A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 1 éve
erba09 Los Angeles Chargers 33
Ott helyben lőném fejbe!

 www.youtube.com/watch?v=hTEM9QA-gEM
NB2
és továbbment bazmeg
peach
Én ezeket komolyan továbbra se tudom felfogni. Mindenki szembe megy, hát nem igaz hogy ez sem üti át az ingeküszöböt, hogy valami nem stimmel. Az meg, hogy segítségnyújtás nélkül elmegy, az minden szituációban instant letöltendő kéne hogy legyen.
Matthew99
Sokan alkalmatlanok a vezetesre. Egy kozepes stresszszituacio es lefagy mentalisan, nem tud tovabb kognitiv tevekenyeget kifejteni az agyuk. Egy autopalyara rosszul torteno felhajtas tipikusan ilyen eset. Lefagyhat valaki.

Ez nem mentesiti a buntetojogi felelosseg alol, jogositvanyat is el kell venni, csak azert irom, hogy nem feltetlenul az artani akaras vagy az emebri elet irant erzett kozonye vezerelte.

Sajnos rengeteg ilyen ember van, akik neha feltevednek a palyara is. Allitom, a kis videki falvakban elo idosebb autosok, friss jogositvanyosok (tapasztalatom szerint sok no is, kisebb mertekben egyeb ferfi) nem alkalmasak az autopalyas vagy bonyolultabb belvarosi kozlekedesre. Rengeteg ember nem is jar pestre autoval, mert tudja, hogy lefagy, ha olyan szituacioba kerul. Ugyanez az autopalyaval.

Ezert szerintem a kisebb sebesseg ellenere, sokkal veszelyesebb a hagyomanyos 2x1 savos fout meg a videki osszekotok, mert ez a sok alkalmatlan sokszor a savban tartani sem tudja az autojat, es atter vele a masikba. Kb. heten hallunk ilyen balesetekrol.

A baj ott van, hogy ugyanugy kapsz jogositvanyt, ha egy videki kisvarosban csinalod az elore begyakorolt utvonalon, ahol semmi forgalom, az egy darab keresztezodesre meg felkeszit az oktato, mintha budapesten vagy nagyobb varosokban, komplex es valtozo korulmenyek kozott tanulnal es vizsgaznal.

Nem tudom mi erre a megoldas, de addig is mindenkit ovjon meg a sorsa a hobbi-soforoktol meg az ilyen alkalmatlanoktol. Az eletunk kb. egyetlen olyan aspektusa az autoba ules amikor kiszolgaltatod magad masoknak.
undisputedly
 telex.hu/kulfold/2023/01/19/csak-egy-masik-horvat-varosba-indult-de-ugy-eltevedt-hogy-vegul-szemben-hajtott-fel-az-m7-esre-ami-fel-sem-tunt-neki
Ez ugyanez az eset, igaz? Szó szerint azt sem tudta, hogy hol van.
több mint 1 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 931 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ott helyben lőném fejbe!

 www.youtube.com/watch?v=hTEM9QA-gEM
NB2
és továbbment bazmeg
peach
Én ezeket komolyan továbbra se tudom felfogni. Mindenki szembe megy, hát nem igaz hogy ez sem üti át az ingeküszöböt, hogy valami nem stimmel. Az meg, hogy segítségnyújtás nélkül elmegy, az minden szituációban instant letöltendő kéne hogy legyen.
Matthew99
Sokan alkalmatlanok a vezetesre. Egy kozepes stresszszituacio es lefagy mentalisan, nem tud tovabb kognitiv tevekenyeget kifejteni az agyuk. Egy autopalyara rosszul torteno felhajtas tipikusan ilyen eset. Lefagyhat valaki.

Ez nem mentesiti a buntetojogi felelosseg alol, jogositvanyat is el kell venni, csak azert irom, hogy nem feltetlenul az artani akaras vagy az emebri elet irant erzett kozonye vezerelte.

Sajnos rengeteg ilyen ember van, akik neha feltevednek a palyara is. Allitom, a kis videki falvakban elo idosebb autosok, friss jogositvanyosok (tapasztalatom szerint sok no is, kisebb mertekben egyeb ferfi) nem alkalmasak az autopalyas vagy bonyolultabb belvarosi kozlekedesre. Rengeteg ember nem is jar pestre autoval, mert tudja, hogy lefagy, ha olyan szituacioba kerul. Ugyanez az autopalyaval.

Ezert szerintem a kisebb sebesseg ellenere, sokkal veszelyesebb a hagyomanyos 2x1 savos fout meg a videki osszekotok, mert ez a sok alkalmatlan sokszor a savban tartani sem tudja az autojat, es atter vele a masikba. Kb. heten hallunk ilyen balesetekrol.

A baj ott van, hogy ugyanugy kapsz jogositvanyt, ha egy videki kisvarosban csinalod az elore begyakorolt utvonalon, ahol semmi forgalom, az egy darab keresztezodesre meg felkeszit az oktato, mintha budapesten vagy nagyobb varosokban, komplex es valtozo korulmenyek kozott tanulnal es vizsgaznal.

Nem tudom mi erre a megoldas, de addig is mindenkit ovjon meg a sorsa a hobbi-soforoktol meg az ilyen alkalmatlanoktol. Az eletunk kb. egyetlen olyan aspektusa az autoba ules amikor kiszolgaltatod magad masoknak.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 1 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 587 — Invisible man
Ott helyben lőném fejbe!

 www.youtube.com/watch?v=hTEM9QA-gEM
NB2
és továbbment bazmeg
peach
Én ezeket komolyan továbbra se tudom felfogni. Mindenki szembe megy, hát nem igaz hogy ez sem üti át az ingeküszöböt, hogy valami nem stimmel. Az meg, hogy segítségnyújtás nélkül elmegy, az minden szituációban instant letöltendő kéne hogy legyen.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 1 éve
peach Atlanta Falcons 14 674 — a new hope (again)
Ott helyben lőném fejbe!

 www.youtube.com/watch?v=hTEM9QA-gEM
NB2
és továbbment bazmeg



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 527 — nabege2@yahoo.com
Ott helyben lőném fejbe!

 www.youtube.com/watch?v=hTEM9QA-gEM
több mint 1 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 635 — Rise My Nation!
Ez hihetetlenül felbasz. Minden szempontból, nem csak miskolciként...
 telex.hu/gazdasag/2023/01/18/kotber-tavhocegeknek-nem-minden-varost-sujt-egyforman-az-allami-energiaceg
több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 422 — Слава Україні! Героям слава!
Mert féltek ? 😀
Toca
Próbáld már meg te is muteolni vagy csak simán ignorálni.
Hanni
Én most már kiváncsi vagyok mivan a kis agyaban 😀
Toca

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 1 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mert féltek ? 😀
Toca
Próbáld már meg te is muteolni vagy csak simán ignorálni.
Hanni
Én most már kiváncsi vagyok mivan a kis agyaban 😀
Toca
Eddig csak a családja meg az ismerősei tudták, hogy egy kapitális balfasz. Az internetnek hála mostmár mi is.

több mint 1 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 241 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Mert féltek ? 😀
Toca
Próbáld már meg te is muteolni vagy csak simán ignorálni.
Hanni
Én most már kiváncsi vagyok mivan a kis agyaban 😀
Toca
Hogy hol?
több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Mert féltek ? 😀
Toca
Próbáld már meg te is muteolni vagy csak simán ignorálni.
Hanni
Én most már kiváncsi vagyok mivan a kis agyaban 😀
több mint 1 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 241 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Mert féltek ? 😀
Toca
Próbáld már meg te is muteolni vagy csak simán ignorálni.
több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Ezzel a problémát meg is oldottad. Előre megyünk nem hátra.
Ember most jöttem a templomból
Ő nem rendőr, ha a problémát akarod megoldani, akkor írj pintérnek vagy csak szépen sétálj be egy rendőrkapitányságra kifejteni ezeket a nézeteket. Én volt rendőrként tudom, hogy van igazság abban, amit írsz, de az már most leszűrhető, hogy egy hangyába több együttérzés szorult, mint beléd, így meg nehéz veled szót érteni.
r.baggio
Én a problémát akarom megoldani. Sajnálom a gyereket, de sajnos hibát követtek el. Főleg úgy, hogy két éve hasonló történt.
Ember most jöttem a templomból
Bazzeg, nem hiszem el… hibát követtek el. Ha meg nem követik szóról-szóra az előírtakat, akkor előveszik őket olyan szinten, hogy a fülük kettéáll. A rendszer szar, nem a rendőreink.
jobbágy#JC6
Ha félsz a magasságtól akkor nem mész magasra, ennyi. Senki nem kényszerít. 240-ért találsz jobb melót Pesten.
Ember most jöttem a templomból
Szóval szerinted féltek? Vagy mire akarsz utalni ?
Toca
Valamiért nem lett megbilincselve.
Ember most jöttem a templomból
Mert féltek ? 😀
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 23 672 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Megvan a temetés időpontja... 😥


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
Ember most jöttem a templomból 17
Ezzel a problémát meg is oldottad. Előre megyünk nem hátra.
Ember most jöttem a templomból
Ő nem rendőr, ha a problémát akarod megoldani, akkor írj pintérnek vagy csak szépen sétálj be egy rendőrkapitányságra kifejteni ezeket a nézeteket. Én volt rendőrként tudom, hogy van igazság abban, amit írsz, de az már most leszűrhető, hogy egy hangyába több együttérzés szorult, mint beléd, így meg nehéz veled szót érteni.
r.baggio
Én a problémát akarom megoldani. Sajnálom a gyereket, de sajnos hibát követtek el. Főleg úgy, hogy két éve hasonló történt.
Ember most jöttem a templomból
Bazzeg, nem hiszem el… hibát követtek el. Ha meg nem követik szóról-szóra az előírtakat, akkor előveszik őket olyan szinten, hogy a fülük kettéáll. A rendszer szar, nem a rendőreink.
jobbágy#JC6
Ha félsz a magasságtól akkor nem mész magasra, ennyi. Senki nem kényszerít. 240-ért találsz jobb melót Pesten.
Ember most jöttem a templomból
Szóval szerinted féltek? Vagy mire akarsz utalni ?
Toca
Valamiért nem lett megbilincselve.
több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Ezzel a problémát meg is oldottad. Előre megyünk nem hátra.
Ember most jöttem a templomból
Ő nem rendőr, ha a problémát akarod megoldani, akkor írj pintérnek vagy csak szépen sétálj be egy rendőrkapitányságra kifejteni ezeket a nézeteket. Én volt rendőrként tudom, hogy van igazság abban, amit írsz, de az már most leszűrhető, hogy egy hangyába több együttérzés szorult, mint beléd, így meg nehéz veled szót érteni.
r.baggio
Én a problémát akarom megoldani. Sajnálom a gyereket, de sajnos hibát követtek el. Főleg úgy, hogy két éve hasonló történt.
Ember most jöttem a templomból
Bazzeg, nem hiszem el… hibát követtek el. Ha meg nem követik szóról-szóra az előírtakat, akkor előveszik őket olyan szinten, hogy a fülük kettéáll. A rendszer szar, nem a rendőreink.
jobbágy#JC6
Ha félsz a magasságtól akkor nem mész magasra, ennyi. Senki nem kényszerít. 240-ért találsz jobb melót Pesten.
Ember most jöttem a templomból
Szóval szerinted féltek? Vagy mire akarsz utalni ?
több mint 1 éve
Ember most jöttem a templomból 17
Ezzel a problémát meg is oldottad. Előre megyünk nem hátra.
Ember most jöttem a templomból
Ő nem rendőr, ha a problémát akarod megoldani, akkor írj pintérnek vagy csak szépen sétálj be egy rendőrkapitányságra kifejteni ezeket a nézeteket. Én volt rendőrként tudom, hogy van igazság abban, amit írsz, de az már most leszűrhető, hogy egy hangyába több együttérzés szorult, mint beléd, így meg nehéz veled szót érteni.
r.baggio
Én a problémát akarom megoldani. Sajnálom a gyereket, de sajnos hibát követtek el. Főleg úgy, hogy két éve hasonló történt.
Ember most jöttem a templomból
Bazzeg, nem hiszem el… hibát követtek el. Ha meg nem követik szóról-szóra az előírtakat, akkor előveszik őket olyan szinten, hogy a fülük kettéáll. A rendszer szar, nem a rendőreink.
jobbágy#JC6
Ha félsz a magasságtól akkor nem mész magasra, ennyi. Senki nem kényszerít. 240-ért találsz jobb melót Pesten.
több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Ezzel a problémát meg is oldottad. Előre megyünk nem hátra.
Ember most jöttem a templomból
Ő nem rendőr, ha a problémát akarod megoldani, akkor írj pintérnek vagy csak szépen sétálj be egy rendőrkapitányságra kifejteni ezeket a nézeteket. Én volt rendőrként tudom, hogy van igazság abban, amit írsz, de az már most leszűrhető, hogy egy hangyába több együttérzés szorult, mint beléd, így meg nehéz veled szót érteni.
r.baggio
Én a problémát akarom megoldani. Sajnálom a gyereket, de sajnos hibát követtek el. Főleg úgy, hogy két éve hasonló történt.
Ember most jöttem a templomból
Ember a probléma itt te magad vagy, ha problémád akarnád megoldani nem jönnél vissza feleslegesen 80.nickeddel.

Nyilván lehet boncolgatni mit lehetett volna jobban csinálni és hasonló, de, hogy hibáztak azért az nehezen megmondható, de még ha hibáztak is emberség lehetne benned, hogy hagyon leülepedni a sztorit és nem most akarod megmondani a tutit, de hát ...

Undorító az ellenzék is, hogy így ráugrott a sztorira.
több mint 1 éve
- JC6 Denver Broncos 6 784
Ezzel a problémát meg is oldottad. Előre megyünk nem hátra.
Ember most jöttem a templomból
Ő nem rendőr, ha a problémát akarod megoldani, akkor írj pintérnek vagy csak szépen sétálj be egy rendőrkapitányságra kifejteni ezeket a nézeteket. Én volt rendőrként tudom, hogy van igazság abban, amit írsz, de az már most leszűrhető, hogy egy hangyába több együttérzés szorult, mint beléd, így meg nehéz veled szót érteni.
r.baggio
Én a problémát akarom megoldani. Sajnálom a gyereket, de sajnos hibát követtek el. Főleg úgy, hogy két éve hasonló történt.
Ember most jöttem a templomból
Bazzeg, nem hiszem el… hibát követtek el. Ha meg nem követik szóról-szóra az előírtakat, akkor előveszik őket olyan szinten, hogy a fülük kettéáll. A rendszer szar, nem a rendőreink.
több mint 1 éve
Ember most jöttem a templomból 17
Ezzel a problémát meg is oldottad. Előre megyünk nem hátra.
Ember most jöttem a templomból
Ő nem rendőr, ha a problémát akarod megoldani, akkor írj pintérnek vagy csak szépen sétálj be egy rendőrkapitányságra kifejteni ezeket a nézeteket. Én volt rendőrként tudom, hogy van igazság abban, amit írsz, de az már most leszűrhető, hogy egy hangyába több együttérzés szorult, mint beléd, így meg nehéz veled szót érteni.
r.baggio
Én a problémát akarom megoldani. Sajnálom a gyereket, de sajnos hibát követtek el. Főleg úgy, hogy két éve hasonló történt.
több mint 1 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 941 — no es importante
Ezzel a problémát meg is oldottad. Előre megyünk nem hátra.
Ember most jöttem a templomból
Ő nem rendőr, ha a problémát akarod megoldani, akkor írj pintérnek vagy csak szépen sétálj be egy rendőrkapitányságra kifejteni ezeket a nézeteket. Én volt rendőrként tudom, hogy van igazság abban, amit írsz, de az már most leszűrhető, hogy egy hangyába több együttérzés szorult, mint beléd, így meg nehéz veled szót érteni.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
Ember most jöttem a templomból 17
A rohadt féreg, ez nem is kés volt, inkább valami szurony vagy bajonettféle...
Hogy véded ki egy szűk lépcsőfordulóban, mikor elalszik a lámpa? 😥🤬
warr_b
A rendőrnél volt a kés. Hibázott a rendőrség. Ezen kellene lovagolni, a drogos kezelve lesz a böriben.
Ember most jöttem a templomból
Áruld már el, te rettentő hozzáértő, mégis miben hibáztak? Olyan kibaszott okos az összes cod-on felnőtt fotelszakértő, miért nem szerelsz akkor fel és mutatod meg, hogy kell?
Ha meg neadjisten mégis hibázott valamiben (feltéve, de nem megengedve), hát drágán megfizetett érte szerencsétlen, és rohadtul egy utolsó gyáva szar dolog felhánytorgatni.

Senkit nem némítottam még, de téged le foglak, mielőtt én leszek bannolva...
Eriggy inkább a faszbúkra észt osztani a hasonló gyógyegerek közé, te nyomorult.
warr_b
Tiltsd és ignoráld, kommunikációra egy szint Sóbrival.
Beki
Igazatok van, letiltottam ezt a szarházit a gecibe. Nem fogom itt fölbaszni magam a marhaságain, elég asszonyt vígasztalni...
warr_b
Ezzel a problémát meg is oldottad. Előre megyünk nem hátra.
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 23 672 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
A rohadt féreg, ez nem is kés volt, inkább valami szurony vagy bajonettféle...
Hogy véded ki egy szűk lépcsőfordulóban, mikor elalszik a lámpa? 😥🤬
warr_b
A rendőrnél volt a kés. Hibázott a rendőrség. Ezen kellene lovagolni, a drogos kezelve lesz a böriben.
Ember most jöttem a templomból
Áruld már el, te rettentő hozzáértő, mégis miben hibáztak? Olyan kibaszott okos az összes cod-on felnőtt fotelszakértő, miért nem szerelsz akkor fel és mutatod meg, hogy kell?
Ha meg neadjisten mégis hibázott valamiben (feltéve, de nem megengedve), hát drágán megfizetett érte szerencsétlen, és rohadtul egy utolsó gyáva szar dolog felhánytorgatni.

Senkit nem némítottam még, de téged le foglak, mielőtt én leszek bannolva...
Eriggy inkább a faszbúkra észt osztani a hasonló gyógyegerek közé, te nyomorult.
warr_b
Tiltsd és ignoráld, kommunikációra egy szint Sóbrival.
Beki
Igazatok van, letiltottam ezt a szarházit a gecibe. Nem fogom itt fölbaszni magam a marhaságain, elég asszonyt vígasztalni...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 935 — Steelers fan
Szerencsétlen barom - merem remélni - ezt akarta írni:

"Nagyon sajnálom a fiatal srácot, mert előtte volt az élet. Az eset rámutat arra, hogy a rendőrségi kiképzés valószínűleg elégtelen, a finanszírozás, ezáltal a felszerelés erősen hiányos. A letartóztatásról készült videó azt mutatja be, hogy a jogszabályaink nem adnak elég jogkört az intézkedő rendőrnek. Nyugodjon békében a srác!"

De mivel egy szerencsétlen barom, akinek a szociális érzése egyenlő a nullával, ezt nem tudja megfogalmazni.
több mint 1 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 030 — I like the Texans, I like who we are
Ez tuti fungus. Még mindig nem tanulta meg használni a forumot. Magát idézi.
több mint 1 éve
Ember most jöttem a templomból 17
 vm.tiktok.com/ZMY1KsmmK/
Ember most jöttem a templomból
Nézzétek meg!!!!!!!!!
Ember most jöttem a templomból
Beszarok azon, ami ebben az országban megy. Nincs egy határ? RENDŐRGYILKOS
RENDŐRGYILKOSSÁG
Hibát-hibára halmozó rendőrök
Ect
Ki nem ismeri azt a szót, kegyelet? Idióta egy ország! Blikk meg a sok szennylap… jönnek a részletek, a beszámolók, az igazság!
Ennek az embernek van családja, rokonai, szerelme… mit élhetnek át, hogy nincs többé a srác???
Nekem 85 évesen ment el nagypapám, nagymamám 82 évesen.
Hetekig taknyoltam..
Akkor őt mit érezhetnek???? Főleg ha szembe jön egy ilyen video vagy cikk…
Belegondolni is fáj!

Nem volt elég? Vegyél vissza te is inkább…
jobbágy#JC6
Tehát akkor egy rendőrt becsalunk egy sötét helyre és miénk a fegyvere? Ember itt mindenki sajnálja az elhunytat, de nézzünk tovább.
Ember most jöttem a templomból