NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 9 aktív topik

Koronavírus 2024

34 feliratkozó

több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 273 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
 dex.hu/x.php?id=inxcl&url=https%3A%2F%2Findex.hu%2Fbelfold%2F2020%2F04%2F04%2Fvizsgalat_69_fertotlenitobol_ketto_teljesen_hatastalan%2F

Nem tudom volt e már. Remélem azért amit az Ékszer TV-n lehetett venni kurva drágán legalább működik is.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kicsit el vagy tévedve.
Nem utasítást adok, nem kényszerítelek, nem fenyegetlek.
Pusztán bandukolunk, látunk egy gémeskutat, én meg azt mondom "némá, egy kút. ugroj má bele". Amire te azt mondod "hülye vagyte, ugroj te". Vagy persze beleugrasz.
Felbújtó, tettes, persze, 😊
Sobri Jóska
az öngyilkosságban közreműködéshez nem kell sem kényszerítés, sem fenyegetés (ezekben az esetekben emberölés valósul meg), a rábírás elegendő. az hogy az "ugorj a kútba" rábírásnak minősül-e, helyzetfüggő. lehet olyan szituáció, amiben ez csak egy komolytalan megjegyzés, lehet olyan, amiben komolyan alkalmas ez az szándék kiváltására. persze most csak a vita kedvéért vitatkozom, de te is úgy szoktad. 😊
d3Y
Persze, csak a vita kedvéért.
Akkor még azt áruld el, a fenti esetben miként bizonyítható, ha az egyetlen, aki elmondja a sztorit nem emlékszik, hogy Gazsi miért ugrott, vagy azt mondja, hogy “há meleg volt, gondóta mártózik egyet”?
Sobri Jóska
ez már egy másik (eljárásjogi) téma, ráadásul a szituációt némiképpen átalakítottad. továbbra is a lényeg az, hogy az öngyilkosságra rábírás bűncselekmény, ha az öngyilkosságot megkísérlik vagy elkövetik. tehát ne csinálja senki. és maradjatok otthon:

 i.imgur.com/jVKMpqU.jpg
d3Y
Hol készült a fotó? Értsd: kinek támadt az a remek ötlet, hogy "reklámhordozót" telepítsen a sírok közé? (Függetlenül a tartalomtól.)
nagylaza
Amúgy ez nem temető hanem sírköves.

több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 499 — StuG Life
Nem tudom hogy csak nálunk volt-e divat, de ez is az iskolai ünnepségek állandó szereplője volt:

 www.youtube.com/watch?v=9xFdqEiLw0Y

Ebben legalább nem volt agymosás 😊
bcsarli
Énekkar.... Csak azt tudnám feledni!
nagylaza
jó csajok voltak
briareos
Ezek kb most lehetnek jó csajok, 10 éve még gyerekek voltak.
bcsarli
nem ezekről beszélek hanem kik nálunk voltak áltban meg gimiben énekkarban.
nyilván én is pisis voltam akkor

több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 529 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Nem tudom hogy csak nálunk volt-e divat, de ez is az iskolai ünnepségek állandó szereplője volt:

 www.youtube.com/watch?v=9xFdqEiLw0Y

Ebben legalább nem volt agymosás 😊
bcsarli
Énekkar.... Csak azt tudnám feledni!
nagylaza
jó csajok voltak
briareos
Ezek kb most lehetnek jó csajok, 10 éve még gyerekek voltak.

több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 857 — beers & Packers
Nem tudom hogy csak nálunk volt-e divat, de ez is az iskolai ünnepségek állandó szereplője volt:

 www.youtube.com/watch?v=9xFdqEiLw0Y

Ebben legalább nem volt agymosás 😊
bcsarli
Énekkar.... Csak azt tudnám feledni!
nagylaza
jó csajok voltak
briareos
Hasonló megfontolásból mentem el egyszer valamilyen Bartók-versenyre. Tévedés volt.
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 857 — beers & Packers
Kicsit el vagy tévedve.
Nem utasítást adok, nem kényszerítelek, nem fenyegetlek.
Pusztán bandukolunk, látunk egy gémeskutat, én meg azt mondom "némá, egy kút. ugroj má bele". Amire te azt mondod "hülye vagyte, ugroj te". Vagy persze beleugrasz.
Felbújtó, tettes, persze, 😊
Sobri Jóska
az öngyilkosságban közreműködéshez nem kell sem kényszerítés, sem fenyegetés (ezekben az esetekben emberölés valósul meg), a rábírás elegendő. az hogy az "ugorj a kútba" rábírásnak minősül-e, helyzetfüggő. lehet olyan szituáció, amiben ez csak egy komolytalan megjegyzés, lehet olyan, amiben komolyan alkalmas ez az szándék kiváltására. persze most csak a vita kedvéért vitatkozom, de te is úgy szoktad. 😊
d3Y
Persze, csak a vita kedvéért.
Akkor még azt áruld el, a fenti esetben miként bizonyítható, ha az egyetlen, aki elmondja a sztorit nem emlékszik, hogy Gazsi miért ugrott, vagy azt mondja, hogy “há meleg volt, gondóta mártózik egyet”?
Sobri Jóska
ez már egy másik (eljárásjogi) téma, ráadásul a szituációt némiképpen átalakítottad. továbbra is a lényeg az, hogy az öngyilkosságra rábírás bűncselekmény, ha az öngyilkosságot megkísérlik vagy elkövetik. tehát ne csinálja senki. és maradjatok otthon:

 i.imgur.com/jVKMpqU.jpg
d3Y
Hol készült a fotó? Értsd: kinek támadt az a remek ötlet, hogy "reklámhordozót" telepítsen a sírok közé? (Függetlenül a tartalomtól.)
több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 499 — StuG Life
Nem tudom hogy csak nálunk volt-e divat, de ez is az iskolai ünnepségek állandó szereplője volt:

 www.youtube.com/watch?v=9xFdqEiLw0Y

Ebben legalább nem volt agymosás 😊
bcsarli
Énekkar.... Csak azt tudnám feledni!
nagylaza
jó csajok voltak

több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 857 — beers & Packers
Nem tudom hogy csak nálunk volt-e divat, de ez is az iskolai ünnepségek állandó szereplője volt:

 www.youtube.com/watch?v=9xFdqEiLw0Y

Ebben legalább nem volt agymosás 😊
bcsarli
Énekkar.... Csak azt tudnám feledni!
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 529 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Nem tudom hogy csak nálunk volt-e divat, de ez is az iskolai ünnepségek állandó szereplője volt:

 www.youtube.com/watch?v=9xFdqEiLw0Y

Ebben legalább nem volt agymosás 😊

több mint 4 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 624
Kicsit el vagy tévedve.
Nem utasítást adok, nem kényszerítelek, nem fenyegetlek.
Pusztán bandukolunk, látunk egy gémeskutat, én meg azt mondom "némá, egy kút. ugroj má bele". Amire te azt mondod "hülye vagyte, ugroj te". Vagy persze beleugrasz.
Felbújtó, tettes, persze, 😊
Sobri Jóska
az öngyilkosságban közreműködéshez nem kell sem kényszerítés, sem fenyegetés (ezekben az esetekben emberölés valósul meg), a rábírás elegendő. az hogy az "ugorj a kútba" rábírásnak minősül-e, helyzetfüggő. lehet olyan szituáció, amiben ez csak egy komolytalan megjegyzés, lehet olyan, amiben komolyan alkalmas ez az szándék kiváltására. persze most csak a vita kedvéért vitatkozom, de te is úgy szoktad. 😊
d3Y
Persze, csak a vita kedvéért.
Akkor még azt áruld el, a fenti esetben miként bizonyítható, ha az egyetlen, aki elmondja a sztorit nem emlékszik, hogy Gazsi miért ugrott, vagy azt mondja, hogy “há meleg volt, gondóta mártózik egyet”?
Sobri Jóska
ez már egy másik (eljárásjogi) téma, ráadásul a szituációt némiképpen átalakítottad. továbbra is a lényeg az, hogy az öngyilkosságra rábírás bűncselekmény, ha az öngyilkosságot megkísérlik vagy elkövetik. tehát ne csinálja senki. és maradjatok otthon:

 i.imgur.com/jVKMpqU.jpg

choose life
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 857 — beers & Packers
Szlávik+
 24.hu/belfold/2020/04/04/szlavik-janos-koronavirus-szaglas/
több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 499 — StuG Life
Ajjajaj, itt a Volksbund!
Amadeus, merre vagy? 😊
| kérem mellőzni a Falco dalt 😊 |
csi77
Juwi juwi wi ja ha ha

több mint 4 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 656 — Bears & Illinois fan
Ajjajaj, itt a Volksbund!
Amadeus, merre vagy? 😊
| kérem mellőzni a Falco dalt 😊 |

Szerkesztette: csi77

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 857 — beers & Packers
Vissza napjainkhoz... Szlávik János (Dél-pesti Centrumkórház, Országos Hematológiai és Infektológiai Intézet osztályvezető főorvosa) nyilatkozott az RTL-en. Szerinte nem lehet tudni, mi jön még Mo-n. Korrekt volt, mert (önkritikusan) elmondta: decemberben azt jósolta, hogy nem lesz világjárvány.
Nálam egy január végi nyilatkozata csípődött be. Közölte ugyanis, hogy ez a vírus „nem nagyon” terjed emberről emberre, a mértéke meg sem közelíti az influenzáét.
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 857 — beers & Packers
Na azért szerintem mégis ez az igazi ☝️☝️☝️😉
 youtu.be/vfm8z3S6b4w
Rózsa Sándor (betyár)
Sajnálom, a náciknak a látványától is hányok. Ha már, akkor inkább ez:
 www.youtube.com/watch?v=lbfcRu4UPbg
több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 499 — StuG Life
csakazerika
 www.youtube.com/watch?v=1g4v8gti4AA

több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Na azért szerintem mégis ez az igazi ☝️☝️☝️😉
 youtu.be/vfm8z3S6b4w
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 857 — beers & Packers
 youtu.be/BWHBBYwtytg
Rózsa Sándor (betyár)
Úgy látom, ez nem vicc😊
nagylaza
Példának okáért ez szem egy rossz dal
 youtu.be/DRf_ReAIbwU
Rózsa Sándor (betyár)
Jó, akkor cserébe egy kis Bécsi munkásinduló:
 www.youtube.com/watch?v=ddrgj6nvyWY
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 529 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Ha má' itt ünneplésbe kezdtetek, minnyá itt a húsvét.
Nagypénteken, húsvét vasárnap, húsvét hétfőn zárva lesz minden? Szombaton kinyitnak?
Lesz itt vidámság a bótokban csütörtöktájt 😊
warr_b
Az is hülye aki akkor megy 😊

több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 559 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ha má' itt ünneplésbe kezdtetek, minnyá itt a húsvét.
Nagypénteken, húsvét vasárnap, húsvét hétfőn zárva lesz minden? Szombaton kinyitnak?
Lesz itt vidámság a bótokban csütörtöktájt 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 529 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
 youtu.be/BWHBBYwtytg
Rózsa Sándor (betyár)
Úgy látom, ez nem vicc😊
nagylaza
Példának okáért ez szem egy rossz dal
 youtu.be/DRf_ReAIbwU
Rózsa Sándor (betyár)
Fúúúú, gyerekkorom. Még most is kívülről fújom ezeket, pedig csak az iskolai ünnepségeken hallottam.

több mint 4 éve
Törölt felhasználó
 youtu.be/BWHBBYwtytg
Rózsa Sándor (betyár)
Úgy látom, ez nem vicc😊
nagylaza
Példának okáért ez szem egy rossz dal
 youtu.be/DRf_ReAIbwU
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 857 — beers & Packers
 youtu.be/BWHBBYwtytg
Rózsa Sándor (betyár)
Úgy látom, ez nem vicc😊
nagylaza
Viccet félretéve eskü nekem tetszenek ezek az indulók 😊
Rózsa Sándor (betyár)
Most már nekem is. Akkoriban kevésbé voltam elragadtatva.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
 youtu.be/BWHBBYwtytg
Rózsa Sándor (betyár)
Úgy látom, ez nem vicc😊
nagylaza
Viccet félretéve eskü nekem tetszenek ezek az indulók 😊
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 857 — beers & Packers
 youtu.be/BWHBBYwtytg
Rózsa Sándor (betyár)
Úgy látom, ez nem vicc😊