NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 1 éve
Törölt felhasználó
 www.youtube.com/watch?v=hlxS9ONgSSs
Ezt az ökröt... és még be is küldi a videót... 😀
Beki
Azért a leírást is érdemes elolvasni, ez alapján mindenki hülye volt egy picit...
 bpiautosok.hu/video-mindezt-a-volanbusz-elott-tudta-eljatszani/
1. Nem látom a Daewoo indexét
2. Ha már előz, azt tényleg tegye már meg normálisabb tempóban, látszik, hogy gyökkettővel megy
3. A kamerás autó viszont ha látja, hogy nem tudja befejezni az előzést, akkor bizony fék és visszasorolás a busz mögé
(töredelmesen bevallom sanszosan én is dudáltam volna ha hátul vagyok)
NB2
Valószínűleg vmi hétvégi sofőr lehet a Sevis. Tippre nem igazán volt tisztában a járműve teljesítményével a tempó miatt és az a határozott sávváltás... Mindenesetre a kamerás autó a tipikus gyökér, aki már csak azért is befejezte volna az előzést kerül amibe kerül. Természetesen a Sevis büntetőzését semmi sem menti fel, főleg h a busznak mindenképpen meg kellett állnia.
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 526 — nabege2@yahoo.com
 www.youtube.com/watch?v=hlxS9ONgSSs
Ezt az ökröt... és még be is küldi a videót... 😀
Beki
Azért a leírást is érdemes elolvasni, ez alapján mindenki hülye volt egy picit...
 bpiautosok.hu/video-mindezt-a-volanbusz-elott-tudta-eljatszani/
1. Nem látom a Daewoo indexét
2. Ha már előz, azt tényleg tegye már meg normálisabb tempóban, látszik, hogy gyökkettővel megy
3. A kamerás autó viszont ha látja, hogy nem tudja befejezni az előzést, akkor bizony fék és visszasorolás a busz mögé
(töredelmesen bevallom sanszosan én is dudáltam volna ha hátul vagyok)
több mint 1 éve
YoungZeeZee 8 466
Annyira tipikus, az elmúlt két hétben végig 15-20 fokok, reggel sem volt 5 alatt, befoglaltam mára gumicserére időpontot, erre -3 fok 😀

Mint amikor elmész az autómosóba lemosatni a kocsit, másnap 100% hogy esni fog az eső.
warr_b
en mindig varok par hetet annyit nem art a guminak, varhato a marciusi fagy,sajna
az eso manapsag csak sarat tesz az autora
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
 www.youtube.com/watch?v=hlxS9ONgSSs
Ezt az ökröt... és még be is küldi a videót... 😀
több mint 1 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 197
Annyira tipikus, az elmúlt két hétben végig 15-20 fokok, reggel sem volt 5 alatt, befoglaltam mára gumicserére időpontot, erre -3 fok 😀

Mint amikor elmész az autómosóba lemosatni a kocsit, másnap 100% hogy esni fog az eső.
warr_b
en meg vnap mar megmartoztam a tengerben, homokoztunk a kicsivel, imadta a vizet, ment volna be kacsat vadaszni 😉
csebi
Én egész télen kijártam fürdeni a tóba 😛

több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 567 — Lucas Scott
Annyira tipikus, az elmúlt két hétben végig 15-20 fokok, reggel sem volt 5 alatt, befoglaltam mára gumicserére időpontot, erre -3 fok 😀

Mint amikor elmész az autómosóba lemosatni a kocsit, másnap 100% hogy esni fog az eső.
warr_b
en meg vnap mar megmartoztam a tengerben, homokoztunk a kicsivel, imadta a vizet, ment volna be kacsat vadaszni 😉

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 23 670 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Annyira tipikus, az elmúlt két hétben végig 15-20 fokok, reggel sem volt 5 alatt, befoglaltam mára gumicserére időpontot, erre -3 fok 😀

Mint amikor elmész az autómosóba lemosatni a kocsit, másnap 100% hogy esni fog az eső.
warr_b
és akkor mi is itt a probléma?
peach


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 682 — Bears & Illinois fan
Annyira tipikus, az elmúlt két hétben végig 15-20 fokok, reggel sem volt 5 alatt, befoglaltam mára gumicserére időpontot, erre -3 fok 😀

Mint amikor elmész az autómosóba lemosatni a kocsit, másnap 100% hogy esni fog az eső.
warr_b
Időjárásjelentés, az a kulcsa mindennek.......
Kivéve aug 20-at
Ja, jövő hét elejére is hűvös reggeleket mutat.

Szerkesztette: csi77

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 1 éve
peach Atlanta Falcons 14 668 — a new hope (again)
Annyira tipikus, az elmúlt két hétben végig 15-20 fokok, reggel sem volt 5 alatt, befoglaltam mára gumicserére időpontot, erre -3 fok 😀

Mint amikor elmész az autómosóba lemosatni a kocsit, másnap 100% hogy esni fog az eső.
warr_b
és akkor mi is itt a probléma?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 526 — nabege2@yahoo.com
Annyira tipikus, az elmúlt két hétben végig 15-20 fokok, reggel sem volt 5 alatt, befoglaltam mára gumicserére időpontot, erre -3 fok 😀

Mint amikor elmész az autómosóba lemosatni a kocsit, másnap 100% hogy esni fog az eső.
warr_b
ma még a téli van rajtad, akkor meg mi a baj? 😊
én is ma megyek, holnaptól meleg lesz
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 23 670 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Annyira tipikus, az elmúlt két hétben végig 15-20 fokok, reggel sem volt 5 alatt, befoglaltam mára gumicserére időpontot, erre -3 fok 😀

Mint amikor elmész az autómosóba lemosatni a kocsit, másnap 100% hogy esni fog az eső.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 401 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Budapest Park Beton.Hofi 5 perc alatt sold out
Ami nem is lenne baj, ha nem vette volna ki a jegyem a kosaramból fizetés előtt
Szóval kapjátok be BP Park

ui: Megcsinálták valahogy a retinák és lett még jegy és tudtam venni
zacknorb
végül nekem is sikerült 😊 de azért a kurva annnnyukat! | (hogy beleférjen a topikba) |

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 526 — nabege2@yahoo.com
LETT JEGY! WAAAAAA, EZAZ
zacknorb
Make loveba szerintem akkor 😊
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 519 — Kinek mit intézett a kormánya
Budapest Park Beton.Hofi 5 perc alatt sold out
Ami nem is lenne baj, ha nem vette volna ki a jegyem a kosaramból fizetés előtt
Szóval kapjátok be BP Park

ui: Megcsinálták valahogy a retinák és lett még jegy és tudtam venni

Szerkesztette: zacknorb
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Hoki döntő 6. meccsre konkretan 2 perc alatt fogyott el a 250 db vendég jegy, építhettek volna nagyobb tuskecsarnokot is.
eaglesmcnabb
Így is túl nagy.
több mint 1 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 401 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Hoki döntő 6. meccsre konkretan 2 perc alatt fogyott el a 250 db vendég jegy, építhettek volna nagyobb tuskecsarnokot is.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 1 éve
gyeek LSU Tigers 8 156 — Stromfeld Aurél fan
Nekem eszembe nem jutni kiszállítás esetén még telefonalgatni h mikor hozzák a kaját főleg ha látom is h épp hol merre jár amúgy a kaja …
csebi
Elnézést, nem voltam világos: ezek a zaklatók elvitelre kérnék a dolgaikat.

Egyébként kiszállításos rendelésnél alaptézis és teljesen igaz: ha azt mondja kb 10 perce rendelt, akkor valójában 20-30 perce történt és valamit lefelejtett/elrontott. Ha "több mint másfél órája" rendelt akkor valójában 60-70 perces a rendelés és már zabálna. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 567 — Lucas Scott
Nekem eszembe nem jutni kiszállítás esetén még telefonalgatni h mikor hozzák a kaját főleg ha látom is h épp hol merre jár amúgy a kaja …

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
gyeek LSU Tigers 8 156 — Stromfeld Aurél fan
A tolakodás... Nem szoktam gyorsan elkészíthető rendeléseket telefonon felvenni. Az okok:
-- Felsőbb utasítás, volt bizony olyan hogy valaki előrendelt, aztán szart rá felvenni a rendelést.
-- Nem szeretném előnyben részesíteni a türelmetlen, erőszakos, törtető embereket azokkal szemben akik képesek fegyelmezetten megvárni amíg elkészül az ételük (ami egyébként normális esetben nem sok idő).
-- Külön számozás szerint zajlik a kiszállítás és a benti fogyasztás. Ha telefonon felvenném az összes elviteles dupla fogpiszkálót hagyma nélkül, lenyűgöző káosz lenne az eredmény, rengeteg összekevert étellel.
-- Nem tudom nem önző ugráltatásként felfogni ezt a gesztust. A vendégek időbeosztásához nem hogy semmi közöm, hanem orbitális magasságból szarok rá és felháborodok azon, hogy sokan az ellenkezőjét képzelik.
-- Egyedül a mentősök képeznek ez alól kivételt, nekik elintézem fű alatt. Ők se váratnának meg engem ha szükségem lenne egy fuvarra.

Kb. negyed órája miközben fent próbáltam valamelyik hűtőben szószt találni (sikertelenül), egy nagyságos asszony párszor végigcsörgette a telefont. A harmadik hívásra ideértem. Nem volt még kiszállításos rendelése, éreztem hogy nem kellene felvennem a telefont, de mégis megtettem... Nagyságos asszony összesen 3 ételt rendelt volna, gyorsan elkészíthetőek és kérdezi, hogy bent el tudnák-e fogyasztani. Közlöm vele hogy természetesen, de ha itt fogyasztanák legyen kedves a pultos kollégáktól személyesen kérni. Tettem mindezt a lehető legudvarisabb módon, de ma ezektől a fajta beszélgetésektől belül dührohamot kapok. Nagyságos asszony habozás nélkül rávágja, hogy akkor nem kéri, MERT NINCS IDEJÜK MEGVÁRNI. Olyan gyors leokézást amit akkor kapott tőlem szerintem nem mostanában fogadott, egyúttal el is köszöntem tőle. Muszáj volt, mert ez a proli taktikázás kirepítette a hörcsögömet a kerekéből, azonnal ventilálnom kellett. 10 perc múlva megjelentek itt bent... Módos, jól öltözött kopogós cipős dámák és egy gavallér... Szarrágó kivagyi némber azt hiszi álmatlan éjszakám lesz, ha nem jön be?! 😀 A telefonszámot tiltólistára is tettem. Én a saját időmért vagyok felelős, meg kell védenem tőle.

Szerkesztette: gyeek

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
 www.police.hu/hu/hirek-es-informaciok/legfrissebb-hireink/kozlekedesrendeszet/90-helyett-201
Jogosítvány miért nem ugrott?
Beki
Nincs benne a jogosítvány elvétel esetei között az ilyen mértékű gyorshajtás sajnos
kapitnono
Elég nagy hiba, de ez csak az én véleményem.
több mint 1 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 991 — WHO DAT!!!!
 www.police.hu/hu/hirek-es-informaciok/legfrissebb-hireink/kozlekedesrendeszet/90-helyett-201
Jogosítvány miért nem ugrott?
Beki
Nincs benne a jogosítvány elvétel esetei között az ilyen mértékű gyorshajtás sajnos


több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 526 — nabege2@yahoo.com
 www.youtube.com/watch?v=K8pSlOcngWk
empty taxi
megelőzte, baleset nem volt, problem solved 😊
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
 www.police.hu/hu/hirek-es-informaciok/legfrissebb-hireink/kozlekedesrendeszet/90-helyett-201
Jogosítvány miért nem ugrott?
több mint 1 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
 www.youtube.com/watch?v=K8pSlOcngWk


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 567 — Lucas Scott
Osztrák jogi szövegek olvasgatása, hiányzott, jah nem ide.
empty taxi
en meg a sajat anyagaink nemet forditasat kell, hogy atnezzem. nagyon nagy elmeny 😊

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.