Koronavírus 2024

34 feliratkozó

több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 24 416 — nabege2@yahoo.com
Én ma egy Egyiptomból két napja hazatérő emberrel vagyok egy tanfolyamon, ennyire vesszük komolyan ezt az egészet

A 85 mögé minimum egy nullát odaírhatunk
r.baggio
ügyfelem lánya is egy nyaralásból jött szerdán Egyiptomból
pénteken azért elment, mert hát be van fizetve.
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 602
6-an voltak lélegeztető gépen, vlsz onnan már kevesen jönnek vissza
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 20 965 — Giants fan
Háromra nőtt a halálos áldozatok száma 😕
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 522 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Én ma egy Egyiptomból két napja hazatérő emberrel vagyok egy tanfolyamon, ennyire vesszük komolyan ezt az egészet

A 85 mögé minimum egy nullát odaírhatunk
r.baggio
Miért, Afrika tiszta, nem? 😃


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 729 — no es importante
Én ma egy Egyiptomból két napja hazatérő emberrel vagyok egy tanfolyamon, ennyire vesszük komolyan ezt az egészet

A 85 mögé minimum egy nullát odaírhatunk


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 24 416 — nabege2@yahoo.com
A tegnapi infót ma egy határrendészeti ismerős is megerősítette, miszerint hétfőtől bezárkózunk. Viktor elvileg ma fogja bejelenteni. A mértékét nem tudom.
peach
Napok óta olvasgatjuk ezeket itt több embertől, sztem felesleges leírni. Ne vegyétek ezt támadásnak részemről, de majd megtudjuk időben (úgyis ha Vitya bejelent vmit órákkal előtte megy már a breaking infó).
Beki
Hidd el én is sajnálom, hogy nem voltunk hitelesek, de én amúgy simán el tudom képzelni, hogy valaki oknál fogva be akarták már akkor vezetni, csak nem voltak meg a tárgyi feltételek hozzá.
több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
A tegnapi infót ma egy határrendészeti ismerős is megerősítette, miszerint hétfőtől bezárkózunk.
peach
egy multinál dolgozó közeli ismerős megerősítette, hogy mi már hétfő óta bezárkóztunk. 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 492 — StuG Life
na ismerős most hivott h reggel óta telóznak mindenkinek mert kiderült h munkahelyén 2v3 fertőzött van és most göngyölitik fel h ki találkozott kivel.

erősen kétlem ezt a 85öt

több mint 4 éve
Törölt felhasználó
A tegnapi infót ma egy határrendészeti ismerős is megerősítette, miszerint hétfőtől bezárkózunk. Viktor elvileg ma fogja bejelenteni. A mértékét nem tudom.
peach
Napok óta olvasgatjuk ezeket itt több embertől, sztem felesleges leírni. Ne vegyétek ezt támadásnak részemről, de majd megtudjuk időben (úgyis ha Vitya bejelent vmit órákkal előtte megy már a breaking infó).
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 522 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Gyerekek, Árkádban több száz ember, abból kettőn volt műtős maszk... szerintem óriási felelőssége van a kormánynak ebben, elhiszem hogy nem kell a pánik, de hogy kiröhögnek hogy nézek ki....
Majd akkor nevessetek mikor beüt a szar.
LoveSobri
megmondták, hogy az ellen nem véd. akkor lenne értelme, ha mindenki hordana, mert akkor _elvileg_ nem terjesztené senki, mindenkinek felfogná a vírusait a saját maszkja - de annyi meg nincs.
slowmotion
De a ruhán vagy tárgyakon is haza tudod vinni, szóval ha nem vagy 0-24-ben maszkban, akkor ugyanúgy fertőződhetsz, nem?


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 226 — Cowboys fan
Gyerekek, Árkádban több száz ember, abból kettőn volt műtős maszk... szerintem óriási felelőssége van a kormánynak ebben, elhiszem hogy nem kell a pánik, de hogy kiröhögnek hogy nézek ki....
Majd akkor nevessetek mikor beüt a szar.
LoveSobri
megmondták, hogy az ellen nem véd. akkor lenne értelme, ha mindenki hordana, mert akkor _elvileg_ nem terjesztené senki, mindenkinek felfogná a vírusait a saját maszkja - de annyi meg nincs.
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 19 180 — Vikings fan
A tegnapi infót ma egy határrendészeti ismerős is megerősítette, miszerint hétfőtől bezárkózunk. Viktor elvileg ma fogja bejelenteni. A mértékét nem tudom.
peach
Láttam már katonától, államtitkár havertól, rendvédelmistől, rendőrtől, katasztrófavédelmistől, főfejes masszőrétől, polgármester rokonától infokat.
Majd elhiszem ha bejelenti.
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 731
Gyerekek, Árkádban több száz ember, abból kettőn volt műtős maszk... szerintem óriási felelőssége van a kormánynak ebben, elhiszem hogy nem kell a pánik, de hogy kiröhögnek hogy nézek ki....
Majd akkor nevessetek mikor beüt a szar.
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 619 — a new hope (again)
A tegnapi infót ma egy határrendészeti ismerős is megerősítette, miszerint hétfőtől bezárkózunk. Viktor elvileg ma fogja bejelenteni. A mértékét nem tudom.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 729 — no es importante
Mától tulajdonképp bármely cég bármit házhoz szállíthat, nem kell bejelenteni

 www.napi.hu/magyar_vallalatok/koronavirus-magyarorszag-jarvany-magyar-kozlony.702588.html


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Hogy vagytok kisgyerekesek?
5. nap: Mi az őrület határán...
LoveSobri
Akkor nezd meg a The Thin Red Line cimu filmet, ami egyebkent zsenialis. 😊

több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 409 — Слава Україні! Героям слава!
 444.hu/2020/03/20/egy-olasz-kisvaros-minden-lakojat-ketszer-teszteltek-nincs-is-mar-senkinek-koronavirusa

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 821 — Bla, bla, bla
Doki, süti adó 1%-ot is fogadnak az alapítványok?
empty taxi
szerintem igen
sutianap
lehet, bemásolod a nyilatkozatnál az adószámot, onnantól már felismeri
sutianap
Ma csináltam meg ez pont így van, bár én győrbe adtam.



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 226 — Cowboys fan
Ahogy tudjuk, a járvány akkor szűnik meg, ha úgy a tünetes, mint a tünetmentes személyek a megszokott 2-3 ember megfertőzése helyett nagyon erős izolációval kevesebb mint 1 embert tudnak megfertőzni.
sutianap
ez mondjuk olyan járványok esetén, ahol nincs igazán gyógymód, viszonylag triviális - kb annyira, minthogy a népesség akkor nő (migrációs hatásokat kizárva), ha a nők átlag kettőnél több gyereket szülnek
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 275 — capitaine du château de Vienne 1487
Doki, süti adó 1%-ot is fogadnak az alapítványok?
empty taxi
szerintem igen
sutianap
lehet, bemásolod a nyilatkozatnál az adószámot, onnantól már felismeri


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 166 — The Mathematician
 soundcloud.com/user-907668065/karantencast-2

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 729 — no es importante
ELon Musk pl. par hete meg tweetelte, hogy semmi problema nem lesz, mindenki hulye aki fel, majd most mar ventillatorokat ajanlott fel stb. Akkor az o "Shiftingje" is propaganda?
undisputedly
Inkább nagyon árulkodó, hogy ő napjaink egyik legmegbecsültebb innovátora...

 twitter.com/elonmusk/status/1236029449042198528

Március elején volt képes ezt tweetelni, ami persze nem propaganda, hanem agyhalottság

Viszont az egyelőre felfoghatatlan gazdasági hatásokat is logikus már pedzegetni, amibe ugyanúgy csak keveseknek lesz töke beleállni, mint a kellő határozott óvintézkedésekbe


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 731
Hogy vagytok kisgyerekesek?
5. nap: Mi az őrület határán...
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 275 — capitaine du château de Vienne 1487
Eléggé friss (márc 16) Science közlemény: Részletes epidemiológiai adatok alapján azt igazolják, hogy a CoVid19 fertőzések 86%-a tünetmentes hordozók révén terjed. Annyi vigasz, hogy ezen tünetmentes személyek fertőző képessége a tüneteseknek csak 55%. Ahogy tudjuk, a járvány akkor szűnik meg, ha úgy a tünetes, mint a tünetmentes személyek a megszokott 2-3 ember megfertőzése helyett nagyon erős izolációval kevesebb mint 1 embert tudnak megfertőzni.
A gyanus esetek tesztelése és izolálása ebben sokat segít. Úgy gondolom a magyar protokollírók is be fogják ezt egyszer látni. Addig viszont a mi és munkatársaink bőrére alakulnak ki a fertőzések ...



 science.sciencemag.org/content/sci/early/2020/03/13/science.abb3221.full.pdf?fbclid=IwAR37a8GUqzPwxAM0Mk5sskiG_f2DPjKbJoGTdmy7tuUJj3o2x71ay-2pw6A
sutianap
Én most nem tudom eldönteni, hogy a cikk tartalma miatt, vagy azért ijedjek meg, mert sütianap minden szavát mondatát megértettem. Ekkora a baj?
vpi
when the shit hits the fan, süti uses clearspeak
briareos
arrajazé nem nehéz rájönni, hogy nemén vagyock aelkövető, csak kikopiztam, hoty netuddki 😜


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
 24.hu/kulfold/2020/03/20/koronavirus-olaszorszag-korhaz/

Videót érdemes lenne letolni minden nyugger torkán