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 936
MÁV is elmehet melegebb éghajlatra.

Milyen szépen be volt harangozva ez az új rendszer..csodás lett. Ha olyan áron szeretnél utazni mint eddig, akkor két napra előre meg kell venni a jegyet, ha a vonat indulást előtt veszed meg akkor kb kétszer annyit fizetsz érte. Budapest - Kaposvár jegyet így tudsz megvenni 3000 forintért két nappal előtte, egy nappal előtte kb 4000 és aznap 5000 forint. Amivel még nem is lenne gondom, gondolkozzon az ember előre... de ehhez jó lenne betartani azt a kibaszott mentrendet.
Történt ugyanis hogy kéktúráztunk, és jóhiszeműen megvettem a jegyet Kaposvárról Budapestre, Dombóvári átszállással. Reggel fut be a buszom, sietek a pályaudvarra, erre a 7:28-as vonat indulása 8:50-re változott és más vonat nincs (egyébként sem lenne esély elérni, mert 10 perc van Dombóváron). A jegyet egy órával az indulás előtt lehet visszaváltani. Ez nem sikerült, mivel 7:10 körül értem az állomásra...alternatív útvonalként elbuszoztam Siófokra és onnan haza vonat. Ott is csodás volt megtapasztalni hogy a 2200 forintos jegy 4700 forint lett. Közben megírtam nekik egy csodás mailt legyenek már olyan kedvesek visszautalni a pénzem ha az ő hibájukból az utazás nem valósult meg. Erre van egy hónapjuk, de akár kitolhatják három hónapig is...kíváncsi leszek mikor kapok választ...
Tisztán emlékszem hogy közel nem volt szó ilyen drágulásról.. a végén még is ez jött ki. Ráadásul belekényszerítik az embert abba hogy vegye meg előre jegyet, amikor nem képesek egy rendes vasárnapot megszervezni késések nélkül.....akkor arról nem is beszéljünk hogy az appon levették a kedvezményt 5%-ra, és nem tudsz választani melyik helyre kéred a jegyet, csak randomon ad egyet.
Lassan megérik bennem hogy vegyek egy autót...(kéktúrázni úgy is MÁV-al megyek majd 😀 )
Nomac
a máv velem is a bolondját járatta az elmúlt napokban. eljöttünk a balatont körbe biciklizni, gondoltam megveszem előre a jegyet, hogy ne a bringákkal együtt kelljen majd sorbaállni.
az app egy kalap szar:
- a külföldi diákot, mint kedvezményt képtelen értelmezni, pedig ott van mint kategória.
- beállítottam, hogy 2 bicikli jegy kell, erre fizetésnél mutatja, hogy 1-et ad, de nyilván ott már nem tudod módosítani, csak előről kezdeni, mert ennyire rosszul van összerakva.
- oké, akkor induljunk korábban, megvesszük a déliben a jegyet. ez tök flottul ment, ráadásul kevesebbe került (3800) az 5%-os kedvezmény nélkül is, mint amit az app legolcsóbbnak mutatott (4300).

nagy pozitívum:
a máv alkalmaz szimpatikus fiatalokat, akik segítenek fel és leadni a biciklit, és nem húzzák a szájukat sem, ha rohadt nehéz a csomagok miatt.
Fontos_Vidra
egy dolgot mondjál ami relatíve normalisan működik ebben tetvedék országban amit az állam működtet.
apósom pl tegnap röpke 7,5 óra alatt osztalyra került hasnyálmirigy gyulladással. addig üldögélt egy kicsit...
peach
Elég sokat használom a MÁV-t főleg a túrák miatt, de idén valami katasztrófa, előbb utóbb itt összeomlás lesz..pont szembejött Vitézy FB posztja is a Nyugati fejetlenségéről ha történik valami, érdemes pár kommentet elolvasni. MÁV soha nem volt egy csúcs szolgáltatás, de most nagyon nagy szarban vannak.

Két hét alatt hányadik kigyulladt szerelvény? 3.? Előbb utóbb ebbe valaki bele fog halni
Nomac
Jó, hát MÁV-nál, vasútnál mindig vannak érdekes dolgok...
Múltkor nem akart jegyet adni a Prágába induló vonatra, merthogy nincs hely...megvettem a cseh szolgáltatónál.
De máskor meg a cseheknél ajánlotta fel a kurvadrága jegyet...

Tudom, megvehetném előre is, de mivel kocsival megyek Bp-ig, így ha addig vmi közbe jön, akkor elmegy a vonat, én meg vehetek megint jegyet.

Idén még nem mentem haza, kíváncsi leszek mi lesz aug-szeptemberben, amikor tervezem...
több mint 1 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 289 — capitaine du château de Vienne 1487
istenem, hát mérnem a szállás.hu- ódalon foglaltatok

igen a buking is bedől, mint a bonusbrigad - retek fantasztikus összehasonlítás

tényleg Narancs Jani böcsületes szállásadó (kacsint) első botlasára man mén is a lejáratókampány, teljes nerszélességgel


mindik bukingga utazom, köbö egy héttel előtte vonnak, s kényelmesebb, mint mongyuk a félbalkánon végigcibálni többezer eurót, vagy valami fasza lábmosós benzinkúton bebuknia kápédat


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 1 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 828 — Bla, bla, bla
Mi a fa*z van a Bookingnál??? Sorra panaszkodik mindenki, szállásadók és vendégek? Jövő héten mennénk Velük Ausztriába!?!? 🤬
nagir
Erre gondolsz?
 www.penzcentrum.hu/utazas/20230726/all-a-bal-a-booking-haza-tajan-temerdek-magyar-csak-bottal-uti-a-penze-nyomat-1139447?utm_source=hirkereso_es_kapu&utm_medium=penzcentrum_linkek&utm_campaign=hiraggregator
nagylaza, főpohárnok
Igen
nagir
Mondjuk én az elmúlt kb 15 évben talan egyszer ha fizettem előre szállásfoglalasért, amúgy csak lefoglalom, aztán kifizetem a helyszínen. Soha nem volt gond.
warr_b
Nem fizettem előre semmit, majd a szállásadónál! Kártya fedezet volt előírva. Csak két kisgyerekkel nem élmény a helyszínen szembesülni azzal, hogy nincs meg a foglalásunk, mert Ismerősöm is így járt...
nagir
Mondjuk 1-2 héttel az időpont előtt mindig felhívom a szállást, hogy minden oké-e a foglalással.
warr_b
Kaptunk emailt, hogy várnak bennünket, csak kur*án tudok izgulni, ha Gyerekeimről IS szó van.



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 23 631 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Mi a fa*z van a Bookingnál??? Sorra panaszkodik mindenki, szállásadók és vendégek? Jövő héten mennénk Velük Ausztriába!?!? 🤬
nagir
Erre gondolsz?
 www.penzcentrum.hu/utazas/20230726/all-a-bal-a-booking-haza-tajan-temerdek-magyar-csak-bottal-uti-a-penze-nyomat-1139447?utm_source=hirkereso_es_kapu&utm_medium=penzcentrum_linkek&utm_campaign=hiraggregator
nagylaza, főpohárnok
Igen
nagir
Mondjuk én az elmúlt kb 15 évben talan egyszer ha fizettem előre szállásfoglalasért, amúgy csak lefoglalom, aztán kifizetem a helyszínen. Soha nem volt gond.
warr_b
Nem fizettem előre semmit, majd a szállásadónál! Kártya fedezet volt előírva. Csak két kisgyerekkel nem élmény a helyszínen szembesülni azzal, hogy nincs meg a foglalásunk, mert Ismerősöm is így járt...
nagir
Mondjuk 1-2 héttel az időpont előtt mindig felhívom a szállást, hogy minden oké-e a foglalással.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 071 — Steelers fan
Mi a fa*z van a Bookingnál??? Sorra panaszkodik mindenki, szállásadók és vendégek? Jövő héten mennénk Velük Ausztriába!?!? 🤬
nagir
Erre gondolsz?
 www.penzcentrum.hu/utazas/20230726/all-a-bal-a-booking-haza-tajan-temerdek-magyar-csak-bottal-uti-a-penze-nyomat-1139447?utm_source=hirkereso_es_kapu&utm_medium=penzcentrum_linkek&utm_campaign=hiraggregator
nagylaza, főpohárnok
Igen
nagir
Mondjuk én az elmúlt kb 15 évben talan egyszer ha fizettem előre szállásfoglalasért, amúgy csak lefoglalom, aztán kifizetem a helyszínen. Soha nem volt gond.
warr_b
Alap, előre nem fizetek. Én szinte kizárólag balkáni országokba szoktam foglalni, (Bosznia, Montenegro, Albánia stb...) és ott azt szeretik a szállásadók, ha kezükbe nyomod az eurót. Meg ha valami gond van a szállással ( nem szokott) akkor helyben lehet egyezkedni, még fizetés előtt.
több mint 1 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 828 — Bla, bla, bla
Mi a fa*z van a Bookingnál??? Sorra panaszkodik mindenki, szállásadók és vendégek? Jövő héten mennénk Velük Ausztriába!?!? 🤬
nagir
Erre gondolsz?
 www.penzcentrum.hu/utazas/20230726/all-a-bal-a-booking-haza-tajan-temerdek-magyar-csak-bottal-uti-a-penze-nyomat-1139447?utm_source=hirkereso_es_kapu&utm_medium=penzcentrum_linkek&utm_campaign=hiraggregator
nagylaza, főpohárnok
Igen
nagir
Mondjuk én az elmúlt kb 15 évben talan egyszer ha fizettem előre szállásfoglalasért, amúgy csak lefoglalom, aztán kifizetem a helyszínen. Soha nem volt gond.
warr_b
Nem fizettem előre semmit, majd a szállásadónál! Kártya fedezet volt előírva. Csak két kisgyerekkel nem élmény a helyszínen szembesülni azzal, hogy nincs meg a foglalásunk, mert Ismerősöm is így járt...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 1 éve
Nomac New England Patriots 2 954 — balazs.t85@gmail.com
MÁV is elmehet melegebb éghajlatra.

Milyen szépen be volt harangozva ez az új rendszer..csodás lett. Ha olyan áron szeretnél utazni mint eddig, akkor két napra előre meg kell venni a jegyet, ha a vonat indulást előtt veszed meg akkor kb kétszer annyit fizetsz érte. Budapest - Kaposvár jegyet így tudsz megvenni 3000 forintért két nappal előtte, egy nappal előtte kb 4000 és aznap 5000 forint. Amivel még nem is lenne gondom, gondolkozzon az ember előre... de ehhez jó lenne betartani azt a kibaszott mentrendet.
Történt ugyanis hogy kéktúráztunk, és jóhiszeműen megvettem a jegyet Kaposvárról Budapestre, Dombóvári átszállással. Reggel fut be a buszom, sietek a pályaudvarra, erre a 7:28-as vonat indulása 8:50-re változott és más vonat nincs (egyébként sem lenne esély elérni, mert 10 perc van Dombóváron). A jegyet egy órával az indulás előtt lehet visszaváltani. Ez nem sikerült, mivel 7:10 körül értem az állomásra...alternatív útvonalként elbuszoztam Siófokra és onnan haza vonat. Ott is csodás volt megtapasztalni hogy a 2200 forintos jegy 4700 forint lett. Közben megírtam nekik egy csodás mailt legyenek már olyan kedvesek visszautalni a pénzem ha az ő hibájukból az utazás nem valósult meg. Erre van egy hónapjuk, de akár kitolhatják három hónapig is...kíváncsi leszek mikor kapok választ...
Tisztán emlékszem hogy közel nem volt szó ilyen drágulásról.. a végén még is ez jött ki. Ráadásul belekényszerítik az embert abba hogy vegye meg előre jegyet, amikor nem képesek egy rendes vasárnapot megszervezni késések nélkül.....akkor arról nem is beszéljünk hogy az appon levették a kedvezményt 5%-ra, és nem tudsz választani melyik helyre kéred a jegyet, csak randomon ad egyet.
Lassan megérik bennem hogy vegyek egy autót...(kéktúrázni úgy is MÁV-al megyek majd 😀 )
Nomac
a máv velem is a bolondját járatta az elmúlt napokban. eljöttünk a balatont körbe biciklizni, gondoltam megveszem előre a jegyet, hogy ne a bringákkal együtt kelljen majd sorbaállni.
az app egy kalap szar:
- a külföldi diákot, mint kedvezményt képtelen értelmezni, pedig ott van mint kategória.
- beállítottam, hogy 2 bicikli jegy kell, erre fizetésnél mutatja, hogy 1-et ad, de nyilván ott már nem tudod módosítani, csak előről kezdeni, mert ennyire rosszul van összerakva.
- oké, akkor induljunk korábban, megvesszük a déliben a jegyet. ez tök flottul ment, ráadásul kevesebbe került (3800) az 5%-os kedvezmény nélkül is, mint amit az app legolcsóbbnak mutatott (4300).

nagy pozitívum:
a máv alkalmaz szimpatikus fiatalokat, akik segítenek fel és leadni a biciklit, és nem húzzák a szájukat sem, ha rohadt nehéz a csomagok miatt.
Fontos_Vidra
egy dolgot mondjál ami relatíve normalisan működik ebben tetvedék országban amit az állam működtet.
apósom pl tegnap röpke 7,5 óra alatt osztalyra került hasnyálmirigy gyulladással. addig üldögélt egy kicsit...
peach
Elég sokat használom a MÁV-t főleg a túrák miatt, de idén valami katasztrófa, előbb utóbb itt összeomlás lesz..pont szembejött Vitézy FB posztja is a Nyugati fejetlenségéről ha történik valami, érdemes pár kommentet elolvasni. MÁV soha nem volt egy csúcs szolgáltatás, de most nagyon nagy szarban vannak.

Két hét alatt hányadik kigyulladt szerelvény? 3.? Előbb utóbb ebbe valaki bele fog halni
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 23 631 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Mi a fa*z van a Bookingnál??? Sorra panaszkodik mindenki, szállásadók és vendégek? Jövő héten mennénk Velük Ausztriába!?!? 🤬
nagir
Erre gondolsz?
 www.penzcentrum.hu/utazas/20230726/all-a-bal-a-booking-haza-tajan-temerdek-magyar-csak-bottal-uti-a-penze-nyomat-1139447?utm_source=hirkereso_es_kapu&utm_medium=penzcentrum_linkek&utm_campaign=hiraggregator
nagylaza, főpohárnok
Igen
nagir
Mondjuk én az elmúlt kb 15 évben talan egyszer ha fizettem előre szállásfoglalasért, amúgy csak lefoglalom, aztán kifizetem a helyszínen. Soha nem volt gond.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 828 — Bla, bla, bla
Nálunk a fizettetést a szállásadó intézi, uh talán nem lesz gond...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 1 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 828 — Bla, bla, bla
Mi a fa*z van a Bookingnál??? Sorra panaszkodik mindenki, szállásadók és vendégek? Jövő héten mennénk Velük Ausztriába!?!? 🤬
nagir
Erre gondolsz?
 www.penzcentrum.hu/utazas/20230726/all-a-bal-a-booking-haza-tajan-temerdek-magyar-csak-bottal-uti-a-penze-nyomat-1139447?utm_source=hirkereso_es_kapu&utm_medium=penzcentrum_linkek&utm_campaign=hiraggregator
nagylaza, főpohárnok
Igen



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 431 — The Mathematician
 index.hu/gazdasag/2023/07/26/szallasfoglalas-szallas-booking-botrany-penz-berleti-dij/

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 919 — beers & Packers
Mi a fa*z van a Bookingnál??? Sorra panaszkodik mindenki, szállásadók és vendégek? Jövő héten mennénk Velük Ausztriába!?!? 🤬
nagir
Erre gondolsz?
 www.penzcentrum.hu/utazas/20230726/all-a-bal-a-booking-haza-tajan-temerdek-magyar-csak-bottal-uti-a-penze-nyomat-1139447?utm_source=hirkereso_es_kapu&utm_medium=penzcentrum_linkek&utm_campaign=hiraggregator