NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 9 aktív topik

Koronavírus 2024

34 feliratkozó

több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 880 — beers & Packers
Mi is kikerultunk az oldalra, linkkel, bongeszheto:  www.worldometers.info/coronavirus/country/hungary/
Vrij6
Már azt hittem, a bowl.hu...
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 417 — Слава Україні! Героям слава!
Mi is kikerultunk az oldalra, linkkel, bongeszheto:  www.worldometers.info/coronavirus/country/hungary/

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 016 — Így remélem megfelelek nektek.....
 index.hu/kulfold/2020/04/05/az_amerikai_tiszti_foorvos_megmutatja_hogy_csinalj_magadnak_maszkot_45_masodperc_alatt/

Cili néni hajrá 😛 😀
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Az új olasz számok szerencsére egyre jobban igazolják a süti általt linkelt cikk elméletét
r.baggio
Hogy mit ?
Mi volt annak a lényege ?
Ha megtennéd hogy pármondatba osszefoglalod.
Rózsa Sándor (betyár)
 www.thelancet.com/journals/laninf/article/PIIS1473-3099(20)30230-9/fulltext
ittazt írja a járvány kevesebb mint három hétig volt önnefenntartó - semmiféle félévekről nincs szó

logikailag két tény szól e mellett, ugye légúti és infuenza szerű terjedést írtak eddig, márpedig az nem tart negyedévekig, másodrészt meg RNS vírusról van szó
Ugye azt sulykolták mindenkibe, hogy állandó fejlődés meg mindig egyre jobb egyre több - blődi kapitalizmus elmélet. A biológia nem így műxik, tehát van a gedvánk aki magában nem képes szaporodásra, ezér a fertőzött sejtet veszi rá a soxorosításra, de nem a pipiszupi dns átíró pc-jét hanem az rns-hez használt írógépét, namost ilyen diktálásoknál, ha sok a szöveg akkor félreütnek. Itt jön be a hülyeség, nagyon ritkán ütnek úgy félre, hogy jobb legyen, általában rosszabb, azt ha átviszik egy másik írógépre diktálni egyre romlik. No most a mi gedvák egyszer beletalált a tuttiba, de innen nem azt kell várni, hogy jön a bullseye, azt reszeltek, hanem ahogy telikaz idő szépen elöregszik, elhasználódik.
Na de akkor miér, ezt is leírja a kiskínai, akkor nyersz, ha minnél előbb elkapod a beteget, ez az elején egy héten túl volt, a kríziskor már lement 5 napra, aztán már a másnapján bezsákolták a fertőzötteket. Ez az, ahogy kapcsol fokozatban az egészségügy, az első téblábolók még összejárnak több orvost, több kőrházat, aztán ahogy bepörög a dolog, aki lázas mán megy is tesztre. Minnél előbb dunsztolod le, annál kevésbé tud szétszóródni.
sutianap
dawyd728
Tehát ha jól értek újmagyarul akkor ez gyorsabban lecseng mint ahogy tippelték?
Tehát olyan mint egy fing a szobában? Jódarabig érzed de ha nem nyomsz egy újabb löketet akkor elül a szag.
Vagy mivan?

több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 890
Ha most ingyen lesz a parkolás mondván, hogy kevesebben járjanak közösségi közlekedéssel, akkor az nem gáz ha a bkv csökkenti a járatok számát, mint tette azt múlt héten? Mert az furcsa lenne, ha a bkv-t fikázzák, miközben ugye minden arra megy, hogy inkább kocsival járjanak az emberek. Bár akkor csak újabb sofőrök fognak az utcára kerülni a közlekedési vállalatoktól...érdekes
Egyáltalán hogy lehet ezt lekövetnie egy közlekedési vállalatnak, hogy mennyien választják mégis azt az autó helyett?
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 572
Van a környékünkön elég sok játszótér. Most hogy voltunk lent a kutyámmal sétálni, mindegyik játszón 7-10 gyerek kergetőzik, focizik, meg 3-5 szülő, esetleg nagyszülő ül a padokon szigorúan 10 centire egymástól és beszélget. Hiába, jó idő van. Ennyit ér a „nyomatékosan megkérjük”.
Mikey
Érdekes, szegeden az összes játszótér tök üres. Ma is séta közben elhaladtunk vagy 5 mellett, de sehol senki
peach
Nálunk le vannak szalagozva mindenhol és nincs rajta ember.
Ellenben most láttam egy 15 gyerek 4 szülős biciklis csoportot, gondolom mentek valahová kirándulni bandázni.
Bazzani
Igen. Itt is van minden egy piros szalag meg egy tábla, hogy le van zárva. A legtöbben láttam.
peach
Az elkerítettek itt is le vannak szalagozva, csak egyrészt nem mind van elkerítve, másrészt mellette van elég nagy füves rész, ahol ugyanúgy lehet labdarúgni, meg kergetőzni. Meg pad is van ugyanúgy.


Én teljesen megértem hogy lemennek a gyerekek a parkba.
Nem lehet bezárva lenni hetekig.
Sőt valahol megértem azt is hogy a szülők és a nagyszülők is lemennek.
Mindenkinek a saját maga döntése.
Hibáztatni se tudom őket.
Rózsa Sándor (betyár)
Persze, ki kell menni kicsit sétálni, mozogni amíg még lehet. De nem csoportosan játszani, sportolni, beszélgetni. Az jelen helyzetben nem oké, nettó felelőtlenség. Az ilyet simán tarkón kéne csapni.
több mint 4 éve
dawyd728 3 833
Az új olasz számok szerencsére egyre jobban igazolják a süti általt linkelt cikk elméletét
r.baggio
Hogy mit ?
Mi volt annak a lényege ?
Ha megtennéd hogy pármondatba osszefoglalod.
Rózsa Sándor (betyár)
 www.thelancet.com/journals/laninf/article/PIIS1473-3099(20)30230-9/fulltext
ittazt írja a járvány kevesebb mint három hétig volt önnefenntartó - semmiféle félévekről nincs szó

logikailag két tény szól e mellett, ugye légúti és infuenza szerű terjedést írtak eddig, márpedig az nem tart negyedévekig, másodrészt meg RNS vírusról van szó
Ugye azt sulykolták mindenkibe, hogy állandó fejlődés meg mindig egyre jobb egyre több - blődi kapitalizmus elmélet. A biológia nem így műxik, tehát van a gedvánk aki magában nem képes szaporodásra, ezér a fertőzött sejtet veszi rá a soxorosításra, de nem a pipiszupi dns átíró pc-jét hanem az rns-hez használt írógépét, namost ilyen diktálásoknál, ha sok a szöveg akkor félreütnek. Itt jön be a hülyeség, nagyon ritkán ütnek úgy félre, hogy jobb legyen, általában rosszabb, azt ha átviszik egy másik írógépre diktálni egyre romlik. No most a mi gedvák egyszer beletalált a tuttiba, de innen nem azt kell várni, hogy jön a bullseye, azt reszeltek, hanem ahogy telikaz idő szépen elöregszik, elhasználódik.
Na de akkor miér, ezt is leírja a kiskínai, akkor nyersz, ha minnél előbb elkapod a beteget, ez az elején egy héten túl volt, a kríziskor már lement 5 napra, aztán már a másnapján bezsákolták a fertőzötteket. Ez az, ahogy kapcsol fokozatban az egészségügy, az első téblábolók még összejárnak több orvost, több kőrházat, aztán ahogy bepörög a dolog, aki lázas mán megy is tesztre. Minnél előbb dunsztolod le, annál kevésbé tud szétszóródni.
sutianap
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 258 — Keep pounding
Mi kinn voltunk most a gyerekkel bringázni, tök üresek a játszóterek.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Az új olasz számok szerencsére egyre jobban igazolják a süti általt linkelt cikk elméletét
r.baggio
Hogy mit ?
Mi volt annak a lényege ?
Ha megtennéd hogy pármondatba osszefoglalod.
több mint 4 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 816 — 258. §
Az új olasz számok szerencsére egyre jobban igazolják a süti általt linkelt cikk elméletét


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 641 — a new hope (again)
Van a környékünkön elég sok játszótér. Most hogy voltunk lent a kutyámmal sétálni, mindegyik játszón 7-10 gyerek kergetőzik, focizik, meg 3-5 szülő, esetleg nagyszülő ül a padokon szigorúan 10 centire egymástól és beszélget. Hiába, jó idő van. Ennyit ér a „nyomatékosan megkérjük”.
Mikey
Érdekes, szegeden az összes játszótér tök üres. Ma is séta közben elhaladtunk vagy 5 mellett, de sehol senki
peach
Nálunk le vannak szalagozva mindenhol és nincs rajta ember.
Ellenben most láttam egy 15 gyerek 4 szülős biciklis csoportot, gondolom mentek valahová kirándulni bandázni.
Bazzani
Igen. Itt is van minden egy piros szalag meg egy tábla, hogy le van zárva. A legtöbben láttam.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Én teljesen megértem hogy lemennek a gyerekek a parkba.
Nem lehet bezárva lenni hetekig.
Sőt valahol megértem azt is hogy a szülők és a nagyszülők is lemennek.
Mindenkinek a saját maga döntése.
Hibáztatni se tudom őket.
több mint 4 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 304 — Ajmo Vatreni
Azért ez az ingyen parkolás is érdekes.
Egyrészt a gépjárműadó mellett egy újabb pénzelvonás az amúgy is bajban levő önkormányzatoktól
másrészt egy kupac parkolóőr munka nélkül.
Eddig semmi saját ötlet csak a másoktól lenyúlt pénz osztogatása az egészségügybe.
Persze a híveknek ez bőven elég mert Soros, migráns, meg liberálisok.
Bazzani
Valamiért én is bíztam benne egy ideig, hogy majd átérzik a helyzet súlyát. Hiú ábránd volt. Maradtak ugyanolyan kcsinyes szemétládák.
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 563 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Van a környékünkön elég sok játszótér. Most hogy voltunk lent a kutyámmal sétálni, mindegyik játszón 7-10 gyerek kergetőzik, focizik, meg 3-5 szülő, esetleg nagyszülő ül a padokon szigorúan 10 centire egymástól és beszélget. Hiába, jó idő van. Ennyit ér a „nyomatékosan megkérjük”.
Mikey
Nálunk is le vannak zárva a játszóterek, kábelkötözővel megoldották a kapukat 😀
warr_b
Ha alá aknáznád is menne a nyomorult, hidd el...😕
nagir
Itt felénk mondjuk a játszótereken nem láttam népeket. Mindenhol máshol igen 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 826 — Bla, bla, bla
Van a környékünkön elég sok játszótér. Most hogy voltunk lent a kutyámmal sétálni, mindegyik játszón 7-10 gyerek kergetőzik, focizik, meg 3-5 szülő, esetleg nagyszülő ül a padokon szigorúan 10 centire egymástól és beszélget. Hiába, jó idő van. Ennyit ér a „nyomatékosan megkérjük”.
Mikey
Nálunk is le vannak zárva a játszóterek, kábelkötözővel megoldották a kapukat 😀
warr_b
Ha alá aknáznád is menne a nyomorult, hidd el...😕



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 563 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Van a környékünkön elég sok játszótér. Most hogy voltunk lent a kutyámmal sétálni, mindegyik játszón 7-10 gyerek kergetőzik, focizik, meg 3-5 szülő, esetleg nagyszülő ül a padokon szigorúan 10 centire egymástól és beszélget. Hiába, jó idő van. Ennyit ér a „nyomatékosan megkérjük”.
Mikey
Nálunk is le vannak zárva a játszóterek, kábelkötözővel megoldották a kapukat 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Van a környékünkön elég sok játszótér. Most hogy voltunk lent a kutyámmal sétálni, mindegyik játszón 7-10 gyerek kergetőzik, focizik, meg 3-5 szülő, esetleg nagyszülő ül a padokon szigorúan 10 centire egymástól és beszélget. Hiába, jó idő van. Ennyit ér a „nyomatékosan megkérjük”.
Mikey
Érdekes, szegeden az összes játszótér tök üres. Ma is séta közben elhaladtunk vagy 5 mellett, de sehol senki
peach
Nálunk le vannak szalagozva mindenhol és nincs rajta ember.
Ellenben most láttam egy 15 gyerek 4 szülős biciklis csoportot, gondolom mentek valahová kirándulni bandázni.

több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 641 — a new hope (again)
Van a környékünkön elég sok játszótér. Most hogy voltunk lent a kutyámmal sétálni, mindegyik játszón 7-10 gyerek kergetőzik, focizik, meg 3-5 szülő, esetleg nagyszülő ül a padokon szigorúan 10 centire egymástól és beszélget. Hiába, jó idő van. Ennyit ér a „nyomatékosan megkérjük”.
Mikey
Érdekes, szegeden az összes játszótér tök üres. Ma is séta közben elhaladtunk vagy 5 mellett, de sehol senki



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Azért ez az ingyen parkolás is érdekes.
Egyrészt a gépjárműadó mellett egy újabb pénzelvonás az amúgy is bajban levő önkormányzatoktól
másrészt egy kupac parkolóőr munka nélkül.
Eddig semmi saját ötlet csak a másoktól lenyúlt pénz osztogatása az egészségügybe.
Persze a híveknek ez bőven elég mert Soros, migráns, meg liberálisok.

több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 572
Van a környékünkön elég sok játszótér. Most hogy voltunk lent a kutyámmal sétálni, mindegyik játszón 7-10 gyerek kergetőzik, focizik, meg 3-5 szülő, esetleg nagyszülő ül a padokon szigorúan 10 centire egymástól és beszélget. Hiába, jó idő van. Ennyit ér a „nyomatékosan megkérjük”.
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 292 — Lájkold a zsűrit!
1) azt továbbra se értem, hogy miért kell ennyire kihangsúlyozni az elhunytak életkorát, ha az a cél, hogy az emberek komolyan vegyék a helyzetet - ugyan mindenkinek vannak idős rokonai, ismerősei, de papíron a két elhunyt 80 év felettihez képest egyszerűen felfoghatatlan túlreagálásnak tűnik mindenfajta korltozás

r.baggio
Szvsz azért, mert így próbálnak érvelni h nem szar a magyar egészségügy, csak azok halnak ebbe is bele, akik máshol is.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 417 — Слава Україні! Героям слава!
Bkv - penteken meg eleg sokan voltak varoskaputol befele. Azota nem hasznaltam persze, holnap reggel ismet muszaj lesz hasznalnom. A potlo az iszonyat volt, kollegak is jeleztek hogy full tomott buszok jottek ugye...

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 572
Szembeszomszédunk járványügyi megfigyelés alatt...
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 297 — The Mathematician
 www.youtube.com/watch?v=WZt2ZdiKwmI

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 880 — beers & Packers
 www.youtube.com/watch?v=eWXfdllLj-Y
értem én hogy wtf

de tudjuk hogy ez valós beszélgetés?
Negritis
Kijött egy újabb Hadházy. Egyáltalán nem tűnik kamunak:
 www.facebook.com/hadhazyakos/posts/2609604769150350?__xts__[0]=68.ARDZzbWqkAR9-Y2mAjZRmXO-t_BimKSg8tL40r45OOnFgBBM1988jpm6g4sNtXQbJDrDtMx5QxZ7Me2qykdVGxfWjaBqjOrmdySAQukXzYHpyXYUvkO67mRpv0tuKbkA1bI3tYDz5H_j7u9SjTTna8k62LYHupzBRW66FEPMq5jmkiJOQrWNaTC60XoB_zJl-TzYSODv94SMmNDVUjfCQ_fE_wI4ghaYLraEpMzgiH7fHeciU71jWlTNBPLYfM_GattMYZoRBoxXDXUkHqWvMdPrAKUj5v8N4zEV3sq161dmyZjiLUW1eATnd8UG-21wX7GOVVOcFpNzTgWVt37VU8e2_g&__tn__=-R
nagylaza
tudom belenéztem a mai videójába, ettől még nem vagyok benne biztos hogy nem kamu
és nyilván sose tudjuk meg
Negritis
Az a része, hogy mit válaszoltak a telefonálónak, egész biztosan nem kamu.