Make Love

27 feliratkozó

több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Lassan kitiltanak innen, de kösz.

Off: a kép jó lesz?Matthew99
harmadnapos vagyok, most nem tudom rendesen felmérni a terepet
holnap megpróbálok válaszolni... 😀

több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 575 — Invisible man
Lassan kitiltanak innen, de kösz.

Off: a kép jó lesz?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Boldogat Matthew! 😊

több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 575 — Invisible man
akkor mar en is itt: isten eltessen, minden sigkeszitok legnagyobbika!Mikey
Köszönöm, de nem hiszem hogy így van 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 557
akkor mar en is itt: isten eltessen, minden sigkeszitok legnagyobbika!
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 575 — Invisible man
Meglepetés születésnapi party a legjobb haverjaimmal és a családommal... Megfizethetetlen 😀Matthew99
a legjobb

(Boldog Szülinapot, így utólag 😊)Fucu
Hát ha már kerek akkor megérdemlem 😊 Kösz


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Meglepetés születésnapi party a legjobb haverjaimmal és a családommal... Megfizethetetlen 😀Matthew99
a legjobb

(Boldog Szülinapot, így utólag 😊)



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 575 — Invisible man
Meglepetés születésnapi party a legjobb haverjaimmal és a családommal... Megfizethetetlen 😀Matthew99
Off ide, de boldog születésnapot.szaba
Kösz.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 456
Meglepetés születésnapi party a legjobb haverjaimmal és a családommal... Megfizethetetlen 😀Matthew99
Off ide, de boldog születésnapot.
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 575 — Invisible man
Meglepetés születésnapi party a legjobb haverjaimmal és a családommal... Megfizethetetlen 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
2 haver+ 2 üveg JackDaniels :cool:FViktor93
+1

Tél :cool: Coloradói idő Magyarországon. 😊


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
2 haver+ 2 üveg JackDaniels :cool:
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
akkor matol vegzettsegemet tekintve is bolti elado vagyok, es nem csak azert, mert 2 honapja akkent dolgozom.

nem alomszakma ugyan, de most boldogsag van.Mikey
Akkor gratulálunk hozzá 😊
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 557
akkor matol vegzettsegemet tekintve is bolti elado vagyok, es nem csak azert, mert 2 honapja akkent dolgozom.

nem alomszakma ugyan, de most boldogsag van.
több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
A Malévot sajnálom, de a 31 új Ryanair járatnak nem kicsit örülök 😊


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
http://www.cda.pl/video/225918b/Jak-ona-pieknie-gra én szívesen korrepetálnám,még akkor is ha zongorázni nem tudok 😀

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Mint a tippmix. Mindig az utolsó megy el. 😊Sobri Jóska
a tanerő nagy tippmixes akkor mert ez az utolsó előtti előtti volt, de az eredményhírdetés csúnyán elhúzódott 😛

több mint 12 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
jól van, a maradék egynek is feltették végre a jegyét és egyes 😀 mehetek vissza szerdán, ennyit errőlHöri
ne csodálkozz, jinxelted, megérdemelted, vissza mennyé' 😊

több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 013 — #NoStress
Mint a tippmix. Mindig az utolsó megy el. 😊

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
jól van, a maradék egynek is feltették végre a jegyét és egyes 😀 mehetek vissza szerdán, ennyit erről

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
70-452: PRO: Microsoft SQL Server 2008 Business Intelligence Development and Maintenance :cool: I'm a fuckin' expert 😀
Na, EZ többet ér mint 15 bölcsész vizsga 😛
//sőt ha hozzáadunk egy Vargás értsd vargás nagyon kis betűvel lekicsinylő becsmérlő hangnemben fizikai vizsgát, még úgy is.

FuckYeahBlack_Adder
Azon agyalok, hogy kellene nekem valami papír JAVA-ról. Szerinted megéri belefeccölni a pénzt, hogy kapjak egy tanusítványt? Bár ma kaptunk egy extra szabadnapot, de csak azért, mert az elmúlt három hétben annyit túlóráztunk, hogy ihaj. Szóval egy másik munkahelyet el bírnék képzelni..... és másféle munkát.

Amúgy gratulálok minden sikeres vizsgázónak. 😉füligjimmy
Thx.
Egyrészt nekem ingyen van mert a cég állja, szóval nekem árat nem kellett mérlegelnem szerencsére.
Másrészt kell is, h fenn tartsuk a Microsoft Gold Partner rangot, ami rengeteg előnnyel jár

Ezen kívül szvsz nagyon jól mutat az önéletrajzban. Ráadásul Microsoft vonalon, ha van elég vizsgád, akkor mindenképp SENIOR szoftverfejlesztőnek kell, h tartsanak. Akkor is, ha érettségid sincs. Ez azért pénzben is nagyon nem mindegy, szóval szvsz mindenképp megéri. Nem tudom, h JAVAs vonalon van-e ilyen, illetve ha igen az pontosan mennyi vizsgát jelent.

Állásinterviewnál szvsz a diplománál mindenképp specifikusabb tudásról árullkodik. Ha el akarsz helyezkedni egy szakterületen, és van róla vizsgád az nyilván előny.

Egy MS vizsga asszem 28000 lenne. Hogy megéri-e, attól függ mennyi pénzed van, mennyire vagy rászorulva ilyen vizsgákra, h jobb állást kapj, stb... Akik évszakonta cserélgetik a mobiljukat /*fúú de rühellem őket, de én legalább okosabb vagyok a saját telómnál 😛 😀*/, azok mondjuk kihagyják a tavaszi mobilt és vizsgáznak helyette. Szvsz simán megéri. Vagy ennyivel kevesebbet költesz benzinre és inkább biciklivel/gyalog jársz egy kicsit. Szóval elő lehet teremteni rá a pénzt máshonnan, és utána senki ki nem törli a CVdből.

Pénz mellett idő is, de ha nagyon intenzíven tanulsz, főleg braindumpokból, akkor akár 1 hétvége alatt is fel lehet készülni, főleg ha már van tapasztalatod az adott témakörben.

Szumma: Szerintem megéri, de azért kicsit szétnézhetsz a munkaérő piacon, h a munkáltatóknak mennyit is ér ez pontosan. Nálunk a Gold Partner státusz miatt elég sokat...

PS.: Egyébként szét kell nézni, úgy hallottam h olykor szoktak lenni 'akciók', amikor a sikeres vizsga ingyen van, vagy csak jel képes összegért. Nem tudom mennyire igaz, csak hallottam...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
70-452: PRO: Microsoft SQL Server 2008 Business Intelligence Development and Maintenance :cool: I'm a fuckin' expert 😀
Na, EZ többet ér mint 15 bölcsész vizsga 😛
//sőt ha hozzáadunk egy Vargás értsd vargás nagyon kis betűvel lekicsinylő becsmérlő hangnemben fizikai vizsgát, még úgy is.

FuckYeahBlack_Adder
Azon agyalok, hogy kellene nekem valami papír JAVA-ról. Szerinted megéri belefeccölni a pénzt, hogy kapjak egy tanusítványt? Bár ma kaptunk egy extra szabadnapot, de csak azért, mert az elmúlt három hétben annyit túlóráztunk, hogy ihaj. Szóval egy másik munkahelyet el bírnék képzelni..... és másféle munkát.

Amúgy gratulálok minden sikeres vizsgázónak. 😉

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
70-452: PRO: Microsoft SQL Server 2008 Business Intelligence Development and Maintenance :cool: I'm a fuckin' expert 😀
Na, EZ többet ér mint 15 bölcsész vizsga 😛
//sőt ha hozzáadunk egy Vargás /*értsd vargás, nagyon kis betűvel, lekicsinylő, becsmérlő hangnemben*/ fizikai vizsgát, még úgy is. 😛 😊

FuckYeah

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
nem tom hová-merre jársz , de a darabszám ugye nem mindig mérvadó... 😛yooker
15 bölcsészvizsga csak többet ér, mint egy fizika, ugye tenorx? 😛JJ
Hát 😀 Tekintve, hogy a sikeres fizika vizsgám után pezsgőt bontottam és azzal rohangáltam a szinten 😀
De másnál lehet.tenorx
azthittem tudod, hogy inni kell, nem rohangálni vele ész nélkül, csak fölrázod... :cool:


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
egyetlen tantárgyra vagyok tőle, hogy minden kurzusom sikeres legyen!

és ez nem 6 tantárgyat jelent mint múltkor 😀 hanem 15 bazmeg! 15! Redshirted Freshman korom óta nem volt olyan, hogy ne bukjak meg semmiből. A végén még ösztöndíjat is kapok.

hát ennyire vagyok király forma.Höri
nem tom hová-merre jársz , de a darabszám ugye nem mindig mérvadó... 😛yooker
15 bölcsészvizsga csak többet ér, mint egy fizika, ugye tenorx? 😛JJ
Hát 😀 Tekintve, hogy a sikeres fizika vizsgám után pezsgőt bontottam és azzal rohangáltam a szinten 😀
De másnál lehet.