Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 1 éve
Ember most jöttem a templomból 17
 vm.tiktok.com/ZMY1KsmmK/
Ember most jöttem a templomból
Nézzétek meg!!!!!!!!!
Ember most jöttem a templomból
Beszarok azon, ami ebben az országban megy. Nincs egy határ? RENDŐRGYILKOS
RENDŐRGYILKOSSÁG
Hibát-hibára halmozó rendőrök
Ect
Ki nem ismeri azt a szót, kegyelet? Idióta egy ország! Blikk meg a sok szennylap… jönnek a részletek, a beszámolók, az igazság!
Ennek az embernek van családja, rokonai, szerelme… mit élhetnek át, hogy nincs többé a srác???
Nekem 85 évesen ment el nagypapám, nagymamám 82 évesen.
Hetekig taknyoltam..
Akkor őt mit érezhetnek???? Főleg ha szembe jön egy ilyen video vagy cikk…
Belegondolni is fáj!

Nem volt elég? Vegyél vissza te is inkább…
jobbágy#JC6
Tehát akkor egy rendőr becsalunk egy sötét helyre és miénk a fegyvere? Ember itt mindenki sajnálja az elhunytat, de nézzünk tovább.
több mint 1 éve
- JC6 Denver Broncos 6 784
 vm.tiktok.com/ZMY1KsmmK/
Ember most jöttem a templomból
Nézzétek meg!!!!!!!!!
Ember most jöttem a templomból
Beszarok azon, ami ebben az országban megy. Nincs egy határ? RENDŐRGYILKOS
RENDŐRGYILKOSSÁG
Hibát-hibára halmozó rendőrök
Ect
Ki nem ismeri azt a szót, kegyelet? Idióta egy ország! Blikk meg a sok szennylap… jönnek a részletek, a beszámolók, az igazság!
Ennek az embernek van családja, rokonai, szerelme… mit élhetnek át, hogy nincs többé a srác???
Nekem 85 évesen ment el nagypapám, nagymamám 82 évesen.
Hetekig taknyoltam..
Akkor őt mit érezhetnek???? Főleg ha szembe jön egy ilyen video vagy cikk…
Belegondolni is fáj!

Nem volt elég? Vegyél vissza te is inkább…
több mint 1 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 828
A rohadt féreg, ez nem is kés volt, inkább valami szurony vagy bajonettféle...
Hogy véded ki egy szűk lépcsőfordulóban, mikor elalszik a lámpa? 😥🤬
warr_b
A rendőrnél volt a kés. Hibázott a rendőrség. Ezen kellene lovagolni, a drogos kezelve lesz a böriben.
Ember most jöttem a templomból
elmegyogyóba megy úgy néz ki
NB2
IMEI-be, 30 napra.
Ott megvizsgálják, hogy tényleg elmebeteg, vagy "csak" a drog miatt volt kész.
Ha a drog a hunyó, akkor az nem számít sem büntethetőséget kizáró, sem enyhítő körülménynek és az előzetes már a szokásos helyen lesz egész az ítéletig - ami remélem a műanyaglakat rohadásáig fog szólni..
több mint 1 éve
Ember most jöttem a templomból 17
 vm.tiktok.com/ZMY1KsmmK/
Ember most jöttem a templomból
Nézzétek meg!!!!!!!!!
több mint 1 éve
Ember most jöttem a templomból 17
 vm.tiktok.com/ZMY1KsmmK/
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 570 — Lucas Scott
A rohadt féreg, ez nem is kés volt, inkább valami szurony vagy bajonettféle...
Hogy véded ki egy szűk lépcsőfordulóban, mikor elalszik a lámpa? 😥🤬
warr_b
A rendőrnél volt a kés. Hibázott a rendőrség. Ezen kellene lovagolni, a drogos kezelve lesz a böriben.
Ember most jöttem a templomból
elmegyogyóba megy úgy néz ki
NB2
Hidd el az se jobb, zombik között. De a rendőri hibára akarom felhívni a figyelmet.
Ember most jöttem a templomból
remélem a felszereléssel kapcsolatos alapvető hibára (hiányra) gondolsz, amiről mostanában ennek kapcsán lehet hallani.
csebi
Az is hiányos, meg a képzés is, de valahogy nem tüntetnek soha😁 Félnek, hogy kirúgják ebből a "remekül" kereső állásból. Itt a rendőrség hibázott. 3 az 1 ellen és elveszi a fegyvert. Miért nem bilincselték meg? Ha félnek a bürokráciától akkor nem megyek oda. Ha tériszonyom van akkor nem leszek adótorony építő. Itt nagyot hibáztak a rendőrök, mint két éve is, csak ott jól döntött a csaj és lelőltte.
Ember most jöttem a templomból
ajánlom figyelmedbe a Hszt 22-t.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 521 — The Mathematician
Az a baj, hogy warrb érintett a dologban. Nem látja tisztán a dolgot.
Ember most jöttem a templomból

via GIPHY


The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Ember most jöttem a templomból 17
A rohadt féreg, ez nem is kés volt, inkább valami szurony vagy bajonettféle...
Hogy véded ki egy szűk lépcsőfordulóban, mikor elalszik a lámpa? 😥🤬
warr_b
A rendőrnél volt a kés. Hibázott a rendőrség. Ezen kellene lovagolni, a drogos kezelve lesz a böriben.
Ember most jöttem a templomból
Áruld már el, te rettentő hozzáértő, mégis miben hibáztak? Olyan kibaszott okos az összes cod-on felnőtt fotelszakértő, miért nem szerelsz akkor fel és mutatod meg, hogy kell?
Ha meg neadjisten mégis hibázott valamiben (feltéve, de nem megengedve), hát drágán megfizetett érte szerencsétlen, és rohadtul egy utolsó gyáva szar dolog felhánytorgatni.

Senkit nem némítottam még, de téged le foglak, mielőtt én leszek bannolva...
Eriggy inkább a faszbúkra észt osztani a hasonló gyógyegerek közé, te nyomorult.
warr_b
Tiltsd és ignoráld, kommunikációra egy szint Sóbrival.
Beki
Az a baj, hogy warrb érintett a dologban. Nem látja tisztán a dolgot.
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
A rohadt féreg, ez nem is kés volt, inkább valami szurony vagy bajonettféle...
Hogy véded ki egy szűk lépcsőfordulóban, mikor elalszik a lámpa? 😥🤬
warr_b
A rendőrnél volt a kés. Hibázott a rendőrség. Ezen kellene lovagolni, a drogos kezelve lesz a böriben.
Ember most jöttem a templomból
Áruld már el, te rettentő hozzáértő, mégis miben hibáztak? Olyan kibaszott okos az összes cod-on felnőtt fotelszakértő, miért nem szerelsz akkor fel és mutatod meg, hogy kell?
Ha meg neadjisten mégis hibázott valamiben (feltéve, de nem megengedve), hát drágán megfizetett érte szerencsétlen, és rohadtul egy utolsó gyáva szar dolog felhánytorgatni.

Senkit nem némítottam még, de téged le foglak, mielőtt én leszek bannolva...
Eriggy inkább a faszbúkra észt osztani a hasonló gyógyegerek közé, te nyomorult.
warr_b
Tiltsd és ignoráld, kommunikációra egy szint Sóbrival.
több mint 1 éve
Ember most jöttem a templomból 17
A rohadt féreg, ez nem is kés volt, inkább valami szurony vagy bajonettféle...
Hogy véded ki egy szűk lépcsőfordulóban, mikor elalszik a lámpa? 😥🤬
warr_b
A rendőrnél volt a kés. Hibázott a rendőrség. Ezen kellene lovagolni, a drogos kezelve lesz a böriben.
Ember most jöttem a templomból
elmegyogyóba megy úgy néz ki
NB2
Hidd el az se jobb, zombik között. De a rendőri hibára akarom felhívni a figyelmet.
Ember most jöttem a templomból
remélem a felszereléssel kapcsolatos alapvető hibára (hiányra) gondolsz, amiről mostanában ennek kapcsán lehet hallani.
csebi
Az is hiányos, meg a képzés is, de valahogy nem tüntetnek soha😁 Félnek, hogy kirúgják ebből a "remekül" kereső állásból. Itt a rendőrség hibázott. 3 az 1 ellen és elveszi a fegyvert. Miért nem bilincselték meg? Ha félnek a bürokráciától akkor nem megyek oda. Ha tériszonyom van akkor nem leszek adótorony építő. Itt nagyot hibáztak a rendőrök, mint két éve is, csak ott jól döntött a csaj és lelőltte.
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 570 — Lucas Scott
A rohadt féreg, ez nem is kés volt, inkább valami szurony vagy bajonettféle...
Hogy véded ki egy szűk lépcsőfordulóban, mikor elalszik a lámpa? 😥🤬
warr_b
A rendőrnél volt a kés. Hibázott a rendőrség. Ezen kellene lovagolni, a drogos kezelve lesz a böriben.
Ember most jöttem a templomból
elmegyogyóba megy úgy néz ki
NB2
Hidd el az se jobb, zombik között. De a rendőri hibára akarom felhívni a figyelmet.
Ember most jöttem a templomból
remélem a felszereléssel kapcsolatos alapvető hibára (hiányra) gondolsz, amiről mostanában ennek kapcsán lehet hallani.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 23 672 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
A rohadt féreg, ez nem is kés volt, inkább valami szurony vagy bajonettféle...
Hogy véded ki egy szűk lépcsőfordulóban, mikor elalszik a lámpa? 😥🤬
warr_b
A rendőrnél volt a kés. Hibázott a rendőrség. Ezen kellene lovagolni, a drogos kezelve lesz a böriben.
Ember most jöttem a templomból
Áruld már el, te rettentő hozzáértő, mégis miben hibáztak? Olyan kibaszott okos az összes cod-on felnőtt fotelszakértő, miért nem szerelsz akkor fel és mutatod meg, hogy kell?
Ha meg neadjisten mégis hibázott valamiben (feltéve, de nem megengedve), hát drágán megfizetett érte szerencsétlen, és rohadtul egy utolsó gyáva szar dolog felhánytorgatni.

Senkit nem némítottam még, de téged le foglak, mielőtt én leszek bannolva...
Eriggy inkább a faszbúkra észt osztani a hasonló gyógyegerek közé, te nyomorult.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
Ember most jöttem a templomból 17
A rohadt féreg, ez nem is kés volt, inkább valami szurony vagy bajonettféle...
Hogy véded ki egy szűk lépcsőfordulóban, mikor elalszik a lámpa? 😥🤬
warr_b
A rendőrnél volt a kés. Hibázott a rendőrség. Ezen kellene lovagolni, a drogos kezelve lesz a böriben.
Ember most jöttem a templomból
elmegyogyóba megy úgy néz ki
NB2
Hidd el az se jobb, zombik között. De a rendőri hibára akarom felhívni a figyelmet.

Szerkesztette: Ember most jöttem a templomból
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 527 — nabege2@yahoo.com
A rohadt féreg, ez nem is kés volt, inkább valami szurony vagy bajonettféle...
Hogy véded ki egy szűk lépcsőfordulóban, mikor elalszik a lámpa? 😥🤬
warr_b
A rendőrnél volt a kés. Hibázott a rendőrség. Ezen kellene lovagolni, a drogos kezelve lesz a böriben.
Ember most jöttem a templomból
elmegyogyóba megy úgy néz ki
több mint 1 éve
Ember most jöttem a templomból 17
A rohadt féreg, ez nem is kés volt, inkább valami szurony vagy bajonettféle...
Hogy véded ki egy szűk lépcsőfordulóban, mikor elalszik a lámpa? 😥🤬
warr_b
A rendőrnél volt a kés. Hibázott a rendőrség. Ezen kellene lovagolni, a drogos kezelve lesz a böriben.
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 23 672 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
A rohadt féreg, ez nem is kés volt, inkább valami szurony vagy bajonettféle...
Hogy véded ki egy szűk lépcsőfordulóban, mikor elalszik a lámpa? 😥🤬


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
Szerintem én pár napig hanyagolom a face-t, brutál, ami megy ezzel az üggyel kapcsolatban is. Magyarország szellemileg iszonyat a béka segge alatt van, tisztelet a kivételnek..
jobbágy#JC6
az értelmesebbje általában nem áll le kommentelni, ezért a torz kép és a béka segge alatti szint
bogec7
aki értelmesebb az nem facebook-ol 😀
🤘 gaben 🤘
Azért ez így nem állja meg a helyét.
Az FB előnye, hogy az általad kedvelt oldalak, csoportok híreit tudod követni és nem kell mindet végiglátogatni, plusz az adott cikk alatt találhatsz olyan kontentet, ami érdekel ill. tanulhatsz új dolgokat.

Belemerülni egy kommentszekcióba az valóban veszélyes, mert ott mindenki elmondhatja a véleményét és nem csak valós gondolatok vannak, hanem trollok és hamis profilok is, direkt az arra fogékonyak gondolkodásának torzítására, befolyásolására.

Mondjuk azt nem tudom miért van, hogy mobilon rendben időrendbe teszi a híreket, de PC-n meg össze-vissza.
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
A politika topicból kinőtt a fashion, a gyűlölködjünkből indulhat lassan a Guns & ammo 😀
bobi0092
A végén kiderül, hogy senkit se érdekel az amerikai foci 😀

Szerkesztette: Lúdas Solymi
több mint 1 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 325
A politika topicból kinőtt a fashion, a gyűlölködjünkből indulhat lassan a Guns & ammo 😀

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 1 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 071 — Steelers fan
Nem tudom, Te mennyire vagy képben ebben a konkrét (2016, Bőny) ügyben!? Én, sajnos eléggé...
Györkös egy büdös gyökér és nem bánom, hogy ráverték a balhét, de Győrben nagyon erős volt az a pletyka, hogy a Kolléganője által leadott lövés vagyis, "baráti" tűz végzett a Nyomozóval. Elég hozzá annyi, hogy csak bementi seb volt az Áldozat fején, márpedig, ha valakit NATO kaliberes AK-val (ilyet foglaltak le a helyszínen) fejbe lőnek, annak leszakad a feje, de ha csak egy PA-val akkor lesz ilyen a sérülés...
nagir
Az eltűnt lőszer gyártósor kapcsán is elkövették ezt a hibát a cikkben, akkor is szóvá tettem, és most is mondom, hogy nincs ilyen. Nem létezik NATO kaliberes AK.

Az orosz és a NATO lőszerek nem cserélhetők egymással. Az AK-ból nem lehet kilőni NATO lőszert, betölteni sem lehet.

A bemeneti és kimeneti nyílás kinézete legalább annyira függ a lövedék típusától, mint a használt kalibertől.

Viszont mivel nem volt kimenet, ergo megvan a maradványtest, innen nem lehet kérdés hogy mivel lőttek, mert egy 7,62-es orosz és egy 9mm-es Para lövedék nem is hasonlít egymásra, azt egyszerű szemrevételezéssel meg lehet mondani hogy melyik. Ha erősen torzult a lövedék, akkor egy tolómérő és egy tizedgrammos mérleg is kellhet a beazonosításhoz, de ha rendelkezésre áll egy szakértői labor, (mint ebben az esetben) akkor még a konkrét fegyvert is be lehet azonosítani - mert minden huzagolás egyedi nyomot hagy a lövedék köpenyen.

Gondoljuk végig, ahhoz hogy "ráverjék a balhét", miközben másvalaki lövedékét szedi ki az orvos az áldozatból, több embernek a komoly összeesküvése kellene, ami ha bármikor kiderül, súlyos következményekkel jár. Nehezen hiszem, hogy ennek a rendőrnőnek a kedvéért ez minden érintett bevállalta volna.
Jan
"Az AK–101 a szovjet Kalasnyikov-fegyvercsaládba tartozó gépkarabély. Az AK–101 gépkarabélyt elsősorban exportra tervezték, ezért az 5,56×45 mm NATO lőszert tüzeli, amely több NATO tagország alapvető lőszertípusa."
 hu.m.wikipedia.org/wiki/AK%E2%80%93101
Nem vagyok fegyver buzi, uh nem tudom a pontos részleteket, de a Kollégám akivel 12éve dolgozom együtt, az. Az összes győri és Győr környéki lőtéren ez volt a téma hónapokig és a lényeg ,hogy nem állt össze a kép a kiszivárgott hírek alapján...
Az ominózus Hölgy nagyon komoly rokoni hátszéllel volt a Rendőrség kötelékében, ezért menteték minden áron... Ezek győri rendőri pletykák voltak, van ismerősöm, barátom és rokonom is a Testületnél.
Amit Pinyő el akar érni ebben az országban, azt el is éri, nem mer ellent mondani Neki SENKI!
Persze az igazság lehet soha nem derül ki, de igen sok volt és még mai napig is van homályos folt az ügyben, Györköst meg kb. örökre letudták.
nagir
Ok, a szovjet blokkban minden rendszeresített AK, és változatai AMD, AMMSz, AKM, stb... a szabvány szovjet 7,62x39mm-es lőszerrel működött. Az újabb 1974-ben rendszeresített lőszerük az 5,45x39mm. Ezekből nem lehet kilőni (sem betölteni) a kaliberazonos NATO lőszert, az eltérő hüvelyhossz miatt. Ez a valaha gyártott AK-k kb 99%-ára igaz.

Köszi hogy beraktad ezt a linket, mindig tanulok valamit, erről a változatról még nem hallottam, valószínűleg azért, mert ahogy olvasom, 3 országban rendszeresítették: Fidzsi-szigetek, Indonézia, Uruguay.
Ezek meg eléggé kiestek az érdeklődési körömből, szóval nálad a pont, létezik ilyen. Hogy Bőnyben pont ezt használták volna, a kis túlzással bárhol elérhető 7,62-es helyett, azon nagyon csodálkoznék, de nem ismerem az ügy részleteit, szóval lehetséges.

A rendőr meg gondolom 9mm-es (Makarov vagy Para) lőszert lőtt, attól függően hogy régi PA vagy valami újabb típusú fegyvere volt.


Az 5,56-os NATO és a 9mm-es Makarov / Para nagyon különböző lövedékek, kizárt dolog, hogy bármilyen igazságügyi szakértő összetévessze. Gondolom a védelem is kérhetett független szakértői véleményt, ha azt mondod hogy szándékosan így csinálták, akkor a bizonyítékokat meg kellett hamisítani, attól a ponttól kezdve, hogy a patológus kivette a testből. Pontosabban kicserélni egy a Györkös fegyveréből korábban kilőtt lövedékre, és azt vinni a szekértőhöz, hogy ez volt a testben. Másképp nemigen működhetett a dolog. Nekem nyilván nincsenek helyi, vagy bennfentes infóim, de ez így elég meredek sztori lenne, még NER viszonylatban is.
több mint 1 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 833 — Bla, bla, bla
Sajnos eszembe juttatja az öt évvel ezelőtti esetet, amikor az idióta agyonlőtte a nyomozót, ahova úgy küldték ki őket, hogy tudvalévő, de legalább is erős gyanú volt, hogy annál a patkánynál lőfegyver van/lehet.
csi77
Nem tudom, Te mennyire vagy képben ebben a konkrét (2016, Bőny) ügyben!? Én, sajnos eléggé...
Györkös egy büdös gyökér és nem bánom, hogy ráverték a balhét, de Győrben nagyon erős volt az a pletyka, hogy a Kolléganője által leadott lövés vagyis, "baráti" tűz végzett a Nyomozóval. Elég hozzá annyi, hogy csak bementi seb volt az Áldozat fején, márpedig, ha valakit NATO kaliberes AK-val (ilyet foglaltak le a helyszínen) fejbe lőnek, annak leszakad a feje, de ha csak egy PA-val akkor lesz ilyen a sérülés...
nagir
Az eltűnt lőszer gyártósor kapcsán is elkövették ezt a hibát a cikkben, akkor is szóvá tettem, és most is mondom, hogy nincs ilyen. Nem létezik NATO kaliberes AK.

Az orosz és a NATO lőszerek nem cserélhetők egymással. Az AK-ból nem lehet kilőni NATO lőszert, betölteni sem lehet.

A bemeneti és kimeneti nyílás kinézete legalább annyira függ a lövedék típusától, mint a használt kalibertől.

Viszont mivel nem volt kimenet, ergo megvan a maradványtest, innen nem lehet kérdés hogy mivel lőttek, mert egy 7,62-es orosz és egy 9mm-es Para lövedék nem is hasonlít egymásra, azt egyszerű szemrevételezéssel meg lehet mondani hogy melyik. Ha erősen torzult a lövedék, akkor egy tolómérő és egy tizedgrammos mérleg is kellhet a beazonosításhoz, de ha rendelkezésre áll egy szakértői labor, (mint ebben az esetben) akkor még a konkrét fegyvert is be lehet azonosítani - mert minden huzagolás egyedi nyomot hagy a lövedék köpenyen.

Gondoljuk végig, ahhoz hogy "ráverjék a balhét", miközben másvalaki lövedékét szedi ki az orvos az áldozatból, több embernek a komoly összeesküvése kellene, ami ha bármikor kiderül, súlyos következményekkel jár. Nehezen hiszem, hogy ennek a rendőrnőnek a kedvéért ez minden érintett bevállalta volna.
Jan
"Az AK–101 a szovjet Kalasnyikov-fegyvercsaládba tartozó gépkarabély. Az AK–101 gépkarabélyt elsősorban exportra tervezték, ezért az 5,56×45 mm NATO lőszert tüzeli, amely több NATO tagország alapvető lőszertípusa."
 hu.m.wikipedia.org/wiki/AK%E2%80%93101
Nem vagyok fegyver buzi, uh nem tudom a pontos részleteket, de a Kollégám akivel 12éve dolgozom együtt, az. Az összes győri és Győr környéki lőtéren ez volt a téma hónapokig és a lényeg ,hogy nem állt össze a kép a kiszivárgott hírek alapján...
Az ominózus Hölgy nagyon komoly rokoni hátszéllel volt a Rendőrség kötelékében, ezért menteték minden áron... Ezek győri rendőri pletykák voltak, van ismerősöm, barátom és rokonom is a Testületnél.
Amit Pinyő el akar érni ebben az országban, azt el is éri, nem mer ellent mondani Neki SENKI!
Persze az igazság lehet soha nem derül ki, de igen sok volt és még mai napig is van homályos folt az ügyben, Györköst meg kb. örökre letudták.



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 1 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 071 — Steelers fan
Sajnos eszembe juttatja az öt évvel ezelőtti esetet, amikor az idióta agyonlőtte a nyomozót, ahova úgy küldték ki őket, hogy tudvalévő, de legalább is erős gyanú volt, hogy annál a patkánynál lőfegyver van/lehet.
csi77
Nem tudom, Te mennyire vagy képben ebben a konkrét (2016, Bőny) ügyben!? Én, sajnos eléggé...
Györkös egy büdös gyökér és nem bánom, hogy ráverték a balhét, de Győrben nagyon erős volt az a pletyka, hogy a Kolléganője által leadott lövés vagyis, "baráti" tűz végzett a Nyomozóval. Elég hozzá annyi, hogy csak bementi seb volt az Áldozat fején, márpedig, ha valakit NATO kaliberes AK-val (ilyet foglaltak le a helyszínen) fejbe lőnek, annak leszakad a feje, de ha csak egy PA-val akkor lesz ilyen a sérülés...
nagir
Az eltűnt lőszer gyártósor kapcsán is elkövették ezt a hibát a cikkben, akkor is szóvá tettem, és most is mondom, hogy nincs ilyen. Nem létezik NATO kaliberes AK.

Az orosz és a NATO lőszerek nem cserélhetők egymással. Az AK-ból nem lehet kilőni NATO lőszert, betölteni sem lehet.

A bemeneti és kimeneti nyílás kinézete legalább annyira függ a lövedék típusától, mint a használt kalibertől.

Viszont mivel nem volt kimenet, ergo megvan a maradványtest, innen nem lehet kérdés hogy mivel lőttek, mert egy 7,62-es orosz és egy 9mm-es Para lövedék nem is hasonlít egymásra, azt egyszerű szemrevételezéssel meg lehet mondani hogy melyik. Ha erősen torzult a lövedék, akkor egy tolómérő és egy tizedgrammos mérleg is kellhet a beazonosításhoz, de ha rendelkezésre áll egy szakértői labor, (mint ebben az esetben) akkor még a konkrét fegyvert is be lehet azonosítani - mert minden huzagolás egyedi nyomot hagy a lövedék köpenyen.

Gondoljuk végig, ahhoz hogy "ráverjék a balhét", miközben másvalaki lövedékét szedi ki az orvos az áldozatból, több embernek a komoly összeesküvése kellene, ami ha bármikor kiderül, súlyos következményekkel jár. Nehezen hiszem, hogy ennek a rendőrnőnek a kedvéért ez minden érintett bevállalta volna.
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 570 — Lucas Scott
Nekem még az az érdekes vagy érthetetlen inkább, hogy miért nem alapból a TEK ment ki?

Ők konkrétan az ilyen esetekre lettek kitalálva. Egyáltalán ilyenkor amúgy ki dönti el kit kell küldeni? Gondolom nem a hívást fogadó diszpécser. Hanem ő továbbítja valakinek az informáciot.
Cowboykarcsi90
TEK csak lőfegyver és robbanóanyag esetén megy.

Diszpécser dönt a TIK-nél, de mondjuk a parancsnok helyében - ha egy őrjöngőről van szó a bejelentésben - akkor bevetési csoportot küldeném, nehézfegyverzettel.

Sidenote: a megyénkben - egy darabig - volt egy ilyen őrjöngő drogos gyerek (kisebbségi komplexussal) és folyton szamurájkardozni akart.
Mentek érte a Claudius bev csop-tól egy lépcsőházba, amikor megint shaolinnak képzelte magát.
Ott volt egy felszólítás, h tegye le, a csávó elkezdett megindulni a srácok felé, az egyik kommondoros (az anuta hítta ígyen a pörben) megküldte 7 golyóval. Az első még combba ment, a srác nem lassított, a többit már testre kapta. A kommondor tudott célozni, m életben hagyta, igaz, h kihallgatásra már tolókocsiban jött és abban is maradt élete végéig...

Bevetésiseknél CZ Bren2 vagy KGP 9 van ált:

 m.facebook.com/magyarhonvedseg/photos/a.203981969689198/4829119380508744/?type=3
Willie Parker
én úgy tudom belsős infók alapján, hogy a TEK csak teljesen előre felderített helyekre megy, olyan szitukba, amiket szépen le tudnak előre modellezni, minimális meglepetéssel. ha olyan helyzet van, ami hirtelen jön, akkor kinn megvárják míg a sima rendőrök elintézik a dolgokat hiába ő feladatuk lenne.
de amúgy szvsz ez a történet sztem tipikusan nem TEK hatáskör.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 942 — no es importante
Nekem még az az érdekes vagy érthetetlen inkább, hogy miért nem alapból a TEK ment ki?

Ők konkrétan az ilyen esetekre lettek kitalálva. Egyáltalán ilyenkor amúgy ki dönti el kit kell küldeni? Gondolom nem a hívást fogadó diszpécser. Hanem ő továbbítja valakinek az informáciot.
Cowboykarcsi90
amúgy ha már szóba hoztad, a TEK központ az esettől 500m-re van
bogec7
Nem éppen
r.baggio
 goo.gl/maps/RkqVoSRWwY8vNj2N6

akkor ez csak az elemző kp., és külön kp.-ban vannak a műveletisek? (azt hittem 1 helyen..mybad akkor)
bogec7
A Zách utca az övék


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 23 672 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Nekem még az az érdekes vagy érthetetlen inkább, hogy miért nem alapból a TEK ment ki?

Ők konkrétan az ilyen esetekre lettek kitalálva. Egyáltalán ilyenkor amúgy ki dönti el kit kell küldeni? Gondolom nem a hívást fogadó diszpécser. Hanem ő továbbítja valakinek az informáciot.
Cowboykarcsi90
amúgy ha már szóba hoztad, a TEK központ az esettől 500m-re van
bogec7
Nem éppen
r.baggio
 goo.gl/maps/RkqVoSRWwY8vNj2N6

akkor ez csak az elemző kp., és külön kp.-ban vannak a műveletisek? (azt hittem 1 helyen..mybad akkor)
bogec7
a TEK központ nem a Hős utcai dzsumbuj mögött van?
Amúgy arról volt szó, hogy a Fehérvári útra az IH (vagy AH, vagy hogy is hívják éppen a hírszerzést) költözik, nem? Lidlt is azért fúrták meg a szomszéd sarkon, nem?
slowmotion
De, a Pongrác útról lehet bemenni. Ott van a fullos repülőgép is.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta