NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Koronavírus 2024

34 feliratkozó

több mint 4 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 819 — Patriot
 qubit.hu/2020/03/31/egy-pofonegyszeru-es-olcso-rutinmegoldassal-napok-alatt-le-lehetne-tesztelni-a-teljes-magyar-nepesseget?_ga=2.211401365.1877900412.1585555529-504387550.1578297656

Elég komoly elgondolás, de szerintem működőképes logika.
Lehet ez egy jó megoldás lenne?
Az elgondolás szerint pár nap alatt mindenki le lenne tesztelve csoportosan, így csökkentve a lehetséges gócok számát.
vpi
És ha van 10.000 pozitív, akkor már "csak" 640.000 embert kell valahogy újraszűrni / karanténozni.
Mondjuk nem az egész lakótelepet kell karanténozni, hanem a Telep utca 3-at.

Ha pedig mindegyik pozitív, akkor fellélegezhetünk, mert már mindenki elkapta, immunisak vagyunk / vagy szar a teszt. 😊
vpi
A poolinggal az a baj, hogy alacsony prelevanciánál működik igazán, mire a rendszer kiépülne, a 64es pool már lehet, hogy nem lenne informatív, csak mondjuk a 16os. Ugye ha mindegyik eredmény pozitív, akkor minden pool-ban volt egy pozitív, azaz 64\16ból 1 elkapta, mindenki ugyanúgy marad karanténban 😊
JSanyo
De még mindig jobb, mint most, amikor - elvben - 10 millióan vagyunk karanténban és leállt az élet.

Szerkesztette: vpi
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 236 — The Mathematician
Abban segítsetek kérlek, hogy hogyan tudnék Kapás Bogival kéthetes karanténba kerülni anélkül, hogy az asszony megtudja. Előre is köszi!
Szokol
már van neki aki karanténba tartsa 😊
NB2
Én csak segíteni szeretnék, emiatt nem haragudhat rám senki! 😀
Szokol
Jelentkezz be nála anonim spermadonornak
Fast Willie
Ez állítólag ő... |  www.napiszar.com/mi-szarunk/2020/03/01/bogi-es-a-fasz |
NB2
érthetetlen, hogy ez a honlap hogy működhet még.
Amadeus
Volt egy "csajom" nagyon régen, ő is szerepelt az oldalon. Nem, nem általam. Mondjuk amekkora gyökér volt sztem még büszke is volt rá.
peach
nekem ismerősöm került ki aki felnőtt filmeket forgatott

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
 qubit.hu/2020/03/31/egy-pofonegyszeru-es-olcso-rutinmegoldassal-napok-alatt-le-lehetne-tesztelni-a-teljes-magyar-nepesseget?_ga=2.211401365.1877900412.1585555529-504387550.1578297656

Elég komoly elgondolás, de szerintem működőképes logika.
Lehet ez egy jó megoldás lenne?
Az elgondolás szerint pár nap alatt mindenki le lenne tesztelve csoportosan, így csökkentve a lehetséges gócok számát.
vpi
És ha van 10.000 pozitív, akkor már "csak" 640.000 embert kell valahogy újraszűrni / karanténozni.
Mondjuk nem az egész lakótelepet kell karanténozni, hanem a Telep utca 3-at.

Ha pedig mindegyik pozitív, akkor fellélegezhetünk, mert már mindenki elkapta, immunisak vagyunk / vagy szar a teszt. 😊
vpi
A poolinggal az a baj, hogy alacsony prelevanciánál működik igazán, mire a rendszer kiépülne, a 64es pool már lehet, hogy nem lenne informatív, csak mondjuk a 16os. Ugye ha mindegyik eredmény pozitív, akkor minden pool-ban volt egy pozitív, azaz 64\16ból 1 elkapta, mindenki ugyanúgy marad karanténban 😊

több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 631 — a new hope (again)
Abban segítsetek kérlek, hogy hogyan tudnék Kapás Bogival kéthetes karanténba kerülni anélkül, hogy az asszony megtudja. Előre is köszi!
Szokol
már van neki aki karanténba tartsa 😊
NB2
Én csak segíteni szeretnék, emiatt nem haragudhat rám senki! 😀
Szokol
Jelentkezz be nála anonim spermadonornak
Fast Willie
Ez állítólag ő... |  www.napiszar.com/mi-szarunk/2020/03/01/bogi-es-a-fasz |
NB2
érthetetlen, hogy ez a honlap hogy működhet még.
Amadeus
Volt egy "csajom" nagyon régen, ő is szerepelt az oldalon. Nem, nem általam. Mondjuk amekkora gyökér volt sztem még büszke is volt rá.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
Az én feleségem is tanár de semmit se kapott.... (igazolást emailban)

több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 416 — Слава Україні! Героям слава!
Tudják ezek, hogy az értelmiségi előtt két út áll: az egyik az alkoholizmus, a másik meg járhatatlan.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 677
Milyen visszaelest? Szabadnapom van, a kozelebe sem megyek a hirportaloknak.
Stez
orvosi titkokat osztottak meg hozzájárulás nélkül, minimum egy esetben beazonosítható módon
slowmotion
Piálnak a diplomaták. Ki gondolta volna.
Amadeus
Ahogy Martonyi mondta egyszer: egy diplomata a majaval is szolgálja hazáját.
csebi
Hogy H. alkotmánybíró urat idézzem: "hogy akarsz te magadnak tudományos karriert, ha nem iszol?"

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 236 — The Mathematician
 coub.com/view/2bgkxu

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 550 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Nem volt semmi Cecilke aranyköpés? :o
warr_b
ma volt a dalolnak, nem?
Negritis
Neg a fitnesz terem=fodrászat
csebi
Hihi, tényleg 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 912
Abban segítsetek kérlek, hogy hogyan tudnék Kapás Bogival kéthetes karanténba kerülni anélkül, hogy az asszony megtudja. Előre is köszi!
Szokol
már van neki aki karanténba tartsa 😊
NB2
Én csak segíteni szeretnék, emiatt nem haragudhat rám senki! 😀
Szokol
Jelentkezz be nála anonim spermadonornak
Fast Willie
Ez állítólag ő... |  www.napiszar.com/mi-szarunk/2020/03/01/bogi-es-a-fasz |
NB2
És ez csak töredéke a képeknek. Csóri lány kifogta a patkány palit szépen anno.
Hanni
Csori uszolanykak, hogy naponta orgiaznak es minden este mas agyaban kotnek ki. Sajnaljuk oket. ☹️
Stez
szíve joga, azért nem ítélheti el senki. viszont megörökíteni, megosztani az engedélye nélkül illegális és bűncselekmény
Borbinho
Szerintem meg alapbol butasagra is naivitasra vall, hogy engedi magat lefotoztatni ilyen helyzetben. O, aki profi sportolo, es nem ket eve lett az.
Stez
modnjuk ha kiskorú volt még akkor még érdekesebb a jogi szitu
Negritis
Mivel 9 éve volt kiskorú, ezért az sztem nem nagyon számít. Főleg h beleegyezéssel 14 (?) a korhatár, és nem tűnik úgy, h kényszerítették. De hagyjuk a témát, mert nagyon offon vagyunk itt 😀
Borbinho
Jah tényleg most már jöhetnek a linkek 😊
hülye haverom nem hagy békén vele!
NB2
Téged se? Enyém is itt nyaggat...

Bogit sajnálom (már ha tényleg ő az), kiderült h a gyerek nem csak szerszám szinten nagy fasz, hanem fejben is.
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 497 — Lucas Scott
Nem volt semmi Cecilke aranyköpés? :o
warr_b
ma volt a dalolnak, nem?
Negritis
Neg a fitnesz terem=fodrászat

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 497 — Lucas Scott
Milyen visszaelest? Szabadnapom van, a kozelebe sem megyek a hirportaloknak.
Stez
orvosi titkokat osztottak meg hozzájárulás nélkül, minimum egy esetben beazonosítható módon
slowmotion
Piálnak a diplomaták. Ki gondolta volna.
Amadeus
Ahogy Martonyi mondta egyszer: egy diplomata a majaval is szolgálja hazáját.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 236 — The Mathematician
Nem volt semmi Cecilke aranyköpés? :o
warr_b
ma volt a dalolnak, nem?
 coub.com/view/2bja0d

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 819 — Patriot
 qubit.hu/2020/03/31/egy-pofonegyszeru-es-olcso-rutinmegoldassal-napok-alatt-le-lehetne-tesztelni-a-teljes-magyar-nepesseget?_ga=2.211401365.1877900412.1585555529-504387550.1578297656

Elég komoly elgondolás, de szerintem működőképes logika.
Lehet ez egy jó megoldás lenne?
Az elgondolás szerint pár nap alatt mindenki le lenne tesztelve csoportosan, így csökkentve a lehetséges gócok számát.
vpi
Érdekes.
Eléggé "draft" verziónak tűnik, de maga a koncepció (csoportos tesztelés) nekem tetszik.

Gondolom az ördög a logisztikai részletekben rejlik.. pl "szakszerű és egyben biztonságos csoportos mintavétel" , és orvosi szempontból / logisztikailag kellene megmondani h megvalósítható-e az ötlet; ergo valóban így van-e, amit írtak és van-e kapacitás.

Meg hát sajnos tegnap ki lett jelentve, hogy a tesztelés nem segít semmit...


PS: a gazdasági rész/költségcsökkentős rész ami szvsz picit félrevezető és katyvaszos (pl nyilván többször fogod átfuttatni a nagyobb populáción -> hosszabb lesz az időtartam.. ), de ez a leglényegtelenebb dolog a tervvel kapcsolatban amúgy...
Igor
Szerintem itt a kutya elásva : a PCR gépek kellékanyag beszerzése és ellátása. Szoftver, inkubátor, filter, amiket többségében ki gyárt? Hát Kína
Fast Willie
Igazából nem azt mondják, hogy ez kész, és nem kéne vele dolgozni, hanem hogy a tömeges tesztekkel gyorsabban lehetne gócokat találni.
Tudtommal gépek vannak, tehát ha van / lesz 100.000 teszt (ami ugye beszerzés alatt van, Szíjártó szerint ez a Keleti Nyitás igazi értelme), azt nem 100.000 emberre használod, hanem 6,5 millióra.
És ha van 10.000 pozitív, akkor már "csak" 640.000 embert kell valahogy újraszűrni / karanténozni.
Mondjuk nem az egész lakótelepet kell karanténozni, hanem a Telep utca 3-at.

Ha pedig mindegyik pozitív, akkor fellélegezhetünk, mert már mindenki elkapta, immunisak vagyunk / vagy szar a teszt. 😊
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 24 426 — nabege2@yahoo.com
Milyen visszaelest? Szabadnapom van, a kozelebe sem megyek a hirportaloknak.
Stez
orvosi titkokat osztottak meg hozzájárulás nélkül, minimum egy esetben beazonosítható módon
slowmotion
mondjuk nekem ez egy picit már mindenbe belekötés kategória
(és nem ellened szól)
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 254 — Cowboys fan
Milyen visszaelest? Szabadnapom van, a kozelebe sem megyek a hirportaloknak.
Stez
orvosi titkokat osztottak meg hozzájárulás nélkül, minimum egy esetben beazonosítható módon
slowmotion
Es lett belole valami? Vagy van mar cirkusz? Csak azert sem vagyok hajlando ma egyetlen hirportal kozelebe sem menni. Ez ma a nyugis napom. Es most mar bogis.
Stez
nem volt, nem is lesz.
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 550 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Nem volt semmi Cecilke aranyköpés? :o


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Milyen visszaelest? Szabadnapom van, a kozelebe sem megyek a hirportaloknak.
Stez
orvosi titkokat osztottak meg hozzájárulás nélkül, minimum egy esetben beazonosítható módon
slowmotion
Es lett belole valami? Vagy van mar cirkusz? Csak azert sem vagyok hajlando ma egyetlen hirportal kozelebe sem menni. Ez ma a nyugis napom. Es most mar bogis.

több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 254 — Cowboys fan
„Nincs arra konkrét bizonyíték, hogy a maszkok viselése potenciális haszonnal járna a lakosság számára. Sőt, néhány bizonyíték éppen az ellenkezőjét javasolja a helytelen használat vagy illeszkedés miatt" – mondta Mike Ryan, a WHO ügyvezető igazgatója a szervezet genfi sajtótájékoztatóján.

Így legyen okos az ember!
Klaci79
WHO pár hónappal ezelőtt azt mantrázta, hogy nem jó ötlet lezárni a határokat. ennyit róluk.
d3Y
Ha Toroczkai nem lenne egy barom náci, akkor ez egy érdekes videónak tűnne Gebrejeszusz témában:
 www.youtube.com/watch?v=PaNemKQitqs
Sobri Jóska
az a része a videónak, ami a WHO főigazgatójáról szól, az megfelel a valóságnak. az a figura teljesen alkalmatlan a posztra, csak egy báb Kínának, semmi más. amikor még egészségügyi miniszter volt Etiópiában az ottani kolera járványokkal ugyanazt csinálta, amit Kína próbált a koronavírussal. amúgy nem is orvos a faszi, ilyen még nem volt ezen a poszton. WHO főigazgatójaként nagyjából semmit nem tett azért, hogy a vírus terjedését megakadályozza, egy szót sem szólt az ellen, hogy próbálta a kínai kormány eltitkolni a vírussal kapcsolatos információkat, megsemmisítette a mintákat, elhallgattatta, megfélemlítette az orvosokat. épp ellenkezőleg végig dicsérte a kínai kormányt, közben elítélte azt, hogy országok lezárták a határait Kína felé, meg hónapokba telt neki, hogy a koronavírust pandémiának minősítse, ez csak március 11-én történt meg, miközben a pandémia kritériumai már hónapokkal korábban teljesültek. ehelyett azzal foglalkozott, hogy Trump ne hívja kínai vírusnak a koronavírust. szégyen, hogy ilyen ember lehet az egészségügyi világszervezet élén.
d3Y
ezek a posztok politikai posztok, nem szakmaiak.
van az a vicces mondás, hogy aki tudja az csinálja, aki nem tudja az tanítja.
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 677
Milyen visszaelest? Szabadnapom van, a kozelebe sem megyek a hirportaloknak.
Stez
orvosi titkokat osztottak meg hozzájárulás nélkül, minimum egy esetben beazonosítható módon
slowmotion
Piálnak a diplomaták. Ki gondolta volna.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 254 — Cowboys fan
Milyen visszaelest? Szabadnapom van, a kozelebe sem megyek a hirportaloknak.
Stez
orvosi titkokat osztottak meg hozzájárulás nélkül, minimum egy esetben beazonosítható módon
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 527 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Milyen visszaelest? Szabadnapom van, a kozelebe sem megyek a hirportaloknak.
Stez
Súlyosat 😊

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Milyen visszaelest? Szabadnapom van, a kozelebe sem megyek a hirportaloknak.

több mint 4 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 780 — 258. §
Abban segítsetek kérlek, hogy hogyan tudnék Kapás Bogival kéthetes karanténba kerülni anélkül, hogy az asszony megtudja. Előre is köszi!
Szokol
már van neki aki karanténba tartsa 😊
NB2
Én csak segíteni szeretnék, emiatt nem haragudhat rám senki! 😀
Szokol
Jelentkezz be nála anonim spermadonornak
Fast Willie
Ez állítólag ő... |  www.napiszar.com/mi-szarunk/2020/03/01/bogi-es-a-fasz |
NB2
érthetetlen, hogy ez a honlap hogy működhet még.
Amadeus
kérded ezt azok után, hogy a magyar kormány épp ma követett el súlyos visszaélést az egyik áldozat kárára?
ha Kapással neadjisten valami komoly baj történne, ilyen alapon a koronavírusos oldalon ők maguk tennék közzé az "alapbetegségek" résznél a sokak által hőn áhított képeket

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 677
Abban segítsetek kérlek, hogy hogyan tudnék Kapás Bogival kéthetes karanténba kerülni anélkül, hogy az asszony megtudja. Előre is köszi!
Szokol
már van neki aki karanténba tartsa 😊
NB2
Én csak segíteni szeretnék, emiatt nem haragudhat rám senki! 😀
Szokol
Jelentkezz be nála anonim spermadonornak
Fast Willie
Ez állítólag ő... |  www.napiszar.com/mi-szarunk/2020/03/01/bogi-es-a-fasz |
NB2
érthetetlen, hogy ez a honlap hogy működhet még.

criminal lawyer or criminal lawyer?