Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

NBA

32 feliratkozó

több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 946 — The Mathematician
Tökéletes move a Sixerstől, jól megkopasztották a Clipperst, bár most Bazskát nézem, ő azt mondja, hogy ennél még többről is álmodozhattak volna.

Harden meg legkésőbb másfél éven belül úgyis továbbhisztizi magát a következő állomáshelyére.
Kampman
Megkopasztották? 😀 Nincs használható játékos az ellenértékben.
tenorx
KJ Martin potens fiatal, sokak szerint jobb lehet mint a teso ( Caleb ).
Toca
KJ Martin Kenyon Martin fia, Caleb és Cody Martinhoz nincs köze.
Jughead
Így.
Morris szerintem már egyáltalán nem használható, legalábbis tavaly nem volt.
Én féltem hogy kifog valamelyik lépni a szerződésből eventually, de nem hiszem.
Nem azt mondom hogy jó trade volt, vagy hogy most jobb lett a Clippers hogy itt van Harden,de a megkopasztástól nagyon messze van.
tenorx
morris kuka
de batum/covington bőven lehet playoff rotációs ember

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Tökéletes move a Sixerstől, jól megkopasztották a Clipperst, bár most Bazskát nézem, ő azt mondja, hogy ennél még többről is álmodozhattak volna.

Harden meg legkésőbb másfél éven belül úgyis továbbhisztizi magát a következő állomáshelyére.
Kampman
Megkopasztották? 😀 Nincs használható játékos az ellenértékben.
tenorx
KJ Martin potens fiatal, sokak szerint jobb lehet mint a teso ( Caleb ).
Toca
KJ Martin Kenyon Martin fia, Caleb és Cody Martinhoz nincs köze.
Jughead
Így.
Morris szerintem már egyáltalán nem használható, legalábbis tavaly nem volt.
Én féltem hogy kifog valamelyik lépni a szerződésből eventually, de nem hiszem.
Nem azt mondom hogy jó trade volt, vagy hogy most jobb lett a Clippers hogy itt van Harden,de a megkopasztástól nagyon messze van.
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 758
Tökéletes move a Sixerstől, jól megkopasztották a Clipperst, bár most Bazskát nézem, ő azt mondja, hogy ennél még többről is álmodozhattak volna.

Harden meg legkésőbb másfél éven belül úgyis továbbhisztizi magát a következő állomáshelyére.
Kampman
Megkopasztották? 😀 Nincs használható játékos az ellenértékben.
tenorx
KJ Martin potens fiatal, sokak szerint jobb lehet mint a teso ( Caleb ).
Toca
KJ Martin Kenyon Martin fia, Caleb és Cody Martinhoz nincs köze.
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 20 716 — Vikings fan
Tökéletes move a Sixerstől, jól megkopasztották a Clipperst, bár most Bazskát nézem, ő azt mondja, hogy ennél még többről is álmodozhattak volna.

Harden meg legkésőbb másfél éven belül úgyis továbbhisztizi magát a következő állomáshelyére.
Kampman
Megkopasztották? 😀 Nincs használható játékos az ellenértékben.
tenorx
Na azért ne túlozzunk.
Morris meg azért használható kiegészítő ember. KJ Martin potens fiatal, sokak szerint jobb lehet mint a teso ( Caleb ).
2 első koros ( 28 Clippers és másik csapattól ) egy lejáró Hardenert.

Én értem a Clipperst és örülnek ha egyszer egybe lenne ez a nagy 3-as ( 2.5-es ). De erre azért reális esélyt, hogy Leonard kibír egy playoffot nem igazán látok. De hat toltak egy all-in a korabbira azt tetszik hogy végig tolják ha már elindultak az úton.

Amúgy poén lenne ha George és Kawhi is kilépne év végén. Gyanítom amúgy a Heat a 3-bol egyet akar majd a nyáron.

Szerkesztette: Toca
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 474
Tökéletes move a Sixerstől, jól megkopasztották a Clipperst, bár most Bazskát nézem, ő azt mondja, hogy ennél még többről is álmodozhattak volna.

Harden meg legkésőbb másfél éven belül úgyis továbbhisztizi magát a következő állomáshelyére.
Kampman
Megkopasztották? 😀 Nincs használható játékos az ellenértékben.
tenorx
Viszont rengeteg picket kaptak érte.
több mint 2 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Ez is iktriad miatt van ...

több mint 2 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 7 530 — Ajmo Vatreni
Gigászok csatája - ilyen vagy olyan okból.

iktriad
A sunsnak nagyon megy a negyedikben.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 013 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gigászok csatája - ilyen vagy olyan okból.
több mint 2 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Tökéletes move a Sixerstől, jól megkopasztották a Clipperst, bár most Bazskát nézem, ő azt mondja, hogy ennél még többről is álmodozhattak volna.

Harden meg legkésőbb másfél éven belül úgyis továbbhisztizi magát a következő állomáshelyére.
Kampman
Megkopasztották? 😀 Nincs használható játékos az ellenértékben.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 946 — The Mathematician
 www.youtube.com/watch?v=jJj2G4aYD0A
Negritis, a vajda
Ma lesz az első meccsem Wembyvel, kíváncsi vagyok rá.
KeyG
én még nemtom fent maradok-e addig hogy megnézzem

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 650
 www.youtube.com/watch?v=jJj2G4aYD0A
Negritis, a vajda
Ma lesz az első meccsem Wembyvel, kíváncsi vagyok rá.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 946 — The Mathematician
 www.youtube.com/watch?v=jJj2G4aYD0A

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
xrace77 Denver Broncos 4 745
Deandre Jordan érzi a Halloween-t 😀

több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 946 — The Mathematician
Tökéletes move a Sixerstől, jól megkopasztották a Clipperst, bár most Bazskát nézem, ő azt mondja, hogy ennél még többről is álmodozhattak volna.

Harden meg legkésőbb másfél éven belül úgyis továbbhisztizi magát a következő állomáshelyére.
Kampman
ez is bőven több mint a lejáró nyafka Harden értéke
a Clipps-nek be kellett tolnia, de mástól semmit se kapott volna a philly

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 474
Tökéletes move a Sixerstől, jól megkopasztották a Clipperst, bár most Bazskát nézem, ő azt mondja, hogy ennél még többről is álmodozhattak volna.

Harden meg legkésőbb másfél éven belül úgyis továbbhisztizi magát a következő állomáshelyére.
Kampman
Ő lenne a kosárlabda TO-ja?
slowmotion
Igen, de ez már a buffalós meg Bengalsos TO, aki inkább már csak rúgkapál a figyelemért. Viszont Owensben minden kivagyi hülyeségével együtt is volt valami szerethető, egészen a legvégéig. Harden ezt legkésőbb a Houstonból való elcseréltetésénél elvesztette nálam.
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 148 — Cowboys fan
Tökéletes move a Sixerstől, jól megkopasztották a Clipperst, bár most Bazskát nézem, ő azt mondja, hogy ennél még többről is álmodozhattak volna.

Harden meg legkésőbb másfél éven belül úgyis továbbhisztizi magát a következő állomáshelyére.
Kampman
Ő lenne a kosárlabda TO-ja?
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 474
Tökéletes move a Sixerstől, jól megkopasztották a Clipperst, bár most Bazskát nézem, ő azt mondja, hogy ennél még többről is álmodozhattak volna.

Harden meg legkésőbb másfél éven belül úgyis továbbhisztizi magát a következő állomáshelyére.
több mint 2 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
@wojespn
The Sixers are acquiring Marcus Morris, Nic Batum, Robert Covington, KJ Martin, multiple draft picks and a pick swap for James Harden, PJ Tucker and Filip Petrusev, sources tell ESPN.
Negritis, a vajda
Na akkor nézzük, kit kap a 76ers ezért a csomagért. Popcorn ON
Antonius
senkit, őket akarták padra
Maxeyt megnézték nyitókörben és már el is adták Hardent

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 2 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 743
@wojespn
The Sixers are acquiring Marcus Morris, Nic Batum, Robert Covington, KJ Martin, multiple draft picks and a pick swap for James Harden, PJ Tucker and Filip Petrusev, sources tell ESPN.
Negritis, a vajda
Na akkor nézzük, kit kap a 76ers ezért a csomagért. Popcorn ON

Cowboys 4ever.
több mint 2 éve
YoungZeeZee 9 839
@wojespn
The Sixers are acquiring Marcus Morris, Nic Batum, Robert Covington, KJ Martin, multiple draft picks and a pick swap for James Harden, PJ Tucker and Filip Petrusev, sources tell ESPN.
Negritis, a vajda
Harden a legnagyobb fasz az nba-ben jelenleg nem?😀
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 946 — The Mathematician
@wojespn
The Sixers are acquiring Marcus Morris, Nic Batum, Robert Covington, KJ Martin, multiple draft picks and a pick swap for James Harden, PJ Tucker and Filip Petrusev, sources tell ESPN.

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 712 — farkas.l.zoltan@gmail.com

Matthew99
Ahogy az várható volt.
RIP Balmer idegrendszer.

több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 484 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 650
Nagyot megy a Celtics, még félidő sincs de Brown már 7 hármas, 14 a rekord ugye.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 946 — The Mathematician
Ezt az NBA 360 közvetítést van aki komolyan élvezi?

Papíron elhiszem, hogy jó ötletnek tűnik, de ebből sehogy sem lehet értelmes közvetítést csinálni. Bele-bele lehet nézni meccsekbe, de 3-4 percben maximum akkor látsz jó jelenetet ha mázlid van.

Komolyan nem látom magam előtt, azt az NBA rajongó/nézőt, aki inkább ezt választja mint az adott játéknap rangadóját, mert ha az blowout lenne még mindig átnézhet a 2nd bestre, de ez az 360 ez pont arra jó hogy tulajdonképpen egy párharcba se tudj értelmesen belenézni.

Baromira nem redzone szintű élményt ad a nézőnek, pedig szerintem ez akarna lenni a cél.
ZERO_L
sztem is iszonyat szar

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!