Kosárlabda

13 feliratkozó

több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 611 — Panthers fan
Na az Ole Miss után úgy tűnik a TAMU skalpja is meglesz idegenben, kezd alakulni a csapat, mondjuk Harrow és Goodwin nagy csalódás.

Simán hallatszik a Go Big Blue még itt is 😊
Volt egy 50 feletti csóka "I still hate Laettner" pólóban, egy ilyen nekem is kéne 😀

Tepper takarodj!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
kezdek rászokni az ncaa kosárra, sikerült ma elcsípni a cuse vereségét, a mi (U) meccsünkön egy kurvajó hajrát és a köcsög kansas upsetjének is láttam a végét, nemsokára meg no1 michigan vs no3 indiana 😊
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 844 — Amerikai sportok rajongója
fáj kimondani, de Siva mintha a csapat kerékkötője lenne... harmadik vereség zsinórban, nájszjjncaa
Én ami meccseken elcsíptem idén nagyon gyenge volt mindig.
Szinte minden kiemelt kikapott idegenben, szép.
"Városi" rangadó Nc state-NC csodálatos meccs volt, de a Hoyas is izgalmas volt végig.
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 926 — no es importante
fáj kimondani, de Siva mintha a csapat kerékkötője lenne... harmadik vereség zsinórban, nájsz


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 844 — Amerikai sportok rajongója
Butler-Gonzaga végjáték 😊

jjncaa
Utolsó 2 percet elcsíptem most az Americán az is nagyon durva volt, de ez az uccsó labdaleladás és gól...😊
Viszont gators meccs nagyon unalmas volt sajnos, Louisville meg nem került fel sehova a szokott oldalaimon.
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 926 — no es importante
Butler-Gonzaga végjáték 😊



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Hát ezt hogy sikerült így elbalfaszkodni.. mondjuk azt a reboundot visszanézném, de hát a bírók nem fújtak faltot.
Megint új No.1. lesz 😕

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 926 — no es importante
grat a SIVAcuse-nak... 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Köszi mindkettőtöknek!

Fuh, milyen undorító flop csapat ez a UCLA...

több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Valaki felvilágosítana, hogy ez az Oregon-UCLA milyen jelentőségű meccs most?Schleck
Mindkét csapat Tourney-t fog játszani, de nem fog a 6-os seedért vagy jobbért verekedni egyik se, Zona meccset néztem picit, egyetlen igazán jó Pac-10-es csapat.. korrekt mély csapat, de sztem még ők se TOP 10-esek overall.

Triche nagyon állat meccset tol, gyakorlatilag csak
Lville meg elég korrekt csapatnak tűnik így Dienggel, és szerintem nem játszottak ma 100%-ot.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 926 — no es importante
Valaki felvilágosítana, hogy ez az Oregon-UCLA milyen jelentőségű meccs most?Schleck
a Pac-12 eddig szinte összes jelentősebb non-konf meccsét elbukta, szóval nem becsülném túl a csoport erejét, de talán végre a rájátszásban is képesek lesznek egy-két bravúrra a csapatok (tavaly abszolút mélyponton volt a Pac-12, innen mondjuk nem nehéz előrelépni)

most megy a Louisville-Syracuse, az remek meccs, de én jelentőségében még a Creighton vs. Wichita State-t is a UCLA-Oregon elé tenném


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Valaki felvilágosítana, hogy ez az Oregon-UCLA milyen jelentőségű meccs most?

több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 844 — Amerikai sportok rajongója
Brilliáns nap van ma, legalább 4-5 pöpec meccsel.. jön valaki nézni őket, szerintem a Louisville-Cuse-t biztos nézem... sajna a Creighton meccs és a Pac-10 battle is akkor van.

Az abszolút top meccs természetesen a Butler-Gonzaga (bár Clarke nélkül szerintem a Zags relatíve simán behúzza), és túl későn is van sajna.. valszeg valamit még az A10-ből nézek, talán a Charlotte-Richmond lehet érdekes, a többi elég laposnak tűnik (VCU/Temple érdekelne még, de azok elég simák lesznek)Igor
Nekem Digis Florida-Mizzou van tervben, holnap letöltve meg Ville-Syracuse valszeg.
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 926 — no es importante
ne is említsd, természetesen mára sikerült 3 all-star gálát bezsúfolni, de mindig ez van 😊 de a The Ville-Cuse-t muszáj lesz élőben megnézni, utána NFLPA Bowl (szerencsére mindkettő espn playeren), a Shrine Game-t meg majd letöltöm...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Brilliáns nap van ma, legalább 4-5 pöpec meccsel.. jön valaki nézni őket, szerintem a Louisville-Cuse-t biztos nézem... sajna a Creighton meccs és a Pac-10 battle is akkor van.

Az abszolút top meccs természetesen a Butler-Gonzaga (bár Clarke nélkül szerintem a Zags relatíve simán behúzza), és túl későn is van sajna.. valszeg valamit még az A10-ből nézek, talán a Charlotte-Richmond lehet érdekes, a többi elég laposnak tűnik (VCU/Temple érdekelne még, de azok elég simák lesznek)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
tudom én jól, attól még vicc, hogy hova süllyedt a Texas Durant távozása ótajjncaa
Jövőre ha Julius Randle és Keith Frazier is náluk köt ki, akkor máris lesz egy 5*-os SG, PF párosuk.
Az azért sok mindent elárul a Texas jelenlegi nívójáról, hogy Frazier-el kapcsolatban úgy gondolják a szakértők, hogy az SMU-t választja majd a Texas (és az Aggies) ellenében.

@KJuraszik
több mint 11 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
 www.bloguin.com/runthefloor/2013-articles/january/colorado-beats-arizona-83-80.html?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter

Tudom, én reagálom túl. Nyilván a Wildcats ilyen fasza csapat. Persze, mi vagyunk a hibásak, hogy leadtuk a 17 pontos előnyt, de akkor is egy rommá nyert meccset vettek el tőlünk. 😡


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 893 — Saturday Night Lights
Hanga a Bilbaóhoz szerződik, újabb előrelépés.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 611 — Panthers fan
Nem okozott csalódást a meccs (kb a büntetőzések közti különbségen múlt), még úgy se, hogy ez a vacak Cardinals nyert 😊 Jól össze vannak rakva, mint mindig, ráadásul az alapembereik most már elég rutinosak is.

A Wildcats játéka meg még nagyon ingadozó, jó a keret, de nem találták még meg az összhangot a játékosok. Biztos javulni fognak tavaszig, de idén nem valószínű, hogy komoly faktor lesz a Kentucky a MM-en.

Tepper takarodj!
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 844 — Amerikai sportok rajongója
Magyar idő szerint 22-kor Kentucky @ Louisville
THE greatest rivalry in college basketball! Kötelező néznivaló a bowlok mellett 😊jjncaa
Huh, ezt én is kinéztem, igen!😊
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 926 — no es importante
Magyar idő szerint 22-kor Kentucky @ Louisville
THE greatest rivalry in college basketball! Kötelező néznivaló a bowlok mellett 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 728 — Patriots és Kaposvári KK fan
Meg van a 8. győzelem és az egyik rivális a Sopron otthonában!
Végre megint van Kaposváron kosárlabda! Bruschi85
és az a legdurvább, hogy Fekete Ádinak még erre a szezonra is bizalmat szavaztak. de eddig úgy néz ki, hogy bejön neki majdnem minden.shawnka
Tősgyökeres kaposváriként, nem is volt kérdés, hogy maradni fog, külföldi edzőt minek hoztunk volna, azzal már befürödtünk korábban, "drága" magyar edzőre meg nincs nekünk pénzünk, végre a magyar mag is erősödött Hendlein, Drahos érkezésével és a 3 extra légiós pedig kiemelkedik az egész NB1-ből Dunn és Spica szinte végig kiegyensúlyozott volt, Swanston pedig bármikor képes extrára kintről.
Ősidők óta nem volt ilyen, hogy 11! győzelmünk legyen és a tabella 2. helyén tanyázzunk.
Csak tartson ki ez a lendület a jövő évben és a csapat körül is minden legyen rendben és akkor ismét sikeresek lehetünk.



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 266 — Tyrone Creek
Meg van a 8. győzelem és az egyik rivális a Sopron otthonában!
Végre megint van Kaposváron kosárlabda! Bruschi85
és az a legdurvább, hogy Fekete Ádinak még erre a szezonra is bizalmat szavaztak. de eddig úgy néz ki, hogy bejön neki majdnem minden.
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 844 — Amerikai sportok rajongója
NCAA kosarat nem nézitek mostanában? Nekem most volt egy szenzációs Arizona-Florida előtte meg Digin a Michigan-wvu.
több mint 11 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 728 — Patriots és Kaposvári KK fan
Meg van a 8. győzelem és az egyik rivális a Sopron otthonában!
Végre megint van Kaposváron kosárlabda!



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!