NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 482 — nabege2@yahoo.com
2022. 05. 15.

A tescoban már 1150 ft egy pringles, a sparban 470 a red bull, nekem valamiért mindig is ezek voltak a tényleges fokmérők. Őrület ami megy
r.baggio
2023. 08. 06.:
1590 a Pringles, a Red Bull 590
r.baggio
 chips-ropi-ragcsalnivalo.arukereso.hu/pringles/original-chips-165-g-p336654000/
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 913
Én kevés dolognak tudom pontosan az árát, de a Szarvasi füstölt mozzarellának igen, azt pont egykilós kiszerelésben veszem, mindig ugyanott, kb 3 hetente. 3290-ről indult kb. két éve, aztán pikk-pakk felszaladt 5490-re, legutóbb 4290 volt, ma meg 4590. Teljesen random.
Őszentsége Sobri Jóska
A sajtalapanyagok ára kb. ugyanilyen random hektikussággal változik.
több mint 1 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 056 — #NoStress
Én kevés dolognak tudom pontosan az árát, de a Szarvasi füstölt mozzarellának igen, azt pont egykilós kiszerelésben veszem, mindig ugyanott, kb 3 hetente. 3290-ről indult kb. két éve, aztán pikk-pakk felszaladt 5490-re, legutóbb 4290 volt, ma meg 4590. Teljesen random.

több mint 1 éve
MC12 New Orleans Saints 6 153
2022. 05. 15.

A tescoban már 1150 ft egy pringles, a sparban 470 a red bull, nekem valamiért mindig is ezek voltak a tényleges fokmérők. Őrület ami megy
r.baggio
2023. 08. 06.:
1590 a Pringles, a Red Bull 590
r.baggio
Nem azért mondom, de a Perrin pincészet Château de Beaucastel Rouge 2020 Châteauneuf-du-Pape - borának az ára meg csökkent mióta legutóbb vettem….

“A kiábrándult idealistákból lettek a cinikusok”
több mint 1 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 914 — no es importante
2022. 05. 15.

A tescoban már 1150 ft egy pringles, a sparban 470 a red bull, nekem valamiért mindig is ezek voltak a tényleges fokmérők. Őrület ami megy
r.baggio
2023. 08. 06.:
1590 a Pringles, a Red Bull 590


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 637
Már a szomszédok sem a régiek…
ozibozi
Ja, hol van már Taki bácsi, Lenke néni, Etus, Böhm bácsi, Sümeghy és Kutya úr? De legalább Gábor Gábor még él!
iktriad
Meg a Janka néni.
 hu.pinterest.com/pin/6966574417224540/

Szerkesztette: Tactful Cactus

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 1 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 828 — Bla, bla, bla
Horvát benzin árak jobbak amúgy? Jövő héten át kell ugranom.
gyeek
Múlt héten 1,4 volt a diesel, 1,51 a 95 ös. Euróban
kapitnono
1.41 - 1.51 tankoltam 95-ost. Ahol van 100as az drágább
Toca
Ausztria - Stájerország - Bad Gleichenberg 95/E10 1.61€/L ma d.u.

Szerkesztette: nagir



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 16 698
Horvát benzin árak jobbak amúgy? Jövő héten át kell ugranom.
gyeek
A szomszedban kb minden olcsobb
YoungZeeZee
Románoknál egy 100.000 Ft os bevásárlás, itt kb 130.000 ft jön ki.
A benzin 80 Ft -al olcsóbb
Bazsinho
Hozzátéve a eeálértéket kb egál, ami mondjuk így is gáz amit mwgörököltek 1990-ben. Ez nem csak vidám barakk volt, hanem a csehekkel együtt /nekik a tótok nélkül/ működő/így-úgy/ deműködő gazdaság volt.
Volt innen mit ellopni,

Szerkesztette: ozibozi
több mint 1 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 881 — Omar's Coming Yo!
 telex.hu/belfold/2023/08/02/m2-dunakeszi-mercedes-rendorauto-menekules

 telex.hu/belfold/2023/08/04/parancsnoki-vizsgalat-zajlik-az-m2-esen-tortent-rendori-intezkedessel-kapcsolatban

 telex.hu/belfold/2023/08/03/nehez-helyzetbe-kerulhetnek-az-m2-esen-amokfuto-mercedest-leszorito-rendorok

Hát az apjuk faszát tényleg, hogy minden szarért előveszik nyomorult rendőröket bazmeg.
200 nettóért, nulla védőfelszereléssel csinálják a dolgukat, a lehetőségekhez mérten teljesen profin, és akkor a sok fotelharcos gyógyegér nekiáll pampogni, hogy hát lehet hogy a vonatkozó 60 oldalas taktikai szabályzat nem volt mindenben maradéktalanul betartva... 150-200 km/h-s tempónál. Mégis mit kellett volna csinálniuk, szépen követni aztán várni, hogy beleszálljon valakibe ez a nemnormális? Akkor meg azon gúnyolódna az összes proli, hogy mekkora balfaszok a rendőrök, miért nem állították meg...
Meg hogy miért nem ment oda több rendőrautó segíteni... Egyszerűen azért, mert nincs. Ez nem Amerika valóban, hogy beszól hogy erősítést kér és akkor két percen belül ott van hát másik rendőrautó meg egy helikopter...
warr_b
Én sem értem mi bajuk. Kárognak mindenért, pedig a csávót elkapták, másnak baja nem esett - mit lehet még kérni egy autópálya-rendőrtől?
Az, hogy nincs casco az pedig nem azt jelenti, hogy a rendőr fizetéséből vonnák le az autóban keletkezett kárt, hanem két controller összehasonlította a bejövő karosszéria számlákat a fizetendő casco-val és úgy döntöttek, statisztikailag megéri nem fizetni. Rengeteg cégnél így megy. Szóval jó köcsög cikk, ja.
vpi
Allatmenhelyeknek valo rendszeres adakozason kivul soha nem adtam adomanyoztam, de ha oket ezert felelossegre vonjak es nekik kell kifizetni es lesz gofund vagy valami akkor oda fixen utalok.
Ertem en, hogy van egy szabalyrendszer, de ez kurva bicskanyitogato.

Önrészt kéne fizetniük ha casco-s, de akkor is.undorito.

Szerkesztette: Kenny

több mint 1 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 829 — Patriot
 telex.hu/belfold/2023/08/02/m2-dunakeszi-mercedes-rendorauto-menekules

 telex.hu/belfold/2023/08/04/parancsnoki-vizsgalat-zajlik-az-m2-esen-tortent-rendori-intezkedessel-kapcsolatban

 telex.hu/belfold/2023/08/03/nehez-helyzetbe-kerulhetnek-az-m2-esen-amokfuto-mercedest-leszorito-rendorok

Hát az apjuk faszát tényleg, hogy minden szarért előveszik nyomorult rendőröket bazmeg.
200 nettóért, nulla védőfelszereléssel csinálják a dolgukat, a lehetőségekhez mérten teljesen profin, és akkor a sok fotelharcos gyógyegér nekiáll pampogni, hogy hát lehet hogy a vonatkozó 60 oldalas taktikai szabályzat nem volt mindenben maradéktalanul betartva... 150-200 km/h-s tempónál. Mégis mit kellett volna csinálniuk, szépen követni aztán várni, hogy beleszálljon valakibe ez a nemnormális? Akkor meg azon gúnyolódna az összes proli, hogy mekkora balfaszok a rendőrök, miért nem állították meg...
Meg hogy miért nem ment oda több rendőrautó segíteni... Egyszerűen azért, mert nincs. Ez nem Amerika valóban, hogy beszól hogy erősítést kér és akkor két percen belül ott van hát másik rendőrautó meg egy helikopter...
warr_b
Én sem értem mi bajuk. Kárognak mindenért, pedig a csávót elkapták, másnak baja nem esett - mit lehet még kérni egy autópálya-rendőrtől?
Az, hogy nincs casco az pedig nem azt jelenti, hogy a rendőr fizetéséből vonnák le az autóban keletkezett kárt, hanem két controller összehasonlította a bejövő karosszéria számlákat a fizetendő casco-val és úgy döntöttek, statisztikailag megéri nem fizetni. Rengeteg cégnél így megy. Szóval jó köcsög cikk, ja.
több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 19 226 — Vikings fan
Horvát benzin árak jobbak amúgy? Jövő héten át kell ugranom.
gyeek
Múlt héten 1,4 volt a diesel, 1,51 a 95 ös. Euróban
kapitnono
1.41 - 1.51 tankoltam 95-ost. Ahol van 100as az drágább
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 359 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Már a szomszédok sem a régiek…
ozibozi
Ja, hol van már Taki bácsi, Lenke néni, Etus, Böhm bácsi, Sümeghy és Kutya úr? De legalább Gábor Gábor még él!
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 23 631 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 telex.hu/belfold/2023/08/02/m2-dunakeszi-mercedes-rendorauto-menekules

 telex.hu/belfold/2023/08/04/parancsnoki-vizsgalat-zajlik-az-m2-esen-tortent-rendori-intezkedessel-kapcsolatban

 telex.hu/belfold/2023/08/03/nehez-helyzetbe-kerulhetnek-az-m2-esen-amokfuto-mercedest-leszorito-rendorok

Hát az apjuk faszát tényleg, hogy minden szarért előveszik nyomorult rendőröket bazmeg.
200 nettóért, nulla védőfelszereléssel csinálják a dolgukat, a lehetőségekhez mérten teljesen profin, és akkor a sok fotelharcos gyógyegér nekiáll pampogni, hogy hát lehet hogy a vonatkozó 60 oldalas taktikai szabályzat nem volt mindenben maradéktalanul betartva... 150-200 km/h-s tempónál. Mégis mit kellett volna csinálniuk, szépen követni aztán várni, hogy beleszálljon valakibe ez a nemnormális? Akkor meg azon gúnyolódna az összes proli, hogy mekkora balfaszok a rendőrök, miért nem állították meg...
Meg hogy miért nem ment oda több rendőrautó segíteni... Egyszerűen azért, mert nincs. Ez nem Amerika valóban, hogy beszól hogy erősítést kér és akkor két percen belül ott van hát másik rendőrautó meg egy helikopter...

Szerkesztette: warr_b


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
YoungZeeZee 8 456
Horvát benzin árak jobbak amúgy? Jövő héten át kell ugranom.
gyeek
A szomszedban kb minden olcsobb
YoungZeeZee
Románoknál egy 100.000 Ft os bevásárlás, itt kb 130.000 ft jön ki.
A benzin 80 Ft -al olcsóbb
Bazsinho
Keletet nem tudom csak tippeltem azzal h olcsobbak.ami tutti.szlovenia olcsobb mint horvatorszag de horvatorszag olcsobb mint MOn.es ausztria "vmiben" olcsobb mint szlovenia
több mint 1 éve
Bazsinho Buffalo Bills 955
Horvát benzin árak jobbak amúgy? Jövő héten át kell ugranom.
gyeek
A szomszedban kb minden olcsobb
YoungZeeZee
Románoknál egy 100.000 Ft os bevásárlás, itt kb 130.000 ft jön ki.
A benzin 80 Ft -al olcsóbb
több mint 1 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 987 — WHO DAT!!!!
Horvát benzin árak jobbak amúgy? Jövő héten át kell ugranom.
gyeek
Múlt héten 1,4 volt a diesel, 1,51 a 95 ös. Euróban


több mint 1 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 987 — WHO DAT!!!!
Horvát benzin árak jobbak amúgy? Jövő héten át kell ugranom.
gyeek
A szomszedban kb minden olcsobb
YoungZeeZee
Jaja, romanoknal 2 hete 70ft-tal volt olcsobb a 100as benzin literje, mint itthon a 98as
Borbinho
Lehet még valahol 98 ast kapni?😁


több mint 1 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 473 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Horvát benzin árak jobbak amúgy? Jövő héten át kell ugranom.
gyeek
A szomszedban kb minden olcsobb
YoungZeeZee
Jaja, romanoknal 2 hete 70ft-tal volt olcsobb a 100as benzin literje, mint itthon a 98as

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 936
Horvát benzin árak jobbak amúgy? Jövő héten át kell ugranom.
gyeek
A szomszedban kb minden olcsobb
YoungZeeZee
Magyarország olyan jól teljesít, hogy itt minden lehet drágább is.
több mint 1 éve
YoungZeeZee 8 456
Horvát benzin árak jobbak amúgy? Jövő héten át kell ugranom.
gyeek
A szomszedban kb minden olcsobb
több mint 1 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 197
Horvát benzin árak jobbak amúgy? Jövő héten át kell ugranom.
gyeek
Egy hónapja, átszámolva 40-50 forinttal volt olcsóbb.

több mint 1 éve
gyeek LSU Tigers 8 156 — Stromfeld Aurél fan
Horvát benzin árak jobbak amúgy? Jövő héten át kell ugranom.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 309 — Cowboys fan
Akkor a héten az tetves benzin mennyivel is emelkedett? Hogy szopna lovat a MOL Vityesszel együtt
ThundersNFL a Jobbágy
Nem is tankoltam tele a szekeret csak annyival, amennyi kb kell ahhoz, hogy lemenjünk Kvárra összeszedni a kölköket, aztán a szlovén határt elérjük.
több mint 1 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 987 — WHO DAT!!!!
Akkor a héten az tetves benzin mennyivel is emelkedett? Hogy szopna lovat a MOL Vityesszel együtt
ThundersNFL a Jobbágy
Nálunk a 2 shell kútnál jelenleg 34 forinttal olcsóbb mint a MOL kútnál 😁


több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 531 — !SuPeR6BoWL!
Akkor a héten az tetves benzin mennyivel is emelkedett? Hogy szopna lovat a MOL Vityesszel együtt

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018