NBA

33 feliratkozó

több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
végül egy 1/7 ment a warriorsnak. itt is lesz még egy jó játékos, de talán annyira nem fájó, mint egy 1/4 lett volna mondjuk.
csebi
Top 5 protected volt a pick nem? Szóval legjobb esetben is 6. lett volna.
több mint 3 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 853 — Amerikai sportok rajongója
végül egy 1/7 ment a warriorsnak. itt is lesz még egy jó játékos, de talán annyira nem fájó, mint egy 1/4 lett volna mondjuk.
csebi
francba, jó lett volna valami magasabbat megcsípni, ha már ez a hülye rendszer van.😊
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 651 — Lucas Scott
végül egy 1/7 ment a warriorsnak. itt is lesz még egy jó játékos, de talán annyira nem fájó, mint egy 1/4 lett volna mondjuk.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
dawyd728 3 838
Mekkora bullshit call. Úristen, ha innentől minden ilyet videóznak, mi lesz ebből a játékból. Van Gundy abszolút jól mondja. Ez a játéknak tesz rosszat. Igen, lehet ezredekkel később Booker még hozzáért, de ez nem az a kategória, amikor tizedmásodperccel később belekalimpál valaki. Borzasztó hívás. Játék szellemiségével megy szembe.

EDIT: Suns W. Sors nem engedte.

Szerkesztette: dawyd728
több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
A detroité az 1/1
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 566 — The Mathematician
@Ik

Bazska twitter legendaként hivatkozott rád a mai videójában!!!😁😁😄✌👍👍

16:40 környéke
Willie Parker
 youtu.be/5n_iem4rVIM?t=983

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 311
@Ik

Bazska twitter legendaként hivatkozott rád a mai videójában!!!😁😁😄✌👍👍

16:40 környéke
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!


Hammon az első nő aki bejutott egy HC-kiválasztás végső szakaszába az NBA-ben.

Milyen evet irunk, hogy a Suns es a Hawks a dontoert megy? 🙂
Stez
az még hagyján de a clippers is 😀

a Clippers ugye eddig WCFbe se volt
a Suns 92/93ba volt döntőben (meg 75/76)

a Hawks még St Luoisból játszott 4 döntőt (1et nyert) 56-61 között

a Bucks 74ben kapott ki a Celticstől és 71ben nyert a Lakers ellen

szóval mind1 ki nyer, elég régóta nem volt bajnok a franchise 😀 és az elmúlt 25 évben a 4ből egyik se volt döntőben 😀
Negritis



Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 566 — The Mathematician
Milyen evet irunk, hogy a Suns es a Hawks a dontoert megy? 🙂
Stez
az még hagyján de a clippers is 😀

a Clippers ugye eddig WCFbe se volt
a Suns 92/93ba volt döntőben (meg 75/76)

a Hawks még St Luoisból játszott 4 döntőt (1et nyert) 56-61 között

a Bucks 74ben kapott ki a Celticstől és 71ben nyert a Lakers ellen

szóval mind1 ki nyer, elég régóta nem volt bajnok a franchise 😀 és az elmúlt 25 évben a 4ből egyik se volt döntőben 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 250 — Whoops, looks like something went wrong.
Milyen evet irunk, hogy a Suns es a Hawks a dontoert megy? 🙂

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 149 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez nem az én éjszakám volt a Habs is elszerencsétlenkedte......😕 Rivers pedig akár hogyan is, végképp csóker kategóriába került nincs mit szépíteni.......a még durvább az lenne ha valahogy a Clippers nyerne...
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gratula az Atlantának. Szétadnék (copyright by Shawnka) egy Suns-Hawks nagy döntőt. Max respect Kevin Huerternek, hogy a sokáig jéghideg Trae Young helyett meccsben tartotta a Hawkst (ő meg Collins és Capella)!

Meanwhile in Phily.


CP3 és Leonard lesz a parharcban? Kár, hogy két ilyen spíler nélkül ment ez a meccs. A Suns nagyon jól dobott, de Booker őrulete sokszor kihúzza majd őket a gondból amikor kevésbé jön a mák
FLZOLI
Ha elhúzódzkodik akkor szerintem CP3 lesz a párharc második felében. Kawhit meglátjuk, rá szerintem kevesebb az esély.

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nem bánom, hogy lecseréltük Doc Riverst.
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 28 002
Klasszikus hetedik meccs, megküzdött kosarakkal, emberi mértékű pontszámokkal, nem azzal a dögunalmas triplaözönnel, ami egyébként jellemzi az NBA-t.
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 076 — farkas.l.zoltan@gmail.com
CP3 és Leonard lesz a parharcban? Kár, hogy két ilyen spíler nélkül ment ez a meccs. A Suns nagyon jól dobott, de Booker őrulete sokszor kihúzza majd őket a gondból amikor kevésbé jön a mák

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Booker mikor szerezze az első triple dupláját, ha nem a Nyugati döntő első meccsén. Imádom ezt a csapatot.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 149 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hupsz Durant az olimpián. Valamit nyerni akar 😛
több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 19 268 — Vikings fan
Nagy meccs volt.
Azért látszott, hogy kivannak már mint a kutya.
A perem emberek is olyan full üres helyzeteket hagytak ki az OTban nem hittem a szememnek.
Bucks több mint 3 percig nem dob kosarat az OTben, de nyernek mert a Nets 1 db támadó lepattanobol jövő ziccert tud bedobni.
Lopezt meg szidják a védekezése miatt, de mekkora sapkát adott te jó ég.
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!





Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
dawyd728 3 838
Nem gondoltam volna, h KD nevének újra lesz keresnivalója a liga legjobb játékosai között. Óriási PO-t hozott.
Bucksnak gratula. Frissítő érzés esélyeket nézni, mikor még 5 csapat áll és kb nincs favorit. 😊
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 149 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem tudom, hogy volt-e már valaha olyan overtime, ahol összesen születik 6 pont, de most ez is megtörtént.
Kampman
És pont olyan leosztásban, mint a német - portugálon(4:2 - és itt is az kapott ki, aki először betalált).

Ennyin múlt a Nets továbbjutása.

iktriad
Be kell perelni a cipőgyártót, túl nagy orrot csinált a cipőnek 😛

Nagy meccs volt, bízom benne Riversék nem szúrják el.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 566 — The Mathematician
Nem tudom, hogy volt-e már valaha olyan overtime, ahol összesen születik 6 pont, de most ez is megtörtént.
Kampman
És pont olyan leosztásban, mint a német - portugálon(4:2 - és itt is az kapott ki, aki először betalált).

Ennyin múlt a Nets továbbjutása.

iktriad
meg azon hogy Brook Lopez neki állt JR Smith-t cosplayelni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem tudom, hogy volt-e már valaha olyan overtime, ahol összesen születik 6 pont, de most ez is megtörtént.
Kampman
És pont olyan leosztásban, mint a német - portugálon(4:2 - és itt is az kapott ki, aki először betalált).

Ennyin múlt a Nets továbbjutása.


Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 28 002
Nem tudom, hogy volt-e már valaha olyan overtime, ahol összesen születik 6 pont, de most ez is megtörtént.
több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Hát bazdmeg, megkönnyeztem ezt a Clippers meccset.
Nem gondoltam volna, hogy akár egyet tudunk nyerni Kawhi nélkül, next man up!