NBA

33 feliratkozó

több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
4. meccsen sem lesz se George se Leonard. Valahogy be kéne húzni.

több mint 1 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Nurse kirúgása elég WTF. Oké kicsit alulteljesített a Raptors, de pár éve még a liga legjobbjai között volt számontartva.
Jughead
szerintem idén inkább felülteljesitett;
a wing állomány nagyon nem jó ebben a szerkezetben, az OG-Siakam-Barnes 3as egymást fedi át mint non-shooter inside scorerek akik jól védekeznek, szezon elején nem volt centerük, és Fred egész évben maga alatt játszott, rossz shoot-selection rengeteg TO
...és a fiatalok sem kaptak túl sok lehetőséget, mert menniük kellett a PO-ért, az hogy igy is kijött a bejutás és az 50% mérleg az szerintem nagyon szép

Kiváncsi vagyok robbantják e a magot, az OG-Siakam párosból legalább egyiket el kellene boltolniuk egy kinti dobóért aki tud kezdeni vagy pickekért... és akkor elengedik FVV-t és Barnes lesz a középpontban; aki épp megállt a második évére

Nem egyszerű... erre kirúgják Nurse-t...

Szerkesztette: sapka

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 1 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 365 — Ajmo Vatreni
Szép ... majdnem kiszoptunk egy George és Leonard nélküli Clipperstől. Irány a bajnoki cím.
Sixo
És úgy, hogy a három sztár kurva sokat játszott. Nem hiszem el, hogy az utolsó alapszakasz fordulóban játszó srácok nem tudták volna tehermentesíteni őket, legalább egy kicsit.
Nagyon nem vagyok megelégedve Montyval.
több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Instant merevedes
FLZOLI
Micsoda coming-out. 😀
több mint 1 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 068 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Instant merevedés kéne legyen a Rockets féle csapatoknál, hogy egy Nurse szintű fejlesztő edző felszabadult

több mint 1 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 068 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Instant merevedes

több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 527 — The Mathematician
Nurse kirúgása elég WTF. Oké kicsit alulteljesített a Raptors, de pár éve még a liga legjobbjai között volt számontartva.
Jughead
szerintem mint edző még most is ott van
csak a "kapcsolat" fáradt el

teljesítményben több jött ki a csapatból mint ami a keretbe van, de valahogy az eredmények mégse jöttek
Negritis, a vajda
Elég érdekes, ami ott északon zajlik. Ott van a liga legjobb(?) GM-je, a(z egyik) legjobb edző, de min top 3 mind2 szaktekintély, a játékos fejlesztésükről ódákat zengenek liga szerte.

Most meg úgy néz ki egy hatalmas rebuild kezdődik, először az edzővel aztán már a GM távozását is csiripelik a madarak (mondjuk ezt már jó pár éve). Irány a totál középszerűség?
ZERO_L
ugye ők elindultak egy irányba, viszont a liga túl gyorsan váltott drasztikusat amivel az ő irányuk necces lett és ez masszívan kihat rájuk

sztem ezzel a nurse váltással megy siakam, trent és vvd is

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
ZERO_L New England Patriots 4 461 — situational football
Nurse kirúgása elég WTF. Oké kicsit alulteljesített a Raptors, de pár éve még a liga legjobbjai között volt számontartva.
Jughead
szerintem mint edző még most is ott van
csak a "kapcsolat" fáradt el

teljesítményben több jött ki a csapatból mint ami a keretbe van, de valahogy az eredmények mégse jöttek
Negritis, a vajda
Elég érdekes, ami ott északon zajlik. Ott van a liga legjobb(?) GM-je, a(z egyik) legjobb edző, de min top 3 mind2 szaktekintély, a játékos fejlesztésükről ódákat zengenek liga szerte.

Most meg úgy néz ki egy hatalmas rebuild kezdődik, először az edzővel aztán már a GM távozását is csiripelik a madarak (mondjuk ezt már jó pár éve). Irány a totál középszerűség?



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 527 — The Mathematician


Tökön rúgnak nem történik semmi. Majd pályán tömsz egyet a töködet veszélyeztető felett és flexelsz automatikus kizárás. Nba én így szeretlek.
dawyd728
Ez így félrevezető.

Technikait kapott érte, ami ilyen esetekben szokás. Ez volt neki a meccsen a második, ami meg kizárást eredményez. Nem önmagában emiatt lett tehát kizárva.
Jughead
Félrevezető rendben. Ettől még Embiid tökön rúgás durvább, mint a Green taposás, illetve durvább, mint egy sima flexelés. Csak mivel a liga anyagi érdeke azt kívánja, h valami ne legyen büntetve adott játékos esetén és ezzel precedenst teremtenek, majd ahhoz ragaszkodnak évekig, az max a jogászok fejében van rendben. Ez így nemzetközi vízilabda szövetség szint.
dawyd728
Oké nem konzisztens az NBA illetve mindig védik az elitet, ez már MJ korában is így volt szóval semmi ujdonság, max most mivel mindent 800 kamerából vesznek jobban feltűnik.
De azért ne menjünk már NSO szintre, hogy egy tök jogos tauntingért megítélt teknikai miatt hisztizünk úgy, hogy csak egy BR-os kattintáshajhász twitter posztot teszünk közzé. 😀
Toca
Nekem azzal van a problémám, h a taunting kelleténél erősebben, a tökönrúgás kelleténél gyengébben van szankcionálva. Nem azzal, h tulajdonképpen múltban is ennyit ért, most is ennyit kell érjen. Elvek. Rossz szabályok.. Nevetséges büntetés osztogatás.

És igen, ahogy Jugheadnek mondtam, direkt sarkítom ki a történetet.
dawyd728
az első tekót ugye akkor kapta mikor tökön rúgták

9:34 Joel Embiid flagrant foul type 1 4 6
9:34 Nic Claxton technical foul (1st technical foul)

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 527 — The Mathematician
Nurse kirúgása elég WTF. Oké kicsit alulteljesített a Raptors, de pár éve még a liga legjobbjai között volt számontartva.
Jughead
szerintem mint edző még most is ott van
csak a "kapcsolat" fáradt el

teljesítményben több jött ki a csapatból mint ami a keretbe van, de valahogy az eredmények mégse jöttek

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 947
Nurse kirúgása elég WTF. Oké kicsit alulteljesített a Raptors, de pár éve még a liga legjobbjai között volt számontartva.
több mint 1 éve
dawyd728 3 838


Tökön rúgnak nem történik semmi. Majd pályán tömsz egyet a töködet veszélyeztető felett és flexelsz automatikus kizárás. Nba én így szeretlek.
dawyd728
Ez így félrevezető.

Technikait kapott érte, ami ilyen esetekben szokás. Ez volt neki a meccsen a második, ami meg kizárást eredményez. Nem önmagában emiatt lett tehát kizárva.
Jughead
Félrevezető rendben. Ettől még Embiid tökön rúgás durvább, mint a Green taposás, illetve durvább, mint egy sima flexelés. Csak mivel a liga anyagi érdeke azt kívánja, h valami ne legyen büntetve adott játékos esetén és ezzel precedenst teremtenek, majd ahhoz ragaszkodnak évekig, az max a jogászok fejében van rendben. Ez így nemzetközi vízilabda szövetség szint.
dawyd728
Oké nem konzisztens az NBA illetve mindig védik az elitet, ez már MJ korában is így volt szóval semmi ujdonság, max most mivel mindent 800 kamerából vesznek jobban feltűnik.
De azért ne menjünk már NSO szintre, hogy egy tök jogos tauntingért megítélt teknikai miatt hisztizünk úgy, hogy csak egy BR-os kattintáshajhász twitter posztot teszünk közzé. 😀
Toca
Nekem azzal van a problémám, h a taunting kelleténél erősebben, a tökönrúgás kelleténél gyengébben van szankcionálva. Nem azzal, h tulajdonképpen múltban is ennyit ért, most is ennyit kell érjen. Elvek. Rossz szabályok.. Nevetséges büntetés osztogatás.

És igen, ahogy Jugheadnek mondtam, direkt sarkítom ki a történetet.
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Szép ... majdnem kiszoptunk egy George és Leonard nélküli Clipperstől. Irány a bajnoki cím.

több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan


Tökön rúgnak nem történik semmi. Majd pályán tömsz egyet a töködet veszélyeztető felett és flexelsz automatikus kizárás. Nba én így szeretlek.
dawyd728
Ez így félrevezető.

Technikait kapott érte, ami ilyen esetekben szokás. Ez volt neki a meccsen a második, ami meg kizárást eredményez. Nem önmagában emiatt lett tehát kizárva.
Jughead
Félrevezető rendben. Ettől még Embiid tökön rúgás durvább, mint a Green taposás, illetve durvább, mint egy sima flexelés. Csak mivel a liga anyagi érdeke azt kívánja, h valami ne legyen büntetve adott játékos esetén és ezzel precedenst teremtenek, majd ahhoz ragaszkodnak évekig, az max a jogászok fejében van rendben. Ez így nemzetközi vízilabda szövetség szint.
dawyd728
Oké nem konzisztens az NBA illetve mindig védik az elitet, ez már MJ korában is így volt szóval semmi ujdonság, max most mivel mindent 800 kamerából vesznek jobban feltűnik.
De azért ne menjünk már NSO szintre, hogy egy tök jogos tauntingért megítélt teknikai miatt hisztizünk úgy, hogy csak egy BR-os kattintáshajhász twitter posztot teszünk közzé. 😀
több mint 1 éve
JéBé Green Bay Packers 6 892
a zacsipacsi mondjuk Hardennél ejection
 www.youtube.com/watch?v=V8kBoo1bnvI

nem mintha nem járna neki, utána is kalimpál még arra
gondolom aszitték mindent lehet
Negritis, a vajda
Ennyi kezimunka sztem mindig van. Szandekossag sem volt. Nagyon WTF call..
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 328 — Cowboys fan
a zacsipacsi mondjuk Hardennél ejection
 www.youtube.com/watch?v=V8kBoo1bnvI

nem mintha nem járna neki, utána is kalimpál még arra
gondolom aszitték mindent lehet
Negritis, a vajda
mondjuk ezt annyira nem érzem erősnek, konkrétan elég komoly vetítés volt.
mert értem, hogy zacsipacsinak tűnik, de gondolom a csávónak nem a köldöke alá nőtt a fasza, vagy a vakbele elé, hanem a lába közé. ehhez képest Embiid sokkal pontosabban, és erősebben talált (pontosabban fogalmazva, Embiid el is találta, amit akart). ettől még én sem fekszem le, pedig én nem az utca nevelte feka kosaras vagyok.
több mint 1 éve
dawyd728 3 838
a zacsipacsi mondjuk Hardennél ejection
 www.youtube.com/watch?v=V8kBoo1bnvI

nem mintha nem járna neki, utána is kalimpál még arra
gondolom aszitték mindent lehet
Negritis, a vajda
Ez a másik. Ha 5 évvel ezelőtt történik le se fújják. Az is túlzás lett volna.
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 527 — The Mathematician
a zacsipacsi mondjuk Hardennél ejection
 www.youtube.com/watch?v=V8kBoo1bnvI

nem mintha nem járna neki, utána is kalimpál még arra
gondolom aszitték mindent lehet

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 580 — Lucas Scott
Ez így nemzetközi vízilabda szövetség szint.
dawyd728
naaah. azert olyan szintre semmi mas nem sullyedhet. az megvan, hogy egy olyan spanyol birot sikerult kuldeni jatekvezetonek, akinek testvere az egyik csoport rivalisban jatszik eppen? majd mikor Varga Dani rohadt diplomatikusan megjegyez annyit, hogy ez igy nem jo akkor az europai szovetseg beleszall Varga Daniba a nyilatkozata miatt 2 hettel kesobb. ja es mikor Varga Dani reszt vesz a kotelezo sajtotajekoztaton a spanyolok elleni meccsen akkor meg van pofaja a birokrol kerdezni a spanyol csapat munkatarsa ...

Szerkesztette: csebi

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
dawyd728 3 838


Tökön rúgnak nem történik semmi. Majd pályán tömsz egyet a töködet veszélyeztető felett és flexelsz automatikus kizárás. Nba én így szeretlek.
dawyd728
Ez így félrevezető.

Technikait kapott érte, ami ilyen esetekben szokás. Ez volt neki a meccsen a második, ami meg kizárást eredményez. Nem önmagában emiatt lett tehát kizárva.
Jughead
Félrevezető rendben. Ettől még Embiid tökön rúgás durvább, mint a Green taposás, illetve durvább, mint egy sima flexelés. Csak mivel a liga anyagi érdeke azt kívánja, h valami ne legyen büntetve adott játékos esetén és ezzel precedenst teremtenek, majd ahhoz ragaszkodnak évekig, az max a jogászok fejében van rendben. Ez így nemzetközi vízilabda szövetség szint.
több mint 1 éve
Gorcsev Pittsburgh Steelers 500
A Clippers Leonard nélkül is azért annyit legalább megtett, hogy a Durant, Paul, Booker hármas 40+ percezett.

"Aki itt erős akar lenni, az úgy jár mint a vas. (...) addig lesz ütve, amíg meleg." /Rejtő Jenő/
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 527 — The Mathematician
 twitter.com/TheNBACentral/status/1649196525409452039?t=5dE7vKfONs-6vUDyTZntDg&s=19

Erre nem eject?
wtf
Negritis, a vajda
MVPkel ilyet nem muvelunk.
vicces, hogy mikor KAT ugrik hatrafele dobasnal, es beleugrik a vedoje akkor o kap technikait, de mikor Jokic tegnap lenyomott kb 5-6 konyokost akkor meg o kapta erte a buntetoket.
csebi
embiid jelenleg egy hisztis ribanc és nem mvp
és megvan a módja hogyan old meg ha "átlépnek"
nah pl nem engeded hogy úgy zsákoljanak át ahogy a tekóért átzsákolták

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 947


Tökön rúgnak nem történik semmi. Majd pályán tömsz egyet a töködet veszélyeztető felett és flexelsz automatikus kizárás. Nba én így szeretlek.
dawyd728
Ez így félrevezető.

Technikait kapott érte, ami ilyen esetekben szokás. Ez volt neki a meccsen a második, ami meg kizárást eredményez. Nem önmagában emiatt lett tehát kizárva.
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 580 — Lucas Scott
 twitter.com/TheNBACentral/status/1649196525409452039?t=5dE7vKfONs-6vUDyTZntDg&s=19

Erre nem eject?
wtf
Negritis, a vajda
MVPkel ilyet nem muvelunk.
vicces, hogy mikor KAT ugrik hatrafele dobasnal, es beleugrik a vedoje akkor o kap technikait, de mikor Jokic tegnap lenyomott kb 5-6 konyokost akkor meg o kapta erte a buntetoket.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 947
Igazából tökön rúgásért úgy néz ki Flagrant 1 jár. Annó Draymond is ezt kapta mindnél.