NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Koronavírus 2024

34 feliratkozó

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 236 — The Mathematician
olaszok:
3800 új
768 halott
1100 gyógyult
Negritis
mondjuk másik forrás szerint meg 4k és 800 az első 2 szám
Negritis
4053/837 worldometers szerint
Vrij6
az a másik forrás
de ezt néztem elsőre:

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 416 — Слава Україні! Героям слава!
olaszok:
3800 új
768 halott
1100 gyógyult
Negritis
mondjuk másik forrás szerint meg 4k és 800 az első 2 szám
Negritis
4053/837 worldometers szerint

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 236 — The Mathematician
olaszok:
3800 új
768 halott
1100 gyógyult
Negritis
mondjuk másik forrás szerint meg 4k és 800 az első 2 szám

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 236 — The Mathematician
olaszok:
3800 új
768 halott
1100 gyógyult

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 844
Milyen visszaelest? Szabadnapom van, a kozelebe sem megyek a hirportaloknak.
Stez
orvosi titkokat osztottak meg hozzájárulás nélkül, minimum egy esetben beazonosítható módon
slowmotion
Piálnak a diplomaták. Ki gondolta volna.
Amadeus
Ahogy Martonyi mondta egyszer: egy diplomata a majaval is szolgálja hazáját.
csebi
Hogy H. alkotmánybíró urat idézzem: "hogy akarsz te magadnak tudományos karriert, ha nem iszol?"
Amadeus
Havas Henrik?
Fast Willie
ő államtitkár volt néhány napig
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 286
Milyen visszaelest? Szabadnapom van, a kozelebe sem megyek a hirportaloknak.
Stez
orvosi titkokat osztottak meg hozzájárulás nélkül, minimum egy esetben beazonosítható módon
slowmotion
Piálnak a diplomaták. Ki gondolta volna.
Amadeus
Ahogy Martonyi mondta egyszer: egy diplomata a majaval is szolgálja hazáját.
csebi
Hogy H. alkotmánybíró urat idézzem: "hogy akarsz te magadnak tudományos karriert, ha nem iszol?"
Amadeus
Havas Henrik?
több mint 4 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Milyen visszaelest? Szabadnapom van, a kozelebe sem megyek a hirportaloknak.
Stez
orvosi titkokat osztottak meg hozzájárulás nélkül, minimum egy esetben beazonosítható módon
slowmotion
mondjuk nekem ez egy picit már mindenbe belekötés kategória
(és nem ellened szól)
NB2
Pedig így is lehetne/lehetett volna
 index.hu/belfold/2020/03/31/tasz_jogserto_beazonosithato_koronavirus_adatok/
r.baggio
Mondjuk az igazolt betegek lakóhely/területi eloszlása sokkal jobban érdekelne.

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 24 426 — nabege2@yahoo.com
Na az úszóknál tucatnyi a megbetegedés.
Bazzani
Igen? Kapast meg Kozmat olvastam csak eddig.
Vrij6
Kozma Dominik közösségi oldalán osztotta meg, hogy Kapás Boglárkához hasonlóan pozitív lett a második koronavírustesztje. Úgy tudjuk, hogy tucatnál is több úszó esetében lett pozitív a második teszt, de mivel többeknek kétes eredményt hozott a vizsgálat, jön a harmadik mintavétel.
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 286
Abban segítsetek kérlek, hogy hogyan tudnék Kapás Bogival kéthetes karanténba kerülni anélkül, hogy az asszony megtudja. Előre is köszi!
Szokol
már van neki aki karanténba tartsa 😊
NB2
Én csak segíteni szeretnék, emiatt nem haragudhat rám senki! 😀
Szokol
Jelentkezz be nála anonim spermadonornak
Fast Willie
Ez állítólag ő... |  www.napiszar.com/mi-szarunk/2020/03/01/bogi-es-a-fasz |
NB2
És ez csak töredéke a képeknek. Csóri lány kifogta a patkány palit szépen anno.
Hanni
Csori uszolanykak, hogy naponta orgiaznak es minden este mas agyaban kotnek ki. Sajnaljuk oket. ☹️
Stez
szíve joga, azért nem ítélheti el senki. viszont megörökíteni, megosztani az engedélye nélkül illegális és bűncselekmény
Borbinho
Szerintem meg alapbol butasagra is naivitasra vall, hogy engedi magat lefotoztatni ilyen helyzetben. O, aki profi sportolo, es nem ket eve lett az.
Stez
modnjuk ha kiskorú volt még akkor még érdekesebb a jogi szitu
Negritis
Mivel 9 éve volt kiskorú, ezért az sztem nem nagyon számít. Főleg h beleegyezéssel 14 (?) a korhatár, és nem tűnik úgy, h kényszerítették. De hagyjuk a témát, mert nagyon offon vagyunk itt 😀
Borbinho
Off? Vegre temanal vagyunk!
Stez
végülis ki tudja mit kapott el 10 éve egy kis hancúr közben 😀 oknyomozó virológusok leszünk
Borbinho
Kontaaaktkuuuttttatááássss
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Abban segítsetek kérlek, hogy hogyan tudnék Kapás Bogival kéthetes karanténba kerülni anélkül, hogy az asszony megtudja. Előre is köszi!
Szokol
már van neki aki karanténba tartsa 😊
NB2
Én csak segíteni szeretnék, emiatt nem haragudhat rám senki! 😀
Szokol
Jelentkezz be nála anonim spermadonornak
Fast Willie
Ez állítólag ő... |  www.napiszar.com/mi-szarunk/2020/03/01/bogi-es-a-fasz |
NB2
érthetetlen, hogy ez a honlap hogy működhet még.
Amadeus
Volt egy "csajom" nagyon régen, ő is szerepelt az oldalon. Nem, nem általam. Mondjuk amekkora gyökér volt sztem még büszke is volt rá.
peach
Jó csaj volt legalabb a volt kedvesed ? 😃🤔
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 416 — Слава Україні! Героям слава!
Na az úszóknál tucatnyi a megbetegedés.
Bazzani
Igen? Kapast meg Kozmat olvastam csak eddig.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 236 — The Mathematician
OFF
Kinn a Karanténcast 5.adása.
Én amúgy is podcastbuzi vagyok, ez meg különösen tetszik.
Bazzani
jah, holnap jön a kövi filmbarátok is

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
OFF
Kinn a Karanténcast 5.adása.
Én amúgy is podcastbuzi vagyok, ez meg különösen tetszik.

Szerkesztette: Bazzani

több mint 4 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 780 — 258. §
Na az úszóknál tucatnyi a megbetegedés.
Bazzani
Kár, hogy szaba nincs már erre

Ha jól olvastam, Dél-Afrikában edzőtáboroztak nemrég, mert amúgy elég hihetetlen lenne ennyi eset


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 622
az a része a videónak, ami a WHO főigazgatójáról szól, az megfelel a valóságnak. az a figura teljesen alkalmatlan a posztra, csak egy báb Kínának, semmi más. amikor még egészségügyi miniszter volt Etiópiában az ottani kolera járványokkal ugyanazt csinálta, amit Kína próbált a koronavírussal. amúgy nem is orvos a faszi, ilyen még nem volt ezen a poszton. WHO főigazgatójaként nagyjából semmit nem tett azért, hogy a vírus terjedését megakadályozza, egy szót sem szólt az ellen, hogy próbálta a kínai kormány eltitkolni a vírussal kapcsolatos információkat, megsemmisítette a mintákat, elhallgattatta, megfélemlítette az orvosokat. épp ellenkezőleg végig dicsérte a kínai kormányt, közben elítélte azt, hogy országok lezárták a határait Kína felé, meg hónapokba telt neki, hogy a koronavírust pandémiának minősítse, ez csak március 11-én történt meg, miközben a pandémia kritériumai már hónapokkal korábban teljesültek. ehelyett azzal foglalkozott, hogy Trump ne hívja kínai vírusnak a koronavírust. szégyen, hogy ilyen ember lehet az egészségügyi világszervezet élén.
d3Y
ezek a posztok politikai posztok, nem szakmaiak.
van az a vicces mondás, hogy aki tudja az csinálja, aki nem tudja az tanítja.
slowmotion
az hogy Adhanomot milyen politikai szálak fűzik Kínához, széles körben dokumentált, amikor külügyminiszter volt, milyen üzleteket bonyolított kormánypártja képviseletében a kínai kormánnyal (pl. Belt and Road Initiative), ami után Kína lobbizott, hogy ő kerüljön a WHO élére. ebből talán nem meglepő, hogy egyesek politikai motiváltságot vélnek felfedezni a tevékenységében, ami Kínát érinti. szakmai oldalról is kapott kritikákat bőven, először azért, amikor nem volt hajlandó a nemzetközi vészhelyzetet kihirdetni január elején, majd ezt követően azért, mert késlekedett azzal, hogy világjárvánnyá nyilvánítsa. sokan megkérdőjelezik azt is, hogy vajon milyen alapon dicséri Kínát folyamatosan. ahogy mondom szakmai oldalról, ezek a kritikák egyetemi professzoroktól származnak. az, hogy WHO rosszul csinál valamit, nem újdonság egyébként, a korábbi főigazgatójuk el is ismerte, hogy hibáztak abban, ahogy a nyugat-afrikai ebola-járványt kezelték, ez ugye nem rég volt. felőlem lerendezheted az egészet annyival, hogy Adhanom mindent jól csinál, aki meg támadja az nem szakmai, ez kétség kívül egyszerűbb, mint megpróbálni érvelni.
d3Y
lehet, hogy félreérthető voltam.
felesleges a WHO vezetőjétől azt várni, hogy kiváló szakmai munkát tegyen le, mert ez egy politikai szervezet. onnan meg, hogy politikailag kell egyensúlyozni, nagyon romlik a hatékonyság.
aki most ott van a szeren, az mind a terepen dolgozik.
slowmotion
így ok, félreértettelek.
igen, kétség kívül politikai szempontokat is mérlegelnie kell a WHO főigazgatójának, így valószínűleg azt nem lehet megtennie, hogy izomból nekimegy a kínai kormánynak, pedig szakmailag lehet, hogy ezt kellett volna tennie az első pillanatban. de az, amit csinál, hogy elvtelenül nyalja Kína seggét, az a másik véglet, és ezzel teljesen aláássa a WHO maradék szakmai tekintélyét is.

choose life
több mint 4 éve
csipkelli 3 972
Na az úszóknál tucatnyi a megbetegedés.
Bazzani
Alig akarták elhalasztani azt a rohadt OB-t.
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Na az úszóknál tucatnyi a megbetegedés.

több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 254 — Cowboys fan
az a része a videónak, ami a WHO főigazgatójáról szól, az megfelel a valóságnak. az a figura teljesen alkalmatlan a posztra, csak egy báb Kínának, semmi más. amikor még egészségügyi miniszter volt Etiópiában az ottani kolera járványokkal ugyanazt csinálta, amit Kína próbált a koronavírussal. amúgy nem is orvos a faszi, ilyen még nem volt ezen a poszton. WHO főigazgatójaként nagyjából semmit nem tett azért, hogy a vírus terjedését megakadályozza, egy szót sem szólt az ellen, hogy próbálta a kínai kormány eltitkolni a vírussal kapcsolatos információkat, megsemmisítette a mintákat, elhallgattatta, megfélemlítette az orvosokat. épp ellenkezőleg végig dicsérte a kínai kormányt, közben elítélte azt, hogy országok lezárták a határait Kína felé, meg hónapokba telt neki, hogy a koronavírust pandémiának minősítse, ez csak március 11-én történt meg, miközben a pandémia kritériumai már hónapokkal korábban teljesültek. ehelyett azzal foglalkozott, hogy Trump ne hívja kínai vírusnak a koronavírust. szégyen, hogy ilyen ember lehet az egészségügyi világszervezet élén.
d3Y
ezek a posztok politikai posztok, nem szakmaiak.
van az a vicces mondás, hogy aki tudja az csinálja, aki nem tudja az tanítja.
slowmotion
az hogy Adhanomot milyen politikai szálak fűzik Kínához, széles körben dokumentált, amikor külügyminiszter volt, milyen üzleteket bonyolított kormánypártja képviseletében a kínai kormánnyal (pl. Belt and Road Initiative), ami után Kína lobbizott, hogy ő kerüljön a WHO élére. ebből talán nem meglepő, hogy egyesek politikai motiváltságot vélnek felfedezni a tevékenységében, ami Kínát érinti. szakmai oldalról is kapott kritikákat bőven, először azért, amikor nem volt hajlandó a nemzetközi vészhelyzetet kihirdetni január elején, majd ezt követően azért, mert késlekedett azzal, hogy világjárvánnyá nyilvánítsa. sokan megkérdőjelezik azt is, hogy vajon milyen alapon dicséri Kínát folyamatosan. ahogy mondom szakmai oldalról, ezek a kritikák egyetemi professzoroktól származnak. az, hogy WHO rosszul csinál valamit, nem újdonság egyébként, a korábbi főigazgatójuk el is ismerte, hogy hibáztak abban, ahogy a nyugat-afrikai ebola-járványt kezelték, ez ugye nem rég volt. felőlem lerendezheted az egészet annyival, hogy Adhanom mindent jól csinál, aki meg támadja az nem szakmai, ez kétség kívül egyszerűbb, mint megpróbálni érvelni.
d3Y
lehet, hogy félreérthető voltam.
felesleges a WHO vezetőjétől azt várni, hogy kiváló szakmai munkát tegyen le, mert ez egy politikai szervezet. onnan meg, hogy politikailag kell egyensúlyozni, nagyon romlik a hatékonyság.
aki most ott van a szeren, az mind a terepen dolgozik.
több mint 4 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 780 — 258. §
Milyen visszaelest? Szabadnapom van, a kozelebe sem megyek a hirportaloknak.
Stez
orvosi titkokat osztottak meg hozzájárulás nélkül, minimum egy esetben beazonosítható módon
slowmotion
mondjuk nekem ez egy picit már mindenbe belekötés kategória
(és nem ellened szól)
NB2
Pedig így is lehetne/lehetett volna
 index.hu/belfold/2020/03/31/tasz_jogserto_beazonosithato_koronavirus_adatok/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 622
az a része a videónak, ami a WHO főigazgatójáról szól, az megfelel a valóságnak. az a figura teljesen alkalmatlan a posztra, csak egy báb Kínának, semmi más. amikor még egészségügyi miniszter volt Etiópiában az ottani kolera járványokkal ugyanazt csinálta, amit Kína próbált a koronavírussal. amúgy nem is orvos a faszi, ilyen még nem volt ezen a poszton. WHO főigazgatójaként nagyjából semmit nem tett azért, hogy a vírus terjedését megakadályozza, egy szót sem szólt az ellen, hogy próbálta a kínai kormány eltitkolni a vírussal kapcsolatos információkat, megsemmisítette a mintákat, elhallgattatta, megfélemlítette az orvosokat. épp ellenkezőleg végig dicsérte a kínai kormányt, közben elítélte azt, hogy országok lezárták a határait Kína felé, meg hónapokba telt neki, hogy a koronavírust pandémiának minősítse, ez csak március 11-én történt meg, miközben a pandémia kritériumai már hónapokkal korábban teljesültek. ehelyett azzal foglalkozott, hogy Trump ne hívja kínai vírusnak a koronavírust. szégyen, hogy ilyen ember lehet az egészségügyi világszervezet élén.
d3Y
ezek a posztok politikai posztok, nem szakmaiak.
van az a vicces mondás, hogy aki tudja az csinálja, aki nem tudja az tanítja.
slowmotion
az hogy Adhanomot milyen politikai szálak fűzik Kínához, széles körben dokumentált, amikor külügyminiszter volt, milyen üzleteket bonyolított kormánypártja képviseletében a kínai kormánnyal (pl. Belt and Road Initiative), ami után Kína lobbizott, hogy ő kerüljön a WHO élére. ebből talán nem meglepő, hogy egyesek politikai motiváltságot vélnek felfedezni a tevékenységében, ami Kínát érinti. szakmai oldalról is kapott kritikákat bőven, először azért, amikor nem volt hajlandó a nemzetközi vészhelyzetet kihirdetni január elején, majd ezt követően azért, mert késlekedett azzal, hogy világjárvánnyá nyilvánítsa. sokan megkérdőjelezik azt is, hogy vajon milyen alapon dicséri Kínát folyamatosan. ahogy mondom szakmai oldalról, ezek a kritikák egyetemi professzoroktól származnak. az, hogy WHO rosszul csinál valamit, nem újdonság egyébként, a korábbi főigazgatójuk el is ismerte, hogy hibáztak abban, ahogy a nyugat-afrikai ebola-járványt kezelték, ez ugye nem rég volt. felőlem lerendezheted az egészet annyival, hogy Adhanom mindent jól csinál, aki meg támadja az nem szakmai, ez kétség kívül egyszerűbb, mint megpróbálni érvelni.

choose life
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 416 — Слава Україні! Героям слава!
 www.egeszsegkalauz.hu/betegsegek/fertozo-betegsegek/koronavirus-kiderult-a-gyogyulas-utan-meg-8-napig-fertozhetunk/6m5wne8

mennyire lehet hoax/nem hoax?

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
Szerintem ha általánosítunk az egy bull-shit!!!
36 éves vagyok, 3-4 éve hivatalos Chrone-beteg...egy-egy fellángolástól eltekintve semmi különös bajom! Betegszabin egészen mostanáig soha nem voltam. Komoly odafigyeléssel, és egyetlen állandó gyógyszerrel (nem szteroid, nem immungyengítő) kvázi tünetmentes normális életet tudok élni szerintem még jó sok évig!
Ha most benyelném a vírust és feldobnám a pacskert, biztosan jogos lenne az alapbetegségem felé terelni a hangsúlyt???
Szerintem rohadtul nem 😉
clbass
Az alapbetegségekhez:
Kb. 10 éve diagnosztizáltak magas vérnyomást, amire szedek egy fél bogyót, és minden mérésnél 120/80, vagy nagyritkán 122/78 esetleg 118/82. Vagyis nekem -igaz, a fél gyógyszerrel- de nincs magas vérnyomásom. De alapbetegségem van.
Egy stresszes időszakban kollégával együtt mértük rendszeresen hetente, neki nem diagnosztizáltak soha magas vérnyomást (fiatalabb, nem ment el kivizsgáltatni korábban), de míg nekem a fenti adatok voltak, neki tök random 148/90 vagy akár 160/96 adatokat is mértünk, vagyis elég magas volt a vérnyomása, de hivatalos alapbetegsége nem volt.
Ezért csalóka ez az alapbetegség dolog.
Persze édesapám COPD-je esetén egyértelmű lenne az összefüggés, lévén a tüdeje fele kapacitáson van, de egy jól karbantartott magyas vérnyomás, vagy inzulin rezisztencia, esetleg vesebetegség önmagában nem ok arra, hogy valakit "lekrónikusbetegezzenek".

több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 259 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Abban segítsetek kérlek, hogy hogyan tudnék Kapás Bogival kéthetes karanténba kerülni anélkül, hogy az asszony megtudja. Előre is köszi!
Szokol
már van neki aki karanténba tartsa 😊
NB2
Én csak segíteni szeretnék, emiatt nem haragudhat rám senki! 😀
Szokol
Jelentkezz be nála anonim spermadonornak
Fast Willie
Ez állítólag ő... |  www.napiszar.com/mi-szarunk/2020/03/01/bogi-es-a-fasz |
NB2
érthetetlen, hogy ez a honlap hogy működhet még.
Amadeus
Volt egy "csajom" nagyon régen, ő is szerepelt az oldalon. Nem, nem általam. Mondjuk amekkora gyökér volt sztem még büszke is volt rá.
peach
A link alatt az első kommentet érdemes elolvasni 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 295 — Jedi Master
Abban segítsetek kérlek, hogy hogyan tudnék Kapás Bogival kéthetes karanténba kerülni anélkül, hogy az asszony megtudja. Előre is köszi!
Szokol
már van neki aki karanténba tartsa 😊
NB2
Én csak segíteni szeretnék, emiatt nem haragudhat rám senki! 😀
Szokol
Jelentkezz be nála anonim spermadonornak
Fast Willie
Ez állítólag ő... |  www.napiszar.com/mi-szarunk/2020/03/01/bogi-es-a-fasz |
NB2
És ez csak töredéke a képeknek. Csóri lány kifogta a patkány palit szépen anno.
Hanni
Haverom kérdezi, hogy hol vannak azok a képek?
Bazzani
Ööö, szomszédom olvasta miket írtok, de nincs regelve... Megkért, kérdezzem már meg, hogy megvan-e már a többi kép? 😎

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
De még mindig jobb, mint most, amikor - elvben - 10 millióan vagyunk karanténban és leállt az élet.
vpi
az a baj, hogy a doksi amire ez a cikk hivatkozik, még erősen draft, kb a gondolatkísérlet szintjén van. Logikailag jól összetett, de rengeteg kivitelezéssel kapcsolatos konkrétum hiányzik belőle -> csak mire ezeket összehozzák, napok-hetek telhetnek el... úh csak annyit tudok mondani, hogy hatalmas hajrá nekik!