NBA
32 feliratkozó
több mint 2 éve
dawyd728
4 267
Nem én akarok lenni az, aki elrontja a bulit, de Nurkic mitől jobb, mint Ayton?Azt a rohadt, ezt nem láttam jönni...Ne légy már irigy a kövi szezon bajnokára. Aytonhoz képest még én is upgrade lennék.
Mondjuk szerintem ez lose-lose-lose szituáció. A Suns magasban nem lett jobb,a Portland nem kapott top fiatalt, a Bucks periméter védekezése meg így kb szétesik
FLZOLI
Sixo
Az lehet, de még ez sem biztos, h elmúlt 2 év Aytonjánál jobb lesz, de a bizonyíték arra, h új edzővel Ayton ne lett volna jobb, mint korábban?! 25 éves. Semmi nem indokolja, h a 23 éves Aytonnál csak gyengébbet lássunk a továbbiakban. Ami meg az érkező többi játékost illeti, lehet az én szegénységi bizonyítványom, de azt leszámítva, h Allennek van role playerként PO tapasztalata, összességében a potenciális PO rotációt nem érzem, h sikerült volna javítani. Ilyenkor lesz, h majd jól rámcáfolnak..
Ha kell mondani a 3 csapatból valakit, akinek nem win ez a trade, az nálam a Suns. Nem is lose, csak hiányérzet, h lehetett volna ennél többet is kihozni Aytonból.
több mint 2 éve
Azt a rohadt, ezt nem láttam jönni...Micsoda? Sunsnak kurva jó, Aytonban náluk több nem volt. Kaptak hasznos kiegészítőket.
Mondjuk szerintem ez lose-lose-lose szituáció. A Suns magasban nem lett jobb,a Portland nem kapott top fiatalt, a Bucks periméter védekezése meg így kb szétesik
FLZOLI
Portlandnek az a véleménye hogy a 34 éves Giannis vagy nem lesz már eleg erős vezér vagy nem lesz a Bucksban. Ez azért simán benne van.
Bucksnál legendásan meg-meg tudott allni a támadási tudomány playoffban illetve Giannis elégedetlen hangjait is letudták itt zárni.
Igazából teljesen jó trade minden oldalról. Nyilván Nurkic ha megint folyton sérült akkor a Suns lehet negatív.
több mint 2 éve
amúgy a blazers ha el tudja boltolni holidayt 1 első körösre vagy 2re az brutálisan jó lesz nekikAyton illik a timelineba Simmonsék mellé
de őt is lehet tovább küldeni
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
"Yo NBA, man. Y'all need to look into the Bucks for tampering."
— Bleacher Report (@BleacherReport) September 27, 2023
Jimmy got jokes 😂 pic.twitter.com/08jd4Rrnpj
több mint 2 éve
Azt a rohadt, ezt nem láttam jönni...Ne légy már irigy a kövi szezon bajnokára. Aytonhoz képest még én is upgrade lennék.
Mondjuk szerintem ez lose-lose-lose szituáció. A Suns magasban nem lett jobb,a Portland nem kapott top fiatalt, a Bucks periméter védekezése meg így kb szétesik
FLZOLI
több mint 2 éve
Azt a rohadt, ezt nem láttam jönni...Nurkic baja hogy sokat sérült, amúgy bőven jobb mint Ayton
Mondjuk szerintem ez lose-lose-lose szituáció. A Suns magasban nem lett jobb,a Portland nem kapott top fiatalt, a Bucks periméter védekezése meg így kb szétesik
FLZOLI
Allen, Little és Johnson pedig a kiürült padot erősíti meg faszán
Holiday + 2 swap + unprot 1st lehetne jobb, de így sem rossz sztem
edit:
Ayton is portlandba megy, hátha ott lesz valami belőle
Szerkesztette: Negritis, a vajda
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Azt a rohadt, ezt nem láttam jönni...Top fiatalt Lillardért mondjuk nem is lehetett kapni.
Mondjuk szerintem ez lose-lose-lose szituáció. A Suns magasban nem lett jobb,a Portland nem kapott top fiatalt, a Bucks periméter védekezése meg így kb szétesik
FLZOLI
Amúgy Holiday meg mehet a Heat-be a Lillardért felajánlott csomagért.
több mint 2 éve
Azt a rohadt, ezt nem láttam jönni...Mondjuk szerintem ez lose-lose-lose szituáció. A Suns magasban nem lett jobb,a Portland nem kapott top fiatalt, a Bucks periméter védekezése meg így kb szétesik
több mint 2 éve
Nem vagyok nagy rajongója Dame-nek, inkább kéne a csapatomba egy Holiday, de a Giannis-Dame páros támadásban nagyon durva lesz.Viszont a Blazers ezzel borzasztóan jól járt már most és Holidayért még egy nagyon jó csomagot kapnak majd a szezon közben.
Szerkesztette: Jughead
több mint 2 éve
@wojespnLillard goes Milwaukee as part of a 3-team deal with Jrue Holiday, Deandre Ayton, Toumani Camara, a 2029 unprotected MIL 1st, and unprotected MIL swap rights in 2028 and 2030 to Blazers. Phoenix lands Jusuf Nurkic, Grayson Allen, Nassir Little and Keon Johnson
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
k, wtf?!?!?!BREAKING: The Portland Trail Blazers are trading guard Damian Lillard to the Milwaukee Bucks, sources tell ESPN. pic.twitter.com/FRgQyDVjQG
— Adrian Wojnarowski (@wojespn) September 27, 2023
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Silver egy napon melegített olvadó műpénisz, úgy is irányítja a ligát.
több mint 2 éve
dawyd728
4 267
Oké magasabban van. Magasabban kell lennie, de ennyivel?Emellett a tulajdonosi kör egy elit társoság náluk a mérce magasabban van jóval és szerintem ez így jól is van.Ja és mindezt azután, h Silver és a liga engedi Bridgesnek a visszatérést, de amikor Sarver vagy Sterling zárt ajtók mögött mond valamit, akkor azonnal ki kell vetni az nba-ből a rákos daganatot.a játékosszakszi nagy úr.
dawyd728
új tulajdonosokat le lehet akasztani, mert simán van bármikor harmincpár ember vagy konzorcium, aki kipengeti a dellát az aranytojást tojó tyúkért. de a top 300 játékost nem tudod csak úgy lecserélni színvonalesés nélkül. kit hozol helyettük, a D League játékosokat? nem véletlenül vannak ott, és nem eggyel feljebb.
slowmotion
Toca
Attól mert valaki rasszista, nőgyűlölő stb még le lehet élni úgy egy életet, h az általa gyűlölt csoport egyetlen tagjának haja szála sem görbül. Míg egy visszaeső barom péppé veheti az asszonyt, sem kerül kitiltásra a ligából.
Sokkal súlyosabb dolog sokkal enyhébb a büntetést von maga után.
Mondják azt, h innentől minden erőszakos fasz a fizetése felét amíg a ligában játszik a liga által kijelölt, az erőszakos bűncselekmények áldozatait megsegítő/megelőző alapítványnak utalja. Ha további erőszakos bűncselekményeket követ el, akkor a maradék felét is viszi a liga. Stb. Mert ez így kurva szánalmas. Morant esetében is milyen szarházi döntést hozott a liga, vagy éppen Miles Bridges esetén..
Szerkesztette: dawyd728
több mint 2 éve
Mert ha eleg tehetseges lenne -jelentsen ez barmit- akkor vissza lehetne/kellene kerulnie a ligaba?kellene? nem tudom, hiszek a második lehetőségekben a büntetés leülése után
Hendrix
KPJ milyen parádésan megoldotta, hogy mindenkinek legyen elég játékperc a Houston backcourtban. 🤦🏻♂️
— Tőrös Balázs (@bazska) September 13, 2023
Mocskos kis csicska. Meg egyébként az NBA is, hogy Bridgest visszaengedik a ligába. 🖕🏻
A módszeres, visszaeső nőverőknél nálam zéró a tolerancia. 🤷🏻♂️
Bridges kapott új lehetőséget
anno Vick is az NFLben
Arenas semmit nem kapott a fegyveres balhénál
Critterton ligán kívül találta magát
Meyers Leonard nem igen kapott új lehetőséget miután stream közbe elengedett egy káromkodást (rasszistát, de ...)
edition.cnn.com/2023/02/22/sport/meyers-leonard-nba-return-bucks-anti-semitic-slur-spt-intl/index.html
ha elég jó lett volna instant visszajön
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Mert ha eleg tehetseges lenne -jelentsen ez barmit- akkor vissza lehetne/kellene kerulnie a ligaba?
I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 2 éve
Valahogy nem lepodok meg ezen a sztorin, ez a tag egy idozitett bomba volt. Mar az egyetem is voltak balhei, ezert is csuszott annyit a drafton pedig tehetsege alapjan lotterybe vartak anno. Aztan a Cavaliers eselyt adott neki, egy ideig meghuzta magat de egy ido utan ott is elkezdett arcoskodni, volt egy olyan sztori hogy fegyverekkel a kocsijaban kapcsoltak le, azert csereltek Houstonba. Szerencsetlen idiota.egy ponton túl már nem szerencsétlen hanem csak balfasz
Hendrix
és túl sok balhéja volt, valamint nem elég tehetséges hogy visszatudjon jönni
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Valahogy nem lepodok meg ezen a sztorin, ez a tag egy idozitett bomba volt. Mar az egyetem is voltak balhei, ezert is csuszott annyit a drafton pedig tehetsege alapjan lotterybe vartak anno. Aztan a Cavaliers eselyt adott neki, egy ideig meghuzta magat de egy ido utan ott is elkezdett arcoskodni, volt egy olyan sztori hogy fegyverekkel a kocsijaban kapcsoltak le, azert csereltek Houstonba. Szerencsetlen idiota.
I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 2 éve
Emellett a tulajdonosi kör egy elit társoság náluk a mérce magasabban van jóval és szerintem ez így jól is van.Ja és mindezt azután, h Silver és a liga engedi Bridgesnek a visszatérést, de amikor Sarver vagy Sterling zárt ajtók mögött mond valamit, akkor azonnal ki kell vetni az nba-ből a rákos daganatot.a játékosszakszi nagy úr.
dawyd728
új tulajdonosokat le lehet akasztani, mert simán van bármikor harmincpár ember vagy konzorcium, aki kipengeti a dellát az aranytojást tojó tyúkért. de a top 300 játékost nem tudod csak úgy lecserélni színvonalesés nélkül. kit hozol helyettük, a D League játékosokat? nem véletlenül vannak ott, és nem eggyel feljebb.
slowmotion
több mint 2 éve
Ismerősöm kint lesz októberben az USA-ban, kimenne NBA-meccsre. Jegyvásárlásra milyen lehetőséget javasoltok?Idén januárban voltam az MSG-ben NY-spurs meccsen, ticketmasteren pár nappal előtte tudtunk rá még jegyet venni.
empty taxi
több mint 2 éve
Ja és mindezt azután, h Silver és a liga engedi Bridgesnek a visszatérést, de amikor Sarver vagy Sterling zárt ajtók mögött mond valamit, akkor azonnal ki kell vetni az nba-ből a rákos daganatot.a játékosszakszi nagy úr.
dawyd728
új tulajdonosokat le lehet akasztani, mert simán van bármikor harmincpár ember vagy konzorcium, aki kipengeti a dellát az aranytojást tojó tyúkért. de a top 300 játékost nem tudod csak úgy lecserélni színvonalesés nélkül. kit hozol helyettük, a D League játékosokat? nem véletlenül vannak ott, és nem eggyel feljebb.
Szerkesztette: slowmotion
több mint 2 éve
www.google.com/amp/s/www.cbssports.com/nba/news/sadly-the-allegations-against-kevin-porter-jr-arent-shocking-why-didnt-more-help-didnt-come-sooner/amp/nem vagyok benne biztos hogy neki van visszaút
Elég sok evidencia van arra hogy nem százas a srác. Eltiltják egy-két szezonra gondolom....
Chef a'la Laci pecsenyés
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Tehát ha egy nő szexben esetleg szereti a durvulast, vagy esetleg én aranyasonak tartom, vagy neadjisten provokál is akkor nyugodtan megverhetem? Ez aztán igen, igazán férfias hozzáállás.
rob3r7o

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
www.google.com/amp/s/www.cbssports.com/nba/news/sadly-the-allegations-against-kevin-porter-jr-arent-shocking-why-didnt-more-help-didnt-come-sooner/amp/Elég sok evidencia van arra hogy nem százas a srác. Eltiltják egy-két szezonra gondolom....
Egy jéghideg mit kérsz?
több mint 2 éve
dawyd728
4 267
Törött/repedt csontok, ha jól veszem ki többek között nyaki csigolya, + vérző fej. Valószínű csak rájátszik. Amúgy a nőt se értem, mert nem az első eset, amikor eljárt ennek a faroknak a keze. Világ életében balhés srác volt.Ja és mindezt azután, h Silver és a liga engedi Bridgesnek a visszatérést, de amikor Sarver vagy Sterling zárt ajtók mögött mond valamit, akkor azonnal ki kell vetni az nba-ből a rákos daganatot.
Szerkesztette: dawyd728
több mint 2 éve
gaben 😀