Kosárlabda

13 feliratkozó

több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 844 — Amerikai sportok rajongója
Dejó volt ez a Duke-Ohio State!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 307 — Lájkold a zsűrit!
Easy layup.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Már #19 - őrület! 😊

Mellesleg három coloradói csapat kezdett 5-0-val, az AFA veretlenségét éppen a Buffs szakította meg.

A Rams is baromi ígéretes, az öt győzelem közt a Washington-t nagyon elkalapáltuk idegenben, szerintem nekik is összejöhet egy nagy dobás idén a seniorok évében, főleg hogy a transfer C Iverson nagyon nagy fit-nek látszik. 5-én CU vs CSU.

A DU jövőre már a Summit League-ben folytatja.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 925 — no es importante
tudom én jól, attól még vicc, hogy hova süllyedt a Texas Durant távozása óta


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 893 — Saturday Night Lights
Tornagyőzelem a Baylor és a Murray State legyőzésével! Persze, biztos csak kicsúszott eredmények, mert még idény eleji formában vannak a nagyok, és csak a mák, mert ugye sokat gyengültünk, eltűnünk a süllyesztőben, és Pac-12 nyolcadik helyezett kaliberű csapatunk van, LOOOOL.

Valójában erősebbek vagyunk, mint az elmúlt években bármikor: Booker és Dinwiddie végre kibontakozhat, Roberson mellé pedig Josh Scott személyében találtunk egy igazi munkást a palánk alá. Mire a konf-meccsek elkezdődnek (vagy mire elkapunk egy-egy mintasulit megint), már top25-ösök leszünk. 😛TheMileHighCity
kívánságod már most teljesült 😉

a div2-es Chaminade meg elkapta a naaagy Texas-t Mauin, nem égés ám... 😀
 scores.espn.go.com/ncb/recap?gameId=323242124jjncaa
A Chaminade korábban is elejtett nagyvadakat, 2010-ben pl. az Oklahomát, itt a teljes lista ( www.nytimes.com/2011/11/21/sports/ncaabasketball/chaminade-prepares-for-annual-david-vs-goliath-basketball-of-maui-invitational.html), erre specializálták magukat.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 925 — no es importante
Tornagyőzelem a Baylor és a Murray State legyőzésével! Persze, biztos csak kicsúszott eredmények, mert még idény eleji formában vannak a nagyok, és csak a mák, mert ugye sokat gyengültünk, eltűnünk a süllyesztőben, és Pac-12 nyolcadik helyezett kaliberű csapatunk van, LOOOOL.

Valójában erősebbek vagyunk, mint az elmúlt években bármikor: Booker és Dinwiddie végre kibontakozhat, Roberson mellé pedig Josh Scott személyében találtunk egy igazi munkást a palánk alá. Mire a konf-meccsek elkezdődnek (vagy mire elkapunk egy-egy mintasulit megint), már top25-ösök leszünk. 😛TheMileHighCity
kívánságod már most teljesült 😉

a div2-es Chaminade meg elkapta a naaagy Texas-t Mauin, nem égés ám... 😀
 scores.espn.go.com/ncb/recap?gameId=323242124


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Tornagyőzelem a Baylor és a Murray State legyőzésével! Persze, biztos csak kicsúszott eredmények, mert még idény eleji formában vannak a nagyok, és csak a mák, mert ugye sokat gyengültünk, eltűnünk a süllyesztőben, és Pac-12 nyolcadik helyezett kaliberű csapatunk van, LOOOOL.

Valójában erősebbek vagyunk, mint az elmúlt években bármikor: Booker és Dinwiddie végre kibontakozhat, Roberson mellé pedig Josh Scott személyében találtunk egy igazi munkást a palánk alá. Mire a konf-meccsek elkezdődnek (vagy mire elkapunk egy-egy mintasulit megint), már top25-ösök leszünk. 😛


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 844 — Amerikai sportok rajongója
Végre megkezdödött a college kosár, talán most jobban is vártam mint az NBA-t! Ez a német támaszponton egy hangárban meccs nem volt semmi, és a meccs is nagyon jó lett, soha rosszabb kezdést! Szimpi lesz ez a UConn idén. És továbbra is nagyn kedvelem a Digi kommentátorpárosát. örülök, hogy a foci mellett idén a kosarat is adják újra.
több mint 11 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
A coloradói csapatok előzetesei a szezonra:

Colorado Buffaloes
Colorado State Rams
Denver Pioneers
Northern Colorado Bears
Air Force Falcons


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 475
Nem hiszem el. Nem rég még beszélgettünk, most meg már nincs. 😕 Nagyon fog hiányozni... 😕 😕
több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 587 — Invisible man
Voltam kint gyertyát gyújtani és nyugodtan mondhatom, hogy egész Paks gyászban van 😕 Szörnyű, még mindig nem hiszem el. Pár hónapja még együtt nyitottuk meg a kosárlabda Diákolimpiát, most meg... Nyugodj békében Ferdi!


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 728 — Patriots és Kaposvári KK fan
Teljesen ledöbbentem, nem is tudok mit írni.. 😕
Nyugodj Békében Ferdi!
Borzasztó tragédia, őszinte részvétem és sok erőt kívánok a gyászoló családnak, barátoknak!



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Nyugodjék Békében! 😕

több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 264 — 49ers GM
Borzasztó...

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
most olvastam, sokkolt a hír 😕 pedig a műtét után azt hittem rendbe nlesz Ferdi. Isten nyugosztalja. 22 éves volt.

több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 587 — Invisible man
Borzasztó tragédia. Elhunyt Morgen Ferdinánd az ASE legnagyobb tehetsége. Szegény Frici bá, pár évvel a kislánya elvesztése után most az egyik fia megy el hirtelen... Kitartást nekik... 😕


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 728 — Patriots és Kaposvári KK fan
Elkezdődött a férfi NB1/A csoport is.
Így kell kezdeni egy szezont 2006 után Körmenden győzni 😀
Kyle Swanston laza 43/27-et 44 VAL-os teljesítménnyel. Azt hiszem a forduló legjobbja díjat is besöpri.
Soha rosszabb szezonkezdetet.



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 12 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 728 — Patriots és Kaposvári KK fan
Én emlékszem rosszul, vagy Horváth Ákos ennél azért tényleg sokkal jobb játékos volt régen, nem? Ebben az egész selejtezősorozatban szánalmasan szarul játszik. Mint mondjuk még jópáran, de ő különösen feltűnő nekem.Schleck
Nem emlékszel rosszul sőt, Horváth Ákos az év játékosa volt az elmúlt két szezonban ebben az egész selejtezősorozatban gyenge volt, mint a harmat, ahogy többen is.

Kár, ezért a horvát meccsért, mert ez nyerhető volt. A horvátok bár nem vették félvállról, de nem is pörögtek 100%-on, a sorozat már korábban elúszott, nem is az osztrák lebőgéssel, hanem az ukránok elleni meccsel. Ott is fejben és mentalitásban vesztettünk ők is előttünk járnak, akkor és most is buktuk a pattanózást és mellette gyenge büntetőzés és védekezési hibák és rossz döntések sokasága.
Lóránttól kissé sértődött meccs utáni nyilatkozat és kijelentése, se éppen pozitív szájízt hagyott a szurkolókban a Tv előtt, akik köztük én is jóval többet vártam. Ebbe az Eb sorozatba sokkal több volt, le kell vonni a tanulságokat, mert ez kudarccal végződött.



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Én emlékszem rosszul, vagy Horváth Ákos ennél azért tényleg sokkal jobb játékos volt régen, nem? Ebben az egész selejtezősorozatban szánalmasan szarul játszik. Mint mondjuk még jópáran, de ő különösen feltűnő nekem.

több mint 12 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 728 — Patriots és Kaposvári KK fan
Ma a válogatott sorsdöntő meccset játszik az osztrákok ellen. Győzni kell különben a csoport 3. helyét sem fogjuk elérni. A Digisport élőben közvetíti a meccset 20.15-től.

Hajrá Magyarok!

u.i: Na amit ezen a meccsen a magyar válogatottnak nevezett együttes művelt a "teli talpas parasztgyerekeknek" titulált sógorok ellen arra nincsenek szavak.
Szégyen gyalázat!



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ez a férfi kosárcsapatunk még mindig choker sajnos. 😕

több mint 12 éve
adyno12 Atlanta Falcons 294 — Falcons fan
Az olimpiai férfi kosárlabda mérkőzések magyar kommentárral elérhetőek itt:

 kezdo5.hu/index.php/eu-kulonvelemeny/4441-olimpia-joen-a-masodik-nap

Kezdő5 - Öt szakág, egy helyen! : http://www.kezdo5.hu

Think about first ever victory! - BTK Boys!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
sajnálom, hogy alig hoznak válogatott eseményeket Miskolcra bármilyen sportágban (tudom, szar a stadion, a csarnokok meg kicsik) pedig a hangulat garantáltan fasza lenne:  kezdo5.hu/index.php/mnoikulonvelemeny/4331-u16-magyarorszag-szlovakia
kíváncsi vagyok amúgy, hogy a korosztályok mikor "romlanak el", mert így 15 évesen az európai élmezőnyhöz tartoznak a lányok, fizikálisan csak a szláv csapatoktól vannak elmaradva, technikailag/taktikailag pedig átlag feletti dolgokat mutatnak, amit a közönséggel karöltve (legtöbbször) sikerül is kihasználni. a kezdeti cél a szövetség részéről 1 (egy!) győzelem volt, hogy egyedüli korosztályos csapatként az "A" divizóban maradjanak, ehhez képest pénteken indul az egyenes kieséses szakasz a legjobb nyolc között 😊
több mint 12 éve
adyno12 Atlanta Falcons 294 — Falcons fan
Podcast - A magyar férfi kosárlabdáról 1 óra 10 percben...

http://kezdo5.hu/index.php/podcast-ffi/4253-kezd5hu-podcast-2-resz

Kezdő5 - Öt szakág, egy helyen! : http://www.kezdo5.hu

Think about first ever victory! - BTK Boys!
több mint 12 éve
adyno12 Atlanta Falcons 294 — Falcons fan
Vojvodát leszámítva az összes többi SF a vicc kategória.empty taxi
Egy rövid indoklást kérhetek, hogy miért vicc kategória mondjuk Molnár Bandi, vagy Ferencz Csaba? Illetve ki jobb náluk, aki oda kerülhetett volna?adyno12
Molnár szvsz csak azért kezdő az NB1-ben mert az apja kosárlabdaedző, előbb látnék a válogatottban egy Dénes Gabit ezzel mindent elmondtam.
Ferencz támadásban főleg dobásban OK, de a védekezése sztem gyenge.
H ki jobb? Sajna nincs más, egyszerűen SF poszton nincs nemzetközi szintű depthünkempty taxi
Bandival idén nem volt problémám, a sérüléséig nagyon jó volt a Sopronban. Válogatottban szerintem evidens, hogy Áki lesz a kezdő SF. Ferencz ahogy említetted támadásban ok, tud védelmet bontani, Ákihoz hasonlóan jól triplázik. Viszont őt nagy divat ebben a magyar mezőnyben lebecsülni, ami balgaság. Tud ő olyan kvalitásokat mutatni védekezésben, ami miatt ott a helye a nemzeti keretben. DG sajnos évek óta nem a DG, aki mondjuk 2004-2006 között volt, pedig nagyon jó lenne, ha hozni tudná az akkori formáját.

Kezdő5 - Öt szakág, egy helyen! : http://www.kezdo5.hu

Think about first ever victory! - BTK Boys!