NBA

33 feliratkozó

több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 527 — The Mathematician
Westbrook igazi 1 man show-t tol a Clippers sikeréért, de egyelőre a Suns mindent kontráz.
iktriad
mondjuk olyan hiba nélkül dob a suns hogy nemtom kitarthat-e
Negritis, a vajda
vagy addigra eldől

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 527 — The Mathematician
Westbrook igazi 1 man show-t tol a Clippers sikeréért, de egyelőre a Suns mindent kontráz.
iktriad
mondjuk olyan hiba nélkül dob a suns hogy nemtom kitarthat-e

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Westbrook igazi 1 man show-t tol a Clippers sikeréért, de egyelőre a Suns mindent kontráz.
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 527 — The Mathematician
a bírói bullshitek segítenek a sunsnak

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
dawyd728 3 838
Azt csinál a palánkok alatt a Suns, amit akar.
iktriad
És vezet a clippers
zinedine5
Már tudom milyen érzés, mikor mások csapatait jinxelem meg.. Az első negyed a Clippers B-é.
iktriad
Nah azért helyreálltunk. Elvileg az egész párharcban nem lesz se George se Leonard most azt mondják. De hát ha még tovább is megyünk, mire lesz ez elég a Denver ellen? Kb semmire.
Sixo
Ne jinxelj.
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Azt csinál a palánkok alatt a Suns, amit akar.
iktriad
És vezet a clippers
zinedine5
Már tudom milyen érzés, mikor mások csapatait jinxelem meg.. Az első negyed a Clippers B-é.
iktriad
Nah azért helyreálltunk. Elvileg az egész párharcban nem lesz se George se Leonard most azt mondják. De hát ha még tovább is megyünk, mire lesz ez elég a Denver ellen? Kb semmire.

több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 527 — The Mathematician
Azt csinál a palánkok alatt a Suns, amit akar.
iktriad
És vezet a clippers
zinedine5
Már tudom milyen érzés, mikor mások csapatait jinxelem meg.. Az első negyed a Clippers B-é.
iktriad
azért az hogy egy Plumlee szétszedi a Suns-t elég ciki

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Azt csinál a palánkok alatt a Suns, amit akar.
iktriad
És vezet a clippers
zinedine5
Már tudom milyen érzés, mikor mások csapatait jinxelem meg.. Az első negyed a Clippers B-é.
több mint 1 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Azt csinál a palánkok alatt a Suns, amit akar.
iktriad
És vezet a clippers
zinedine5
Pedig elképesztő módon tolják még a bírók is a Sunst.

Do your job
több mint 1 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 365 — Ajmo Vatreni
Ezerszer tökösebb a Clippers. Nem tudom mire van ekkora arca a Sunsnak a tavalyi PO óta?
több mint 1 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 365 — Ajmo Vatreni
Azt csinál a palánkok alatt a Suns, amit akar.
iktriad
És vezet a clippers
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Azt csinál a palánkok alatt a Suns, amit akar.
több mint 1 éve
dawyd728 3 838
Ez azért elég gyér volt a Netstől. Hazai pályán, Embiid nélkül....
FLZOLI
Lehet gyenge volt a Netstől. Ám a Sixers már az alapszakaszban sem jött zavarba Embiid hiányától. Egyenesen jobb mérleget produkáltak azon a 16 meccsen, amikor nem játszott, mint azon a 66-on amikor igen. Persze kis minta, és én se gondolom, h Embiid csak hátráltatja a csapatát, de ebben a Sixersben elég star power van és mélység, h ideig tudják pótolni.
több mint 1 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 068 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ez azért elég gyér volt a Netstől. Hazai pályán, Embiid nélkül....

több mint 1 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Kár ezért a 3. meccsèrt bár várható volt hogy azèrt nem söpörjük s Hawkst. Remélem azért a 4. meglesz.
dande2
sztem kb mindenhol 4-0t tippeltek
és nekem kicsit fura igazán extra triplázás nélkül meglett a hawksnak (mármint a celtics jobban dobott kintről)
Negritis, a vajda
Kábé egyformán dobtak, a palánk alatt dőlt el, ott a Hawks volt az úr, valami 20 lepattanóval többet szedtek le a mérkőzésen.
Sajnos ebből a Celticsből a konzisztencia és a killer instinct hiányzik a legjobban (meg szerintem egy igazi hc is).
Boston
Egy otthoni győzelem azèrt mindig benne van, ez mèg belefèr, akkor lehet gond ha 2-2vel mennek vissza Bostonba.
dande2
Nem is feltétlenül az első körben lesz ez probléma.

Do your job
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 102 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kár ezért a 3. meccsèrt bár várható volt hogy azèrt nem söpörjük s Hawkst. Remélem azért a 4. meglesz.
dande2
sztem kb mindenhol 4-0t tippeltek
és nekem kicsit fura igazán extra triplázás nélkül meglett a hawksnak (mármint a celtics jobban dobott kintről)
Negritis, a vajda
Kábé egyformán dobtak, a palánk alatt dőlt el, ott a Hawks volt az úr, valami 20 lepattanóval többet szedtek le a mérkőzésen.
Sajnos ebből a Celticsből a konzisztencia és a killer instinct hiányzik a legjobban (meg szerintem egy igazi hc is).
Boston
Egy otthoni győzelem azèrt mindig benne van, ez mèg belefèr, akkor lehet gond ha 2-2vel mennek vissza Bostonba.
több mint 1 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Kár ezért a 3. meccsèrt bár várható volt hogy azèrt nem söpörjük s Hawkst. Remélem azért a 4. meglesz.
dande2
sztem kb mindenhol 4-0t tippeltek
és nekem kicsit fura igazán extra triplázás nélkül meglett a hawksnak (mármint a celtics jobban dobott kintről)
Negritis, a vajda
Kábé egyformán dobtak, a palánk alatt dőlt el, ott a Hawks volt az úr, valami 20 lepattanóval többet szedtek le a mérkőzésen.
Sajnos ebből a Celticsből a konzisztencia és a killer instinct hiányzik a legjobban (meg szerintem egy igazi hc is).

Do your job
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 527 — The Mathematician
Kár ezért a 3. meccsèrt bár várható volt hogy azèrt nem söpörjük s Hawkst. Remélem azért a 4. meglesz.
dande2
sztem kb mindenhol 4-0t tippeltek
és nekem kicsit fura igazán extra triplázás nélkül meglett a hawksnak (mármint a celtics jobban dobott kintről)

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 102 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kár ezért a 3. meccsèrt bár várható volt hogy azèrt nem söpörjük s Hawkst. Remélem azért a 4. meglesz.
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 527 — The Mathematician
Embiid kihagyja a g4et
Térd

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 307
Nurse kirúgása elég WTF. Oké kicsit alulteljesített a Raptors, de pár éve még a liga legjobbjai között volt számontartva.
Jughead
Számomra is teljes WTF. A keretben nincs több. Ha Ujiri döntése, akkor csúnyán el van tévedve. Ha felsőbb utasítás volt, h történjen valami, ergo vagy te mész, vagy mindketten, vagy az edző, de több ilyen szezon nem fér bele, azt is értem, de akkor meg Ujiri miért nem azt mondja, h akkor köszi én itt nem tudok dolgozni, mert kelleténél jobban beleszóltok a munkámba.
dawyd728
Ilyenkor szokott az történni, h jön egy kókler, aki évekre eltemeti a csapatot
több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Garland kemeny 21 FGA / 4 FGM
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 580 — Lucas Scott
Jobb is ha ebből sopres lesz mert akkor végre senki sem fogja elhinni hogy ez egy olyan alap ami mondjuk contender lehet. Minimum az hogy KATot el kell cserélni egy jó fit negyesre. Sztem ez megoldható. Ha nem történik meg akkor jövőre a PO is veszélybe kerülhet mert az OKC csak jobb lesz és a Jazzben is látok potenciált.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 365 — Ajmo Vatreni
4. meccsen sem lesz se George se Leonard. Valahogy be kéne húzni.
Sixo
Igazából simán be kellene húzni. Azért lehetne egy kicsivel komolyabb védekezést is bemutatni egy olyan csapat ellen aki a két legjobb játékosát nélkülözi.
több mint 1 éve
dawyd728 3 838
Nurse kirúgása elég WTF. Oké kicsit alulteljesített a Raptors, de pár éve még a liga legjobbjai között volt számontartva.
Jughead
Számomra is teljes WTF. A keretben nincs több. Ha Ujiri döntése, akkor csúnyán el van tévedve. Ha felsőbb utasítás volt, h történjen valami, ergo vagy te mész, vagy mindketten, vagy az edző, de több ilyen szezon nem fér bele, azt is értem, de akkor meg Ujiri miért nem azt mondja, h akkor köszi én itt nem tudok dolgozni, mert kelleténél jobban beleszóltok a munkámba.