Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 1 éve
- JC6 Denver Broncos 6 784
fú de kibasznám már az ablakon a felső szomszéd gyerekeinek a trombitáját meg zongoráját
Löfli
Oh milyen szép az élet..
A mellettünk lakó állandóan éjfél körül tusol, nem épp halkan, utána a wc-ben pont középre céloz, majd olyan lendülettel csapja be az ajtót, hogy beleremeg a ház.
Este 22-kor még fogócskáznak és hangosan kacarásznak a gyerekkel, majd énekelnek fürdéskor - nem tudom miért nem jár óvodába a gyerek -, bezzeg hétvégén, főleg vasárnap jó korán kelnek…
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 328 — Cowboys fan
fú de kibasznám már az ablakon a felső szomszéd gyerekeinek a trombitáját meg zongoráját
Löfli
Szerezz egy Gibsont meg valami bivaly erősítőt, és adj nekik
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 23 675 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
fú de kibasznám már az ablakon a felső szomszéd gyerekeinek a trombitáját meg zongoráját
Löfli
Ne hagyd, hogy hatással legyen az életedre.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 325
fú de kibasznám már az ablakon a felső szomszéd gyerekeinek a trombitáját meg zongoráját
Löfli
Én meg azt hittem az alattunk lakó januártól - decemberig tartó istentelenül undorító és folyamatos torokköszörülése + krákogása a rossz...

Ez a videó bemutatja, hogy nem is olyan egyszerű egy zongorát kidobni az ablakon 😀
 youtu.be/zII3VyrNQoU

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 1 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 847 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
fú de kibasznám már az ablakon a felső szomszéd gyerekeinek a trombitáját meg zongoráját


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 526 — The Mathematician
Ki kell cserélni az egyik redőnyünknél az ún. automatát (a tokot, amiben a gurtni van), gondoltam, ez nem lehet túl bonyolult feladat, én is képes vagyok megoldani. Hát, nem. Sikeresen elbasztam. A hibát ott követtem el, hogy előbb csináltam, és csak utána kerestem rá a jutúbon, hogy hogyan is kell csinálni. Megjegyzem, sokkal egyszerűbben annál, ahogyan én próbáltam.
Vehetek másikat...
nagylaza, főpohárnok
pár hónapja itt valaki már futott bele hasonlóba asszem
Negritis, a vajda
Szori, akkor arról lemaradtam.
nagylaza, főpohárnok
semmi gond, szokásos esete annak hogy hogy "nem kell útmutató"
 www.youtube.com/watch?v=eJKGKDpiTeU

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 967 — beers & Packers
Ki kell cserélni az egyik redőnyünknél az ún. automatát (a tokot, amiben a gurtni van), gondoltam, ez nem lehet túl bonyolult feladat, én is képes vagyok megoldani. Hát, nem. Sikeresen elbasztam. A hibát ott követtem el, hogy előbb csináltam, és csak utána kerestem rá a jutúbon, hogy hogyan is kell csinálni. Megjegyzem, sokkal egyszerűbben annál, ahogyan én próbáltam.
Vehetek másikat...
nagylaza, főpohárnok
pár hónapja itt valaki már futott bele hasonlóba asszem
Negritis, a vajda
Szori, akkor arról lemaradtam.
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 526 — The Mathematician
Ki kell cserélni az egyik redőnyünknél az ún. automatát (a tokot, amiben a gurtni van), gondoltam, ez nem lehet túl bonyolult feladat, én is képes vagyok megoldani. Hát, nem. Sikeresen elbasztam. A hibát ott követtem el, hogy előbb csináltam, és csak utána kerestem rá a jutúbon, hogy hogyan is kell csinálni. Megjegyzem, sokkal egyszerűbben annál, ahogyan én próbáltam.
Vehetek másikat...
nagylaza, főpohárnok
pár hónapja itt valaki már futott bele hasonlóba asszem

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 967 — beers & Packers
Ki kell cserélni az egyik redőnyünknél az ún. automatát (a tokot, amiben a gurtni van), gondoltam, ez nem lehet túl bonyolult feladat, én is képes vagyok megoldani. Hát, nem. Sikeresen elbasztam. A hibát ott követtem el, hogy előbb csináltam, és csak utána kerestem rá a jutúbon, hogy hogyan is kell csinálni. Megjegyzem, sokkal egyszerűbben annál, ahogyan én próbáltam.
Vehetek másikat...
több mint 1 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 847 — Amerikai sportok rajongója
Én nemtom mivan, de hogy a kedvenc levesem 2500, a kedvenc főételem 4500 lett, múltkor meg a KFC-ben 2 twister, meg egy wrap Gold vagy mi a szar 7 ezer és a foodpandan 2x32-es pizza 6450 legyen, illetve az Árkádban alul a 4 ember főétele 12 ezer üdítővel, kötettel, savanyúval, nos, el kell gondolkoznom azon, hogy egy ötösért veszek egy-két doboz akciós csirkemellt meg 4 tasakos rizst és azt eszem, mert erre a gatyám is rámegy.
jobbágy#JC6
ki az a hulye aki rendszeresen ilyen helyeken eszik?
persze elkerulhetetlen es 1-1 alkalom ok, de rendszeresen ebedre ennyit kolteni vicc.
olcsobb ha otthon osszedobsz vmit.
YoungZeeZee
5 perce keresem a "rendszeresen" szót, de nem lelem az írásomban..
jobbágy#JC6
Ez ismerős irás?😊

Nekem érdekem volt a családtámogatás, ezért húztam. Semmi mást nem érdekelt, mint mondtam, a számomra kisebbik rosszat választottam, attól függetlenül még nem kell szeretnem őket, viszont szeretek az állampolgári jogommal élni, azért is szavazok mindig.
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 946
Még a covid alatt megnéztem, ahonnan valaha is rendeltem (kb. 50 különböző hely) egyetlen helyről van saját kiszállítás Zuglóba, és van még a Tesco ami másnap! 4 órás idősávban!! vagyis full random szállít.
Őszentsége Sobri Jóska
Próbáld ki a Kifli.hu-t. Jól a termékek, pontosan szállítanak és sok az időpont.

Amúgy nekem is macera egy étteremből rendelni, és még lassabbak is szoktak lenni, ha véletlen úgy rendelek, szóval én FP/Wolt párti vagyok (az meg, hogy elmenjek kajáért még sose jutott eszembe, akkor megyek (gyors)étterembe, ha be akarok ülni enni).
Jughead
Probáltam, tetszik is, de ők is időablakkal dolgoznak (prémiumkent is), nem takkra pontos érkezéssel
Covid alatt kifliztem, idén már inkább Wolt Market.
Őszentsége Sobri Jóska
Prémiumként 15 perces időablakuk van, az azért bőven vállalható. 😊
több mint 1 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
Látom a logikát a "minden szar" életérzés Woltra projektálásában (pláne, hogy te az éttermi oldalt is ismered), csak nem értek vele egyet, illetve mutatok egy fogyasztói attitűdöt amihez maximálisan passzol.
Őszentsége Sobri Jóska
Te a tortájuk 1-2%-át teszed ki.
gyeek
Oké, de pont ezért erről a fogyasztói attitűdről írok.
A türhőparasztéról majd ír a türhőparaszt. 😊

több mint 1 éve
YoungZeeZee 8 469
Én nemtom mivan, de hogy a kedvenc levesem 2500, a kedvenc főételem 4500 lett, múltkor meg a KFC-ben 2 twister, meg egy wrap Gold vagy mi a szar 7 ezer és a foodpandan 2x32-es pizza 6450 legyen, illetve az Árkádban alul a 4 ember főétele 12 ezer üdítővel, kötettel, savanyúval, nos, el kell gondolkoznom azon, hogy egy ötösért veszek egy-két doboz akciós csirkemellt meg 4 tasakos rizst és azt eszem, mert erre a gatyám is rámegy.
jobbágy#JC6
ki az a hulye aki rendszeresen ilyen helyeken eszik?
persze elkerulhetetlen es 1-1 alkalom ok, de rendszeresen ebedre ennyit kolteni vicc.
olcsobb ha otthon osszedobsz vmit.
YoungZeeZee
5 perce keresem a "rendszeresen" szót, de nem lelem az írásomban..
jobbágy#JC6
sehol csak ahogy osszefoglaltad nem annak tunik aki evente egyszer csekkol be, DE altalanosan ertettem az irasomat.
több mint 1 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 833 — Bla, bla, bla
 totalcar.hu/magazin/velemeny/2022/11/15/igy-jaratod-le-magyarkent-az-egesz-orszagot-kulfoldon/



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 1 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 833 — Bla, bla, bla
Leírom ismét: ha ezeket az oldalakat használjátok, egy cinikus, nagypofájú tolvaj bandának fizettek, akik tudatosan tévesztenek meg. Kerüljétek ki ezeket a felesleges lehúzókat! Hihetetlen pénzeket kaszálnak, havonta minimum több tíz millió Ft gyakorlatilag a semmire, az emberek lustaságára alapozva. A kata törvény is 100%-ban ennek a két cégnek köszönhető. Jobban jártok, ha étteremtől direkt rendeltek, telefonon még rendszer használati díj sincs (csak a telefonnal járó alapvető kellemetlenségek).
gyeek
ez sajnos ugyanúgy igaz egy csomó étteremre is
Negritis, a vajda
Nem mindegy, hogy egy suttyó, alulfizetett betanított gyökérrel beszélsz-e telefonon, vagy egy multinak a hozzáállásáról van-e szó. Egyébként nem tudom a székesfőváros épp hol tart, de itt lent szinte mindenhol lehet SZÉP kártyával fizetni, ha OTP-s még futárnál is. Az hogy a bankok hogy játsszák le egymás közt a piszkos ügyeiket az ő dolguk, gondolok itt a K&H és MKB kártyákra. Ha három éve nem lehet online vagy futárnál kártyákkal fizetni, az vagy totál leszarja a kiszállítást (ami klasszikus és valid hozzáállás) vagy valami gyanús a hellyel kapcsolatban.
gyeek
Győrről tudok nyilatkozni. Szinte mindenhol lehet kártyával(SZÉP is) fizeti az éttermi futároknál. Ahol nem, onnan soha nem rendelek! (Kivéve egy Tai hely, amit szeretek, de Ők legalább nem titkoljál, hogy eltitkolják a bevételt)...
FP/W kizárt, főleg, hogy Azasszony a Mekinél látja mit művelnek a Deliverivel Náluk! Amúgy a sok Barom rendel forró h.burit fagyival, azt a Multi futárok egybe pakolják és megy a reklamáció, hogy hideg a krumpli, elfolyt a fagyi. Normális?



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 1 éve
- JC6 Denver Broncos 6 784
Én nemtom mivan, de hogy a kedvenc levesem 2500, a kedvenc főételem 4500 lett, múltkor meg a KFC-ben 2 twister, meg egy wrap Gold vagy mi a szar 7 ezer és a foodpandan 2x32-es pizza 6450 legyen, illetve az Árkádban alul a 4 ember főétele 12 ezer üdítővel, kötettel, savanyúval, nos, el kell gondolkoznom azon, hogy egy ötösért veszek egy-két doboz akciós csirkemellt meg 4 tasakos rizst és azt eszem, mert erre a gatyám is rámegy.
jobbágy#JC6
ki az a hulye aki rendszeresen ilyen helyeken eszik?
persze elkerulhetetlen es 1-1 alkalom ok, de rendszeresen ebedre ennyit kolteni vicc.
olcsobb ha otthon osszedobsz vmit.
YoungZeeZee
5 perce keresem a "rendszeresen" szót, de nem lelem az írásomban..
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 526 — The Mathematician
Én nemtom mivan, de hogy a kedvenc levesem 2500, a kedvenc főételem 4500 lett, múltkor meg a KFC-ben 2 twister, meg egy wrap Gold vagy mi a szar 7 ezer és a foodpandan 2x32-es pizza 6450 legyen, illetve az Árkádban alul a 4 ember főétele 12 ezer üdítővel, kötettel, savanyúval, nos, el kell gondolkoznom azon, hogy egy ötösért veszek egy-két doboz akciós csirkemellt meg 4 tasakos rizst és azt eszem, mert erre a gatyám is rámegy.
jobbágy#JC6
ki az a hulye aki rendszeresen ilyen helyeken eszik?
persze elkerulhetetlen es 1-1 alkalom ok, de rendszeresen ebedre ennyit kolteni vicc.
olcsobb ha otthon osszedobsz vmit.
YoungZeeZee
egyedül élek, sokszor nincs kedvem főzni magamra mert nem akarom 2-3 napig ugyanazt enni
valamint rühellek mosogatni
lehet hogy olcsóbb, de a főzés+mosogatás+bevásárlás idejét tudom mással is tölteni
az utóbbi időben az árak miatt én is kevesebbet rendelek (a helyek bezárása miatt és az árak miatt), de pl egy rántott sajtot tuti nem fogok itthon csinálni, ahogy egy pulled pork szendvicset se 😊

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
Én nemtom mivan, de hogy a kedvenc levesem 2500, a kedvenc főételem 4500 lett, múltkor meg a KFC-ben 2 twister, meg egy wrap Gold vagy mi a szar 7 ezer és a foodpandan 2x32-es pizza 6450 legyen, illetve az Árkádban alul a 4 ember főétele 12 ezer üdítővel, kötettel, savanyúval, nos, el kell gondolkoznom azon, hogy egy ötösért veszek egy-két doboz akciós csirkemellt meg 4 tasakos rizst és azt eszem, mert erre a gatyám is rámegy.
jobbágy#JC6
ki az a hulye aki rendszeresen ilyen helyeken eszik?
persze elkerulhetetlen es 1-1 alkalom ok, de rendszeresen ebedre ennyit kolteni vicc.
olcsobb ha otthon osszedobsz vmit.
YoungZeeZee
Akinek Mielére futja, erre is futja 😉
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
Skacok.minek rendelni? Otthon fozes vagy ha megkivansz vmit le-elbattyogsz.aztan nincs gond
YoungZeeZee
Kényelmesek.
több mint 1 éve
YoungZeeZee 8 469
Én nemtom mivan, de hogy a kedvenc levesem 2500, a kedvenc főételem 4500 lett, múltkor meg a KFC-ben 2 twister, meg egy wrap Gold vagy mi a szar 7 ezer és a foodpandan 2x32-es pizza 6450 legyen, illetve az Árkádban alul a 4 ember főétele 12 ezer üdítővel, kötettel, savanyúval, nos, el kell gondolkoznom azon, hogy egy ötösért veszek egy-két doboz akciós csirkemellt meg 4 tasakos rizst és azt eszem, mert erre a gatyám is rámegy.
jobbágy#JC6
ki az a hulye aki rendszeresen ilyen helyeken eszik?
persze elkerulhetetlen es 1-1 alkalom ok, de rendszeresen ebedre ennyit kolteni vicc.
olcsobb ha otthon osszedobsz vmit.
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
Látom a logikát a "minden szar" életérzés Woltra projektálásában (pláne, hogy te az éttermi oldalt is ismered), csak nem értek vele egyet, illetve mutatok egy fogyasztói attitűdöt amihez maximálisan passzol.
Őszentsége Sobri Jóska
Te a tortájuk 1-2%-át teszed ki. Ha csak belőled és a hozzád hasonlóan módos vásárlókból kéne megélniük, nem lennének, mert nem elég nagy a haszon. Minket konkrétan a bevétel kiesésük miatt kerestek meg és ígértek fűt-fát, ami helyett olyan helyzetbe helyezték a "kedves partnerüket" ahol a futárunk egy egy órán belül kiszállított étel esetében hiába próbálja elmagyarázni a sötét kurvának, hogy mi nem is látjuk mit mutat a kamu órájuk, nem érvényes ránk, ő akkor is minket hibáztat, és kárörvendően mondja neki amikor megszólal a telefonja, hogy "látod, már hívnak is!" miközben csak én hívtam, mert a sötét kurva sírt a woltnak, hogy a csúcsidőben rendelt 5.5 km-re levő rendelése nem érkezett meg 38 percen belül.

Egyrészt az ilyen ostoba "vendégek", akik pl. annak örülnek hogy lebasszák azt aki felviszi nekik az ételt a harmadikra mert szerintük késett 20 percet minimum közmunkát vagy bukkakét érdemelnének büntetésképp, másrészt én személyesen olyan kreatív módon végezném ki a két mogul felső vezetését mint Denzel Washingon a kartel tagokat a Man On Fire-ben. A civilizáció dekadenciája ott tart, hogy ajtó elé viszik az ételt, ez még 20 éve vidéken luxusnak számított, régebben meg vadászni, halászni, ergo dolgozni kellett az életben maradásért. Ma a sötét paraszt meg van sértődve, ha entertől csengőig 58 perc telik el. Ez nem fejlődés és piac, ez szisztematikus elbutítás és elpuhítás és a két multi élen jár ebben a folyamatban.
gyeek
Na látod, már kezdődik is az, hogy csökken a bevételük...
Amúgy tényleg azt kellene, hogy helyi és akár országos szinten összefogjanak az éttermek és vagy csináljanak saját rendszert vagy kényszerítsék ezeket a cégeket, hogy ne legyenek mohók.

A második résznél meg igazad van, sajnos valahogy elterjedt az a hozzáállás, hogy a vásárlónak mindig igaza van és sokan ezt összekeverik azzal, hogy lehetnek nyugodtan parasztok.
20-30 perc késés néha benne van, főleg csúcsidőben, de ezt lehet normálisan is kezelni, csak sok embernek nem sikerül. Bezzeg ha őt basztatják a munkahelyén h dolgozzon már rendesen, akkor meg vérig van sértődve.
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 967 — beers & Packers
Skacok.minek rendelni? Otthon fozes vagy ha megkivansz vmit le-elbattyogsz.aztan nincs gond
YoungZeeZee
+1 Legalább tíz (de inkább több) éve nem rendelek ételt.
több mint 1 éve
YoungZeeZee 8 469
Skacok.minek rendelni? Otthon fozes vagy ha megkivansz vmit le-elbattyogsz.aztan nincs gond
több mint 1 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
Leírom ismét: ha ezeket az oldalakat használjátok, egy cinikus, nagypofájú tolvaj bandának fizettek, akik tudatosan tévesztenek meg. Kerüljétek ki ezeket a felesleges lehúzókat! Hihetetlen pénzeket kaszálnak, havonta minimum több tíz millió Ft gyakorlatilag a semmire, az emberek lustaságára alapozva. A kata törvény is 100%-ban ennek a két cégnek köszönhető. Jobban jártok, ha étteremtől direkt rendeltek, telefonon még rendszer használati díj sincs (csak a telefonnal járó alapvető kellemetlenségek).
gyeek
ez sajnos ugyanúgy igaz egy csomó étteremre is
Negritis, a vajda
Nem mindegy, hogy egy suttyó, alulfizetett betanított gyökérrel beszélsz-e telefonon, vagy egy multinak a hozzáállásáról van-e szó. Egyébként nem tudom a székesfőváros épp hol tart, de itt lent szinte mindenhol lehet SZÉP kártyával fizetni, ha OTP-s még futárnál is. Az hogy a bankok hogy játsszák le egymás közt a piszkos ügyeiket az ő dolguk, gondolok itt a K&H és MKB kártyákra. Ha három éve nem lehet online vagy futárnál kártyákkal fizetni, az vagy totál leszarja a kiszállítást (ami klasszikus és valid hozzáállás) vagy valami gyanús a hellyel kapcsolatban.
gyeek
dunakesziről beszélünk nem budapestről egyébként
és nekem mint végfelhasználó kb mind1

de én az vagyok aki nem sűrűn balhézik se a futárral se senkivel, mert ha rendelek akkor éhes vagyok és az érdekel mikor ehetek már mikor pedig megjön boldog vagyok
aztán persze ha gond van simán rányomom az 1*ot vagy csak nem rendelek onnan többet, de tisztában vagyok vele hogy mennyi a kretén és minek szopassam én is, ha tudja hogy elbaszta akkor tudja ha nem akkor nem én fogom átlendíteni
Negritis, a vajda
egyéni szoc hogy kivel szórakázol, csak a Mumival ne, főleg, ha kitaknyolt a kobbojsz...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 526 — The Mathematician
Leírom ismét: ha ezeket az oldalakat használjátok, egy cinikus, nagypofájú tolvaj bandának fizettek, akik tudatosan tévesztenek meg. Kerüljétek ki ezeket a felesleges lehúzókat! Hihetetlen pénzeket kaszálnak, havonta minimum több tíz millió Ft gyakorlatilag a semmire, az emberek lustaságára alapozva. A kata törvény is 100%-ban ennek a két cégnek köszönhető. Jobban jártok, ha étteremtől direkt rendeltek, telefonon még rendszer használati díj sincs (csak a telefonnal járó alapvető kellemetlenségek).
gyeek
ez sajnos ugyanúgy igaz egy csomó étteremre is
Negritis, a vajda
Nem mindegy, hogy egy suttyó, alulfizetett betanított gyökérrel beszélsz-e telefonon, vagy egy multinak a hozzáállásáról van-e szó. Egyébként nem tudom a székesfőváros épp hol tart, de itt lent szinte mindenhol lehet SZÉP kártyával fizetni, ha OTP-s még futárnál is. Az hogy a bankok hogy játsszák le egymás közt a piszkos ügyeiket az ő dolguk, gondolok itt a K&H és MKB kártyákra. Ha három éve nem lehet online vagy futárnál kártyákkal fizetni, az vagy totál leszarja a kiszállítást (ami klasszikus és valid hozzáállás) vagy valami gyanús a hellyel kapcsolatban.
gyeek
dunakesziről beszélünk nem budapestről egyébként
és nekem mint végfelhasználó kb mind1

de én az vagyok aki nem sűrűn balhézik se a futárral se senkivel, mert ha rendelek akkor éhes vagyok és az érdekel mikor ehetek már mikor pedig megjön boldog vagyok
aztán persze ha gond van simán rányomom az 1*ot vagy csak nem rendelek onnan többet, de tisztában vagyok vele hogy mennyi a kretén és minek szopassam én is, ha tudja hogy elbaszta akkor tudja ha nem akkor nem én fogom átlendíteni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!