Gyűlölködjünk
38 feliratkozó
több mint 1 éve
Csak üzenem ennek a hlye libának hogy csúnyabbat ne írjak, hogy lehet, hogy programozott császár nèlkül is vilagra jön a fiam de a felesègem 99,% hogy belevakul...17 ès fèl èvvel ezelőtt...tudom èn nem hiszek elèggè.....
több mint 1 éve
Hofi az ilyenre mondta, hogy nem hülye, csak nincs szerencséje, mikor gondolkodik.Na de várjál, mert amikor még ezek után elnézést kér, akkor is csak azt tudja bizonyítani, hogy ostoba és nem érti:kiveheted a butaságot a buta picsából, de akkor meg csak üresség marad benne444.hu/2024/10/04/a-pesti-sracok-musorvezetoje-nem-erti-karsai-danielben-miert-nem-volt-annyi-turelem-hogy-megvarja-mig-az-elet-azt-mondja-danikam-akkor-most-van-vegeJobboldali moralis foleny. Jah, nem ide, az sosem létezett.
És még mindig van lejjebb...
Tactful Cactus
Zsellér van de Vrij
slowmotion
444.hu/2024/10/05/elnezest-kert-a-pesti-sracok-musorvezetoje-aki-szerint-karsai-danielnek-turelmesen-kellett-volna-megvarnia-a-halalt
Lúdas Solymi
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 1 éve
Na de várjál, mert amikor még ezek után elnézést kér, akkor is csak azt tudja bizonyítani, hogy ostoba és nem érti:kiveheted a butaságot a buta picsából, de akkor meg csak üresség marad benne444.hu/2024/10/04/a-pesti-sracok-musorvezetoje-nem-erti-karsai-danielben-miert-nem-volt-annyi-turelem-hogy-megvarja-mig-az-elet-azt-mondja-danikam-akkor-most-van-vegeJobboldali moralis foleny. Jah, nem ide, az sosem létezett.
És még mindig van lejjebb...
Tactful Cactus
Zsellér van de Vrij
slowmotion
444.hu/2024/10/05/elnezest-kert-a-pesti-sracok-musorvezetoje-aki-szerint-karsai-danielnek-turelmesen-kellett-volna-megvarnia-a-halalt
több mint 1 éve
m0 déli szektorában Alacskánál sávelhúzás van mindkét oldalt, ajánlatos kerülni ,mert a sok paraszt nézelődik és semmiből alakul ki a dugó.
több mint 1 éve
Írták bárhol, hogy a Rákóczi híd le lesz ma zárva?! A rádióban se hallottamén sok helyen belefutottam: totalcar.hu/magazin/hirek/2024/10/03/masodik-vilaghaborus-bomba-miatt-lezarjak-es-kiuritik-a-ix.-kerulet-egy-reszet/
r.baggio
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 1 éve
Mondjuk igazán tehettek volna róla említést pl ittm.hvg.hu/itthon/20241003_Lezarasok-forgalomkorlatozasok-automentes-hetvege-lesz-Budapesten

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
dawyd728
4 271
Írták bárhol, hogy a Rákóczi híd le lesz ma zárva?! A rádióban se hallottamIndóház 2 napja írta, h lezárás lesz szombaton. Du. 4-ig.
r.baggio
több mint 1 éve
Írták bárhol, hogy a Rákóczi híd le lesz ma zárva?! A rádióban se hallottamÉn láttam valahol délelőtt.
r.baggio
több mint 1 éve
Az mindegy, de írták-e!?Írták bárhol, hogy a Rákóczi híd le lesz ma zárva?! A rádióban se hallottamBombát találtak arrafelé, lehet azért
r.baggio
ozibozi
több mint 1 éve
Írták bárhol, hogy a Rákóczi híd le lesz ma zárva?! A rádióban se hallottamBombát találtak arrafelé, lehet azért
r.baggio
több mint 1 éve
Írták bárhol, hogy a Rákóczi híd le lesz ma zárva?! A rádióban se hallottam

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
Zéró cukor üdítők.A kék pepsi olyan picit mint a kólás Haribo. Iszok is egyet gyorsan!
Pofánkba tolva, rápakolva a rendes, hagyományosra, sokszor alig észrevehető írással tudtunkra adva a cukor hiányát.
Már jaffa szörp sincs csak valami gány ízű narancs...
kittli
blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 1 éve
Zéró cukor üdítők.Pofánkba tolva, rápakolva a rendes, hagyományosra, sokszor alig észrevehető írással tudtunkra adva a cukor hiányát.
Már jaffa szörp sincs csak valami gány ízű narancs...
"Kegyes Urunk soká éljen,
egészségben, dicsőségben!"
Zászló, zászló, szív.
több mint 1 éve
kiveheted a butaságot a buta picsából, de akkor meg csak üresség marad benne444.hu/2024/10/04/a-pesti-sracok-musorvezetoje-nem-erti-karsai-danielben-miert-nem-volt-annyi-turelem-hogy-megvarja-mig-az-elet-azt-mondja-danikam-akkor-most-van-vegeJobboldali moralis foleny. Jah, nem ide, az sosem létezett.
És még mindig van lejjebb...
Tactful Cactus
Zsellér van de Vrij
több mint 1 éve
444.hu/2024/10/04/a-pesti-sracok-musorvezetoje-nem-erti-karsai-danielben-miert-nem-volt-annyi-turelem-hogy-megvarja-mig-az-elet-azt-mondja-danikam-akkor-most-van-vegeJobboldali moralis foleny. Jah, nem ide, az sosem létezett.
És még mindig van lejjebb...
Tactful Cactus
'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'
"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)
Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
több mint 1 éve
Nem mindenki képzett annyira jogilag, hogy tudjon értelmezni egy ilyen témát, úgy néz ki, hogy félreértette miről szól pontosan.Érdeklődni szeretnék: ezt úgy értetted, ahogyan írtad?444.hu/2024/10/04/a-pesti-sracok-musorvezetoje-nem-erti-karsai-danielben-miert-nem-volt-annyi-turelem-hogy-megvarja-mig-az-elet-azt-mondja-danikam-akkor-most-van-vegeKomolyan pereskedett, hogy végezhessen magával?
És még mindig van lejjebb...
Tactful Cactus
Nincs lejjebb.
🤘 gaben 🤘
nagylaza, főpohárnok
És nem mindenki annyira felnőtt, hogy önállóan akarjon a saját életéről döntéseket hozni. Van ilyen. Szerintem is gáz, de végülis meg lehet érteni.
több mint 1 éve
Érdeklődni szeretnék: ezt úgy értetted, ahogyan írtad?444.hu/2024/10/04/a-pesti-sracok-musorvezetoje-nem-erti-karsai-danielben-miert-nem-volt-annyi-turelem-hogy-megvarja-mig-az-elet-azt-mondja-danikam-akkor-most-van-vegeKomolyan pereskedett, hogy végezhessen magával?
És még mindig van lejjebb...
Tactful Cactus
Nincs lejjebb.
🤘 gaben 🤘
több mint 1 éve
Nem.444.hu/2024/10/04/a-pesti-sracok-musorvezetoje-nem-erti-karsai-danielben-miert-nem-volt-annyi-turelem-hogy-megvarja-mig-az-elet-azt-mondja-danikam-akkor-most-van-vegeKomolyan pereskedett, hogy végezhessen magával?
És még mindig van lejjebb...
Tactful Cactus
Nincs lejjebb.
🤘 gaben 🤘
Azért nem kell pereskedni, bárki végezhet magával.
Azért pereskedett, mert olyan betegsége volt, aminek a végen már fizikailag nem tudna végezni magával, és ha ő úgy akarja, akkor más végezhessen vele. Vagyis az történhessen amit ő akar, ne más mondja meg neki, hogy hogyan tovább.
Szerinted komolyan másnak kéne megmondania neked, hogy meddig kell élj, vagy mikor halj meg?
Nem gondoltam, hogy ennyire önállótlan és szervilis vagy.
Nincs lejjebb.
több mint 1 éve
m.youtube.com/watch?v=0q6yphdZhUA&pp=ygU7dHJvbG9sb2xvbG9vbG9sbG9sb29sbG9sb2xsb2xvb29vbG9sbG9sb2xvb2xvbG9sbG9sb29sIHNvbmc%3D444.hu/2024/10/04/a-pesti-sracok-musorvezetoje-nem-erti-karsai-danielben-miert-nem-volt-annyi-turelem-hogy-megvarja-mig-az-elet-azt-mondja-danikam-akkor-most-van-vegeKomolyan pereskedett, hogy végezhessen magával?
És még mindig van lejjebb...
Tactful Cactus
Nincs lejjebb.
🤘 gaben 🤘
Szerkesztette: Tactful Cactus
P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 1 éve
Ugyan, hagyd.Tudod is, hogy miről van szó, vagy csak szokás szerint ideböfögsz valami agyatlan faszságot?444.hu/2024/10/04/a-pesti-sracok-musorvezetoje-nem-erti-karsai-danielben-miert-nem-volt-annyi-turelem-hogy-megvarja-mig-az-elet-azt-mondja-danikam-akkor-most-van-vegeKomolyan pereskedett, hogy végezhessen magával?
És még mindig van lejjebb...
Tactful Cactus
Nincs lejjebb.
🤘 gaben 🤘
warr_b
gabenről sose tudom eldönteni, hogy szimplán csak egy ogre vagy egy troll vagy mindkettő.
több mint 1 éve
Tudod is, hogy miről van szó, vagy csak szokás szerint ideböfögsz valami agyatlan faszságot?444.hu/2024/10/04/a-pesti-sracok-musorvezetoje-nem-erti-karsai-danielben-miert-nem-volt-annyi-turelem-hogy-megvarja-mig-az-elet-azt-mondja-danikam-akkor-most-van-vegeKomolyan pereskedett, hogy végezhessen magával?
És még mindig van lejjebb...
Tactful Cactus
Nincs lejjebb.
🤘 gaben 🤘

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 1 éve
444.hu/2024/10/04/a-pesti-sracok-musorvezetoje-nem-erti-karsai-danielben-miert-nem-volt-annyi-turelem-hogy-megvarja-mig-az-elet-azt-mondja-danikam-akkor-most-van-vegeKomolyan pereskedett, hogy végezhessen magával?
És még mindig van lejjebb...
Tactful Cactus
Nincs lejjebb.
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
Ilyenkor mindig hallom a háttérben hogy MP egy nárcisztikus senkiházi meg hogy ilyen-olyan, ami vlsz még igaz is, DE ha csak az állami pénzek bújtatott csatornáit felszámolja ami ezeket a görényeket eltartja, akkor már előre léptünk egyet.Hihetetlen, hogy gyerekként belénknevelték a "halottakról vagy jót, vagy semmit" illemszabályt, erre mára kb. semmi nem lett belőle. Semmi nem szent ezeknek az ostoba szolgáknak, semmiért nincs felelősségre vonás. Az ilyen firkászoknak kalodában lenne a helye.Gyerekként belénknevelték a nem érdekes ki kezdte, ne legyél buta tételt is, erre fideSS-esek lazán előveszik ultimate érvként.
gyeek
zacknorb
több mint 1 éve
Hihetetlen, hogy gyerekként belénknevelték a "halottakról vagy jót, vagy semmit" illemszabályt, erre mára kb. semmi nem lett belőle. Semmi nem szent ezeknek az ostoba szolgáknak, semmiért nincs felelősségre vonás. Az ilyen firkászoknak kalodában lenne a helye.Gyerekként belénknevelték a nem érdekes ki kezdte, ne legyél buta tételt is, erre fideSS-esek lazán előveszik ultimate érvként.
gyeek
több mint 1 éve
Hihetetlen, hogy gyerekként belénknevelték a "halottakról vagy jót, vagy semmit" illemszabályt, erre mára kb. semmi nem lett belőle. Semmi nem szent ezeknek az ostoba szolgáknak, semmiért nincs felelősségre vonás. Az ilyen firkászoknak kalodában lenne a helye.444.hu/2024/10/04/a-pesti-sracok-musorvezetoje-nem-erti-karsai-danielben-miert-nem-volt-annyi-turelem-hogy-megvarja-mig-az-elet-azt-mondja-danikam-akkor-most-van-vegeKívánok neki hasonló betegséget, alantas féreg.
És még mindig van lejjebb...
Tactful Cactus
warr_b
blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass