NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 9 aktív topik

Koronavírus 2024

34 feliratkozó

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 297 — The Mathematician
 pcworld.hu/pcwtrend/elon-musk-bipap-lelegeztetogep-adomany-kritika-276839.html

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 297 — The Mathematician
 thebulletin.org/2020/03/south-korea-learned-its-successful-covid-19-strategy-from-a-previous-coronavirus-outbreak-mers/

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 297 — The Mathematician
 www.youtube.com/watch?v=eWXfdllLj-Y
értem én hogy wtf

de tudjuk hogy ez valós beszélgetés?
Negritis
Kijött egy újabb Hadházy. Egyáltalán nem tűnik kamunak:
 www.facebook.com/hadhazyakos/posts/2609604769150350?__xts__[0]=68.ARDZzbWqkAR9-Y2mAjZRmXO-t_BimKSg8tL40r45OOnFgBBM1988jpm6g4sNtXQbJDrDtMx5QxZ7Me2qykdVGxfWjaBqjOrmdySAQukXzYHpyXYUvkO67mRpv0tuKbkA1bI3tYDz5H_j7u9SjTTna8k62LYHupzBRW66FEPMq5jmkiJOQrWNaTC60XoB_zJl-TzYSODv94SMmNDVUjfCQ_fE_wI4ghaYLraEpMzgiH7fHeciU71jWlTNBPLYfM_GattMYZoRBoxXDXUkHqWvMdPrAKUj5v8N4zEV3sq161dmyZjiLUW1eATnd8UG-21wX7GOVVOcFpNzTgWVt37VU8e2_g&__tn__=-R
nagylaza
tudom belenéztem a mai videójába, ettől még nem vagyok benne biztos hogy nem kamu
és nyilván sose tudjuk meg

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 880 — beers & Packers
 www.youtube.com/watch?v=eWXfdllLj-Y
értem én hogy wtf

de tudjuk hogy ez valós beszélgetés?
Negritis
Kijött egy újabb Hadházy. Egyáltalán nem tűnik kamunak:
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 297 — The Mathematician
 www.youtube.com/watch?v=eWXfdllLj-Y
értem én hogy wtf

de tudjuk hogy ez valós beszélgetés?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 880 — beers & Packers
Miért nem csökkenti a benzin jövedéki adóját? Azzal is segitethetne hogy meg többen járjanak kocsival! Jó hogy most nem drága a benzin, de ha 200 alatt lenne talán meg többen választanak a BKV helyett
Klaci79
Karácsonyék azért nem akarták ingyenessé tenni a parkolást, mert ezzel (így szólt az érvelés) ösztönzik, hogy az emberek kocsiba üljenek. Márpedig az a cél, hogy lehetőleg senki ne menjen sehova. Nem tudom, mi a jó. A tömegközlekedésben bevezetett szombati menetrend valóban nem tartozott a legparádésabb ötletek közé.
nagylaza
Ilyen helyzetek mindannyiunk életében talán egyszer vannak (remelem) KG-ék sem hiszem, hogy találkoztak már ilyennel. Hogy egyébként sokan használják a BKV-t miközben iskola szünet van, meg kérik hogy mindenki maradjon otthon. Nem is csodálom, hogy nem tudtak elsőre megugrani. Az a baj, ha azóta sem tudtak megoldani. Mivel nem BKV-zom, nem tudom hogy megy mostanában. Megoldották jobban már?
Klaci79
Én se tudom, hetek óta nem szálltam fel semmire. Ha menni kell, a két lábamat használom arra, hogy eljussak a-ból b-be. (Kocsim nincs.) Ebben a hónapban nem is veszek bérletet. Jelzem, ebből is rohadt nagy bevételkiesés lesz.
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 890
Miért nem csökkenti a benzin jövedéki adóját? Azzal is segitethetne hogy meg többen járjanak kocsival! Jó hogy most nem drága a benzin, de ha 200 alatt lenne talán meg többen választanak a BKV helyett
Klaci79
Karácsonyék azért nem akarták ingyenessé tenni a parkolást, mert ezzel (így szólt az érvelés) ösztönzik, hogy az emberek kocsiba üljenek. Márpedig az a cél, hogy lehetőleg senki ne menjen sehova. Nem tudom, mi a jó. A tömegközlekedésben bevezetett szombati menetrend valóban nem tartozott a legparádésabb ötletek közé.
nagylaza
Ilyen helyzetek mindannyiunk életében talán egyszer vannak (remelem) KG-ék sem hiszem, hogy találkoztak már ilyennel. Hogy egyébként sokan használják a BKV-t miközben iskola szünet van, meg kérik hogy mindenki maradjon otthon. Nem is csodálom, hogy nem tudtak elsőre megugrani. Az a baj, ha azóta sem tudtak megoldani. Mivel nem BKV-zom, nem tudom hogy megy mostanában. Megoldották jobban már?
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 880 — beers & Packers
Miért nem csökkenti a benzin jövedéki adóját? Azzal is segitethetne hogy meg többen járjanak kocsival! Jó hogy most nem drága a benzin, de ha 200 alatt lenne talán meg többen választanak a BKV helyett
Klaci79
Karácsonyék azért nem akarták ingyenessé tenni a parkolást, mert ezzel (így szólt az érvelés) ösztönzik, hogy az emberek kocsiba üljenek. Márpedig az a cél, hogy lehetőleg senki ne menjen sehova. Nem tudom, mi a jó. A tömegközlekedésben bevezetett szombati menetrend valóban nem tartozott a legparádésabb ötletek közé.
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 261 — Cowboys fan
Amugy az aranyos volt a Fovarosi vezetestol, hogy a maganszektort kerte, tegyek ingyenesse a parkolast, amig a kozteruletet megtartotta fizetosnek. Vajon kinek allhatott erdekeben a varosvezetesnel, hogy meg most, ilyen helyzetben is csorogjon a penz a parkolasi "vallalkozokhoz"? 😊
undisputedly
ha abból a pénzből még valami becsorog az önkormányzathoz, akkor legalább lesz miből gazdálkodniuk, ha az összes adójellegű bevételt elrekvirálja a kormány

illetve ugyanez múlt időben, ameddig tartható volt

Szerkesztette: slowmotion
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 890
Miért nem csökkenti a benzin jövedéki adóját? Azzal is segitethetne hogy meg többen járjanak kocsival! Jó hogy most nem drága a benzin, de ha 200 alatt lenne talán meg többen választanak a BKV helyett
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 261 — Cowboys fan
Az olaszoknál 3 hét volt a robbanás, kb a spanyoloknál is. Itt több mint egy hónapja volt az első regisztrált beteg....
peach
Azaz? Varod ezt ide a hetre?
Vrij6
Kizárt. Nálunk már most laposabb a görbe, bár egy csomóan még mászkálnak, azért sokan otthon is maradtak, nem szartunk annyira a figyelmeztetésékre, kérésekre, korlátozásokra, mint az olaszok.
Sobri Jóska
vagy legalábbis amikor itt bezártak az iskolák, akkor nem indult el mindenki a szanaszét fertőzött észak-olasz síparadicsomokba
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 880 — beers & Packers
Ingyenes lett a parkolás.

Remélem, leállhat a távolsági és a helyi tömegközlekedés.
Charlie Firpo
?????
Nem mindenkinek van autója!
NB2
Az vagy nem megy sehova (idősek), vagy a család vagy ismerős viszi.
Az ismerősi körömben már eddig is volt autós összeszervezkedés, tehát van példa rá.
A tömegközlekedésnél most minden jobb.
Charlie Firpo
Hát én pl tömegközlekedéssel járok dolgozni, de Pesten pl jópáran vannak ezzel így. Szerintem esélytelen, hogy teljesen leálljon az egész.
kapitnono
Pedig pont Pesten kellene még valamit csinálni.
Ezzel most talán az utasforgalom fele is lejöhet a tömegközlekedésről.
Charlie Firpo
Jó lesz, ha a népek kalákában összeállnak kocsikázni.
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 923 — SuperBowl Champions 2013/2014
Amugy az aranyos volt a Fovarosi vezetestol, hogy a maganszektort kerte, tegyek ingyenesse a parkolast, amig a kozteruletet megtartotta fizetosnek. Vajon kinek allhatott erdekeben a varosvezetesnel, hogy meg most, ilyen helyzetben is csorogjon a penz a parkolasi "vallalkozokhoz"? 😊
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 890
Ingyenes lett a parkolás.

Remélem, leállhat a távolsági és a helyi tömegközlekedés.
Charlie Firpo
?????
Nem mindenkinek van autója!
NB2
Majd Orbán kötelezi az önkormányzatokat, hogy mindenkit vigyenek autóval! Cserébe jövő héten elveszi az iparűzési adót! Szereti más f@szával verni a csalánt!
több mint 4 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Ingyenes lett a parkolás.

Remélem, leállhat a távolsági és a helyi tömegközlekedés.
Charlie Firpo
?????
Nem mindenkinek van autója!
NB2
Az vagy nem megy sehova (idősek), vagy a család vagy ismerős viszi.
Az ismerősi körömben már eddig is volt autós összeszervezkedés, tehát van példa rá.
A tömegközlekedésnél most minden jobb.
Charlie Firpo
Hát én pl tömegközlekedéssel járok dolgozni, de Pesten pl jópáran vannak ezzel így. Szerintem esélytelen, hogy teljesen leálljon az egész.
kapitnono
Pedig pont Pesten kellene még valamit csinálni.
Ezzel most talán az utasforgalom fele is lejöhet a tömegközlekedésről.

Szerkesztette: Charlie Firpo

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 968 — WHO DAT!!!!
Ingyenes lett a parkolás.

Remélem, leállhat a távolsági és a helyi tömegközlekedés.
Charlie Firpo
?????
Nem mindenkinek van autója!
NB2
Az vagy nem megy sehova (idősek), vagy a család vagy ismerős viszi.
Az ismerősi körömben már eddig is volt autós összeszervezkedés, tehát van példa rá.
A tömegközlekedésnél most minden jobb.
Charlie Firpo
Hát én pl tömegközlekedéssel járok dolgozni, de Pesten pl jópáran vannak ezzel így. Szerintem esélytelen, hogy teljesen leálljon az egész.


több mint 4 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Ingyenes lett a parkolás.

Remélem, leállhat a távolsági és a helyi tömegközlekedés.
Charlie Firpo
?????
Nem mindenkinek van autója!
NB2
Az vagy nem megy sehova (idősek), vagy a család vagy ismerős viszi.
Az ismerősi körömben már eddig is volt autós összeszervezkedés, tehát van példa rá.
A tömegközlekedésnél most minden jobb.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 24 429 — nabege2@yahoo.com
Ingyenes lett a parkolás.

Remélem, leállhat a távolsági és a helyi tömegközlekedés.
Charlie Firpo
?????
Nem mindenkinek van autója!
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 417 — Слава Україні! Героям слава!
Az olaszoknál 3 hét volt a robbanás, kb a spanyoloknál is. Itt több mint egy hónapja volt az első regisztrált beteg....
peach
Azaz? Varod ezt ide a hetre?
Vrij6
Azaz tovább fig tartani, így is megroggyan az eü, de a bergamoi meg new yorki apokalipszis nem lesz szerintem.
peach
Oks, igy ertem. 😉

Szerkesztette: Zsellér van de Vrij

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 4 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Ingyenes lett a parkolás.

Remélem, leállhat a távolsági és a helyi tömegközlekedés.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 641 — a new hope (again)
Az olaszoknál 3 hét volt a robbanás, kb a spanyoloknál is. Itt több mint egy hónapja volt az első regisztrált beteg....
peach
Azaz? Varod ezt ide a hetre?
Vrij6
Azaz tovább fig tartani, így is megroggyan az eü, de a bergamoi meg new yorki apokalipszis nem lesz szerintem.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 285 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Olaszországban minden diákot átengedtek a következő évbe. Magyarországon meg szegény gyerekek szopnak a home tanulással. Olvastam indexen egy cikket, hogy ha bejelentenék hogy az évben minden akkor baj lehet ebből hogy visszaesnek. Attól fugg melyik és milyen osztályban. A felvételizők/érettségizők beszopjak, meg szerintem 1-2-ban a matek alapjait és az irni-olvasni tanuló gyerekek. Egyébként egy kilencedikes vagy tizinegyedikes szerintem túl fogja élni hogy nem kell olyan dolgokat tanulnia egyes tantárgyakból, amikre szarik és amint megtanulta el is felejti.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 538 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Augusztus? Ez honnan jön?
nagylaza
A modellekből.
A görbe ívéből.
Az emelkedő laposításból.
A nyárból, amikor nem fog senki se szépen otthon üldögélni, hanem nagyságrendel megnőnek a kontaktusszámok, továbbfertőződések.
Sobri Jóska
Addigra már lesz gyógyszer és gyorsteszt.

több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
Augusztus? Ez honnan jön?
nagylaza
A modellekből.
A görbe ívéből.
Az emelkedő laposításból.
A nyárból, amikor nem fog senki se szépen otthon üldögélni, hanem nagyságrendel megnőnek a kontaktusszámok, továbbfertőződések.

több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 880 — beers & Packers
Az olaszoknál 3 hét volt a robbanás, kb a spanyoloknál is. Itt több mint egy hónapja volt az első regisztrált beteg....
peach
pont azért, mert itt külső és belső tényezők hatására sikerült ellaposítani a görbét, viszont mivel megállítani a pandémiát nem sikerül, az exponenciális növekedés miatt mostanra fog elérni egy olyan esetszámot BP-n, amivel a csodás egészségügyi rendszerünk már nem tud megbírkózni

1) azt továbbra se értem, hogy miért kell ennyire kihangsúlyozni az elhunytak életkorát, ha az a cél, hogy az emberek komolyan vegyék a helyzetet - ugyan mindenkinek vannak idős rokonai, ismerősei, de papíron a két elhunyt 80 év felettihez képest egyszerűen felfoghatatlan túlreagálásnak tűnik mindenfajta korltozás

2) az igazán rémisztő számomra az egyre többek által pedzegetett augusztusi tetőzés...
r.baggio
Augusztus? Ez honnan jön?