NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 9 aktív topik

Koronavírus 2024

34 feliratkozó

több mint 4 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 816 — 258. §
Az olaszoknál 3 hét volt a robbanás, kb a spanyoloknál is. Itt több mint egy hónapja volt az első regisztrált beteg....
peach
pont azért, mert itt külső és belső tényezők hatására sikerült ellaposítani a görbét, viszont mivel megállítani a pandémiát nem sikerül, az exponenciális növekedés miatt mostanra fog elérni egy olyan esetszámot BP-n, amivel a csodás egészségügyi rendszerünk már nem tud megbírkózni

1) azt továbbra se értem, hogy miért kell ennyire kihangsúlyozni az elhunytak életkorát, ha az a cél, hogy az emberek komolyan vegyék a helyzetet - ugyan mindenkinek vannak idős rokonai, ismerősei, de papíron a két elhunyt 80 év felettihez képest egyszerűen felfoghatatlan túlreagálásnak tűnik mindenfajta korltozás

2) az igazán rémisztő számomra az egyre többek által pedzegetett augusztusi tetőzés...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
Közben nálunk, az egyik földszinti erbéenbés lakásban pajkos (angolul beszélő, nagy valószínűséggel angol) lányok és fiúk kacarásztak hajnali háromig. Tényleg megállás nélkül. Nem a ricsajjal volt a legfőbb bajom, hanem a felhőtlen, kibaszott jó kedvükkel. Szartak rá, hogy odahaza halomra halnak az emberek. Az persze fel se merült bennük, hogy járvány idején nem kéne bulikázni. Magamban eljutottam oda (nem vagyok rá büszke), hogy „dögöljetek halomra”.
nagylaza
 index.hu/kulfold/2020/04/05/ot_szomszedjat_lelotte_egy_orosz_ferfi/


Pesten is él többszázezer ‘54 előtt született.
És azért a “sima” influenzát is elkapják BCG-vel oltottak.
Mivel Pesten élnek a legsűrűbben, itt járt rengeteg turista, innen mentek sokan külföldre, nagy irodaházak, tömegközlekedés, kulturális események, teljesen logikus, hogy itt robban be először.
És ahogy telik az idő, hiába 80% tünetmentes, minél több a fertőzött, annál több kerül korházba, intenzívre, hal meg.
Karantén meg nincs, egyre jobb az idő, az emberek meg bóklásznak összevissza.
Csak idő kérdése.
Sobri Jóska
Hát, nem tudom. A járvány berobbanását én úgy értelmeztem (remélem: rosszul), hogy '54 után születettek is nagy számban ágynak esnek majd.
nagylaza
Nylvánvaló, hiszen a védettség nem azt jelenti, hogy nem lehetünk betegek, csak azt, hogy kisebb valószínűséggel, mintha nem kaptunk volna oltást.



Arra is kíváncsi leszek, húsvétkor ugyanúgy beindul-e az atomrészeg locsolkodós dömping, ahogyan az lenni szokott.
nagylaza
Persze. Miért ne indulna be? Szerinted attól, hogy világjárvány van az emberek felelősebbek vagy okosabbak lettek?


Az olaszoknál 3 hét volt a robbanás, kb a spanyoloknál is. Itt több mint egy hónapja volt az első regisztrált beteg....
peach
Azaz? Varod ezt ide a hetre?
Vrij6
Kizárt. Nálunk már most laposabb a görbe, bár egy csomóan még mászkálnak, azért sokan otthon is maradtak, nem szartunk annyira a figyelmeztetésékre, kérésekre, korlátozásokra, mint az olaszok.

több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 417 — Слава Україні! Героям слава!
Az olaszoknál 3 hét volt a robbanás, kb a spanyoloknál is. Itt több mint egy hónapja volt az első regisztrált beteg....
peach
Azaz? Varod ezt ide a hetre?

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 417 — Слава Україні! Героям слава!
Arra is kíváncsi leszek, húsvétkor ugyanúgy beindul-e az atomrészeg locsolkodós dömping, ahogyan az lenni szokott.
nagylaza
Ezt majdnem biztosra veszem. Lehet nem akkora szamban es mertekben, de az biztos hogy sokkal fokozottabb ellenorzesre lesz szukseg.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 878 — beers & Packers
Arra is kíváncsi leszek, húsvétkor ugyanúgy beindul-e az atomrészeg locsolkodós dömping, ahogyan az lenni szokott.
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 878 — beers & Packers
Közben nálunk, az egyik földszinti erbéenbés lakásban pajkos (angolul beszélő, nagy valószínűséggel angol) lányok és fiúk kacarásztak hajnali háromig. Tényleg megállás nélkül. Nem a ricsajjal volt a legfőbb bajom, hanem a felhőtlen, kibaszott jó kedvükkel. Szartak rá, hogy odahaza halomra halnak az emberek. Az persze fel se merült bennük, hogy járvány idején nem kéne bulikázni. Magamban eljutottam oda (nem vagyok rá büszke), hogy „dögöljetek halomra”.
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 640 — a new hope (again)
Az olaszoknál 3 hét volt a robbanás, kb a spanyoloknál is. Itt több mint egy hónapja volt az első regisztrált beteg....



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 878 — beers & Packers
Érdekes véletlen határvonal...! 😮

Ha felosztjuk az európai országokat a mai (04.02.) állapot szerint 10 ezer fertőzött alatti és 10 ezer fertőzött feletti csoportra, a 10 ezer felettiek mind egy bizonyps határvonaltól balra, a 10 ezer alattiak ettől a határvonaltól jobbra helyezkednek el... 😮 (A térképen a piros vonal)

Ez a határvonal pedig nem más, mint - teljesen véletlenül !
- a volt
Varsói Szerződés egykori határvonala... ? 😮 😮
(Az NDK-t nem számítva.)
ozibozi
Egyre gyanúsabb nekem ez a BCG:
 qubit.hu/2020/04/05/a-tuberkulozis-ellen-csecsemokorban-beadott-vakcina-valoban-vedhet-a-covid-19-ellen
nagylaza
Ez en checklistem eddig jol all:
B+, BCG
rokaur
A fórumra írogatók közül mindenki kapott BCG-t, nem hiszem lenne köztünk ‘54 előtt született.
A vércsoportos dologról meg amióta egyszer írtak, azóta semmi. Az olasz statisztikáknál sincs ilyen bontás.
Sobri Jóska
Ha viszont Bp-en berobban a járvány, ahogyan Cecília pedzegette, akkor végképp nem fogok érteni semmit.
nagylaza
Pesten is él többszázezer ‘54 előtt született.
És azért a “sima” influenzát is elkapják BCG-vel oltottak.
Mivel Pesten élnek a legsűrűbben, itt járt rengeteg turista, innen mentek sokan külföldre, nagy irodaházak, tömegközlekedés, kulturális események, teljesen logikus, hogy itt robban be először.
És ahogy telik az idő, hiába 80% tünetmentes, minél több a fertőzött, annál több kerül korházba, intenzívre, hal meg.
Karantén meg nincs, egyre jobb az idő, az emberek meg bóklásznak összevissza.
Csak idő kérdése.
Sobri Jóska
Hát, nem tudom. A járvány berobbanását én úgy értelmeztem (remélem: rosszul), hogy '54 után születettek is nagy számban ágynak esnek majd.
több mint 4 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
 444.hu/2020/04/04/anglia-szerte-mobiltelefon-adotornyok-langoltak-azt-gyanitjak-hogy-azok-gyujtogatnak-akik-szerint-az-5g-terjeszti-a-koronavirust

És ez nem India, ahol orvoskat lincselnek, vagy Irán, ahol korházat gyújtottak fel.
Ez Anglia.
Sobri Jóska
Az az Anglia, amely kiszavazta magát az EU-ból. Arrafelé is sokra képes az emberi hülyeség.

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 536 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
 444.hu/2020/04/04/anglia-szerte-mobiltelefon-adotornyok-langoltak-azt-gyanitjak-hogy-azok-gyujtogatnak-akik-szerint-az-5g-terjeszti-a-koronavirust

És ez nem India, ahol orvoskat lincselnek, vagy Irán, ahol korházat gyújtottak fel.
Ez Anglia.
Sobri Jóska
Én úgy tudtam, hogy ha elég nagy a hiszti, akkor előállnak a vakcinával, és nanorobotokat majd ezzel juttatják be, amiket az 5G-vel lehet majd aktiválni. Ráérek, jönnek az infók.

több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
Érdekes véletlen határvonal...! 😮

Ha felosztjuk az európai országokat a mai (04.02.) állapot szerint 10 ezer fertőzött alatti és 10 ezer fertőzött feletti csoportra, a 10 ezer felettiek mind egy bizonyps határvonaltól balra, a 10 ezer alattiak ettől a határvonaltól jobbra helyezkednek el... 😮 (A térképen a piros vonal)

Ez a határvonal pedig nem más, mint - teljesen véletlenül !
- a volt
Varsói Szerződés egykori határvonala... ? 😮 😮
(Az NDK-t nem számítva.)
ozibozi
Egyre gyanúsabb nekem ez a BCG:
 qubit.hu/2020/04/05/a-tuberkulozis-ellen-csecsemokorban-beadott-vakcina-valoban-vedhet-a-covid-19-ellen
nagylaza
Ez en checklistem eddig jol all:
B+, BCG
rokaur
A fórumra írogatók közül mindenki kapott BCG-t, nem hiszem lenne köztünk ‘54 előtt született.
A vércsoportos dologról meg amióta egyszer írtak, azóta semmi. Az olasz statisztikáknál sincs ilyen bontás.
Sobri Jóska
Ha viszont Bp-en berobban a járvány, ahogyan Cecília pedzegette, akkor végképp nem fogok érteni semmit.
nagylaza
Pesten is él többszázezer ‘54 előtt született.
És azért a “sima” influenzát is elkapják BCG-vel oltottak.
Mivel Pesten élnek a legsűrűbben, itt járt rengeteg turista, innen mentek sokan külföldre, nagy irodaházak, tömegközlekedés, kulturális események, teljesen logikus, hogy itt robban be először.
És ahogy telik az idő, hiába 80% tünetmentes, minél több a fertőzött, annál több kerül korházba, intenzívre, hal meg.
Karantén meg nincs, egyre jobb az idő, az emberek meg bóklásznak összevissza.
Csak idő kérdése.

több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
 444.hu/2020/04/04/anglia-szerte-mobiltelefon-adotornyok-langoltak-azt-gyanitjak-hogy-azok-gyujtogatnak-akik-szerint-az-5g-terjeszti-a-koronavirust

És ez nem India, ahol orvoskat lincselnek, vagy Irán, ahol korházat gyújtottak fel.
Ez Anglia.

több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 878 — beers & Packers
Érdekes véletlen határvonal...! 😮

Ha felosztjuk az európai országokat a mai (04.02.) állapot szerint 10 ezer fertőzött alatti és 10 ezer fertőzött feletti csoportra, a 10 ezer felettiek mind egy bizonyps határvonaltól balra, a 10 ezer alattiak ettől a határvonaltól jobbra helyezkednek el... 😮 (A térképen a piros vonal)

Ez a határvonal pedig nem más, mint - teljesen véletlenül !
- a volt
Varsói Szerződés egykori határvonala... ? 😮 😮
(Az NDK-t nem számítva.)
ozibozi
Egyre gyanúsabb nekem ez a BCG:
 qubit.hu/2020/04/05/a-tuberkulozis-ellen-csecsemokorban-beadott-vakcina-valoban-vedhet-a-covid-19-ellen
nagylaza
Ez en checklistem eddig jol all:
B+, BCG
rokaur
A fórumra írogatók közül mindenki kapott BCG-t, nem hiszem lenne köztünk ‘54 előtt született.
A vércsoportos dologról meg amióta egyszer írtak, azóta semmi. Az olasz statisztikáknál sincs ilyen bontás.
Sobri Jóska
Ha viszont Bp-en berobban a járvány, ahogyan Cecília pedzegette, akkor végképp nem fogok érteni semmit.
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
Érdekes véletlen határvonal...! 😮

Ha felosztjuk az európai országokat a mai (04.02.) állapot szerint 10 ezer fertőzött alatti és 10 ezer fertőzött feletti csoportra, a 10 ezer felettiek mind egy bizonyps határvonaltól balra, a 10 ezer alattiak ettől a határvonaltól jobbra helyezkednek el... 😮 (A térképen a piros vonal)

Ez a határvonal pedig nem más, mint - teljesen véletlenül !
- a volt
Varsói Szerződés egykori határvonala... ? 😮 😮
(Az NDK-t nem számítva.)
ozibozi
Egyre gyanúsabb nekem ez a BCG:
 qubit.hu/2020/04/05/a-tuberkulozis-ellen-csecsemokorban-beadott-vakcina-valoban-vedhet-a-covid-19-ellen
nagylaza
Ez en checklistem eddig jol all:
B+, BCG
rokaur
A fórumra írogatók közül mindenki kapott BCG-t, nem hiszem lenne köztünk ‘54 előtt született.
A vércsoportos dologról meg amióta egyszer írtak, azóta semmi. Az olasz statisztikáknál sincs ilyen bontás.

több mint 4 éve
rokaur 869
Érdekes véletlen határvonal...! 😮

Ha felosztjuk az európai országokat a mai (04.02.) állapot szerint 10 ezer fertőzött alatti és 10 ezer fertőzött feletti csoportra, a 10 ezer felettiek mind egy bizonyps határvonaltól balra, a 10 ezer alattiak ettől a határvonaltól jobbra helyezkednek el... 😮 (A térképen a piros vonal)

Ez a határvonal pedig nem más, mint - teljesen véletlenül !
- a volt
Varsói Szerződés egykori határvonala... ? 😮 😮
(Az NDK-t nem számítva.)
ozibozi
Egyre gyanúsabb nekem ez a BCG:
 qubit.hu/2020/04/05/a-tuberkulozis-ellen-csecsemokorban-beadott-vakcina-valoban-vedhet-a-covid-19-ellen
nagylaza
Ez en checklistem eddig jol all:
B+, BCG
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 878 — beers & Packers
Érdekes véletlen határvonal...! 😮

Ha felosztjuk az európai országokat a mai (04.02.) állapot szerint 10 ezer fertőzött alatti és 10 ezer fertőzött feletti csoportra, a 10 ezer felettiek mind egy bizonyps határvonaltól balra, a 10 ezer alattiak ettől a határvonaltól jobbra helyezkednek el... 😮 (A térképen a piros vonal)

Ez a határvonal pedig nem más, mint - teljesen véletlenül !
- a volt
Varsói Szerződés egykori határvonala... ? 😮 😮
(Az NDK-t nem számítva.)
ozibozi
Egyre gyanúsabb nekem ez a BCG:
 qubit.hu/2020/04/05/a-tuberkulozis-ellen-csecsemokorban-beadott-vakcina-valoban-vedhet-a-covid-19-ellen
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 878 — beers & Packers
Cecília: "Nagy a kockázata annak, hogy a fővárosban berobban a járvány." Ezek szerint már tudnak valamit.
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 291 — Lájkold a zsűrit!
Nálam is ez a sorrend, bár a minap ittam egy egri vöröset, ami valami elképesztő volt. Simán kenterbe vert volna bármelyik francia vöröset is. Aztán láttam, hogy 1 palack 8000.-
Hát nem fogok rákattanni 😊
Klaci79
Miért nem? Egyszer élünk!
Atari
Akkor is minek... 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 261 — Cowboys fan
Az 1355-s napon volt egy olyan hír, hogy beírtak 884-t, akik az elmúlt hetekben idősotthonokban haltak meg. Tegnap 532-t.
Április 2.  www.worldometers.info/coronavirus/country/france/
csipkelli
Köszi! (Nem tekertem le addig.)
Egy napi duplázódást megmagyaráz.
Atari
kínaiaknál az esetszámban volt egy hasonló egyszer
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 536 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
De mi van Franciaországban 2 napja?
Atari
ezt a kérdést nem biztos, hogy értem. mire vagy pontosan kíváncsi?
slowmotion
Az elmúlt 6 nap halottainak száma:
418, 499, 509, aztán 1355, 1120, 1053.

AZ összes fertőzött volt 59ezer, erre tegnap nőtt 23 ezerrel. Valami új metódust vezethettek be a statban.
Atari
Fokozni kell a paráztatást.

több mint 4 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Az 1355-s napon volt egy olyan hír, hogy beírtak 884-t, akik az elmúlt hetekben idősotthonokban haltak meg. Tegnap 532-t.
Április 2.  www.worldometers.info/coronavirus/country/france/
csipkelli
Köszi! (Nem tekertem le addig.)
Egy napi duplázódást megmagyaráz.

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 4 éve
csipkelli 3 974
De mi van Franciaországban 2 napja?
Atari
ezt a kérdést nem biztos, hogy értem. mire vagy pontosan kíváncsi?
slowmotion
Az elmúlt 6 nap halottainak száma:
418, 499, 509, aztán 1355, 1120, 1053.
Atari
Az 1355-s napon volt egy olyan hír, hogy beírtak 884-t, akik az elmúlt hetekben idősotthonokban haltak meg. Tegnap 532-t.
Április 2.  www.worldometers.info/coronavirus/country/france/

Szerkesztette: csipkelli
több mint 4 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
De mi van Franciaországban 2 napja?
Atari
ezt a kérdést nem biztos, hogy értem. mire vagy pontosan kíváncsi?
slowmotion
Az elmúlt 6 nap halottainak száma:
418, 499, 509, aztán 1355, 1120, 1053.

AZ összes fertőzött volt 59ezer, erre tegnap nőtt 23 ezerrel. Valami új metódust vezethettek be a statban.

Szerkesztette: Atari

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 536 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Viktor maszkban:  koronavirus.gov.hu/cikkek/orban-viktor-megtekintette-satoraljaujhelyi-bortonben-maszkgyartast
bcsarli
Inkább börtönben kéne lennie!
steelwolf
Az egész video alatt nem láttam azt hogy a börtönben lenne. Inkább kórházban, de lehet hogy én nem figyeltem.

több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 9 299 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Viktor maszkban:  koronavirus.gov.hu/cikkek/orban-viktor-megtekintette-satoraljaujhelyi-bortonben-maszkgyartast
bcsarli
Inkább börtönben kéne lennie!