Koronavírus 2024

34 feliratkozó

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha ez nem tartja otthon az idősebb férfiakat, akkor semmi 😊
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 602
A 69 éves mehet de a 70 meg nem. Világos.
több mint 4 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 729 — no es importante
Szerbek és románok is így kezdték a rendszertesztelést, aztán fokozatos szigorítások - főleg nagyvárosokban.

Az aktuál lezárásokra sztem juthat elég ember - pl csomópont és áthaladópont ellenőrzések - de a váltás-szolgálat hogyan lesz megoldva, azt nem tudom.
Fast Willie
Önkéntes nyugdíjasokkal, mi mással


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 278
Szerbek és románok is így kezdték a rendszertesztelést, aztán fokozatos szigorítások - főleg nagyvárosokban.

Az aktuál lezárásokra sztem juthat elég ember - pl csomópont és áthaladópont ellenőrzések - de a váltás-szolgálat hogyan lesz megoldva, azt nem tudom.
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 522 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
nagyon csalódott lennék, ha megint egy ilyen semmitérő félintézkedés lenne bejelentve valami hatalmas népért meghozott intézkedésként a vezértől, mint a 20.00-06.00 közötti kijárási tilalom..Ennek nem túl sok értelme van sajnos és megint csak ketyeg az óra 😕
topin
#mindmeghalunk


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
topin New England Patriots 2 002
nagyon csalódott lennék, ha megint egy ilyen semmitérő félintézkedés lenne bejelentve valami hatalmas népért meghozott intézkedésként a vezértől, mint a 20.00-06.00 közötti kijárási tilalom..Ennek nem túl sok értelme van sajnos és megint csak ketyeg az óra 😕
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 522 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Hétfőtől minden nap 20:00 - 06:00 kijárási tilalom
Hétfőtől 70 év felettiek nem mehetnek ki az utcára.
LoveSobri
Hát ennek így pont zéró értelme lenne.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 639


Sógorisztáni eloszlás, ha minden igaz.

De ha valaki, jól tud osztrák-németül, ne habozzon magyarítani, a holland miatt 1-2 dolgot értek csak.
Vrij6
Briareos tudtommal beszél németül.
Cowboykarcsi90
Négy nappal ezelőtti ez a stat mondjuk, biztos van már frissebb is
r.baggio
Jobb felső sarokba az van írva, hogy kattints és nyerj.
Alatta: Belépés

Szívesen.
vpi
a lényeg

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 816 — Patriot


Sógorisztáni eloszlás, ha minden igaz.

De ha valaki, jól tud osztrák-németül, ne habozzon magyarítani, a holland miatt 1-2 dolgot értek csak.
Vrij6
Briareos tudtommal beszél németül.
Cowboykarcsi90
Négy nappal ezelőtti ez a stat mondjuk, biztos van már frissebb is
r.baggio
Jobb felső sarokba az van írva, hogy kattints és nyerj.
Alatta: Belépés

Szívesen.
több mint 4 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 729 — no es importante


Sógorisztáni eloszlás, ha minden igaz.

De ha valaki, jól tud osztrák-németül, ne habozzon magyarítani, a holland miatt 1-2 dolgot értek csak.
Vrij6
Briareos tudtommal beszél németül.
Cowboykarcsi90
Négy nappal ezelőtti ez a stat mondjuk, biztos van már frissebb is


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 639


Sógorisztáni eloszlás, ha minden igaz.

De ha valaki, jól tud osztrák-németül, ne habozzon magyarítani, a holland miatt 1-2 dolgot értek csak.
Vrij6
Kor szerinti megoszlás, alatta nem szerinti (nők 441, férfiak 574). Tokkal vonóval 1.015. 8 felépült, 4 meghalt, 115 betegedett meg 1 nap alatt márc 15-ről 16-ra virradóan. 10.278 teszt volt addig.

Szerkesztette: Amadeus the Young

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 227 — Cowboys fan
Hétfőtől minden nap 20:00 - 06:00 kijárási tilalom
Hétfőtől 70 év felettiek nem mehetnek ki az utcára.
LoveSobri
Tegnap is írtam, hogy valami ilyesmire számítok. De ezeket viszont nagyon szigorúan kéne ellenőrizni.
Igaz én minden üzletet bezárnék, csak az élelmiszerboltokat engedném nyitva. Azt nem merik meglépni, hogy totál teljes leállást csináljanak.
NB2
nem hát. a trafikok nyitva maradnak, mert ha nem lesz cigi, akkor kitör a forradalom.
több mint 4 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 160 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands


Sógorisztáni eloszlás, ha minden igaz.

De ha valaki, jól tud osztrák-németül, ne habozzon magyarítani, a holland miatt 1-2 dolgot értek csak.
Vrij6
Briareos tudtommal beszél németül.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 409 — Слава Україні! Героям слава!


Sógorisztáni eloszlás, ha minden igaz.

De ha valaki, jól tud osztrák-németül, ne habozzon magyarítani, a holland miatt 1-2 dolgot értek csak.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 4 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Hétfőtől minden nap 20:00 - 06:00 kijárási tilalom
Hétfőtől 70 év felettiek nem mehetnek ki az utcára.
LoveSobri
Ez most valami hivatalos dolog?

Meg nem is ertem ezt az intervallumot. A sok nyugger ugyse 8 és reggel hat között jár piacozni/traccsolni/lézengeni.
Cowboykarcsi90
Ha ez igaz, akkor jeleztem már korábban is, hogy az ilyen félintézkedések magyarázata, hogy ennyire van/lesz rendőri kapacitás
r.baggio
Sehogy (egy szolgálatban dolgozó) vagy részlegesen. Kimerülünk mi is mint az egészségügyben dolgozók.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 166 — The Mathematician
 twitter.com/BBCBreakfast/status/1240890320008642562

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 24 416 — nabege2@yahoo.com
Hétfőtől minden nap 20:00 - 06:00 kijárási tilalom
Hétfőtől 70 év felettiek nem mehetnek ki az utcára.
LoveSobri
Tegnap is írtam, hogy valami ilyesmire számítok. De ezeket viszont nagyon szigorúan kéne ellenőrizni.
Igaz én minden üzletet bezárnék, csak az élelmiszerboltokat engedném nyitva. Azt nem merik meglépni, hogy totál teljes leállást csináljanak.
több mint 4 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 729 — no es importante
Hétfőtől minden nap 20:00 - 06:00 kijárási tilalom
Hétfőtől 70 év felettiek nem mehetnek ki az utcára.
LoveSobri
Ez most valami hivatalos dolog?

Meg nem is ertem ezt az intervallumot. A sok nyugger ugyse 8 és reggel hat között jár piacozni/traccsolni/lézengeni.
Cowboykarcsi90
Ha ez igaz, akkor jeleztem már korábban is, hogy az ilyen félintézkedések magyarázata, hogy ennyire van/lesz rendőri kapacitás


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 816 — Patriot
Hétfőtől minden nap 20:00 - 06:00 kijárási tilalom
Hétfőtől 70 év felettiek nem mehetnek ki az utcára.
LoveSobri
Akkor egy utolsó vidámvasárnap még meg lesz tartva? Van remény!
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 732
Hétfőtől minden nap 20:00 - 06:00 kijárási tilalom
Hétfőtől 70 év felettiek nem mehetnek ki az utcára.
LoveSobri
Ez most valami hivatalos dolog?

Meg nem is ertem ezt az intervallumot. A sok nyugger ugyse 8 és reggel hat között jár piacozni/traccsolni/lézengeni.
Cowboykarcsi90
Én ezt az infót kaptam. Érdekes lesz, annyi szent.
De ne vedd készpénznek, sokan 14:30-kor nem tudták múltkor Vitya közvetlen környezetben hogy mit fog bejelenteni.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Átfutottam mit írtatok. Látom, kezd elharapódzni megint, hogy a fiatalokat hagyják békén élni.
Most írok mégegyszer, de lehet nem nagyon fogok többet.
Mai napom: Kényszer szabim reggel 6:30-ig tartott. Minden eü. dolgozót visszahívtak szabadságról. 07:00 a klinikánk összes fertőtlenítőszerét elrekvirálják, vasárnaptól akut műtétekhez sem tudunk bemosakodni, értelemszerűen semmi tervezett műtét innentől sehol nincs, hétfőieket értesíteni kezdjük (majd feljelent, hisz Cili néni) 09:00. a Koronavírus Ellátó Központba (KEK) rendeltek, hogy a CoVid-os műtőt felmérjük, a későbbi műtétekhez előkészülve (semmire nem alkalmas). 10:00 fiamat az SBO-ra osztották be, kíbővített ápolói feladatokra. 10:20 megkaptuk az utasítást, minden klinika minden nem akut betegellátást végző dolgozóját elvezénylik azonnali hatállyal, 12:00-ig kell az összes nevet leadni. 11:00 átnézve a KEK-et kétségbe esek (tényleg nem akarom leírni az állapotokat, amiket eddig írtam félelmeket szorozzátok meg sokkal, még szarabb helyzetből indulunk, még annál is mint gondoltam.) Egy ITO-s asszisztenssel, műtósfiunkkal próbálunk életet lehelni a szükség képerősítőbe, nem működik, közben beszélgetünk. A nálunk ápolt betegek közül 3-nál olyan kontaktcunami várható, hogy ihaj. Az egyik spanyolországból busszal jött haza pár napja, no karantén, a kövágószőllösi cigó faszinak miután hazajött az osztrákoktól 30 főr welcome partit rendeztek. Miután ő kidölt a kővágószöllösi cigo klánt karantén alá helyezték, amit persze nem tartanak be, kint glasszálnak mind ott, mind Pécsen. A kövágószöllösi háziorvos fel is jelentette tegnap őket. 3-ik pedig egy nagy családi összejövetelt tartott (hisz végre hazajött). 11:00 eljövök a KEK-ből, lezuhanyozok, futás a Tescoba (sem nejem sem én nem nagyon tudtunk eddig ezzel foglalkozni) Minden van tényleg, és hálisten jó sok ember is. Pakolom az almát, és egy kedves 70-75 éves néni odajön és megkérdezi tőlem "nem tudom véletlenül hol van vetőmag virágültetéshez"??
12:00 hazajöttem.
Rezümé: szarabb a helyzet mint gondoltam. Mint a a Don-kanyarnál két golyóval küldtük a srácainkat a frontra. Most ugyanezt látom elküld az állam minket a vágóhidra, SEMMI NINCS. Az emberek hülyék, nagyon (szóval ok srácok titeket hagyjon mindenki élni, hisz fiatalok vagytok, (egy ARDS-t még lehet átvészeltek, de maradó tüdőfibrózis életetek végéig (ami rövidebb lesz) ki fog hatni, és folyamatosan fertőzni fogtok) NEM HISZEM EL. A kormányunk inkompetenciája elkeserítő. Abban bízok ma sem lesz korlátozás, fidesz-tours esetleg társas utakat is szervezhetne mondjuk Lombardia gyöngyei címmel, és hamar megtizedelődik az ország. Az a baj, hogy a sok idősön kívül, nagyon sok eü dolgozó is ott fog veszni, akiket koncként odadobnak a virusküzdelemhez (máshol a betegek 10-15 %-a eü dolgozó, ott ahol jo a rendszer és van védőfelszerelés, nálunk ahogy néztük ez 30% körüli lesz)
Hajrá magyarok
diverdoc
Kitartast. Elkeserito. De hajra!

több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 214 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Hétfőtől minden nap 20:00 - 06:00 kijárási tilalom
Hétfőtől 70 év felettiek nem mehetnek ki az utcára.
LoveSobri
Ez most valami hivatalos dolog?

Meg nem is ertem ezt az intervallumot. A sok nyugger ugyse 8 és reggel hat között jár piacozni/traccsolni/lézengeni.
Cowboykarcsi90
Ezzel egyedül a bulizni járó embereket lehet megszűrni, vagy már 8 előtt odamennek ahova akarnak előre, de ez is mindegy mert akkor nem a kocsmákban, hanem otthon fogják ugyanezt folytatni.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 160 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Hétfőtől minden nap 20:00 - 06:00 kijárási tilalom
Hétfőtől 70 év felettiek nem mehetnek ki az utcára.
LoveSobri
Ez most valami hivatalos dolog?

Meg nem is ertem ezt az intervallumot. A sok nyugger ugyse 8 és reggel hat között jár piacozni/traccsolni/lézengeni.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 4 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Mit lehet ehhez hozzátenni....nincsenek szavak
Drukkolunk neked, nektek, az egészségügynek, mindenkinek.....!




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 732
Hétfőtől minden nap 20:00 - 06:00 kijárási tilalom
Hétfőtől 70 év felettiek nem mehetnek ki az utcára.