NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 526 — nabege2@yahoo.com
Pesten lehet nekem se lenne autóm, illetve ha lenne, akkor sem mindennapi használatra. Pesti autózásra már nem elég erősek az idegeim 😊
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 16 717
A keszthelyin van büfé kocsi, majd fele árakkal mint a balcsin.
Mondjuk ilyen melegben sanszos hogy beszarik a hűtő így biztonsági italok betárazása a dohányboltból azért ajánlott, ha nem kell mégse majd jó lesz az később alapon.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 511 — The Mathematician
Az autózás alternatívája a mai Magyarországon az a tömegközlekedés, amit folyamatosan leépítenek, elavul és az enyészeté lesz?
Gondolok itt a helyi és helyközi járatszámok csökkentésére, az elidősödő autóbuszparkra, a vasúti pályák állapotára, az állomásokra, stb.
Willie Parker
ez ugye megint az hogy vajon kinek vagyunk kitéve gazdaságilag?
a német autóiparnak
YAY

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 511 — The Mathematician
Fura hogy az autó milyen központi dolog lett az ember életében, de pl nekem a 30-as éveim kozepen (se kutyám, se macskám), Budapesten, egyáltalán nincs rá szükségem. Bárhova eljutok ha kell, viszont a csajozás szempontjából nem éppen a legideálisabb, meg sem tudom számolni hányan beszélgetés ment vakvágányra amikor kiderül nincs autóm, és nem szeretek vezetni.
Nomac
30 vége felé, dunakeszi
a vicc hogy ha bemegyek az irodába akkor reggel gyorsabb a vonat+metro mint az autó mer ott csücsül a dugóban
Negritis, a vajda
pedig az a vonat ut is allitolag eleg huzos. vagy jon a vonat vagy nem. egy vmi biztos, hogy mindig kesik stb.
csebi
az S70, G70 nem vészes
nagyobb esőzésnél tud gond lenni mert a Szobi szakasz gáz, de amúgy semmi gond
ráadásul az emeletes vonatok kurvajók (és az egyel korábbi generációs magas belterűek is jók)

hétfőn vagy kedden megyek vonattal Keszthelyre az is mókás lesz

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 301
Az autózás alternatívája a mai Magyarországon az a tömegközlekedés, amit folyamatosan leépítenek, elavul és az enyészeté lesz?
Gondolok itt a helyi és helyközi járatszámok csökkentésére, az elidősödő autóbuszparkra, a vasúti pályák állapotára, az állomásokra, stb.
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 511 — The Mathematician
amúgy ha így gondolkodnának a sofőrök lenne komoly meglepi az elefántcsonttoronyban ahol meg lehet szakérteni, hogy ki a hülye meg ki nem, meg mi éri meg mi nem 😊
peach
és vissza is érünk oda ami sztem egy brutál probléma az elbaszott társadalmunkkal
mindenből a legújabb kell, tegnap, és kurva olcsón
Negritis, a vajda
egyetértek. de amúgy ezt a részét nem befolyasolja annyiban, hogy 15 évvel ezelőtt nem volt ( szerencsére még ) kibaszott webshopozás és szükség volt arra, hogy megfelelő mennyiségű áru egységnyi időben adott lokációban elérhető legyen. értsd ha pl beszart a wc tartályod nem kattintottál kettőt hanem lebattyogtál a kis helyi maszekhoz és vettél egyet.

amúgy ha már gyűlölködjünk, a webshopokat kellene rohadtul megszabalyozni mert egy borzasztóan káros kereskedelmi forma, ami amellett , hogy kinyírja a kereskedelmi szektort még a gondolkodás és fotelből felkelés szikráját is kiírtja a szépen lassan zombivá butított emberekből....
peach
a webshop az kvázi egy még szarabb "pláza"
amik már eleve fosok, és eleve folyamatosan nyírták ki a kiskereket

de itt is ugye visszatérünk oda hogy legyen olcsóbb meg minden

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 565 — Lucas Scott
Fura hogy az autó milyen központi dolog lett az ember életében, de pl nekem a 30-as éveim kozepen (se kutyám, se macskám), Budapesten, egyáltalán nincs rá szükségem. Bárhova eljutok ha kell, viszont a csajozás szempontjából nem éppen a legideálisabb, meg sem tudom számolni hányan beszélgetés ment vakvágányra amikor kiderül nincs autóm, és nem szeretek vezetni.
Nomac
30 vége felé, dunakeszi
a vicc hogy ha bemegyek az irodába akkor reggel gyorsabb a vonat+metro mint az autó mer ott csücsül a dugóban
Negritis, a vajda
pedig az a vonat ut is allitolag eleg huzos. vagy jon a vonat vagy nem. egy vmi biztos, hogy mindig kesik stb.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 511 — The Mathematician
Fura hogy az autó milyen központi dolog lett az ember életében, de pl nekem a 30-as éveim kozepen (se kutyám, se macskám), Budapesten, egyáltalán nincs rá szükségem. Bárhova eljutok ha kell, viszont a csajozás szempontjából nem éppen a legideálisabb, meg sem tudom számolni hányan beszélgetés ment vakvágányra amikor kiderül nincs autóm, és nem szeretek vezetni.
Nomac
30 vége felé, dunakeszi
a vicc hogy ha bemegyek az irodába akkor reggel gyorsabb a vonat+metro mint az autó mer ott csücsül a dugóban

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
peach Atlanta Falcons 14 663 — a new hope (again)
amúgy ha így gondolkodnának a sofőrök lenne komoly meglepi az elefántcsonttoronyban ahol meg lehet szakérteni, hogy ki a hülye meg ki nem, meg mi éri meg mi nem 😊
peach
és vissza is érünk oda ami sztem egy brutál probléma az elbaszott társadalmunkkal
mindenből a legújabb kell, tegnap, és kurva olcsón
Negritis, a vajda
egyetértek. de amúgy ezt a részét nem befolyasolja annyiban, hogy 15 évvel ezelőtt nem volt ( szerencsére még ) kibaszott webshopozás és szükség volt arra, hogy megfelelő mennyiségű áru egységnyi időben adott lokációban elérhető legyen. értsd ha pl beszart a wc tartályod nem kattintottál kettőt hanem lebattyogtál a kis helyi maszekhoz és vettél egyet.

amúgy ha már gyűlölködjünk, a webshopokat kellene rohadtul megszabalyozni mert egy borzasztóan káros kereskedelmi forma, ami amellett , hogy kinyírja a kereskedelmi szektort még a gondolkodás és fotelből felkelés szikráját is kiírtja a szépen lassan zombivá butított emberekből....



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 1 éve
Nomac New England Patriots 2 967 — balazs.t85@gmail.com
Fura hogy az autó milyen központi dolog lett az ember életében, de pl nekem a 30-as éveim kozepen (se kutyám, se macskám), Budapesten, egyáltalán nincs rá szükségem. Bárhova eljutok ha kell, viszont a csajozás szempontjából nem éppen a legideálisabb, meg sem tudom számolni hányan beszélgetés ment vakvágányra amikor kiderül nincs autóm, és nem szeretek vezetni.
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 511 — The Mathematician
Butterfly effect 😀
warr_b
nyilván persze, mert sztem igenis komoly probléma hogy az autó lett az emberi élet központja
és ez főleg azért probléma mert a város tervezést is szétbaszta

az "amerikai álom" marketing szépen megbaszta a generációnkat
minden jár azonnal, befektetés nélkül

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 23 664 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ez a mentalitás és attitűd is annyira jellemző manapság az emberek 99%-ára 😊

Csak az én véleményem a helyes, az az igazi, ahogy én gondolom, én tudom egyedül a tutit, mindenki más hülye. Nem tudom miért érzi óhatatlanul szükségét az emberek túlnyomó többsége, hogy véleményezze a másik életét, dolgokhoz való hozzáállását, jobban tudja helyette hogy mikor mit hogy kéne csinálnia.
Tolerancia, elfogadás, empátia zéró.

Nem tudom, engem mondjuk pont nem érdekel hogy ki mit és hogy csinál (természetesen amíg azzal engem és a családomat nem veszélyezteti), mit szeret, mi jó neki... csinál mindenki amit akar, kit érdekel, csak engem is hagyjanak békén szépen.

Az egészben amúgy az a legszörnyűbb, hogy egyet kell értenem Sobrival valamiben 😀
warr_b
az egész onnan indult hogy vajon büntethetnek-e +1 km/h-rt a rendőrök
felőlem az hajt gyorsan aki akar, de akkor ne nyafogjon hogy a rendőr faszra húzza
Negritis, a vajda
Butterfly effect 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 23 664 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Majd jön kutyára úthenger, amikor mondjuk 30 év múlva, minden autó be lesz kötve kötelezően hálózatba, és instant terheli a birságot a bankszámládra, vagy social creditedre. 😀
Hanni
amugy nem az fog jonni mostantol, hogy minden uj autoba par ev mulva kotelezo lesz a tabla felismero automatika es nem is enged tullepni a sebesseget?
csebi
Ótópályán ritka a tábla 😀
warr_b
de van tabla, ami jelzi, hogy autopalya innentol, es az automatika egybol tudja, hogy akkor 130 a max.
csebi
A palya szelveny mellett parhuzamosan futo felvezeto/levezetoszelvenyeken altalaban 80-as tabla van kint, ha ezek parhuzamosan futnak, van hogy beolvassa a tablafelismero azt is, ha eleg kozel van, szoval ez a technologia sem 100%-os (aztan lehet az en autom a hibas). En ugy emlekszem nem is ezt akarjak, hanem gyarilag korlatozni az autokat motorilag, hogy pl 130 fole nemenjenek.
undisputedly
ugye az obolben mar csomo autot ugy adnak el, hogy 130 felett sipol folyamatosan. pl Kairoban a katonai attase hivatali Pajeroja is ilyen volt. ott voltunk a Voros tenger meg a sivatag kozott, senki nem volt a 3 savban, nyil egyenes az ut, es 130 fole nem tudtunk menni ...
csebi
Majd lesz erre is valami okosított megoldás, mint az övbecsatolásra figyelmeztető pittyegésre, a start-stop rendszer kiiktatására meg kb mindenre.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 565 — Lucas Scott
Majd jön kutyára úthenger, amikor mondjuk 30 év múlva, minden autó be lesz kötve kötelezően hálózatba, és instant terheli a birságot a bankszámládra, vagy social creditedre. 😀
Hanni
amugy nem az fog jonni mostantol, hogy minden uj autoba par ev mulva kotelezo lesz a tabla felismero automatika es nem is enged tullepni a sebesseget?
csebi
Ótópályán ritka a tábla 😀
warr_b
de van tabla, ami jelzi, hogy autopalya innentol, es az automatika egybol tudja, hogy akkor 130 a max.
csebi
A palya szelveny mellett parhuzamosan futo felvezeto/levezetoszelvenyeken altalaban 80-as tabla van kint, ha ezek parhuzamosan futnak, van hogy beolvassa a tablafelismero azt is, ha eleg kozel van, szoval ez a technologia sem 100%-os (aztan lehet az en autom a hibas). En ugy emlekszem nem is ezt akarjak, hanem gyarilag korlatozni az autokat motorilag, hogy pl 130 fole nemenjenek.
undisputedly
ugye az obolben mar csomo autot ugy adnak el, hogy 130 felett sipol folyamatosan. pl Kairoban a katonai attase hivatali Pajeroja is ilyen volt. ott voltunk a Voros tenger meg a sivatag kozott, senki nem volt a 3 savban, nyil egyenes az ut, es 130 fole nem tudtunk menni ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
Majd jön kutyára úthenger, amikor mondjuk 30 év múlva, minden autó be lesz kötve kötelezően hálózatba, és instant terheli a birságot a bankszámládra, vagy social creditedre. 😀
Hanni
amugy nem az fog jonni mostantol, hogy minden uj autoba par ev mulva kotelezo lesz a tabla felismero automatika es nem is enged tullepni a sebesseget?
csebi
Ótópályán ritka a tábla 😀
warr_b
de van tabla, ami jelzi, hogy autopalya innentol, es az automatika egybol tudja, hogy akkor 130 a max.
csebi
A palya szelveny mellett parhuzamosan futo felvezeto/levezetoszelvenyeken altalaban 80-as tabla van kint, ha ezek parhuzamosan futnak, van hogy beolvassa a tablafelismero azt is, ha eleg kozel van, szoval ez a technologia sem 100%-os (aztan lehet az en autom a hibas). En ugy emlekszem nem is ezt akarjak, hanem gyarilag korlatozni az autokat motorilag, hogy pl 130 fole nemenjenek.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 511 — The Mathematician
Ez a mentalitás és attitűd is annyira jellemző manapság az emberek 99%-ára 😊

Csak az én véleményem a helyes, az az igazi, ahogy én gondolom, én tudom egyedül a tutit, mindenki más hülye. Nem tudom miért érzi óhatatlanul szükségét az emberek túlnyomó többsége, hogy véleményezze a másik életét, dolgokhoz való hozzáállását, jobban tudja helyette hogy mikor mit hogy kéne csinálnia.
Tolerancia, elfogadás, empátia zéró.

Nem tudom, engem mondjuk pont nem érdekel hogy ki mit és hogy csinál (természetesen amíg azzal engem és a családomat nem veszélyezteti), mit szeret, mi jó neki... csinál mindenki amit akar, kit érdekel, csak engem is hagyjanak békén szépen.

Az egészben amúgy az a legszörnyűbb, hogy egyet kell értenem Sobrival valamiben 😀
warr_b
az egész onnan indult hogy vajon büntethetnek-e +1 km/h-rt a rendőrök
felőlem az hajt gyorsan aki akar, de akkor ne nyafogjon hogy a rendőr faszra húzza

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 565 — Lucas Scott
Majd jön kutyára úthenger, amikor mondjuk 30 év múlva, minden autó be lesz kötve kötelezően hálózatba, és instant terheli a birságot a bankszámládra, vagy social creditedre. 😀
Hanni
amugy nem az fog jonni mostantol, hogy minden uj autoba par ev mulva kotelezo lesz a tabla felismero automatika es nem is enged tullepni a sebesseget?
csebi
Ótópályán ritka a tábla 😀
warr_b
de van tabla, ami jelzi, hogy autopalya innentol, es az automatika egybol tudja, hogy akkor 130 a max.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 511 — The Mathematician
amúgy ha így gondolkodnának a sofőrök lenne komoly meglepi az elefántcsonttoronyban ahol meg lehet szakérteni, hogy ki a hülye meg ki nem, meg mi éri meg mi nem 😊
peach
és vissza is érünk oda ami sztem egy brutál probléma az elbaszott társadalmunkkal
mindenből a legújabb kell, tegnap, és kurva olcsón

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
peach Atlanta Falcons 14 663 — a new hope (again)
ja, neked m1 aki beül a kocsiba és leautózik pestről a balcsira, hogy mennyivel megy. de annak aki mondjuk szegeden 4kor kel, hogy 8ra ózdon legyen, onnan mondjuk barcika, tiszadob, debrecen, nyíregyháza, hajdúszoboszló útvonalon van, közben meg le kell adnia 10 címet és emberi időben vissza is akar érni szegedre annak lehetetlen szabalyosan közlekednie....
peach
felteszem a kérdés hogy miért van bárkinek ilyen menetrendje?
Negritis, a vajda
Hát nem úgy hallottam, hogy a futár/árukiszállító pályafutás olyan vonzó lenne. Szóval gyanítom ott is hiány van emberből.
Hanni
mondjuk ha rendesen meglennének fizetve akkor kisebb hiány lenne
Negritis, a vajda
semmi köze ahhoz mennyire vannak megfizetve. egy mezei áruszállítónak aki tgk-val járja az országot ez egy átlagosnál kicsit erősebb napja. lenyomtam annó párszor. jó reggelt.
peach
már hogy ne lenne köze hozzá?
vagy az van hogy geci a cég és direkt szopatja a sofőrt, ami esetében egy normálisan fizető versenytárs emberibb körülményekkel a megoldás
vagy az van hogy mivel címpénz van így be kell tenni 3 extra utat is ami miatt elbaszott a menetrend szóval itt is az van
ha meg normális a címpénz, akkor meg szimplán kapzsiság és műhiszti
Negritis, a vajda
nem bazmeg. km-ek vannak, távolságok meg üzemanyag. hogy a faszba oldod meg gazdaságosan, hogy elmész egyik nap borsodba hazjössz, majd másnap szabolcsba? lehet a tgk szimulátorba kiadja amit mondasz, a valóságban meg nem.
peach
Ez 900km és szerinted normális, ezt 1 nap alatt letolni?
Ha szerinted ez nem túlmunka, akkor mi? Pihenőidővel tgk-n lehetetlen

 goo.gl/maps/4tUGhJu4Gabj9knm7

Lehet van ilyen, de hülye, aki elvállalja.
vpi
780 km. amúgy ha így gondolkodnának a sofőrök lenne komoly meglepi az elefántcsonttoronyban ahol meg lehet szakérteni, hogy ki a hülye meg ki nem, meg mi éri meg mi nem 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 1 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
Tarsi, dancogo!

Miért szopatod azt, aki 5-10-20 millióért vett magának egy saját autót, mert nem akart tömegközlekedni a többivel? 30-cal az emberek futnak 😊 40-nel bicikliznek, az autóval engedjük már az 50-et!
De ha ti ennyire lecsökkentenétek a sebességet, akkor miért gyártanak 200LE-s autókat? Azzal amúgy még az 50 is kínszenvedés 😊 Nem vagyok híve az idióta közlekedésnek. lenne ország ahol egy percet nem autóznék, de itthon azért szeretném, hogy A-ból B-be gyorsabban érjek oda, mintha buszra szállnék.
NB2
1.: jó kérdés hogy mi a fasznak gyártanak 200+ fölött furikázó autókat, ha a helyek túlnyomó többségében 130 a max megengedett sebesség. De itt a gyárak a hunyók sztem és nem a hatóságok. Szvsz több della maradna az autók biztonságára fejleszteni, ha 140km/h lenne a max.

2.: épp az a lényeg, hogy teljesen mindegy hogy ötvennel vagy harminccal mehetsz, mert mindkét esetben ugyanúgy haladsz, hiszen akkora a dugó és pluszban annyi a piros lámpa. Ha max 30-cal mész lámpától lámpáig és állsz átlag 10 mp-t is ugyanolyan gyorsan érsz oda A-ból B-be, mintha max 50-el mennél lámpától lámpáig és várakoznál átlag 20 másodpercet.
eaglesmcnabb
A benzines és dízel autóknál egyébként a 15-40 km/h sebességsávban a legkedvezőtlenebbek a károsanyag kibocsátási adatok, szóval ennek is több szempontja van.
Willie Parker
kurva egyszerű
tiltsuk ki az autókat a városokból
Negritis, a vajda
szerintem tiltsunk be minden járművet és járjunk gyalog vagy közlekedjünk lóháton!
Mikey
gyalog, tömegközlekedés, ...
Negritis, a vajda
A tömegközlekedést inkább kihagyom. 32 éves koromig használtam napi szinten, megundorodtam tőle (főleg természetesen az utazó emberektől) lehetőség szerint soha többet nem megyek sehova busszal vagy vonattal.
Mikey
Ez a borsószem királykisasszony felfogás annyira jellemző a mai világra. Basszunk szét inkább mindent, üljünk a dugóban egyedül háromnegyed órát, vigyük az oviba autóval a gyereket egy 20 perces séta helyett, vegyünk minden nap egy zsugor "ásvány"vizet ja és emiatt menjünk autóval a boltba is
dancogo
Na én meg ezt imádom és jellemző a mai társadalomra. Ha valakivel nem értesz egyet, jön egy szép kis magaslóról való poszt mintha te szartad volna a világot és mindent jobban tudsz, persze ha ezt megspékeled egy kis általnosítással és egy gyönyörű túlzással tökéletesen átadod a frusztrációt ami benned van.

Ismered a másik ember körülményeit vagy hogy mit miért tesz? Tudod, hogy milyen messze van tőle az első bolt vagy valósan kocsival megy?

Mondjuk ez a topik arra van, hogy mindenki kihisztizhesse magát szóval legalább helyén van.
Toca
Van valami abban amit mondasz. De túlzás nincs az általam leírtakban, körülnézve az ismerőseim, kollégáim között 100 emberből 99nek csak kényelmi szempont autóval menni A-ból B-be, sőt családdal már rögtön kettővel kell elindulni, ami nonszensz. Általánosítás az is, hogy minden buszon dögszag van, agresszív drogosok meg csövesek, nyliván sokszor előfordul és baromira zavaróak de engem jobban zavar a dugóban ücsörögni és araszolni. Patthelyzet, visszatérünk rá 50 év múlva, hogy mennyire volt káros ez a módi.
dancogo
Erdekes, hogy pont ez a tema, mert egy ilyen temaju kiserletet vegzek eppen.

1-2 hete egy jobaratommal beszelgettem es szamoltuk, hogy napi cirka 100 km-t autozott az elmult evben (atlagos tav). Mindezt ugy, hogy irodaba nem jar be es nyaralni se autoval mennek, habar a nyarat Balaton es budapest kozott ingazva toltik, de meg igy is soknak tunt, hogy csak o a sajatjaval a csaladban napi 100-at megy budapesten a belvarosban. Ellentetes allaspontot kepviseltunk, en azt mondtam, hogy az eleg kornyezetszennyezo, nem kellene ennyit autoznia, mert raadasul egy nagy dizellel jar. Es akkor eljutottunk odaig, hogy en is minden nap autoval jarok buda es pest kozott, ami joval kisebb tav oda-vissza, mint az emlitett 100, de a hegyvidek buszsavositasa es egyeb felujitasok stb. miatt (koszi Karacsony) igy is mondjuk egy iranyba 40-50perc.

Mondtam a baratomnak, hogy figyelj, akkor en megmutatom, hogy bkv-val is lehet jarni. Na, kb. egy hetig tudtam most tartani. Sokszor hosszu percekig nem jon villamos/busz, a tuzo napon allni viszont annyira nem kellemes, nincs legkondicionalas a tobbsegen, es mint a heringek, sokszor fel se lehet szallni. Ebben a melegben raadasul elegge kellemetlen, hogy beizzadnak ilyen korulmenyek kozott, es a fentiek miatt te is szetizzadod amugy magad. Ebben a tumultusban es oxigenhianyban meg 2-3 megallo is sok. Plusz mindenki elkepeszto turelmetlen, igy alapjaraton egy kellemetlen tapasztalat a bkv-zas, pedig most nyar van, rengetegen szabadsagon es iskola sincs mar.

Szoval egy het utan visszavaltottam autora es mostantol meggondolom kinek rovom fel, hogy nagy az okologiai labnyoma 😀

Szerkesztette: undisputedly
több mint 1 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 835 — Patriot
ja, neked m1 aki beül a kocsiba és leautózik pestről a balcsira, hogy mennyivel megy. de annak aki mondjuk szegeden 4kor kel, hogy 8ra ózdon legyen, onnan mondjuk barcika, tiszadob, debrecen, nyíregyháza, hajdúszoboszló útvonalon van, közben meg le kell adnia 10 címet és emberi időben vissza is akar érni szegedre annak lehetetlen szabalyosan közlekednie....
peach
felteszem a kérdés hogy miért van bárkinek ilyen menetrendje?
Negritis, a vajda
Hát nem úgy hallottam, hogy a futár/árukiszállító pályafutás olyan vonzó lenne. Szóval gyanítom ott is hiány van emberből.
Hanni
mondjuk ha rendesen meglennének fizetve akkor kisebb hiány lenne
Negritis, a vajda
semmi köze ahhoz mennyire vannak megfizetve. egy mezei áruszállítónak aki tgk-val járja az országot ez egy átlagosnál kicsit erősebb napja. lenyomtam annó párszor. jó reggelt.
peach
már hogy ne lenne köze hozzá?
vagy az van hogy geci a cég és direkt szopatja a sofőrt, ami esetében egy normálisan fizető versenytárs emberibb körülményekkel a megoldás
vagy az van hogy mivel címpénz van így be kell tenni 3 extra utat is ami miatt elbaszott a menetrend szóval itt is az van
ha meg normális a címpénz, akkor meg szimplán kapzsiság és műhiszti
Negritis, a vajda
nem bazmeg. km-ek vannak, távolságok meg üzemanyag. hogy a faszba oldod meg gazdaságosan, hogy elmész egyik nap borsodba hazjössz, majd másnap szabolcsba? lehet a tgk szimulátorba kiadja amit mondasz, a valóságban meg nem.
peach
Ez 900km és szerinted normális, ezt 1 nap alatt letolni?
Ha szerinted ez nem túlmunka, akkor mi? Pihenőidővel tgk-n lehetetlen

 goo.gl/maps/4tUGhJu4Gabj9knm7

Lehet van ilyen, de hülye, aki elvállalja.
több mint 1 éve
peach Atlanta Falcons 14 663 — a new hope (again)
ja, neked m1 aki beül a kocsiba és leautózik pestről a balcsira, hogy mennyivel megy. de annak aki mondjuk szegeden 4kor kel, hogy 8ra ózdon legyen, onnan mondjuk barcika, tiszadob, debrecen, nyíregyháza, hajdúszoboszló útvonalon van, közben meg le kell adnia 10 címet és emberi időben vissza is akar érni szegedre annak lehetetlen szabalyosan közlekednie....
peach
felteszem a kérdés hogy miért van bárkinek ilyen menetrendje?
Negritis, a vajda
Hát nem úgy hallottam, hogy a futár/árukiszállító pályafutás olyan vonzó lenne. Szóval gyanítom ott is hiány van emberből.
Hanni
mondjuk ha rendesen meglennének fizetve akkor kisebb hiány lenne
Negritis, a vajda
semmi köze ahhoz mennyire vannak megfizetve. egy mezei áruszállítónak aki tgk-val járja az országot ez egy átlagosnál kicsit erősebb napja. lenyomtam annó párszor. jó reggelt.
peach
már hogy ne lenne köze hozzá?
vagy az van hogy geci a cég és direkt szopatja a sofőrt, ami esetében egy normálisan fizető versenytárs emberibb körülményekkel a megoldás
vagy az van hogy mivel címpénz van így be kell tenni 3 extra utat is ami miatt elbaszott a menetrend szóval itt is az van
ha meg normális a címpénz, akkor meg szimplán kapzsiság és műhiszti
Negritis, a vajda
nem bazmeg. km-ek vannak, távolságok meg üzemanyag. hogy a faszba oldod meg gazdaságosan, hogy elmész egyik nap borsodba hazjössz, majd másnap szabolcsba? lehet a tgk szimulátorba kiadja amit mondasz, a valóságban meg nem.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 511 — The Mathematician
ja, neked m1 aki beül a kocsiba és leautózik pestről a balcsira, hogy mennyivel megy. de annak aki mondjuk szegeden 4kor kel, hogy 8ra ózdon legyen, onnan mondjuk barcika, tiszadob, debrecen, nyíregyháza, hajdúszoboszló útvonalon van, közben meg le kell adnia 10 címet és emberi időben vissza is akar érni szegedre annak lehetetlen szabalyosan közlekednie....
peach
felteszem a kérdés hogy miért van bárkinek ilyen menetrendje?
Negritis, a vajda
Hát nem úgy hallottam, hogy a futár/árukiszállító pályafutás olyan vonzó lenne. Szóval gyanítom ott is hiány van emberből.
Hanni
mondjuk ha rendesen meglennének fizetve akkor kisebb hiány lenne
Negritis, a vajda
semmi köze ahhoz mennyire vannak megfizetve. egy mezei áruszállítónak aki tgk-val járja az országot ez egy átlagosnál kicsit erősebb napja. lenyomtam annó párszor. jó reggelt.
peach
már hogy ne lenne köze hozzá?
vagy az van hogy geci a cég és direkt szopatja a sofőrt, ami esetében egy normálisan fizető versenytárs emberibb körülményekkel a megoldás
vagy az van hogy mivel címpénz van így be kell tenni 3 extra utat is ami miatt elbaszott a menetrend szóval itt is az van
ha meg normális a címpénz, akkor meg szimplán kapzsiság és műhiszti

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 23 664 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Majd jön kutyára úthenger, amikor mondjuk 30 év múlva, minden autó be lesz kötve kötelezően hálózatba, és instant terheli a birságot a bankszámládra, vagy social creditedre. 😀
Hanni
amugy nem az fog jonni mostantol, hogy minden uj autoba par ev mulva kotelezo lesz a tabla felismero automatika es nem is enged tullepni a sebesseget?
csebi
Ótópályán ritka a tábla 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 565 — Lucas Scott
Majd jön kutyára úthenger, amikor mondjuk 30 év múlva, minden autó be lesz kötve kötelezően hálózatba, és instant terheli a birságot a bankszámládra, vagy social creditedre. 😀
Hanni
amugy nem az fog jonni mostantol, hogy minden uj autoba par ev mulva kotelezo lesz a tabla felismero automatika es nem is enged tullepni a sebesseget?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.