NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 1 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 306 — Lájkold a zsűrit!
 24.hu/belfold/2023/06/27/bezar-budapest-jazz-club-mukodesi-koltsegek/

A tavasszal még jártam itt borkóstolón 😕


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 345 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Ezzel szemben spanyolok konkrétan inkább összetörik az autójukat hogy elengedjék a motorokat. Elképesztő ott milyen kultúrája van a motorosoknak. Motorok jól néznek ki, autóknál meg nehéz olyat találni amivel még nem pukkantak már bele egy másikba.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
Így végződik a Telex cikke: A nemzetközi Harley-találkozó betiltása ostobaság volna, tenni ellene nem lehet, aki utálja, az elkerülheti, akit érdekel, az megnézheti.
 telex.hu/belfold/2023/06/24/harley-davidson-budapest-felvonulas-talalkozo
Faszom. Ez teljesen meghülyült? Hogy a picsába kerüljem el? A saját lakásomban nem tudok nyugodtan lenni, és bárhova megyek, motoros bandák grasszálnak.
nagylaza, főpohárnok
Nagyon egyszerűen el lehet kerülni: agglomeráció, vidék. Feltűnt hogy Budapest egy európai világváros? 😊 ott bizony alkalmanként vannak több 10 ezres focimeccsek, koncertek, motorostalálkozók, autós felvonulások, zenés felvonulások stb. Ilyen egy nagyváros. Komolyan olyan vagy most mint valami háklis vénember 😊

Ps: voltunk kinn a gyerekekkel, baromira élvezték, a motorosok is jó arcok voltak (nem motorozok, kíváncsiak voltunk a programra).
MC12
Vártam már, mikor jön az első ilyen hsz (csak nem rád tippeltem). Köszönöm a tájékoztatást arról, hogy milyen egy világváros, de – mivel budapesti vagyok – nekem is van némi fogalmam róla. Szerinted egy nemzetközi motoros találkozó a nagyvárosi lét velejárója, elengedhetetlen és törvényszerű része. Szerintem pedig nagyon nem. Ahogyan a Red Bull légiparádéja sem volt az (helyes, hogy Tarlós végül nem engedélyezte).
Ha kíváncsi vagy rá, milyen trendek érvényesülnek a világvárosokban, mit lenne jó átültetni Budapestre, akkor ajánlom figyelmedbe például a Vitézy Dáviddal készült beszélgetést a Partizánon. Annyit elárulok: köszönő viszonyban sincs azzal a felfogással, amit képviselsz.
Egyszerűen abnormális sok ezer motorost rázúdítani a városra. Főként annak tudatában, hogy jelentős részük érzelmi fogyatékos, és attól élvez, hogy dobhártyát szaggató hangerővel száguldozik nemcsak az Andrássy úton vagy a Nagykörúton, hanem a szűk utcákban is. Ha még ez sem elég, akkor fullon üvölteti a fáintosan kőkemény rockot.
A magam részéről igyekszem úgy élni az életemet, hogy lehetőleg ne zavarjak másokat. Köszönettel venném, ha mások is hasonlóképpen tennének. Még akkor is, ha ez egy nagyváros.
Ui: Egyik ismerősöm elmenekült Szentendrére a motoros találkozó elől, de hiába. Nemrég írta a Facsén, hogy „itt is vannak”.
Ui2: Nocsak-nocsak, Visegrádon éppen most tiltották ki a motorosokat a Panoráma útról.
Ui3: Te hol laksz?
nagylaza, főpohárnok
Klasszikus polarizalo tema. Sajnos en is csak szivtam a motorosokkal. Ugye a budapesti dugoban ok eleg mobilisan mozognak, ez viszont nagyon megemeli a balesetveszelyesseget a kozlekedesnek. En pl nem tudtam, hogy ez a fesztival lesz, sehol nem irtak, semmilyen radioban vagy plakaton nem lattam, akkor tunt fel, amikor kanadai es olasz Harley-k tucatjait lattam tobb csoportban egyik nap elhuzni mellettem.

En sem ertem miert kellett Budapest belvarosaba (vagy ugy megszervezni, hogy logisztikailag nekik erdemes legyen bejonni szallasra stb.), konnyen lehet mondani, hogy vilagvaros Budapest, ami kulturalis szempontbol igaz, de az uthalozata es kozlekedeskulturaja meg balkani szint. Nincs felkeszulve erre a megemelkedett forgalomra, a kocsik kozott kigyozo tobb szaz motorra sem az infrastruktura, sem a budapesti vezetesi mentalitas. Miert nem Balaton vagy valamelyik kinti kerulet/mogyorod vagy valamelyik ams versenypalya stb?

A masik oldalon viszont van tobb ezer ember akik elveztek. En is meglepodtem, hogy ennyi embernek tetszik, ha motorokat nezegetnek, de ez van. A social media feluleteken direkt lenyitottam a kommenteket es tulnyomo tobbsegben koszongettek az emberek, hogy ilyen "motorcsodakat" lathatnak. Nem tudom ez mennyire reprezentativ amugy, de a kommentek alapjan szerintem ilyen 7-3 aranyban inkabb pozitivan fogadtak. Azt nem hiszem, hogy olyan nagy bevetelt hoztak volna a varosnak, foleg a pesti oldal amugy is tele van nyaron, szoval azzal mondjuk nem lehet meggyozni.

Viszont az elozo erv is eleg. Demokracia, konszenzusos megoldas ebben csak az volt most, hogy a kisebbsegben maradt reteg (mi autosok) elfogadja, hogy tobbsegben vannak azok akiknek ez tetszett.
több mint 1 éve
Duff Seattle Seahawks 3 110
Vicces ez a ha őket nem basszák meg akkor engem miért attitűd...
Negritis, a vajda
Nem ez a lényeg, nem ez az attitűd.

Hanem, hogy egyáltalán nem azt az érzést keltik az emberben, hogy ténylegesen a balesetek visszaszorítása, illetve a veszélyesen közlekedők büntetése lenne a céljuk, hanem csak, hogy csilingeljen a kassza.
Duff
Nekem ez logikai bukfenc amit mondasz. Ha csak a csilingelés számítana, akkor nem pont, hogy végig kellett volna büntetniük a motorosokat is?
Tarsi
Sztem egy helyben állva, valami indokolatlan helyen trafizva, sokkal több jön be.
több mint 1 éve
Tarsi San Francisco 49ers 1 180
Vicces ez a ha őket nem basszák meg akkor engem miért attitűd...
Negritis, a vajda
Nem ez a lényeg, nem ez az attitűd.

Hanem, hogy egyáltalán nem azt az érzést keltik az emberben, hogy ténylegesen a balesetek visszaszorítása, illetve a veszélyesen közlekedők büntetése lenne a céljuk, hanem csak, hogy csilingeljen a kassza.
Duff
Nekem ez logikai bukfenc amit mondasz. Ha csak a csilingelés számítana, akkor nem pont, hogy végig kellett volna büntetniük a motorosokat is?
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 309 — Cowboys fan
hát lehet, hogy most nekem is hozza a postás a csekket, mert a múltkor, amikor jöttem befelé a Nagyszőlős utcán, akkor szerintem inkább 60-62-t mutatott az órám, és a parkolósávba le volt parkolva a a Skoda Jeti a sokszeművel a fedélzeten.
kifelé még nem volt ott, fél órával később már igen. hát ilyen ez a szelavi.
több mint 1 éve
Duff Seattle Seahawks 3 110
Vicces ez a ha őket nem basszák meg akkor engem miért attitűd...
Negritis, a vajda
Nem ez a lényeg, nem ez az attitűd.

Hanem, hogy egyáltalán nem azt az érzést keltik az emberben, hogy ténylegesen a balesetek visszaszorítása, illetve a veszélyesen közlekedők büntetése lenne a céljuk, hanem csak, hogy csilingeljen a kassza.
több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 19 231 — Vikings fan
Vicces ez a ha őket nem basszák meg akkor engem miért attitűd...
Negritis, a vajda
Nem feltétlen erre irányult a poszt, hanem, hogy tényleg rengeteg olyan hely van ahol folyamatosan szabálytalankodnak és oda is beállíthatnának.
Pl. Reitterről jöttem be mindig, ott a MOL kútig a busz sávot ha néznék szerintem 2 óra alatt annyi büntetést tudnának beszedni, hogy a hónapban máshova be se kell állniuk.
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 511 — The Mathematician
Vicces ez a ha őket nem basszák meg akkor engem miért attitűd...

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 19 231 — Vikings fan
Mi az isten fasza van itt a belvarosan, motoros találkozó? Tegnap este ota dugig motorossal. Nyomják neki a gazt. Ejszaka 1-kor is, aludni sem lehet, visszhangzik az egesz, hogy borulnanak fel.
Ventura
 444.hu/2023/06/21/tobb-ezer-motoros-arasztja-el-a-napokban-budapestet-es-kornyeket
Hanni
Tegnap már káromkodtam, elképesztő, mi van a városban. Ma ezt csak megerősíteni tudom. Az V.-VI.-VII. kerület legalábbis elesett. A szememben az, aki egy helyben állva csak bőgeti és bőgeti a motorját, nem több egy pondrónál. Fossanak véreset azok, akik engedték Bp-en megrendezni ezt a szart.
nagylaza, főpohárnok
Pénteken kb. 3 percet mentem pár ilyen mögött a városban, melóból hazafele. Ebben a három percben volt részükről:
- Záróvonalon előzés
- Dupla záróvonalon megfordulás
- Közúti veszélyeztetés
- Gyorshajtás
- Illetve lehet még egy piroson áthajtás is

Rendőr persze sehol.

Sebaj, majd engem megbasznak, amikor 160-al megyek a seggüres vákuumban az M6-on.
Duff
Egyébként bár jó összemosni a kettőt, téged jogosan fognak megbaszni ha 160-al mész, ahogy őket is jogosan meg kellett volna.

Szerkesztette: Toca
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 309 — Cowboys fan
Mi az isten fasza van itt a belvarosan, motoros találkozó? Tegnap este ota dugig motorossal. Nyomják neki a gazt. Ejszaka 1-kor is, aludni sem lehet, visszhangzik az egesz, hogy borulnanak fel.
Ventura
 444.hu/2023/06/21/tobb-ezer-motoros-arasztja-el-a-napokban-budapestet-es-kornyeket
Hanni
Tegnap már káromkodtam, elképesztő, mi van a városban. Ma ezt csak megerősíteni tudom. Az V.-VI.-VII. kerület legalábbis elesett. A szememben az, aki egy helyben állva csak bőgeti és bőgeti a motorját, nem több egy pondrónál. Fossanak véreset azok, akik engedték Bp-en megrendezni ezt a szart.
nagylaza, főpohárnok
Pénteken kb. 3 percet mentem pár ilyen mögött a városban, melóból hazafele. Ebben a három percben volt részükről:
- Záróvonalon előzés
- Dupla záróvonalon megfordulás
- Közúti veszélyeztetés
- Gyorshajtás
- Illetve lehet még egy piroson áthajtás is

Rendőr persze sehol.

Sebaj, majd engem megbasznak, amikor 160-al megyek a seggüres vákuumban az M6-on.
Duff
Ha Magyarországra jössz, tisztelned kell a szokásainkat!
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 23 664 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Mi az isten fasza van itt a belvarosan, motoros találkozó? Tegnap este ota dugig motorossal. Nyomják neki a gazt. Ejszaka 1-kor is, aludni sem lehet, visszhangzik az egesz, hogy borulnanak fel.
Ventura
 444.hu/2023/06/21/tobb-ezer-motoros-arasztja-el-a-napokban-budapestet-es-kornyeket
Hanni
Tegnap már káromkodtam, elképesztő, mi van a városban. Ma ezt csak megerősíteni tudom. Az V.-VI.-VII. kerület legalábbis elesett. A szememben az, aki egy helyben állva csak bőgeti és bőgeti a motorját, nem több egy pondrónál. Fossanak véreset azok, akik engedték Bp-en megrendezni ezt a szart.
nagylaza, főpohárnok
Pénteken kb. 3 percet mentem pár ilyen mögött a városban, melóból hazafele. Ebben a három percben volt részükről:
- Záróvonalon előzés
- Dupla záróvonalon megfordulás
- Közúti veszélyeztetés
- Gyorshajtás
- Illetve lehet még egy piroson áthajtás is

Rendőr persze sehol.

Sebaj, majd engem megbasznak, amikor 160-al megyek a seggüres vákuumban az M6-on.
Duff
Tegnap az M1-esen voltak elég sokan, főlev portugálok, full normális és kultúrált volt az összes.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
Duff Seattle Seahawks 3 110
Mi az isten fasza van itt a belvarosan, motoros találkozó? Tegnap este ota dugig motorossal. Nyomják neki a gazt. Ejszaka 1-kor is, aludni sem lehet, visszhangzik az egesz, hogy borulnanak fel.
Ventura
 444.hu/2023/06/21/tobb-ezer-motoros-arasztja-el-a-napokban-budapestet-es-kornyeket
Hanni
Tegnap már káromkodtam, elképesztő, mi van a városban. Ma ezt csak megerősíteni tudom. Az V.-VI.-VII. kerület legalábbis elesett. A szememben az, aki egy helyben állva csak bőgeti és bőgeti a motorját, nem több egy pondrónál. Fossanak véreset azok, akik engedték Bp-en megrendezni ezt a szart.
nagylaza, főpohárnok
Pénteken kb. 3 percet mentem pár ilyen mögött a városban, melóból hazafele. Ebben a három percben volt részükről:
- Záróvonalon előzés
- Dupla záróvonalon megfordulás
- Közúti veszélyeztetés
- Gyorshajtás
- Illetve lehet még egy piroson áthajtás is

Rendőr persze sehol.

Sebaj, majd engem megbasznak, amikor 160-al megyek a seggüres vákuumban az M6-on.
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 936
A motorosokat mint turisztikai látványosság és a költéseik szerint pedig nemzetgazdasági érdekként is fel lehet fogni.tele az összes drága szálloda, étterem. Jönnek fel a parasztok is vidékről mintha aug 20 lenne hogy megnézzék őket. Így szezon előtt nem rossz ez. Több hasznot hoz és kevesebb kellemetlenséggel költséggel jár mint egy Vivicita, Föld napja vagy hasonlóak ami miatt a fél város le van zárva. Nem is kell dotálni milliárdokkal mint a F1-et pl.
A pride-ról meg ne is beszéljünk pl.
Nem beszélve hogy több mint 30 országból érkeztek, tele bukszával, és mennek tovább Balatonra , vagyis már itt is vannak szezon előtt.
Ki lehet bírni ezt a látványosságot pár napra, ahogy a többit is el kell viselni egy nagyvárosban.
ozibozi
Ezzel amugy egyet is lehet erteni, csak egy normalis szervezes kellene, meg a motorosoknak is megmondani h lehetoleg a kijelolt szakaszon bomboltessenek vagy vmi.
Aki meg nem igy megy, annak csekk.

A masik resze ez a “par napot ki lehet birni” resz. Igen, ez igy van, csak amikor mondjuk egesz nyaron mindig van valami akkor abba bele tud faradni az ember.
Meg gondolom nem mindenki tudja megszervezni, megengedni maganak h erre az idore eltunjon a varosbol.

Igaz, ki lehet koltozni az agglomeracioba is, jobb esetben ott tobbet is kapsz a penzedert.
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 16 716
Nyilván jó az országnak, de gyökér módon sem kell viselkedni. Mint az angol turisták Cipruson, meg Krétán. Azért mert otthagynak egy csomó pénzt, még nem kell lemenni kutyába.
NB2
Arányaiban —tapasztalom alapján— nem volt rossz a közúti morál. Figyeltek, hülyék vannak mindenhol.
A pizzafutárok napi szinten jóval nagyobb gázok, mint ők évente egy hétvégén.
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 958 — beers & Packers
Nyilván jó az országnak, de gyökér módon sem kell viselkedni. Mint az angol turisták Cipruson, meg Krétán. Azért mert otthagynak egy csomó pénzt, még nem kell lemenni kutyába.
NB2
Vagy például Budapesten.
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 511 — The Mathematician
Nyilván jó az országnak, de gyökér módon sem kell viselkedni. Mint az angol turisták Cipruson, meg Krétán. Azért mert otthagynak egy csomó pénzt, még nem kell lemenni kutyába.
NB2
20 éve voltunk Korfu-n
"jófej" angolok a sörös üvegeket belebaszták a vízbe egy ilyen beépített molónál ahonnan bele lehet ugrálni a vízbe
nyílván az egyik felvágta öcsém lábát

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 526 — nabege2@yahoo.com
Nyilván jó az országnak, de gyökér módon sem kell viselkedni. Mint az angol turisták Cipruson, meg Krétán. Azért mert otthagynak egy csomó pénzt, még nem kell lemenni kutyába.
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 16 716
A motorosokat mint turisztikai látványosság és a költéseik szerint pedig nemzetgazdasági érdekként is fel lehet fogni.tele az összes drága szálloda, étterem. Jönnek fel a parasztok is vidékről mintha aug 20 lenne hogy megnézzék őket. Így szezon előtt nem rossz ez. Több hasznot hoz és kevesebb kellemetlenséggel költséggel jár mint egy Vivicita, Föld napja vagy hasonlóak ami miatt a fél város le van zárva. Nem is kell dotálni milliárdokkal mint a F1-et pl.
A pride-ról meg ne is beszéljünk pl.
Nem beszélve hogy több mint 30 országból érkeztek, tele bukszával, és mennek tovább Balatonra , vagyis már itt is vannak szezon előtt.
Ki lehet bírni ezt a látványosságot pár napra, ahogy a többit is el kell viselni egy nagyvárosban.
ozibozi
Az éves GDP felét itthagyják 4 nap alatt. Több, mint 30 ezren vannak, plusz-mínusz 10.000 ember, illetve a magyarok. Minden tele van, szálloda, airbnb, hostelek. Iszonyat mennyiségben esznek, isznak, vásárolnak, ilyen bevétele rég volt a fővárosnak/országnak.
JC6 - a ruszki
Ha ez nem trollkodas akkor nem tudom mi 😀
Borbinho
Orbitalis faszsag. Érzékeltetve, hogy SOK nagyon, de nem tudjuk számszerűsíteni?
ozibozi
Igy
Borbinho
Igen így is megáll simán, DE a lényeg valóban a SOK ,csak a mértéke kérdéses. 😉
több mint 1 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 473 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
A motorosokat mint turisztikai látványosság és a költéseik szerint pedig nemzetgazdasági érdekként is fel lehet fogni.tele az összes drága szálloda, étterem. Jönnek fel a parasztok is vidékről mintha aug 20 lenne hogy megnézzék őket. Így szezon előtt nem rossz ez. Több hasznot hoz és kevesebb kellemetlenséggel költséggel jár mint egy Vivicita, Föld napja vagy hasonlóak ami miatt a fél város le van zárva. Nem is kell dotálni milliárdokkal mint a F1-et pl.
A pride-ról meg ne is beszéljünk pl.
Nem beszélve hogy több mint 30 országból érkeztek, tele bukszával, és mennek tovább Balatonra , vagyis már itt is vannak szezon előtt.
Ki lehet bírni ezt a látványosságot pár napra, ahogy a többit is el kell viselni egy nagyvárosban.
ozibozi
Az éves GDP felét itthagyják 4 nap alatt. Több, mint 30 ezren vannak, plusz-mínusz 10.000 ember, illetve a magyarok. Minden tele van, szálloda, airbnb, hostelek. Iszonyat mennyiségben esznek, isznak, vásárolnak, ilyen bevétele rég volt a fővárosnak/országnak.
JC6 - a ruszki
Ha ez nem trollkodas akkor nem tudom mi 😀
Borbinho
Orbitalis faszsag. Érzékeltetve, hogy SOK nagyon, de nem tudjuk számszerűsíteni?
ozibozi
Igy

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 16 716
A motorosokat mint turisztikai látványosság és a költéseik szerint pedig nemzetgazdasági érdekként is fel lehet fogni.tele az összes drága szálloda, étterem. Jönnek fel a parasztok is vidékről mintha aug 20 lenne hogy megnézzék őket. Így szezon előtt nem rossz ez. Több hasznot hoz és kevesebb kellemetlenséggel költséggel jár mint egy Vivicita, Föld napja vagy hasonlóak ami miatt a fél város le van zárva. Nem is kell dotálni milliárdokkal mint a F1-et pl.
A pride-ról meg ne is beszéljünk pl.
Nem beszélve hogy több mint 30 országból érkeztek, tele bukszával, és mennek tovább Balatonra , vagyis már itt is vannak szezon előtt.
Ki lehet bírni ezt a látványosságot pár napra, ahogy a többit is el kell viselni egy nagyvárosban.
ozibozi
Az éves GDP felét itthagyják 4 nap alatt. Több, mint 30 ezren vannak, plusz-mínusz 10.000 ember, illetve a magyarok. Minden tele van, szálloda, airbnb, hostelek. Iszonyat mennyiségben esznek, isznak, vásárolnak, ilyen bevétele rég volt a fővárosnak/országnak.
JC6 - a ruszki
Ha ez nem trollkodas akkor nem tudom mi 😀
Borbinho
Túlzás? Érzékeltetve, hogy SOK nagyon, de nem tudjuk számszerűsíteni?
több mint 1 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 473 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
A motorosokat mint turisztikai látványosság és a költéseik szerint pedig nemzetgazdasági érdekként is fel lehet fogni.tele az összes drága szálloda, étterem. Jönnek fel a parasztok is vidékről mintha aug 20 lenne hogy megnézzék őket. Így szezon előtt nem rossz ez. Több hasznot hoz és kevesebb kellemetlenséggel költséggel jár mint egy Vivicita, Föld napja vagy hasonlóak ami miatt a fél város le van zárva. Nem is kell dotálni milliárdokkal mint a F1-et pl.
A pride-ról meg ne is beszéljünk pl.
Nem beszélve hogy több mint 30 országból érkeztek, tele bukszával, és mennek tovább Balatonra , vagyis már itt is vannak szezon előtt.
Ki lehet bírni ezt a látványosságot pár napra, ahogy a többit is el kell viselni egy nagyvárosban.
ozibozi
Az éves GDP felét itthagyják 4 nap alatt. Több, mint 30 ezren vannak, plusz-mínusz 10.000 ember, illetve a magyarok. Minden tele van, szálloda, airbnb, hostelek. Iszonyat mennyiségben esznek, isznak, vásárolnak, ilyen bevétele rég volt a fővárosnak/országnak.
JC6 - a ruszki
Ha ez nem trollkodas akkor nem tudom mi 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 16 716
Jönnek fel a parasztok is vidékről mintha aug 20 lenne hogy megnézzék őket.
ozibozi
Gratulálok. A stílus maga az ember.
gordon
Fideszes szavazót is írhattam volna, de nem akartam sértegetni.

Felhívnám figyelmedet Seres Rezső bácsi intő szavaira miként: akinek humora van mindent tud, akinek nincs az mindenre képes.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 1 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 530 — JAFL Tampa GM
Jönnek fel a parasztok is vidékről mintha aug 20 lenne hogy megnézzék őket.
ozibozi
Gratulálok. A stílus maga az ember.
több mint 1 éve
- JC6 Denver Broncos 6 781
A motorosokat mint turisztikai látványosság és a költéseik szerint pedig nemzetgazdasági érdekként is fel lehet fogni.tele az összes drága szálloda, étterem. Jönnek fel a parasztok is vidékről mintha aug 20 lenne hogy megnézzék őket. Így szezon előtt nem rossz ez. Több hasznot hoz és kevesebb kellemetlenséggel költséggel jár mint egy Vivicita, Föld napja vagy hasonlóak ami miatt a fél város le van zárva. Nem is kell dotálni milliárdokkal mint a F1-et pl.
A pride-ról meg ne is beszéljünk pl.
Nem beszélve hogy több mint 30 országból érkeztek, tele bukszával, és mennek tovább Balatonra , vagyis már itt is vannak szezon előtt.
Ki lehet bírni ezt a látványosságot pár napra, ahogy a többit is el kell viselni egy nagyvárosban.
ozibozi
Az éves GDP felét itthagyják 4 nap alatt. Több, mint 30 ezren vannak, plusz-mínusz 10.000 ember, illetve a magyarok. Minden tele van, szálloda, airbnb, hostelek. Iszonyat mennyiségben esznek, isznak, vásárolnak, ilyen bevétele rég volt a fővárosnak/országnak.