Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 834 — Bla, bla, bla
 telex.hu/belfold/2022/02/01/tatabanya-keseles-hasba-szurta-iskolatarsat

Tatabánya-Kertváros, miért is nem lep meg, hogy ott történt ilyen.
Mikey
Mi elég sokat járunk Tatabányára (évi 2-3 verseny + a rokonaink Környén laknak + szeretünk Tatán nyaralni), nekem eleg jó emlékeim vannak onnan.
Igazán csak a Gyémántban volt egy nagy megdöbbenésem amikor asszem 3 órakor (gondolm akkortól akciós) beözönlött egy irgalmatlan adag igazi fukszos, kövér, ruhában fürdő, gusztustalan viselkedésű Cibbány horda.
Amúgy egy tök élhető városnak tűnt.
Bazzani
A Gyémántról többen mesélték, hogy nem szeretnek oda járni, mert mindig betéved egy ordenáré módon viselkedő kisebbségi társaság. 😀

Összességében nem rossz város, a sok zöld terület miatt kifejezetten jó is*, szimplán csak vannak részei, ahova fényes nappal sem tenném be a lábam, ill. esténként pl. a busz sem jár be. 😊

* Imádom, hogy bár a város kellős közepén lakom, ha kinézek az erkélyen, mindenfelé fát és zöld területet látok, amerre nézek, ilyen szempontból egyáltalán nincs meg az a tipikus belvárosi érzés. Nagy zaj persze van, meg kosz és szemét is, és parkolót is nehéz találni napközben, de hát hol nincs ez így.
Mikey
Tavaly mi is betévedtünk a Gyémántba, először és utoljára. A környék viszont szép, mi sokat járunk a környékre kirándulni, bár inkább Tata a cél ...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
 telex.hu/belfold/2022/02/01/tatabanya-keseles-hasba-szurta-iskolatarsat

Tatabánya-Kertváros, miért is nem lep meg, hogy ott történt ilyen.
Mikey
Mi elég sokat járunk Tatabányára (évi 2-3 verseny + a rokonaink Környén laknak + szeretünk Tatán nyaralni), nekem eleg jó emlékeim vannak onnan.
Igazán csak a Gyémántban volt egy nagy megdöbbenésem amikor asszem 3 órakor (gondolm akkortól akciós) beözönlött egy irgalmatlan adag igazi fukszos, kövér, ruhában fürdő, gusztustalan viselkedésű Cibbány horda.
Amúgy egy tök élhető városnak tűnt.
Bazzani
A Gyémántról többen mesélték, hogy nem szeretnek oda járni, mert mindig betéved egy ordenáré módon viselkedő kisebbségi társaság. 😀

Összességében nem rossz város, a sok zöld terület miatt kifejezetten jó is*, szimplán csak vannak részei, ahova fényes nappal sem tenném be a lábam, ill. esténként pl. a busz sem jár be. 😊

* Imádom, hogy bár a város kellős közepén lakom, ha kinézek az erkélyen, mindenfelé fát és zöld területet látok, amerre nézek, ilyen szempontból egyáltalán nincs meg az a tipikus belvárosi érzés. Nagy zaj persze van, meg kosz és szemét is, és parkolót is nehéz találni napközben, de hát hol nincs ez így.

Szerkesztette: Mikey
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 telex.hu/belfold/2022/02/01/tatabanya-keseles-hasba-szurta-iskolatarsat

Tatabánya-Kertváros, miért is nem lep meg, hogy ott történt ilyen.
Mikey
Mi elég sokat járunk Tatabányára (évi 2-3 verseny + a rokonaink Környén laknak + szeretünk Tatán nyaralni), nekem eleg jó emlékeim vannak onnan.
Igazán csak a Gyémántban volt egy nagy megdöbbenésem amikor asszem 3 órakor (gondolm akkortól akciós) beözönlött egy irgalmatlan adag igazi fukszos, kövér, ruhában fürdő, gusztustalan viselkedésű Cibbány horda.
Amúgy egy tök élhető városnak tűnt.

több mint 2 éve
YoungZeeZee 8 472
mindig rajovok h az amazon egy foss oldal,szar keresovel de megis top ceg
több mint 2 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 403 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
 telex.hu/belfold/2022/02/01/tatabanya-keseles-hasba-szurta-iskolatarsat

Tatabánya-Kertváros, miért is nem lep meg, hogy ott történt ilyen.
Mikey
miért, gettó? (nem ismerem Tébányát, mielőtt)
slowmotion
"Tatabánya, otthona a nyomornak
nem való az ínyenceknek,
csak az edzett gyomornak. "

viccet félretéve, durva, hogy mennyi késelés törtéik Trébányán
szerk.: ja a másik Győrben volt, akkor nem szóltam

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
 telex.hu/belfold/2022/02/01/tatabanya-keseles-hasba-szurta-iskolatarsat

Tatabánya-Kertváros, miért is nem lep meg, hogy ott történt ilyen.
Mikey
miért, gettó? (nem ismerem Tébányát, mielőtt)
slowmotion
Különösen a külső részei.
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 346 — Cowboys fan
 telex.hu/belfold/2022/02/01/tatabanya-keseles-hasba-szurta-iskolatarsat

Tatabánya-Kertváros, miért is nem lep meg, hogy ott történt ilyen.
Mikey
miért, gettó? (nem ismerem Tébányát, mielőtt)
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
 telex.hu/belfold/2022/02/01/tatabanya-keseles-hasba-szurta-iskolatarsat

Tatabánya-Kertváros, miért is nem lep meg, hogy ott történt ilyen.
több mint 2 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Tavaly év vége fele már 6-700 körül lehetett fürtös paradicsomot venni. Tegnap ezer forint volt a sparba. Meg is vettem volna, de hát szörnyen néztek ki. Ezelőtt legalább nagyok voltak és szépek. Vagy azokat most már drágábban tudnák kitenni és nincs képük hozza? A paprika is 999, abból már vettem de elég volt kihalászni a nem csoffadtakat. Arról nem is beszélve hogy egy rúd uborka 500. Kristálycukor majdnem háromszáz. Mondjuk majdnem beszivattak vele, mert ki volt rakva 199ért, de a polc is át volt alakítva, csak a csomag tetejét lehetett látni. Meg is lepődtem milyen könnyen ki tudtam szedni, hát nem fél kilós kiszereles volt? 😃 Kis szemetek.
samu09
Nincs mese, az erkélyen kell termeszteni..
#JC6
Meg az udvaron. De nalam melegágyra nincs hely úgyhogy az egész évi ellátás nem megoldott.
több mint 2 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 684 — Bears & Illinois fan
Tavaly év vége fele már 6-700 körül lehetett fürtös paradicsomot venni. Tegnap ezer forint volt a sparba. Meg is vettem volna, de hát szörnyen néztek ki. Ezelőtt legalább nagyok voltak és szépek. Vagy azokat most már drágábban tudnák kitenni és nincs képük hozza? A paprika is 999, abból már vettem de elég volt kihalászni a nem csoffadtakat. Arról nem is beszélve hogy egy rúd uborka 500. Kristálycukor majdnem háromszáz. Mondjuk majdnem beszivattak vele, mert ki volt rakva 199ért, de a polc is át volt alakítva, csak a csomag tetejét lehetett látni. Meg is lepődtem milyen könnyen ki tudtam szedni, hát nem fél kilós kiszereles volt? 😃 Kis szemetek.
samu09
jaja, én is ma voltam boltban, dobtam egy hátast az ötszáz forintos kígyóuborkától.két hete még 350 volt 😮
általában ha együtt mozognak az árak, akkor a paprika-paradicsom 1000-1200 körül tetőzött az elmúlt években, kígyó 360, és nagyjából arányosan változott. hát most elszabadult 😕
slowmotion
Mondjuk a paprika és paradicsom azért korábban sem volt februárban olcsó, sőt, de most még szarabb a helyzet. Az 500 Ft-os uborka ár a wtf kategória. Egy rendesebb adag ubisaliba 4-et belegyalulsz, akkor azon a hétvégén az lesz a hús, mert arra már nem telik........😮

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 742
A cigányokat jobban utálják a kikupálódott cigányok mint a fehérek. Sokkal jobban óvják a családjukat, főleg a
Gyerekeiket, hogy még véletlenül se keveredjenek velük a lehetőségekhez képest. Ők tudják csak igazán mivel jár az, és miért kell így tenniük, hogy legyen esélyük. Nem véletlenül tesznek így,
/most a zenészeket, meg akik konkrétan a cigányságukból élnek vegyük ki az egyenletből/
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Tavaly év vége fele már 6-700 körül lehetett fürtös paradicsomot venni. Tegnap ezer forint volt a sparba. Meg is vettem volna, de hát szörnyen néztek ki. Ezelőtt legalább nagyok voltak és szépek. Vagy azokat most már drágábban tudnák kitenni és nincs képük hozza? A paprika is 999, abból már vettem de elég volt kihalászni a nem csoffadtakat. Arról nem is beszélve hogy egy rúd uborka 500. Kristálycukor majdnem háromszáz. Mondjuk majdnem beszivattak vele, mert ki volt rakva 199ért, de a polc is át volt alakítva, csak a csomag tetejét lehetett látni. Meg is lepődtem milyen könnyen ki tudtam szedni, hát nem fél kilós kiszereles volt? 😃 Kis szemetek.
samu09
De hát van rezsicsökkentés, tessék hálásnak lenni.

Szerkesztette: Mikey
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 648 — Lucas Scott
Tavaly év vége fele már 6-700 körül lehetett fürtös paradicsomot venni. Tegnap ezer forint volt a sparba. Meg is vettem volna, de hát szörnyen néztek ki. Ezelőtt legalább nagyok voltak és szépek. Vagy azokat most már drágábban tudnák kitenni és nincs képük hozza? A paprika is 999, abból már vettem de elég volt kihalászni a nem csoffadtakat. Arról nem is beszélve hogy egy rúd uborka 500. Kristálycukor majdnem háromszáz. Mondjuk majdnem beszivattak vele, mert ki volt rakva 199ért, de a polc is át volt alakítva, csak a csomag tetejét lehetett látni. Meg is lepődtem milyen könnyen ki tudtam szedni, hát nem fél kilós kiszereles volt? 😃 Kis szemetek.
samu09
jaja, én is ma voltam boltban, dobtam egy hátast az ötszáz forintos kígyóuborkától.két hete még 350 volt 😮
általában ha együtt mozognak az árak, akkor a paprika-paradicsom 1000-1200 körül tetőzött az elmúlt években, kígyó 360, és nagyjából arányosan változott. hát most elszabadult 😕
slowmotion
hatosagi arat a kigyouborkara!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 346 — Cowboys fan
Tavaly év vége fele már 6-700 körül lehetett fürtös paradicsomot venni. Tegnap ezer forint volt a sparba. Meg is vettem volna, de hát szörnyen néztek ki. Ezelőtt legalább nagyok voltak és szépek. Vagy azokat most már drágábban tudnák kitenni és nincs képük hozza? A paprika is 999, abból már vettem de elég volt kihalászni a nem csoffadtakat. Arról nem is beszélve hogy egy rúd uborka 500. Kristálycukor majdnem háromszáz. Mondjuk majdnem beszivattak vele, mert ki volt rakva 199ért, de a polc is át volt alakítva, csak a csomag tetejét lehetett látni. Meg is lepődtem milyen könnyen ki tudtam szedni, hát nem fél kilós kiszereles volt? 😃 Kis szemetek.
samu09
Nincs mese, az erkélyen kell termeszteni..
#JC6
az a baj, hogy amennyi zöldséget a kölkök fogyasztanak, nekünk kb Mórahalomra kellene költözni, a termés negyede a mi asztalunkon kötne ki
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 346 — Cowboys fan
Tavaly év vége fele már 6-700 körül lehetett fürtös paradicsomot venni. Tegnap ezer forint volt a sparba. Meg is vettem volna, de hát szörnyen néztek ki. Ezelőtt legalább nagyok voltak és szépek. Vagy azokat most már drágábban tudnák kitenni és nincs képük hozza? A paprika is 999, abból már vettem de elég volt kihalászni a nem csoffadtakat. Arról nem is beszélve hogy egy rúd uborka 500. Kristálycukor majdnem háromszáz. Mondjuk majdnem beszivattak vele, mert ki volt rakva 199ért, de a polc is át volt alakítva, csak a csomag tetejét lehetett látni. Meg is lepődtem milyen könnyen ki tudtam szedni, hát nem fél kilós kiszereles volt? 😃 Kis szemetek.
samu09
jaja, én is ma voltam boltban, dobtam egy hátast az ötszáz forintos kígyóuborkától.két hete még 350 volt 😮
általában ha együtt mozognak az árak, akkor a paprika-paradicsom 1000-1200 körül tetőzött az elmúlt években, kígyó 360, és nagyjából arányosan változott. hát most elszabadult 😕
több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 791
Tavaly év vége fele már 6-700 körül lehetett fürtös paradicsomot venni. Tegnap ezer forint volt a sparba. Meg is vettem volna, de hát szörnyen néztek ki. Ezelőtt legalább nagyok voltak és szépek. Vagy azokat most már drágábban tudnák kitenni és nincs képük hozza? A paprika is 999, abból már vettem de elég volt kihalászni a nem csoffadtakat. Arról nem is beszélve hogy egy rúd uborka 500. Kristálycukor majdnem háromszáz. Mondjuk majdnem beszivattak vele, mert ki volt rakva 199ért, de a polc is át volt alakítva, csak a csomag tetejét lehetett látni. Meg is lepődtem milyen könnyen ki tudtam szedni, hát nem fél kilós kiszereles volt? 😃 Kis szemetek.
samu09
Nincs mese, az erkélyen kell termeszteni..
több mint 2 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Tavaly év vége fele már 6-700 körül lehetett fürtös paradicsomot venni. Tegnap ezer forint volt a sparba. Meg is vettem volna, de hát szörnyen néztek ki. Ezelőtt legalább nagyok voltak és szépek. Vagy azokat most már drágábban tudnák kitenni és nincs képük hozza? A paprika is 999, abból már vettem de elég volt kihalászni a nem csoffadtakat. Arról nem is beszélve hogy egy rúd uborka 500. Kristálycukor majdnem háromszáz. Mondjuk majdnem beszivattak vele, mert ki volt rakva 199ért, de a polc is át volt alakítva, csak a csomag tetejét lehetett látni. Meg is lepődtem milyen könnyen ki tudtam szedni, hát nem fél kilós kiszereles volt? 😃 Kis szemetek.
több mint 2 éve
Duff Seattle Seahawks 3 112
Figy, nálam ugyanez a helyzet, csak épp a prágai GNR koncerttel.
2020-ban lett volna, erre aztán eltolták, majd tavaly januárban mondták, hogy akkor márciusig lehet pénzt vagy kupont kapni. Aztán jött az, hogy nuku pénz, marad a beváltható kupon '21 végéig bármire, majd gyorsan pontosítottak, hogy akkor '22-ben lesz a koncert és arra érvényes lesz a jegy.
Solymi
Én ticketmaster.cz-n vettem jegyet rá. Amikor bejelentették, hogy cancelled, jött az e-mail, hogy levásárolható más ticketmasteres eseményekre. Ha nem élek ezzel 2021 októberéig, akkor utána visszaigényelhetem a zsét. 2 év után már majdnem elfelejtettem, de aztán eszembejutott és visszaigényeltem.
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 346 — Cowboys fan
Online szülői.
Az aktuális téma: két gyerek megfenyegette a harmadikat szünetben, hogy ha nem viszi be az anyukája telefonját, megverik. Az egyik fenyegető C típusú. 8 éves gyerekekről beszélünk...
warr_b
És a másik? "Jól szituált, stabil anyagi háttérrel rendelkező családból származik"?
gyeek
Nem. Idén jött, egy kis felforgató hülyegyerek, pár hét alatt szétbaszta az osztály kialakult rendjét. Üvöltözik, kurvaanyázza a tanárokat, és persze közben előadja, hogy őt bántják. Az anyja meg semennyire sem együttműködő, hárít.
warr_b
De milyen színű a bőre?
gyeek
Annyira láttam jönni ezt a két kérdést…
clbass
Sanszos, hogy a fajok 1:1-re hozták ezt az aljasságot.
gyeek
Maradjunk annyiban, hogy általánosságban jelentősen torzul az arány az egyik oldalra. Erre ráépül az a probléma, hogy sok családi hátterét tekintve sérült gyermek az előbbi agresszív, domináns mintáját veszi alapul, igyekszik hasonulni, majd lassan eljutunk odáig, hogy tizenéves gyerekek késsel járnak iskolába, lányokat molesztálnak, tanárokat inzultálnak, és kötőszavuk lesz a more…
Sem A, sem B felelőssége nem elvitatható, de itt valami nagyon félresiklott!
clbass
Csak attól tartok, hogy viccből vagy komolyan gondolva, de nehogy eljusson a fórum a krcnfo színvonalára, ahol mindegy mi a hír, vagy a cigányok, vagy a zsidók a szemetek. Nekem amúgy barátnőm szó szerint rendes beás családból való, így szembesülök elég gyakran hogyan árt nekik az előítélet, másrészt öcsémet egy magyargyűlölő cigány gyerek szúrta 4szer hátba és egy hajszálon múlt az élete. Szóval én úgy érzem viszonylag közeli rálátásom van az efféle dolgokra, de amit mindig mondok legyen az cigány, magyar vagy külföldi diák, hogy a legfontosabb próba a tekintet, nem a bőrszín. Ha valakinek a szemében látom a "huncutságot", igyekszem minél jobban kizárni az életemből, ugyanakkor tisztelem a becsületes embereket, mert ritkábbak mint a fehér faj képviselői úgy is, hogy elég vegyes társaságról van szó.
gyeek
fociztam, dolgoztam, laktam együtt roma gyerekkel, semmi gond nem volt velük. a kollégiumi szobatársam mondjuk elég sokra vitte (nagyjából többre, mint az itteni közösség 95 százaléka), de ő rendezett békési családból is származott, okos is volt, és leginkább szorgalmas is.

nem velük van probléma, sőt. hanem a sunyi, ügyeskedő alakokkal, de velük meg bőrszínre való tekintet nélkül úgy általában mindegyikkel.

Szerkesztette: slowmotion
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 346 — Cowboys fan
Aerosimth - Budapest koncert:
„Mély sajnálattal kell bejelentenünk, hogy a 2022 júniusára és júliusára tervezett európai turnénkat le kell mondanunk. Figyelemmel kísérve a jelenlegi helyzetet, az utazási logisztikával kapcsolatos bizonytalanság, valamint a COVID-korlátozások és egyéb problémák fennállása miatt világossá vált, hogy a régióban nem tudjuk megtartani nyári koncertjeinket. Rajongóink egészsége, biztonsága és lelki jólléte az első számú prioritásunk. Hamarosan visszatérünk, addig is vigyázzanak magukra, és elnézést kérünk az esetleges kellemetlenségekért.”
2 év delay után nekem ez agyfelbaxós 😮
Én is szívesen ülnék egy európai turné bevételén két évet, majd offolom.
Idén nyáron mi lesz a nagyobb fenyegetettség mint korábban? Nyáron valszeg semmi.
Csak a budapesti elővásárlás kb. 1,2milliárd Ft pangó pénz volt 2 évig. Eu számokat már nem is számolok...
Lesz@rom, hogy valakik ezzel kimondottan jól jártak, nekem egy élménnyel kevesebb 😕
Legyen problémamentes a visszafizetés és legalább Nick Mason ne játssza el ugyanezt!
clbass
Figy, nálam ugyanez a helyzet, csak épp a prágai GNR koncerttel.
2020-ban lett volna, erre aztán eltolták, majd tavaly januárban mondták, hogy akkor márciusig lehet pénzt vagy kupont kapni. Aztán jött az, hogy nuku pénz, marad a beváltható kupon '21 végéig bármire, majd gyorsan pontosítottak, hogy akkor '22-ben lesz a koncert és arra érvényes lesz a jegy.

Most nemtom mi lesz, itt már nagyon pedzegetik, hogy márciusban, ha mindenkinek megvan a 2. oltása és a harmadik akár ezzel az újjal, akkor lehet visszaállnak a csehek normális életre és kb. úgy fogják kezelni az Omikront, amíg nem jön más, mint egy influenza szerű vírust vagy hasonló.
Pontos részleteket nem tudok, de próbálkoznak.

Nameg lenne Metallica koncert is, arra még nem néztem rá hogy mikor lenne, de arra is elmennék.
Solymi
hábaszki, én hülyét kapok ha a Bolháék nem jönnek nyáron, végre sikerült rábeszélniük a homeless gyereket, hogy csináljon úgy, mintha gitározna
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Megint brutál baleset a Váci és a Dózsa György kereszteződésénél, természetesen több bmw is érintett, ezúton is gratulálok
r.baggio
Szimplán a véletlen műve, hogy BMW-sek érintettek, nem szép dolog az előítélet. 😊

- - -

 telex.hu/belfold/2022/02/01/rendorseg-csalas-autos-iskola-oktato-bekasmegyer-brfk

11 alkalomért 240 ezer, az igen. 😀 Valószínűleg a kiscsaj sem a legélesebb kés a fiókban.
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 942
Aerosimth - Budapest koncert:
„Mély sajnálattal kell bejelentenünk, hogy a 2022 júniusára és júliusára tervezett európai turnénkat le kell mondanunk. Figyelemmel kísérve a jelenlegi helyzetet, az utazási logisztikával kapcsolatos bizonytalanság, valamint a COVID-korlátozások és egyéb problémák fennállása miatt világossá vált, hogy a régióban nem tudjuk megtartani nyári koncertjeinket. Rajongóink egészsége, biztonsága és lelki jólléte az első számú prioritásunk. Hamarosan visszatérünk, addig is vigyázzanak magukra, és elnézést kérünk az esetleges kellemetlenségekért.”
2 év delay után nekem ez agyfelbaxós 😮
Én is szívesen ülnék egy európai turné bevételén két évet, majd offolom.
Idén nyáron mi lesz a nagyobb fenyegetettség mint korábban? Nyáron valszeg semmi.
Csak a budapesti elővásárlás kb. 1,2milliárd Ft pangó pénz volt 2 évig. Eu számokat már nem is számolok...
Lesz@rom, hogy valakik ezzel kimondottan jól jártak, nekem egy élménnyel kevesebb 😕
Legyen problémamentes a visszafizetés és legalább Nick Mason ne játssza el ugyanezt!
clbass
Figy, nálam ugyanez a helyzet, csak épp a prágai GNR koncerttel.
2020-ban lett volna, erre aztán eltolták, majd tavaly januárban mondták, hogy akkor márciusig lehet pénzt vagy kupont kapni. Aztán jött az, hogy nuku pénz, marad a beváltható kupon '21 végéig bármire, majd gyorsan pontosítottak, hogy akkor '22-ben lesz a koncert és arra érvényes lesz a jegy.

Most nemtom mi lesz, itt már nagyon pedzegetik, hogy márciusban, ha mindenkinek megvan a 2. oltása és a harmadik akár ezzel az újjal, akkor lehet visszaállnak a csehek normális életre és kb. úgy fogják kezelni az Omikront, amíg nem jön más, mint egy influenza szerű vírust vagy hasonló.
Pontos részleteket nem tudok, de próbálkoznak.

Nameg lenne Metallica koncert is, arra még nem néztem rá hogy mikor lenne, de arra is elmennék.
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
Online szülői.
Az aktuális téma: két gyerek megfenyegette a harmadikat szünetben, hogy ha nem viszi be az anyukája telefonját, megverik. Az egyik fenyegető C típusú. 8 éves gyerekekről beszélünk...
warr_b
És a másik? "Jól szituált, stabil anyagi háttérrel rendelkező családból származik"?
gyeek
Nem. Idén jött, egy kis felforgató hülyegyerek, pár hét alatt szétbaszta az osztály kialakult rendjét. Üvöltözik, kurvaanyázza a tanárokat, és persze közben előadja, hogy őt bántják. Az anyja meg semennyire sem együttműködő, hárít.
warr_b
De milyen színű a bőre?
gyeek
Annyira láttam jönni ezt a két kérdést…
clbass
Sanszos, hogy a fajok 1:1-re hozták ezt az aljasságot.
gyeek
Maradjunk annyiban, hogy általánosságban jelentősen torzul az arány az egyik oldalra. Erre ráépül az a probléma, hogy sok családi hátterét tekintve sérült gyermek az előbbi agresszív, domináns mintáját veszi alapul, igyekszik hasonulni, majd lassan eljutunk odáig, hogy tizenéves gyerekek késsel járnak iskolába, lányokat molesztálnak, tanárokat inzultálnak, és kötőszavuk lesz a more…
Sem A, sem B felelőssége nem elvitatható, de itt valami nagyon félresiklott!
clbass
Csak attól tartok, hogy viccből vagy komolyan gondolva, de nehogy eljusson a fórum a krcnfo színvonalára, ahol mindegy mi a hír, vagy a cigányok, vagy a zsidók a szemetek. Nekem amúgy barátnőm szó szerint rendes beás családból való, így szembesülök elég gyakran hogyan árt nekik az előítélet, másrészt öcsémet egy magyargyűlölő cigány gyerek szúrta 4szer hátba és egy hajszálon múlt az élete. Szóval én úgy érzem viszonylag közeli rálátásom van az efféle dolgokra, de amit mindig mondok legyen az cigány, magyar vagy külföldi diák, hogy a legfontosabb próba a tekintet, nem a bőrszín. Ha valakinek a szemében látom a "huncutságot", igyekszem minél jobban kizárni az életemből, ugyanakkor tisztelem a becsületes embereket, mert ritkábbak mint a fehér faj képviselői úgy is, hogy elég vegyes társaságról van szó.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 2 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 963 — no es importante
Megint brutál baleset a Váci és a Dózsa György kereszteződésénél, természetesen több bmw is érintett, ezúton is gratulálok


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
clbass New Orleans Saints 3 113 — Saints fan
Online szülői.
Az aktuális téma: két gyerek megfenyegette a harmadikat szünetben, hogy ha nem viszi be az anyukája telefonját, megverik. Az egyik fenyegető C típusú. 8 éves gyerekekről beszélünk...
warr_b
És a másik? "Jól szituált, stabil anyagi háttérrel rendelkező családból származik"?
gyeek
Nem. Idén jött, egy kis felforgató hülyegyerek, pár hét alatt szétbaszta az osztály kialakult rendjét. Üvöltözik, kurvaanyázza a tanárokat, és persze közben előadja, hogy őt bántják. Az anyja meg semennyire sem együttműködő, hárít.
warr_b
De milyen színű a bőre?
gyeek
Annyira láttam jönni ezt a két kérdést…
clbass
Sanszos, hogy a fajok 1:1-re hozták ezt az aljasságot.
gyeek
Maradjunk annyiban, hogy általánosságban jelentősen torzul az arány az egyik oldalra. Erre ráépül az a probléma, hogy sok családi hátterét tekintve sérült gyermek az előbbi agresszív, domináns mintáját veszi alapul, igyekszik hasonulni, majd lassan eljutunk odáig, hogy tizenéves gyerekek késsel járnak iskolába, lányokat molesztálnak, tanárokat inzultálnak, és kötőszavuk lesz a more…
Sem A, sem B felelőssége nem elvitatható, de itt valami nagyon félresiklott!