Gyűlölködjünk
38 feliratkozó
több mint 1 éve
A jegy.hu-t se használjátok, ha lehet... Sikertelen a tranzakció, de levonja a pénzt a kártyáról, majd utána még te levelezgessél persze napokig, hogy csináljanak már valamit

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
mind morálisan mind morálisan a szarházi biztosítókkal ebben az esetben most mi a probléma?Gyalázat....Olyan szépen megmutatja mekkora válságban is van az egész ország. Mind morálisan mind morálisan...a szarházi biztosítókról már nem is beszélek..
telex.hu/belfold/2024/09/23/toth-nikolett-jokai-utcai-epulet-leomlas-onkormanyzati-berlakas
A vállalkozóknak meg persze semmi lelkiismeret furdalása egyiknek se...
dande2
Nomac
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 1 éve
Gyalázat....Olyan szépen megmutatja mekkora válságban is van az egész ország. Mind morálisan mind morálisan...a szarházi biztosítókról már nem is beszélek..
telex.hu/belfold/2024/09/23/toth-nikolett-jokai-utcai-epulet-leomlas-onkormanyzati-berlakas
A vállalkozóknak meg persze semmi lelkiismeret furdalása egyiknek se...
dande2
több mint 1 éve
Gyalázat....telex.hu/belfold/2024/09/23/toth-nikolett-jokai-utcai-epulet-leomlas-onkormanyzati-berlakas
A vállalkozóknak meg persze semmi lelkiismeret furdalása egyiknek se...
több mint 1 éve
mvm: 222 milliárdos nyereség. nem vagyunk hülyére véve kicsit sem #legalábbkormányoznitudnakMennyi a mavir minusza? 😊
peach
több mint 1 éve
A különbözetet az állam fizeti az MVM-nek, szóval kisebb bevétel, mert kevesebbet használnának az emberek.mvm: 222 milliárdos nyereség. nem vagyunk hülyére véve kicsit sem #legalábbkormányoznitudnakmi lenne rezscsökkentés nélkül?
peach
Negritis, a vajda
több mint 1 éve
mvm: 222 milliárdos nyereség. nem vagyunk hülyére véve kicsit sem #legalábbkormányoznitudnakmi lenne rezscsökkentés nélkül?
peach
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
mvm: 222 milliárdos nyereség. nem vagyunk hülyére véve kicsit sem #legalábbkormányoznitudnakHál Istennek 450 ezret idèn is sikerült lenyúlni tőlük áram többlet visszatáplálassal ès kivètelesen nem is szívóztak a számlázással 😛 #tönkremennek 😏
peach
több mint 1 éve
mvm: 222 milliárdos nyereség. nem vagyunk hülyére véve kicsit sem #legalábbkormányoznitudnak
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 1 éve
az mvm bassza meg magát ahogy vanupdate:
felhívni nem lehet őket, visszahívásra 2 hónapja várok
és az ügyintézés dunakeszin se több mint egy posta kirendeltség amivel ticketet nyitnak, olyat amit én nem tudok nyitni
mindezt azért mert elműs voltam és baszik normálisan migrálódni online ...
Negritis, a vajda
meglepően gyorsan megcsinálták hogy bent legyen az mvm nextben az áram is
és sikerült az e számlát belőni
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
az mvm bassza meg magát ahogy vanfelhívni nem lehet őket, visszahívásra 2 hónapja várok
és az ügyintézés dunakeszin se több mint egy posta kirendeltség amivel ticketet nyitnak, olyat amit én nem tudok nyitni
mindezt azért mert elműs voltam és baszik normálisan migrálódni online ...
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Újabb Update csak holnap kezdik el csinálni....minden készen áll...ahaVármegye székhely....panelház....beázott a tető....Frissítés
Körbeértesítés nélkül kikapcsolták az áramot és nagy eséllyel csak HÉTFŐN KEZDIK MEG AZ ELHÁRÍTÁST ADDIG 43 LAKÁS ÉS A BENNE LAKÓK SZOPNAK
BASSZA MEG MI EZ SÖTÉT KÖZÉPKOR?
ThundersNFL a Paraszt
Hétfőn vagy kedden tudják visszaadni az áramot....hát basszák meg sötét középkor....
Adnék 24 órát az illetékeseknek ha nem tudják megoldani repülnek....
ThundersNFL a Paraszt
Az eső már nem is esett 12:00 óta....de baszták elkezdeni....á nem basz szét az ideg
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
mi multkor itt Maltan julisban masfel napig voltunk viz nelkul. ugye ugy indult, hogy 2 oran at nem lesz viz. mikor legkozelebb bejelentettek ezt elore akkor keszultunk kb 30 gallon vizzel elore ...Vármegye székhely....panelház....beázott a tető....Frissítés
Körbeértesítés nélkül kikapcsolták az áramot és nagy eséllyel csak HÉTFŐN KEZDIK MEG AZ ELHÁRÍTÁST ADDIG 43 LAKÁS ÉS A BENNE LAKÓK SZOPNAK
BASSZA MEG MI EZ SÖTÉT KÖZÉPKOR?
ThundersNFL a Paraszt
Hétfőn vagy kedden tudják visszaadni az áramot....hát basszák meg sötét középkor....
Adnék 24 órát az illetékeseknek ha nem tudják megoldani repülnek....
ThundersNFL a Paraszt
az aramkimaradasokrol nem is beszelek ...
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 1 éve
Elkezdtem írni a kérdések bármiről topicba, de úgy felbaszott, hogy inkább áthozom ide. 😀Na, megkaptuk a számot. Felhívtuk és kiderült, hogy ez a 2023 második félévére szól. Azt mondjuk nem értem miért most küldték ki, de megvan legalább az eredete.
Az asszony kapott a navtól egy emailt, hogy 5000+ ezer forintot fizessen be erre a számlára: "410 NAV Belföldi gépjárműadó bevételi számla". Az ügyfélkapun is ott van a tétel. Na most, a feleségem nevén több, mint egy éve nincs semmilyen gépjármű. Az ügyfélszolgálatot felhívva, kell egy ügyfélazonosítót megadni, amit (javítsatok ki ha tévedek, de) úgy sikerült kérvényezni, hogy egy online nyomtatványt beadtunk az ügyfélkapuján keresztül és elvileg holnapra megkapja a számot. Ha ez megvan, akkor tudjuk egyáltalán felhívni őket, hogy megkérdezzük, hogy amúgy ez mi a tök. 😀
Addig is, ha valaki tudja mi ez, akkor megköszönném, ha elmondaná. 😀
dugo93
több mint 1 éve
Remélem az összes katonát játszó bohócot a fideszesekkel együtt lövik a Dunába.A szolgálati járadékosok megmaradhatnak, vagy búcsúzzak el apámtól és a cimboráitól, mielőtt dunába lövik mindannyiukat?
Marhaország.
🤘 gaben 🤘
több mint 1 éve
Remélem az összes katonát játszó bohócot a fideszesekkel együtt lövik a Dunába.Mi a baj az Universal soldzsörökkel van már Leopardunk, Lynxünk, PZ2000, Gidran....közép júrop legütősebb hadserege vagyunk....egy lepkefing és elszálltak....a hadügyminiszter egy valóságos lángelme....hát beállt katonának és katonának lenni jó mert gulyást lapátolt a pofájába...
Marhaország.
🤘 gaben 🤘
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
Remélem az összes katonát játszó bohócot a fideszesekkel együtt lövik a Dunába.Marhaország.
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
Vármegye székhely....panelház....beázott a tető....Frissítés
Körbeértesítés nélkül kikapcsolták az áramot és nagy eséllyel csak HÉTFŐN KEZDIK MEG AZ ELHÁRÍTÁST ADDIG 43 LAKÁS ÉS A BENNE LAKÓK SZOPNAK
BASSZA MEG MI EZ SÖTÉT KÖZÉPKOR?
ThundersNFL a Paraszt
Hétfőn vagy kedden tudják visszaadni az áramot....hát basszák meg sötét középkor....
Adnék 24 órát az illetékeseknek ha nem tudják megoldani repülnek....
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
Pusztuljon az összes proli szülő, aki egy panelházban egész nap meg se próbálja megnevelni vagy kontroll alatt tartani a purdéit, majd nap végén kiadja rajtuk a feszültségét és üvöltözik meg jó eséllyel veri is őket. Így aztán tényleg egész nap zenghet a ház, nappal a purdéktól, este meg a közös jeleneteiktől.Tudom miről beszélsz....
Kampman
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
Pusztuljon az összes proli szülő, aki egy panelházban egész nap meg se próbálja megnevelni vagy kontroll alatt tartani a purdéit, majd nap végén kiadja rajtuk a feszültségét és üvöltözik meg jó eséllyel veri is őket. Így aztán tényleg egész nap zenghet a ház, nappal a purdéktól, este meg a közös jeleneteiktől.
több mint 1 éve
Köszi srácok, igyekszem!Sok erőt és kitartást!
anno az apósom volt olyan, aki - legalábbis amit nekünk mondott - bement vizsgálatra a Korányiba. aztán onnan az élettársa bömbölve ébresztett reggel fél hétkor, hogy mentővel ment be, és igazából ott derült ki, hogy annyira szar állapotban volt a maradék fél tüdeje, hogy meghalni ment volna be.Hát most már azért tudtam meg én is egy-két részletet, tudnék mesélni, de mivel nagyon friss az élmény, így most inkább nem. Maradjunk annyiban hogy itt is tudtam volna már vitatkozni a kórházi személyzettel, ha nem lenne bennem alapból kellő mennyiségű nyugtató a felírtból. 😊
ő alig több, mint 30-35 órát bírt. mondjuk tüdő nélkül nem is lehet máshogy, isten áldja azt, aki a morfiumot feltalálta.
slowmotion
Mikey

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 1 éve
Köszi srácok, igyekszem!anno az apósom volt olyan, aki - legalábbis amit nekünk mondott - bement vizsgálatra a Korányiba. aztán onnan az élettársa bömbölve ébresztett reggel fél hétkor, hogy mentővel ment be, és igazából ott derült ki, hogy annyira szar állapotban volt a maradék fél tüdeje, hogy meghalni ment volna be.Hát most már azért tudtam meg én is egy-két részletet, tudnék mesélni, de mivel nagyon friss az élmény, így most inkább nem. Maradjunk annyiban hogy itt is tudtam volna már vitatkozni a kórházi személyzettel, ha nem lenne bennem alapból kellő mennyiségű nyugtató a felírtból. 😊
ő alig több, mint 30-35 órát bírt. mondjuk tüdő nélkül nem is lehet máshogy, isten áldja azt, aki a morfiumot feltalálta.
slowmotion
Szerkesztette: Mikey
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 1 éve
Mamám bekerült kórházba, és ahogy az orvos fogalmazott, "nem tudom mennyi ideje van hátra, legyen mellette minél többet."Sok erőt a következő időszakban!
Ez azért is volt különösen fájdalmas mondat nekem, mert apám mellett a mamám az egyetlen családtagom, akire mindig számíthattam, és senki más, ő volt mindig mellettem, ha nem is szó szerint, de szerintem értitek mire gondolok.
Végre elkezdtem kilépni az állandó rosszból, mert olyan két hónapja elkezdtem pszichológushoz járni, gyógyszert szedni, és mindenki szerint láthatóan jól haladtam, jobb kedvű voltam, jobb volt a kisugárzásom is, nyugodtabb voltam, satöbbi.
Erre tegnap előtt jött a telefonhívás, tegnap pedig ez a rövid, de velős beszélgetés az orvossal és a nővérekkel.
Mikey
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 1 éve
Mamám bekerült kórházba, és ahogy az orvos fogalmazott, "nem tudom mennyi ideje van hátra, legyen mellette minél többet."sajnálom, kitartást!
Ez azért is volt különösen fájdalmas mondat nekem, mert apám mellett a mamám az egyetlen családtagom, akire mindig számíthattam, és senki más, ő volt mindig mellettem, ha nem is szó szerint, de szerintem értitek mire gondolok.
Végre elkezdtem kilépni az állandó rosszból, mert olyan két hónapja elkezdtem pszichológushoz járni, gyógyszert szedni, és mindenki szerint láthatóan jól haladtam, jobb kedvű voltam, jobb volt a kisugárzásom is, nyugodtabb voltam, satöbbi.
Erre tegnap előtt jött a telefonhívás, tegnap pedig ez a rövid, de velős beszélgetés az orvossal és a nővérekkel.
Mikey
sajnos ez már azt szokta jelenteni, hogy bármikor elmehet.
anno az apósom volt olyan, aki - legalábbis amit nekünk mondott - bement vizsgálatra a Korányiba. aztán onnan az élettársa bömbölve ébresztett reggel fél hétkor, hogy mentővel ment be, és igazából ott derült ki, hogy annyira szar állapotban volt a maradék fél tüdeje, hogy meghalni ment volna be.
ő alig több, mint 30-35 órát bírt. mondjuk tüdő nélkül nem is lehet máshogy, isten áldja azt, aki a morfiumot feltalálta.