Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 23 672 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 radiofonica.com/confirmado-fue-un-dron-el-causante-del-tragico-choque-en-el-espectaculo-aereo/

Bazzeg, ez nagyon gáz, ha igaz...

Ezek szerint egy drón ütközött a P-63-asnak... 😬😡
warr_b
Irigyellek, hogy tudsz spanyolul.
Mikey
Chrome Google fordító telefonon a barátod, azonnal èrthetővè tette 😉 èn külföldi cikkeket ezèrt szinte már csak telóról olvasok. Gèpen nem működik annyira jól.
dande2
Így így...
Azóta persze már a cáfolatát is olvastam.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 656
Nem tudom, nem tapasztaltam problémát a tankolásnál.

Helmut _Professional drinker
Nah jo, de az ott a hanyatlo nyugat, ott mar buzi mindenki, pfujj.
Zsellértelkes Vrij
😊 Anyámnál vagyok Budán.... még.
Mindez csak reakció a korábbi dühtirádáimra., kvázi önreflexió. Aki korábban olvasta a kirohanásaimat, az emlékszik, hogy pár alkalommal nagyon beszoptam ezt a villanyautó dolgot, főleg München,- Krakkó, München- BP vonatkozásában. Hol a töltő esett szét, hol a végpontig elment az áram. Visszasírtam (visszasírom) a dieselt. Az első alkalom, hogy nem azt érzem, hogy nem a lófasz rossz végén vagyok. De amúgy , részvétem a lokális harcosoknak.
Helmut _Professional drinker
Mivan gazdagék??? Van pénz lóvéra mi???
jobbágy#JC6
Valahol felsír egy Denver-Seattle trade.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 100 — Így remélem megfelelek nektek.....
 radiofonica.com/confirmado-fue-un-dron-el-causante-del-tragico-choque-en-el-espectaculo-aereo/

Bazzeg, ez nagyon gáz, ha igaz...

Ezek szerint egy drón ütközött a P-63-asnak... 😬😡
warr_b
Irigyellek, hogy tudsz spanyolul.
Mikey
Chrome Google fordító telefonon a barátod, azonnal èrthetővè tette 😉 èn külföldi cikkeket ezèrt szinte már csak telóról olvasok. Gèpen nem működik annyira jól.
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
 radiofonica.com/confirmado-fue-un-dron-el-causante-del-tragico-choque-en-el-espectaculo-aereo/

Bazzeg, ez nagyon gáz, ha igaz...

Ezek szerint egy drón ütközött a P-63-asnak... 😬😡
warr_b
Irigyellek, hogy tudsz spanyolul.
több mint 1 éve
- JC6 Denver Broncos 6 784
A héten még kitart a benya a kocsiban. mert csak a legszükségesebb helyekre, vagyis óvodába és iskolába viszem a gyerekeket (15 km, de innen tőlünk nincs tömegközlekedés, illetve 4 átszállás lenne Kőbányára eljutni…), de ez az állapot tarthatatlan. Sehol sem tudok tankolni. Sehol. Ha valahol van is benya, 200-300 méter a sor…
jobbágy#JC6
Amúgy kannába pl egyáltalán nem engednek tankolni pl prémiumot (hatóságit tudom h nem) Vagy az lincshangulatot okoz ha odamész gyalog megelőzve a kocsisort, hogy belökj a műanyag hordozóba 10 liter 100asat csakhogy tudd pl a gyereket iskolába vinni?
bobi0092
Mintha nem Magyaroszágon élnél. Ember, 5 métert sem tudnék megtenni a kannával, azonnal halálra köveznek😄😂😅
több mint 1 éve
- JC6 Denver Broncos 6 784
Nem tudom, nem tapasztaltam problémát a tankolásnál.

Helmut _Professional drinker
Nah jo, de az ott a hanyatlo nyugat, ott mar buzi mindenki, pfujj.
Zsellértelkes Vrij
😊 Anyámnál vagyok Budán.... még.
Mindez csak reakció a korábbi dühtirádáimra., kvázi önreflexió. Aki korábban olvasta a kirohanásaimat, az emlékszik, hogy pár alkalommal nagyon beszoptam ezt a villanyautó dolgot, főleg München,- Krakkó, München- BP vonatkozásában. Hol a töltő esett szét, hol a végpontig elment az áram. Visszasírtam (visszasírom) a dieselt. Az első alkalom, hogy nem azt érzem, hogy nem a lófasz rossz végén vagyok. De amúgy , részvétem a lokális harcosoknak.
Helmut _Professional drinker
Mivan gazdagék??? Van pénz lóvéra mi???
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 23 672 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 radiofonica.com/confirmado-fue-un-dron-el-causante-del-tragico-choque-en-el-espectaculo-aereo/

Bazzeg, ez nagyon gáz, ha igaz...

Ezek szerint egy drón ütközött a P-63-asnak... 😬😡


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 16 723
Sosem értettem egyszerű userként, hogy miért a full elektromos autóké a jövő amit mindig tölteni kell korlátozott töltő helyeken,
ahelyett hogy a hibridek továbbfejlesztése után nem csak városban használná a jószág alacsony sebességnél az aksit, hanem mondjuk tovább fejlesztve nagyobb sebességnél is /akár pár év múlva/ és szarni a töltőállomásokra.
több mint 1 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 588 — Invisible man
Nem tudom, nem tapasztaltam problémát a tankolásnál.

Helmut _Professional drinker
Nah jo, de az ott a hanyatlo nyugat, ott mar buzi mindenki, pfujj.
Zsellértelkes Vrij
😊 Anyámnál vagyok Budán.... még.
Mindez csak reakció a korábbi dühtirádáimra., kvázi önreflexió. Aki korábban olvasta a kirohanásaimat, az emlékszik, hogy pár alkalommal nagyon beszoptam ezt a villanyautó dolgot, főleg München,- Krakkó, München- BP vonatkozásában. Hol a töltő esett szét, hol a végpontig elment az áram. Visszasírtam (visszasírom) a dieselt. Az első alkalom, hogy nem azt érzem, hogy nem a lófasz rossz végén vagyok. De amúgy , részvétem a lokális harcosoknak.
Helmut _Professional drinker
Most még. Majd lassan lefagy a te arcodról is a mosoly.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 114 — Deion Sanders for president!
Drága jó kisvárosom reggel apokalipszisre ébredt
Az ok, van benzin a MOL kúton (anya pénteken minden gond nélkül tudott még tankolni).
#ársapka
zacknorb
És még mindig sokan vannak, akik szerint nem szabadna eltörölni a hatósági árat.
Hihetetlen mennyien nem látják, hogy amiatt van az ún. hiány mindenből is...
Mikey
Nem is a mesterségesen generált drágulás miatt!
Amúgy nincs hiány, csak épp se vírus, se migránsok.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 325
A héten még kitart a benya a kocsiban. mert csak a legszükségesebb helyekre, vagyis óvodába és iskolába viszem a gyerekeket (15 km, de innen tőlünk nincs tömegközlekedés, illetve 4 átszállás lenne Kőbányára eljutni…), de ez az állapot tarthatatlan. Sehol sem tudok tankolni. Sehol. Ha valahol van is benya, 200-300 méter a sor…
jobbágy#JC6
Amúgy kannába pl egyáltalán nem engednek tankolni pl prémiumot (hatóságit tudom h nem) Vagy az lincshangulatot okoz ha odamész gyalog megelőzve a kocsisort, hogy belökj a műanyag hordozóba 10 liter 100asat csakhogy tudd pl a gyereket iskolába vinni?

Szerkesztette: bobi0092

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 1 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Nem tudom, nem tapasztaltam problémát a tankolásnál.

Helmut _Professional drinker
Nah jo, de az ott a hanyatlo nyugat, ott mar buzi mindenki, pfujj.
Zsellértelkes Vrij
😊 Anyámnál vagyok Budán.... még.
Mindez csak reakció a korábbi dühtirádáimra., kvázi önreflexió. Aki korábban olvasta a kirohanásaimat, az emlékszik, hogy pár alkalommal nagyon beszoptam ezt a villanyautó dolgot, főleg München,- Krakkó, München- BP vonatkozásában. Hol a töltő esett szét, hol a végpontig elment az áram. Visszasírtam (visszasírom) a dieselt. Az első alkalom, hogy nem azt érzem, hogy nem a lófasz rossz végén vagyok. De amúgy , részvétem a lokális harcosoknak.
több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 422 — Слава Україні! Героям слава!
Nem tudom, nem tapasztaltam problémát a tankolásnál.

Helmut _Professional drinker
Nah jo, de az ott a hanyatlo nyugat, ott mar buzi mindenki, pfujj.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 1 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Nem tudom, nem tapasztaltam problémát a tankolásnál.
több mint 1 éve
- JC6 Denver Broncos 6 784
A héten még kitart a benya a kocsiban. mert csak a legszükségesebb helyekre, vagyis óvodába és iskolába viszem a gyerekeket (15 km, de innen tőlünk nincs tömegközlekedés, illetve 4 átszállás lenne Kőbányára eljutni…), de ez az állapot tarthatatlan. Sehol sem tudok tankolni. Sehol. Ha valahol van is benya, 200-300 méter a sor…
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
Drága jó kisvárosom reggel apokalipszisre ébredt
Az ok, van benzin a MOL kúton (anya pénteken minden gond nélkül tudott még tankolni).
#ársapka
zacknorb
És még mindig sokan vannak, akik szerint nem szabadna eltörölni a hatósági árat.
Hihetetlen mennyien nem látják, hogy amiatt van az ún. hiány mindenből is...
több mint 1 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 944 — no es importante
Iszonyatos frusztráció van benne ezzel az egésszel kapcsolatban, kerülök minden ilyen műsört, cikket ami nem közvetlen a munkával kapcsolatos, és semmi politikai beszélgetésbe nem megyek bele, de ez a böszmeség ömlik a nyakamba mindenhonnan.

Csak bennem van ez meg? Más is érez hasonlót?
Nomac
12 éve szimbolikus politizálás megy, hát ilyenkor kettőzött jelentősége van az ilyen szimbólumoknak

 m.hvg.hu/itthon/20221206_Matolcsy_Gyorgy_torvenymodositas_MNB_fizetesemeles


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 931 — SuperBowl Champions 2013/2014
Az elmúlt egy hétben három olyan eset is történt, ami szépen mutatja milyen irányba haladunk. Kétszer találkoztam olyan nyugdíjassal a SPAR-ban aki nem tudta kifizetni amit vett, majd egy teljesen jólszituált nézni kéregetett a HÉV-n. Egy évvel ezelőtt simán kifizettem volna azt a pár száz forintot a pénztárnál vagy adtam volna a néninek, de mindkét esetben félrenéztem, utána volt is lelkiismeret furdalásom, de egy ilyen nap után mint a mai. Amikor megint szembe köpünk minden értéket, és logikát, majd a Fideszes haverom még ezután is őket védi. Vesszem ez az egész szar rendszer, menjünk el a falig és boruljon rá a szar az egész országra, talán az majd hoz változást...

Iszonyatos frusztráció van benne ezzel az egésszel kapcsolatban, kerülök minden ilyen műsört, cikket ami nem közvetlen a munkával kapcsolatos, és semmi politikai beszélgetésbe nem megyek bele, de ez a böszmeség ömlik a nyakamba mindenhonnan.

Csak bennem van ez meg? Más is érez hasonlót?
Nomac
Az elidegenedes ilyen helyzetekben teljesen megszokott. Amennyiben nem erzed magadenak a politikai vezetest, de felismered, hogy a tarsadalom aktiv vagy passziv modon, de ezt tamogatja, konnyen eltavolodsz es kivulallonak erzed magad, ami erzelmi tavolsagtartast von maga utan.

A frusztracia pedig az eszkozetelensegbol, a szamodra kivanatos allapotba valo eljutas ellehetetlenulesenek felismeresebol jon. Sokan vannak igy, habar az idei valasztasok sokaknal pont a belenyugvast hoztak el.

Mindazontaltal ne emeszd magad, nem a te feladatod mindenkin segiteni. Gondoskodj eloszor a csaladodrol 😊

Coelho off.
több mint 1 éve
Nomac New England Patriots 2 970 — balazs.t85@gmail.com
Az elmúlt egy hétben három olyan eset is történt, ami szépen mutatja milyen irányba haladunk. Kétszer találkoztam olyan nyugdíjassal a SPAR-ban aki nem tudta kifizetni amit vett, majd egy teljesen jólszituált nézni kéregetett a HÉV-n. Egy évvel ezelőtt simán kifizettem volna azt a pár száz forintot a pénztárnál vagy adtam volna a néninek, de mindkét esetben félrenéztem, utána volt is lelkiismeret furdalásom, de egy ilyen nap után mint a mai. Amikor megint szembe köpünk minden értéket, és logikát, majd a Fideszes haverom még ezután is őket védi. Vesszem ez az egész szar rendszer, menjünk el a falig és boruljon rá a szar az egész országra, talán az majd hoz változást...

Iszonyatos frusztráció van benne ezzel az egésszel kapcsolatban, kerülök minden ilyen műsört, cikket ami nem közvetlen a munkával kapcsolatos, és semmi politikai beszélgetésbe nem megyek bele, de ez a böszmeség ömlik a nyakamba mindenhonnan.

Csak bennem van ez meg? Más is érez hasonlót?
több mint 1 éve
YoungZeeZee 8 468
nagyon fontos eszrevetel: fagyasztott brokkolit sehol nem lehet kapni honapok ota
aldi, lidl, penny, tesco, de miert 😀
YoungZeeZee
3 hete vettem a lidl-ben, akciósok voltak a fagyasztott zöldségek
NB2
dikk. 3 kulonbozo lidlben is eljutok es sehol nem volt "csak brokkoli."
lehet teruletileg mas az elosztas?
mert a 3 lidlben kb vannak olyan dolgoka ami csak az egyikben van.
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 527 — nabege2@yahoo.com
nagyon fontos eszrevetel: fagyasztott brokkolit sehol nem lehet kapni honapok ota
aldi, lidl, penny, tesco, de miert 😀
YoungZeeZee
3 hete vettem a lidl-ben, akciósok voltak a fagyasztott zöldségek
több mint 1 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
nagyon fontos eszrevetel: fagyasztott brokkolit sehol nem lehet kapni honapok ota
aldi, lidl, penny, tesco, de miert 😀
YoungZeeZee
A konzerv ananászok tűnnének el már a polcokról...! 😀

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 1 éve
YoungZeeZee 8 468
nagyon fontos eszrevetel: fagyasztott brokkolit sehol nem lehet kapni honapok ota
aldi, lidl, penny, tesco, de miert 😀
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 527 — Kinek mit intézett a kormánya
Drága jó kisvárosom reggel apokalipszisre ébredt
Az ok, van benzin a MOL kúton (anya pénteken minden gond nélkül tudott még tankolni).
#ársapka
több mint 1 éve
- JC6 Denver Broncos 6 784
simán most toltam tele asszony Fiestáját ÖMV-n. se sor, sem hiány.
petey
A 14. 16. 17. ker, Kistarcsa és környéke este 6 órakor elesett... kiégtem, mire találtam kutat.