Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Gyűlölködjünk

38 feliratkozó

5 hónapja
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Én most csont nélkül kijöttem Zuglóból Gödöllőre, az M3-as olyan, hogy az osztrákok is csak kicsit szégyellnék magukat érte (nyilván a lehajtók már szarok).
somoskovig
öhh... ezt nem gondolod komolyan. 😀 Kópházánál katasztrófa volt, míg át nem értem a határon, ahol minden el volt takarítva és Burgenland nem a nagy havazásokról híres...

Salzburgban a legkisebb faluban is járhatóbbak voltak az utak, mint tegnap pl Bükön, de a képek alapján sok nagy magyar városhoz képest ist.

Pl Hof bei Salzburgban mire reggel a gyerekek az iskolába mentek, már a járdák is le voltak úgy takarítva, hogy nem volt fennakadás ( személyes tapasztalat). De ugyanez volt Halleinben és Puch bei Halleinben is. El se tudjátok képzelni mennyire rendezettek az osztrákok.
Toto21
Viszont mi most voltuk hétvégén hosszú évek után és bizony Bécs és környéke is pukkan lefele. Kosz, falfirkák, elhagyott épületek. Meg persze ezzel összhangban az arab-néger-ázsiai bevándorlók szemmel látható mennyisége.

Szerkesztette: 🤘 gaben 🤘

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
5 hónapja
kishaszi Pittsburgh Steelers 6 194 — Steelers fan
...de az ablaktörlő lapátokon megállt és ráfagyott a hó, így nem tudta letolni rendesen a havat a szélvédőről, pont szemmagasságban, így vagy előre kellett hajolnom, hogy alul kuksoljak, vagy jobb fölfelé nyújtózni. Ráadásul pont olyan helyen kezdte el, ahol megállni sem tudtam sehol letakarítani... És persze parkolóhely sincs, még azzal is lehet forgolódni 🤣
warr_b
Ha fasza ablakmosó folyadékod van, akkor abból ráspriccelsz kicsit, akkor az lekapja a jeget a lapátról.
Vitézlő Titoknok tomz
Próbáltam azt is, ezek szerint akkor nem elég fasza a lötyi 😕
warr_b
Ne tuskósat vegyél. 😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
5 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 638
Én most csont nélkül kijöttem Zuglóból Gödöllőre, az M3-as olyan, hogy az osztrákok is csak kicsit szégyellnék magukat érte (nyilván a lehajtók már szarok).
somoskovig
öhh... ezt nem gondolod komolyan. 😀 Kópházánál katasztrófa volt, míg át nem értem a határon, ahol minden el volt takarítva és Burgenland nem a nagy havazásokról híres...

Salzburgban a legkisebb faluban is járhatóbbak voltak az utak, mint tegnap pl Bükön, de a képek alapján sok nagy magyar városhoz képest ist.

Pl Hof bei Salzburgban mire reggel a gyerekek az iskolába mentek, már a járdák is le voltak úgy takarítva, hogy nem volt fennakadás ( személyes tapasztalat). De ugyanez volt Halleinben és Puch bei Halleinben is. El se tudjátok képzelni mennyire rendezettek az osztrákok.
5 hónapja
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 119 — no es importante
Lehet a make love-ba kellene, de itt legalább látják a mindenszaristák



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
5 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 10 353 — WHO DAT!!!!
Majdnem másfél óra volt letakarítani az autót és kiásni a hóból. De az úton változatlanul 20 centi hó áll, szóval nem megyek sehova. 😀
Mikey
Akkor én csöndben maradok hogy a lakásból elindítottam indulás előtt 20 perccel a fűtést, és mire indultam teljesen leolvadt a hó a kocsiról körbe 😁
kapitnono
Állófűtésed van, vagy alapjáraton nyomattad? 😛 😀
kishaszi
Szerintem elektromos autó, azok tudnak ilyet.
xrace77
Igen az


5 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 10 353 — WHO DAT!!!!
Majdnem másfél óra volt letakarítani az autót és kiásni a hóból. De az úton változatlanul 20 centi hó áll, szóval nem megyek sehova. 😀
Mikey
Akkor én csöndben maradok hogy a lakásból elindítottam indulás előtt 20 perccel a fűtést, és mire indultam teljesen leolvadt a hó a kocsiról körbe 😁
kapitnono
Állófűtésed van, vagy alapjáraton nyomattad? 😛 😀
kishaszi
Egyik sem, Tesla leolvasztó funkció 😁


5 hónapja
xrace77 Denver Broncos 4 746
Majdnem másfél óra volt letakarítani az autót és kiásni a hóból. De az úton változatlanul 20 centi hó áll, szóval nem megyek sehova. 😀
Mikey
Akkor én csöndben maradok hogy a lakásból elindítottam indulás előtt 20 perccel a fűtést, és mire indultam teljesen leolvadt a hó a kocsiról körbe 😁
kapitnono
Állófűtésed van, vagy alapjáraton nyomattad? 😛 😀
kishaszi
Szerintem elektromos autó, azok tudnak ilyet.
5 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 376 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
...de az ablaktörlő lapátokon megállt és ráfagyott a hó, így nem tudta letolni rendesen a havat a szélvédőről, pont szemmagasságban, így vagy előre kellett hajolnom, hogy alul kuksoljak, vagy jobb fölfelé nyújtózni. Ráadásul pont olyan helyen kezdte el, ahol megállni sem tudtam sehol letakarítani... És persze parkolóhely sincs, még azzal is lehet forgolódni 🤣
warr_b
Ha fasza ablakmosó folyadékod van, akkor abból ráspriccelsz kicsit, akkor az lekapja a jeget a lapátról.
Vitézlő Titoknok tomz
Próbáltam azt is, ezek szerint akkor nem elég fasza a lötyi 😕


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
5 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 317 — Így remélem megfelelek nektek.....
Brüsszel 😏

 telex.hu/belfold/2026/01/07/hohelyzet-havazas-magyar-roman-hatar-ut
5 hónapja
kishaszi Pittsburgh Steelers 6 194 — Steelers fan
Majdnem másfél óra volt letakarítani az autót és kiásni a hóból. De az úton változatlanul 20 centi hó áll, szóval nem megyek sehova. 😀
Mikey
Akkor én csöndben maradok hogy a lakásból elindítottam indulás előtt 20 perccel a fűtést, és mire indultam teljesen leolvadt a hó a kocsiról körbe 😁
kapitnono
Állófűtésed van, vagy alapjáraton nyomattad? 😛 😀

Szerkesztette: kishaszi

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
5 hónapja
Vitézlő Titoknok tomz Seattle Seahawks TCU Horned Frogs 1 769
...de az ablaktörlő lapátokon megállt és ráfagyott a hó, így nem tudta letolni rendesen a havat a szélvédőről, pont szemmagasságban, így vagy előre kellett hajolnom, hogy alul kuksoljak, vagy jobb fölfelé nyújtózni. Ráadásul pont olyan helyen kezdte el, ahol megállni sem tudtam sehol letakarítani... És persze parkolóhely sincs, még azzal is lehet forgolódni 🤣
warr_b
Ha fasza ablakmosó folyadékod van, akkor abból ráspriccelsz kicsit, akkor az lekapja a jeget a lapátról.
5 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 317 — Így remélem megfelelek nektek.....
Majdnem másfél óra volt letakarítani az autót és kiásni a hóból. De az úton változatlanul 20 centi hó áll, szóval nem megyek sehova. 😀
Mikey
Akkor én csöndben maradok hogy a lakásból elindítottam indulás előtt 20 perccel a fűtést, és mire indultam teljesen leolvadt a hó a kocsiról körbe 😁
kapitnono
Ejnye szennyezi a lègkört, feljelentjük 😃 Nekünk cirka másfèl óra volt reggel 3 negyed 5-tól mire kiállhatóvá lett az udvar (igaz máshol is kellett takarítani a tömb körül illetve lassan haladtam a fájós derèklal...) mèg szerencse hogy a kocsi garázsban állt azt legalább nem kellett letakarítani 🙂 Aztán Pestre viszonylag siman felèrtünk az M5-ns ès DèlPesten sem volt gáz.
5 hónapja
Brouwerij van de Vrij Baltimore Ravens 14 298 — Слава Україні! Героям слава! Vreugde van eeuwigheid
Úgy látom, Tatabánya elesett, és az M1-es ill. az 1-es főút is. Nekem meg 10-kor lett volna dolgom Budaörsön, de úgy döntöttem el sem indulok. Konkrétan az első 100 m-t sem tudnám megtenni, és nem azért mert balfasz vagyok.
Mikey
Most írta Lázár hogy minden rendben, csak "sólagyakos" az utak többsége 😀 Nem hiszel neki?
Nomac
Iszom szavait Lázár Úrnak. Csak a saját szemem mást lát. 😕
Mikey
Elvtárs, maga annak hisz, amit a vaksi szemével lát, (a süket fülével hall?)”

'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
5 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 10 353 — WHO DAT!!!!
Majdnem másfél óra volt letakarítani az autót és kiásni a hóból. De az úton változatlanul 20 centi hó áll, szóval nem megyek sehova. 😀
Mikey
Akkor én csöndben maradok hogy a lakásból elindítottam indulás előtt 20 perccel a fűtést, és mire indultam teljesen leolvadt a hó a kocsiról körbe 😁


5 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 155 — Cowboys fan
Majdnem másfél óra volt letakarítani az autót és kiásni a hóból. De az úton változatlanul 20 centi hó áll, szóval nem megyek sehova. 😀
Mikey
Nem tudom, Nálatok mennyi hó esett, de nekem volt kb öt percem és egy darab kefém kiásni a hó alól a szekeret, és ez elég is lett végül.
5 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 826
Majdnem másfél óra volt letakarítani az autót és kiásni a hóból. De az úton változatlanul 20 centi hó áll, szóval nem megyek sehova. 😀

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
5 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 155 — Cowboys fan
nekem a fiam mondta reggel, hogy azt hallotta a Móriczon, hogy nem jár a 61-es villamos, és igazából a futár is viccesen mutatta a villamosokat a Villányi elején, úgyhogy inkább a sarokról visszafordultunk a lányommal, és kiástam a szekeret a hó alól.
a VIllányi jobb állapotban volt, mint az Alkotás, a Bartók teljesen jó, de igazából semmi különös dolog nem volt vezetés közben, mondjuk nem is kellett hármasnál feljebb váltanom.
de kevesebb autó van az utakon a szokásosnál, úgyhogy pont lehet haladni.
5 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 567 — Chiefs GM
Én most csont nélkül kijöttem Zuglóból Gödöllőre, az M3-as olyan, hogy az osztrákok is csak kicsit szégyellnék magukat érte (nyilván a lehajtók már szarok).

5 hónapja
Tactful Cactus Green Bay Packers 15 628
Itt Debrecenben is nagyon beharangozta a fidesz, hogy mennyire felkészültek a hóra, de tényleg nem láttam ebből semmit. Az egyik legforgalmasabb útszakaszon ma reggel alig látszott az aszfalt. Tényleg nem tudom mit művelnek. Egész héten egy darab hókotrót sem láttam.
Nemes samu09
Ugyanez Miskócon.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
5 hónapja
Nemes samu09 Houston Texans 4 666 — I like the Texans, I like who we are
Itt Debrecenben is nagyon beharangozta a fidesz, hogy mennyire felkészültek a hóra, de tényleg nem láttam ebből semmit. Az egyik legforgalmasabb útszakaszon ma reggel alig látszott az aszfalt. Tényleg nem tudom mit művelnek. Egész héten egy darab hókotrót sem láttam.
5 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 826
Úgy látom, Tatabánya elesett, és az M1-es ill. az 1-es főút is. Nekem meg 10-kor lett volna dolgom Budaörsön, de úgy döntöttem el sem indulok. Konkrétan az első 100 m-t sem tudnám megtenni, és nem azért mert balfasz vagyok.
Mikey
Most írta Lázár hogy minden rendben, csak "sólagyakos" az utak többsége 😀 Nem hiszel neki?
Nomac
Iszom szavait Lázár Úrnak. Csak a saját szemem mást lát. 😕
Mikey
Akkor csukd be, és indulj el.
szaba
Az miért jó? Mert nem látom hogy el fogok akadni?

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
5 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 967 — The Mathematician
Dunakeszi is kvázi elesett

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
5 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 899
Úgy látom, Tatabánya elesett, és az M1-es ill. az 1-es főút is. Nekem meg 10-kor lett volna dolgom Budaörsön, de úgy döntöttem el sem indulok. Konkrétan az első 100 m-t sem tudnám megtenni, és nem azért mert balfasz vagyok.
Mikey
Most írta Lázár hogy minden rendben, csak "sólagyakos" az utak többsége 😀 Nem hiszel neki?
Nomac
Iszom szavait Lázár Úrnak. Csak a saját szemem mást lát. 😕
Mikey
Akkor csukd be, és indulj el.
5 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 826
Úgy látom, Tatabánya elesett, és az M1-es ill. az 1-es főút is. Nekem meg 10-kor lett volna dolgom Budaörsön, de úgy döntöttem el sem indulok. Konkrétan az első 100 m-t sem tudnám megtenni, és nem azért mert balfasz vagyok.
Mikey
Most írta Lázár hogy minden rendben, csak "sólagyakos" az utak többsége 😀 Nem hiszel neki?
Nomac
Iszom szavait Lázár Úrnak. Csak a saját szemem mást lát. 😕

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
5 hónapja
Nomac New England Patriots 4 549 — balazs.t85@gmail.com
Úgy látom, Tatabánya elesett, és az M1-es ill. az 1-es főút is. Nekem meg 10-kor lett volna dolgom Budaörsön, de úgy döntöttem el sem indulok. Konkrétan az első 100 m-t sem tudnám megtenni, és nem azért mert balfasz vagyok.
Mikey
Most írta Lázár hogy minden rendben, csak "sólagyakos" az utak többsége 😀 Nem hiszel neki?