NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 511 — The Mathematician
ja, neked m1 aki beül a kocsiba és leautózik pestről a balcsira, hogy mennyivel megy. de annak aki mondjuk szegeden 4kor kel, hogy 8ra ózdon legyen, onnan mondjuk barcika, tiszadob, debrecen, nyíregyháza, hajdúszoboszló útvonalon van, közben meg le kell adnia 10 címet és emberi időben vissza is akar érni szegedre annak lehetetlen szabalyosan közlekednie....
peach
felteszem a kérdés hogy miért van bárkinek ilyen menetrendje?
Negritis, a vajda
Hát nem úgy hallottam, hogy a futár/árukiszállító pályafutás olyan vonzó lenne. Szóval gyanítom ott is hiány van emberből.
Hanni
mondjuk ha rendesen meglennének fizetve akkor kisebb hiány lenne

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 585 — Invisible man
Tarsi, dancogo!

Miért szopatod azt, aki 5-10-20 millióért vett magának egy saját autót, mert nem akart tömegközlekedni a többivel? 30-cal az emberek futnak 😊 40-nel bicikliznek, az autóval engedjük már az 50-et!
De ha ti ennyire lecsökkentenétek a sebességet, akkor miért gyártanak 200LE-s autókat? Azzal amúgy még az 50 is kínszenvedés 😊 Nem vagyok híve az idióta közlekedésnek. lenne ország ahol egy percet nem autóznék, de itthon azért szeretném, hogy A-ból B-be gyorsabban érjek oda, mintha buszra szállnék.
NB2
1.: jó kérdés hogy mi a fasznak gyártanak 200+ fölött furikázó autókat, ha a helyek túlnyomó többségében 130 a max megengedett sebesség. De itt a gyárak a hunyók sztem és nem a hatóságok. Szvsz több della maradna az autók biztonságára fejleszteni, ha 140km/h lenne a max.

2.: épp az a lényeg, hogy teljesen mindegy hogy ötvennel vagy harminccal mehetsz, mert mindkét esetben ugyanúgy haladsz, hiszen akkora a dugó és pluszban annyi a piros lámpa. Ha max 30-cal mész lámpától lámpáig és állsz átlag 10 mp-t is ugyanolyan gyorsan érsz oda A-ból B-be, mintha max 50-el mennél lámpától lámpáig és várakoznál átlag 20 másodpercet.
eaglesmcnabb
A benzines és dízel autóknál egyébként a 15-40 km/h sebességsávban a legkedvezőtlenebbek a károsanyag kibocsátási adatok, szóval ennek is több szempontja van.
Willie Parker
kurva egyszerű
tiltsuk ki az autókat a városokból
Negritis, a vajda
szerintem tiltsunk be minden járművet és járjunk gyalog vagy közlekedjünk lóháton!
Mikey
Lóval? Tudod te milyen gyorsan tudnak futni meg mekkorát lehet róla esni??? 😄


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Tarsi, dancogo!

Miért szopatod azt, aki 5-10-20 millióért vett magának egy saját autót, mert nem akart tömegközlekedni a többivel? 30-cal az emberek futnak 😊 40-nel bicikliznek, az autóval engedjük már az 50-et!
De ha ti ennyire lecsökkentenétek a sebességet, akkor miért gyártanak 200LE-s autókat? Azzal amúgy még az 50 is kínszenvedés 😊 Nem vagyok híve az idióta közlekedésnek. lenne ország ahol egy percet nem autóznék, de itthon azért szeretném, hogy A-ból B-be gyorsabban érjek oda, mintha buszra szállnék.
NB2
1.: jó kérdés hogy mi a fasznak gyártanak 200+ fölött furikázó autókat, ha a helyek túlnyomó többségében 130 a max megengedett sebesség. De itt a gyárak a hunyók sztem és nem a hatóságok. Szvsz több della maradna az autók biztonságára fejleszteni, ha 140km/h lenne a max.

2.: épp az a lényeg, hogy teljesen mindegy hogy ötvennel vagy harminccal mehetsz, mert mindkét esetben ugyanúgy haladsz, hiszen akkora a dugó és pluszban annyi a piros lámpa. Ha max 30-cal mész lámpától lámpáig és állsz átlag 10 mp-t is ugyanolyan gyorsan érsz oda A-ból B-be, mintha max 50-el mennél lámpától lámpáig és várakoznál átlag 20 másodpercet.
eaglesmcnabb
A benzines és dízel autóknál egyébként a 15-40 km/h sebességsávban a legkedvezőtlenebbek a károsanyag kibocsátási adatok, szóval ennek is több szempontja van.
Willie Parker
kurva egyszerű
tiltsuk ki az autókat a városokból
Negritis, a vajda
szerintem tiltsunk be minden járművet és járjunk gyalog vagy közlekedjünk lóháton!
több mint 1 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 239 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
ja, neked m1 aki beül a kocsiba és leautózik pestről a balcsira, hogy mennyivel megy. de annak aki mondjuk szegeden 4kor kel, hogy 8ra ózdon legyen, onnan mondjuk barcika, tiszadob, debrecen, nyíregyháza, hajdúszoboszló útvonalon van, közben meg le kell adnia 10 címet és emberi időben vissza is akar érni szegedre annak lehetetlen szabalyosan közlekednie....
peach
felteszem a kérdés hogy miért van bárkinek ilyen menetrendje?
Negritis, a vajda
Hát nem úgy hallottam, hogy a futár/árukiszállító pályafutás olyan vonzó lenne. Szóval gyanítom ott is hiány van emberből.
több mint 1 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 071 — Steelers fan
Ezzel amúgy nem lenne semmi baj, ha az idiótákat basztatnák és tényleg szigorúan bánnának velük, de ehelyett kb mindenkit szopatnak a pár idióta miatt. És igen tényleg a balfaszokat, akik nem képesek a megfelelő tempóval menni, azokat is!!!
NB2
aki túllépi a sebesség határt az idióta (kevés esetet kivéve)

ki határozza meg mi a tempó?
a nagyi a 40el
te a 60al
vagy a balfasz műmájer a 140el?
mindenkinek más
Negritis, a vajda
Van valahol a kreszben egy ilyen, hogy senki nem akadályozhatja a forgalom többi résztvevőjét a szabályos közlekedésben.

Azaz indokolatlanul nem mehetsz lassabban, mint amennyivel ott lehet. A nagyi sem.
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 511 — The Mathematician
ja, neked m1 aki beül a kocsiba és leautózik pestről a balcsira, hogy mennyivel megy. de annak aki mondjuk szegeden 4kor kel, hogy 8ra ózdon legyen, onnan mondjuk barcika, tiszadob, debrecen, nyíregyháza, hajdúszoboszló útvonalon van, közben meg le kell adnia 10 címet és emberi időben vissza is akar érni szegedre annak lehetetlen szabalyosan közlekednie....
peach
felteszem a kérdés hogy miért van bárkinek ilyen menetrendje?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
peach Atlanta Falcons 14 663 — a new hope (again)
Teljesen abszurd ez a sebesseghatarok miatti nyigas szamomra. Nemreg megjartuk egy het alatt tobb kisvarost erintve a malmo-goteborg tavot, halmstadban es kornyeken is viszonylag sokat kozlekedve, es erdekes modon mindenkinek teljesen megfelelt az a kozlekedes, mindig pedansan sebesseghataron belul. 130-nal tobbel nagyon ritkan lattunk autopalyan kozlekedoket, nem erezte ugy senki, hogy a seggunkbe kene jonni es tolni le az utrol villogva, mint valami szellemileg serult eloember, de meg a harminc millas mercivel furikazo faszik is kibirtak, hogy normalisan kozlekedjenek varoson belul. Magyarorszagon meg nem tudsz olyan elhagyatott zsakfalut talalni, ahol nem jon tiz percen belul valami taho, aki az autot peniszhosszabbitokent hasznalja. Nyilvan Svedorszag, a svedek teljesen mas emberek, es itthon sokszor szandekosan rejtetten es buntetesi szandekkal tesznek ki sebessegkorlatozo tablakat, de valojaban meg ezt is nonszensz ervnek tartom, foleg annak fenyeben, hogy a waze (vagy egy korrektebb auto mar integraltan) vinnyog, ha tulleped. Senki nem hal bele abba, ha 80-as tablanal nem akarja 110-zel tolni, vagy ha igen, akkor ne tessek panaszkodni; ha ennyire surgos, el lehet indulni tiz perccel korabban es maris nincs ez a nagy rohanas. Gyulolok itthon autoval kozlekedni, teljesen erthetetlen es irritalo a kivagyiskodas, a kemenykedes meg az, hogy mindenkinek, mindig, mindenhova rohannia kell. Sokkal chillesebb elmeny lenne az egesz vezetes, ha mindenki sebesseghatart es kovetesi tavolsagot (masik kultursokk, hogy lehet ezt igy is) betartva kozlekedne, es az autot annak hasznalna, amire valo, megpedig, hogy meg a bruhuhu sebesseghataron belul is eleg gyorsan es biztonsagosan elvisz A-bol B-be anelkul, hogy kulonosebben elfaradna az ember ebben.
dankodavid
ja, neked m1 aki beül a kocsiba és leautózik pestről a balcsira, hogy mennyivel megy. de annak aki mondjuk szegeden 4kor kel, hogy 8ra ózdon legyen, onnan mondjuk barcika, tiszadob, debrecen, nyíregyháza, hajdúszoboszló útvonalon van, közben meg le kell adnia 10 címet és emberi időben vissza is akar érni szegedre annak lehetetlen szabalyosan közlekednie....



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 511 — The Mathematician
Ezzel amúgy nem lenne semmi baj, ha az idiótákat basztatnák és tényleg szigorúan bánnának velük, de ehelyett kb mindenkit szopatnak a pár idióta miatt. És igen tényleg a balfaszokat, akik nem képesek a megfelelő tempóval menni, azokat is!!!
NB2
aki túllépi a sebesség határt az idióta (kevés esetet kivéve)

ki határozza meg mi a tempó?
a nagyi a 40el
te a 60al
vagy a balfasz műmájer a 140el?
mindenkinek más

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 239 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Majd jön kutyára úthenger, amikor mondjuk 30 év múlva, minden autó be lesz kötve kötelezően hálózatba, és instant terheli a birságot a bankszámládra, vagy social creditedre. 😀
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 526 — nabege2@yahoo.com
Ezzel amúgy nem lenne semmi baj, ha az idiótákat basztatnák és tényleg szigorúan bánnának velük, de ehelyett kb mindenkit szopatnak a pár idióta miatt. És igen tényleg a balfaszokat, akik nem képesek a megfelelő tempóval menni, azokat is!!!
több mint 1 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 218
Teljesen abszurd ez a sebesseghatarok miatti nyigas szamomra. Nemreg megjartuk egy het alatt tobb kisvarost erintve a malmo-goteborg tavot, halmstadban es kornyeken is viszonylag sokat kozlekedve, es erdekes modon mindenkinek teljesen megfelelt az a kozlekedes, mindig pedansan sebesseghataron belul. 130-nal tobbel nagyon ritkan lattunk autopalyan kozlekedoket, nem erezte ugy senki, hogy a seggunkbe kene jonni es tolni le az utrol villogva, mint valami szellemileg serult eloember, de meg a harminc millas mercivel furikazo faszik is kibirtak, hogy normalisan kozlekedjenek varoson belul. Magyarorszagon meg nem tudsz olyan elhagyatott zsakfalut talalni, ahol nem jon tiz percen belul valami taho, aki az autot peniszhosszabbitokent hasznalja. Nyilvan Svedorszag, a svedek teljesen mas emberek, es itthon sokszor szandekosan rejtetten es buntetesi szandekkal tesznek ki sebessegkorlatozo tablakat, de valojaban meg ezt is nonszensz ervnek tartom, foleg annak fenyeben, hogy a waze (vagy egy korrektebb auto mar integraltan) vinnyog, ha tulleped. Senki nem hal bele abba, ha 80-as tablanal nem akarja 110-zel tolni, vagy ha igen, akkor ne tessek panaszkodni; ha ennyire surgos, el lehet indulni tiz perccel korabban es maris nincs ez a nagy rohanas. Gyulolok itthon autoval kozlekedni, teljesen erthetetlen es irritalo a kivagyiskodas, a kemenykedes meg az, hogy mindenkinek, mindig, mindenhova rohannia kell. Sokkal chillesebb elmeny lenne az egesz vezetes, ha mindenki sebesseghatart es kovetesi tavolsagot (masik kultursokk, hogy lehet ezt igy is) betartva kozlekedne, es az autot annak hasznalna, amire valo, megpedig, hogy meg a bruhuhu sebesseghataron belul is eleg gyorsan es biztonsagosan elvisz A-bol B-be anelkul, hogy kulonosebben elfaradna az ember ebben.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 23 664 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Tarsi, dancogo!

Miért szopatod azt, aki 5-10-20 millióért vett magának egy saját autót, mert nem akart tömegközlekedni a többivel? 30-cal az emberek futnak 😊 40-nel bicikliznek, az autóval engedjük már az 50-et!
De ha ti ennyire lecsökkentenétek a sebességet, akkor miért gyártanak 200LE-s autókat? Azzal amúgy még az 50 is kínszenvedés 😊 Nem vagyok híve az idióta közlekedésnek. lenne ország ahol egy percet nem autóznék, de itthon azért szeretném, hogy A-ból B-be gyorsabban érjek oda, mintha buszra szállnék.
NB2
Ezt kérdeztem én is nemrég. 50/90/130 km/h a sebességhatár nálunk is, meg a legtöbb környező országban is. Egy családi autónak teljesen indokolatlan 100LE-nél többnek lenni, azzal simán el lehet jutni mindenhova. Tudom, mert ilyenem van. Ha nem élményautózásra kell, hanem tényleg "csak" hétköznapi használatra, akkor fölösleges ennél erősebb.

Csak a gyártók beleviszik az embereket a hülyeségbe, és egy csomóan kezdik azt hinni, hogy muszáj a 200+ lóerő, mert annál kevesebbel még a a garázsból sem lehet kiállni. Tele az utak bivalyerős autókkal, aztán meg megy a picsogás, hogy milyen sok a gyorshajtás. Milyen meglepő.
Jan
Amúgy az ezeréves szakadék szuzukikkal meg a futárkodós furgonokkal szokták a legjobban csapatni... egyik sem a 200+ LE kategória.
A suv mániát meg hagyjuk is... Mert "biztonságosabb" meg "jobban kilátni belőle". Persze. Amíg csak neked van. De mivel már tízből nyolc autó suv, így semmivel nem látsz többet belőle, meg ugyanúgy rommátörnek, ha belédszáll egy másik suvos 😆
De legalább drága, nagy, sokat eszik és macera vele parkolni. Ja, csak hát ugye a jó öreg birkaszellem...

Amúgy ezt a minek 100+ lovas kocsi dolgot sem értem. Ezerszer átbeszéltük... Nyilván egy kispolszkival is el lehet jutni A-ból B-be. Csak egyrészt bármilyen kisebb balesetben meghalsz, másrészt ha bármit szàllítani kell, vagy vannak az embernek gyerekei, akkor nem fog elférni. A nagyobb autó meg nagyobb súly (nem is beszélve a rengeteg biztonsági és kényelmi kütyütől), ahhoz nagyobb teljesítmény kell. Egyszerű fizika.
És még mielőtt: köszi, tömegközlekedtem 25-30 évig, untig elég volt. Tököm se fog a sok büdös, koszos proli meg csöves között izzadni a buszon (na nem mintha egy-két kivételtől eltekintve jobban haladna a dugóban, mint az autó). Amíg megtehetem anyagilag meg egészségileg, addig autózni fogok.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 301
Csak a gyártók beleviszik az embereket a hülyeségbe, és egy csomóan kezdik azt hinni, hogy muszáj a 200+ lóerő, mert annál kevesebbel még a a garázsból sem lehet kiállni. Tele az utak bivalyerős autókkal, aztán meg megy a picsogás, hogy milyen sok a gyorshajtás. Milyen meglepő.
Jan
az se véletlen hogy folyamatosan egyre nagyobb batár szarokkal mászkál mindenki
Negritis, a vajda
Kollégáim kb kiröhögtek, amikor a munkába járáshoz a 6-os helyett csak 2-es Mazdát vettem. Én akkor röhögtem rajtuk, amikor meghúzták a céges parkolónkban az Octavia-t, Audi 6-ot, meg az E-Mercit.
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 511 — The Mathematician
Csak a gyártók beleviszik az embereket a hülyeségbe, és egy csomóan kezdik azt hinni, hogy muszáj a 200+ lóerő, mert annál kevesebbel még a a garázsból sem lehet kiállni. Tele az utak bivalyerős autókkal, aztán meg megy a picsogás, hogy milyen sok a gyorshajtás. Milyen meglepő.
Jan
az se véletlen hogy folyamatosan egyre nagyobb batár szarokkal mászkál mindenki

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 071 — Steelers fan
Tarsi, dancogo!

Miért szopatod azt, aki 5-10-20 millióért vett magának egy saját autót, mert nem akart tömegközlekedni a többivel? 30-cal az emberek futnak 😊 40-nel bicikliznek, az autóval engedjük már az 50-et!
De ha ti ennyire lecsökkentenétek a sebességet, akkor miért gyártanak 200LE-s autókat? Azzal amúgy még az 50 is kínszenvedés 😊 Nem vagyok híve az idióta közlekedésnek. lenne ország ahol egy percet nem autóznék, de itthon azért szeretném, hogy A-ból B-be gyorsabban érjek oda, mintha buszra szállnék.
NB2
Ezt kérdeztem én is nemrég. 50/90/130 km/h a sebességhatár nálunk is, meg a legtöbb környező országban is. Egy családi autónak teljesen indokolatlan 100LE-nél többnek lenni, azzal simán el lehet jutni mindenhova. Tudom, mert ilyenem van. Ha nem élményautózásra kell, hanem tényleg "csak" hétköznapi használatra, akkor fölösleges ennél erősebb.

Csak a gyártók beleviszik az embereket a hülyeségbe, és egy csomóan kezdik azt hinni, hogy muszáj a 200+ lóerő, mert annál kevesebbel még a a garázsból sem lehet kiállni. Tele az utak bivalyerős autókkal, aztán meg megy a picsogás, hogy milyen sok a gyorshajtás. Milyen meglepő.
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 511 — The Mathematician
Tarsi, dancogo!

Miért szopatod azt, aki 5-10-20 millióért vett magának egy saját autót, mert nem akart tömegközlekedni a többivel? 30-cal az emberek futnak 😊 40-nel bicikliznek, az autóval engedjük már az 50-et!
De ha ti ennyire lecsökkentenétek a sebességet, akkor miért gyártanak 200LE-s autókat? Azzal amúgy még az 50 is kínszenvedés 😊 Nem vagyok híve az idióta közlekedésnek. lenne ország ahol egy percet nem autóznék, de itthon azért szeretném, hogy A-ból B-be gyorsabban érjek oda, mintha buszra szállnék.
NB2
1.: jó kérdés hogy mi a fasznak gyártanak 200+ fölött furikázó autókat, ha a helyek túlnyomó többségében 130 a max megengedett sebesség. De itt a gyárak a hunyók sztem és nem a hatóságok. Szvsz több della maradna az autók biztonságára fejleszteni, ha 140km/h lenne a max.

2.: épp az a lényeg, hogy teljesen mindegy hogy ötvennel vagy harminccal mehetsz, mert mindkét esetben ugyanúgy haladsz, hiszen akkora a dugó és pluszban annyi a piros lámpa. Ha max 30-cal mész lámpától lámpáig és állsz átlag 10 mp-t is ugyanolyan gyorsan érsz oda A-ból B-be, mintha max 50-el mennél lámpától lámpáig és várakoznál átlag 20 másodpercet.
eaglesmcnabb
A benzines és dízel autóknál egyébként a 15-40 km/h sebességsávban a legkedvezőtlenebbek a károsanyag kibocsátási adatok, szóval ennek is több szempontja van.
Willie Parker
kurva egyszerű
tiltsuk ki az autókat a városokból

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 301
Tarsi, dancogo!

Miért szopatod azt, aki 5-10-20 millióért vett magának egy saját autót, mert nem akart tömegközlekedni a többivel? 30-cal az emberek futnak 😊 40-nel bicikliznek, az autóval engedjük már az 50-et!
De ha ti ennyire lecsökkentenétek a sebességet, akkor miért gyártanak 200LE-s autókat? Azzal amúgy még az 50 is kínszenvedés 😊 Nem vagyok híve az idióta közlekedésnek. lenne ország ahol egy percet nem autóznék, de itthon azért szeretném, hogy A-ból B-be gyorsabban érjek oda, mintha buszra szállnék.
NB2
1.: jó kérdés hogy mi a fasznak gyártanak 200+ fölött furikázó autókat, ha a helyek túlnyomó többségében 130 a max megengedett sebesség. De itt a gyárak a hunyók sztem és nem a hatóságok. Szvsz több della maradna az autók biztonságára fejleszteni, ha 140km/h lenne a max.

2.: épp az a lényeg, hogy teljesen mindegy hogy ötvennel vagy harminccal mehetsz, mert mindkét esetben ugyanúgy haladsz, hiszen akkora a dugó és pluszban annyi a piros lámpa. Ha max 30-cal mész lámpától lámpáig és állsz átlag 10 mp-t is ugyanolyan gyorsan érsz oda A-ból B-be, mintha max 50-el mennél lámpától lámpáig és várakoznál átlag 20 másodpercet.
eaglesmcnabb
A benzines és dízel autóknál egyébként a 15-40 km/h sebességsávban a legkedvezőtlenebbek a károsanyag kibocsátási adatok, szóval ennek is több szempontja van.
több mint 1 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 401 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Tarsi, dancogo!

Miért szopatod azt, aki 5-10-20 millióért vett magának egy saját autót, mert nem akart tömegközlekedni a többivel? 30-cal az emberek futnak 😊 40-nel bicikliznek, az autóval engedjük már az 50-et!
De ha ti ennyire lecsökkentenétek a sebességet, akkor miért gyártanak 200LE-s autókat? Azzal amúgy még az 50 is kínszenvedés 😊 Nem vagyok híve az idióta közlekedésnek. lenne ország ahol egy percet nem autóznék, de itthon azért szeretném, hogy A-ból B-be gyorsabban érjek oda, mintha buszra szállnék.
NB2
1.: jó kérdés hogy mi a fasznak gyártanak 200+ fölött furikázó autókat, ha a helyek túlnyomó többségében 130 a max megengedett sebesség. De itt a gyárak a hunyók sztem és nem a hatóságok. Szvsz több della maradna az autók biztonságára fejleszteni, ha 140km/h lenne a max.

2.: épp az a lényeg, hogy teljesen mindegy hogy ötvennel vagy harminccal mehetsz, mert mindkét esetben ugyanúgy haladsz, hiszen akkora a dugó és pluszban annyi a piros lámpa. Ha max 30-cal mész lámpától lámpáig és állsz átlag 10 mp-t is ugyanolyan gyorsan érsz oda A-ból B-be, mintha max 50-el mennél lámpától lámpáig és várakoznál átlag 20 másodpercet.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 1 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 239 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 526 — nabege2@yahoo.com
Tarsi, dancogo!

Miért szopatod azt, aki 5-10-20 millióért vett magának egy saját autót, mert nem akart tömegközlekedni a többivel? 30-cal az emberek futnak 😊 40-nel bicikliznek, az autóval engedjük már az 50-et!
De ha ti ennyire lecsökkentenétek a sebességet, akkor miért gyártanak 200LE-s autókat? Azzal amúgy még az 50 is kínszenvedés 😊 Nem vagyok híve az idióta közlekedésnek. lenne ország ahol egy percet nem autóznék, de itthon azért szeretném, hogy A-ból B-be gyorsabban érjek oda, mintha buszra szállnék.
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 23 664 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Rühellem a nyarat meg a hőséget.
warr_b
go to kérdések topik 😊
NB2
😀
Hát hogy kint mi van azon sajna nem segít...
Amúgy a régi lakásban faszán meg tudtuk oldani egy beltérivel az áthűtést, de itt az új kéglinek olyan az elosztása, hogy eggyel kb semmit nem érnénk, kellene vagy három 😀
Milla körüli összeget meg most nem annyira akarnék erre kidobni. De persze lehet egy-két év múlva odajutunk hogy mégis 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 526 — nabege2@yahoo.com
Rühellem a nyarat meg a hőséget.
warr_b
go to kérdések topik 😊
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 23 664 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Rühellem a nyarat meg a hőséget.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
dancogo Minnesota Vikings San Jose State Spartans 2 051 — Big Penix Energy
itt Maltan mar +1 kmhnal is buntetnek, mindegy h telepitett vagy rendor meres van. viszont az egesz szigeten egyetlenegy hely van, ahol 80kmhval is lehet menni, mindenhol mashol csak alacsonyabb a sebesseg limit. fura is volt Szicilia majusban, hogy lehet menni 130cal is ...
csebi
Én erre amúgy azt mondom, hogy a kurva anyjukat. Ezzel azt érik el, hogy mindenki 45-tel megy, mert jajj nehogy túllépje. A Bp-i autósok önkéntes rendőrei amúgy ezt szeretnék én úgy vagyok vele, hogy büntessenek 57 felett (100, 120, 140 lenne a többinél a határ), de nem ártana az úthálózatot normálisabbra fejleszteni.
NB2
ez miért lenne baj amúgy?

10 km-es távot 13,3 perc alatt tennél meg átlag 45-ös tempóval, míg 50-es átlaggal ez 12 perc, 60-assal kereken 10, ennyivel előbb érkezel oda jó iramban. És városban ritkán tudsz ilyen átlag tempóban haladni.
Sőt Brüsszelben a közel teljes városra vonatkozó 30-as limit bevezetése óta sem nőtt az utazások időtartama városon belül, mert sokan áttértek tömegközlekedésre, rollerre, kerékpárra.

több mint 1 éve
Tarsi San Francisco 49ers 1 180
itt Maltan mar +1 kmhnal is buntetnek, mindegy h telepitett vagy rendor meres van. viszont az egesz szigeten egyetlenegy hely van, ahol 80kmhval is lehet menni, mindenhol mashol csak alacsonyabb a sebesseg limit. fura is volt Szicilia majusban, hogy lehet menni 130cal is ...
csebi
Én erre amúgy azt mondom, hogy a kurva anyjukat. Ezzel azt érik el, hogy mindenki 45-tel megy, mert jajj nehogy túllépje. A Bp-i autósok önkéntes rendőrei amúgy ezt szeretnék én úgy vagyok vele, hogy büntessenek 57 felett (100, 120, 140 lenne a többinél a határ), de nem ártana az úthálózatot normálisabbra fejleszteni.
NB2
A városokban én abszolút támogatom, hogy büntessenek +1 km/h-ra is, de én mondjuk azt is támogatnám erősen, hogy 40 legyen a max sebesség. Ez is egy autóforgalom mérséklő intézkedés lenne. Városon kívül én is egyetértek azzal, hogy lehetnek elnézőbbek.