NBA

33 feliratkozó

több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 530 — The Mathematician
Ez a nyugati play-in nem olyan mint a nyugati alapszakasz.
dawyd728
marmint milyen ertelemben?
csebi
Az a nem fogalmam sincs hogy került oda. 😀
Drámai, előre nem látható fordulatos, stb.
dawyd728
ismétlésről nézem majd vissza de engem nem lepett meg egyáltalán hogy a thunder ment tovább

kár hogy nem írtam be előre, de én hawks, raptors, lakers, thunder 4est várok/vártam a POba
a raptors már sajnos besült

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
dawyd728 3 838
több mint 1 éve
dawyd728 3 838
Ez a nyugati play-in nem olyan mint a nyugati alapszakasz.
dawyd728
marmint milyen ertelemben?
csebi
Az a nem fogalmam sincs hogy került oda. 😀
Drámai, előre nem látható fordulatos, stb.
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 582 — Lucas Scott
Ez a nyugati play-in nem olyan mint a nyugati alapszakasz.
dawyd728
marmint milyen ertelemben?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!


több mint 1 éve
dawyd728 3 838
Ez a nyugati play-in nem olyan mint a nyugati alapszakasz.

Szerkesztette: dawyd728
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 582 — Lucas Scott
nem orulok, hogy az OKC jon penteken.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Ezt se gondoltam volna ,hogy a Toronto kiesik.

több mint 1 éve
YoungZeeZee 8 470
Most hallom, hogy LeBron könnyen lehet, hogy jön Debrecenbe nyáron. Korosztályos Vb lesz, a fiát lehet beválogatják.
Sixo
Majd elhiszem, ha lesz Dzsudzsival közös szelfi.
Dzsokijuing
Nyilván feltételes minden perpill, de a hírek szerint elég korrekt esély van rá. Ott volt eddig a fiai kb összes meccsén amire ráért. A VB idejére már vége lesz az NBA szezonnak. Szóval annyi a kérdés, hogy beválogatják a csapatba. De hát egy tehetséges gyerekről beszélünk és legrosszabb esetben is nagy marketing értéke lenne elvinni. Egy roster helyet csak megér ha még nem is érzik a legjobb 20(?) játékos egyikének. Az is simán lehet, hogy amúgy tehetségből is ott a helye.
Sixo
A vegen migransnak nezik.
több mint 1 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
Most hallom, hogy LeBron könnyen lehet, hogy jön Debrecenbe nyáron. Korosztályos Vb lesz, a fiát lehet beválogatják.
Sixo
Majd elhiszem, ha lesz Dzsudzsival közös szelfi.
Dzsokijuing
Én Athénban (félig) pacsiztam vele (meg két másik amcsival) az Angola meccs után... nyilván ezért nem nyertek aranyat, megjinxeltem a dobókezüket. 😊

Szelfizés akkoriban még nem volt divat, vagy csak én vagyok boomer. (vagy mindkettő)

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Most hallom, hogy LeBron könnyen lehet, hogy jön Debrecenbe nyáron. Korosztályos Vb lesz, a fiát lehet beválogatják.
Sixo
Majd elhiszem, ha lesz Dzsudzsival közös szelfi.
Dzsokijuing
Nyilván feltételes minden perpill, de a hírek szerint elég korrekt esély van rá. Ott volt eddig a fiai kb összes meccsén amire ráért. A VB idejére már vége lesz az NBA szezonnak. Szóval annyi a kérdés, hogy beválogatják a csapatba. De hát egy tehetséges gyerekről beszélünk és legrosszabb esetben is nagy marketing értéke lenne elvinni. Egy roster helyet csak megér ha még nem is érzik a legjobb 20(?) játékos egyikének. Az is simán lehet, hogy amúgy tehetségből is ott a helye.

több mint 1 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 072 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Most hallom, hogy LeBron könnyen lehet, hogy jön Debrecenbe nyáron. Korosztályos Vb lesz, a fiát lehet beválogatják.
Sixo
Majd elhiszem, ha lesz Dzsudzsival közös szelfi.
Dzsokijuing
#LambomésLebron

több mint 1 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 072 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Most hallom, hogy LeBron könnyen lehet, hogy jön Debrecenbe nyáron. Korosztályos Vb lesz, a fiát lehet beválogatják.
Sixo
Megnézném a fejét, amikor elviszik PR eseményként a 9 lyukú hídhoz szürke marhát lesni és gémes kútból inni.

több mint 1 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 910 — Saturday Night Lights
Most hallom, hogy LeBron könnyen lehet, hogy jön Debrecenbe nyáron. Korosztályos Vb lesz, a fiát lehet beválogatják.
Sixo
Majd elhiszem, ha lesz Dzsudzsival közös szelfi.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Most hallom, hogy LeBron könnyen lehet, hogy jön Debrecenbe nyáron. Korosztályos Vb lesz, a fiát lehet beválogatják.

több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 582 — Lucas Scott
Érdekes volt ez a nyugati play-in de egyik csapat se playoff kaliber..

A Lakers vedekezese olyan volt mint az ementáli, Conley 20 pontot dobott úgy hogy beállt sarokba 2 elzárás után, és egyszerűen a lakers nem tudta lekövetni a playeket
Ezek után a Minny hogy tudta eldobni a meccset azt se értem... mármint amikor belementek az 1-1 labdás játékokba ott kijött a rutin, de meglepődnék ha 4-1nél többet ki tud majd hozni a Memphis ellen a Lakers
Az OKC-NOP győztese lehet esélyesebb a 8. helyre, még mindig chokerkedik a Minny, azt gondolnád hogy miután eltradelték DeAngelot ez változni fog, de mintha ugyanazt a csapatot látnám mint 2-3 éve
sapka
tegyuk hozza h FTk szama a 2. felidoben 17-3 (ugye ez a harom az a Conley utolso 3 dobasa volt). oke rengeteg harmast vallalt a Minny, de azert ez elegge megmagyaraz sok mindent. az sem segitett, hogy a 4. negyedben mar 3 perc utan bonusba kerult a lakers amugy, igy a vedekezes is softabb lett, plusz miutan KAT megkapta az 5.t teljesen leult az egesz csapat es KAT is.
de amugy Shaqek jol kivideoztak, hogy KAT hiaba kapta meg a zarasokat, hogy vegul Reaves vagy Schroeder kerult ra, egyszeruen elfutott a labda elol, nem lehetett megjatszani.
csebi
naigen...
de ez máris egy sokkal bonyolultabb kérdés, ha jól emlékszem 50% közelében dobott hármast a Minny egész meccsen, ugyanakkor Conley és Ant nem tört be egyáltalán
az elején KAT erőltette, agressziv és sikeres is volt, aztán megállt, ami részemről OK, ugyanakkor Conley aki papiron az irányitó nem tett hozzá többet mint üresen várta a labdát támadásban, és Ant sem volt agressziv, ezen felül nem volt ponterős 6. ember sem a pályán
Viszont! és itt jön a nehéz kérdés... miért akarnál betörni és faltoltatni és layupolni amikor 50%-kal dob a triplát, + a Lakers meg nyomozza az elzárás védekezést...
Aztán megálltak egy kicsit a triplák és leült a játék a végére..., mert csak labdaszerzés és tripla volt...

btw ha megnézed még egyszer az első negyedet ott pl. Prince és Anderson is egészen jó dobásokat vállalt (ők kezdtek...), és a meccs folyamán ezek teljesen eltűntek
sapka
2. negyed kozepen kapcsoltam be.
amugy voltak betoresek Ant-tol is csak nem vallalta fel a dobasokat. azt is irtak mar meccs kozben a szakik, hogy vszeg Ant bukott a legtobbet Gobert hianyaval, mert nagyon jo zarasokat kapott a betoreseihez egesz evben tole.
de ezert mondom, hogy picit ez Finchen van, mert az utolso 6 perces dupla nulla az kemenyen az o sara is. ha egy jo playt felrajzol akkor mar elorebb jartunk volna. tovabbra is erthetetlen, hogy egy tamadasra sem rakta be ebbe az idoben NAWot akinek sult a keze, akar picit pihentetni Antot is az utolso 2 percre.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Érdekes volt ez a nyugati play-in de egyik csapat se playoff kaliber..

A Lakers vedekezese olyan volt mint az ementáli, Conley 20 pontot dobott úgy hogy beállt sarokba 2 elzárás után, és egyszerűen a lakers nem tudta lekövetni a playeket
Ezek után a Minny hogy tudta eldobni a meccset azt se értem... mármint amikor belementek az 1-1 labdás játékokba ott kijött a rutin, de meglepődnék ha 4-1nél többet ki tud majd hozni a Memphis ellen a Lakers
Az OKC-NOP győztese lehet esélyesebb a 8. helyre, még mindig chokerkedik a Minny, azt gondolnád hogy miután eltradelték DeAngelot ez változni fog, de mintha ugyanazt a csapatot látnám mint 2-3 éve
sapka
tegyuk hozza h FTk szama a 2. felidoben 17-3 (ugye ez a harom az a Conley utolso 3 dobasa volt). oke rengeteg harmast vallalt a Minny, de azert ez elegge megmagyaraz sok mindent. az sem segitett, hogy a 4. negyedben mar 3 perc utan bonusba kerult a lakers amugy, igy a vedekezes is softabb lett, plusz miutan KAT megkapta az 5.t teljesen leult az egesz csapat es KAT is.
de amugy Shaqek jol kivideoztak, hogy KAT hiaba kapta meg a zarasokat, hogy vegul Reaves vagy Schroeder kerult ra, egyszeruen elfutott a labda elol, nem lehetett megjatszani.
csebi
naigen...
de ez máris egy sokkal bonyolultabb kérdés, ha jól emlékszem 50% közelében dobott hármast a Minny egész meccsen, ugyanakkor Conley és Ant nem tört be egyáltalán
az elején KAT erőltette, agressziv és sikeres is volt, aztán megállt, ami részemről OK, ugyanakkor Conley aki papiron az irányitó nem tett hozzá többet mint üresen várta a labdát támadásban, és Ant sem volt agressziv, ezen felül nem volt ponterős 6. ember sem a pályán
Viszont! és itt jön a nehéz kérdés... miért akarnál betörni és faltoltatni és layupolni amikor 50%-kal dob a triplát, + a Lakers meg nyomozza az elzárás védekezést...
Aztán megálltak egy kicsit a triplák és leült a játék a végére..., mert csak labdaszerzés és tripla volt...

btw ha megnézed még egyszer az első negyedet ott pl. Prince és Anderson is egészen jó dobásokat vállalt (ők kezdtek...), és a meccs folyamán ezek teljesen eltűntek

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 582 — Lucas Scott
Érdekes volt ez a nyugati play-in de egyik csapat se playoff kaliber..

A Lakers vedekezese olyan volt mint az ementáli, Conley 20 pontot dobott úgy hogy beállt sarokba 2 elzárás után, és egyszerűen a lakers nem tudta lekövetni a playeket
Ezek után a Minny hogy tudta eldobni a meccset azt se értem... mármint amikor belementek az 1-1 labdás játékokba ott kijött a rutin, de meglepődnék ha 4-1nél többet ki tud majd hozni a Memphis ellen a Lakers
Az OKC-NOP győztese lehet esélyesebb a 8. helyre, még mindig chokerkedik a Minny, azt gondolnád hogy miután eltradelték DeAngelot ez változni fog, de mintha ugyanazt a csapatot látnám mint 2-3 éve
sapka
tegyuk hozza h FTk szama a 2. felidoben 17-3 (ugye ez a harom az a Conley utolso 3 dobasa volt). oke rengeteg harmast vallalt a Minny, de azert ez elegge megmagyaraz sok mindent. az sem segitett, hogy a 4. negyedben mar 3 perc utan bonusba kerult a lakers amugy, igy a vedekezes is softabb lett, plusz miutan KAT megkapta az 5.t teljesen leult az egesz csapat es KAT is.
de amugy Shaqek jol kivideoztak, hogy KAT hiaba kapta meg a zarasokat, hogy vegul Reaves vagy Schroeder kerult ra, egyszeruen elfutott a labda elol, nem lehetett megjatszani.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Érdekes volt ez a nyugati play-in de egyik csapat se playoff kaliber..

A Lakers vedekezese olyan volt mint az ementáli, Conley 20 pontot dobott úgy hogy beállt sarokba 2 elzárás után, és egyszerűen a lakers nem tudta lekövetni a playeket
Ezek után a Minny hogy tudta eldobni a meccset azt se értem... mármint amikor belementek az 1-1 labdás játékokba ott kijött a rutin, de meglepődnék ha 4-1nél többet ki tud majd hozni a Memphis ellen a Lakers
Az OKC-NOP győztese lehet esélyesebb a 8. helyre, még mindig chokerkedik a Minny, azt gondolnád hogy miután eltradelték DeAngelot ez változni fog, de mintha ugyanazt a csapatot látnám mint 2-3 éve

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 582 — Lucas Scott
most lattam, hogy 102-105nel Conley milyen stealt nyomott, de Ant baszki nem neki osztotta vissza a sarokba, hanem Princenak. aaa, nagyon nagy kar ezert.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 530 — The Mathematician
James sztem nem volt jó
Kb Az egész csapatból hiányzott az hogy meghalunk a pályán amit az utóbbi hetekben láttam

Grizzlies ellen vért kell inni
Negritis, a vajda
James hozta a jelenlegi maximumát. 38 és fél évesen, sérülten ezt kapod tőle. Ez se kevés, de nem kell tőle még csak az év közbeni formát se várni.
Jughead
A mentalitás zavart, de az egész csapaton

Ettől függetlenül ő tudta azt amit ANT még nem
Ha Dennis sül odaadom neki



vegere elfaradt sztem, de kb 3. negyedig o vitt titeket.
csebi
Nemtom nekem nem tetszett egész meccsen

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 582 — Lucas Scott
James sztem nem volt jó
Kb Az egész csapatból hiányzott az hogy meghalunk a pályán amit az utóbbi hetekben láttam

Grizzlies ellen vért kell inni
Negritis, a vajda
vegere elfaradt sztem, de kb 3. negyedig o vitt titeket.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 949
James sztem nem volt jó
Kb Az egész csapatból hiányzott az hogy meghalunk a pályán amit az utóbbi hetekben láttam

Grizzlies ellen vért kell inni
Negritis, a vajda
James hozta a jelenlegi maximumát. 38 és fél évesen, sérülten ezt kapod tőle. Ez se kevés, de nem kell tőle még csak az év közbeni formát se várni.
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 530 — The Mathematician
James sztem nem volt jó
Kb Az egész csapatból hiányzott az hogy meghalunk a pályán amit az utóbbi hetekben láttam

Grizzlies ellen vért kell inni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 582 — Lucas Scott
grat a Lakersnek, meccs elott is jobbnak ereztem oket, es James + Davis hozta is a format, amit kell. biraskodassal felesleges foglalkozni, ossze-vissza fujtak hulyesegeket (pl ket kamu goaltending kosar nekunk meccs kozben). OTt mar nem is neztem gondoltam, hogy bukjuk, vegul 5 jatekos jatszott nalunk 40+ percet, ami rhoadtul hianyzott ...

KAT jol jatszott, nala az 5. falt volt a sorsfordito utana leult nem csak vedekezesben, de tamadasban is.
ANTrol azt irjak mar, hogy vszeg agyrazkodassal jatszott, valamint Finch megerositette, hogy szinte vegig gorcsokkel jatszott. de o penteken rendben lesz sztem.

haragszom Finchre is. ez most az o lelken is szarad, meg ugyis ha jo alaptervvel allt a meccsnek, azonban a 4. negyedben 6:01nel szereztuk az utolso kosarat (termeszetesen Conley), mentunk hettel. ezutan kovetkezo emberek vallaltak dobast: Prince 0/2, KAT 0/2, Anderson, Edwards 0/2, Conley. raadasul 4 turnoever volt ebben az idoben. ebben az idoszakban nem igazan voltak jo playek sem felrajzolva, eleg kikenyszeritett dobasok voltak meg idokeres utan is. raadasul NAW nem jatszott az utolso 7:35ben pedig neki rohadt jo meccse volt tamadasban.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.