Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

NBA

32 feliratkozó

több mint 2 éve
dawyd728 4 267
Azt a rohadt, ezt nem láttam jönni...
Mondjuk szerintem ez lose-lose-lose szituáció. A Suns magasban nem lett jobb,a Portland nem kapott top fiatalt, a Bucks periméter védekezése meg így kb szétesik
FLZOLI
Ne légy már irigy a kövi szezon bajnokára. Aytonhoz képest még én is upgrade lennék.
Sixo
Nem én akarok lenni az, aki elrontja a bulit, de Nurkic mitől jobb, mint Ayton?
Az lehet, de még ez sem biztos, h elmúlt 2 év Aytonjánál jobb lesz, de a bizonyíték arra, h új edzővel Ayton ne lett volna jobb, mint korábban?! 25 éves. Semmi nem indokolja, h a 23 éves Aytonnál csak gyengébbet lássunk a továbbiakban. Ami meg az érkező többi játékost illeti, lehet az én szegénységi bizonyítványom, de azt leszámítva, h Allennek van role playerként PO tapasztalata, összességében a potenciális PO rotációt nem érzem, h sikerült volna javítani. Ilyenkor lesz, h majd jól rámcáfolnak..

Ha kell mondani a 3 csapatból valakit, akinek nem win ez a trade, az nálam a Suns. Nem is lose, csak hiányérzet, h lehetett volna ennél többet is kihozni Aytonból.
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 20 718 — Vikings fan
Azt a rohadt, ezt nem láttam jönni...
Mondjuk szerintem ez lose-lose-lose szituáció. A Suns magasban nem lett jobb,a Portland nem kapott top fiatalt, a Bucks periméter védekezése meg így kb szétesik
FLZOLI
Micsoda? Sunsnak kurva jó, Aytonban náluk több nem volt. Kaptak hasznos kiegészítőket.
Portlandnek az a véleménye hogy a 34 éves Giannis vagy nem lesz már eleg erős vezér vagy nem lesz a Bucksban. Ez azért simán benne van.
Bucksnál legendásan meg-meg tudott allni a támadási tudomány playoffban illetve Giannis elégedetlen hangjait is letudták itt zárni.

Igazából teljesen jó trade minden oldalról. Nyilván Nurkic ha megint folyton sérült akkor a Suns lehet negatív.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 953 — The Mathematician
amúgy a blazers ha el tudja boltolni holidayt 1 első körösre vagy 2re az brutálisan jó lesz nekik
Ayton illik a timelineba Simmonsék mellé
de őt is lehet tovább küldeni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!

több mint 2 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Azt a rohadt, ezt nem láttam jönni...
Mondjuk szerintem ez lose-lose-lose szituáció. A Suns magasban nem lett jobb,a Portland nem kapott top fiatalt, a Bucks periméter védekezése meg így kb szétesik
FLZOLI
Ne légy már irigy a kövi szezon bajnokára. Aytonhoz képest még én is upgrade lennék.

több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 953 — The Mathematician
Azt a rohadt, ezt nem láttam jönni...
Mondjuk szerintem ez lose-lose-lose szituáció. A Suns magasban nem lett jobb,a Portland nem kapott top fiatalt, a Bucks periméter védekezése meg így kb szétesik
FLZOLI
Nurkic baja hogy sokat sérült, amúgy bőven jobb mint Ayton
Allen, Little és Johnson pedig a kiürült padot erősíti meg faszán
Holiday + 2 swap + unprot 1st lehetne jobb, de így sem rossz sztem

edit:
Ayton is portlandba megy, hátha ott lesz valami belőle

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 760
Azt a rohadt, ezt nem láttam jönni...
Mondjuk szerintem ez lose-lose-lose szituáció. A Suns magasban nem lett jobb,a Portland nem kapott top fiatalt, a Bucks periméter védekezése meg így kb szétesik
FLZOLI
Top fiatalt Lillardért mondjuk nem is lehetett kapni.

Amúgy Holiday meg mehet a Heat-be a Lillardért felajánlott csomagért.
több mint 2 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 714 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Azt a rohadt, ezt nem láttam jönni...
Mondjuk szerintem ez lose-lose-lose szituáció. A Suns magasban nem lett jobb,a Portland nem kapott top fiatalt, a Bucks periméter védekezése meg így kb szétesik

több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 760
Nem vagyok nagy rajongója Dame-nek, inkább kéne a csapatomba egy Holiday, de a Giannis-Dame páros támadásban nagyon durva lesz.

Viszont a Blazers ezzel borzasztóan jól járt már most és Holidayért még egy nagyon jó csomagot kapnak majd a szezon közben.

Szerkesztette: Jughead
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 953 — The Mathematician
@wojespn
Lillard goes Milwaukee as part of a 3-team deal with Jrue Holiday, Deandre Ayton, Toumani Camara, a 2029 unprotected MIL 1st, and unprotected MIL swap rights in 2028 and 2030 to Blazers. Phoenix lands Jusuf Nurkic, Grayson Allen, Nassir Little and Keon Johnson

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 953 — The Mathematician
k, wtf?!?!?!


The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 714 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Silver egy napon melegített olvadó műpénisz, úgy is irányítja a ligát.

több mint 2 éve
dawyd728 4 267
Ja és mindezt azután, h Silver és a liga engedi Bridgesnek a visszatérést, de amikor Sarver vagy Sterling zárt ajtók mögött mond valamit, akkor azonnal ki kell vetni az nba-ből a rákos daganatot.
dawyd728
a játékosszakszi nagy úr.
új tulajdonosokat le lehet akasztani, mert simán van bármikor harmincpár ember vagy konzorcium, aki kipengeti a dellát az aranytojást tojó tyúkért. de a top 300 játékost nem tudod csak úgy lecserélni színvonalesés nélkül. kit hozol helyettük, a D League játékosokat? nem véletlenül vannak ott, és nem eggyel feljebb.
slowmotion
Emellett a tulajdonosi kör egy elit társoság náluk a mérce magasabban van jóval és szerintem ez így jól is van.
Toca
Oké magasabban van. Magasabban kell lennie, de ennyivel?
Attól mert valaki rasszista, nőgyűlölő stb még le lehet élni úgy egy életet, h az általa gyűlölt csoport egyetlen tagjának haja szála sem görbül. Míg egy visszaeső barom péppé veheti az asszonyt, sem kerül kitiltásra a ligából.
Sokkal súlyosabb dolog sokkal enyhébb a büntetést von maga után.
Mondják azt, h innentől minden erőszakos fasz a fizetése felét amíg a ligában játszik a liga által kijelölt, az erőszakos bűncselekmények áldozatait megsegítő/megelőző alapítványnak utalja. Ha további erőszakos bűncselekményeket követ el, akkor a maradék felét is viszi a liga. Stb. Mert ez így kurva szánalmas. Morant esetében is milyen szarházi döntést hozott a liga, vagy éppen Miles Bridges esetén..

Szerkesztette: dawyd728
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 953 — The Mathematician
Mert ha eleg tehetseges lenne -jelentsen ez barmit- akkor vissza lehetne/kellene kerulnie a ligaba?
Hendrix
kellene? nem tudom, hiszek a második lehetőségekben a büntetés leülése után



Bridges kapott új lehetőséget
anno Vick is az NFLben
Arenas semmit nem kapott a fegyveres balhénál
Critterton ligán kívül találta magát
Meyers Leonard nem igen kapott új lehetőséget miután stream közbe elengedett egy káromkodást (rasszistát, de ...)
 edition.cnn.com/2023/02/22/sport/meyers-leonard-nba-return-bucks-anti-semitic-slur-spt-intl/index.html
ha elég jó lett volna instant visszajön

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Hendrix Utah State Aggies 3 117
Mert ha eleg tehetseges lenne -jelentsen ez barmit- akkor vissza lehetne/kellene kerulnie a ligaba?

I know that when you shine they wish some days will be dark

Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 953 — The Mathematician
Valahogy nem lepodok meg ezen a sztorin, ez a tag egy idozitett bomba volt. Mar az egyetem is voltak balhei, ezert is csuszott annyit a drafton pedig tehetsege alapjan lotterybe vartak anno. Aztan a Cavaliers eselyt adott neki, egy ideig meghuzta magat de egy ido utan ott is elkezdett arcoskodni, volt egy olyan sztori hogy fegyverekkel a kocsijaban kapcsoltak le, azert csereltek Houstonba. Szerencsetlen idiota.
Hendrix
egy ponton túl már nem szerencsétlen hanem csak balfasz

és túl sok balhéja volt, valamint nem elég tehetséges hogy visszatudjon jönni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Hendrix Utah State Aggies 3 117
Valahogy nem lepodok meg ezen a sztorin, ez a tag egy idozitett bomba volt. Mar az egyetem is voltak balhei, ezert is csuszott annyit a drafton pedig tehetsege alapjan lotterybe vartak anno. Aztan a Cavaliers eselyt adott neki, egy ideig meghuzta magat de egy ido utan ott is elkezdett arcoskodni, volt egy olyan sztori hogy fegyverekkel a kocsijaban kapcsoltak le, azert csereltek Houstonba. Szerencsetlen idiota.

I know that when you shine they wish some days will be dark

Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 20 718 — Vikings fan
Ja és mindezt azután, h Silver és a liga engedi Bridgesnek a visszatérést, de amikor Sarver vagy Sterling zárt ajtók mögött mond valamit, akkor azonnal ki kell vetni az nba-ből a rákos daganatot.
dawyd728
a játékosszakszi nagy úr.
új tulajdonosokat le lehet akasztani, mert simán van bármikor harmincpár ember vagy konzorcium, aki kipengeti a dellát az aranytojást tojó tyúkért. de a top 300 játékost nem tudod csak úgy lecserélni színvonalesés nélkül. kit hozol helyettük, a D League játékosokat? nem véletlenül vannak ott, és nem eggyel feljebb.
slowmotion
Emellett a tulajdonosi kör egy elit társoság náluk a mérce magasabban van jóval és szerintem ez így jól is van.
több mint 2 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 506 — #neverpunt
Ismerősöm kint lesz októberben az USA-ban, kimenne NBA-meccsre. Jegyvásárlásra milyen lehetőséget javasoltok?
empty taxi
Idén januárban voltam az MSG-ben NY-spurs meccsen, ticketmasteren pár nappal előtte tudtunk rá még jegyet venni.

több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 149 — Cowboys fan
Ja és mindezt azután, h Silver és a liga engedi Bridgesnek a visszatérést, de amikor Sarver vagy Sterling zárt ajtók mögött mond valamit, akkor azonnal ki kell vetni az nba-ből a rákos daganatot.
dawyd728
a játékosszakszi nagy úr.
új tulajdonosokat le lehet akasztani, mert simán van bármikor harmincpár ember vagy konzorcium, aki kipengeti a dellát az aranytojást tojó tyúkért. de a top 300 játékost nem tudod csak úgy lecserélni színvonalesés nélkül. kit hozol helyettük, a D League játékosokat? nem véletlenül vannak ott, és nem eggyel feljebb.

Szerkesztette: slowmotion
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 953 — The Mathematician
 www.google.com/amp/s/www.cbssports.com/nba/news/sadly-the-allegations-against-kevin-porter-jr-arent-shocking-why-didnt-more-help-didnt-come-sooner/amp/

Elég sok evidencia van arra hogy nem százas a srác. Eltiltják egy-két szezonra gondolom....
Chef a'la Laci pecsenyés
nem vagyok benne biztos hogy neki van visszaút

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 317 — NFL bracket champion '26
Tehát ha egy nő szexben esetleg szereti a durvulast, vagy esetleg én aranyasonak tartom, vagy neadjisten provokál is akkor nyugodtan megverhetem? Ez aztán igen, igazán férfias hozzáállás.

rob3r7o


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Chef a'la Laci pecsenyés Houston Texans 416
 www.google.com/amp/s/www.cbssports.com/nba/news/sadly-the-allegations-against-kevin-porter-jr-arent-shocking-why-didnt-more-help-didnt-come-sooner/amp/

Elég sok evidencia van arra hogy nem százas a srác. Eltiltják egy-két szezonra gondolom....

Egy jéghideg mit kérsz?
több mint 2 éve
dawyd728 4 267
Törött/repedt csontok, ha jól veszem ki többek között nyaki csigolya, + vérző fej. Valószínű csak rájátszik. Amúgy a nőt se értem, mert nem az első eset, amikor eljárt ennek a faroknak a keze. Világ életében balhés srác volt.

Ja és mindezt azután, h Silver és a liga engedi Bridgesnek a visszatérést, de amikor Sarver vagy Sterling zárt ajtók mögött mond valamit, akkor azonnal ki kell vetni az nba-ből a rákos daganatot.

Szerkesztette: dawyd728
több mint 2 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
gaben 😀