Kosárlabda

13 feliratkozó

több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 926 — no es importante
és a Miami története első ACC tourney-jét is megnyerte 😊 idén jobban megfontolom, hogy melyik városba menjek 😂


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 926 — no es importante
A bracket játék hogy működik pontosan? Meg oldalon szoktátok kitölteni? Ott van valami pontozás, vagy csak egyszerűen magamnak kitöltöm, és mások láthatják és annyi? Ha mondjuk rögtön kiesik az első körben akit én mondjuk bajnoknak jelöltem, mi történik?zavi27
lehet jönni
 y.ahoo.it/wswE9lqpjjncaa
Mi ez a Fibonacci féle pontozás? 😕
Hogyhogy nem a 2-hatványosat használtad 😕Igor
javítva


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
A bracket játék hogy működik pontosan? Meg oldalon szoktátok kitölteni? Ott van valami pontozás, vagy csak egyszerűen magamnak kitöltöm, és mások láthatják és annyi? Ha mondjuk rögtön kiesik az első körben akit én mondjuk bajnoknak jelöltem, mi történik?zavi27
lehet jönni
 y.ahoo.it/wswE9lqpjjncaa
Mi ez a Fibonacci féle pontozás? 😕
Hogyhogy nem a 2-hatványosat használtad 😕

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 926 — no es importante
Ezt a first roundot nem sikerült tavalyról megértenem, megjegyeznem, ez hogy működik? Hogy lesz a 68ból 64, ami utána már világos hogy 4x16.zavi27
4 meccs Daytonban, egyfajta wild cardjjncaa
De ki kell hogy játszanak ott, melyik csapatok? Ők miért nincsenek bent alapból a 64ben? vagy akkor ők a 4x16ba jutnak be a wld card meccsek után? Akkor az még nincs benne a bracketjátékban gondolom?zavi27
a 4 legrosszabb csoportgyőztes, illetve 4 leggyengébb "at large" alapon bejutó csapat (bubble team)
nincsenek benne


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 844 — Amerikai sportok rajongója
Ezt a first roundot nem sikerült tavalyról megértenem, megjegyeznem, ez hogy működik? Hogy lesz a 68ból 64, ami utána már világos hogy 4x16.zavi27
4 meccs Daytonban, egyfajta wild cardjjncaa
De ki kell hogy játszannak ott, melyik csapatok? Ők miért nincsnenek bent alapból a 64ben? vagy akkor ők a 4x16ba jutnak be a wld card meccsek után? Akkor az még nincs benne a bracketjátékban gondolom?
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 926 — no es importante
Ezt a first roundot nem sikerült tavalyról megértenem, megjegyeznem, ez hogy működik? Hogy lesz a 68ból 64, ami utána már világos hogy 4x16.zavi27
4 meccs Daytonban, egyfajta wild card

most még ezek mennek, érdemes mindegyikbe belenézni
ACC:  www.firstrow1.eu/watch/175730/1/watch-north-carolina-vs-9-miami-fl.html
A10:  www.firstrow1.eu/watch/175728/1/watch-25-virginia-commonwealth-vs-16-saint-louis.html
SEC:  www.firstrow1.eu/watch/175729/1/watch-ole-miss-vs-13-florida.html


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 844 — Amerikai sportok rajongója
Ezt a first roundot nem sikerült tavalyról megértenem, megjegyeznem, ez hogy működik? Hogy lesz a 68ból 64, ami utána már világos hogy 4x16.
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 844 — Amerikai sportok rajongója
A bracket játék hogy működik pontosan? Meg oldalon szoktátok kitölteni? Ott van valami pontozás, vagy csak egyszerűen magamnak kitöltöm, és mások láthatják és annyi? Ha mondjuk rögtön kiesik az első körben akit én mondjuk bajnoknak jelöltem, mi történik?zavi27
lehet jönni
 y.ahoo.it/wswE9lqpjjncaa
Csatlakoztam, köszi! Aki ebben az őrült, kíszámíthatatlan Madnessben nyerni fog, annak külön gratulálok majd!😊 Jó játékot!
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 926 — no es importante
A bracket játék hogy működik pontosan? Meg oldalon szoktátok kitölteni? Ott van valami pontozás, vagy csak egyszerűen magamnak kitöltöm, és mások láthatják és annyi? Ha mondjuk rögtön kiesik az első körben akit én mondjuk bajnoknak jelöltem, mi történik?zavi27
lehet jönni
 y.ahoo.it/wswE9lqp


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A bracket játék hogy működik pontosan? Meg oldalon szoktátok kitölteni? Ott van valami pontozás, vagy csak egyszerűen magamnak kitöltöm, és mások láthatják és annyi? Ha mondjuk rögtön kiesik az első körben akit én mondjuk bajnoknak jelöltem, mi történik?zavi27
simán kiválasztod ki jut tovább minden párharcból.
de már a torna előtt, szóval nem várhatod meg hogy tényleg úgy lesz-e, a saját továbbjutóidat versenyezteted.

ha a bajnokod kiesik elsőre akkor nem valószínű hogy nyerni fogsz 😀 de amúgy semmi se történik, számolja tovább neked az Espn vagy a Yahoo, csak egy ágad döglött be, a többi még bejöhet.

a többiek nem látják miket választottál csak amik már lementek, meg aki már kiesett.

több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 844 — Amerikai sportok rajongója
A bracket játék hogy működik pontosan? Meg oldalon szoktátok kitölteni? Ott van valami pontozás, vagy csak egyszerűen magamnak kitöltöm, és mások láthatják és annyi? Ha mondjuk rögtön kiesik az első körben akit én mondjuk bajnoknak jelöltem, mi történik?
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 926 — no es importante
na akkor March Madnesst alapozó hétvégi kosármaratonra fel, most kezdődik a C-USA döntő
 www.cbssports.com/collegebasketball/video/cbk-live

meg az America East finálé
 www.phstream.com/2010/10/watch-espn-2-live-stream.html


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
A Cuse harmadszorra csak megverte a G'Townt. Kellett már a kicsi lelkemnek, így utoljára. 😊
A döntős sem lesz rossz Boeheim vs Pitino. Mester és tanítványa utoljára a Big Eastben.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 926 — no es importante
Oké, hogy Noel sérülése óta minden esély elszállt valami komolyabb eredményre, de azért szomorú, hogy milyen vereségeket szedett össze azóta a Cats. A vicc az, hogy közben meg a Mizzou és a Gators legyőzése talán a két legjobb W volt az egész szezonban.Jakehomer
Míg a Louisville lehengerlő 😊 a jelenlegi papírforma szerint az Indiana döntőzhet még, de minden csapatnak megvannak a gyenge pontjai, azt hittem pl. Kellyvel a Duke nem kap ki egy Marylandtől


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 611 — Panthers fan
Oké, hogy Noel sérülése óta minden esély elszállt valami komolyabb eredményre, de azért szomorú, hogy milyen vereségeket szedett össze azóta a Cats. A vicc az, hogy közben meg a Mizzou és a Gators legyőzése talán a két legjobb W volt az egész szezonban.

Tepper takarodj!
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 926 — no es importante
nem sokon múlt a FIU csoda... ma Horizon, NEC és Summit döntők

az eddigi bejutók: Florida Gulf Coast, Liberty, Harvard, James Madison, Iona, Creighton, Belmont, Davidson, Western Kentucky, Gonzaga


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Creighton/Wichita State meccs igazából mindegy volt, mert mindkettő tourney-s csapat.. de a Big Southból a 15-20-as mérlegű Liberty jutott be! 😀 Van egy nagyon állat tripladobójuk Davon Marshall személyében.. nem tudom a Duke ellen mire fognak menni 😕

Michigan meg elbalfaszkodta a végét, így büntetőket dobni.. vicces csapat Hardaway Jr, Glen Robinson III, Burke mind kihagyták.
Atyaég, ezt kihagyni... megérdemelték.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 926 — no es importante
a Harvard, a Florida Gulf Coast és a Belmont már megváltotta jegyét a Big Dance-re (utóbbi hatalmas meccs volt), most kezdődik a Big South döntő második félideje az ESPN2-n, utána pedig MVC-finálé [Creighton vs. Wichita State] a CBS-en
 www.phstream.com/2010/10/watch-espn-2-live-stream.html


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 926 — no es importante
Míg egyes csapatok utolsó szombati alapszakasz meccsükre készülnek, valahol már javában megy a Tourney is, ma lesz az első két konfdöntő!

Magyar idő szerint 18-kor Florida Gulf Coast @ Mercer (Atlantic Sun), hajnali egytől Belmont vs. Murray State (Ohio Valley)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 266 — Tyrone Creek
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
hatalmas meccs volt.
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Rühellem, a Duke-ot és imádok röhögni rajtuk.. de sajnos Kelly-vel egész más csapat, kegyetlenül játszik ma.

Sajnos Kelly-vel No 1 seed-et fognak kapni.. de meg is érdemlik.

PS: ez is elég durva
"Creighton's Doug McDermott is the first player to score at least 40 points without missing a 2-pointer or a free throw since Arkansas State's Tevoris Thompson in December 2002"

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
catattack 3 520
JJ-nek! 😀

több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 926 — no es importante
ide is beírom, hátha érdekel valakit:

így fog kinézni az új BIG EAST (mivel a csoportból kilépő "Catholic 7" viheti magával a nevet is):
DePaul
Georgetown
Marquette
Providence
St. John's
Seton Hall
Villanova
(Butler, Xavier, Creighton)


nem tűnik rossznak, és a Tourney is maradhat az MSG-ben, míg a Cincinnati, Connecticut, USF, UCF, Houston, SMU, Tulane, Memphis, Temple csoport kosárban azért "érdekes" lesz


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 895 — Saturday Night Lights
Térd a fejbe:

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)