Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 530 — nabege2@yahoo.com
8 milliárdan vagyunk 😕
több mint 1 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 836 — Patriot
rég nem rendeltem foodpandáról, de most jött egy kupon, gondoltam ránézek a kínálatra: az mi már, hogy 110 forint RENDSZERHASZNÁLATI DÍJAT tesznek rá a végösszegre? 😀
r.baggio
Foodpanda egy vicc már. Van nem messze tőlem egy jó kis Gyrosos, ha személyesen lemegyek akkor 2700 forint egy édes burgonyás, extra húsos gyros. Ha Foodpandán rendelem meg akkor 3600 forint.
A kifőzdébne panaszkodott a tulaj tegnap, hogy 30%-os haszonnal dolgoznak. 1350 forintos ételből kb 900 forintot kapott vissza. Gyorsan el is küldte őket melegebb éghajlatra.
Nomac
Csak egy kérdés, hány % lenne az elfogadható haszonkulcs?
A 30%-ot egyáltalán nem érzem kiugrónak vagy uzsorásnak.
több mint 1 éve
Nomac New England Patriots 2 970 — balazs.t85@gmail.com
rég nem rendeltem foodpandáról, de most jött egy kupon, gondoltam ránézek a kínálatra: az mi már, hogy 110 forint RENDSZERHASZNÁLATI DÍJAT tesznek rá a végösszegre? 😀
r.baggio
Foodpanda egy vicc már. Van nem messze tőlem egy jó kis Gyrosos, ha személyesen lemegyek akkor 2700 forint egy édes burgonyás, extra húsos gyros. Ha Foodpandán rendelem meg akkor 3600 forint.
A kifőzdébne panaszkodott a tulaj tegnap, hogy 30%-os haszonnal dolgoznak. 1350 forintos ételből kb 900 forintot kapott vissza. Gyorsan el is küldte őket melegebb éghajlatra.
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 579 — Lucas Scott
rég nem rendeltem foodpandáról, de most jött egy kupon, gondoltam ránézek a kínálatra: az mi már, hogy 110 forint RENDSZERHASZNÁLATI DÍJAT tesznek rá a végösszegre? 😀
r.baggio
ezt a dijat mar itt radobja a Wolt meg a boolt food Maltan amugy.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 948 — no es importante
rég nem rendeltem foodpandáról, de most jött egy kupon, gondoltam ránézek a kínálatra: az mi már, hogy 110 forint RENDSZERHASZNÁLATI DÍJAT tesznek rá a végösszegre? 😀


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 23 676 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Akármi történt is, RIP...

 commemorativeairforce.org/news/names-of-the-aircrew-from-texas-raiders-and-the-kingcobra


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 328 — Cowboys fan
Baszki... 😥😱😡

 www.thedrive.com/the-war-zone/b-17-in-horrific-mid-air-collision-at-dallas-airshow
warr_b
Nyilván nem értek hozzá, és biztosan nem igaz, de teljesen olyan, mintha a P-63-as szándékosan repült volna neki a B-17-esnek. Egészen borzasztó, pláne hogy ennyi felvétel készült hat ember haláláról...
Mikey
Szinte biztos, hogy nem látta. A Kingcobrának elég szar ilyen szempontból a kabinkialakítása, az ilyen döntött fordulókban a szárny nagyon takarja a kilátást.
Amúgy a P-63-ast egy több mint 30.000 repült órával rendelkező, aktív utasszállító kapitány vezette.

Amúgy rohadtul nem kellett volna ilyen közel repülniük egymáshoz eleve... A B-17-es is nem tudom mit kolbászolt 100 méteren, nyilvánvalóan nem leszalló konfigban volt. Értem, hogy airshow, de bassza meg 😕

Maradt összesen négy repképes Kingkobra és kilenc B-17-es...
warr_b
na igen, de ha nem először repült a típussal, akkor megpróbálhatta volna alulról megkerülni a böhömöt - pont abból kiindulva, hogy addig jó, amíg látja az akadályt.
akárhogy is, mindenki nyugodjon.
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 23 676 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Baszki... 😥😱😡

 www.thedrive.com/the-war-zone/b-17-in-horrific-mid-air-collision-at-dallas-airshow
warr_b
Nyilván nem értek hozzá, és biztosan nem igaz, de teljesen olyan, mintha a P-63-as szándékosan repült volna neki a B-17-esnek. Egészen borzasztó, pláne hogy ennyi felvétel készült hat ember haláláról...
Mikey
Szinte biztos, hogy nem látta. A Kingcobrának elég szar ilyen szempontból a kabinkialakítása, az ilyen döntött fordulókban a szárny nagyon takarja a kilátást.
Amúgy a P-63-ast egy több mint 30.000 repült órával rendelkező, aktív utasszállító kapitány vezette.

Amúgy rohadtul nem kellett volna ilyen közel repülniük egymáshoz eleve... A B-17-es is nem tudom mit kolbászolt 100 méteren, nyilvánvalóan nem leszalló konfigban volt. Értem, hogy airshow, de bassza meg 😕

Maradt összesen négy repképes Kingkobra és kilenc B-17-es...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
Baszki... 😥😱😡

 www.thedrive.com/the-war-zone/b-17-in-horrific-mid-air-collision-at-dallas-airshow
warr_b
Nyilván nem értek hozzá, és biztosan nem igaz, de teljesen olyan, mintha a P-63-as szándékosan repült volna neki a B-17-esnek. Egészen borzasztó, pláne hogy ennyi felvétel készült hat ember haláláról...
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 23 676 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Baszki... 😥😱😡

 www.thedrive.com/the-war-zone/b-17-in-horrific-mid-air-collision-at-dallas-airshow


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 833 — Bla, bla, bla
 youtu.be/TI6kBSTydlM
A szalagkorláton állt meg a vétlen autós...
miután egy forgalommal szemben haladó kocsival ütközött szerda reggel az M4-es autóúton Besenyszög közelében.
NB2
Sima gyilkossági kísérlet...
Matthew99
És milyen szépen tovább halad a külső sávos autó, miután látja a szembe jövő barmot meg hallja a kurvanagy csattanást és látja az egészet a tükörből! 10.0 pontos cserbenhagyás vagy segítségnyújtás elmulasztása, remélem őt is megkeresték később!
gyeek
Ki vezetett?
Nem tunik fel neki h az elvalaszto a jobb kezenel van?
YoungZeeZee
De, biztos észrevette, mert látszik hogy 50-60as tempóban mer csak araszolni. Persze az elemi ostobasága miatt nem a leálló sávban, hanem ahogy megtanulta: jobb oldalon, kormánykerék 10 és két óránál markolva. Ahol 120-140es átlag tempóban jönnek vele szembe. Soha többet nem lenne szabad egy ilyen gondolkodásra képtelen jószágot vezetni engedni! (Jószág, mint élőállat, barom a szó szoros értelmében, azok közlekednek így csak ők azért biztonságosabbak mert nem tudnak gépjárművet vezetni.)
gyeek
ekk biztos le akart menni a felhajtón, má hússzor megcsinálta csak most mindkét sávban jöttek, s ugye az első jött a külsőbe - ezér behúzódott, aztán má jött a felhajtó neki meg kifele kellet evezni...
Gróf de sutianap
El mégy a Körzetihez, oszt egy vérnyomás mérés után máris tiéd a pálya, főleg ha 70+ az évek száma...
65év vagyis nyugdíj után csak és kizárólag PÁV vizsga sikeres elvégzése után adnék jogsit.
Tudom sok embernek ez nem tetszik, de nyugodtan kinyalhatják!!!🤗



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 1 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 292 — capitaine du château de Vienne 1487
 youtu.be/TI6kBSTydlM
A szalagkorláton állt meg a vétlen autós...
miután egy forgalommal szemben haladó kocsival ütközött szerda reggel az M4-es autóúton Besenyszög közelében.
NB2
Sima gyilkossági kísérlet...
Matthew99
És milyen szépen tovább halad a külső sávos autó, miután látja a szembe jövő barmot meg hallja a kurvanagy csattanást és látja az egészet a tükörből! 10.0 pontos cserbenhagyás vagy segítségnyújtás elmulasztása, remélem őt is megkeresték később!
gyeek
Ki vezetett?
Nem tunik fel neki h az elvalaszto a jobb kezenel van?
YoungZeeZee
De, biztos észrevette, mert látszik hogy 50-60as tempóban mer csak araszolni. Persze az elemi ostobasága miatt nem a leálló sávban, hanem ahogy megtanulta: jobb oldalon, kormánykerék 10 és két óránál markolva. Ahol 120-140es átlag tempóban jönnek vele szembe. Soha többet nem lenne szabad egy ilyen gondolkodásra képtelen jószágot vezetni engedni! (Jószág, mint élőállat, barom a szó szoros értelmében, azok közlekednek így csak ők azért biztonságosabbak mert nem tudnak gépjárművet vezetni.)
gyeek
ekk biztos le akart menni a felhajtón, má hússzor megcsinálta csak most mindkét sávban jöttek, s ugye az első jött a külsőbe - ezér behúzódott, aztán má jött a felhajtó neki meg kifele kellet evezni...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 1 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
 youtu.be/TI6kBSTydlM
A szalagkorláton állt meg a vétlen autós...
miután egy forgalommal szemben haladó kocsival ütközött szerda reggel az M4-es autóúton Besenyszög közelében.
NB2
Sima gyilkossági kísérlet...
Matthew99
És milyen szépen tovább halad a külső sávos autó, miután látja a szembe jövő barmot meg hallja a kurvanagy csattanást és látja az egészet a tükörből! 10.0 pontos cserbenhagyás vagy segítségnyújtás elmulasztása, remélem őt is megkeresték később!
gyeek
Ki vezetett?
Nem tunik fel neki h az elvalaszto a jobb kezenel van?
YoungZeeZee
De, biztos észrevette, mert látszik hogy 50-60as tempóban mer csak araszolni. Persze az elemi ostobasága miatt nem a leálló sávban, hanem ahogy megtanulta: jobb oldalon, kormánykerék 10 és két óránál markolva. Ahol 120-140es átlag tempóban jönnek vele szembe. Soha többet nem lenne szabad egy ilyen gondolkodásra képtelen jószágot vezetni engedni! (Jószág, mint élőállat, barom a szó szoros értelmében, azok közlekednek így csak ők azért biztonságosabbak mert nem tudnak gépjárművet vezetni.)

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 1 éve
YoungZeeZee 8 469
 youtu.be/TI6kBSTydlM
A szalagkorláton állt meg a vétlen autós...
miután egy forgalommal szemben haladó kocsival ütközött szerda reggel az M4-es autóúton Besenyszög közelében.
NB2
Sima gyilkossági kísérlet...
Matthew99
És milyen szépen tovább halad a külső sávos autó, miután látja a szembe jövő barmot meg hallja a kurvanagy csattanást és látja az egészet a tükörből! 10.0 pontos cserbenhagyás vagy segítségnyújtás elmulasztása, remélem őt is megkeresték később!
gyeek
Ki vezetett?
Nem tunik fel neki h az elvalaszto a jobb kezenel van?
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 530 — nabege2@yahoo.com
Volt már téma korábban, de a sokkon túl aki megáll az autópályán, pláne ilyen ködben, az se normális, borzalmas szituáció, de mikor már továbbhaladt a legtöbb, amit tehetett, hogy azonnal hívta a mentőket
r.baggio
(4) * Autópálya és autóút úttestjén - a forgalmi okból szükséges megállást kivéve - megállni tilos. Tilos a leállósávon megállni vagy várakozni, kivéve ha:

a) műszaki meghibásodás miatt a jármű továbbhaladásra képtelen;

b) a jármű a forgalmat ellenőrzi;

c) a jármű útfenntartást, úttisztítást végez;

d) a jármű, a továbbhaladásra képtelen jármű elszállítását vagy a műszaki meghibásodásának elhárítását végzi;

e) a jármű a megkülönböztető jelzést adó berendezését működtetik.

Szóval nehéz ügy, mert tényleg ha segíteni akarsz, simán lehet, hogy a saját életeddel fizetsz érte.
több mint 1 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 948 — no es importante
Volt már téma korábban, de a sokkon túl aki megáll az autópályán, pláne ilyen ködben, az se normális, borzalmas szituáció, de mikor már továbbhaladt a legtöbb, amit tehetett, hogy azonnal hívta a mentőket


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
 youtu.be/TI6kBSTydlM
A szalagkorláton állt meg a vétlen autós...
miután egy forgalommal szemben haladó kocsival ütközött szerda reggel az M4-es autóúton Besenyszög közelében.
NB2
Sima gyilkossági kísérlet...
Matthew99
És milyen szépen tovább halad a külső sávos autó, miután látja a szembe jövő barmot meg hallja a kurvanagy csattanást és látja az egészet a tükörből! 10.0 pontos cserbenhagyás vagy segítségnyújtás elmulasztása, remélem őt is megkeresték később!

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
 24.hu/fn/gazdasag/2022/11/11/aremeles-digi-4ig-internet-tv-telefon/
több mint 1 éve
YoungZeeZee 8 469
Na megjött a gázszámla..........................:

Az egyik, hogy van pofájuk ráírni, hogy rezsicsökkentés nélkül ez a számla 234 ezer forint lenne és legyek hálás, hogy 138 ezer forintot megspóroltam............

A másik, hogy ráírtak 4 azaz 4 napra egy becsült!!! összeget 36 köbméterrel bruttó 16 ezer forintért.................mi a fenét becsültek, amikor bediktáltam.............illetve az összesből 36 köbmétert miért számoltak el becsültként versenypiaci áron.......... és egyébként lakossági árszabásban vagyok.....

De Matolcsi és haverjai fizetését van mibű emelni....igen ebből.....

Tudom, kinek mit intézett a kormánya..........
dande2
En is megkaptam.velem meg jok ahogy irtam.itt a havi cut off 26.tehat ok becsulnek 5napra..17m2 becsultek szeptemberre ami eleg magas ha azt nezzuk mennyi volt a havi kvota.de igy is stimmel mert reklomaltam 2 honapja.de a szemem eber marad😀
YoungZeeZee
Nekem két jelleggörbe feletti hónap után szerintem javították, még életemben nem volt 1500 forintos gázszámlám, nyáron se
slowmotion
Jaja en egy nullast kaptam es -3ezres balance-szal😀
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 101 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor remélem nálunk is lesz majd ilyen, elkezdtük a fát használni csak mèg azon be kellett állítani néhány dolgot.
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 328 — Cowboys fan
Na megjött a gázszámla..........................:

Az egyik, hogy van pofájuk ráírni, hogy rezsicsökkentés nélkül ez a számla 234 ezer forint lenne és legyek hálás, hogy 138 ezer forintot megspóroltam............

A másik, hogy ráírtak 4 azaz 4 napra egy becsült!!! összeget 36 köbméterrel bruttó 16 ezer forintért.................mi a fenét becsültek, amikor bediktáltam.............illetve az összesből 36 köbmétert miért számoltak el becsültként versenypiaci áron.......... és egyébként lakossági árszabásban vagyok.....

De Matolcsi és haverjai fizetését van mibű emelni....igen ebből.....

Tudom, kinek mit intézett a kormánya..........
dande2
En is megkaptam.velem meg jok ahogy irtam.itt a havi cut off 26.tehat ok becsulnek 5napra..17m2 becsultek szeptemberre ami eleg magas ha azt nezzuk mennyi volt a havi kvota.de igy is stimmel mert reklomaltam 2 honapja.de a szemem eber marad😀
YoungZeeZee
Nekem két jelleggörbe feletti hónap után szerintem javították, még életemben nem volt 1500 forintos gázszámlám, nyáron se
több mint 1 éve
YoungZeeZee 8 469
Na megjött a gázszámla..........................:

Az egyik, hogy van pofájuk ráírni, hogy rezsicsökkentés nélkül ez a számla 234 ezer forint lenne és legyek hálás, hogy 138 ezer forintot megspóroltam............

A másik, hogy ráírtak 4 azaz 4 napra egy becsült!!! összeget 36 köbméterrel bruttó 16 ezer forintért.................mi a fenét becsültek, amikor bediktáltam.............illetve az összesből 36 köbmétert miért számoltak el becsültként versenypiaci áron.......... és egyébként lakossági árszabásban vagyok.....

De Matolcsi és haverjai fizetését van mibű emelni....igen ebből.....

Tudom, kinek mit intézett a kormánya..........
dande2
En is megkaptam.velem meg jok ahogy irtam.itt a havi cut off 26.tehat ok becsulnek 5napra..17m2 becsultek szeptemberre ami eleg magas ha azt nezzuk mennyi volt a havi kvota.de igy is stimmel mert reklomaltam 2 honapja.de a szemem eber marad😀
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 101 — Így remélem megfelelek nektek.....
8.29-14.15-ig tartott 3 folyószámla egyeztetés, egy túlfizetès átvezetése és egy gáz szolgáltatás felfüggesztése. És minden lakáshoz és tevékenységhez külön sorszámot kell tépni mert különben az ügyintéző jóindulatát múlik hogy foglalkozik e többi üggyel vagy nem.
Mellettem pl az öreg bácsi addig hepciáskodott hogy közölték vele hogy tépjen új sorszámot. Ezután a Bizti őrök kísérték ki a bácsit egy agyvérzés és szitkozódások közepette.
Ez kicsit feldobta a napot😡
ozibozi
részvétem 😕
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 16 726
8.29-14.15-ig tartott 3 folyószámla egyeztetés, egy túlfizetès átvezetése és egy gáz szolgáltatás felfüggesztése. És minden lakáshoz és tevékenységhez külön sorszámot kell tépni mert különben az ügyintéző jóindulatát múlik hogy foglalkozik e többi üggyel vagy nem.
Mellettem pl az öreg bácsi addig hepciáskodott hogy közölték vele akkor most tépjen új sorszámot. Ezután a Bizti őrök kísérték ki a bácsit egy agyvérzés és szitkozódások közepette.
Ez kicsit feldobta a napot😡

Szerkesztette: ozibozi
több mint 1 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
Senki ne menjen a Keletihez gázt ügyintézni csak időpont foglalásra, vagy hajnal 7-re érkezzen, mert én most kezdem 4. Óra várakozást, pedig fel kilencre értem ide.
Kemény nagyon.
ozibozi
Azt tudod hogy az egy pályaudvar, és onnan maximum a vonatok indulnak? 😊

| bocs |
warr_b
Hát, ha más nem is, szén talán van, legfeljebb hazatolja, ha az ügyintézés nem sikerül.

Mindig jövőre