Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 114 — Deion Sanders for president!
Szerintem én pár napig hanyagolom a face-t, brutál, ami megy ezzel az üggyel kapcsolatban is. Magyarország szellemileg iszonyat a béka segge alatt van, tisztelet a kivételnek..
jobbágy#JC6
az értelmesebbje általában nem áll le kommentelni, ezért a torz kép és a béka segge alatti szint
bogec7
aki értelmesebb az nem facebook-ol 😀

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 325 — Cowboys fan
Nekem még az az érdekes vagy érthetetlen inkább, hogy miért nem alapból a TEK ment ki?

Ők konkrétan az ilyen esetekre lettek kitalálva. Egyáltalán ilyenkor amúgy ki dönti el kit kell küldeni? Gondolom nem a hívást fogadó diszpécser. Hanem ő továbbítja valakinek az informáciot.
Cowboykarcsi90
amúgy ha már szóba hoztad, a TEK központ az esettől 500m-re van
bogec7
Nem éppen
r.baggio
 goo.gl/maps/RkqVoSRWwY8vNj2N6

akkor ez csak az elemző kp., és külön kp.-ban vannak a műveletisek? (azt hittem 1 helyen..mybad akkor)
bogec7
a TEK központ nem a Hős utcai dzsumbuj mögött van?
Amúgy arról volt szó, hogy a Fehérvári útra az IH (vagy AH, vagy hogy is hívják éppen a hírszerzést) költözik, nem? Lidlt is azért fúrták meg a szomszéd sarkon, nem?
több mint 1 éve
bogjosi New England Patriots 1 437
Nekem még az az érdekes vagy érthetetlen inkább, hogy miért nem alapból a TEK ment ki?

Ők konkrétan az ilyen esetekre lettek kitalálva. Egyáltalán ilyenkor amúgy ki dönti el kit kell küldeni? Gondolom nem a hívást fogadó diszpécser. Hanem ő továbbítja valakinek az informáciot.
Cowboykarcsi90
amúgy ha már szóba hoztad, a TEK központ az esettől 500m-re van
bogec7
Nem éppen
r.baggio
 goo.gl/maps/RkqVoSRWwY8vNj2N6

akkor ez csak az elemző kp., és külön kp.-ban vannak a műveletisek? (azt hittem 1 helyen..mybad akkor)

Szerkesztette: bogjosi

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 1 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 942 — no es importante
Nekem még az az érdekes vagy érthetetlen inkább, hogy miért nem alapból a TEK ment ki?

Ők konkrétan az ilyen esetekre lettek kitalálva. Egyáltalán ilyenkor amúgy ki dönti el kit kell küldeni? Gondolom nem a hívást fogadó diszpécser. Hanem ő továbbítja valakinek az informáciot.
Cowboykarcsi90
amúgy ha már szóba hoztad, a TEK központ az esettől 500m-re van
bogec7
Nem éppen


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
bogjosi New England Patriots 1 437
Szerintem én pár napig hanyagolom a face-t, brutál, ami megy ezzel az üggyel kapcsolatban is. Magyarország szellemileg iszonyat a béka segge alatt van, tisztelet a kivételnek..
jobbágy#JC6
az értelmesebbje általában nem áll le kommentelni, ezért a torz kép és a béka segge alatti szint

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 1 éve
bogjosi New England Patriots 1 437
Nekem még az az érdekes vagy érthetetlen inkább, hogy miért nem alapból a TEK ment ki?

Ők konkrétan az ilyen esetekre lettek kitalálva. Egyáltalán ilyenkor amúgy ki dönti el kit kell küldeni? Gondolom nem a hívást fogadó diszpécser. Hanem ő továbbítja valakinek az informáciot.
Cowboykarcsi90
amúgy ha már szóba hoztad, a TEK központ az esettől 500m-re van

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 1 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 683 — Bears & Illinois fan
Fungus volt a nagy megmondó ember?
steelwolf
Bocsi, új vagyok még itt, de ki a faszom az a Fungus?

Valahogy így volt az a Soldi idézet 😀
dugo93
Valami gombaféle, amit a pizzára raknak, nem?
😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 1 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 683 — Bears & Illinois fan
Sajnos eszembe juttatja az öt évvel ezelőtti esetet, amikor az idióta agyonlőtte a nyomozót, ahova úgy küldték ki őket, hogy tudvalévő, de legalább is erős gyanú volt, hogy annál a patkánynál lőfegyver van/lehet.
csi77
Nem tudom, Te mennyire vagy képben ebben a konkrét (2016, Bőny) ügyben!? Én, sajnos eléggé...
Györkös egy büdös gyökér és nem bánom, hogy ráverték a balhét, de Győrben nagyon erős volt az a pletyka, hogy a Kolléganője által leadott lövés vagyis, "baráti" tűz végzett a Nyomozóval. Elég hozzá annyi, hogy csak bementi seb volt az Áldozat fején, márpedig, ha valakit NATO kaliberes AK-val (ilyet foglaltak le a helyszínen) fejbe lőnek, annak leszakad a feje, de ha csak egy PA-val akkor lesz ilyen a sérülés...
nagir
Ezt nem tudtam, azt viszont hallottam, hyogy itt a TEK-nek kellett volna kivonulnia, mivel lőfegyver volt az embernél. Azt is pletykálták, hogy a rendőrök (NNI?) és a TEK közti cicaharc folyt és ennek a szövődménye, hogy nem a kommandósok mentek állig felfegyverkezve a házhoz.
Én egyáltalán nem értek ahhoz, ilyen és a tegnapelőtti esetben hogyan kell intézkedni, de naivan feltételezem megvan a megfelelő protokoll, amely betartásával elkerülhetőek a tragédiák.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 1 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 197
Fungus volt a nagy megmondó ember?
steelwolf
Bocsi, új vagyok még itt, de ki a faszom az a Fungus?

Valahogy így volt az a Soldi idézet 😀

több mint 1 éve
- JC6 Denver Broncos 6 784
Szerintem én pár napig hanyagolom a face-t, brutál, ami megy ezzel az üggyel kapcsolatban is. Magyarország szellemileg iszonyat a béka segge alatt van, tisztelet a kivételnek..
több mint 1 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 833 — Bla, bla, bla
Sajnos eszembe juttatja az öt évvel ezelőtti esetet, amikor az idióta agyonlőtte a nyomozót, ahova úgy küldték ki őket, hogy tudvalévő, de legalább is erős gyanú volt, hogy annál a patkánynál lőfegyver van/lehet.
csi77
Nem tudom, Te mennyire vagy képben ebben a konkrét (2016, Bőny) ügyben!? Én, sajnos eléggé...
Györkös egy büdös gyökér és nem bánom, hogy ráverték a balhét, de Győrben nagyon erős volt az a pletyka, hogy a Kolléganője által leadott lövés vagyis, "baráti" tűz végzett a Nyomozóval. Elég hozzá annyi, hogy csak bementi seb volt az Áldozat fején, márpedig, ha valakit NATO kaliberes AK-val (ilyet foglaltak le a helyszínen) fejbe lőnek, annak leszakad a feje, de ha csak egy PA-val akkor lesz ilyen a sérülés...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 1 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 327 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Fungus volt a nagy megmondó ember?

Szerkesztette: steelwolf
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 967 — beers & Packers
 index.hu/belfold/2020/12/24/keseles_rendorseg_ujpest_tamadas/

Tanulni kellett volna ebből.
Ember most jöttem a templomból
És a rendes nickedet miért nem mered felvállalni? Ezért ugyan kár volt újat regelni...
warr_b
Fungus újra rendel.
Nemes samu09
Ennyiből felismertétek?😊
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
szar az egész. a rendőr fosik használni a fegyverét mert fél a bürokratikus következményektől. haverom egyszer adott le figyelmezető lövést, 2szer kellett elmesélnie miért tette meg írhatta a több oldalas jelentőst. amúgy bökővel a kezében megindult felé a kan cigàny...
peach
Na ja, ez meg a másik, hogy van egy vagy több ügyed, aztán folyamatosan járhatsz a bíróságra, mert a sértettek beperelnek. Ha meg helyi is vagy, akkor tudják hol laksz, ki a családod, rokonod, stb.
több mint 1 éve
Ember most jöttem a templomból 17
 www.blikk.hu/aktualis/krimi/rendorgyilkos-budapest-elfogas-video/qynkfms

Földön fekszik valaki és ketten fognak rá fegyvert és feláll és elmegy.....
több mint 1 éve
Ember most jöttem a templomból 17
 index.hu/belfold/2020/12/24/keseles_rendorseg_ujpest_tamadas/

Tanulni kellett volna ebből.
Ember most jöttem a templomból
És a rendes nickedet miért nem mered felvállalni? Ezért ugyan kár volt újat regelni...
warr_b
Fungus újra rendel.
Nemes samu09
Mindig a személyeskedés. Ezzel megyünk előre.
több mint 1 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 030 — I like the Texans, I like who we are
 index.hu/belfold/2020/12/24/keseles_rendorseg_ujpest_tamadas/

Tanulni kellett volna ebből.
Ember most jöttem a templomból
És a rendes nickedet miért nem mered felvállalni? Ezért ugyan kár volt újat regelni...
warr_b
Fungus újra rendel.
több mint 1 éve
Ember most jöttem a templomból 17
 budapestkornyeke.hu/fokapitanyi-kituntetest-kaptak-a-hos-ujpesti-rendorok/
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 23 672 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 index.hu/belfold/2020/12/24/keseles_rendorseg_ujpest_tamadas/

Tanulni kellett volna ebből.
Ember most jöttem a templomból
És a rendes nickedet miért nem mered felvállalni? Ezért ugyan kár volt újat regelni...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
peach Atlanta Falcons 14 674 — a new hope (again)
szar az egész. a rendőr fosik használni a fegyverét mert fél a bürokratikus következményektől. haverom egyszer adott le figyelmezető lövést, 2szer kellett elmesélnie miért tette meg írhatta a több oldalas jelentőst. amúgy bökővel a kezében megindult felé a kan cigàny...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 1 éve
Ember most jöttem a templomból 17
 index.hu/belfold/2020/12/24/keseles_rendorseg_ujpest_tamadas/

Tanulni kellett volna ebből.
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 23 672 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Nem, nem volt.
Ha jól emlékszem, utoljára 2016-ban volt rendőrhalál, a bőnyi ügynél, de az lőfegyver volt.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 23 672 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Az a baj, hogy a hülyék nem tanulnak semmiből. Volt már hasonló nem? Mit csináltak a rendőrök vegzálták inkább a tüntetőket. 3 fegyveres rendőrt lekéselni az a rendőrök számára szégyen. De nem baj nincs itt semmi látni való 2 hét alatt rend lett úgy is.
Ember most jöttem a templomból
De jó, hogy idetaláltál a fórumra, jól megmondtad. Gondolom ezt egy rendőrnek is megmondanád szemtől szembe.
Hiányoztál innen, mint lónak a hátúszás, tesa.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
Nekem még az az érdekes vagy érthetetlen inkább, hogy miért nem alapból a TEK ment ki?

Ők konkrétan az ilyen esetekre lettek kitalálva. Egyáltalán ilyenkor amúgy ki dönti el kit kell küldeni? Gondolom nem a hívást fogadó diszpécser. Hanem ő továbbítja valakinek az informáciot.
Cowboykarcsi90
TEK csak lőfegyver és robbanóanyag esetén megy.
Willie Parker
Meg officer down esetén.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 302
Nekem még az az érdekes vagy érthetetlen inkább, hogy miért nem alapból a TEK ment ki?

Ők konkrétan az ilyen esetekre lettek kitalálva. Egyáltalán ilyenkor amúgy ki dönti el kit kell küldeni? Gondolom nem a hívást fogadó diszpécser. Hanem ő továbbítja valakinek az informáciot.
Cowboykarcsi90
TEK csak lőfegyver és robbanóanyag esetén megy.

Diszpécser dönt a TIK-nél, de mondjuk a parancsnok helyében - ha egy őrjöngőről van szó a bejelentésben - akkor bevetési csoportot küldeném, nehézfegyverzettel.

Sidenote: a megyénkben - egy darabig - volt egy ilyen őrjöngő drogos gyerek (kisebbségi komplexussal) és folyton szamurájkardozni akart.
Mentek érte a Claudius bev csop-tól egy lépcsőházba, amikor megint shaolinnak képzelte magát.
Ott volt egy felszólítás, h tegye le, a csávó elkezdett megindulni a srácok felé, az egyik kommondoros (az anuta hítta ígyen a pörben) megküldte 7 golyóval. Az első még combba ment, a srác nem lassított, a többit már testre kapta. A kommondor tudott célozni, m életben hagyta, igaz, h kihallgatásra már tolókocsiban jött és abban is maradt élete végéig...

Bevetésiseknél CZ Bren2 vagy KGP 9 van ált:

 m.facebook.com/magyarhonvedseg/photos/a.203981969689198/4829119380508744/?type=3

Szerkesztette: Willie Parker