Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Gyűlölködjünk

38 feliratkozó

több mint 1 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 135 — no es importante
A jegy.hu-t se használjátok, ha lehet... Sikertelen a tranzakció, de levonja a pénzt a kártyáról, majd utána még te levelezgessél persze napokig, hogy csináljanak már valamit


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 460 — je suis poloska
Gyalázat....

 telex.hu/belfold/2024/09/23/toth-nikolett-jokai-utcai-epulet-leomlas-onkormanyzati-berlakas

A vállalkozóknak meg persze semmi lelkiismeret furdalása egyiknek se...
dande2
Olyan szépen megmutatja mekkora válságban is van az egész ország. Mind morálisan mind morálisan...a szarházi biztosítókról már nem is beszélek..
Nomac
mind morálisan mind morálisan a szarházi biztosítókkal ebben az esetben most mi a probléma?

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 1 éve
Nomac New England Patriots 4 555 — balazs.t85@gmail.com
Gyalázat....

 telex.hu/belfold/2024/09/23/toth-nikolett-jokai-utcai-epulet-leomlas-onkormanyzati-berlakas

A vállalkozóknak meg persze semmi lelkiismeret furdalása egyiknek se...
dande2
Olyan szépen megmutatja mekkora válságban is van az egész ország. Mind morálisan mind morálisan...a szarházi biztosítókról már nem is beszélek..
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 323 — Így remélem megfelelek nektek.....
Gyalázat....

 telex.hu/belfold/2024/09/23/toth-nikolett-jokai-utcai-epulet-leomlas-onkormanyzati-berlakas

A vállalkozóknak meg persze semmi lelkiismeret furdalása egyiknek se...
több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
mvm: 222 milliárdos nyereség. nem vagyunk hülyére véve kicsit sem #legalábbkormányoznitudnak
peach
Mennyi a mavir minusza? 😊
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 779
mvm: 222 milliárdos nyereség. nem vagyunk hülyére véve kicsit sem #legalábbkormányoznitudnak
peach
mi lenne rezscsökkentés nélkül?
Negritis, a vajda
A különbözetet az állam fizeti az MVM-nek, szóval kisebb bevétel, mert kevesebbet használnának az emberek.
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
mvm: 222 milliárdos nyereség. nem vagyunk hülyére véve kicsit sem #legalábbkormányoznitudnak
peach
mi lenne rezscsökkentés nélkül?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 21 729
mvm: 222 milliárdos nyereség. nem vagyunk hülyére véve kicsit sem #legalábbkormányoznitudnak
peach
Kell a
Szponzorációhoz a nagy nyereség.
#tudjukkiknek

Szerkesztette: ozibozi
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 323 — Így remélem megfelelek nektek.....
mvm: 222 milliárdos nyereség. nem vagyunk hülyére véve kicsit sem #legalábbkormányoznitudnak
peach
Hál Istennek 450 ezret idèn is sikerült lenyúlni tőlük áram többlet visszatáplálassal ès kivètelesen nem is szívóztak a számlázással 😛 #tönkremennek 😏
több mint 1 éve
peach Atlanta Falcons 15 975 — a new hope (again)
mvm: 222 milliárdos nyereség. nem vagyunk hülyére véve kicsit sem #legalábbkormányoznitudnak



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
az mvm bassza meg magát ahogy van
felhívni nem lehet őket, visszahívásra 2 hónapja várok
és az ügyintézés dunakeszin se több mint egy posta kirendeltség amivel ticketet nyitnak, olyat amit én nem tudok nyitni

mindezt azért mert elműs voltam és baszik normálisan migrálódni online ...
Negritis, a vajda
update:
meglepően gyorsan megcsinálták hogy bent legyen az mvm nextben az áram is
és sikerült az e számlát belőni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
az mvm bassza meg magát ahogy van
felhívni nem lehet őket, visszahívásra 2 hónapja várok
és az ügyintézés dunakeszin se több mint egy posta kirendeltség amivel ticketet nyitnak, olyat amit én nem tudok nyitni

mindezt azért mert elműs voltam és baszik normálisan migrálódni online ...

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 279 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Vármegye székhely....panelház....beázott a tető....
Körbeértesítés nélkül kikapcsolták az áramot és nagy eséllyel csak HÉTFŐN KEZDIK MEG AZ ELHÁRÍTÁST ADDIG 43 LAKÁS ÉS A BENNE LAKÓK SZOPNAK
BASSZA MEG MI EZ SÖTÉT KÖZÉPKOR?
ThundersNFL a Paraszt
Frissítés
Hétfőn vagy kedden tudják visszaadni az áramot....hát basszák meg sötét középkor....
Adnék 24 órát az illetékeseknek ha nem tudják megoldani repülnek....
ThundersNFL a Paraszt
Újabb Update csak holnap kezdik el csinálni....minden készen áll...aha
Az eső már nem is esett 12:00 óta....de baszták elkezdeni....á nem basz szét az ideg

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
Vármegye székhely....panelház....beázott a tető....
Körbeértesítés nélkül kikapcsolták az áramot és nagy eséllyel csak HÉTFŐN KEZDIK MEG AZ ELHÁRÍTÁST ADDIG 43 LAKÁS ÉS A BENNE LAKÓK SZOPNAK
BASSZA MEG MI EZ SÖTÉT KÖZÉPKOR?
ThundersNFL a Paraszt
Frissítés
Hétfőn vagy kedden tudják visszaadni az áramot....hát basszák meg sötét középkor....
Adnék 24 órát az illetékeseknek ha nem tudják megoldani repülnek....
ThundersNFL a Paraszt
mi multkor itt Maltan julisban masfel napig voltunk viz nelkul. ugye ugy indult, hogy 2 oran at nem lesz viz. mikor legkozelebb bejelentettek ezt elore akkor keszultunk kb 30 gallon vizzel elore ...

az aramkimaradasokrol nem is beszelek ...

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 1 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 720
Elkezdtem írni a kérdések bármiről topicba, de úgy felbaszott, hogy inkább áthozom ide. 😀

Az asszony kapott a navtól egy emailt, hogy 5000+ ezer forintot fizessen be erre a számlára: "410 NAV Belföldi gépjárműadó bevételi számla". Az ügyfélkapun is ott van a tétel. Na most, a feleségem nevén több, mint egy éve nincs semmilyen gépjármű. Az ügyfélszolgálatot felhívva, kell egy ügyfélazonosítót megadni, amit (javítsatok ki ha tévedek, de) úgy sikerült kérvényezni, hogy egy online nyomtatványt beadtunk az ügyfélkapuján keresztül és elvileg holnapra megkapja a számot. Ha ez megvan, akkor tudjuk egyáltalán felhívni őket, hogy megkérdezzük, hogy amúgy ez mi a tök. 😀

Addig is, ha valaki tudja mi ez, akkor megköszönném, ha elmondaná. 😀
dugo93
Na, megkaptuk a számot. Felhívtuk és kiderült, hogy ez a 2023 második félévére szól. Azt mondjuk nem értem miért most küldték ki, de megvan legalább az eredete.

több mint 1 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 743 — Poloska confirmed
Remélem az összes katonát játszó bohócot a fideszesekkel együtt lövik a Dunába.
Marhaország.
🤘 gaben 🤘
A szolgálati járadékosok megmaradhatnak, vagy búcsúzzak el apámtól és a cimboráitól, mielőtt dunába lövik mindannyiukat?
több mint 1 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 279 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Remélem az összes katonát játszó bohócot a fideszesekkel együtt lövik a Dunába.
Marhaország.
🤘 gaben 🤘
Mi a baj az Universal soldzsörökkel van már Leopardunk, Lynxünk, PZ2000, Gidran....közép júrop legütősebb hadserege vagyunk....egy lepkefing és elszálltak....a hadügyminiszter egy valóságos lángelme....hát beállt katonának és katonának lenni jó mert gulyást lapátolt a pofájába...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 041 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Remélem az összes katonát játszó bohócot a fideszesekkel együtt lövik a Dunába.
Marhaország.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 279 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Vármegye székhely....panelház....beázott a tető....
Körbeértesítés nélkül kikapcsolták az áramot és nagy eséllyel csak HÉTFŐN KEZDIK MEG AZ ELHÁRÍTÁST ADDIG 43 LAKÁS ÉS A BENNE LAKÓK SZOPNAK
BASSZA MEG MI EZ SÖTÉT KÖZÉPKOR?
ThundersNFL a Paraszt
Frissítés
Hétfőn vagy kedden tudják visszaadni az áramot....hát basszák meg sötét középkor....
Adnék 24 órát az illetékeseknek ha nem tudják megoldani repülnek....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 279 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Pusztuljon az összes proli szülő, aki egy panelházban egész nap meg se próbálja megnevelni vagy kontroll alatt tartani a purdéit, majd nap végén kiadja rajtuk a feszültségét és üvöltözik meg jó eséllyel veri is őket. Így aztán tényleg egész nap zenghet a ház, nappal a purdéktól, este meg a közös jeleneteiktől.
Kampman
Tudom miről beszélsz....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 547
Pusztuljon az összes proli szülő, aki egy panelházban egész nap meg se próbálja megnevelni vagy kontroll alatt tartani a purdéit, majd nap végén kiadja rajtuk a feszültségét és üvöltözik meg jó eséllyel veri is őket. Így aztán tényleg egész nap zenghet a ház, nappal a purdéktól, este meg a közös jeleneteiktől.
több mint 1 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 678 — Bla, bla, bla
Köszi srácok, igyekszem!

anno az apósom volt olyan, aki - legalábbis amit nekünk mondott - bement vizsgálatra a Korányiba. aztán onnan az élettársa bömbölve ébresztett reggel fél hétkor, hogy mentővel ment be, és igazából ott derült ki, hogy annyira szar állapotban volt a maradék fél tüdeje, hogy meghalni ment volna be.
ő alig több, mint 30-35 órát bírt. mondjuk tüdő nélkül nem is lehet máshogy, isten áldja azt, aki a morfiumot feltalálta.
slowmotion
Hát most már azért tudtam meg én is egy-két részletet, tudnék mesélni, de mivel nagyon friss az élmény, így most inkább nem. Maradjunk annyiban hogy itt is tudtam volna már vitatkozni a kórházi személyzettel, ha nem lenne bennem alapból kellő mennyiségű nyugtató a felírtból. 😊
Mikey
Sok erőt és kitartást!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 830
Köszi srácok, igyekszem!

anno az apósom volt olyan, aki - legalábbis amit nekünk mondott - bement vizsgálatra a Korányiba. aztán onnan az élettársa bömbölve ébresztett reggel fél hétkor, hogy mentővel ment be, és igazából ott derült ki, hogy annyira szar állapotban volt a maradék fél tüdeje, hogy meghalni ment volna be.
ő alig több, mint 30-35 órát bírt. mondjuk tüdő nélkül nem is lehet máshogy, isten áldja azt, aki a morfiumot feltalálta.
slowmotion
Hát most már azért tudtam meg én is egy-két részletet, tudnék mesélni, de mivel nagyon friss az élmény, így most inkább nem. Maradjunk annyiban hogy itt is tudtam volna már vitatkozni a kórházi személyzettel, ha nem lenne bennem alapból kellő mennyiségű nyugtató a felírtból. 😊

Szerkesztette: Mikey

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
Mamám bekerült kórházba, és ahogy az orvos fogalmazott, "nem tudom mennyi ideje van hátra, legyen mellette minél többet."

Ez azért is volt különösen fájdalmas mondat nekem, mert apám mellett a mamám az egyetlen családtagom, akire mindig számíthattam, és senki más, ő volt mindig mellettem, ha nem is szó szerint, de szerintem értitek mire gondolok.

Végre elkezdtem kilépni az állandó rosszból, mert olyan két hónapja elkezdtem pszichológushoz járni, gyógyszert szedni, és mindenki szerint láthatóan jól haladtam, jobb kedvű voltam, jobb volt a kisugárzásom is, nyugodtabb voltam, satöbbi.

Erre tegnap előtt jött a telefonhívás, tegnap pedig ez a rövid, de velős beszélgetés az orvossal és a nővérekkel.
Mikey
Sok erőt a következő időszakban!

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Mamám bekerült kórházba, és ahogy az orvos fogalmazott, "nem tudom mennyi ideje van hátra, legyen mellette minél többet."

Ez azért is volt különösen fájdalmas mondat nekem, mert apám mellett a mamám az egyetlen családtagom, akire mindig számíthattam, és senki más, ő volt mindig mellettem, ha nem is szó szerint, de szerintem értitek mire gondolok.

Végre elkezdtem kilépni az állandó rosszból, mert olyan két hónapja elkezdtem pszichológushoz járni, gyógyszert szedni, és mindenki szerint láthatóan jól haladtam, jobb kedvű voltam, jobb volt a kisugárzásom is, nyugodtabb voltam, satöbbi.

Erre tegnap előtt jött a telefonhívás, tegnap pedig ez a rövid, de velős beszélgetés az orvossal és a nővérekkel.
Mikey
sajnálom, kitartást!
sajnos ez már azt szokta jelenteni, hogy bármikor elmehet.

anno az apósom volt olyan, aki - legalábbis amit nekünk mondott - bement vizsgálatra a Korányiba. aztán onnan az élettársa bömbölve ébresztett reggel fél hétkor, hogy mentővel ment be, és igazából ott derült ki, hogy annyira szar állapotban volt a maradék fél tüdeje, hogy meghalni ment volna be.
ő alig több, mint 30-35 órát bírt. mondjuk tüdő nélkül nem is lehet máshogy, isten áldja azt, aki a morfiumot feltalálta.