NBA
31 feliratkozó
1 hónapja
Akkor lehet robbantani Denverben
1 hónapja
dawyd728
4 254
Korábban is írtam, h nincs merre tovább a keretet faragni. Jokicon kívül nincs pozitív asset. Egy 1/26-os pick vagy pick swap nem orvosol semmit. Lehet a kilátástalanság beszél belőlem, de én elévágnék a kilátástalan szenvedésnek és meglépnék egy Jokic cserét az OKC-vel. Jelen pillanatban a Thunder a gátja az újjáépítésnek.. Minden pickünk a következő pár évben náluk. A saját pickjeinket visszavennénk és még további értékes újjáépítési kockákat szerezhetnénk. Nyilván nem szívesen mond le az ember a franchise valaha volt legjobb játékosáról, de nem látom hogyan írna egy ilyen lefelé tartó spirálban lévő csapathoz alá Jokic hosszútávon. Hiába lojálisabbnak tűnik, mint a liga 99%-a.
1 hónapja
Szép.Én ugyan csak eredmények szinten követem jó ideje a csapatot, de nem igazán emlékszem nagyobb égésre 2008 óta, a szezon előtt támasztott elvárásokhoz mérten, úgyhogy abszolút egyetértek sajnos.
Dicstelen egy szezon vég lett. 8 emberrel Dosunmu, DiVincenzo és Edwards nélkül is sikerült nyernie a Wolvesnak.. Persze Watson és Gordon nálunk is hiányzott, de amit ma Murray megint összehozott, arra sincsenek szavak. -18 egy ilyen meccsen, ahol 10-el kap ki a csapat.. Brutális.
Ádám Mares írta ki, és ennél tömörebben én se tudnám összefoglalni:
This was by far the least enjoyable Nuggets season of the Jokic era. Almost from start to finish it's just felt off. Injuries, chemistry, defense, clutch time scoring.
Én 2015-16-os szezonban, Jokic újonc éve, néztem olyan kevés nuggets meccset, mint idén. Aki azt mondja volt olyan pillanata a szezonnak, ahol komolyabb célok elérésére képesnek tűnt a csapat, az hazudik. A hit is, h lehet jobb valahol február elején párolgott el végleg. Ezt az alacsony elvarást is sikerült az első körben alulmúlni. A másik, ami rohadtul zavart még, az a Nuggets média Jokic hypeja. Elmúlt 5 évben most volt legtávolabb az mvp címtől, de ők állandóan ezen a témán csüngtek és az őszinte beszédet gátolták.
Wolvesnak, a volt nuggets alkalmazottaknak, csebinek gratulálok. Nektek innentől bármi lesz, szó nem érheti a ház elejét. A mai 8 fő előtt kalapemelés.
dawyd728
1 hónapja
Szép.Köszi.
Dicstelen egy szezon vég lett. 8 emberrel Dosunmu, DiVincenzo és Edwards nélkül is sikerült nyernie a Wolvesnak.. Persze Watson és Gordon nálunk is hiányzott, de amit ma Murray megint összehozott, arra sincsenek szavak. -18 egy ilyen meccsen, ahol 10-el kap ki a csapat.. Brutális.
Ádám Mares írta ki, és ennél tömörebben én se tudnám összefoglalni:
This was by far the least enjoyable Nuggets season of the Jokic era. Almost from start to finish it's just felt off. Injuries, chemistry, defense, clutch time scoring.
Én 2015-16-os szezonban, Jokic újonc éve, néztem olyan kevés nuggets meccset, mint idén. Aki azt mondja volt olyan pillanata a szezonnak, ahol komolyabb célok elérésére képesnek tűnt a csapat, az hazudik. A hit is, h lehet jobb valahol február elején párolgott el végleg. Ezt az alacsony elvarást is sikerült az első körben alulmúlni. A másik, ami rohadtul zavart még, az a Nuggets média Jokic hypeja. Elmúlt 5 évben most volt legtávolabb az mvp címtől, de ők állandóan ezen a témán csüngtek és az őszinte beszédet gátolták.
Wolvesnak, a volt nuggets alkalmazottaknak, csebinek gratulálok. Nektek innentől bármi lesz, szó nem érheti a ház elejét. A mai 8 fő előtt kalapemelés.
dawyd728
Mikor Shannon rakja poszterre Jokicot ott felesleges bmit elemezni.
Kraczinsky írta h végig a wolves akarta jobban és ezzel nehéz vitatkozni.
Btw McDaniels dumalt ami nem szokott jól elsulni de rohadt jó volt. Lényegében csere nélkül játszotta végig.
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
dawyd728
4 254
Szép.Dicstelen egy szezon vég lett. 8 emberrel Dosunmu, DiVincenzo és Edwards nélkül is sikerült nyernie a Wolvesnak.. Persze Watson és Gordon nálunk is hiányzott, de amit ma Murray megint összehozott, arra sincsenek szavak. -18 egy ilyen meccsen, ahol 10-el kap ki a csapat.. Brutális.
Ádám Mares írta ki, és ennél tömörebben én se tudnám összefoglalni:
This was by far the least enjoyable Nuggets season of the Jokic era. Almost from start to finish it's just felt off. Injuries, chemistry, defense, clutch time scoring.
Én 2015-16-os szezonban, Jokic újonc éve, néztem olyan kevés nuggets meccset, mint idén. Aki azt mondja volt olyan pillanata a szezonnak, ahol komolyabb célok elérésére képesnek tűnt a csapat, az hazudik. A hit is, h lehet jobb valahol február elején párolgott el végleg. Ezt az alacsony elvarást is sikerült az első körben alulmúlni. A másik, ami rohadtul zavart még, az a Nuggets média Jokic hypeja. Elmúlt 5 évben most volt legtávolabb az mvp címtől, de ők állandóan ezen a témán csüngtek és az őszinte beszédet gátolták.
Wolvesnak, a volt nuggets alkalmazottaknak, csebinek gratulálok. Nektek innentől bármi lesz, szó nem érheti a ház elejét. A mai 8 fő előtt kalapemelés.
Szerkesztette: dawyd728
1 hónapja
Nekünk meg 7. meccs ,😔
1 hónapja
Atlantaban 103-45 az allas epp. Ugy lazan.
1 hónapja
Az embernek tényleg az az érzése, hogy totálisan feleslegesen játssza mindenki a PO meccseket.Ami most meglepően izgalmas nagyon sok párharcban és ezt baromira jó látni, de úgy is tudjuk a vége mi lesz...... de hátha nem
So the entire east is eliminated (makes sense) and the entire west is eliminated except for the thunder and spurs (makes sense) https://t.co/da7ECuRuL3
— Stefan 🐯 (@TkachukFanAcc) April 29, 2026

"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
1 hónapja
Mondjuk Reaves meg mindig szornyen vedekezik, de teny, hasznos plusz pontokat ad. De azert az sem mellekes, hogy James 38, 39, 45, 33, 39 percnel jar a parharcban, az elmult ket meccsen azert mar erzodott is rajta. A kerdes szerintem, hogy most mennyire tudjak osszekapni magukat a sokadik opciok - Kennard peldaul szerintem az elso ket meccset konkretan megnyerte nekik, az elmult harmon meg ertekelheto megmozdulasa alig volt. Az o harmasai nelkul azert van baj igy Doncic nelkul. James mar igy is eron felul jatszik a teljes parharcban, muszaj lesz fellepni melle meg legalabb ket embernek. Nagy kar, hogy nincs Doncic, nyilvan OKC ellen vele sem lenne sansza a Lakersnek, de azert kar.Márpedig jóval nagyobb esély erre ilyen keretekkel mint normálissal.Nekem mindegy ki csinálja meg először lehet az általam leginkább nem kedvelt csapat (Celtics) is, de ne egy ilyen egyik C másik B kerettel felálló csapatok csinálják meg előszörÈn azèrt nem bánnám 😛 de továbbra sem hiszek benne.Régóta érik, hogy egy csapat 0-3-ról fordítson. A Rockets jó esélyes erre.Az a baj hogy egy ilyen Rockets egy ilyen Lakers ellen ír történelmet először majd. Sokat emlegetett csillagos fordítás lenne. Nem egy két fullos kerettel felálló párharhc. Szomorú ha ez lenne az első ilyen
Jughead
remontada
dande2
remontada
Mondjuk nem hiszem, hogy Reeves - Lebron duóval az egyik meccset ne húzná be a Lakers.
Toca
1 hónapja
Ráadásul Durant megint off.....Márpedig jóval nagyobb esély erre ilyen keretekkel mint normálissal.Nekem mindegy ki csinálja meg először lehet az általam leginkább nem kedvelt csapat (Celtics) is, de ne egy ilyen egyik C másik B kerettel felálló csapatok csinálják meg előszörÈn azèrt nem bánnám 😛 de továbbra sem hiszek benne.Régóta érik, hogy egy csapat 0-3-ról fordítson. A Rockets jó esélyes erre.Az a baj hogy egy ilyen Rockets egy ilyen Lakers ellen ír történelmet először majd. Sokat emlegetett csillagos fordítás lenne. Nem egy két fullos kerettel felálló párharhc. Szomorú ha ez lenne az első ilyen
Jughead
remontada
dande2
remontada
Mondjuk nem hiszem, hogy Reeves - Lebron duóval az egyik meccset ne húzná be a Lakers.
Toca
1 hónapja
Márpedig jóval nagyobb esély erre ilyen keretekkel mint normálissal.Nekem mindegy ki csinálja meg először lehet az általam leginkább nem kedvelt csapat (Celtics) is, de ne egy ilyen egyik C másik B kerettel felálló csapatok csinálják meg előszörÈn azèrt nem bánnám 😛 de továbbra sem hiszek benne.Régóta érik, hogy egy csapat 0-3-ról fordítson. A Rockets jó esélyes erre.Az a baj hogy egy ilyen Rockets egy ilyen Lakers ellen ír történelmet először majd. Sokat emlegetett csillagos fordítás lenne. Nem egy két fullos kerettel felálló párharhc. Szomorú ha ez lenne az első ilyen
Jughead
remontada
dande2
remontada
Mondjuk nem hiszem, hogy Reeves - Lebron duóval az egyik meccset ne húzná be a Lakers.
1 hónapja
Nekem mindegy ki csinálja meg először lehet az általam leginkább nem kedvelt csapat (Celtics) is, de ne egy ilyen egyik C másik B kerettel felálló csapatok csinálják meg előszörÈn azèrt nem bánnám 😛 de továbbra sem hiszek benne.Régóta érik, hogy egy csapat 0-3-ról fordítson. A Rockets jó esélyes erre.Az a baj hogy egy ilyen Rockets egy ilyen Lakers ellen ír történelmet először majd. Sokat emlegetett csillagos fordítás lenne. Nem egy két fullos kerettel felálló párharhc. Szomorú ha ez lenne az első ilyen
Jughead
remontada
dande2
1 hónapja
Èn azèrt nem bánnám 😛 de továbbra sem hiszek benne.Régóta érik, hogy egy csapat 0-3-ról fordítson. A Rockets jó esélyes erre.Az a baj hogy egy ilyen Rockets egy ilyen Lakers ellen ír történelmet először majd. Sokat emlegetett csillagos fordítás lenne. Nem egy két fullos kerettel felálló párharhc. Szomorú ha ez lenne az első ilyen
Jughead
remontada
1 hónapja
Régóta érik, hogy egy csapat 0-3-ról fordítson. A Rockets jó esélyes erre.Az a baj hogy egy ilyen Rockets egy ilyen Lakers ellen ír történelmet először majd. Sokat emlegetett csillagos fordítás lenne. Nem egy két fullos kerettel felálló párharhc. Szomorú ha ez lenne az első ilyen
Jughead
Szerkesztette: remontada
1 hónapja
Régóta érik, hogy egy csapat 0-3-ról fordítson. A Rockets jó esélyes erre.
1 hónapja
nyílván nem ezek a csapatok ellen szól, hanem akik évek óta vergődnek és tankolnak de mégsincs előrelépés. Nekem is az a bajom csak ezzel amit lentebb írtak hogy ne rögtön jövőre vezessék be.. min 3 év múlva kéneAz oke, ha belengetik, de az ESPN szerint az anti tanking rule mar jovore bejon. De azt megertem, hogy aki tankol, azt bunteted, viszont azert akadnak csapatok, akiknek nem celjuk, vagy nem volt a celjuk alapvetoen ez, egyszeruen kiesett a fel kezdo, vagy csak tenyleg annyira szarok, es amugy nem is tankolnak. Veluk szemben nem tartom fairnek az uj tervezetet, marpedig ugye ezzel oket is sujtani fogjak. Mint ahogy szerintem azert azzal is tud par csapat sakkozni, hogy a bottom harmat akkor mostantol elkeruljek, ezaltal tobb eselyuk legyen az 1/1-re, mint a harom legrosszabb merlegu csapatnak.Ertem, hogy buzi, aki tankol, de amit most ir az ESPN, hogy 2027-tol milyen lottery rendszert akarnak bevezetni, az szerintem annyira nem fair. Oke, hogy probaljuk meg ravenni a csapatokat, hogy ne tankoljanak, de akadnak, akik tankolas nelkul is szarok, es mondjuk vagy serules szopatta meg oket, vagy alapbol ennyire rosszak. Nem ertem, hogy oket miert akarjak buntetni?Én azok közé tartozom, akik támogatják a tankolás ellehetetlenítésére tett kísérleteket.. Viszont ilyet úgy lehet bevezetni, ha most megállapodnak, h pl 5 év múlva szeretnénk ezt a rendszert. Addig szépen mindenkinek van rá lehetősége felkészülni.. Aki az utóbbi 1 évben lebontotta a csapatát tankolás reményében, azzal ez komoly kicseszés.
Stez
dawyd728
Stez
1 hónapja
Ertem, hogy buzi, aki tankol, de amit most ir az ESPN, hogy 2027-tol milyen lottery rendszert akarnak bevezetni, az szerintem annyira nem fair. Oke, hogy probaljuk meg ravenni a csapatokat, hogy ne tankoljanak, de akadnak, akik tankolas nelkul is szarok, es mondjuk vagy serules szopatta meg oket, vagy alapbol ennyire rosszak. Nem ertem, hogy oket miert akarjak buntetni?Eddig se sikerült összehozni a paritásos ligát, nem ezen fog múlni. Lesz a látszat cap és minden más le van szarva, éljenek a nagy piacok (bár elnézve azt, hogy ha egy kispiac - mint az OKC - lép fel, milyen nagy egyből a hatred, lehet logikus törekedni ennek elkerülésére).
Stez
Szerkesztette: Jughead
1 hónapja
Az oke, ha belengetik, de az ESPN szerint az anti tanking rule mar jovore bejon. De azt megertem, hogy aki tankol, azt bunteted, viszont azert akadnak csapatok, akiknek nem celjuk, vagy nem volt a celjuk alapvetoen ez, egyszeruen kiesett a fel kezdo, vagy csak tenyleg annyira szarok, es amugy nem is tankolnak. Veluk szemben nem tartom fairnek az uj tervezetet, marpedig ugye ezzel oket is sujtani fogjak. Mint ahogy szerintem azert azzal is tud par csapat sakkozni, hogy a bottom harmat akkor mostantol elkeruljek, ezaltal tobb eselyuk legyen az 1/1-re, mint a harom legrosszabb merlegu csapatnak.Ertem, hogy buzi, aki tankol, de amit most ir az ESPN, hogy 2027-tol milyen lottery rendszert akarnak bevezetni, az szerintem annyira nem fair. Oke, hogy probaljuk meg ravenni a csapatokat, hogy ne tankoljanak, de akadnak, akik tankolas nelkul is szarok, es mondjuk vagy serules szopatta meg oket, vagy alapbol ennyire rosszak. Nem ertem, hogy oket miert akarjak buntetni?Én azok közé tartozom, akik támogatják a tankolás ellehetetlenítésére tett kísérleteket.. Viszont ilyet úgy lehet bevezetni, ha most megállapodnak, h pl 5 év múlva szeretnénk ezt a rendszert. Addig szépen mindenkinek van rá lehetősége felkészülni.. Aki az utóbbi 1 évben lebontotta a csapatát tankolás reményében, azzal ez komoly kicseszés.
Stez
dawyd728
1 hónapja
dawyd728
4 254
Ertem, hogy buzi, aki tankol, de amit most ir az ESPN, hogy 2027-tol milyen lottery rendszert akarnak bevezetni, az szerintem annyira nem fair. Oke, hogy probaljuk meg ravenni a csapatokat, hogy ne tankoljanak, de akadnak, akik tankolas nelkul is szarok, es mondjuk vagy serules szopatta meg oket, vagy alapbol ennyire rosszak. Nem ertem, hogy oket miert akarjak buntetni?Én azok közé tartozom, akik támogatják a tankolás ellehetetlenítésére tett kísérleteket.. Viszont ilyet úgy lehet bevezetni, ha most megállapodnak, h pl 5 év múlva szeretnénk ezt a rendszert. Addig szépen mindenkinek van rá lehetősége felkészülni.. Aki az utóbbi 1 évben lebontotta a csapatát tankolás reményében, azzal ez komoly kicseszés.
Stez
1 hónapja
Ertem, hogy buzi, aki tankol, de amit most ir az ESPN, hogy 2027-tol milyen lottery rendszert akarnak bevezetni, az szerintem annyira nem fair. Oke, hogy probaljuk meg ravenni a csapatokat, hogy ne tankoljanak, de akadnak, akik tankolas nelkul is szarok, es mondjuk vagy serules szopatta meg oket, vagy alapbol ennyire rosszak. Nem ertem, hogy oket miert akarjak buntetni?Mert a média buzz a lényeg nem maga a termék
Stez
És sajnos a punditok mind drama queen idiotak
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
Ertem, hogy buzi, aki tankol, de amit most ir az ESPN, hogy 2027-tol milyen lottery rendszert akarnak bevezetni, az szerintem annyira nem fair. Oke, hogy probaljuk meg ravenni a csapatokat, hogy ne tankoljanak, de akadnak, akik tankolas nelkul is szarok, es mondjuk vagy serules szopatta meg oket, vagy alapbol ennyire rosszak. Nem ertem, hogy oket miert akarjak buntetni?
1 hónapja
Knueppel kiraly volt. De Flagg azert eleg nagy hendikeppel indult, emiatt a „hozzaadott erteket” szerintem lehetetlen megitelni, mivel egyreszt nagyon-nagyon-nagyon mas lenne ez a Dallas egy nem fellabu Irvinggel (ha epp van kedve jatszani), Davis semmit nem jatszott kb, mar csereltek is tovabb, Gafford a szezon feleben nem volt szazas, Washington 56 meccs, etc. Ha ranezel erre a dallasi kezdore, akkor nem is tudod megmondani, hogy itt kivel lehet ezen a szinten szamolni, meg hogy hanyan maradnak a kovetkezo szezonra a kezdoben, akkora volt a kaosz. Ez kb. a szezon feletol egy bottom csapat volt, ami szvsz ha nincsen Flagg, siman 1/1 kornyekiek lettek volna.Knurleppel érdemelte volna meg jobban szerintem. Ez nem azt jelenti hogy Flagg ne lenne elit tehetség vagy ne mutatta volna meg mit várhatunk tőle, de ingadozó volt a játéka, sokkal többet volt nem elérhető(valószínűleg jó pár esetben tudott is volna játszani ha nem tankolnak], ha Knueppel nincs akkor playin közelébe sem kerül a Hornets stb. Hatalmas hozzáadott értéke volt..Szerintem meg nem. Szerintem januartol kb mar vegig jobb volt Flagg, stabilabb, Knueppel meg egy halalpontos shooter, aki amugy februartol azert elegge surun eltunt. Flagg viszont egyre jobb lett. O 21-szer dobott legalabb 25 pontot, Knueppel meg valami 13-szor. Elobbinek 17.9-es per-je volt, masiknak 17.1. kozel vannak, es amugy nagyon birom Knueppelt, de nalam nem kerdes, hogy Flagg volt a jobb. Iverson ota o az elso ujonc, aki legalabb negy 40+ pontos meccset hozott, Jordan ota meg o az elso, aki pontokban, lepattanokban, asszisztokban es labdaszerzesben is a legtobbet hozta a csapataban. Ertem, hogy a hype sokakat zavar es mar csak emiatt is szivesebben adtak volna Knueppelnek, akivel az ideny elejen senki sem szamolt, es amugy meg is erdemelte volna o is, de azert ugy mutogatni Flaggre, mint aki a neve miatt kapta meg, meg mintha o nem erdemelte volna meg, az szerintem messze nem jogos.mondjuk ha a szezon elso meccsen leserul Flagg es egy percet sem jatszik a szezonban akkor is ot valasztottak volna meg.Flagg az ev ujonca. Szorosan verte Knueppelt.Szomorú. Hype döntött nem a hozzáadott érték
Stez
remontada
csebi
Stez
remontada
Es igen, amit Toca ir, azt osztom, Flagg allando elso szamu opcio volt, Knueppel nem. Meg amit irtam, es nalam peldaul fontos, hogy amig Flagg rosszabbul kezdte az idenyt (ezzel szemben Knueppel jobban), addig az ideny vegere megcserelodott, hogy Flagg baromi jo meccseket hozott, egyre csak javult es stabilabb lett, mig Knueppel meg azert az utolso ket honapban elegge hajlamos volt eltunedezni. Ezt azert irom, mert nyilvan egy eves dijnal az kevesbe szamit, hogy Flagg alapvetoen franchise player, meg mennyire komplett osszessegeben, ha a szamai amugy nem lennenek jobbak, de neki a szamai sem rosszabbak, hanem inkabb jobbak. Ha felcsereljuk a mutatokat es szamokat, szvsz Knueppel nyer, ugyhogy nem a hype-ra meg a neveert kapta ezt Flagg.
1 hónapja
Szèp volt csóker banda 😡
1 hónapja
Én nagyon meglepődtem volna ha Knueppel kapja. Persze bármilyen másik évet vinné, de év végére azért Flagg más szint volt.Knurleppel érdemelte volna meg jobban szerintem. Ez nem azt jelenti hogy Flagg ne lenne elit tehetség vagy ne mutatta volna meg mit várhatunk tőle, de ingadozó volt a játéka, sokkal többet volt nem elérhető(valószínűleg jó pár esetben tudott is volna játszani ha nem tankolnak], ha Knueppel nincs akkor playin közelébe sem kerül a Hornets stb. Hatalmas hozzáadott értéke volt..Szerintem meg nem. Szerintem januartol kb mar vegig jobb volt Flagg, stabilabb, Knueppel meg egy halalpontos shooter, aki amugy februartol azert elegge surun eltunt. Flagg viszont egyre jobb lett. O 21-szer dobott legalabb 25 pontot, Knueppel meg valami 13-szor. Elobbinek 17.9-es per-je volt, masiknak 17.1. kozel vannak, es amugy nagyon birom Knueppelt, de nalam nem kerdes, hogy Flagg volt a jobb. Iverson ota o az elso ujonc, aki legalabb negy 40+ pontos meccset hozott, Jordan ota meg o az elso, aki pontokban, lepattanokban, asszisztokban es labdaszerzesben is a legtobbet hozta a csapataban. Ertem, hogy a hype sokakat zavar es mar csak emiatt is szivesebben adtak volna Knueppelnek, akivel az ideny elejen senki sem szamolt, es amugy meg is erdemelte volna o is, de azert ugy mutogatni Flaggre, mint aki a neve miatt kapta meg, meg mintha o nem erdemelte volna meg, az szerintem messze nem jogos.mondjuk ha a szezon elso meccsen leserul Flagg es egy percet sem jatszik a szezonban akkor is ot valasztottak volna meg.Flagg az ev ujonca. Szorosan verte Knueppelt.Szomorú. Hype döntött nem a hozzáadott érték
Stez
remontada
csebi
Stez
remontada
Flagg egy number uno volt, 40-50 pontos meccsekkel.
Persze Knueppel is űber jó számokat hozott, de attól, hogy a Hornets nélküle nem lett volna itt, ő se a Hornets nélkül.
81 meccs és stabilitás, 2nd-3rd optionként vs 1st option, kiugró teljesítményekkel, összeségében jobb és összetett játékosként
Ebből ritka, hogy az első jön ki jobban, pláne ha a másik még hypolva is van ( jogosan).
1 hónapja
Knurleppel érdemelte volna meg jobban szerintem. Ez nem azt jelenti hogy Flagg ne lenne elit tehetség vagy ne mutatta volna meg mit várhatunk tőle, de ingadozó volt a játéka, sokkal többet volt nem elérhető(valószínűleg jó pár esetben tudott is volna játszani ha nem tankolnak], ha Knueppel nincs akkor playin közelébe sem kerül a Hornets stb. Hatalmas hozzáadott értéke volt..Szerintem meg nem. Szerintem januartol kb mar vegig jobb volt Flagg, stabilabb, Knueppel meg egy halalpontos shooter, aki amugy februartol azert elegge surun eltunt. Flagg viszont egyre jobb lett. O 21-szer dobott legalabb 25 pontot, Knueppel meg valami 13-szor. Elobbinek 17.9-es per-je volt, masiknak 17.1. kozel vannak, es amugy nagyon birom Knueppelt, de nalam nem kerdes, hogy Flagg volt a jobb. Iverson ota o az elso ujonc, aki legalabb negy 40+ pontos meccset hozott, Jordan ota meg o az elso, aki pontokban, lepattanokban, asszisztokban es labdaszerzesben is a legtobbet hozta a csapataban. Ertem, hogy a hype sokakat zavar es mar csak emiatt is szivesebben adtak volna Knueppelnek, akivel az ideny elejen senki sem szamolt, es amugy meg is erdemelte volna o is, de azert ugy mutogatni Flaggre, mint aki a neve miatt kapta meg, meg mintha o nem erdemelte volna meg, az szerintem messze nem jogos.mondjuk ha a szezon elso meccsen leserul Flagg es egy percet sem jatszik a szezonban akkor is ot valasztottak volna meg.Flagg az ev ujonca. Szorosan verte Knueppelt.Szomorú. Hype döntött nem a hozzáadott érték
Stez
remontada
csebi
Stez