Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Gyűlölködjünk

38 feliratkozó

több mint 1 éve
Tarsi San Francisco 49ers 1 754
Kéne ez a Vitézy-féle BKK rendészet, 4-6-on a csöves olyan büdös, mint egy pöcegödör, mellé még összefüggéstelenül káromkodik is...
empty taxi
Ez a BKK rendészet mivel lenne más mint a most is meglévő BKK biztonsági szolgálat, akik most is járnak és névről ismerik a csöveseket és basznak lerakni őket a villamosokról. Vagy épp mivel lenne másabb mint a már meglévő közteres, önkormányzati rendész, polgárőr, rendőr már követni sem tudom hányféle szervezet akik szarnak az egészre. Nem még egy új szerv kell, hanem a már meglévőket kellene rákényszeríteni, hogy végezzék el a dolgukat, jogköröket adni nekik, felszerelést biztosítani nekik stb.

Egy rövid történet, hogy milyenek a rendőreink. Szólt egy metróvezető, hogy van egy aggresszív utas az egyik kocsijában, a biztonsági örökkel kiszedettük, hívtak hozzá rendőrt. Mi azt hittük és véget is ért a történet elviszik és jólvan, csak épp negyed óra múlva sírva hív az állomási diszpécser, hogy a rendőrök bevitték az emberkét aki össze volt szarva hugyozva, vérzett a feje, a forgalmi ügyeletre és elmentek, mondván orvosi ellátás kell neki, de ők nem várják meg a mentők kiérkezését. Minden lelkiismeret furdalás nélkül otthagytak egy bemindenezett aggresszív embert egy 50-es nővel egy helyiségbe mint aki jól végezte dolgát.
Ide nem BKK rendészet kell, hanem akinek jelenleg is ez lenne a munkája az végezze is el.

Szerkesztette: Tarsi
több mint 1 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 948 — Steelers fan
Kéne ez a Vitézy-féle BKK rendészet, 4-6-on a csöves olyan büdös, mint egy pöcegödör, mellé még összefüggéstelenül káromkodik is...
empty taxi
Nekem óriási kérdés, hogy ki jelentkezne erre a munkára. Akiben van ilyen fajta hajlam, szerintem már rég a rendészetben dolgozik rendőrként/határőrként/jegyellenőrként.
dancogo
Ez -mint oly’ sok terv a FuggetlenSzakertoUrtol- csak egyetlen tenyezot hagy figyelmen kivul: a valosagot. Barkinek ki lehet adni a feladatot, ezert a penzert nem fogja sem az egeszseget kockaztatni a ki tudja milyen antibiotikum-rezisztens bakteriumtol rohado vegtagu csoves pakolaszasaval, sem a testi epseget azt remelve, nincs nala kes es/vagy elegge bw van mindenezve a veszelytelenseghez. Elobb lesz vidampark csepelen.
dankodavid
Miért kukásnak ki megy el egész nap bűzös, szaros, ki tudja mivel fertőzött trutymákkal foglalkozni?
Van az a pénz...

"Kegyes Urunk soká éljen,
egészségben, dicsőségben!"
Zászló, zászló, szív.
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Pontosan az ugyanolyan komplexusos mániákus félkegyelműek, akik közteresnek, bkv jegyellenőrnek vagy polgárőrnek állnak, mert normális testülethez (rendőrség, sereg, tűzoltóság, stb) nem veszik fel, mert egy alkalmatlan pszichopata gyökér, akit csak az érdekel, hogy valami kis hatalmat kapjon végre a kezébe, mert egyébként egy nyomorult, szánalmas pöcs, aki még negyven évesen is az anyján élősködik és sosem volt nője.
warr_b
Normális. Ezen jót röhögtem.
🤘 gaben 🤘
vakok között a félszemű is király. bár én azért a tűzoltókat nem köpködném.
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
És még annyi haszna se lenne mint az iskola őrnek

De legalább ezek is molesztálhatnanak lányokat

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 683 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Pontosan az ugyanolyan komplexusos mániákus félkegyelműek, akik közteresnek, bkv jegyellenőrnek vagy polgárőrnek állnak, mert normális testülethez (rendőrség, sereg, tűzoltóság, stb) nem veszik fel, mert egy alkalmatlan pszichopata gyökér, akit csak az érdekel, hogy valami kis hatalmat kapjon végre a kezébe, mert egyébként egy nyomorult, szánalmas pöcs, aki még negyven évesen is az anyján élősködik és sosem volt nője.
warr_b
Normális. Ezen jót röhögtem.
🤘 gaben 🤘
Hát igen, a hivatásos/hivatalos szerv lehet jobb megfogalmazás lett volna
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 041 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Pontosan az ugyanolyan komplexusos mániákus félkegyelműek, akik közteresnek, bkv jegyellenőrnek vagy polgárőrnek állnak, mert normális testülethez (rendőrség, sereg, tűzoltóság, stb) nem veszik fel, mert egy alkalmatlan pszichopata gyökér, akit csak az érdekel, hogy valami kis hatalmat kapjon végre a kezébe, mert egyébként egy nyomorult, szánalmas pöcs, aki még negyven évesen is az anyján élősködik és sosem volt nője.
warr_b
Normális. Ezen jót röhögtem.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 780
Kéne ez a Vitézy-féle BKK rendészet, 4-6-on a csöves olyan büdös, mint egy pöcegödör, mellé még összefüggéstelenül káromkodik is...
empty taxi
Nekem óriási kérdés, hogy ki jelentkezne erre a munkára. Akiben van ilyen fajta hajlam, szerintem már rég a rendészetben dolgozik rendőrként/határőrként/jegyellenőrként.
dancogo
Pontosan az ugyanolyan komplexusos mániákus félkegyelműek, akik közteresnek, bkv jegyellenőrnek vagy polgárőrnek állnak, mert normális testülethez (rendőrség, sereg, tűzoltóság, stb) nem veszik fel, mert egy alkalmatlan pszichopata gyökér, akit csak az érdekel, hogy valami kis hatalmat kapjon végre a kezébe, mert egyébként egy nyomorult, szánalmas pöcs, aki még negyven évesen is az anyján élősködik és sosem volt nője.
warr_b
De legalább hasznos gyökerek.
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 30 433 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Kéne ez a Vitézy-féle BKK rendészet, 4-6-on a csöves olyan büdös, mint egy pöcegödör, mellé még összefüggéstelenül káromkodik is...
empty taxi
Nekem óriási kérdés, hogy ki jelentkezne erre a munkára. Akiben van ilyen fajta hajlam, szerintem már rég a rendészetben dolgozik rendőrként/határőrként/jegyellenőrként.
dancogo
Pontosan az ugyanolyan komplexusos mániákus félkegyelműek, akik közteresnek, bkv jegyellenőrnek vagy polgárőrnek állnak, mert normális testülethez (rendőrség, sereg, tűzoltóság, stb) nem veszik fel, mert egy alkalmatlan pszichopata gyökér, akit csak az érdekel, hogy valami kis hatalmat kapjon végre a kezébe, mert egyébként egy nyomorult, szánalmas pöcs, aki még negyven évesen is az anyján élősködik és sosem volt nője.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 1 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 636
Kéne ez a Vitézy-féle BKK rendészet, 4-6-on a csöves olyan büdös, mint egy pöcegödör, mellé még összefüggéstelenül káromkodik is...
empty taxi
Nekem óriási kérdés, hogy ki jelentkezne erre a munkára. Akiben van ilyen fajta hajlam, szerintem már rég a rendészetben dolgozik rendőrként/határőrként/jegyellenőrként.
dancogo
Ez -mint oly’ sok terv a FuggetlenSzakertoUrtol- csak egyetlen tenyezot hagy figyelmen kivul: a valosagot. Barkinek ki lehet adni a feladatot, ezert a penzert nem fogja sem az egeszseget kockaztatni a ki tudja milyen antibiotikum-rezisztens bakteriumtol rohado vegtagu csoves pakolaszasaval, sem a testi epseget azt remelve, nincs nala kes es/vagy elegge bw van mindenezve a veszelytelenseghez. Elobb lesz vidampark csepelen.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 1 éve
dancogo Minnesota Vikings Iowa Hawkeyes 2 679 — Big Penix Energy
Kéne ez a Vitézy-féle BKK rendészet, 4-6-on a csöves olyan büdös, mint egy pöcegödör, mellé még összefüggéstelenül káromkodik is...
empty taxi
Nekem óriási kérdés, hogy ki jelentkezne erre a munkára. Akiben van ilyen fajta hajlam, szerintem már rég a rendészetben dolgozik rendőrként/határőrként/jegyellenőrként.
több mint 1 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 18 655 — StuG Life
Kéne ez a Vitézy-féle BKK rendészet, 4-6-on a csöves olyan büdös, mint egy pöcegödör, mellé még összefüggéstelenül káromkodik is...
empty taxi
kádár alatt ilyen nem vót!!!

több mint 1 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Kéne ez a Vitézy-féle BKK rendészet, 4-6-on a csöves olyan büdös, mint egy pöcegödör, mellé még összefüggéstelenül káromkodik is...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Plusz a 21. szazadban ne kelljen mar az ugyintezot hivni egy ilyen dolog miatt.
Lúdas Solymi
Ne kelljen...
Ez az ügyintézés leghatékonyabb módja. Élőszóban élő emberrel.
Próbáltál chatbotokkal ügyintézni pl. Ersténél? Én egyszer kiváncsiságból megpróbáltam. Legfeljebb buddhista szerzeteseknek ajánlom... Vagy Woltnál chatelni ügyintézővel, aki kb. semmire se tud válaszolni, de kedvesen bemásolja a 'nagyon sajnáljuk', meg a 'reméljük legközelebb' paneleket.
Megdöbbent, hogy valaki számára nem a telefonos ügyintézés a leghatékonyabb.
(Nyilván a személyes a tuti, csak éjjel kettőkor vagy otthonról az nem kivitelezhető.)
Őszentsége Sobri Jóska
Nem vagyunk egyformák. Én is sokkal szívesebben írok emailt, semminthogy telefonáljak. Csak akkor telefonálok, ha muszáj vagy nagyon sürģős. Persze én nem szeretem az embereket, meg kommunikálni se nagyon, pláne élőben 😄 ezért remek mondjuk egy ilyen fórum.
warr_b
Rendben, de amit emailben el tudsz intézni, az nem instant módon fontos/sürgős.
De elengedem, elfogadom, mások vagyunk.
Őszentsége Sobri Jóska
Csak az email, annak nyoma van.
Szó elszáll, az írás megmarad.
Dzsokijuing
...ha van a közeledben egy papírdarab.
Írhatsz rá vagy vághatod...
kittli
ha vmi sos akkor hivas, de ha nem es mondjuk panasz akkor csak emial, mert nyoma van.
pont ost tortent.
hivatalnak ment egy level. valaszoltok reszben, majd ment egy ujabb level nekik. semmi valasz 1 heten at, pedig naponta ujra lett kuldve a level.
ma reggel a subjectben ment h PANASZ, egybol jott valasz 😀
YoungZeeZee
Ez biztos nem Magyaroszagon volt
Toca
pedig DE 😊 magyar hivatal
YoungZeeZee
Nagyon gourmet lehet legtobb helyen megvan mondva, hogy ezekkel hatarido -3napig nem foglalkozhatnak, kivétel ha…
több mint 1 éve
YoungZeeZee 9 848
Plusz a 21. szazadban ne kelljen mar az ugyintezot hivni egy ilyen dolog miatt.
Lúdas Solymi
Ne kelljen...
Ez az ügyintézés leghatékonyabb módja. Élőszóban élő emberrel.
Próbáltál chatbotokkal ügyintézni pl. Ersténél? Én egyszer kiváncsiságból megpróbáltam. Legfeljebb buddhista szerzeteseknek ajánlom... Vagy Woltnál chatelni ügyintézővel, aki kb. semmire se tud válaszolni, de kedvesen bemásolja a 'nagyon sajnáljuk', meg a 'reméljük legközelebb' paneleket.
Megdöbbent, hogy valaki számára nem a telefonos ügyintézés a leghatékonyabb.
(Nyilván a személyes a tuti, csak éjjel kettőkor vagy otthonról az nem kivitelezhető.)
Őszentsége Sobri Jóska
Nem vagyunk egyformák. Én is sokkal szívesebben írok emailt, semminthogy telefonáljak. Csak akkor telefonálok, ha muszáj vagy nagyon sürģős. Persze én nem szeretem az embereket, meg kommunikálni se nagyon, pláne élőben 😄 ezért remek mondjuk egy ilyen fórum.
warr_b
Rendben, de amit emailben el tudsz intézni, az nem instant módon fontos/sürgős.
De elengedem, elfogadom, mások vagyunk.
Őszentsége Sobri Jóska
Csak az email, annak nyoma van.
Szó elszáll, az írás megmarad.
Dzsokijuing
...ha van a közeledben egy papírdarab.
Írhatsz rá vagy vághatod...
kittli
ha vmi sos akkor hivas, de ha nem es mondjuk panasz akkor csak emial, mert nyoma van.
pont ost tortent.
hivatalnak ment egy level. valaszoltok reszben, majd ment egy ujabb level nekik. semmi valasz 1 heten at, pedig naponta ujra lett kuldve a level.
ma reggel a subjectben ment h PANASZ, egybol jott valasz 😀
YoungZeeZee
Ez biztos nem Magyaroszagon volt
Toca
pedig DE 😊 magyar hivatal
több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Plusz a 21. szazadban ne kelljen mar az ugyintezot hivni egy ilyen dolog miatt.
Lúdas Solymi
Ne kelljen...
Ez az ügyintézés leghatékonyabb módja. Élőszóban élő emberrel.
Próbáltál chatbotokkal ügyintézni pl. Ersténél? Én egyszer kiváncsiságból megpróbáltam. Legfeljebb buddhista szerzeteseknek ajánlom... Vagy Woltnál chatelni ügyintézővel, aki kb. semmire se tud válaszolni, de kedvesen bemásolja a 'nagyon sajnáljuk', meg a 'reméljük legközelebb' paneleket.
Megdöbbent, hogy valaki számára nem a telefonos ügyintézés a leghatékonyabb.
(Nyilván a személyes a tuti, csak éjjel kettőkor vagy otthonról az nem kivitelezhető.)
Őszentsége Sobri Jóska
Nem vagyunk egyformák. Én is sokkal szívesebben írok emailt, semminthogy telefonáljak. Csak akkor telefonálok, ha muszáj vagy nagyon sürģős. Persze én nem szeretem az embereket, meg kommunikálni se nagyon, pláne élőben 😄 ezért remek mondjuk egy ilyen fórum.
warr_b
Rendben, de amit emailben el tudsz intézni, az nem instant módon fontos/sürgős.
De elengedem, elfogadom, mások vagyunk.
Őszentsége Sobri Jóska
Csak az email, annak nyoma van.
Szó elszáll, az írás megmarad.
Dzsokijuing
...ha van a közeledben egy papírdarab.
Írhatsz rá vagy vághatod...
kittli
ha vmi sos akkor hivas, de ha nem es mondjuk panasz akkor csak emial, mert nyoma van.
pont ost tortent.
hivatalnak ment egy level. valaszoltok reszben, majd ment egy ujabb level nekik. semmi valasz 1 heten at, pedig naponta ujra lett kuldve a level.
ma reggel a subjectben ment h PANASZ, egybol jott valasz 😀
YoungZeeZee
Ez biztos nem Magyaroszagon volt
több mint 1 éve
YoungZeeZee 9 848
Plusz a 21. szazadban ne kelljen mar az ugyintezot hivni egy ilyen dolog miatt.
Lúdas Solymi
Ne kelljen...
Ez az ügyintézés leghatékonyabb módja. Élőszóban élő emberrel.
Próbáltál chatbotokkal ügyintézni pl. Ersténél? Én egyszer kiváncsiságból megpróbáltam. Legfeljebb buddhista szerzeteseknek ajánlom... Vagy Woltnál chatelni ügyintézővel, aki kb. semmire se tud válaszolni, de kedvesen bemásolja a 'nagyon sajnáljuk', meg a 'reméljük legközelebb' paneleket.
Megdöbbent, hogy valaki számára nem a telefonos ügyintézés a leghatékonyabb.
(Nyilván a személyes a tuti, csak éjjel kettőkor vagy otthonról az nem kivitelezhető.)
Őszentsége Sobri Jóska
Nem vagyunk egyformák. Én is sokkal szívesebben írok emailt, semminthogy telefonáljak. Csak akkor telefonálok, ha muszáj vagy nagyon sürģős. Persze én nem szeretem az embereket, meg kommunikálni se nagyon, pláne élőben 😄 ezért remek mondjuk egy ilyen fórum.
warr_b
Rendben, de amit emailben el tudsz intézni, az nem instant módon fontos/sürgős.
De elengedem, elfogadom, mások vagyunk.
Őszentsége Sobri Jóska
Csak az email, annak nyoma van.
Szó elszáll, az írás megmarad.
Dzsokijuing
...ha van a közeledben egy papírdarab.
Írhatsz rá vagy vághatod...
kittli
ha vmi sos akkor hivas, de ha nem es mondjuk panasz akkor csak emial, mert nyoma van.
pont ost tortent.
hivatalnak ment egy level. valaszoltok reszben, majd ment egy ujabb level nekik. semmi valasz 1 heten at, pedig naponta ujra lett kuldve a level.
ma reggel a subjectben ment h PANASZ, egybol jott valasz 😀
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 29 072 — nabege2@yahoo.com
Plusz a 21. szazadban ne kelljen mar az ugyintezot hivni egy ilyen dolog miatt.
Lúdas Solymi
Ne kelljen...
Ez az ügyintézés leghatékonyabb módja. Élőszóban élő emberrel.
Próbáltál chatbotokkal ügyintézni pl. Ersténél? Én egyszer kiváncsiságból megpróbáltam. Legfeljebb buddhista szerzeteseknek ajánlom... Vagy Woltnál chatelni ügyintézővel, aki kb. semmire se tud válaszolni, de kedvesen bemásolja a 'nagyon sajnáljuk', meg a 'reméljük legközelebb' paneleket.
Megdöbbent, hogy valaki számára nem a telefonos ügyintézés a leghatékonyabb.
(Nyilván a személyes a tuti, csak éjjel kettőkor vagy otthonról az nem kivitelezhető.)
Őszentsége Sobri Jóska
Nem vagyunk egyformák. Én is sokkal szívesebben írok emailt, semminthogy telefonáljak. Csak akkor telefonálok, ha muszáj vagy nagyon sürģős. Persze én nem szeretem az embereket, meg kommunikálni se nagyon, pláne élőben 😄 ezért remek mondjuk egy ilyen fórum.
warr_b
Rendben, de amit emailben el tudsz intézni, az nem instant módon fontos/sürgős.
De elengedem, elfogadom, mások vagyunk.
Őszentsége Sobri Jóska
Csak az email, annak nyoma van.
Szó elszáll, az írás megmarad.
Dzsokijuing
...ha van a közeledben egy papírdarab.
Írhatsz rá vagy vághatod...
kittli
ide oda hajtható
héjj ez nem játék, könnyű vele bánni
egyszerűen bombajóóó

vazze fejből 😕
 www.youtube.com/watch?v=Bv_DTUn5qgQ
több mint 1 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 948 — Steelers fan
Plusz a 21. szazadban ne kelljen mar az ugyintezot hivni egy ilyen dolog miatt.
Lúdas Solymi
Ne kelljen...
Ez az ügyintézés leghatékonyabb módja. Élőszóban élő emberrel.
Próbáltál chatbotokkal ügyintézni pl. Ersténél? Én egyszer kiváncsiságból megpróbáltam. Legfeljebb buddhista szerzeteseknek ajánlom... Vagy Woltnál chatelni ügyintézővel, aki kb. semmire se tud válaszolni, de kedvesen bemásolja a 'nagyon sajnáljuk', meg a 'reméljük legközelebb' paneleket.
Megdöbbent, hogy valaki számára nem a telefonos ügyintézés a leghatékonyabb.
(Nyilván a személyes a tuti, csak éjjel kettőkor vagy otthonról az nem kivitelezhető.)
Őszentsége Sobri Jóska
Nem vagyunk egyformák. Én is sokkal szívesebben írok emailt, semminthogy telefonáljak. Csak akkor telefonálok, ha muszáj vagy nagyon sürģős. Persze én nem szeretem az embereket, meg kommunikálni se nagyon, pláne élőben 😄 ezért remek mondjuk egy ilyen fórum.
warr_b
Rendben, de amit emailben el tudsz intézni, az nem instant módon fontos/sürgős.
De elengedem, elfogadom, mások vagyunk.
Őszentsége Sobri Jóska
Csak az email, annak nyoma van.
Szó elszáll, az írás megmarad.
Dzsokijuing
...ha van a közeledben egy papírdarab.
Írhatsz rá vagy vághatod...

"Kegyes Urunk soká éljen,
egészségben, dicsőségben!"
Zászló, zászló, szív.
több mint 1 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 088 — Saturday Night Lights
Plusz a 21. szazadban ne kelljen mar az ugyintezot hivni egy ilyen dolog miatt.
Lúdas Solymi
Ne kelljen...
Ez az ügyintézés leghatékonyabb módja. Élőszóban élő emberrel.
Próbáltál chatbotokkal ügyintézni pl. Ersténél? Én egyszer kiváncsiságból megpróbáltam. Legfeljebb buddhista szerzeteseknek ajánlom... Vagy Woltnál chatelni ügyintézővel, aki kb. semmire se tud válaszolni, de kedvesen bemásolja a 'nagyon sajnáljuk', meg a 'reméljük legközelebb' paneleket.
Megdöbbent, hogy valaki számára nem a telefonos ügyintézés a leghatékonyabb.
(Nyilván a személyes a tuti, csak éjjel kettőkor vagy otthonról az nem kivitelezhető.)
Őszentsége Sobri Jóska
Nem vagyunk egyformák. Én is sokkal szívesebben írok emailt, semminthogy telefonáljak. Csak akkor telefonálok, ha muszáj vagy nagyon sürģős. Persze én nem szeretem az embereket, meg kommunikálni se nagyon, pláne élőben 😄 ezért remek mondjuk egy ilyen fórum.
warr_b
Rendben, de amit emailben el tudsz intézni, az nem instant módon fontos/sürgős.
De elengedem, elfogadom, mások vagyunk.
Őszentsége Sobri Jóska
Csak az email, annak nyoma van.
Szó elszáll, az írás megmarad.

Szerkesztette: Dzsokijuing

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 1 éve
bogjosi New England Patriots 2 297
július elején két hétig nem jártak a villamosok. gondoltam, majd jól megcsinálják a Kertészeti előtti kanyarban a síneket, mert csak csökkentett sebességgel (15-20 km/h körül) vehették be a kanyart a villamosok.

na most, hogy elkezdődött az iskola, és megint arra járok naponta, tapasztaltam, hogy igenis változott a helyzet.

most már csak lépésben gurulnak át a villamosok.
slowmotion
ez akkor most nem előrelépés inkább a július elejéhez képest? 🙄😀🥲
(#sarcasm)

Szerkesztette: bogjosi

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
július elején két hétig nem jártak a villamosok. gondoltam, majd jól megcsinálják a Kertészeti előtti kanyarban a síneket, mert csak csökkentett sebességgel (15-20 km/h körül) vehették be a kanyart a villamosok.

na most, hogy elkezdődött az iskola, és megint arra járok naponta, tapasztaltam, hogy igenis változott a helyzet.

most már csak lépésben gurulnak át a villamosok.
több mint 1 éve
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 280
Telekom, legnagyobb😃

“Idő..pont..ot.. szeret…nék… egyez…tet…ni… Ön..nel… meg…fe..lelő.. az … idő…..pont… egy…gyes… I..gen… ket…tes… nem…”

5 percen át 😄
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 9 517
Plusz a 21. szazadban ne kelljen mar az ugyintezot hivni egy ilyen dolog miatt.
Lúdas Solymi
Ne kelljen...
Ez az ügyintézés leghatékonyabb módja. Élőszóban élő emberrel.
Próbáltál chatbotokkal ügyintézni pl. Ersténél? Én egyszer kiváncsiságból megpróbáltam. Legfeljebb buddhista szerzeteseknek ajánlom... Vagy Woltnál chatelni ügyintézővel, aki kb. semmire se tud válaszolni, de kedvesen bemásolja a 'nagyon sajnáljuk', meg a 'reméljük legközelebb' paneleket.
Megdöbbent, hogy valaki számára nem a telefonos ügyintézés a leghatékonyabb.
(Nyilván a személyes a tuti, csak éjjel kettőkor vagy otthonról az nem kivitelezhető.)
Őszentsége Sobri Jóska
Nem érted.
Nem az volt a problémám, hogy személyesen kell ügyet intézni, hanem az, hogy nem volt más opció, mikor tudom, hogy aktiváltam az appon keresztül a kártyát és hogy ennek a menetéről nem találtam elérhető információt a weboldalon, aminek evidensnek kellene lennie.

Azt is hülyeségnek tartom, hogy a telefonos aktiváláshoz végig kell nyomkodni a menüket, ahelyett, hogy automatikusan oda vinne vagy bemondanák, hogy melyiket kell kiválasztani.

Nonszensz, hogy mennyire nem felhasználóbarát az egész.
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 683 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Ez az ügyintézés leghatékonyabb módja. Élőszóban élő emberrel.

(Nyilván a személyes a tuti, csak éjjel kettőkor vagy otthonról az nem kivitelezhető.)
Őszentsége Sobri Jóska
A zárójellel együtt értek csak vele egyet, olyan szinten basznak sokszor felvenni a telefont bárhol is.
több mint 1 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 452 — #NoStress
jó dolog a telefonos ügyintézés, de az ember utál 20 percet várni valakire 😊
NB2
A georgeból indított híváscan pont ez a jó, 1 percen belül mindig rendelkezésre áll valaki.