NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

NBA

33 feliratkozó

több mint 1 éve
dawyd728 3 836
tenorx
DBook90
Szerintetek az rendben van, h egy Beal féle ellenértéknél kicsit többért akarja a cserét? 4 éves szerződése van. Nem Davis szituáció ez, ahol 1 év volt hátra és zsarolhatta azzal a kérőket, h úgysem fog ott hosszabbítani, csak a Lakers.

Helyzet az, h akarta a nagy pénzt, amit, ha elpályázott volna 1 évvel ezelőtt, nem kapott volna meg máshol, csak kevesebbet és azt is csak hasonló erősségű csapattól, akikkel hasonlóan nem lett volna bajnoki címre esélyes. Így meg adja magát, a pénz mellett építette azt a képet, ami a többi sztártól különb személyiség képe. Ami a mai világban további milliókat hoz csak már nem liga irányából.
Ha már az élet úgy hozta, h mindenkinek az lenne a legjobb, ha cserélnék, akkor ott a kérdés, miért nem cserélhetné el mondjuk Minnesotába őt KAT-ért a Blazers, vagy Utah-ba, vagy bármelyik Heatnél jobb ajánlatot adni tudó csapatba?

Nekem azzal van a kisebb bajom, h cserét kért. Lehet magyarázni valahol, h Scoot draftolása után mindenkinek az a legjobb, ha csere lesz. Btw kíváncsi lettem volna Miller esetén most mi zajlana, de ezt már sosem tudjuk meg. Ebből a szempontból Blazers is beszari volt és hagyta, h Lillard mondja ki a válást, pedig ők is megtehették volna. Ez a legkisebb.
dawyd728
Ezt a Portlandnek kell eldöntenie, hogy volt-e hátsó dealjük Lillarddal ezzel kapcsolatban, ér ez nekik ennyi PR-t valóban jobb packaget tud adni a másik csapat annyival?

Mondjuk ha KATért cserélik el akkor full kretének, Utahnak meg minek kéne, persze csak ha példa volt akkor ok.

Nekik inkább cetlik kellenek, Heat packagel annyi a gond, hogy Herro kell bele aki rohadtul nem kell a Portlandnek, ha egy 3.fél viszont tesz bele packaget akkor már érdekesebb a helyzet.

Azért azt se feletjsük el, hogy Lillard szerződése rohadtul rontott az értékén szóval a Portland is hülye volt, hogy nem akkor ment a trade.
Toca
KAT köré épülő csomag nem teljes újjáépülés. Van, aki ezt választja, mert nem akar évekig negatív szezonokat..
Utah rengeteg draft pickkel bír. Elmúlt 40 évben 5 negatív szezonjuk volt, amiből 4 az elmúlt 10 évben.., szóval nincs arrafelé hagyománya a korábban beszélt tankolásnak..
Hiába kellenek Portlandnek draft pickek, ha a Heat csak a sajátjait tudja adni, és a sajátjai közül is hiányzik a '25-ös.
több mint 1 éve
dawyd728 3 836
tenorx
DBook90
Szerintetek az rendben van, h egy Beal féle ellenértéknél kicsit többért akarja a cserét? 4 éves szerződése van. Nem Davis szituáció ez, ahol 1 év volt hátra és zsarolhatta azzal a kérőket, h úgysem fog ott hosszabbítani, csak a Lakers.

Helyzet az, h akarta a nagy pénzt, amit, ha elpályázott volna 1 évvel ezelőtt, nem kapott volna meg máshol, csak kevesebbet és azt is csak hasonló erősségű csapattól, akikkel hasonlóan nem lett volna bajnoki címre esélyes. Így meg adja magát, a pénz mellett építette azt a képet, ami a többi sztártól különb személyiség képe. Ami a mai világban további milliókat hoz csak már nem liga irányából.
Ha már az élet úgy hozta, h mindenkinek az lenne a legjobb, ha cserélnék, akkor ott a kérdés, miért nem cserélhetné el mondjuk Minnesotába őt KAT-ért a Blazers, vagy Utah-ba, vagy bármelyik Heatnél jobb ajánlatot adni tudó csapatba?

Nekem azzal van a kisebb bajom, h cserét kért. Lehet magyarázni valahol, h Scoot draftolása után mindenkinek az a legjobb, ha csere lesz. Btw kíváncsi lettem volna Miller esetén most mi zajlana, de ezt már sosem tudjuk meg. Ebből a szempontból Blazers is beszari volt és hagyta, h Lillard mondja ki a válást, pedig ők is megtehették volna. Ez a legkisebb.
dawyd728
ebbe a vitába nem akarok belefolyni mert nem vagyok olyan aki naprakész ebben a témában, csak hétről hétre hónapról hónapra évről évre mindig ezt olvastam hozzászólásokban hogy miért nem kért már cserét most meg hogy kér akkor miért kért, nyilván a leírtak alapján nlamit mondasz vet fel kérdéseket csak tényleg az a vicces hogy előtte azért volt cseszegetve a csávó hogy maradt most meg azért mert menni akar
DBook90
Az, h van egy hangos kisebbség akár ebben a topicban is, aki minden all-nba tehetséget bajnokesélyesben akar látni, az attól még csak hangos kisebbség. Én hiszem azt, h több ember szurkol csapatoknak, mint ahány 1-1 játékosnak. Aki pedig csapatnak szurkol elsősorban, az átérzi milyen amikor külső szereplők próbálják nulla kockázattal az észt osztani hova kellene cserélni xyz-t és akadályozni egy csapat építkezését, ezáltal bajnoki reményeit.
több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
tenorx
DBook90
Szerintetek az rendben van, h egy Beal féle ellenértéknél kicsit többért akarja a cserét? 4 éves szerződése van. Nem Davis szituáció ez, ahol 1 év volt hátra és zsarolhatta azzal a kérőket, h úgysem fog ott hosszabbítani, csak a Lakers.

Helyzet az, h akarta a nagy pénzt, amit, ha elpályázott volna 1 évvel ezelőtt, nem kapott volna meg máshol, csak kevesebbet és azt is csak hasonló erősségű csapattól, akikkel hasonlóan nem lett volna bajnoki címre esélyes. Így meg adja magát, a pénz mellett építette azt a képet, ami a többi sztártól különb személyiség képe. Ami a mai világban további milliókat hoz csak már nem liga irányából.
Ha már az élet úgy hozta, h mindenkinek az lenne a legjobb, ha cserélnék, akkor ott a kérdés, miért nem cserélhetné el mondjuk Minnesotába őt KAT-ért a Blazers, vagy Utah-ba, vagy bármelyik Heatnél jobb ajánlatot adni tudó csapatba?

Nekem azzal van a kisebb bajom, h cserét kért. Lehet magyarázni valahol, h Scoot draftolása után mindenkinek az a legjobb, ha csere lesz. Btw kíváncsi lettem volna Miller esetén most mi zajlana, de ezt már sosem tudjuk meg. Ebből a szempontból Blazers is beszari volt és hagyta, h Lillard mondja ki a válást, pedig ők is megtehették volna. Ez a legkisebb.
dawyd728
Ezt a Portlandnek kell eldöntenie, hogy volt-e hátsó dealjük Lillarddal ezzel kapcsolatban, ér ez nekik ennyi PR-t valóban jobb packaget tud adni a másik csapat annyival?

Mondjuk ha KATért cserélik el akkor full kretének, Utahnak meg minek kéne, persze csak ha példa volt akkor ok.

Nekik inkább cetlik kellenek, Heat packagel annyi a gond, hogy Herro kell bele aki rohadtul nem kell a Portlandnek, ha egy 3.fél viszont tesz bele packaget akkor már érdekesebb a helyzet.

Azért azt se feletjsük el, hogy Lillard szerződése rohadtul rontott az értékén szóval a Portland is hülye volt, hogy nem akkor ment a trade.
több mint 1 éve
DBook90 San Francisco 49ers 126
tenorx
DBook90
Szerintetek az rendben van, h egy Beal féle ellenértéknél kicsit többért akarja a cserét? 4 éves szerződése van. Nem Davis szituáció ez, ahol 1 év volt hátra és zsarolhatta azzal a kérőket, h úgysem fog ott hosszabbítani, csak a Lakers.

Helyzet az, h akarta a nagy pénzt, amit, ha elpályázott volna 1 évvel ezelőtt, nem kapott volna meg máshol, csak kevesebbet és azt is csak hasonló erősségű csapattól, akikkel hasonlóan nem lett volna bajnoki címre esélyes. Így meg adja magát, a pénz mellett építette azt a képet, ami a többi sztártól különb személyiség képe. Ami a mai világban további milliókat hoz csak már nem liga irányából.
Ha már az élet úgy hozta, h mindenkinek az lenne a legjobb, ha cserélnék, akkor ott a kérdés, miért nem cserélhetné el mondjuk Minnesotába őt KAT-ért a Blazers, vagy Utah-ba, vagy bármelyik Heatnél jobb ajánlatot adni tudó csapatba?

Nekem azzal van a kisebb bajom, h cserét kért. Lehet magyarázni valahol, h Scoot draftolása után mindenkinek az a legjobb, ha csere lesz. Btw kíváncsi lettem volna Miller esetén most mi zajlana, de ezt már sosem tudjuk meg. Ebből a szempontból Blazers is beszari volt és hagyta, h Lillard mondja ki a válást, pedig ők is megtehették volna. Ez a legkisebb.
dawyd728
ebbe a vitába nem akarok belefolyni mert nem vagyok olyan aki naprakész ebben a témában, csak hétről hétre hónapról hónapra évről évre mindig ezt olvastam hozzászólásokban hogy miért nem kért már cserét most meg hogy kér akkor miért kért, nyilván a leírtak alapján nlamit mondasz vet fel kérdéseket csak tényleg az a vicces hogy előtte azért volt cseszegetve a csávó hogy maradt most meg azért mert menni akar
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 567 — Lucas Scott
Amúgy nem akartam elhinni, hogy ekkora pálfordulás lesz a szurkolók meg a média szintjén is Lillard irányában, ha végre cserét kér, de hát itt vagyunk.

A csávó sokkal, sokkal hosszabb ideig tűrt Portlandben, és ráadásul most egy olyan helyzetben kért cserét, amikor egyértelműen jót tesz ezzel a franchisenak, mert van esélyük újraépülni. Konkrétan lose-lose lett volna mindenkinek, ha marad egy ilyen csikócsapat mellett.
Konkrétan ő tesz szívességet a franchisenak, hogy ő szakított, és nem várta meg, még simán elcserélik.

Teljesen hihetetlen.
tenorx
Teljesen egyetértek veled. Nekem a kedvenc nem Bulls játékosom. Hihetetlen, hogy azok után amit tett, majd pedig eltűrt Portlandért ,így viselkednek vele.
Gergőke
azert ne tegyunk ugy, hogy azzal hudejot tesz a franchisenak, hogy megjeleloli az egyetlen helyet, ahova hajlando menni. ezzel mindent tesz, csak nem eppen szivesseget a franchisenak. aztan majd jon egy olyan ellenertek, amit Butlerert kapott a Minny. gondolom ott is Butler tett szivesseget.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 785 — Pittsburgh Pirates, Aston Villa fan!
Amúgy nem akartam elhinni, hogy ekkora pálfordulás lesz a szurkolók meg a média szintjén is Lillard irányában, ha végre cserét kér, de hát itt vagyunk.

A csávó sokkal, sokkal hosszabb ideig tűrt Portlandben, és ráadásul most egy olyan helyzetben kért cserét, amikor egyértelműen jót tesz ezzel a franchisenak, mert van esélyük újraépülni. Konkrétan lose-lose lett volna mindenkinek, ha marad egy ilyen csikócsapat mellett.
Konkrétan ő tesz szívességet a franchisenak, hogy ő szakított, és nem várta meg, még simán elcserélik.

Teljesen hihetetlen.
tenorx
Teljesen egyetértek veled. Nekem a kedvenc nem Bulls játékosom. Hihetetlen, hogy azok után amit tett, majd pedig eltűrt Portlandért ,így viselkednek vele.

" class="embed">
több mint 1 éve
dawyd728 3 836
tenorx
DBook90
Szerintetek az rendben van, h egy Beal féle ellenértéknél kicsit többért akarja a cserét? 4 éves szerződése van. Nem Davis szituáció ez, ahol 1 év volt hátra és zsarolhatta azzal a kérőket, h úgysem fog ott hosszabbítani, csak a Lakers.

Helyzet az, h akarta a nagy pénzt, amit, ha elpályázott volna 1 évvel ezelőtt, nem kapott volna meg máshol, csak kevesebbet és azt is csak hasonló erősségű csapattól, akikkel hasonlóan nem lett volna bajnoki címre esélyes. Így meg adja magát, a pénz mellett építette azt a képet, ami a többi sztártól különb személyiség képe. Ami a mai világban további milliókat hoz csak már nem liga irányából.
Ha már az élet úgy hozta, h mindenkinek az lenne a legjobb, ha cserélnék, akkor ott a kérdés, miért nem cserélhetné el mondjuk Minnesotába őt KAT-ért a Blazers, vagy Utah-ba, vagy bármelyik Heatnél jobb ajánlatot adni tudó csapatba?

Nekem azzal van a kisebb bajom, h cserét kért. Lehet magyarázni valahol, h Scoot draftolása után mindenkinek az a legjobb, ha csere lesz. Btw kíváncsi lettem volna Miller esetén most mi zajlana, de ezt már sosem tudjuk meg. Ebből a szempontból Blazers is beszari volt és hagyta, h Lillard mondja ki a válást, pedig ők is megtehették volna. Ez a legkisebb.
több mint 1 éve
DBook90 San Francisco 49ers 126
Amúgy nem akartam elhinni, hogy ekkora pálfordulás lesz a szurkolók meg a média szintjén is Lillard irányában, ha végre cserét kér, de hát itt vagyunk.

A csávó sokkal, sokkal hosszabb ideig tűrt Portlandben, és ráadásul most egy olyan helyzetben kért cserét, amikor egyértelműen jót tesz ezzel a franchisenak, mert van esélyük újraépülni. Konkrétan lose-lose lett volna mindenkinek, ha marad egy ilyen csikócsapat mellett.
Konkrétan ő tesz szívességet a franchisenak, hogy ő szakított, és nem várta meg, még simán elcserélik.

Teljesen hihetetlen.
tenorx
eddig az volt a baj mindig hogy miért nem kért évekkel ezelőtt cserét, most mindenkinek az a baja hogy cserét kért
több mint 1 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Amúgy nem akartam elhinni, hogy ekkora pálfordulás lesz a szurkolók meg a média szintjén is Lillard irányában, ha végre cserét kér, de hát itt vagyunk.

A csávó sokkal, sokkal hosszabb ideig tűrt Portlandben, és ráadásul most egy olyan helyzetben kért cserét, amikor egyértelműen jót tesz ezzel a franchisenak, mert van esélyük újraépülni. Konkrétan lose-lose lett volna mindenkinek, ha marad egy ilyen csikócsapat mellett.
Konkrétan ő tesz szívességet a franchisenak, hogy ő szakított, és nem várta meg, még simán elcserélik.

Teljesen hihetetlen.
több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Ez a Dame story nekem kezd unalmas lenni. Nagyon szépen fel van építve a lojális szupersztár kép, de minek írta alá a 5 évet, ha 1 év után menni akar? Szerintem a Portland nem tartozik számára semmivel.
Szokták azt mondani róla, h az a csoda, h nem építettek köré bajnokesélyes keretet, pedig rajta nem múlna. Ezt is vitatom, mert az olyan esetek, mikor Facundo Campazzo legit nba játékosnak tűnik veled szemben, ott gondok vannak veled is. Szerintem baromi nehéz egy a liga top10 peremén táncoló játékosra bajnokesélyest építeni. Ahhoz további 2 all-star kell minimum, aki illik is játékát tekintve mellé, h első emberként nyerj vele. Nem egy állandó MVP várományos játékos volt sosem, akitől ténylegesen a Blazers FO vette el a bajnoki gyűrű esélyét.

Szóval nekem visszás az, h Miami vagy semmi és a Blazers érezze rosszul magát, amiért azt mondják bocsi, de hülyék nem vagyunk. 6-8 jobb ajánlatot lehetne összeszedni liga másik 28 csapatától. 4 éves szerződés köti, amiből esetleg utolsó évében tud kilépni. Egyszerűen érthetetlen számomra ez a kutyakomédia.
dawyd728
Azért mondjuk az FO tényleg szar volt nem csinalt túl sok jó dolgot.
Azt se tudod, hogy hanyszor maradt mert megígérték, hogy mostmár rendes csapatot kap.
Szóval azért simán lehet, hogy árnyaltabb a dolog.
Lehetett volna melle egy komoly csapatot összerakni, hogy bajnokcsapat lett volna az necces látva a többi csapatot akik nyertek az elmúlt 10 évben, de Nyugati elit csapatot azért simán lehetett volna építeni.
több mint 1 éve
dawyd728 3 836
Ez a Dame story nekem kezd unalmas lenni. Nagyon szépen fel van építve a lojális szupersztár kép, de minek írta alá a 5 évet, ha 1 év után menni akar? Szerintem a Portland nem tartozik számára semmivel.
Szokták azt mondani róla, h az a csoda, h nem építettek köré bajnokesélyes keretet, pedig rajta nem múlna. Ezt is vitatom, mert az olyan esetek, mikor Facundo Campazzo legit nba játékosnak tűnik veled szemben, ott gondok vannak veled is. Szerintem baromi nehéz egy a liga top10 peremén táncoló játékosra bajnokesélyest építeni. Ahhoz további 2 all-star kell minimum, aki illik is játékát tekintve mellé, h első emberként nyerj vele. Nem egy állandó MVP várományos játékos volt sosem, akitől ténylegesen a Blazers FO vette el a bajnoki gyűrű esélyét.

Szóval nekem visszás az, h Miami vagy semmi és a Blazers érezze rosszul magát, amiért azt mondják bocsi, de hülyék nem vagyunk. 6-8 jobb ajánlatot lehetne összeszedni liga másik 28 csapatától. 4 éves szerződés köti, amiből esetleg utolsó évében tud kilépni. Egyszerűen érthetetlen számomra ez a kutyakomédia.
több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Funfact egy max szerződés lebontása nettóra.

Toca
Ez már kering pár napja.
Nem ennyire rossz a helyzet. NBA Escrow pl az lényegében marad nála. 50%-nál több marad zsebben.
dawyd728
Őszintén engem nem zavar. Sőt tetszik hogy mivel kurva sokat keres ezért a Federal tax sokkal nagyobb.
Szerintem 17 misiből is megtud élni 😀
Inkább csak érdekesség volt mit jelent egy 200 millás max.
több mint 1 éve
dawyd728 3 836
Funfact egy max szerződés lebontása nettóra.

Toca
Ez már kering pár napja.
Nem ennyire rossz a helyzet. NBA Escrow pl az lényegében marad nála. 50%-nál több marad zsebben.
több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Funfact egy max szerződés lebontása nettóra.

Toca
Az igen, hogy a fizetése 58%-át leadózza...
Bár gondolom ez a képlet max a hazai meccsekre érvényes
FLZOLI
Nagy különbség nem lehet.

Max a Jock és az Indiana Tax ami különbözik statenként ha jól értem. (persze az is 1.2 évente)
több mint 1 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Funfact egy max szerződés lebontása nettóra.

Toca
Az igen, hogy a fizetése 58%-át leadózza...
Bár gondolom ez a képlet max a hazai meccsekre érvényes

több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Funfact egy max szerződés lebontása nettóra.
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 567 — Lucas Scott
Ant is alárta a maxot
Negritis, a vajda
ezzel most mar papir is van rola, hogy ez az o csapata. kivancsi vagyok mikor csereljuk KATot. sztem jovo nyaron.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 515 — The Mathematician
Ant is alárta a maxot

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Sabonis top5 a posztján és all NBA 3rd teambe is benne van

Haliburton, lamelo ... Fiatal guard all star közel

20 éve is voltak olyan játékosok max szerződésen hogy a hajad fogod
Most is vannak
Az meg hogy ez most 40m nem 12 sztem irreleváns
Negritis, a vajda
Lamelo és Haliburton no brainer.
Sabonis ha meg kozeptavolira meg ráfekszik akkor tökéletesen illeszkedik a Kingsbe, nem kérdés.
Bane folyamatosan fejlődik, szerintem simán érthető ő is.
Illetve nincs nagyon FA ahol ilyen embereket szerezhetsz muszáj megtartani a sajatod és ennek ez az ára.
Toca
Én Bane esetén nem vagyok annyira biztos, h ő megéri. Persze támadásban nincs egy rossz szavam se, de védekezésben elég nehéz köré megfelelő védekezést tenni. Memphisnek sikerült. Szóval akár jól is kijöhet belőle a Grizzlies. Ettől még ő más csapatban nehezen látom hogyan szolgálna rá a maximumra.
dawyd728
itt az lehet a kérdés, hogy ki az aki Banere ajánlatot tett/tehetett volna ehhez hasonló értékben, mert cap space-e csak pár csapatnak volt... Utah? Houston? Pacers? Spurs?
a Utah-t el tudom képzelni, mert ott fiatal periméter játékos hiány van

btw nekem Sabonis a legneccesebb a listából, ez egy kiugró éve volt egy elég speciális sémában, és a PO-ban kijött amikor a GSW hagyta a periméterről és a festék tetejéről dolgozni... hogy neki elég sok hiányossága van a védekezésen kívül is, de remekül elossza és belép az üres területre... meglepődnék ha a következő PO szériában nem pont ugyanezt csinálnák vele még egyszer és akkor gyakorlatilag játszhatatlan a PO-ban?
sapka
Bane 3.legfontosabb jatekosod, nem tudod pótolni. Primeja csak most jön. Simán kitomték volna.
De bajnoki ablakot akarja kinyitni a Grizzles hülyeség lenne elengedni a legjobb shooterét.
Ez a szerződés két év múlva rohadt megérős lesz.

Sabonis meg dobásban fejlődhet, szerintem rá is fog gyúrni a nyáron amúgy most se volt rossz dobó szóval inkább fejben dőlt az el.
De szerintem is ő a legneccesebb.
több mint 1 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Sabonis top5 a posztján és all NBA 3rd teambe is benne van

Haliburton, lamelo ... Fiatal guard all star közel

20 éve is voltak olyan játékosok max szerződésen hogy a hajad fogod
Most is vannak
Az meg hogy ez most 40m nem 12 sztem irreleváns
Negritis, a vajda
Lamelo és Haliburton no brainer.
Sabonis ha meg kozeptavolira meg ráfekszik akkor tökéletesen illeszkedik a Kingsbe, nem kérdés.
Bane folyamatosan fejlődik, szerintem simán érthető ő is.
Illetve nincs nagyon FA ahol ilyen embereket szerezhetsz muszáj megtartani a sajatod és ennek ez az ára.
Toca
Én Bane esetén nem vagyok annyira biztos, h ő megéri. Persze támadásban nincs egy rossz szavam se, de védekezésben elég nehéz köré megfelelő védekezést tenni. Memphisnek sikerült. Szóval akár jól is kijöhet belőle a Grizzlies. Ettől még ő más csapatban nehezen látom hogyan szolgálna rá a maximumra.
dawyd728
itt az lehet a kérdés, hogy ki az aki Banere ajánlatot tett/tehetett volna ehhez hasonló értékben, mert cap space-e csak pár csapatnak volt... Utah? Houston? Pacers? Spurs?
a Utah-t el tudom képzelni, mert ott fiatal periméter játékos hiány van

btw nekem Sabonis a legneccesebb a listából, ez egy kiugró éve volt egy elég speciális sémában, és a PO-ban kijött amikor a GSW hagyta a periméterről és a festék tetejéről dolgozni... hogy neki elég sok hiányossága van a védekezésen kívül is, de remekül elossza és belép az üres területre... meglepődnék ha a következő PO szériában nem pont ugyanezt csinálnák vele még egyszer és akkor gyakorlatilag játszhatatlan a PO-ban?

Szerkesztette: sapka

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 1 éve
dawyd728 3 836
Sabonis top5 a posztján és all NBA 3rd teambe is benne van

Haliburton, lamelo ... Fiatal guard all star közel

20 éve is voltak olyan játékosok max szerződésen hogy a hajad fogod
Most is vannak
Az meg hogy ez most 40m nem 12 sztem irreleváns
Negritis, a vajda
Lamelo és Haliburton no brainer.
Sabonis ha meg kozeptavolira meg ráfekszik akkor tökéletesen illeszkedik a Kingsbe, nem kérdés.
Bane folyamatosan fejlődik, szerintem simán érthető ő is.
Illetve nincs nagyon FA ahol ilyen embereket szerezhetsz muszáj megtartani a sajatod és ennek ez az ára.
Toca
Én Bane esetén nem vagyok annyira biztos, h ő megéri. Persze támadásban nincs egy rossz szavam se, de védekezésben elég nehéz köré megfelelő védekezést tenni. Memphisnek sikerült. Szóval akár jól is kijöhet belőle a Grizzlies. Ettől még ő más csapatban nehezen látom hogyan szolgálna rá a maximumra.
több mint 1 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 361 — Ajmo Vatreni
Eric Gordon -> Suns
zinedine5
Jobb későn, mint soha.

iktriad
Még emlékszem, hogy kiplakátoltak Phoenixben a stadion előtt. Aztán meccselték az ajánlatot.
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Eric Gordon -> Suns
zinedine5
Minek???
Sixo
Minőségi ember a padon.
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Eric Gordon -> Suns
zinedine5
Minek???

több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Eric Gordon -> Suns
zinedine5
Jobb későn, mint soha.