Koronavírus 2024

34 feliratkozó

több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 409 — Слава Україні! Героям слава!
Átfutottam mit írtatok. Látom, kezd elharapódzni megint, hogy a fiatalokat hagyják békén élni.
Most írok mégegyszer, de lehet nem nagyon fogok többet.
Mai napom: Kényszer szabim reggel 6:30-ig tartott. Minden eü. dolgozót visszahívtak szabadságról. 07:00 a klinikánk összes fertőtlenítőszerét elrekvirálják, vasárnaptól akut műtétekhez sem tudunk bemosakodni, értelemszerűen semmi tervezett műtét innentől sehol nincs, hétfőieket értesíteni kezdjük (majd feljelent, hisz Cili néni) 09:00. a Koronavírus Ellátó Központba (KEK) rendeltek, hogy a CoVid-os műtőt felmérjük, a későbbi műtétekhez előkészülve (semmire nem alkalmas). 10:00 fiamat az SBO-ra osztották be, kíbővített ápolói feladatokra. 10:20 megkaptuk az utasítást, minden klinika minden nem akut betegellátást végző dolgozóját elvezénylik azonnali hatállyal, 12:00-ig kell az összes nevet leadni. 11:00 átnézve a KEK-et kétségbe esek (tényleg nem akarom leírni az állapotokat, amiket eddig írtam félelmeket szorozzátok meg sokkal, még szarabb helyzetből indulunk, még annál is mint gondoltam.) Egy ITO-s asszisztenssel, műtósfiunkkal próbálunk életet lehelni a szükség képerősítőbe, nem működik, közben beszélgetünk. A nálunk ápolt betegek közül 3-nál olyan kontaktcunami várható, hogy ihaj. Az egyik spanyolországból busszal jött haza pár napja, no karantén, a kövágószőllösi cigó faszinak miután hazajött az osztrákoktól 30 főr welcome partit rendeztek. Miután ő kidölt a kővágószöllösi cigo klánt karantén alá helyezték, amit persze nem tartanak be, kint glasszálnak mind ott, mind Pécsen. A kövágószöllösi háziorvos fel is jelentette tegnap őket. 3-ik pedig egy nagy családi összejövetelt tartott (hisz végre hazajött). 11:00 eljövök a KEK-ből, lezuhanyozok, futás a Tescoba (sem nejem sem én nem nagyon tudtunk eddig ezzel foglalkozni) Minden van tényleg, és hálisten jó sok ember is. Pakolom az almát, és egy kedves 70-75 éves néni odajön és megkérdezi tőlem "nem tudom véletlenül hol van vetőmag virágültetéshez"??
12:00 hazajöttem.
Rezümé: szarabb a helyzet mint gondoltam. Mint a a Don-kanyarnál két golyóval küldtük a srácainkat a frontra. Most ugyanezt látom elküld az állam minket a vágóhidra, SEMMI NINCS. Az emberek hülyék, nagyon (szóval ok srácok titeket hagyjon mindenki élni, hisz fiatalok vagytok, (egy ARDS-t még lehet átvészeltek, de maradó tüdőfibrózis életetek végéig (ami rövidebb lesz) ki fog hatni, és folyamatosan fertőzni fogtok) NEM HISZEM EL. A kormányunk inkompetenciája elkeserítő. Abban bízok ma sem lesz korlátozás, fidesz-tours esetleg társas utakat is szervezhetne mondjuk Lombardia gyöngyei címmel, és hamar megtizedelődik az ország. Az a baj, hogy a sok idősön kívül, nagyon sok eü dolgozó is ott fog veszni, akiket koncként odadobnak a virusküzdelemhez (máshol a betegek 10-15 %-a eü dolgozó, ott ahol jo a rendszer és van védőfelszerelés, nálunk ahogy néztük ez 30% körüli lesz)
Hajrá magyarok
diverdoc
mondanám, hogy imádkozok értetek, de nem vagyok vallásos, hazudni meg nem szép.
de szorítani azt nagyon fogok.
slowmotion
Így korrekt. 😊 😉

Én imádkozom és szorítok. Értetek is, és mindenkiért, akinek ezzel szembe kell már most néznie.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 4 éve
hden Philadelphia Eagles 339
Az a baj, hogy a sok idősön kívül, nagyon sok eü dolgozó is ott fog veszni, akiket koncként odadobnak a virusküzdelemhez (máshol a betegek 10-15 %-a eü dolgozó, ott ahol jo a rendszer és van védőfelszerelés, nálunk ahogy néztük ez 30% körüli lesz)
Hajrá magyarok
diverdoc
ez a legszívfacsaróbb az egészbe...
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 409 — Слава Україні! Героям слава!
Az otthontanulásnak van pozitív vetülete is a tanárok szempontjából, legalább az emberek nagy része rájön, hogy valójában milyen ostoba a gyermeke, illetve hogy a tanár állás nem annyiból áll hogy havajdizsi, és 3 hónap szabi nyáron. (főleg hogy a tanároknak ez valójában csak másfél 😀)

Én amúgy a 2. tanítási nap után olyan lennék mint Robert de Niro a taxisofőrben.
eaglesmcnabb
Jah ne is mondd. Fater tanár, van még asszem 2-3 éve a nyugdíjig.

Nyáron mire minden szóbeli érettségi, adminisztrációs tevékenység stb lemegy, van kb. június vége, augusztus 20. után meg egyből menni kell befelé, mindenféle előkészítői egyeztetésre, hogy lesz a tanév, kik az új tanárok, stb.

Jójó, még így is jó dolga van azzal a majdnem 2 hónappal, de akkor is. 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 227 — Cowboys fan
Átfutottam mit írtatok. Látom, kezd elharapódzni megint, hogy a fiatalokat hagyják békén élni.
Most írok mégegyszer, de lehet nem nagyon fogok többet.
Mai napom: Kényszer szabim reggel 6:30-ig tartott. Minden eü. dolgozót visszahívtak szabadságról. 07:00 a klinikánk összes fertőtlenítőszerét elrekvirálják, vasárnaptól akut műtétekhez sem tudunk bemosakodni, értelemszerűen semmi tervezett műtét innentől sehol nincs, hétfőieket értesíteni kezdjük (majd feljelent, hisz Cili néni) 09:00. a Koronavírus Ellátó Központba (KEK) rendeltek, hogy a CoVid-os műtőt felmérjük, a későbbi műtétekhez előkészülve (semmire nem alkalmas). 10:00 fiamat az SBO-ra osztották be, kíbővített ápolói feladatokra. 10:20 megkaptuk az utasítást, minden klinika minden nem akut betegellátást végző dolgozóját elvezénylik azonnali hatállyal, 12:00-ig kell az összes nevet leadni. 11:00 átnézve a KEK-et kétségbe esek (tényleg nem akarom leírni az állapotokat, amiket eddig írtam félelmeket szorozzátok meg sokkal, még szarabb helyzetből indulunk, még annál is mint gondoltam.) Egy ITO-s asszisztenssel, műtósfiunkkal próbálunk életet lehelni a szükség képerősítőbe, nem működik, közben beszélgetünk. A nálunk ápolt betegek közül 3-nál olyan kontaktcunami várható, hogy ihaj. Az egyik spanyolországból busszal jött haza pár napja, no karantén, a kövágószőllösi cigó faszinak miután hazajött az osztrákoktól 30 főr welcome partit rendeztek. Miután ő kidölt a kővágószöllösi cigo klánt karantén alá helyezték, amit persze nem tartanak be, kint glasszálnak mind ott, mind Pécsen. A kövágószöllösi háziorvos fel is jelentette tegnap őket. 3-ik pedig egy nagy családi összejövetelt tartott (hisz végre hazajött). 11:00 eljövök a KEK-ből, lezuhanyozok, futás a Tescoba (sem nejem sem én nem nagyon tudtunk eddig ezzel foglalkozni) Minden van tényleg, és hálisten jó sok ember is. Pakolom az almát, és egy kedves 70-75 éves néni odajön és megkérdezi tőlem "nem tudom véletlenül hol van vetőmag virágültetéshez"??
12:00 hazajöttem.
Rezümé: szarabb a helyzet mint gondoltam. Mint a a Don-kanyarnál két golyóval küldtük a srácainkat a frontra. Most ugyanezt látom elküld az állam minket a vágóhidra, SEMMI NINCS. Az emberek hülyék, nagyon (szóval ok srácok titeket hagyjon mindenki élni, hisz fiatalok vagytok, (egy ARDS-t még lehet átvészeltek, de maradó tüdőfibrózis életetek végéig (ami rövidebb lesz) ki fog hatni, és folyamatosan fertőzni fogtok) NEM HISZEM EL. A kormányunk inkompetenciája elkeserítő. Abban bízok ma sem lesz korlátozás, fidesz-tours esetleg társas utakat is szervezhetne mondjuk Lombardia gyöngyei címmel, és hamar megtizedelődik az ország. Az a baj, hogy a sok idősön kívül, nagyon sok eü dolgozó is ott fog veszni, akiket koncként odadobnak a virusküzdelemhez (máshol a betegek 10-15 %-a eü dolgozó, ott ahol jo a rendszer és van védőfelszerelés, nálunk ahogy néztük ez 30% körüli lesz)
Hajrá magyarok
diverdoc
mondanám, hogy imádkozok értetek, de nem vagyok vallásos, hazudni meg nem szép.
de szorítani azt nagyon fogok.
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 409 — Слава Україні! Героям слава!
Átfutottam mit írtatok. Látom, kezd elharapódzni megint, hogy a fiatalokat hagyják békén élni.
Most írok mégegyszer, de lehet nem nagyon fogok többet.
Mai napom: Kényszer szabim reggel 6:30-ig tartott. Minden eü. dolgozót visszahívtak szabadságról. 07:00 a klinikánk összes fertőtlenítőszerét elrekvirálják, vasárnaptól akut műtétekhez sem tudunk bemosakodni, értelemszerűen semmi tervezett műtét innentől sehol nincs, hétfőieket értesíteni kezdjük (majd feljelent, hisz Cili néni) 09:00. a Koronavírus Ellátó Központba (KEK) rendeltek, hogy a CoVid-os műtőt felmérjük, a későbbi műtétekhez előkészülve (semmire nem alkalmas). 10:00 fiamat az SBO-ra osztották be, kíbővített ápolói feladatokra. 10:20 megkaptuk az utasítást, minden klinika minden nem akut betegellátást végző dolgozóját elvezénylik azonnali hatállyal, 12:00-ig kell az összes nevet leadni. 11:00 átnézve a KEK-et kétségbe esek (tényleg nem akarom leírni az állapotokat, amiket eddig írtam félelmeket szorozzátok meg sokkal, még szarabb helyzetből indulunk, még annál is mint gondoltam.) Egy ITO-s asszisztenssel, műtósfiunkkal próbálunk életet lehelni a szükség képerősítőbe, nem működik, közben beszélgetünk. A nálunk ápolt betegek közül 3-nál olyan kontaktcunami várható, hogy ihaj. Az egyik spanyolországból busszal jött haza pár napja, no karantén, a kövágószőllösi cigó faszinak miután hazajött az osztrákoktól 30 főr welcome partit rendeztek. Miután ő kidölt a kővágószöllösi cigo klánt karantén alá helyezték, amit persze nem tartanak be, kint glasszálnak mind ott, mind Pécsen. A kövágószöllösi háziorvos fel is jelentette tegnap őket. 3-ik pedig egy nagy családi összejövetelt tartott (hisz végre hazajött). 11:00 eljövök a KEK-ből, lezuhanyozok, futás a Tescoba (sem nejem sem én nem nagyon tudtunk eddig ezzel foglalkozni) Minden van tényleg, és hálisten jó sok ember is. Pakolom az almát, és egy kedves 70-75 éves néni odajön és megkérdezi tőlem "nem tudom véletlenül hol van vetőmag virágültetéshez"??
12:00 hazajöttem.
Rezümé: szarabb a helyzet mint gondoltam. Mint a a Don-kanyarnál két golyóval küldtük a srácainkat a frontra. Most ugyanezt látom elküld az állam minket a vágóhidra, SEMMI NINCS. Az emberek hülyék, nagyon (szóval ok srácok titeket hagyjon mindenki élni, hisz fiatalok vagytok, (egy ARDS-t még lehet átvészeltek, de maradó tüdőfibrózis életetek végéig (ami rövidebb lesz) ki fog hatni, és folyamatosan fertőzni fogtok) NEM HISZEM EL. A kormányunk inkompetenciája elkeserítő. Abban bízok ma sem lesz korlátozás, fidesz-tours esetleg társas utakat is szervezhetne mondjuk Lombardia gyöngyei címmel, és hamar megtizedelődik az ország. Az a baj, hogy a sok idősön kívül, nagyon sok eü dolgozó is ott fog veszni, akiket koncként odadobnak a virusküzdelemhez (máshol a betegek 10-15 %-a eü dolgozó, ott ahol jo a rendszer és van védőfelszerelés, nálunk ahogy néztük ez 30% körüli lesz)
Hajrá magyarok
diverdoc
Köszi Doki a beszámolót, le vagyok sújtva. :/

Bebújtam az asztal alá.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Az otthontanulásnak van pozitív vetülete is a tanárok szempontjából, legalább az emberek nagy része rájön, hogy valójában milyen ostoba a gyermeke, illetve hogy a tanár állás nem annyiból áll hogy havajdizsi, és 3 hónap szabi nyáron. (főleg hogy a tanároknak ez valójában csak másfél 😀)

Én amúgy a 2. tanítási nap után olyan lennék mint Robert de Niro a taxisofőrben.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Átfutottam mit írtatok. Látom, kezd elharapódzni megint, hogy a fiatalokat hagyják békén élni.
Most írok mégegyszer, de lehet nem nagyon fogok többet.
Mai napom: Kényszer szabim reggel 6:30-ig tartott. Minden eü. dolgozót visszahívtak szabadságról. 07:00 a klinikánk összes fertőtlenítőszerét elrekvirálják, vasárnaptól akut műtétekhez sem tudunk bemosakodni, értelemszerűen semmi tervezett műtét innentől sehol nincs, hétfőieket értesíteni kezdjük (majd feljelent, hisz Cili néni) 09:00. a Koronavírus Ellátó Központba (KEK) rendeltek, hogy a CoVid-os műtőt felmérjük, a későbbi műtétekhez előkészülve (semmire nem alkalmas). 10:00 fiamat az SBO-ra osztották be, kíbővített ápolói feladatokra. 10:20 megkaptuk az utasítást, minden klinika minden nem akut betegellátást végző dolgozóját elvezénylik azonnali hatállyal, 12:00-ig kell az összes nevet leadni. 11:00 átnézve a KEK-et kétségbe esek (tényleg nem akarom leírni az állapotokat, amiket eddig írtam félelmeket szorozzátok meg sokkal, még szarabb helyzetből indulunk, még annál is mint gondoltam.) Egy ITO-s asszisztenssel, műtósfiunkkal próbálunk életet lehelni a szükség képerősítőbe, nem működik, közben beszélgetünk. A nálunk ápolt betegek közül 3-nál olyan kontaktcunami várható, hogy ihaj. Az egyik spanyolországból busszal jött haza pár napja, no karantén, a kövágószőllösi cigó faszinak miután hazajött az osztrákoktól 30 főr welcome partit rendeztek. Miután ő kidölt a kővágószöllösi cigo klánt karantén alá helyezték, amit persze nem tartanak be, kint glasszálnak mind ott, mind Pécsen. A kövágószöllösi háziorvos fel is jelentette tegnap őket. 3-ik pedig egy nagy családi összejövetelt tartott (hisz végre hazajött). 11:00 eljövök a KEK-ből, lezuhanyozok, futás a Tescoba (sem nejem sem én nem nagyon tudtunk eddig ezzel foglalkozni) Minden van tényleg, és hálisten jó sok ember is. Pakolom az almát, és egy kedves 70-75 éves néni odajön és megkérdezi tőlem "nem tudom véletlenül hol van vetőmag virágültetéshez"??
12:00 hazajöttem.
Rezümé: szarabb a helyzet mint gondoltam. Mint a a Don-kanyarnál két golyóval küldtük a srácainkat a frontra. Most ugyanezt látom elküld az állam minket a vágóhidra, SEMMI NINCS. Az emberek hülyék, nagyon (szóval ok srácok titeket hagyjon mindenki élni, hisz fiatalok vagytok, (egy ARDS-t még lehet átvészeltek, de maradó tüdőfibrózis életetek végéig (ami rövidebb lesz) ki fog hatni, és folyamatosan fertőzni fogtok) NEM HISZEM EL. A kormányunk inkompetenciája elkeserítő. Abban bízok ma sem lesz korlátozás, fidesz-tours esetleg társas utakat is szervezhetne mondjuk Lombardia gyöngyei címmel, és hamar megtizedelődik az ország. Az a baj, hogy a sok idősön kívül, nagyon sok eü dolgozó is ott fog veszni, akiket koncként odadobnak a virusküzdelemhez (máshol a betegek 10-15 %-a eü dolgozó, ott ahol jo a rendszer és van védőfelszerelés, nálunk ahogy néztük ez 30% körüli lesz)
Hajrá magyarok


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Gyerekek, Árkádban több száz ember, abból kettőn volt műtős maszk... szerintem óriási felelőssége van a kormánynak ebben, elhiszem hogy nem kell a pánik, de hogy kiröhögnek hogy nézek ki....
Majd akkor nevessetek mikor beüt a szar.
LoveSobri
megmondták, hogy az ellen nem véd. akkor lenne értelme, ha mindenki hordana, mert akkor _elvileg_ nem terjesztené senki, mindenkinek felfogná a vírusait a saját maszkja - de annyi meg nincs.
slowmotion
Persze, megértem, nem is ezzel van bajom.
A magyar nagyrésze szerintem amúgyis fosós.
Ha minden második emberen kesztyűt meg maszkot látnék az utcán és rajtam nem lenne, akkor vagy minden követ megmozgatnék hogy legyen vagy ha nem, akkor ki se mozdulnék otthonról. Teljese természetes nem?
Ezek meg a Berskába meg a Zarába sétálgatnak meg vásárolgatnak.
Szürreális.

Amúgy ahogy hazaerek, ruha le és mosógép, nekem meg zuhany.
LoveSobri
Vann learazas? Mert akkor mindjart rendelek valamit.

több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 278
Van képe ilyet lenyilatkozni (mondjuk nem csodálkozom):

"Maruzsa hozzátette: a módosított NAT-ot mindenképpen bevezetik szeptemberben, meglátása szerint pedig a pedagógusoknak a kialakult helyzetben több szabadideje van, így van lehetőségük elvégezni az alaptantervvel kapcsolatos feladatokat."

Jelen állapotban marhára nem/sem...vagy a fiamnak segít vagy a saját tanári dolgát kel intéznie......

S persze kapóra jön nekik a helyzet, hogy a új NATot csont nélkül bevezethessék.....

Egyébként az a baj, hogy persze a tanárok is túl komolyan veszik, (kell venniük) és fel sem állnak szinte a gyereke a gép mellől a időbe végezni akarnak....lesz még ebből kavarodás, kicsit t kell ég ezt gondolni...
dande
Szegény 10 éves fiam és a feleségem is az ötödik napra készült ki idegileg az otthontanulástól két másik kisgyermek mellett
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 821 — Bla, bla, bla
Gyerekek, Árkádban több száz ember, abból kettőn volt műtős maszk... szerintem óriási felelőssége van a kormánynak ebben, elhiszem hogy nem kell a pánik, de hogy kiröhögnek hogy nézek ki....
Majd akkor nevessetek mikor beüt a szar.
LoveSobri
megmondták, hogy az ellen nem véd. akkor lenne értelme, ha mindenki hordana, mert akkor _elvileg_ nem terjesztené senki, mindenkinek felfogná a vírusait a saját maszkja - de annyi meg nincs.
slowmotion
De a ruhán vagy tárgyakon is haza tudod vinni, szóval ha nem vagy 0-24-ben maszkban, akkor ugyanúgy fertőződhetsz, nem?
warr_b
Hát komolyan, hogy ezen mit nem lehet tisztán megérteni???
A maszk véd, hogy ne terjeszed... Ez mindenkinek a SAJÁT felelősége!!! Kézmosás, az első! Dechatlonos sál is jobb mint a semmi. Asszony amúgy varrt kézzel kettőt régi pelenkából, használat után fertőtleníthető. Ruhát ajtóban dobozoljuk, minden nap mosunk. Ja és nem kell kontaktálni, azt meg úgy lehet, hogy nem mész csak ha muszáj. Védem a családom...
Ezek után persze ott van a TÖBBI ember! Én Őket már magasról leszarom.
Aki hülye haljon meg... Az okos ember más kárából tanul, a buta a sajából se.

Szerkesztette: nagir



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 166 — The Mathematician
Mondjuk még 2 hete is egy barátunk Ausztráliából jött haza nászútról, Frankfurtban a kutya sem szólt hozzájuk. Onnan 2 nap múlva jöttek Magyarországra ahol megmérték hogy nincs lázuk. Mikor felmérték hogy mi lett itt közben a szitu, próbáltak tájékozódni utána mégis inkább kimentek németbe karanténozni még pont időben.
ozibozi
1-2 napos podcast a sport tvn. Buday Zoli, 3 napja Costa Rica - Mexikóváros - Frankfurt - München - BP.

Így jöttek meg 45 óra alatt, annyit kérdeztek tőlük, hogy az olasz, dél-koreai, iráni, kínai útjuk volt-e? (5 reptéren voltak)

Önkéntes a karanténja, nem hatósági. Nagyjából ennyit ér az ellenőrzési rendszer. (más kérdés, hogy ilyenkor kellett volna dél-amerikában utazgatni? Peru lett volna a cél)
VanillaSky
nemrég linkeltem az egész podcast-t
amiben konkrétan Zoli mesél

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
VanillaSky 1 516
Mondjuk még 2 hete is egy barátunk Ausztráliából jött haza nászútról, Frankfurtban a kutya sem szólt hozzájuk. Onnan 2 nap múlva jöttek Magyarországra ahol megmérték hogy nincs lázuk. Mikor felmérték hogy mi lett itt közben a szitu, próbáltak tájékozódni utána mégis inkább kimentek németbe karanténozni még pont időben.
ozibozi
1-2 napos podcast a sport tvn. Buday Zoli, 3 napja Costa Rica - Mexikóváros - Frankfurt - München - BP.

Így jöttek meg 45 óra alatt, annyit kérdeztek tőlük, hogy az olasz, dél-koreai, iráni, kínai útjuk volt-e? (5 reptéren voltak)

Önkéntes a karanténja, nem hatósági. Nagyjából ennyit ér az ellenőrzési rendszer. (más kérdés, hogy ilyenkor kellett volna dél-amerikában utazgatni? Peru lett volna a cél)

"Száz ismétlés, heti három éjszaka, négy éven keresztül gondolta Bernard Marx, a hipnopédiaspecialista. Hatvankétezer-négyszáz ismétlés, és az állítás igazsággá válik. Idióták!"
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 20 965 — Giants fan
spanyoloknál is 1000 fölé került az áldozatok száma, legalább akkorát fognak szívni, mint az olaszok
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 275 — capitaine du château de Vienne 1487
a MüCilinéni:
Ennél azonban érdekesebb, amit a Magyar Narancs írt meg: 2018. decemberi kinevezése előtt Müller Cecília a 4081 lakost számláló Nagyvenyim község háziorvosa volt, ezenkívül

az V. mezőföldi kerület III. számú lelkipásztori körzetének a Mezőfalvi Nagyasszonya plébánia kihelyezett világi lelkipásztora is.

Eleve mostohán bántak az országos tisztifőorvosi poszttal. Kásler Miklós erőforrási miniszter 2018. november 21-én már néhány hónap után felmentette Kovács Attilát, feladatival még a felmentése napján Szabó Enikőt, az eddigi helyettes tisztifőorvost bízták meg. Ezek után merült fel Müller Cecília neve. És azok után, hogy 2017. március 31-i hatállyal a kormány, a „bürokráciacsökkentés” jegyében - jegyzi meg a lap - megszüntette a tisztifőorvosi hivatalt, a Nemzeti Egészségfejlesztési Intézetet, az Országos
168uhr..


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 729 — no es importante
A tegnapi infót ma egy határrendészeti ismerős is megerősítette, miszerint hétfőtől bezárkózunk. Viktor elvileg ma fogja bejelenteni. A mértékét nem tudom.
peach
Láttam már katonától, államtitkár havertól, rendvédelmistől, rendőrtől, katasztrófavédelmistől, főfejes masszőrétől, polgármester rokonától infokat.
Majd elhiszem ha bejelenti.
Toca
Egyáltalán van értelme bejelenteni? Lezárják, azt kész.

Egy rendkívüli helyzetben az előzetes tájékoztatás hatékony?
Fast Willie
Ebben a helyzetben szerintem is épp kontraproduktív, mert megint megindul(na) egy újabb roham a boltokba/plázákba/nyaralókba


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
lemieux66 Pittsburgh Steelers 6
Ment a támogatás mindkét helyre. Hajrá és Köszönjük!
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 639
Még ez is! A lakásba berepült az első idei légy, és kurvára nem akar kitakarodni.
nagylaza
ezért tartok 3 pókot a plafonon.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 836 — beers & Packers
Még ez is! A lakásba berepült az első idei légy, és kurvára nem akar kitakarodni.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
Van képe ilyet lenyilatkozni (mondjuk nem csodálkozom):

"Maruzsa hozzátette: a módosított NAT-ot mindenképpen bevezetik szeptemberben, meglátása szerint pedig a pedagógusoknak a kialakult helyzetben több szabadideje van, így van lehetőségük elvégezni az alaptantervvel kapcsolatos feladatokat."

Jelen állapotban marhára nem/sem...vagy a fiamnak segít vagy a saját tanári dolgát kel intéznie......

S persze kapóra jön nekik a helyzet, hogy a új NATot csont nélkül bevezethessék.....

Egyébként az a baj, hogy persze a tanárok is túl komolyan veszik, (kell venniük) és fel sem állnak szinte a gyereke a gép mellől a időbe végezni akarnak....lesz még ebből kavarodás, kicsit t kell ég ezt gondolni...

Szerkesztette: dande2
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 602
Mondjuk még 2 hete is egy barátunk Ausztráliából jött haza nászútról, Frankfurtban a kutya sem szólt hozzájuk. Onnan 2 nap múlva jöttek Magyarországra ahol megmérték hogy nincs lázuk. Mikor felmérték hogy mi lett itt közben a szitu, a sok mellébeszélés stb, próbáltak tájékozódni, utána mégis inkább kimentek németbe karanténozni még pont időben.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 278
A tegnapi infót ma egy határrendészeti ismerős is megerősítette, miszerint hétfőtől bezárkózunk. Viktor elvileg ma fogja bejelenteni. A mértékét nem tudom.
peach
Láttam már katonától, államtitkár havertól, rendvédelmistől, rendőrtől, katasztrófavédelmistől, főfejes masszőrétől, polgármester rokonától infokat.
Majd elhiszem ha bejelenti.
Toca
Egyáltalán van értelme bejelenteni? Lezárják, azt kész.

Egy rendkívüli helyzetben az előzetes tájékoztatás hatékony?
több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 492 — StuG Life
Én ma egy Egyiptomból két napja hazatérő emberrel vagyok egy tanfolyamon, ennyire vesszük komolyan ezt az egészet

A 85 mögé minimum egy nullát odaírhatunk
r.baggio
ügyfelem lánya is egy nyaralásból jött szerdán Egyiptomból
pénteken azért elment, mert hát be van fizetve.
NB2
taps
briareos
öcsém túrázni akar most hétvégén
múlt hétvégén egerbe mentek inni haverokkal

hiába próbálom magyarázni neki, nem érdekli
Negritis
szomszéd csaj, 7 éve ismerem olyan mintha a tesóm lenne.
tegnap le kellett orditanom a fejét mert 5 napja nyűg h haza akar menni nagyi szülinapjára...

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 166 — The Mathematician
Én ma egy Egyiptomból két napja hazatérő emberrel vagyok egy tanfolyamon, ennyire vesszük komolyan ezt az egészet

A 85 mögé minimum egy nullát odaírhatunk
r.baggio
ügyfelem lánya is egy nyaralásból jött szerdán Egyiptomból
pénteken azért elment, mert hát be van fizetve.
NB2
taps
briareos
öcsém túrázni akar most hétvégén
múlt hétvégén egerbe mentek inni haverokkal

hiába próbálom magyarázni neki, nem érdekli

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 732
Gyerekek, Árkádban több száz ember, abból kettőn volt műtős maszk... szerintem óriási felelőssége van a kormánynak ebben, elhiszem hogy nem kell a pánik, de hogy kiröhögnek hogy nézek ki....
Majd akkor nevessetek mikor beüt a szar.
LoveSobri
megmondták, hogy az ellen nem véd. akkor lenne értelme, ha mindenki hordana, mert akkor _elvileg_ nem terjesztené senki, mindenkinek felfogná a vírusait a saját maszkja - de annyi meg nincs.
slowmotion
Persze, megértem, nem is ezzel van bajom.
A magyar nagyrésze szerintem amúgyis fosós.
Ha minden második emberen kesztyűt meg maszkot látnék az utcán és rajtam nem lenne, akkor vagy minden követ megmozgatnék hogy legyen vagy ha nem, akkor ki se mozdulnék otthonról. Teljese természetes nem?
Ezek meg a Berskába meg a Zarába sétálgatnak meg vásárolgatnak.
Szürreális.

Amúgy ahogy hazaerek, ruha le és mosógép, nekem meg zuhany.
több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 492 — StuG Life
Én ma egy Egyiptomból két napja hazatérő emberrel vagyok egy tanfolyamon, ennyire vesszük komolyan ezt az egészet

A 85 mögé minimum egy nullát odaírhatunk
r.baggio
ügyfelem lánya is egy nyaralásból jött szerdán Egyiptomból
pénteken azért elment, mert hát be van fizetve.
NB2
taps