NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 9 aktív topik

Koronavírus 2024

34 feliratkozó

több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 286 — capitaine du château de Vienne 1487
sárpilis 21.
aszongya
 clinicaltrials.gov/ct2/show/NCT04308668


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 857 — beers & Packers
egri borok savasabbak pöttyet
ozibozi
Előjöttek az emlékek. Egri nyaralásunk előtt (feleségemmel mentünk) megkérdeztem helyi ismerősömet, hol érdemes vöröset venni, ha a Szépasszony-völgyében járunk. Hallottam ugyanis, hogy szeretik átverni a turisztokat. Mondta, hogy az „állami gazdaság” pincészeténél. Úgy is lett. Állt előttünk egy férfi, jól bevásárolt. Aztán elnéztünk egy pincébe, ugyanaz a férfi kínálta a „saját borát”, amit pár perce, kb. 50 méterre vett. Csak éppen több mint kétszer annyiba került. Megismert minket, bocsánatkérően mosolygott.
Aztán: ismerősöm ajánlott egy éttermet + egy borászt is, ahol jó a fehér, nem túl messze az egri uszodától. Kánikula volt, nem jutottunk el a borászhoz, de az étterembe igen. Isteni olaszrizlinget ittunk „kimért borként”, kérdeztem, honnan való. Kiderült, hogy attól a borásztól, ahova nem sikerült eljutnunk. Hazajöttünk, felhívtam (a borászt), kérdeztem, hogy Bp-re szállítanak-e valahova. Mondott két boltot. Az egyikbe elmentem, vettem két litert. Köszönő viszonyban nem volt azzal, amit Egerben kóstoltunk. Kizárólag a nagy önuralmunknak köszönhető, hogy nem öntöttük ki a klotyóba.
több mint 4 éve
andree Arizona Cardinals 1 702
 www.origo.hu/tudomany/20200404-amerikai-immunologus-megvan-a-virus-kezelesenek-lehetseges-ellenszere.html

Egy sor szuperhatékony antitestet fejlesztettünk ki, amely blokkolja a vírus felületén lévő tüskéket, így a vírus elveszíti fertőzőképességét... az új antitest-kezelést már a nyáron ki lehet próbálni embereken is.
Az orvos-mérnök Glanville augusztus végére ígérte a terápia forgalomba hozatalát.


Aztán vagy igaz, vagy nem.
Sobri Jóska
A link címe meglehetősen rossz színben tünteti fel az amcsi tudósokat.
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
 www.origo.hu/tudomany/20200404-amerikai-immunologus-megvan-a-virus-kezelesenek-lehetseges-ellenszere.html

Egy sor szuperhatékony antitestet fejlesztettünk ki, amely blokkolja a vírus felületén lévő tüskéket, így a vírus elveszíti fertőzőképességét... az új antitest-kezelést már a nyáron ki lehet próbálni embereken is.
Az orvos-mérnök Glanville augusztus végére ígérte a terápia forgalomba hozatalát.


Aztán vagy igaz, vagy nem.

több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 656
egri borok savasabbak pöttyet
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 857 — beers & Packers
Onnan tudom hogy 8 óra hogy tapsolnak. Jobb mint a harang 😀
Heisman Trophy
Én pedig kitöltöttem egy kis villányi vörös küvét, abból baj nem lehet. Egészségetekre!
nagylaza
Jó ötlet, mondjuk mifelénk a villányi borokat hordómosásra használják, de sebaj....😊

| nem ám, tiszteljük őket 😊 |
csi77
Nálam vörösből a villányi az első, de utána rögtön Szekszárd következik. Harmadik: Eger.
nagylaza
Nálam is ez a sorrend, bár a minap ittam egy egri vöröset, ami valami elképesztő volt. Simán kenterbe vert volna bármelyik francia vöröset is. Aztán láttam, hogy 1 palack 8000.-
Hát nem fogok rákattanni 😊
Klaci79
Előbb iszol, és utána nézed meg, mennyibe kerül? Irigyellek!😊
több mint 4 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Nálam is ez a sorrend, bár a minap ittam egy egri vöröset, ami valami elképesztő volt. Simán kenterbe vert volna bármelyik francia vöröset is. Aztán láttam, hogy 1 palack 8000.-
Hát nem fogok rákattanni 😊
Klaci79
Miért nem? Egyszer élünk!

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 871
Onnan tudom hogy 8 óra hogy tapsolnak. Jobb mint a harang 😀
Heisman Trophy
Én pedig kitöltöttem egy kis villányi vörös küvét, abból baj nem lehet. Egészségetekre!
nagylaza
Jó ötlet, mondjuk mifelénk a villányi borokat hordómosásra használják, de sebaj....😊

| nem ám, tiszteljük őket 😊 |
csi77
Nálam vörösből a villányi az első, de utána rögtön Szekszárd következik. Harmadik: Eger.
nagylaza
Nálam is ez a sorrend, bár a minap ittam egy egri vöröset, ami valami elképesztő volt. Simán kenterbe vert volna bármelyik francia vöröset is. Aztán láttam, hogy 1 palack 8000.-
Hát nem fogok rákattanni 😊
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 857 — beers & Packers
Onnan tudom hogy 8 óra hogy tapsolnak. Jobb mint a harang 😀
Heisman Trophy
Én pedig kitöltöttem egy kis villányi vörös küvét, abból baj nem lehet. Egészségetekre!
nagylaza
Jó ötlet, mondjuk mifelénk a villányi borokat hordómosásra használják, de sebaj....😊

| nem ám, tiszteljük őket 😊 |
csi77
Nálam vörösből a villányi az első, de utána rögtön Szekszárd következik. Harmadik: Eger.
több mint 4 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 655 — Bears & Illinois fan
Onnan tudom hogy 8 óra hogy tapsolnak. Jobb mint a harang 😀
Heisman Trophy
Én pedig kitöltöttem egy kis villányi vörös küvét, abból baj nem lehet. Egészségetekre!
nagylaza
Jó ötlet, mondjuk mifelénk a villányi borokat hordómosásra használják, de sebaj....😊

| nem ám, tiszteljük őket 😊 |

Szerkesztette: csi77

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 4 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 532 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Most tudatosult bennem, hanyadika van:
 www.youtube.com/watch?v=F2Vl_PUzegw
nagylaza
én inkább arra emlékezek, amikor is Damjanichék kipicsázták a császáriakat, bicskénél.
gamerkr
Nem Tápióbicskét akartál mondani?
nagylaza
dede, a szomszédból származom. Szóval nekünk csak bicske 😊

több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 857 — beers & Packers
Most tudatosult bennem, hanyadika van:
 www.youtube.com/watch?v=F2Vl_PUzegw
nagylaza
én inkább arra emlékezek, amikor is Damjanichék kipicsázták a császáriakat, bicskénél.
gamerkr
Nem Tápióbicskét akartál mondani?
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 857 — beers & Packers
 www.youtube.com/watch?v=TIRGKLoKxhU
Nomac
Döbbenetes. Nem akarom elhinni, hogy nem egy katasztrófafilmet látok.
nagylaza
mondjuk ha rákeresel a nevére nem igen dobja fel mint orvost, nekünk még a körzeti is kijön...
ozibozi
Lehet, hogy ismerem az apját. Holnap felhívom.
nagylaza
Azért nagyon remélem, hogy a Partizán nem nyomat kamu nyilatkozót.
több mint 4 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 532 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Most tudatosult bennem, hanyadika van:
 www.youtube.com/watch?v=F2Vl_PUzegw
nagylaza
én inkább arra emlékezek, amikor is Damjanichék kipicsázták a császáriakat, bicskénél.

több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 857 — beers & Packers
 www.youtube.com/watch?v=TIRGKLoKxhU
Nomac
Döbbenetes. Nem akarom elhinni, hogy nem egy katasztrófafilmet látok.
nagylaza
mondjuk ha rákeresel a nevére nem igen dobja fel mint orvost, nekünk még a körzeti is kijön...
ozibozi
Lehet, hogy ismerem az apját. Holnap felhívom.
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 857 — beers & Packers
 www.youtube.com/watch?v=TIRGKLoKxhU
Nomac
Döbbenetes. Nem akarom elhinni, hogy nem egy katasztrófafilmet látok.
nagylaza
Öööö... te mit néztél az elmúlt hetekben?
Sobri Jóska
Török sorozatokat.
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
 www.youtube.com/watch?v=TIRGKLoKxhU
Nomac
Döbbenetes. Nem akarom elhinni, hogy nem egy katasztrófafilmet látok.
nagylaza
Öööö... te mit néztél az elmúlt hetekben?

több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 656
 www.youtube.com/watch?v=TIRGKLoKxhU
Nomac
Döbbenetes. Nem akarom elhinni, hogy nem egy katasztrófafilmet látok.
nagylaza
mondjuk ha rákeresel a nevére nem igen dobja fel mint orvost, nekünk még a körzeti is kijön...

Szerkesztette: ozibozi
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 857 — beers & Packers
 www.youtube.com/watch?v=TIRGKLoKxhU
Nomac
Döbbenetes. Nem akarom elhinni, hogy nem egy katasztrófafilmet látok.
több mint 4 éve
Nomac New England Patriots 2 939 — balazs.t85@gmail.com
 www.youtube.com/watch?v=TIRGKLoKxhU
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 857 — beers & Packers
Onnan tudom hogy 8 óra hogy tapsolnak. Jobb mint a harang 😀
Heisman Trophy
Én pedig kitöltöttem egy kis villányi vörös küvét, abból baj nem lehet. Egészségetekre!
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 559 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Onnan tudom hogy 8 óra hogy tapsolnak. Jobb mint a harang 😀
Heisman Trophy
Nálunk már Szózat is megy mellé.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 273 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Onnan tudom hogy 8 óra hogy tapsolnak. Jobb mint a harang 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 857 — beers & Packers
Most mit mondjak? Nincs igaza az ellenzéknek?
„Igazságtalan, mert ugyan helyes, ha a prosperáló multik és bankok részt vállalnak a válság terheiből, de a felsorolásból feltűnően kimaradtak azok a gazdasági szereplők, akik az elmúlt években szinte kizárólag állami és uniós forrásból tettek szert hatalmas vagyonokra. Kimaradt a kormány által Budapesten megvalósítani kívánt, zömében sportcélú látványberuházások átgondolása is.”
 nepszava.hu/3073479_a-kormany-egy-igazsagtalan-megszorito-csomaggal-kezdte-a-valsagkezeles-masodik-utemet--tizennegy-budapesti-polgarmester-tiltakozik
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 857 — beers & Packers
Kicsit el vagy tévedve.
Nem utasítást adok, nem kényszerítelek, nem fenyegetlek.
Pusztán bandukolunk, látunk egy gémeskutat, én meg azt mondom "némá, egy kút. ugroj má bele". Amire te azt mondod "hülye vagyte, ugroj te". Vagy persze beleugrasz.
Felbújtó, tettes, persze, 😊
Sobri Jóska
az öngyilkosságban közreműködéshez nem kell sem kényszerítés, sem fenyegetés (ezekben az esetekben emberölés valósul meg), a rábírás elegendő. az hogy az "ugorj a kútba" rábírásnak minősül-e, helyzetfüggő. lehet olyan szituáció, amiben ez csak egy komolytalan megjegyzés, lehet olyan, amiben komolyan alkalmas ez az szándék kiváltására. persze most csak a vita kedvéért vitatkozom, de te is úgy szoktad. 😊
d3Y
Persze, csak a vita kedvéért.
Akkor még azt áruld el, a fenti esetben miként bizonyítható, ha az egyetlen, aki elmondja a sztorit nem emlékszik, hogy Gazsi miért ugrott, vagy azt mondja, hogy “há meleg volt, gondóta mártózik egyet”?
Sobri Jóska
ez már egy másik (eljárásjogi) téma, ráadásul a szituációt némiképpen átalakítottad. továbbra is a lényeg az, hogy az öngyilkosságra rábírás bűncselekmény, ha az öngyilkosságot megkísérlik vagy elkövetik. tehát ne csinálja senki. és maradjatok otthon:

 i.imgur.com/jVKMpqU.jpg
d3Y
Hol készült a fotó? Értsd: kinek támadt az a remek ötlet, hogy "reklámhordozót" telepítsen a sírok közé? (Függetlenül a tartalomtól.)
nagylaza
Amúgy ez nem temető hanem sírköves.
Bazzani
Az egészen más😊