NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 111 — Deion Sanders for president!
A motorosokat mint turisztikai látványosság és a költéseik szerint pedig nemzetgazdasági érdekként is fel lehet fogni.tele az összes drága szálloda, étterem. Jönnek fel a parasztok is vidékről mintha aug 20 lenne hogy megnézzék őket. Így szezon előtt nem rossz ez. Több hasznot hoz és kevesebb kellemetlenséggel költséggel jár mint egy Vivicita, Föld napja vagy hasonlóak ami miatt a fél város le van zárva. Nem is kell dotálni milliárdokkal mint a F1-et pl.
A pride-ról meg ne is beszéljünk pl.
Nem beszélve hogy több mint 30 országból érkeztek, tele bukszával, és mennek tovább Balatonra , vagyis már itt is vannak szezon előtt.
Ki lehet bírni ezt a látványosságot pár napra, ahogy a többit is el kell viselni egy nagyvárosban.
ozibozi
Van benne igazság.
Csupán egy a gond: pont akinek kellemetlen. vagy zavaró az nem lát belőle egy fillért sem (ahogy a pestiek 99.9%-a sem)

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 16 716
A motorosokat mint turisztikai látványosság és a költéseik szerint pedig nemzetgazdasági érdekként is fel lehet fogni.tele az összes drága szálloda, étterem. Jönnek fel a parasztok is vidékről mintha aug 20 lenne hogy megnézzék őket. Így szezon előtt nem rossz ez. Több hasznot hoz és kevesebb kellemetlenséggel költséggel jár mint egy Vivicita, Föld napja vagy hasonlóak ami miatt a fél város le van zárva. Nem is kell dotálni milliárdokkal mint a F1-et pl.
A pride-ról meg ne is beszéljünk pl.
Nem beszélve hogy több mint 30 országból érkeztek, tele bukszával, és mennek tovább Balatonra , vagyis már itt is vannak szezon előtt.
Ki lehet bírni ezt a látványosságot pár napra, ahogy a többit is el kell viselni egy nagyvárosban.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 1 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 585 — Invisible man
Tele az M7-es meg az összes benzinkút motoros csapatokkal. Jó őket kerülgetni.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 1 éve
- JC6 Denver Broncos 6 781
Jo ez a motoros fesztivál már ketten meghaltak…
Toca
Egyik sem a saját hibájából...
Mikey
Ennél többet is lehet tudni? Mert ebből nem derül ki, hogy más lett volna a hibás:
 rtl.hu/baleset-bunugy/2023/06/23/harley-davidson-motoros-halalos-baleset-kerepesi-ut-budapest
nagylaza, főpohárnok
Apám mesélte ma hogy azt olvasta hogy egy autós ment be elé ill. neki a sávba és nekilökte a tűzcsapnak. Nagy motoros ő is és egész nap minden nap a motoros oldalakat bújja.
Mikey
Ott voltam. Pár percen múlt, hogy lássam élőben… a rendőr span volt az egyik, aki kiért, azt mondta hogy a motoros csaj a buszsávban zúzott mert nagy volt a sor, a jobb oldali sávban meg le akart kanyarodni a sofőr az Asztalos Sándor útra és nem látta a tükörben a motort, amit telibekapott, a csaj meg a motorral kidöntötte a tűzcsapot. Ott feküdt a hátán, mikor mellé értünk, es 6-7 mentős próbált segíteni..
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 958 — beers & Packers
Jo ez a motoros fesztivál már ketten meghaltak…
Toca
Egyik sem a saját hibájából...
Mikey
Ennél többet is lehet tudni? Mert ebből nem derül ki, hogy más lett volna a hibás:
 rtl.hu/baleset-bunugy/2023/06/23/harley-davidson-motoros-halalos-baleset-kerepesi-ut-budapest
nagylaza, főpohárnok
Apám mesélte ma hogy azt olvasta hogy egy autós ment be elé ill. neki a sávba és nekilökte a tűzcsapnak. Nagy motoros ő is és egész nap minden nap a motoros oldalakat bújja.
Mikey
Ezt nem láttam, pedig keresgéltem. RIP
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Jo ez a motoros fesztivál már ketten meghaltak…
Toca
Egyik sem a saját hibájából...
Mikey
Ennél többet is lehet tudni? Mert ebből nem derül ki, hogy más lett volna a hibás:
 rtl.hu/baleset-bunugy/2023/06/23/harley-davidson-motoros-halalos-baleset-kerepesi-ut-budapest
nagylaza, főpohárnok
Apám mesélte ma hogy azt olvasta hogy egy autós ment be elé ill. neki a sávba és nekilökte a tűzcsapnak. Nagy motoros ő is és egész nap minden nap a motoros oldalakat bújja.
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 111 — Deion Sanders for president!
Én is élem az érzést vagy 2 hónapja így 20+ év után, eddig 2 embert küldtem el a kurva anyjába; mindkettő motoros volt.
(vettem egy 50-es robogót az egyik emberemtől 😀)

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 958 — beers & Packers
Jo ez a motoros fesztivál már ketten meghaltak…
Toca
Egyik sem a saját hibájából...
Mikey
Ennél többet is lehet tudni? Mert ebből nem derül ki, hogy más lett volna a hibás:
 rtl.hu/baleset-bunugy/2023/06/23/harley-davidson-motoros-halalos-baleset-kerepesi-ut-budapest
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 958 — beers & Packers
Így végződik a Telex cikke: A nemzetközi Harley-találkozó betiltása ostobaság volna, tenni ellene nem lehet, aki utálja, az elkerülheti, akit érdekel, az megnézheti.
 telex.hu/belfold/2023/06/24/harley-davidson-budapest-felvonulas-talalkozo
Faszom. Ez teljesen meghülyült? Hogy a picsába kerüljem el? A saját lakásomban nem tudok nyugodtan lenni, és bárhova megyek, motoros bandák grasszálnak.
nagylaza, főpohárnok
Nagyon egyszerűen el lehet kerülni: agglomeráció, vidék. Feltűnt hogy Budapest egy európai világváros? 😊 ott bizony alkalmanként vannak több 10 ezres focimeccsek, koncertek, motorostalálkozók, autós felvonulások, zenés felvonulások stb. Ilyen egy nagyváros. Komolyan olyan vagy most mint valami háklis vénember 😊

Ps: voltunk kinn a gyerekekkel, baromira élvezték, a motorosok is jó arcok voltak (nem motorozok, kíváncsiak voltunk a programra).
MC12
Vártam már, mikor jön az első ilyen hsz (csak nem rád tippeltem). Köszönöm a tájékoztatást arról, hogy milyen egy világváros, de – mivel budapesti vagyok – nekem is van némi fogalmam róla. Szerinted egy nemzetközi motoros találkozó a nagyvárosi lét velejárója, elengedhetetlen és törvényszerű része. Szerintem pedig nagyon nem. Ahogyan a Red Bull légiparádéja sem volt az (helyes, hogy Tarlós végül nem engedélyezte).
Ha kíváncsi vagy rá, milyen trendek érvényesülnek a világvárosokban, mit lenne jó átültetni Budapestre, akkor ajánlom figyelmedbe például a Vitézy Dáviddal készült beszélgetést a Partizánon. Annyit elárulok: köszönő viszonyban sincs azzal a felfogással, amit képviselsz.
Egyszerűen abnormális sok ezer motorost rázúdítani a városra. Főként annak tudatában, hogy jelentős részük érzelmi fogyatékos, és attól élvez, hogy dobhártyát szaggató hangerővel száguldozik nemcsak az Andrássy úton vagy a Nagykörúton, hanem a szűk utcákban is. Ha még ez sem elég, akkor fullon üvölteti a fáintosan kőkemény rockot.
A magam részéről igyekszem úgy élni az életemet, hogy lehetőleg ne zavarjak másokat. Köszönettel venném, ha mások is hasonlóképpen tennének. Még akkor is, ha ez egy nagyváros.
Ui: Egyik ismerősöm elmenekült Szentendrére a motoros találkozó elől, de hiába. Nemrég írta a Facsén, hogy „itt is vannak”.
Ui2: Nocsak-nocsak, Visegrádon éppen most tiltották ki a motorosokat a Panoráma útról.
Ui3: Te hol laksz?
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Jo ez a motoros fesztivál már ketten meghaltak…
Toca
Egyik sem a saját hibájából...
több mint 1 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 835 — Patriot
De ilyenkor miért nem mennek ki becsekkezni a kibaszott kávédarálókat, dörgőmasinákat?
A parasztot, aki a veteményt/gyümölcsöt védi hangágyúval 2 hónapon át, egy-egy durr, azt bezzeg naponta többen feljelentik
Gergőbácsi
Hasonlo velemennyel vagyok. A varosban/belvarosban is kellene valami csendrendelet szeruseg: dugig vannak tuningolt autokkal, motorosok is huzatjak a bajcsin az ejszaka kozepen.
Ventura
Vidéken meg hangosak a kakasok és a harangok, de ki lehet próbálni. Engem a Sziget sem zavar egy hétig, pedig eléggé hallom, ha Dua Lipa lovingolja Budapestet.
több mint 1 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 015 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
De ilyenkor miért nem mennek ki becsekkezni a kibaszott kávédarálókat, dörgőmasinákat?
A parasztot, aki a veteményt/gyümölcsöt védi hangágyúval 2 hónapon át, egy-egy durr, azt bezzeg naponta többen feljelentik
Gergőbácsi
Hasonlo velemennyel vagyok. A varosban/belvarosban is kellene valami csendrendelet szeruseg: dugig vannak tuningolt autokkal, motorosok is huzatjak a bajcsin az ejszaka kozepen.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 1 éve
MC12 New Orleans Saints 6 153
Így végződik a Telex cikke: A nemzetközi Harley-találkozó betiltása ostobaság volna, tenni ellene nem lehet, aki utálja, az elkerülheti, akit érdekel, az megnézheti.
 telex.hu/belfold/2023/06/24/harley-davidson-budapest-felvonulas-talalkozo
Faszom. Ez teljesen meghülyült? Hogy a picsába kerüljem el? A saját lakásomban nem tudok nyugodtan lenni, és bárhova megyek, motoros bandák grasszálnak.
nagylaza, főpohárnok
Nagyon egyszerűen el lehet kerülni: agglomeráció, vidék. Feltűnt hogy Budapest egy európai világváros? 😊 ott bizony alkalmanként vannak több 10 ezres focimeccsek, koncertek, motorostalálkozók, autós felvonulások, zenés felvonulások stb. Ilyen egy nagyváros. Komolyan olyan vagy most mint valami háklis vénember 😊

Ps: voltunk kinn a gyerekekkel, baromira élvezték, a motorosok is jó arcok voltak (nem motorozok, kíváncsiak voltunk a programra).

“A kiábrándult idealistákból lettek a cinikusok”
több mint 1 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 264 — 49ers GM
Így végződik a Telex cikke: A nemzetközi Harley-találkozó betiltása ostobaság volna, tenni ellene nem lehet, aki utálja, az elkerülheti, akit érdekel, az megnézheti.
 telex.hu/belfold/2023/06/24/harley-davidson-budapest-felvonulas-talalkozo
Faszom. Ez teljesen meghülyült? Hogy a picsába kerüljem el? A saját lakásomban nem tudok nyugodtan lenni, és bárhova megyek, motoros bandák grasszálnak.
nagylaza, főpohárnok
Tekints rá úgy, hogy egy nagy szervdonor kampány zajlik éppen, egy csomó rászoruló betegnek sokkal jobb lesz az élete attól, hogy te pár napig elviseled oket 😊

több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 958 — beers & Packers
Így végződik a Telex cikke: A nemzetközi Harley-találkozó betiltása ostobaság volna, tenni ellene nem lehet, aki utálja, az elkerülheti, akit érdekel, az megnézheti.
 telex.hu/belfold/2023/06/24/harley-davidson-budapest-felvonulas-talalkozo
Faszom. Ez teljesen meghülyült? Hogy a picsába kerüljem el? A saját lakásomban nem tudok nyugodtan lenni, és bárhova megyek, motoros bandák grasszálnak.
több mint 1 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
De ilyenkor miért nem mennek ki becsekkezni a kibaszott kávédarálókat, dörgőmasinákat?
A parasztot, aki a veteményt/gyümölcsöt védi hangágyúval 2 hónapon át, egy-egy durr, azt bezzeg naponta többen feljelentik

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 1 éve
Nomac New England Patriots 2 967 — balazs.t85@gmail.com
Akkor már tudom miért volt ilyen kurva nagy motorozás a Szentendrei úton tegnap, amikor nincs is hétvége. Bezzeg most az esőben nem hallani őket 😀
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 958 — beers & Packers
Mi az isten fasza van itt a belvarosan, motoros találkozó? Tegnap este ota dugig motorossal. Nyomják neki a gazt. Ejszaka 1-kor is, aludni sem lehet, visszhangzik az egesz, hogy borulnanak fel.
Ventura
 444.hu/2023/06/21/tobb-ezer-motoros-arasztja-el-a-napokban-budapestet-es-kornyeket
Hanni
Tegnap már káromkodtam, elképesztő, mi van a városban. Ma ezt csak megerősíteni tudom. Az V.-VI.-VII. kerület legalábbis elesett. A szememben az, aki egy helyben állva csak bőgeti és bőgeti a motorját, nem több egy pondrónál. Fossanak véreset azok, akik engedték Bp-en megrendezni ezt a szart.
több mint 1 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 015 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
Jo ez a motoros fesztivál már ketten meghaltak…
Toca
ien, kosyonom, ay iment lattam, hogy linkeltetek. am az, hogy a szell kallman teren is hullara volt love egy halom olasz motoros banda, s mozgolepcson meg is buktak, ezzel veszelyeztetve masok testi epseget. nos, ki tudja meg mi lesz itt akkor a kovetkezo napokban.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 19 231 — Vikings fan
Jo ez a motoros fesztivál már ketten meghaltak…
több mint 1 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Igazad van én tudom, hogy le kell nyugodni, kár hogy feszíti a fejemet, tuti agyturkász kéne nekem...
Eazzy
Cselekedj a nickneved szerint
Willie Parker
mondani könnyű, és még igaz is 😊

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 301
Igazad van én tudom, hogy le kell nyugodni, kár hogy feszíti a fejemet, tuti agyturkász kéne nekem...
Eazzy
Cselekedj a nickneved szerint
több mint 1 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 057 — #NoStress
Nem hiszem, hogy lenne egy egzakt, ideális, megfogalmazható, mindenki számára vonzó nő, tetsző könyv, vagy optimális közlekedési mód.
Lehet persze általánosítani, de csak az allapítható meg általánosan, hogy ahány ember annyi egyedi igény, specifikáció, szempont, és ezekben a szükség vagy a kényelem még nem is feltétlenül szerepel.
Nincs ultimate megoldás, mert minden út, utazás megvalósulásához rengeteg egyszeri szempont is előkerül, ugyanazt az utat van, hogy lesétálja az ember egy szép tavaszi délután, ha siet vagy hideg van, akkor autózik, ha épp csóró, és üres a tank, akkor meg mehet villamossal, ha fiatal, ha öreg, ha egészséges, ha beteg, ha jó lelkiállapotban van, ha rosszban, és így tovább, nem lehet általános közlekedési szempontrendszert megfogalmazni.
Talán annyit, hogy mindenki el tudja dönteni magának, hogy ő mit választ, és amíg nem a járdán százzal motorozik, vagy a sztráda belső sávban sétál, addig tegyen belátása, kedve, akarata szerint.

több mint 1 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
amúgy mi a 60-70 ezer? nekem ilyen van:  enkertem.hu/Eco-Logic-6-BELTERI-HUNTER-VEZERLO
6 mágnesszelepet (kört) tud vezérelni, tud két programot, mindkettőt tudod külön beállítani mikor és mennyit menjen, sőt programon belül, hogy melyik kör mennyit menjen. szerintem ennél nem kell több. a kpe cucc az filléres téma. szóval veszel egy megfelelő méretű osztót, ráraksz egy szelepet ami az agyáshoz kell, a többit meg ledugózod. egy mágnes szelep kb 6000, a vezérlő 17000, egy jumbo box ( ha a földben lesz az osztó ) meg kb 10.000 ( hat kör szűkösen, de belefér ). tokkal-vonóval 35.000ből megvagy egyelőre szerintem 😊
peach
Yardian Pro-t akarok, mert má minden automatizációm telos téma, és ezt is oda integrálnám be...szóval megintcsak oda jutottunk hogy én igényem van túltolva. 😀
Eazzy
persze, értem, de mit kell ezen telefonon keresztül vezérelni? mert azon kívül, hogy tudja nem látom értelmét 😊
peach
Ezek netes adatokból, előrejelzésekből szenzorok nélkül tudják ha nem kell pl locsolni, vagy talajtípus szerint pontosítani, hogy mennyi víz kell az adott zónának, ilyesmi.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 1 éve
peach Atlanta Falcons 14 663 — a new hope (again)
amúgy mi a 60-70 ezer? nekem ilyen van:  enkertem.hu/Eco-Logic-6-BELTERI-HUNTER-VEZERLO
6 mágnesszelepet (kört) tud vezérelni, tud két programot, mindkettőt tudod külön beállítani mikor és mennyit menjen, sőt programon belül, hogy melyik kör mennyit menjen. szerintem ennél nem kell több. a kpe cucc az filléres téma. szóval veszel egy megfelelő méretű osztót, ráraksz egy szelepet ami az agyáshoz kell, a többit meg ledugózod. egy mágnes szelep kb 6000, a vezérlő 17000, egy jumbo box ( ha a földben lesz az osztó ) meg kb 10.000 ( hat kör szűkösen, de belefér ). tokkal-vonóval 35.000ből megvagy egyelőre szerintem 😊
peach
Yardian Pro-t akarok, mert má minden automatizációm telos téma, és ezt is oda integrálnám be...szóval megintcsak oda jutottunk hogy én igényem van túltolva. 😀
Eazzy
persze, értem, de mit kell ezen telefonon keresztül vezérelni? mert azon kívül, hogy tudja nem látom értelmét 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...