Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Gyűlölködjünk

38 feliratkozó

5 hónapja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 279
Amúgy a bravúrok bravúrja....három kocsi, mindhárom szerelőnèl egyszerre 🤦
dande2
Az , hogy jött össze?
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Biztos templomos flotta 😉😄
warr_b
Az Úr adta, az Úr elrontotta! 😊
somoskovig
😆😆😆
5 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 317 — Így remélem megfelelek nektek.....
Amúgy a bravúrok bravúrja....három kocsi, mindhárom szerelőnèl egyszerre 🤦
dande2
Az , hogy jött össze?
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Az egyiknèl időszakos èkszíj csere a másiknál lambaszondák cserèje (ezek intèzmènyi/illetve szolgálati autók amiket a gyülekezetben is használunk) ès a harmadik ami a saját (legöregebb 17 èves egyèbkèn jó álllapotú fóka) úgy gondolta hogy fellázad ès nem pöccenti be motort. Tehát a hètvègèn ne menjünk sehova, mèg jó hogy a "munkahely " tt van az udvarba 😀
5 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 567 — Chiefs GM
Amúgy a bravúrok bravúrja....három kocsi, mindhárom szerelőnèl egyszerre 🤦
dande2
Az , hogy jött össze?
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Biztos templomos flotta 😉😄
warr_b
Az Úr adta, az Úr elrontotta! 😊

5 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 376 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Amúgy a bravúrok bravúrja....három kocsi, mindhárom szerelőnèl egyszerre 🤦
dande2
Az , hogy jött össze?
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Biztos templomos flotta 😉😄


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
5 hónapja
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 257 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Amúgy a bravúrok bravúrja....három kocsi, mindhárom szerelőnèl egyszerre 🤦
dande2
Az , hogy jött össze?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
5 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 967 — The Mathematician
ez is olyan tipikus 2026 történet lesz
 www.theverge.com/policy/859902/apple-google-run-by-cowards

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
5 hónapja
gyeek LSU Tigers 8 719 — Grady Judd fan
Ónos eső előtt percekkel random dilettáns a közeli, de meredek Kiscsicska dűlőbe rendelne kiszállítással. Kérdezem: az utat letisztították? A lehengerlő válasz: "Nem, mert a hókotró ami jött letisztítani az utat keresztbeállt." 💀
gyeek
De elvárja a kiszállítást.....🤦
dande2
Tényleg az volt az érzésem, hogy a le nem takarított út a hókotró hibája, nem az övé. Remek kifogás! 😀

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
5 hónapja
kishaszi Pittsburgh Steelers 6 194 — Steelers fan
22 orakor, minusz tiz fokban defekt. Na ezt ubereljetek. 🤣
Stez
Úhg.
Nekem volt olyan, hogy jan2. Kehidakustányból haza és lerobbantunk indulás után 5 perccel... Tesóm szerzett traileres, Nagytarcsáról jött, vagy honnan. Szerencsére csak fagypont közele volt, és még nem voltak aprónép. 😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
5 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 317 — Így remélem megfelelek nektek.....
Amúgy a bravúrok bravúrja....három kocsi, mindhárom szerelőnèl egyszerre 🤦
5 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 317 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ónos eső előtt percekkel random dilettáns a közeli, de meredek Kiscsicska dűlőbe rendelne kiszállítással. Kérdezem: az utat letisztították? A lehengerlő válasz: "Nem, mert a hókotró ami jött letisztítani az utat keresztbeállt." 💀
gyeek
De elvárja a kiszállítást.....🤦
5 hónapja
gyeek LSU Tigers 8 719 — Grady Judd fan
Ónos eső előtt percekkel random dilettáns a közeli, de meredek Kiscsicska dűlőbe rendelne kiszállítással. Kérdezem: az utat letisztították? A lehengerlő válasz: "Nem, mert a hókotró ami jött letisztítani az utat keresztbeállt." 💀

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
5 hónapja
Nomac New England Patriots 4 549 — balazs.t85@gmail.com
akkor ha erre ráesik az ónos eső akkor hívhatjuk a papot?
Kenny
Nem kell hogy ráessen, szépen megolvad, este megfagy, olyan buli lesz itt egy hétig hogy öröm lesz nézni, a sok öreg megy combnyaktöréssel a korházakba.
5 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 567 — Chiefs GM
akkor ha erre ráesik az ónos eső akkor hívhatjuk a papot?
Kenny
Max. online misére, máshogy úgyse jut el sehova.

5 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
akkor ha erre ráesik az ónos eső akkor hívhatjuk a papot?

5 hónapja
dugo93 Indianapolis Colts 4 720
Lehet akármilyen fejlett egy ország, a mai időjárási körülményekhez képest extrém idő letérdelteti, ugyanis nincs értelme nekik annyi gépet fenntartani amire 5-10 évente 1x van szükség.
davemayer
Ezt a részét adom és kifejezetten kontraproduktívnak érzem itt az Ausztriával való példálózást.

Kishaszi kommentjének utolsó mondata viszont:



Már ne haragudj, de hangosan röhögnöm kellett ezen az "ó idők, ő erkölcsök" hozzászóláson.
r.baggio
Én se értem az ilyen összehasonlítást Ausztriával, ahogy írtam érdemesebb akkor olyan országgal összehasonlítani mint pl Hollandia, ahol az ilyen mennyiségű hó ugyanúgy extrém, pláne napjainkban. Érdekes volt látni amúgy ma milyen kihaltak voltak az utcák délelőtt 11kor, kb 3 biciklissel találkoztam meg 5 autóval amíg 5 kmt mentem a városban... sztem sokan dolgozni sem mentek.
davemayer
Oké, de ha már ez a helyzet, csak jó vele basztatni a kormányt. Úgy is megérdemlik 😀

5 hónapja
kishaszi Pittsburgh Steelers 6 194 — Steelers fan
mondjuk Hollandia nem óceániai időjárás, ergo ott azért ritkább a havazás nem?
megjegyzem Mo-n régebben sűrűbben esett a hó, magyarán azért volt idő, amikor többször kellett "melózni"
NB2
De.
2 centi hó és bezárnak a repterek. 😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
5 hónapja
Dagobert bácsi 333
München 40-50 km/h 2 hókotró haza menet én így szeretlek
5 hónapja
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
Én most csont nélkül kijöttem Zuglóból Gödöllőre, az M3-as olyan, hogy az osztrákok is csak kicsit szégyellnék magukat érte (nyilván a lehajtók már szarok).
somoskovig
öhh... ezt nem gondolod komolyan. 😀 Kópházánál katasztrófa volt, míg át nem értem a határon, ahol minden el volt takarítva és Burgenland nem a nagy havazásokról híres...

Salzburgban a legkisebb faluban is járhatóbbak voltak az utak, mint tegnap pl Bükön, de a képek alapján sok nagy magyar városhoz képest ist.

Pl Hof bei Salzburgban mire reggel a gyerekek az iskolába mentek, már a járdák is le voltak úgy takarítva, hogy nem volt fennakadás ( személyes tapasztalat). De ugyanez volt Halleinben és Puch bei Halleinben is. El se tudjátok képzelni mennyire rendezettek az osztrákok.
Toto21
Viszont mi most voltuk hétvégén hosszú évek után és bizony Bécs és környéke is pukkan lefele. Kosz, falfirkák, elhagyott épületek. Meg persze ezzel összhangban az arab-néger-ázsiai bevándorlók szemmel látható mennyisége.
🤘 gaben 🤘
Szerintem is inkább Miskolc Avasra érdemes költözni, nem Bécsbe, ott csak őslakosok vannak. Kár, hogy nem csináltál videót, milyen élhetetlen Bécs, lézerjani még fizetett is volna érte. 😀
somoskovig
Lassan azért ezek annyira nem lesznek viccesek. Sajnos a nyugat is megszenved a migrációtól, lesznek szarabb kerületek. Igen itthon is vannak, de szerintem a lépték külföldön nagyobb. Pesten mondjuk neccesebb 7-8 utca, külföldön full kerületek vannak így.
NB2
Nem is kerületek, hanem konkrét városok. Almere pl. full kuka - egy pökés Amsterdam, de régeben azért nem volt az, mint ami Eindhivenben, meg a fővárosban, hogy nem tudsz kimenni az utcára úgy, hogy ne baszna orrba a vastag fűszag (és minden sarkon is tolják gátlástalanul). Mindenhol bevándorló, két iskola egymás mellett, az egyik full csak fekete gyerekek, a másik hivatalosan nem, de ott se sok fehéret láttál - az csak külön hab a tortán, hogy akkor viszik be meg hozzák el a kölköket, amikor akarják; szóval fura dolgok vannak arra. Persze a csúcs még mindig az volt, hogy az A-Dam Tower tetején ott fetrengett 2 fiú meg egy lány egy babzsákon, magukról nem tudva, szétcsúszva, rakéta a kézben, és hármuk kora alig haladta meg a 40-45 évet ránézésre.
kishaszi
ezeket mikor tapasztaltad? mert nekem nemigen voltak ilyen élményeim, de nem is laktam kint sosem
fake.id
Én itt élek Eindhovenben lassan 6 éve (márciusban lesz), és ennél durvábbakat is tapasztaltam sajnos, de ez nem csak a bevándorlók miatt van hanem a helyi lakosság ingerküszöbének változása miatt. Nem lepődnék meg ha egyszer fokozatosan ugyan de megpróbálnák elérni a kokain értékesítésenek állami koordinálását - direkt nem használom a hivatalos legalizálás szót mivel az még mindig komoly nemzetközi haragot gerjesztene, de (főleg a fiatalok körében) a helyiek el is fogadnák, ugyebár a fű legalizálása is akkor került napirendre amikor a market már akkora volt hogy az államnak már gdp szempontból is rá kellett tennie a kezét a piacra. Nem holnap, de a kokainnal lesznek hasonló terveik, annyira elterjedt sajnos, illetve ami még aggasztóbb, hogy kvázi elfogadott.
És egyébként Hollandia déli része még jobb helyzetben van mint az észak, na az tényleg brutális a sok marokkói meg egyéb bevándorló miatt.

A hóhelyzethez meg annyit hogy itt 2 napja reggel leesett kb 5 centi hó, egész hollandiában leállt a vonat közlekedés, délutánra állt helyre. Ma reggel megint leesett egy csomó hó, buszok nem jártak, senki nem takarította az utakat, konkretan nem látszott a patka csak egy kis vonalból lehetett sejteni h valahol ott húzódhat.

Lehet akármilyen fejlett egy ország, a mai időjárási körülményekhez képest extrém idő letérdelteti, ugyanis nincs értelme nekik annyi gépet fenntartani amire 5-10 évente 1x van szükség.
davemayer
És mi a helyzet a csatornákkal? Befagynak végre, hogy meg lehessen rendezni egy normális korcsolyaversenyt? (Holland barátaim örök témája decembertől februárig.)
vpi
Nagyon ritka hogy befagynak mert nincs tartósan hideg már szinte sosem, de ha jól hallottam most pont ez történt, van csatorna ahol már korcsolyáznak 🙂

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
5 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 073 — Whoops, looks like something went wrong.
22 orakor, minusz tiz fokban defekt. Na ezt ubereljetek. 🤣
Stez
Akkor te voltál a mobilgumis furgon mögött a Kerepesi-Hungária sarkán? 😅
warr_b
Nem, en Obudan nyomtam. Xd

5 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 376 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
22 orakor, minusz tiz fokban defekt. Na ezt ubereljetek. 🤣
Stez
Akkor te voltál a mobilgumis furgon mögött a Kerepesi-Hungária sarkán? 😅


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
5 hónapja
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 4 682 — Patriot
Én most csont nélkül kijöttem Zuglóból Gödöllőre, az M3-as olyan, hogy az osztrákok is csak kicsit szégyellnék magukat érte (nyilván a lehajtók már szarok).
somoskovig
öhh... ezt nem gondolod komolyan. 😀 Kópházánál katasztrófa volt, míg át nem értem a határon, ahol minden el volt takarítva és Burgenland nem a nagy havazásokról híres...

Salzburgban a legkisebb faluban is járhatóbbak voltak az utak, mint tegnap pl Bükön, de a képek alapján sok nagy magyar városhoz képest ist.

Pl Hof bei Salzburgban mire reggel a gyerekek az iskolába mentek, már a járdák is le voltak úgy takarítva, hogy nem volt fennakadás ( személyes tapasztalat). De ugyanez volt Halleinben és Puch bei Halleinben is. El se tudjátok képzelni mennyire rendezettek az osztrákok.
Toto21
Viszont mi most voltuk hétvégén hosszú évek után és bizony Bécs és környéke is pukkan lefele. Kosz, falfirkák, elhagyott épületek. Meg persze ezzel összhangban az arab-néger-ázsiai bevándorlók szemmel látható mennyisége.
🤘 gaben 🤘
Szerintem is inkább Miskolc Avasra érdemes költözni, nem Bécsbe, ott csak őslakosok vannak. Kár, hogy nem csináltál videót, milyen élhetetlen Bécs, lézerjani még fizetett is volna érte. 😀
somoskovig
Lassan azért ezek annyira nem lesznek viccesek. Sajnos a nyugat is megszenved a migrációtól, lesznek szarabb kerületek. Igen itthon is vannak, de szerintem a lépték külföldön nagyobb. Pesten mondjuk neccesebb 7-8 utca, külföldön full kerületek vannak így.
NB2
Nem is kerületek, hanem konkrét városok. Almere pl. full kuka - egy pökés Amsterdam, de régeben azért nem volt az, mint ami Eindhivenben, meg a fővárosban, hogy nem tudsz kimenni az utcára úgy, hogy ne baszna orrba a vastag fűszag (és minden sarkon is tolják gátlástalanul). Mindenhol bevándorló, két iskola egymás mellett, az egyik full csak fekete gyerekek, a másik hivatalosan nem, de ott se sok fehéret láttál - az csak külön hab a tortán, hogy akkor viszik be meg hozzák el a kölköket, amikor akarják; szóval fura dolgok vannak arra. Persze a csúcs még mindig az volt, hogy az A-Dam Tower tetején ott fetrengett 2 fiú meg egy lány egy babzsákon, magukról nem tudva, szétcsúszva, rakéta a kézben, és hármuk kora alig haladta meg a 40-45 évet ránézésre.
kishaszi
ezeket mikor tapasztaltad? mert nekem nemigen voltak ilyen élményeim, de nem is laktam kint sosem
fake.id
Én itt élek Eindhovenben lassan 6 éve (márciusban lesz), és ennél durvábbakat is tapasztaltam sajnos, de ez nem csak a bevándorlók miatt van hanem a helyi lakosság ingerküszöbének változása miatt. Nem lepődnék meg ha egyszer fokozatosan ugyan de megpróbálnák elérni a kokain értékesítésenek állami koordinálását - direkt nem használom a hivatalos legalizálás szót mivel az még mindig komoly nemzetközi haragot gerjesztene, de (főleg a fiatalok körében) a helyiek el is fogadnák, ugyebár a fű legalizálása is akkor került napirendre amikor a market már akkora volt hogy az államnak már gdp szempontból is rá kellett tennie a kezét a piacra. Nem holnap, de a kokainnal lesznek hasonló terveik, annyira elterjedt sajnos, illetve ami még aggasztóbb, hogy kvázi elfogadott.
És egyébként Hollandia déli része még jobb helyzetben van mint az észak, na az tényleg brutális a sok marokkói meg egyéb bevándorló miatt.

A hóhelyzethez meg annyit hogy itt 2 napja reggel leesett kb 5 centi hó, egész hollandiában leállt a vonat közlekedés, délutánra állt helyre. Ma reggel megint leesett egy csomó hó, buszok nem jártak, senki nem takarította az utakat, konkretan nem látszott a patka csak egy kis vonalból lehetett sejteni h valahol ott húzódhat.

Lehet akármilyen fejlett egy ország, a mai időjárási körülményekhez képest extrém idő letérdelteti, ugyanis nincs értelme nekik annyi gépet fenntartani amire 5-10 évente 1x van szükség.
davemayer
És mi a helyzet a csatornákkal? Befagynak végre, hogy meg lehessen rendezni egy normális korcsolyaversenyt? (Holland barátaim örök témája decembertől februárig.)

Zsebi, Pilla, Szuszi, Pizsi, Pulcsi, Bolka, Bendegúz, Tihamér, Lolka és Pacsi
5 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 073 — Whoops, looks like something went wrong.
22 orakor, minusz tiz fokban defekt. Na ezt ubereljetek. 🤣
Stez
Én december 24-én délután kaptam defektet. Még csak a telefont se vette fel senki a mobil gumisok közül. 😀

De a tied se rossz. 😀 ( remélem hamar megoldódik)
Toto21
Nincs semmi gaz igazabol, csak vicces volt az idozites. 😃

5 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 638
22 orakor, minusz tiz fokban defekt. Na ezt ubereljetek. 🤣
Stez
Én december 24-én délután kaptam defektet. Még csak a telefont se vette fel senki a mobil gumisok közül. 😀

De a tied se rossz. 😀 ( remélem hamar megoldódik)
5 hónapja
gyurczi New York Giants 2 694 — Giants fan
Nálam Lengyelország az ahol kétségem nincs, hogy jobb az élet. Ott vettem lakást. 1-1 évet dolgoztam Spanyolországban és Görögországban. Jelenleg 2 éve Rómában dolgozom. Mindenhol vannak idegesítő dolgok, meg bevándorlók. Voltak, vannak, lesznek.
De nem akarok visszamenni Magyarországra. Látogatóba hazamenni az ok, de élni, nem köszi...

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
5 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 073 — Whoops, looks like something went wrong.
22 orakor, minusz tiz fokban defekt. Na ezt ubereljetek. 🤣